Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Έφη, ο δικός μου από πάρα πολύ νωρίς κολλούσε με την τηλεόραση. Δεν τον αφήνω να βλέπει, όμως, γιατί είναι επικίνδυνο, η τηλεόραση έχει ενοχοποιηθεί για δυσλεξίες και άλλες μαθησιακές λειτουργίες, όταν αρχίζει το μωρό να παρακολουθεί από τόσο μικρό.

Στην αρχή όπως τον κρατούσα αγκαλιά, απλά τον γύριζα απ' την άλλη. Μετά τον είχα στο χαλάκι του και δεν έφτανε να δει γιατί ήταν το τραπεζάκι ενδιάμεσα. Τώρα απ' το πάρκο βλέπει, και όποτε την ανοίξω, έρχεται άκρη-άκρη, κολλάει τα μούτρα του στο δίχτυ και παρακολουθεί, οπότε την κλείνω. Δε μου κοστίζει, αφού δεν έχει τίποτα της προκοπής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!

Γιωτακι και Βανεσσακι τι εγινε?ευχομαι ολα να σας πανε καλα!

Εφουλα αμαν τι επαθες με το ανσανσερ!μονο που διαβασα τι περασες πανικοβληθηκα, και με τη μικρη κιολας!

Αννα μαρια δεν ξερω ο αραβοσιτος σκετος τι ειναι αλλα κατι μου λεει οτι ειναι το κορν φλαουρ!

Αναστασια η μικρη μηπως βλεπει καποιο ονειρο και τρομοκρατειται?

Εγω στη μικρη πριν να τη γδυσουμε στη βαφτιση της φοραγα ενα φορεματακι πορτοκαλι με ασπρα παπουτσακια γιατι κι εγω φορεγα πορτοκαλι φορεμα και ειμασταν ασορτι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.....εχω αλληθωρίσει απο την αυπνυα...3η ημερα...τι επαθε και ειναι ανυσηχη και δεν κοιμαται δεν ξερω...ενω ολη την ημερα ειναι μια χαρα.....Βασουλα δεν ξερω αν ειναι ονειρο αλλα 3 ημερες συνεχεια?Αν ειναι δοντια να βγουνε να ησυχασουμε.....κι εχει ηλιο αλλα απο την νυστα που να βγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω στριφογυριζει,αν την προλαβω και βαλω πιπιλα οκ,αλλιως κλαει,θελει αγκαλια,πινει λιγο γαλα,αλλοτε δεν θελει.....δεν ξερω τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου για να μη θελει γαλα σημαινει οτι δεν ξυπνα γιατι πειναει λογικα!

Ισως να βγαζει δοντια λες και συ και να πονανε τα ουλη της!

Το καημενο:( τη μερα ομως κοιμαται καλα? ή παλι χορτανει υπνο τη μερα και τη νυχτα ειναι πιο ορεξατη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!ειμαι πολυ καλα σημερα.οπως θα καταλαβατε πιθανον, επροκειτο για θεμα υγειας...ολα ομως ευτυχως ειναι καλα!!!σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας!!!γιωτακι μου, ελπιζω να πανε ολα καλα και για σενα και να μπεις συντομα να μας πεις οτι εισαι καλα!!!

αναστασακι μου, κι εμενα η Δαναη εχει ξυπνησει 2-3 βραδακια με κλαματα γοερα και ηρεμει μονο με αγκαλιτσα.ρωτησα την παιδιατρο αν βλεπει καποιο ονειρο και μου ειπε οτι δεν βλεπουν ονειρα , αλλα ξαναζουν κατι που τα φοβισε, πχ εναν δυνατο ηχο, η το τσιμπημα απο το εμβολιο κτλ.γι αυτο ξυπνουν τρομαγμενα.ως αντιμετωπιση, μου ειπε να μην αναβουμε φωτα και να μην της κανουμε παιχνιδακια, ουτε α μιλαμε δυνατα, αλλα να την παιρνουμε αγκαλιτσα και να της μιλαμε χαμηλοφωνα μεχρι να ηρεμησει.εμενα λειτουργει...

βρε κοριτσια, η αγγελικουλα μας που χαθηκε????ελπιζω να ειναι καλα...εχει καιρο να μπει.το ιδιο και το λυδιακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!ειμαι πολυ καλα σημερα.οπως θα καταλαβατε πιθανον, επροκειτο για θεμα υγειας...ολα ομως ευτυχως ειναι καλα!!!σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σας!!!γιωτακι μου, ελπιζω να πανε ολα καλα και για σενα και να μπεις συντομα να μας πεις οτι εισαι καλα!!!

αναστασακι μου, κι εμενα η Δαναη εχει ξυπνησει 2-3 βραδακια με κλαματα γοερα και ηρεμει μονο με αγκαλιτσα.ρωτησα την παιδιατρο αν βλεπει καποιο ονειρο και μου ειπε οτι δεν βλεπουν ονειρα , αλλα ξαναζουν κατι που τα φοβισε, πχ εναν δυνατο ηχο, η το τσιμπημα απο το εμβολιο κτλ.γι αυτο ξυπνουν τρομαγμενα.ως αντιμετωπιση, μου ειπε να μην αναβουμε φωτα και να μην της κανουμε παιχνιδακια, ουτε α μιλαμε δυνατα, αλλα να την παιρνουμε αγκαλιτσα και να της μιλαμε χαμηλοφωνα μεχρι να ηρεμησει.εμενα λειτουργει...

βρε κοριτσια, η αγγελικουλα μας που χαθηκε????ελπιζω να ειναι καλα...εχει καιρο να μπει.το ιδιο και το λυδιακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, τί κάνετε;

Εγώ δεν είμαι καλά. Η μικρή μου έχει πολλή γκρίνια και δεν ξέρω το λόγο. Εννοείται ότι με το φαγητό έχουμε θέμα. Μετά τις 5 κουταλιές σε φρουτόκρεμα και μοσχαρόσουπα/ κοτόσουπα αρχίζουν οι τσιρίδες, τα νεύρα και το φτύσιμο. Τα ρούχα μου τα έχει κάνει χάλια και τα δικά της επίσης. Κι όχι τίποτα άλλο αλλά δεν βγαίνουν κιόλας, μένουν λεκέδες.

Επίσης έχω πολλά νεύρα και για έναν άλλο λόγο που δεν μπορώ να αναφέρω εδώ αλλά θα προσπαθήσω να μαγειρέψω αύριο αν τα καταφέρω.

Η μικρή μόλις κοιμήθηκε μετά από πολύ κλάμα. Πάω να ξαπλώσω κι εγώ λιγάκι γιατί είμαι πτώμα.

Τα λέμε μετά. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Αναστασία, τι να σου πω για τη φραουλίτσα, δεν ξέρω... Κάνε αυτό που σου είπε το Βανεσσάκι, το καλύτερο μου φαίνεται.

Βανεσσάκι, χαίρομαι πάρα πολύ που είναι όλα καλά! Ρε συ, είναι δυνατόν να μη βλέπουν όνειρα; Αφού και καλά από έμβρυα βλέπουν, αν και εγώ αυτό δεν το πίστευα, γιατί δεν έχουν παραστάσεις στην κοιλιά, άρα τι να δουν, τον ομφάλιο λώρο;

Η Αγγελική ήταν Αθήνα, τώρα γύρισαν Κύπρο και είχε πολλές δουλειές. Μπαίνει στο φέισμπουκ, αλλά κι εκεί μη φανταστείς πολύ συχνά.

Βάσω, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγωω λοιπον το εψαξα το σκετο αραβοσιτο ειναι νισιτε και το νισιτε κορν φλαουρ χαχαα εμεις εδω καλα η μικρη στεκεται μονη της και μας εκανε και 1 βημα τρελαθικαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμισα τη μικρη και ξαναμπηκα λοιπον για φρουτοκρεμα βαζω μπανανα αρκετη μηλο αχλαδι ακτινιδιο μουσμουλο αν εχω χυμο απο πορτοκαλι κανα πεπονι οτι φρουτα εχω αλλα τα σταθερα μπανανα μηλο ακτινιδιο αχλαδι εχω βαλει και φραουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες!!

Βανεσσάκι χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά!!

Γιωτάκι εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα φιλενάδα,

όλα θα είναι μια χαρούλα θα το δεις!!

Αναστασάκο μπορεί η φραουλίτσα να έχει τα δοντάκια

της και από ότι έχω ακούσει κάνουν πολύ γκρίνια

τα καημένα!

Εφούλα τι πάθατε με το ανσανσέρ....πω πω πω...θέλει υπομονή

με το φαγητό πάντως, θα δεις θα βελτιωθεί η κατάσταση.

Ευάκι τέλεια η Μίλα, στέκεται κιόλας!!πολύ γρήγορη, μπράβο σας!!

Κορίτσια εγώ στη φρουτόκρεμα της βάζω μήλο αχλάδι, μπανάνα και τώρα ξεκίνησα

και λίγο μούσμουλο και βερύκοκο και την τρώει πολύ ευχάριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια μου. Δυο μέρες δεν μπορούσα να μπω. Φαντάζομαι το ίδιο πάθατε κι εσείς.

Ξύπνησα νωρίς νωρίς σήμερα. Τάισα τη μπεμπούλα, έπλυνα τη βεράντα, έβαλα πλυντήριο, σε λίγο θα βάλω το φαγητό στο φούρνο (κοτόπουλο με πατάτες). Θέλω να σκουπίσω και να σφουγγαρίσω αν προλάβω. Σήμερα περιμένουμε κόσμο. Θα έρθει η αδερφή μου με τον άντρα της και μια φίλη με τον άντρα της και το παιδάκι της. Με την αδερφή μου θα βάψουμε και το μαλλί. Πλησιάζει η βάφτιση και πρέπει να ετοιμαστούμε. Ελπίζω να μας κάνει καλό καιρό.

Χτες βγήκαμε βολτούλα. Πήγαμε στη λαική και στο σούπερ μάρκετ. Γυρίσαμε, έφαγε η μπέμπα, έκανα και για μας σουβλάκια και το βραδάκι έκανα ένα παγωτό χωρίς παγωτομηχανή και αυγό. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω αν είναι καλό.

Φιλάκια πολλά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...τωρα δηλαδη εφτιαξε το προβλημα εδω ή θα κολησουμε κανενα ιο?

Σημερα θα εχει καυσωνα ειπε για να δουμε...θα ειμαστε ολο βολτες...πρεπει να μαθει με κοσμο γιατι εχει γινει αγριμι.Εσας οταν βλεπουν κοσμο πως αντιδρουν?εμενα εκεινη την ωρα ολα καλα και μετα χαμος να ηρεμησει!!!

Να περασετε ομορφα ολες σας!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμείς από χτες όλο έξω ήμαστε!

Αναστασία, εμένα του αρέσει πάρα πολύ ο κόσμος. Κάνει με όλους, σε όλες τις αγκαλιές και μετά δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Είναι πολύ κοινωνικός. Δε βγάζει κανέναν σκάρτο!

Στη φρουτόκρεμα εμείς βάζουμε μήλο-αχλάδι-μπανάνα. Πότε μπανάνα-μήλο, πότε και τα τρία, και χτες του έδωσα μπανάνα-αχλάδι, μια μεγάααλη μπανάνα και μισό αχλάδι και το καταβρόχθισε ΟΛΟ!

Το μεσημέρι χτες του έδωσα ένα βερύκοκο να το πιπιλίσει. Το κρατούσα εγώ, βέβαια, στην αρχή το έγλειφε με αβεβαιότητα και μετά άρχισε να το πιπιλά με θόρυβο. Τελικά, έκοψε κι ένα κομμάτι με τα ούλα και το κατάπιε, κι έβηχε, ευτυχώς το κατάπιε αμέσως! Από βδομάδα θα του βάλω και βερύκοκο στη φρουτόκρεμα, νομίζω θα του αρέσει. Γενικά, σ' αυτά είναι πολύ εύκολο μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαα εδω και εγω και εμεις δενμπορουσαμε να μπουμε το εφτιαξαν το θεμα κατι λεει με τον τεχνηκο τεςπααα πολυ δουλεια σημερα και βαπτιζα και ενα παιδακι το πρωι και στο καπακι πηγα δουλεια πεθαναα...κοριτσια το Μιλακι περνει μερος σε ενα διαγωνισμο και θελω μια ψηφο την ημεραααα να κερδισειιι σας βαζω το λινκ που παει αμεσως πανω στη φωτο της και πατατε JE VOTE σε πρασινο κουτι μπορειτε και δευτερη φορα και τριτη(την ιδια μερα) αλλα απο αλλο υπολογιστη!!

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=fr

Δωστε ψηφο στο Μιλακι για να παρει το δωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη σας ψηφίσαμε καλή επιτυχία στο Μιλάκι!!

Αναστασάκο εμείς όταν είμαστε έξω η μικρή είναι κυρία,

όμως αν δεν κοιμηθεί την ώρα που νυστάζει, τσιτώνει και

μετά γκρινιάζει.κάποιες φορές την παίρνει ο ύπνος έξω στο κοριτσάκι

και έιμαστε μια χαρούλα και άλλες φορές δεν κοιμάται και μετά

έχουμε γκρίνιες...

Συμπεθέρα Αγγελικούλα που είσαι;

Εφούλα πως τ απεράσατε σήμερα;

Άννα Μαρία αυτό που κάνεις και δεν βάζεις όλα τα φρούτα μαζί

μου το είπε μια παιδίατρος εναλλακτική.καλύτερα λέει δυο φρούτα

και κάθε μέρα άλλος συνδυασμός.το ίδιο μου είπε και

για τη χορτόσουπα όχι όλα τα λαχανικά μαζί για να μη γίνεται πολύ

ανακάτεμα και να καταλαβαίνει το παιδάκι τις γεύσεις.

σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....καλο καλοκαιρι να εχουμε :roll:

τι κανετε?εμεις καλα.....μεγαλωνουμε :lol:

εμενα ο παιδιατρος στον γιο μου μου ειχε πει μηλο αχλαδι(αυτα εχουν τις βιταμινες που χρειαζεται το παιδι)κ μπανανα για την γευση

αχ κ εμεις σε ενα μηνα θα ξεκινησουμε φαγακι....δεν θα ξεχασω την πρωτη φορα που εφαγε ο γιος μου...του αρεσε η πρωτη κουταλια κ μου τραβαγε το κουταλι για να φαει...τα εχω σημειωσει ολα στο ημερολογιο του...οταν θα παντρευτει θα τα δωσω στην γυναικα του :lol: να δει τι εξυπνο αντρα θα παρει :lol::lol:

επισης ξεπερασαμε το θεμα με το μπιμπερο.....η μπουκιτσα τρωει απο οποιο μπιμπερο τις δωσουμε......κ τα 4 διαφορετικα που εχω τα δεχεται....γαλα να εχει μεσα της μαμας κ δεν την νοιαζει καθολου....επιτελους γιατι καθε φορα που εφευγα μεσα στο αγχος ημουν αν φαει καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω και εγωω προσπαθω να μαζεψω το σπιτι που καθε μερα γινετε χαλια λες και μενουμε 20ατομα ελεοςς...2 χερια εχω τι να πρωτομαζεψψω

αν μπητε και θελετε και θυμηθητε δωστε μας ακομα μια ψηφο σημεραα ευχαριστω φιλια

http://www.vulli.fr/concours-plus-beau- ... 22〈=en

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σαςςςςςςςς,τι κανετε?φτιαχνει ο καιρος επιτελους......εμεις ειμαστε μια χαρα,τρεχω με την βαφτιση...προσκλητηρια,μπουμπουνιερες ετοιμαζονται.....ψαχνω να βρω ρουχα για μενα και την μικρη....

Ευη δινουμε την ψηφο καθε μερα μη μασας μια !!! 8-)

Ολες να ειστε καλα.....τα λεμε παλι φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλενάδες,

τρέχω κι εγώ με τη βάπτιση , η αλήθεια είναι ότι τα άφησα λίγο τελευταία στιγμή...

Χρυσάνθη μπράβο στη μικρούλα σου, με το καλό να ξεκινήσετε και φαγάκι!!

Εύη αγαπούμε και στηρίζουμε το Μιλάκι, καλή επιτυχία!!

που είστε όλες σήμερα;

Μαράκι Γιωτάκι τι κάνεις;περιμένουμε νέα σου!εύχομαι όλα να είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!!εδω κι εγω!!!!10 μερες κανουμε να γεμισουμε μια σελιδα...βλεπω να κλεινει το ποστακι μας!!!

ευη ψηφισαμε το μιλακι!!!καλη επιτυχια!!!

δωρακι, τι κανετε???ποτε ειναι η βαπτιση???εσας αναστασακι???

μαρακι γιωτακι, που εισαι???ειναι ολα καλα???το ευχομαι ολοψυχα!!!

αννα μαριαααααα!!!!λυδιααααα!!!αγγελικουλαααα!!!!που ειστε καλε???εγκαταλειψατε κι εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελες (οσες εχουμε απομεινει δηλαδη)!

Καλε ερημωσε τελειως το ποστακι μας!

Δωρακι και Αναστασια ετοιμαζεστε για τις βαφτισεις των κοριτσιων σας?με το καλο!Ο Θεος και Η Παναγια να σας βοηθησουν!

Μαρακι γιωτακι ολα ευχομαι να ναι καλα!

Χαθηκατε οι υπολοιπες!που ειστε καλε?

Αγγελικουλα καιρο εχεις να δωσεις το παρων σου!πως ειστε κοριτσι μου?

Αννσ μαρια καλα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Το πρωί πήγαμε στον παιδίατρο. Ο Αντρέας πήγε 7 κιλά και 68 εκατοστά. Επιτέλους πέρασε το φράγμα των έξι κιλών! Μας είπε να αρχίσουμε σιγά σιγά χορτόσουπες, πατάτα-κολοκύθι-λίγο καρότο-λίγο ρύζι, με ελάχιστο ελαιόλαδο και λεμόνι για γεύση, μετά να προσθέσουμε ένα φύλλο σέλινο και μαϊντανό, και μετά στήθος κοτόπουλο.

Φρούτα μας είπε εποχής να δίνουμε, εκτός από ό,τι έχει σπόρια και κεράσια που είναι βαριά.

Φαρίν λακτέ, κ.λπ. μπορούμε να τις καθυστερήσουμε μέχρι τον όγδοο και να δίνουμε ρυζάλευρο με κάποιο φρούτο. Τέτοιες κρέμες, ούτως ή άλλως δε θέλω να δώσω. Σκέφτομαι να δίνω κουάκερ με κάποιο φρούτο, αλλά είπε καλύτερα μετά τον έβδομο ή και τον όγδοο, γιατί περιέχει γλουτένη, όπως και οι υπόλοιπες κρέμες.

Σήμερα του έδωσε ο άντρας μου βερύκοκο-μπανάνα και ξετρελάθηκε! Μετά του έβγαλε την ψυχή, όμως, γενικώς ήταν πολύ ανήσυχος σήμερα, και ήπιε... 300 μλ γάλα... Αμάν ρε παιδιά, έφαγε και τη φρουτόκρεμα, ήπιε και 300 μλ γάλα... Εννοείται ότι δεν έχει μείνει σταγόνα στο ψυγείο... Δεν μπορώ να βγάλω πάνω από 150-200 μλ και θέλω 150 για το ρυζάλευρο και 150 τουλάχιστον για το απόγευμα που λείπω, αλλά όταν λείπω πάντα αφήνω ένα 150άρι επιπλέον για κάτι τέτοιες μέρες σαν τη σημερινή. Οπότε αύριο το πρωί μπορεί να του φτιάξω το ρυζάλευρο με νερό και μπανάνα.

Τι φάγατε σήμερα; Εμείς κάναμε μαρίδες τηγανιτές με πατάτες και ντοματοσαλάτα. Για αύριο για πείτε καμιά ιδέα...

Α, και κάτι για να γελάσουμε:

Σήμερα στο σχολείο μια συνάδελφος που δουλεύει και στο πρωινό γυμνάσιο, έφερε τα γραπτά των εξετάσεων ιστορίας της γ' γυμνασίου για να τα διορθώσει.

Διαβάστε και φρίξετε:

-Η Φιλική Εταιρεία ήταν μια ομάδα διαιτητών.

-Ιδρυτές της Φιλικής Εταιρείας ήταν ο Ρουσώ και ο Μοντεσκιέ.

-Η Εγκυκλοπαίδεια των Διαφωτιστών ήταν ένα βιβλίο που υπέγραφαν όλοι οι πρόεδροι.

-Ο Ρήγας Φεραίος ήταν ο πρώτος πρόεδρος των Η.Π.Α.

-Ο Τζωρτζ Ουάσινγκτον ήταν Έλληνας διαφωτιστής.

-Ο πιο σημαντικός Κύπριος δραγουμάνος ήταν ο Αλή πασάς.

-Ο πρώτος Παγκόσμιος Πόλεμος έγινε το 1821.

Έχει κι άλλα, αλλά δεν τα θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...