Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Πω πω πολλή ερημιά. Λοιπόν, εμείς είμαστε σχεδόν έτοιμοι για τη βάφτιση. Την Κυριακή η καραμελίτσα μου θα κάνει βουτιά!!!

Εμείς έχουμε θέμα με το φαγητό. Πίνει το πρωί 150ml γάλα, φρουτόκρεμα τρώει μόνο 3-4 κουταλιές, μεσημεριανό 5-6 κουταλιές, ρυζάλευρο 7-8 κουταλιές και 180l γάλα το βράδυ πριν κοιμηθεί. Με απασχολεί πολύ το θέμα του φαγητού. Και παρόλο που τηρώ τις ώρες δεν διαμαρτύρεται ότι πεινάει. Εκτός αυτού τις τελευταίες μέρες έχει πολλή γκρίνια. Δεν κάθεται ούτε στο ριλάξ, ούτε στο πάρκο, ούτε στο καθισματάκι της. Θέλει συνέχεια αγκαλιά και βόλτες. Και όταν είμαι καθισμένη θέλει να είναι όρθια και να χοροπηδάει. Εσάς στέκονται όρθια; Δεν εννοώ τελείως μόνα τους, αλλά αν πιάνονται από κάπου στέκονται;

Εύη, σας ψηφίζουμε κάθε μέρα. Μόλις είδα ότι περάσατε στην πρώτη θέση!!! Καλή επιτυχία!!!

Αύριο ο άντρας μου έχει υπηρεσία και θα είμαστε μόνες μας. Ελπίζω να είναι πιο ήρεμα τα πράγματα γιατί κάθε βράδυ είμαι πτώμα.

Καληνύχτα και καλή ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω βαπτισειςς αχ απο τη μια ζηλευω με τις ετοιμασιες να πω την αληθεια εμεις βαπτισαμε ενα παιδακι και ηταν ωραια σαν να ηταν το δικο μου χαχα εμεις αργουμε ακομα..αα δεν σας ειπα βρικε δουλεια ο αντρας μου στη Σερβια αμεεε δημοσιος υπαλληλος τωρα πουυ δεν ξερω δεν μας νοιαζει χαχα ενας γνωστο καλυτερα ο εργοδοτης της πεθερας μου της ειπε να μην ανησυχει εχει θεση για εκεινος τελεια 5 μερες τη βδομαδα και το σκ ελευθερο να κανουμε παιδικα παρτυυ ααα μην μας ξεχνατε εεε το Μιλακι για να παρει το δωρακι χαχαχα φιλια πολλα

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!!!

Κισκα εγω ψηφιζω καθε μερα και καποτε και απο 2 υπολογιστες!να το παρει το δωρακι η μιλα!ειναι κουκλιτσα!να τη χαιρεσαι!

Αννα μαρια ηρθαμε και μεις λαρνακα την κυριακη το απογευμα γυρω στις 6 και φυγαμε γυρω στις 9 μιση!γινοτανε πανικος απο τον πολλη κοσμο!καθισαμε σε ενα καφε και φαγαμε παγωτο, μετα περπατησαμε εκει στο πανηγυρι και υστερα πηγαμε σε ενα καφεστιατοριο εκει κοντα παλι!περασαμε ωραια!η μικρη το απολαυσε!τη δευτερα πηγαμε εδω στη λεμεσο!κι εδω ωραια ηταν αλλα στη λαρνακα μ αρεσε καλυτερα!Μεγαλωσε ο αντρικος ε?αρχιζετε σουπιτσες και σεις σιγα σιγα!εμεις αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιακι και να δουμε ποσο μεγαλωσαμε:)

Eφη μου μπας και περνα φαση με τα δοντακια της η μικρη σου?και γι αυτο δεν τρωει πολυ και θελει συνεχεια αγκαλιτσες?εμενα παντως το πρωι ξυπνα και τρωει 150μλ γαλα, μετα γυρω στις 10 και γυρω στις 1 παλι γαλα 120μλ καθε φορα η και πιο λιγο,γυρω στις 3 τρωει την κρεμουλα της αρκετες κουταλιες και απο πανω πινει και γαλα, το απογευμα γυρω στις 6 γαλατακι γυρω στα 100-120 και το βραδυ πριν κοιμηθει γυρω στις 8μιση πινει γαλα!και η δικη μου δεν ειναι φαγανο μωρο!

τωρα ομως αυριο παμε παιδιατρο και θ αρχισουμε και ρυζαλευρο μας ειπε!για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Εφη μου κι εμενα αγκαλιες θελει,θελει ορθια,παταει στα ποδια της και χοροπηδαει! :lol:

Εμενα το πρωι τρωει 150 με 180 σε δοσεις,ριχνει εναν υπνο,τρωει φρουτα με το ζορι,ξανακοιμαται για μεσημερι,την χορτοσουπα την σκιζει εκτος απο χθες που ειχα μεσα κουνουπιδι και σαν να πικριζε λιγο,ξανακοιμαται ,το απογευμα φαριν λακτε και σκετη και με φρουτα εναλαξ,και το βραδυ γαλα καμια 120 με 150 αλλα ξυπναει ενδιαμεσα παλι!

17 Ιουνιου βαφτιζουμε και τρεχωωωωωωωω......της βρηκα ενα κοκκινο φορεματακι,θα δω αν το εχει εδω μεσα να σας το βαλω!Φραουλιτσα βλεπετε!! 8-) Την αλλη εβδομαδα εχουμε εμβολιο!Νομιζω οτι βλεπω το ενα δοντακι της το κατω,τις δυο μυτουλες αλλα δεν ειμαι σιγουρη...σαλια μπολικα,ευτυχως δεν γκρινιαζει!

Χθες την ειχα στο ριλαξ,της εδωσα και ενα μπουκαλι νερο να παιζει,αυτο επεσε και εσκυβε να το παρει και κρεμαστηκε η μιση απο κατω...που κοπηκαν τα ποδια οταν την ειδα,ευτυχως τσιριξε!!!ουφ!!!ποσα ακομα θα δουμε!!!θελει προσοχη!!!Αρχισε να πιανει τα ποδια της και να τραβαει τις καλτσες της.Κανει κουπε πε και γυρναει το χερι της,εχει πολυ γελιο!!ολη την ωρα κοιταει τα χερια της!!!

Σημερα λεω να κανω παστιτσιο,περιμενω να ξεπαγωσει ο κιμας!

Ευη το ψηφιζουμε το Μιλακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...τι κανετε?εμεις καλα...

εγω χαλια...σημερα με πιασαν ημικρανιες...ειμαι ολη μερα στο κρεβατι ευτυχως ο συζηγος με βοηθησε πολυ σε ολα....τα εκανε ολα εκεινος...εγω μονο ταιζα το μωρο....τωρα συνηλθα λιγο κ βγηκα μπαλκονι να με χτυπησει λιγο το αερακι....ολη μερα στο κρεβατι ουτε εγκυος να ημουν..... :lol: κ δεν μπορω να παρω κ το φαρμακο γιατι θηλαζω....πηρα ντεπον κ δεν εκανε τιποτα

αννα μαρια εγω πηρα ποτηρακια ειδικα για καταψυξη της αβεντ κ βγαζω γαλα συνεχεια κ εχω στην καταψυξη, το βγαζω απο το προηγουμενο βραδυ κ το βαζω στη συντηρηση κ εχω φρεσκο γαλατακι......αααα κ η δικια μου τωρα το τσακιζει το γαλα που τις αφηνω...δεν μενει ουτε σταγονα....κ εγω γυρναω το βραδυ με το στηθος πρησμενο φουλ...αφου γυρναω κ βγαζω γαλα κ κατευθειαν καταψυξη....

δεν τα διαβασα ολα....θα επανελθω ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς σήμερα αρχίσαμε λαχανικά και το αποτέλεσμα ήταν καταστροφικό. Με το που δοκίμασε την πρώτη κουταλιά ξίνισε τα μούτρα του σε μια έκφραση απόλυτης αηδίας, και γύριζε το κεφάλι με βία από την άλλη. Δοκίμασα δυο-τρεις φορές, κι όταν είδα ότι δε θέλει τον θήλασα και τέλος. Μετά την έφαγα εγώ τη σούπα, αφού πρόσθεσα αλάτι και αρκετό λεμόνι και ήταν μια αηδία. Έφταιγε το κολοκύθι μάλλον. Δεν ξαναβάζω, θα βάζω μόνο καρότο και πατάτα, αλλά όχι από αύριο, θα περιμένω μερικές μέρες να το ξεχάσει και μετά.

Το πρωί του έφτιαξα το ρυζάλευρο με αχλάδι και του άρεσε.

Έφη, ο δικός μου στέκεται, αλλά πρέπει να τον κρατάς. Είναι φάσεις που στέκεται τελείως μόνος του, κρατημένος από κάπου, κι εγώ έχω απλά τα χέρια μου γύρω του για περισσότερη ασφάλεια. Αλλά γενικώς δε στέκεται ακόμα, και κυρίως, δεν μπορεί να σηκωθεί από μόνος του για να σταθεί, θέλει βοήθεια.

Βάσω, ο Κατακλυσμός της Λάρνακας είναι μακράν ο καλύτερος! :P Ρυζάλευρο τώρα αρχίζετε; Τι κρέμα τρώει μέχρι τώρα; Φρουτόκρεμα;

Αναστασία, εγώ έχω σταματήσει εδώ και πολύ καιρό να τον βάζω στο ριλάξ, γιατί σκύβει μπροστά και είναι πάρα πολύ επικίνδυνος.

Πολύ ωραίο το φορεματάκι!

Χρυσάνθη, εγώ αφήνω συνήθως 300 μλ, στο ψυγείο και θέλω και άλλα 150 για το ρυζάλευρο, οπότε δεν μπορώ να βγάλω και άλλα για την κατάψυξη. Δεν μπορώ να είμαι όλη μέρα με το θήλαστρο. Ευτυχώς σήμερα ήπιε μόνο ένα μπουκάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε και εγω εδωωω βαπτιζετε μια μια Αναστασια τελειο το φορεματακι και ας ειναι απρομοιο καταλαβα πανω κατω και το δοντακι που εσκασεεε καλα φαγωματαα εμενα εχτες το βραδυ θηλαζεεε ολη νυχτα με επριξε με ενα βυζι στο στομα ηταν...αλαπαπαπα ουτε νεογεννητο καλεε 9μηνων κλεινει αυριο ελεος...Χρυσανθη περαστικα να εχεις καλα Α.Μ. δεν σχολιαζω γιατι τα λεμε και στο φεις με το σκυλακι σου χαχα κοριτσια ευχαριστω για τις ψηφουςς μεχρι τελος ιουνιου ειναι σας ξανα βαζω και το λινκ

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

χρυσανθη μου περαστικα να ειναι!οι ημικρανιες ειναι πολυ ασχημες!

αννα μαρια δεν αρεσαν τα λαχανικα του αντρεουλη?ειναι ωσπου να συνηθισει νομιζω!εγω κρεμα δινω ειδικη γιατι ειναι αλλεργικη στη λακτοζη, την sinlac της nestle!δεν εχει γαλα, ουτε σογια, ουτε γλουτενη και φτιαχνεται με ρυζαλευρο και χαρουπαλευρο απο οτι διαβασα!θα παμε σημερα παιδιατρο να δουμε πως συνεχιζουμε!

Αναστασια τελειο το φορεματακι!μου αρεσε παρα πολυ!δεν καταλαβα ομως. . . που δεν το εχει?

Κισκα μη φοβασαι τιποτα!το μιλακι θα παρει ολα τα βραβεια!ειναι κουκλακι!Ο ΘΕΟΣ και Η Παναγια να σου χαρυνουν τα μωρακια σου!

ρε εσεις, εμεις και εμεις μειναμε στο θεματακι μας!που ειστε οι υπολοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου αγαπημένες!!

Βασούλα με το καλό σήμερα ο παιδίατρος,περιμένουμε νέα σας!

Άννα Μαρία μην ανησυχείς για τη χορτόσουπα, λίγο λίγο θα τη συνηθίσει.

ρυζάλευρο με φρουτάκι της δίνει και εγώ το απόγευμα και το τρώει μια

χαρούλα,είναι ωραιότατο γευματάκι!

Εφούλα θα περνάει κάποια φάση η μικρούλα σου, μην ανησυχείς και

εμείς το περάσαμε αυτό πριν λίγες μέρες και τώρα είναι μια χαρά

η ζουζουνίτσα μου!

Αναστασάκο τέλειο το φορεματάκι σας!!

Ευάκι μπράβο στον άντρα σου που βρήκε δουλειά και μπράβο στο Μιλάκι

που σκίζει στο διαγωνισμό!

Χρυσάνθη περαστικούλια!

κορίτσια που είστε οι υπόλοιπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεςς αχ ναι κοριτσια βρικε δουλεια και εχουμε ηρεμισει γιατι δεν σκεφτομαστε τι θα κανουμε οταν παμε το μονο μειον προς το παρον ειναι οτι ηταν να ερθειη πεθερα μου ολο το καλοκαιρι να μεινει και να παμε μαζι επανω και επαθε μια αλλεργια οπου γεμισε παντου φουσκαλες και εκανε ενα σωρο θεραπειες και ειναι λεει αλλεργικη σε κατι στον εαυτο της και επινε και ορμονες και τιποτα και μπηκε νοσοκομειο πριν 3 μερες και θα κατσει οολο το μηνα για να δουνε τι φταιει και να κανει θεραπεια και μετα δεν θα μπορει να ερθει...φυσικα καλυτερα μην γινει χαλια εδω και δεν μπορουμε να την παμε πουθενα αλλα θα ηταν καλα ειδικα τα σκ που δουλευουμε δεν εχουμε που να αφησουμε τα παιδια αφηστε αυτο ειναι το δυσκολο....το ΜΙλι ναι ειναι ψηλα καλα μας ψηφιζουν ολοι και απο Σερβια τους εχει βαλει η ανιψια μου χαχαχα και απο το twitter βεβαια γινεται ενας πολεμος αλλα δεν πειραζει μωρε καλη καρδια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααααααααα.....βγαλαμε δοντακιιιιιιιιιιιιιιιιιιτο ενα εσκασε το κατω αριστερα!!!Εβαλα κουταλι και ακουγοταν και η μικρη χαιροταν!!! :lol::lol:

Ευη φτασαμε τους 1022 βλεπω,μια χαρα πατε,τι θεση εχετε?

Χρυσανθη ναι πλησιαζει ο καιρος δεν εμεινε πολυ!!!

Ανναμαρια θα το φαει μην αγχωνεσαι..αστο λιγο και ξανα δοκιμασε σε λιγες ημερες,κι εμενα ετσι εκανε!!!τωρα το τσακιζει!!!

Δωρακι φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.....

αναστασια μπραβο για το δοντακι σας....

αννα μαρια αν θα εβγαζες το σαββατοκυριακο δεν θα ηταν ευκολο?εγω βγαζω κ σαββατοκυριακο κ εχω στην καταψυξη παρα πολλα....αγχωνομαι....οταν επιστρεφω το στηθος μου ειναι τουμπανο :lol: πινει απο το ενα η μπουκιτσα κ απο το αλλο βγαζω κ το αποθηκευω κατευθειαν......το πρωι παλι το ιδιο...κ οταν φευγω ξαναβγαζω γιατι μετα θα τρεχει...ασε φουλ θηλαστρο..... :lol:

girl να μου πεις τι θα σας πει ο παιδιατρος για το φαγητο.....ειναι κ η μικρη μου με αλλεργια.....εμεις εχουμε ακομα για να φαμε αλλα θελω εγω να δοκιμασω τιποτα....αχ δεν μπορω πειναω κ εχω βαρεθει 2,5 μηνες να τρωω τα ιδια....θελω γλυκο....ουτε εγκυος να ημουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2989 ποντους και ειμαστε στην πρωτη θεση εξου και ο πολεμος που μας κανουν δεν πειραζει καλα εχω ριξει πρηξιμο σε κοσμο χαχ λιγο μωρε εμεινε θα τελειωσει ο μηνας θα κερδισουμε και ολα μια χαρα χαχα ναι ρε συ το διαβασα οτι εβγαλε δοντακι πολυ γελιο χαχα εμενα ετοιμαζει αλλα δοντακια αλλα δεν βλεπω να ειναι τα πανω ..πλεον στεκεται μονη της καλε και εχει περασει την μπανιερα για πακρο και την κανω μπανιο και σηκωνεται και παει γυρω γυρω το τρελο χαχα καλεε μην μας ξεχνατε εε ψηφιστεεε

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!

Εδω ειμαι κι εγω!τι κανετε φιλες μου?

Εμεις μεγαλωνουμε...οπως ολα τα παιδακια !χαχα..δεν σας εχω ξεχασει..απλα ςδω και κανα δεκαρια μερες που επιςτρεψαμε κυπρο,δεν εβαλα τον πωπω μου κατω..ολο δουλειες ,τρεξιμο ολη μερα..προσπαθησα καποιες νυχτες να νπω αλλα ολο μου ανοιγε κατι σελιδες με ασχετες φωτογραφιες και με πετουσε συνεχεια....

Πως ειναι τα μωρακια μας?με καποιες απο εσας τα λεμε βεβαια και στο φεις αλλα οι υπολοιπες μου λειψατε..

Εμεις πηγαμε σημερα παιδιατρο,καναμε το τελευταιο μας εμβολιο και μας ζυγισε κιολας..φτασαμε 72εκ και 10+κατι κιλα..πλεον τρωμε απ ολα τα φαγητα εκτος απο μελι,αυγο και χοιρινο...

Αυριο θα δοκιμασω γιαουρτακι σκετο να του δωσω..

Κατα τα αλλα ολα οπως τα ξερετε..

Α, βγαλαμε και δυο δοντακια!ναι ναι..τα δυο κατω..και φυσικα ολη μερα με δαγκωνει..γεματη μελανιες ειμαι..

Θα ξαναμπω αυριο να διαβασω ολα τα νεακιμπου εχω χασει..σιγα σιγα θα τα καταφερω..

Φιλια σε ολες και σε ολα τα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου, που είσαι;μας έλειψες πολύυυυυυυυυυυυ!!!

Τέλειος ο γαμπρούλης μας, άντρακλας σωστός!!

πως πήγατε με το γιαουρτάκι;

φιλιά στα πατουσάκια!!

Αναστασάκο μπράβο γι ατο δοντάκι,τέλεια η φραουλίτσα!

Εύη στηρίζουμε Μίλα με τρέλα!

που είστε όλες οι άλλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

αγγελικουλααααααααααααααααααααααααααα!!!!!ποσο χαρηκα που μπηκες ξανα!!!!μας ελειψες πολυ βρε κοριτσακι!!!μην το ξανακανεις!!!μου αρεσει που μας εκανες και την απουσιολογο!!!εμεινες στον τοπο απο απουσιες!!! :lol::lol: καλε, ολοκληρος αντρας ο χαρουλης!!!και δοντακια και απ'ολα!!!!εμεις δεν εχουμε ακομα δοντακια :(:(:(

δωρακι μου, τι κανετε εσεις???

δε γραφω πολλα γιατι ψαχνομαι για τη βαπτιση τωρα...τα ξαναλεμε!!!φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια. Εμείς είμαστε πάλι νοσοκομείο. Είχε χτες ο μικρός από το πρωί ψηλό πυρετό και αφού ο παιδίατρός μας ήταν Λευκωσία και ήταν και όλα κλειστά, πήγαμε στα Επείγοντα. Μας κράτησαν μέσα τελικά. Ο πυρετός έπεσε από το βράδι τελικά και προς το παρόν δεν έχει ξανακάνει, αλλά μάλλον αύριο θα βγούμε, επειδή είναι μικρούλης και θέλουν να τον ελέγχουν. Του έκαναν και αιματολογικές και είναι καλές, και περιμένουμε τα αποτελέσματα της καλλιέργειας ούρων.

Τώρα ήρθα σπίτι για να βγάλω γάλα για το ρυζάλευρο και να κάνω κι ένα μπάνιο.

Σας φιλώ όλες, θα ξαναγράψω μόλις μπορέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια μου,τι επαθε ο αντρικουλης?περαστικα ρε κοριτσι μου!καλη αναρρωση!

Αγγελικουλα μου μας ελειψες πολυ!τι κανει ο χαρουλης?

Αναστασια καλα φαγωματα με το πρωτο δοντακι!

Εμεις πηγαμε την παρασκευη παιδιατρο!απο 5600 γιναμε 6080γραμμαρια κι απο 61 ποντους 64 μεσα σε ενα μηνα!

Αρχισαμε και φρουτο απο χτες!πρωτα μηλο 3 μερες,μετα αχλαδι 3 μερες και μετα μπανανα τρεις μερες!

Και σε 10 μερες αρχιζουμε λαχανικα,πατατα,καροττο,κολοκυθι και μετα κοτοπουλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια......σας γραφω απο το νοσοκομειο....ειμαστε μεσα με γαστρεντεριτιδα......ειναι καλα η μικρη,εμετο μου εκανε και δοιαροια...τωρα ειναι καλα...θα σας γραψω νεοτερα.....Αννα μαρια περαστικα σας!!

Σκεφτομαι μηπως ειναι και απο τα δοντακια της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!

ΚΙΣΚΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ???

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!

ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ,ΦΡΟΥΤΙΚΡΕΜΕΣ,Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΕΙ Κ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ....!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε βρε κοριτσια???αννα μαρια και αναστασια, περαστικα στα μωρακια σας!!!!να γινουν γρηγορα καλα και να γυρισετε γρηγορα στα σπιτακια σας!!!μπειτε οταν μπορειτε να μας πειτε πως τα πατε!!! :)

αγγελικουλααααααααααα!!!που εισαι???μη χανεσαι παλι!!!

μαρακι-γιωτακι, που εισαι εσυ κοριτσακι μου???ελπιζω να ειναι ολα καλα και με σενα...

σταμουλα κουραγιο με τα 2 μικρουλια σου!!!πολλα φιλια και σε σας!!!

λυδιακι, που εισαι κι εσυ???ελατε βρε κοριτσακια να μη χασουμε το παρεακι μας!!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Τι εγινε κοπελες?μας ματιαξαν το παρεακι!

Πολυ στεναχωρεθηκα για τα αρρωστουλια της παρεας!περαστικα στα μωρακια σας αννα μαρια και αναστασια!

Ο Θεος και Η Παναγια να τα χει ολα τους γερα και υγιη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε γαμωτο και της Α.Μ και της Αναστασιας νοσοκομειο??ελεος περαστικα να εχουν τα παιδακια μωρε παντως γενικα να ξερεται και για απλι βηχα που λεει ο λογος να πατε θα σας κρατησουν μεσα και στανταρ θα βαλουν ορο γιατι εχουν ευθυνοι στα παιδια και δεν αφηνουν να φυγουν το λεω γιατι εχει νοσηλευτει αρκετες φορες ο χριστοφορος και την τελευταια φορα εψαξα να βρω παιδιατρο και μετα αν ου ελεγε να παω νοσοκομειο τοτε θα πηγαινα για να μην τρυπηθει τσαμπα γιατι εκεινη την περιοδο την ειχε περασει μεσα εξω στα νοσοκομεια...τεσπα εχτες ειχα παρτυ και τα παιδια τα κρατησε η θεια μου και πηγαν στο παρτυ μιας ξαδερφουλας μικρης καλα πεθανανε με τη Μιλα επερνε την πιτσα και την ετρωγε με τα χερια και φωναζε μμμμ καλα αυτη σε καθε φαγητο ετσι κανει αλλα ο κοσμος δεν το ξερει και τρελαθηκαν χαχα σημερα πηγαμε για σουβλακια και της εδωσα πιτα σπιτι γενικα κανω συχνα πιτες και τρωει σπιτικιες και τις ξερεις μαλιστα μασαει με τα ουλα της χαχα και εφαγε και στο σουβλατζιδικο νααα τηνε κανεε το Μιλιι χαχαχα..βαπτισεις εεε..αντε με το καλο οι ετοιμασιεςς και μην ξεχνατεεε το Μιληηηη μαςςςςς χαχαχα

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...