Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημέρα, κορίτσια μου. Τί κάνετε εσείς και τα μωράκια σας;

Άννα Μαρία, ελπίζω σύντομα να βγείτε. Ευτυχώς ο Αντρεάκης δεν χάνει τη διάθεσή του.

Εμείς είμαστε καλά. Δοντάκια δεν βγάλαμε ακόμα. Τη Δευτέρα έχουμε παιδίατρο. Με το φαγητό έχουμε λίγο θέμα, αν και εδώ και δυο μέρες έφαγε καλύτερα.

Αναστασία, με το καλό η βάφτιση. Να περάσετε καλά.

Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοπελες,τι κανετε?

Αννα μαρια γρηγορα καλη αναρωση και σπιτι!!!

Ολα ετοιμα για την βαφτηση,θα σας βαλω φωτο απο την αλλη εβδομαδα....φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Σήμερα ο Αντρίκος ξύπνησε απ' τα χαράματα, και στο νοσοκομείο δεν έχω τον άντρα μου να τον φυλάμε με βάρδιες για να πέφτω και να ξανακοιμάμαι. Τέλος πάντων, σε κάποια φάση κατά τις εφτάμιση τον άλλαξα επειδή είχε κάνει κακά, τον έβαλα στο κρεβατάκι, και είπα να ξαπλώσω λίγο ακόμα στο ράντζο μου χωρίς να κοιμηθώ, γιατί το μυαλό μου ήταν σαν πουρές. Ξαπλώνω, κλείνω μάτια, ανοίγω μάτια και βλέπω τον Αντρέα πάνω απ' το κεφάλι μου, να έχει πιαστεί απ' τα κάγκελα και να στέκεται όρθιος! Συνειδητοποιώ ότι το να παραμείνω στο ράντζο δεν είναι καθόλου καλή ιδέα, σηκώνομαι, πάω τουαλέτα και σε κάποια φάση συνειδητοποιώ ότι έχει πολλή ησυχία. Οπότε βγαίνω έξω να δω τι παίζει και τον βλέπω να στέκεται όρθιος, πιασμένος απ' τα κάγκελα και να με κοιτάει με το αστείο του μούτρο! Κι αυτό με τον ορό πάνω στην πατούσα!!! Εννοείται ότι ξέχασα και νύστα και κούραση και όλα!

Μετά ήρθαν οι νοσοκόμες και τον κάναμε μπάνιο, τον κρατούσε μια φοιτήτρια, και καλά να μην μπει η πατούσα με τον ορό μέσα στο νερό, αλλά της έφυγε και σπλατς, έπεσε μέσα. Τον κάναμε μπάνιο, και είπαν να αφήσουν τη γάζα να στεγνώσει και μετά να την αλλάξουν, γιατί ήταν τόσο βρεγμένη που μπορεί να έβγαινε ο ορός. Μου φέρνουν πρωινό, κι όπως έτρωγα βλέπω αίματα στα σεντόνια. Εννοείται ότι ο κυριούλης τα κατάφερε και έβγαλε τον ορό. Έρχονται οι γιατροί και λένε ότι, αφού δεν κάνει πυρετό εδώ και τρεις μέρες, θα δοκιμάσουν αντιβίωση από το στόμα. Σήμερα πήρε την πρώτη δόση και θα δουν πώς θα αντιδράσει, αν θα κάνει πυρετό, κ.λπ. Για να δούμε...

Χρυσάνθη, εμένα δε με πειράζει να είμαι αλλού, μη σου πω ότι μου αρέσουν κιόλας οι αλλαγές. Σίγουρα δεν είμαστε και πολύ άνετα, αλλά αφού ο μικρός καλοπερνάει και δεν γκρινιάζει, έχω και τζάμπα κλιματισμό μες στον καύσωνα, μου μαγειρεύουν, κ.λπ., δεν έχω κανένα παράπονο. Είναι λες και πήγα κατασκήνωση!

Για τους παιδίατρους και το θηλασμό δεν το συζητώ. Άκου είναι αδύνατον να μη φας γλυκά! Λες και σου έλεγαν λαχανικά ή φρούτα που είναι απαραίτητα, όχι γλυκά που ούτως ή άλλως πρέπει να αποφεύγονται!

Αναστασία, βαφτίζεται η φραουλίτσα; Πω πω, δεν το είχα συνειδητοποιήσει! Άντε, με το καλό.

Έφη και Εύη, φιλιά!

Μπουρεκάκι, πού χάθηκες βρε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια

Αννα μαρια μπραβο σηκωνεται μονος ο Αντρικος?η δικια μου θελει να στεκεται ορθια αλλα αν την κραταμε.....τελικα τα αγορακια ειναι πιο δυνατα σωματικα,παρολο που ειχε νευρο η δικια μου απο μικρη ειναι κοτα :lol: να μπουσουλισει ακομα τιποτα,αλλα δεν την βαζω και συνεχεια,μηπως πρεπει?

Αυριο 13.00 η ωρα ειναι η βαφτιση,ελπιζω ολα να πανε καλα.Θα σας γραψω νεακια αν βρω χρονο!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Βγήκαμε σήμερα απ' το νοσοκομείο. Αφού ο μικρός είναι καλά και την αντιβίωση την παίρνει από το στόμα, δεν έχει νόημα να καθόμαστε στο νοσοκομείο. "Διακοπές" τέλος, τα κεφάλια μέσα τώρα. Τέρμα το τζάμπα κλιματιστικό, κι εδώ έχω να αντιμετωπίσω το απόλυτο χάος, αφού κάθε μέρα που ερχόμουν για κανένα δίωρο δεν μπορούσα να κάνω δουλειές, κι ο άντρας μου το έκανε σαν τα μούτρα του το σπίτι...

Αφήστε, σήμερα όπως ετοίμαζα τα πράγματα για να φύγουμε, είχα τον μικρό στο κρεβατάκι του νοσοκομείου. Σε κάποια φάση ήταν μπρούμυτα, ακουμπάει το κάγκελο, κι αυτό κλαααααααααααανγκ, σωριάζεται κάτω. Έτρεξα και τον άρπαξα αμέσως, ευτυχώς δεν έπεσε κάτω, ούτε χτύπησε, ούτε φοβήθηκε. Αλλά ρε παιδιά, είναι δυνατόν να υπάρχουν στα νοσοκομεία τόσο επικίνδυνα κρεβάτια; Αν δηλαδή το μωρό ήταν πιασμένο απ' το κάγκελο και είχε σηκωθεί, τι θα γινόταν αν έπεφτε τότε;;;

Αναστασία, εγώ δεν τον έχω βάλει ποτέ μου κάτω στο πάτωμα. Αλλά στον καναπέ ή στο κρεβάτι ψευτομπουσουλάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αννα μαρια επιστροφη στο σπιτι λοιπον ε?ο αντρικος ευδιαθετος και σκανδαλιαρης οπως παντα:-)καλη αναρρωση!

Αναστασια μου σημερα βαφτιζεται η φραουλιτσα?με το καλο κοριτσι μου!περιμενουμε νεα σας!

Εφουλα πως ειναι η μικρη?πηγατε παιδιατρο?

Σας φιλω ολες!καλη κυριακη να χουμε!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Ναι η Κωνσταντινα μας βαφτηστικε!!!Ηταν ενα πολυ καλο κοριτσι....χαρηκε πολυ το νερο,ευτυχως,και δεν την επιασε το σπαστικο της :lol: Ολα πολυ ομορφα,γερα και καλοτυχα ολα τα μωρακια,ευχαριστω για τις ευχες!!!Θα βαλω φωτο μολις βγουνε!!!φιλια σε ολες.

Αννα μαρια περαστικα στον Αντρικο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, καλοτυχη και υγιης να ειναι η κωνσταντινα σας!!!περιμενουμε φωτο!!!

αννα μαρια, καλη αναρρωση στον αντρεακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!

Τι κάνετε;; τα μωρά μας;;

Εμείς λείπαμε ΣΚ σε μια βαπτιση στο Αγρίνιο, περάσαμε ωραία.

Χρυσάνθη μια χαρά διαβάζω τα πάνε τα αδερφάκια!!!!!

Γιωτάκι φιλάκιαααααααα!

Εφούλα να σου ζήσει και η νεοφώτιστη!

Αννα Μαρία μου θηρίο ο Αντρίκος μπράβο του!!!!! Σιδερενιος!!!!!!

Βασούλα φιλάκια στη μικρή σου!

Αναστασία να είναι καλότυχη η Κωνσταντίνα σας! Να σας ζήσει!

Βανεσάκι πώς τα πάτε εσείς;; είστε καλά;; φιλιάααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλησπέρα.... :P:P:P:P:P ...τί κάνετε?....

Αναστασάκι μου καλοφ'ωτιστη κ Κωνσταντίνα σας....να σας ζήσει με το όνομα.....πολλά φιλάκια..... :P:P:P:P

Βανεσσάκι μου γλυκό....πώς είσαι?...η Δανάη σου?......διάβασα για τις αναζητήσεις σου..... 8-)8-)8-) ....καλά είμαι...και εγώ και η μικρή μου Ραφαέλα......απλά δεν έχω χρόνο να μπω.....κλείνουν και τα δικαστήρια σε 2 εβδομάδες και τρέχουμε...μετά θα είμαστε κάπως πιο ήρεμακαι χαλαρά...σας φιλούμε..:)

Γιωτάκι μου...τί κάνετε?....το αγοράκι σου?.....

Βασούλα μου... ΄΄ολα καλά?.....

σας φιλώ όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!

έλλειψα λίγες μέρες γιατί είχα πάει στη Λευκάδα να κανονίσω για τη βάπτιση

της μικρούλας μου τα διάφορα και το Σαββατοκύριακο πήγαμε στην Άνδρο

για γάμο και βάπτιση της κουνιάδας μου...όπως καταλαβαίνετε έχω φοβερό

υλικό για μαγείρεμα....

Εφούλα να σου ζήσει η μικρούλα σου, να είναι γερή και καλότυχη!!

Αναστασάκο να σας ζήσει η φραουλίτσα, η Κωνσταντινούλα σας!!Να είναι πάντα

ευτυχισμένη!!

βάζω τη μικρή για ύπνο και επιστρέφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?καλημερουδια σας

εμεις καλα μεγαλωνουμε κ ζωηρευουμε....

αναστασια να την χαιρεστε την κωσταντινα σας...παντα γερη κ ευτυχισμενη, δεν ξερω αν βαπτισε καμια αλλη μανουλα

αννα μαρια μου μπραβο που βγηκατε....

η λενα που χαθηκε?λενα που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού χαθήκατε όλες κοριτσάκια;

Εμείς παλεύουμε να φάει ο Αντρέας τη σούπα. Σήμερα του έβαλα κοτόπουλο-πατάτα-καρότο και έφαγε πεντέξι κουταλιές, αλλά δεν ήθελε εμένα να τον ταΐζω ο κυριούλης, ήθελε τον μπαμπά του. Καταλάβατε; Έχει και άποψη!

Του την έκανα και λίγο πηχτή, όμως, αύριο θα την κάνω λίγο πιο αραιή να δούμε αν την προτιμήσει.

Πώς τα πάτε με τις ζέστες και τα κουνούπια; Εμείς δεν παραπονιόμαστε, έχουμε μπόλικα κι απ' τα δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει η φραουλιτσα Αναστασια μου γερη και καλοτυχη..εμεις εδω ξεκινησαμε τα μπανακια η θαλασσα πολυυυ κρυα μιλαμεεε ιουυυυ δεν μπορουμε να την ευχαριστιθομε οσο θελουμε αχχχ εμενα η Μιλα στεκεται πλεον αρκετη ωρα ορθια μονη της και θελει να περπαταει και ειμαστε ολη την ωρα στα χερια να περπαταει τωρα αποφασισε οτι θελει και λιγο να μουσουυλησει δεν θα παει καλα τοσο οσο το περπατημα χαχα αλλα εχει γελιο σας βαζω λινκ απο το βιντεακι που την τραβηξαμε αλλα το βαζω μεσα στο γκρουπ γιατι δεν ειναι καταχωριμενο το βιντεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

τι κανετε?βαρεσε η ζεστη και εγκαταλειψαμε το θεματακι μας!

Αννα μαρια δεν παλευεται η ζεστη και κουνουπια ενα σωρο, δεν μπορουμε να καθισουμε εξω!αργησε να μπει το καλοκαιρι αλλα μπηκε μια και καλη!αλλα να σου πω και την αληθεια ο χειμωνας φετος ηταν τοσο δυνατος και περιοριστηκαμε πολυ λογω και του μωρου βασικα, οποτε μας ελειψε το καλοκαιρακι!

Αναστασια πως ηταν η βαφτιση?

ρε κοριτσια λετε για ενα γκρουπ, πως μπορω και γω να μπω σ αυτο?δεν ξερω. . . !

γιωτακι ολα καλα?ο θανουλης?

λυδιακι πως τα παει η μικρουλα?

θεοδωρα μου ποτε βαφτιζετε τη μικρη?

κισκα στεκεται η μιλα ε?αχ τι καλα!τωρα ομως εχει πιο πολυ τρεξιμο γιατι θελουν να τα εξερευνησουν ολα!

φιλακια σε ολες και στα μπεμπακια!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια μου. Είστε καλά; Τα μωράκια σας τί κάνουν;

Εμείς πήγαμε παιδίατρο τη Δευτέρα. 8490 κιλά και 69,5 εκ. Ήθελα να ήξερα αν έτρωγε πόσο θα ήταν; ;)

Την Παρασκευή μάλλον θα πάω στο εξοχικό των γονιών μου στη Χαλκιδική. Ρε κορίτσια ρώτησα την παιδίατρο και μου είπε να μην τη βάλω ακόμα στη θάλασσα, ότιο είναι μικρή και να τη βάλω κατά τον Αύγουστο. Μήπως είναι υπερβολική; Βλέπω και τους ξένους, έρχονται με τα μωρά σχεδόν ασαράντιστα και τα βουτάνε. Μάλλον θα την αγνοήσω στο συγκεκριμένο.

Πολύ ερημιά έχει πέσει. Μπαίνω κάθε μέρα και με το ζόρι να έχει γράψει καμιά. Έτσι απογοητεύομαι κι εγώ και δεν γράφω.

Να είστε καλά και να περνάτε καλά. Καλές βολτούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!

Εφούλα τέλεια η ζουζουνίτσα σου, ολόκληρο κορίτσι!!νομίζω και εγώ ότι είναι

υπερβολικό να περιμένεις μέχρι τον Αύγουστο για να βάλεις το παιδάκι στη θάλασσα...

εγώ θα τη βάλω να σου πω την αλήθεια!

Βασούλα βαπτίζωουμε τη μικρούλα μας στις 7 Ιουλίου στη Λευκάδα και τρέχω...

πολλά φιλιά στην Ιωαννίτσα!!

Άννα Μαρία νομίζω ότι αν την κάνεις πιο αραιή τη σουπίτσα θα την προτιμήσει

καλύτερα ο Αντρεάκης, το είχαμε και εμείς αυτό στην αρχή.

Καλά που είστε ολες;

πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Έφη, δεν έχεις κι άδικο, είναι τόσο λίγα τα ποστ που λες "τι να γράφω εγώ τώρα;". Πω πω, πέρσι τέτοια εποχή γεμίζαμε δέκα σελίδες τη μέρα...

Κι εγώ συμφωνώ με τη Δώρα ότι είναι λίγο υπερβολικό να περιμένεις τον Αύγουστο για να βάλεις το μωρό στη θάλασσα. Επειδή, όμως, έχω κάνει μπάνιο στη Χαλκιδική τον Ιούνιο και το νερό ήταν ένας πάγος, το πολύ πολύ να μην τη βάλεις μέσα, αλλά να την αφήσεις να παίξει στην άμμο.

Βάσω, κι εγώ τότε που έκανε τα τρελά κρύα έλεγα "Θεέ μου να έρθει το καλοκαίρι", αλλά τώρα έχουμε άλλα προβλήματα, τον καυτό ήλιο, τα κουνούπια, την υγρασία, την αποπνικτική ζέστη. Τι θυμήθηκα τώρα... Στο νηπιαγωγείο μας είχε ρωτήσει η δασκάλα ποια εποχή προτιμάμε κι ενώ όλα τα παιδάκια έλεγαν "ο χειμώνας", "το καλοκαίρι", "η άνοιξη", "το φθινόπωρο", εγώ απάντησα ότι, όταν έχουμε καλοκαίρι πεθυμώ το χειμώνα, όταν έχουμε χειμώνα πεθυμώ το καλοκαίρι, κ.λπ. Οπότε τι μου λέει η νηπιαγωγός; "Ε, είσαι τρελή παιδάκι μου". Τρομερή παιδαγωγική μέθοδος, δεν το συζητάμε, αλλά απ' ό,τι βλέπετε, οι προτιμήσεις μου δεν έχουν αλλάξει τα τελευταία 27 χρόνια!

Δώρα, σήμερα ήμασταν έξω και τον θήλασα οπότε δεν του έδωσα μεσημεριανό, λάθος μεν, αλλά αν του το έφτιαχνα στο σπίτι δε θα το έτρωγε γιατί ήταν χορτάτος, αλλά αύριο θα του κάνω αραιή τη σουπίτσα να δούμε αν θα την προτιμήσει.

Η Νάσια τι να κάνει ρε κορίτσια; Τη σκέφτομαι, αλλά δεν έχω τρόπο να επικοινωνήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

εφη καλε σιγα μην περιμενεις μεχρι τον αυγουστο!!!

εγω τον εχω κανει ηδη 3 μπανια!!! δεν τρελαινεται βεβαια αλλα τον βουταω..

η θαλασσα στη χαλκιδικη εντελως πληροφοριακα ειναι πολυ ζεστη ;)

ποτε θα ερθετε?? να βρεθουμε αν βολεψει, θα ηθελα πολυ να σε γνωρισω!!

αννα μαρια ουτε εγω σημερα του εδωσα να φαει.. ημαστασν εξωκ βαρεθηκα.. μαλακια

του εκανα χτες πρωτη φορα χυμο καροτου κ τον αρεσε παρα πολυ!!

μεθαυριο θα του δωσω κ ζωμο κοτοπουλου, το εχω τωρα να βραζει 8-)

σιχαινομαι το καλοκαιριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

τη 1 ιουλιου εχουμε τη βαφτιση κ ειμαι πολυ φετα, δεν εχω κανει ουτε μπομπο, μονο βρηκα ρουχα κ εκανα ενα δοκιαμστικ για τα γλυκα της βαφτισης

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, στη Χαλκιδική υπάρχουν παραλίες και παραλίες. Σε μία που είχα πάει, νομίζω στην Καλλικράτεια, μπήκα στο νερό μέχρι το γόνατο, και ήταν τόσο κρύο το νερό που με τσιμπούσε! Στην άγιο Μάμα ήταν πιο ζεστό.

Έχει αρχίσει στερεές ο μικρός; Τι του δίνεις; Ο δικός μου αυτές τις μέρες δεν πολυτρώει, μάλλον λόγω της ζέστης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο φρουτα του δινω πεπονι, βανιλια κ αχλαδι. το πεπονι προτιμαει να το πιπιλαει

κ χτες ειπα να του ξεκινησω σιγα σιγα λαχανικα κ του εκανα χυμο καροτο.. αυτο το ηπιε

απο φρουτα ισα ισα που γλυφει το κουταλι..

αλλα τα κακα του εχουν αλλαξει, ειναι σαν κακα μωρου που τρωει κανονικα στερεες :lol::lol:

κ που να ετρωγε δηλ!!!

τωρα κανει κακα λιιιιιιιιιιιγο πιο συχνα, 1 φορα τη βδομαδα αντι για τις 10-14 μερες που εκανε συνηθως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς από φρούτα δίναμε αρχικά μήλο-μπανάνα-αχλάδι, τώρα δίνουμε μπανάνα-βερύκοκο, μπανάνα-φορμόζα (είναι ένα τέλειο φρούτο σα δαμάσκηνο, αλλά με καταπληκτική και πλούσια γεύση), γενικώς καλοκαιρινά φρούτα, αλλά θέλει και μπανάνα μέσα. Την Κυριακή του έκανα μόνο βερύκοκα και αναγούλιασε. Γενικώς, όμως, του αρέσει η φρουτόκρεμα, αλλά αυτές τις μέρες τρώει μικρότερες ποσότητες, ίσως λόγω της ζέστης.

Από λαχανικά λίγα πράγματα έως και καθόλου... Αύριο να δούμε...

Κακά μία φορά την εβδομάδα;;; Ο δικός μου κάνει 3-4 φορές τη μέρα, και πλέον είναι στερεά σαν βοδινός γύρος!!!

Καλέ, ξέχασα να σας πω. Σήμερα το πρωί έλεγε τα δικά του και σε κάποια φάση είπε "α-τα"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε! δε θυμασαι που σαε ελεγα οτι εχω θεμα?

ο μικρος μου λεει μπαμπα κ νομιζω οτι το λεει κ συνειδητα, γιατι το λεει καθε μα καθε φορα που βλεπει τον τολη. αλλα γνικα δε λεει κ τιποτα αλλο

αννα μαρια ο μικρος στεκεται ορθιος μονος του?? ουαου! εμενα στεκεται ορθιος πολυ ωρα αν τον κραταω με τα δαχτυλακια κ στον καναπε αλλα δεν εχει σηκωθει μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...