Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

αχχχχχχχχχχχχ....μιλάτε για ύπνο βλέπω....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ......τα μάτια μου κλείνουν κορίτσια.....δεν πήγα σήμερα γραφείο....μου ήρθε και η περίοδος οπότε καταλαβαίνετε ότι δεν γινόταν με τ'ιποτα να συγκεντρωθώ και τα ακύρωσα όλα.....ουφφφφφφφφ....εμένα ξυπνάει στις 3, μετά στις 5 και μετά στις 7......μιλάμε για πολύ νύστααααααααααααα...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ρυζάλευρο εγώ της δίνω Γιώτης.....αλλά στο τέλος νερουλιάζει και μένα.......βέβαια μέχρι τώρα έχει φάει μάξιμουμ 100 μλ.....σήμερα θα δώσω παραπάνω...για να δούμε......

Άννα Μαρία μου......μέχρι τώρα την φωνάζαμε με χίθλιους διαφορετικούς τρόπους..:...αγάπη μου, κοριτσάκι μου, μπέμπα μου κτλ....από Κυριακή θα την αποκαλούμε πλεον με το υπέροχο ονοματάκι της... :P:P:P:P:P:P:P

Πολλά γλυκά φιλάκια σε 'ολες σας..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας φιλενάδες μου!! Τι κάνετε;;

Τα μωρά μας;;

Μιλάτε για ύπνο διαβαζω...εμείς ευτυχώς κοιμόμαστε όπως πάντα.....φτουυυυυυυ

Βγάζουμε και το πρώτο μας δοντάκι, έβαλα το κουτάλι και ακούγεται!!!!! :lol::lol::lol:

Λυδιάκι την Κυριακή.........άντε με το καλό!!!!!

Φιλάκιααααααα σε όλες!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...χαθηκα..επιτελους καθησα....δεν προλαβαινω τιποτα....

η μικρη καλα..μεγαλωνει η ομορφια μου...οταν παιζει προσπαθει να σηκωθει να κατσει κανονικα...ειδικα στο ριλαξ χαμος....εχει μεγαλη αδυναμια στον αδελφουλη της κ αυτος το ιδιο....οταν λειπω με αναζητα,με ψαχνει συνεχεια κ οταν γυρναω πεταει απο την χαρα της...ο γιος μου ειναι συνεργασιμος σε ολα ευτυχως....

τι να σχολιασω?σας διαβασα στα γρηγορα.....

αννα μαρια εγω αυτο με τις σκατουλες το εχω ζησει πολλες φορες κ με τον γιο αλλα κ με την κορη.....με τον γιο θυμαμαι συγκεκριμενα ειμαστε βολτα (πηγαμε σε ενα καταστημα να παρουμε τηλεοραση, μετα θα πηγαιναμε σε ενα επιπλαδικο κ τελος στην αδελφη μου που ειχε γενεθλια) κ πηγα να τον αλλαξω στο αμαξι....να σημειωσω οτι ειχαμε ενα διπορτο τουτου του αδελφου μου κ προσπαθουσα να τον αλλαξω μπροστα....ειχα βαλει την αλλαξιερα κ εκει που καθαριζα ριχνει μια οβιδα κ λερωνει το καθισμα το χειροφρενο κ το λευκο μου παντελονι :lol::lol::lol::lol: χαλασα ενα πακετο μωρομαντηλα να καθαρισω τα παντα.....κ φυσικα το παντελονι μου ειχε μια κιτρινοπη σταμπα....το ιδιο εγινε κ τις προαλλες με την μικρη μονο που δεν εγινα εγω χαλια ημουν προετοιμασμενη :lol: ...

οσο για την δοιαρροη....τελικα δικια μας σωληνα του θερμοσ.που βρισκοταν στον τριτο οροφο εσπασε.....κ ναι αν ηταν καποιου αλλου θα πληρωνε την γυναικα διοτι οι σωληνες περναν απο το δικο μου μπανιο κ οταν γινετε κατι παντα εγω καθαριζω (εχει γινει αλλες 3 φορες) ελεος ομως κ εγω δεν αντεχω.....δεν θα ελεγα κατι αν εσπαγε κατι στον αποπανω μια φορα...υπαρχει περιπτωση να ξαναγινει κ να γινετε κ συνεχεια....

κ εγω την μπεμπα δεν την φωναζω με το ονομα που θα της δωσουμε ουτε κ τον γιο μου τον φωναζα...οταν τον βαπτισα τοτε τον φωναζα....την λεω μπουκιτσα κ τον γιο μου ζουμπουρλουδικο μου :lol:

λενακι μου κριμα για τον τολη....υπομονη....

κ εγω αγχωνομαι πολυ τελευταια....δεν φτανουν για τιποτα τα χρηματα...με το ζορι τα βγαζουμε

για το φαγητο κ εγω προσεχω πολυ....λαδακι εχουμε δικο μας...οταν ετωγε αλεσμενα του εβαζα μολις το αλεθα το λαδι στο πιατο.....δεν το εβραζα ποτε...αλατι 3 ετων εφαγε....κ μην νομιζετε βαζω αλατι στο φαγητο πολυ...σχεδον αναλατα ειναι :lol::lol::lol: δεν το πετυχαινω

αχ τον κακομοιρη σου που χτυπησε?μας πως εγινε αφου ηταν χαμηλα?

αναστασια μου τι εννοεις χωρις ζωμο?εγω αλεθα το φαγητο κ εβαζα κ απο το νερακι που ηταν βρασμενα για να γινει σαν αλοιφη....κ μετα μια κουταλια λαδακι κ το τσακιζε ο γιος μου.....ετρωγε ενα πιατο γεματο....μεχρι 17μηνων ετρωγε ετσι...μετα αρχισαμε να το μειωνουμε :lol::lol::lol:

λυδια μου εμενα απο 2 μηνων κοιματε 12 το βραδυ κ ξυπναει 9 το πρωι...μια φορα ξυπναει την νυχτα για θηλασμο...

αχ δεν θυμαμαι τι αλλο γραψατε.....η γιωτα κ νασια που ειναι?χαθηκαν κ αυτες....

αααα θα κανω κ τριτο το αποφασισα σε 4 χρονια λεω....αν ειμαστε καλα πρωτα ο θεος κ να φτιαξουν κ λιγο τα οικονομικα μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Είμαι σχολείο και περιμένω να φύγουμε.

Που λέτε, κι εμείς τον Αντρίκο τον αποκαλούμε με χιλιάδες ονόματα ή συνδυασμούς ονομάτων π.χ. "μεγιστάνα της γλύκας", "δυνατό άντρα", κ.λπ. αλλά κυρίως Αντρέα και τα διάφορα υποκοριστικά του ονόματος, όχι από όταν γεννήθηκε, αλλά από όταν ήταν ακόμασ την κοιλιά. Στην Κύπρο όλοι τα παιδιά τα φωνάζουν με το όνομα με το που γεννιούνται, άλλωστε βγαίνει πιστοποιητικό γεννήσεως μέσα σε ένα μήνα από τη γέννηση υποχρεωτικώς, με το όνομα φυσικά.

Να σας ρωτήσω, για το φαγητό του μωρού, δεν έχουμε δώσει ακόμα, βέβαια, από εξήμιση μηνών είπε ο γιατρός, αλλά διάβασα ότι είναι καλύτερο να τα ψήνουμε στο ατμό αντί να τα βράζουμε. Αγόρασα έναν ατμομάγειρα, αλλά μετά σκέφτηκα ότι δε θα έχει ζουμί για να προσθέτω όταν θα τα λιώνω... Εσείς τι κάνετε;

Τελικά τις ζημιές της διαρροής δεν τις καλύπτει η ασφάλεια, οπότε όλα από την τσέπη μας... Θα πούμε στον από κάτω να του τα δώσουμε σε δύο δόσεις, δε νομίζω να έχει πρόβλημα ο άνθρωπος.

Σας φιλώ όλες, θα ξαναμπώ από το σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια δεν εχω μαγειρεψει ποτε σε ατμομαγειρα...δεν ξερω να σου πω....

εγω οταν εκανα χορτοσουπα ητνα ευκολη...εβαζα πατατα καροτο κολοκυθι κ σελινο κ βραζαν για λιγο...οταν εβαλα κ κρεας εβραζα λιγο το κρεας πρωτα κ μετα προσθετα κ τα λαχανικα...ουτε πολυ ωρα περναν...εγω δοκιμαζα κ ηταν πολυ ωραια.

α εσεις το ονοματιζετε γρηγορα το μωρο....κ με πιστοποιητικο...εμεις οχι...αφου στα βιβλιαρια κ πιστοποιητικα γραφει αρρεν ή θηλυ αντιστοιχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, εμάς εδώ είναι διαφορετικά με το όνομα. Άλλο το κράτος και άλλο η θρησκεία του κάθε ένα. Δίνεις το όνομα του παιδιού στο κράτος και όταν και αν θέλεις, το βαφτίζεις. Άλλωστε, το όνομα και η βάφτιση είναι άσχετα.

Ρε συ, όταν βράζεις το μοσχάρι, πόση ώρα θέλει για να βράσει; Γιατί εγώ όποτε βράσω μοσχάρι θέλει ώρες για να βράσει καλά... Οκ, τα λαχανικά βράζουν κατευθείαν. Αλλά το κρέας; Είχα διαβάσει ότι με τον ατμομάγειρα οι βιταμίνες μένουν μέσα στα υλικά, ενώ όταν τα βράζουμε χάνονται στο νερό. Ξέρω κι εγώ, χίλιες γνώμες ακούγονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις βραζουμε μοσχαρι ποσοτητα γιαυτο αργει πολυ...εσυ θα του βαλεις ενα κομματακι μικρο....δεν θυμαμαι ποσο το εβραζα στον γιο μου....θα το δεις κ θα υπολογισεις μετα ποτε θα βαλεις κ τα λαχανικα...συνηθως τα λαχανικα θελουν ενα 20λεπτο....κανα 40λεπτο δεν θα θελει κ το μοσχαρι?δηλαδη 1ωρα ολα μαζι....ετσι λεω εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ συνήθως το βράζω σε κομματάκια και θέλει ώρες... Σε χύτρα το βράζεις ή σε απλή κατσαρόλα;

Καλά, μέχρι να μου εμφανίσει την απάντησή μου, είχες ήδη απαντήσει... Σέρνεται το λάπτοπ... Ευτυχώς σήμερα ήρθε το καινούριο, γιούπι!!!!!!!!!! Αλλά αύριο θα το έχω, γιατί τώρα το δώσαμε σ' ένα φίλο του αδελφού μου να μας περάσει τα windows, κ.λπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις κρεμες να προσεχετε κ αν γραφει λεκιθινη σογιας, συνηθως ειναι απο τις μεταλλαγμενες

τη νεστλε δε θυμαμαι για ποιο λογο την ειχα απορριψει να σας πω την αληθεια..

αννα μαρια κ υπολοιπα κοριτσια θυμαμαι πριν 2 χρονια που εβλεπα βιολογικες κρεμες της χολ στα καρφουρ. τις προαλλες που πηγαμε δεν τις ειχε. στα φαρμακεια θα βρω λογικα ε?

σκεφτομαι οοοοοοοοοοοοοοοοταν θα ξεκινησω τριτο γευμα (κοντα στους 10 μηνες δηλ) να του δινω απο το βιολογικο ρυζαλευρο ολικης (βανεσσακι εσυ ειπες οτι το δινεις?)

ρε αννα μαρια!!!!! μια θεα ειμαι ρε!!!!!!! μια θεααααααααααααααα!!

σαρεσε το φαι?? :lol::lol:

εγω στον ανασταση ειχα παρει εναν ατμομαγειρα που ειναι κ μουλτι μαζι τρελαααααααααα πρακτικος λεμε!

το μοσχαρι το εβραζα οταν το επαιρνα, το εβαζα στην καταψυξη σε μεριδουλες κ κρατουσα το ζωμο μεσα στα σακουλακια απο τα παγακια. οταν εβαζα το φαγητο στον ατμομαγειρα, το κρεας με τα λαχανικα μαγειρευοταν σε ενα διχτακι κ κατω επεφτε ζουμακι, οζι πολυ βεβαια. το ιδιο εχω σκοπο να κανω κ με τον μικρο

πω πω χρυσανθη μιλαμε για τρελα χεσιματα!! :lol::lol::lol:

χαμηλα ηταν αλλα επεσε πανω σε κατι αυτοκινητακια (βρηκα τελικα τον ενοχο) κ χρυπησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το δικο μας σε χυτρα...του μωρου θα το βραζω μονο του...νομιζω οτι στην χυτρα χανονται τα θρεπτικα συστατικα του....αν θυμαμαι καλα

1 κομματακι θα βραζεις...

λενα εγω του εφτιαχνα για μια μερα....λογω της αλλεργιας του οτι ετρωγε μεσημερι ετρωγε κ βραδυ (κ οι κρεμες οι υποαλλ τον πειραζαν)..ελπιζω η μικρη να ειναι πιο ανθεκτικη κ να φαει κ κρεμουλα....

εντωμεταξυ δεν ξερω τι εφαγα αυτες τις ημερες κ ειχε βλενες..τωρα περιμενω να στρωσουν τα κακα της παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια μου.

Και ναι, σήμερα κάναμε κακά μόνο 3 φορές!!!! :lol:

Για φαγητά λέτε. Εμείς αύριο πάμε για εμβόλιο και θα μας πει για τα φαγητά. Δεν ξέρω, κάθε μέρα πρέπει να μαγειρεύουμε; Όσες ξέρω μαγείρευαν μέρα παρά μέρα. Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε. Όταν τρώμε μας κοιτάει στο στόμα. Αφήστε που κάνει ότι μασάει κιόλας. Έχει πολύ πλάκα.

Από τότε που γυρίσαμε σπίτι μας χάλασε ο καιρός και δεν μπορώ να βγαίνω έξω με την μπεμπούλα. Σήμερα το απόγευμα βγήκα μόνη μου. Πήγα να εκτυπώσω το προσκλητήριο. Αύριο θα είναι έτοιμο. Μου το έκανε ο κουμπάρος μου και είναι σαν φωτογραφία. Είναι το πιο οικονομικό. Μαζί με τους φακέλους μας βγήκε 0,31 το κάθε προσκλητήριο. Ρώτησα και για μπομπονιέρες να παίρνω τιμές και πήγα και για γλυκά σε ένα ζαχαροπλαστείο.

Τόσες μέρες περίμενα να οριστικοποιήσουν οι ανεύθυνοι της καινούριες εκλογές γιατί υπήρχε περίπτωση να πέσουν πάνω στη βάφτιση.

Κορίτσια, θέλω να σας πω κάτι σοβαρό. Είμαι τρελά ερωτευμένη με την μπεμπούλα μου :lol: Τρελαίνομαι να μου χαμογελάει, να μ'αγκαλιάζει. Είμαι και δηλωμένα μια χαζομαμά :lol:

Πολλά φιλιά, φιλενάδες μου. Καληνύχτα και καλή ξεκούραση σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εφη μου κ εγω ειμαι τρελαμενη με τα ζουζουνια μου....γιαυτο πηρα αποφαση να κανω κ τριτο :lol: οχι τωρα αλλα σε 4 χρονια....αν κ φοβαμαι το χειρουργειο (δεν με ειχε πιασει κ η επισκλ), αυτα τα μουτρακια οι χαρουλες τα ναζακια ειναι ολα τα λευτα....ο θεος να τα εχει γερα τα ζουζουνακια μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, και της ΗΙΡΡ είναι βιολογικά υποτίθεται. Δεν το έχω δοκιμάσει εγώ το ρυζάλευρο, γιατί το φτιάχνω με δικό μου γάλα, και φρικάρω λίγο να το δοκιμάσω, αλλά μυρίζει σα λαπάς! Απορώ πώς το τρώει αυτό το πράγμα! Φαίνεται να του αρέσει πάντως.

Δεν πρόλαβα να φάω, ξύπνησα. Θα σε ξαναδώ απόψε για να δοκιμάσω και το φαγητό!

Χρυσάνθη, έλα ντε, τι γίνεται με τη χύτρα; Αλλού διαβάζω ότι επειδή χρειάζεται λιγότερος χρόνος δε χάνονται τα θρεπτικά συστατικά, αλλού ότι χάνονται, δεν ξέρω... Μάλλον στον ατμομάγειρα θα φτιάχνω το φαΐ του Αντρίκου, όταν το αρχίσουμε.

Έφη, χι χι, όλες χαζομαμάδες είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, εγώ λέω να κάνω ένα δεύτερο τώρα σύντομα, αν το θέλει και ο Θεούλης, και για τρίτο θα δούμε. Πρέπει να ρωτήσω και τους ανεύθυνους ;)

post-16404-13873939307069_thumb.jpg

post-16404-13873939307386_thumb.jpg

post-16404-13873939307707_thumb.jpg

post-16404-13873939308016_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, κι εγώ νυστάζω, αλλά πρέπει να βγάλω γάλα... Είναι κάτι νύχτες που βγάζω γάλα και κουτουλάω...

Έφη, για ρώτα τους και πες μου κι εμένα, αν και είμαι σε άλλο κράτος! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμ για τη χυτρα νομιζω οτι οντως χανονται τα θρεπτικα συστατικα, γιατι μαγειρευεται σε πολυ υψηλη θερμοκρασια..

για το μωρο παντως καλου κακου μην τη χρησιμοποιειτε

εφη καλε τελεια τιμη τα προσκλητηρια!!!

εμεις σε ενα φιλο θα τα κανυομε, ακομα τι θα κανουμε δεν ξερουμε βεβαια..

κ τη βαφτιση μαλλον θα την κανουμε τελη ιουλη, θα σας γκρινιαζω που θα ξεπατωνομαι με τις μπομπο κ ολα! :lol:

εφη κ εμενα ο μικρος μεστο στομα μας κοιταει οταν τρωμε, κ εμας κανει οτι μασαει κ ναααααααα τα σαλια κατω :lol::lol: πολυ πλακα εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, φιλενάδες. Πρωινή πρωινή σήμερα. Η μπεμπούλα μου είχε λίγο ανησυχία το βράδυ και μετά δεν μπορούσα να κοιμηθώ οπότε σηκώθηκα έκανα καφεδάκι, έβαλα και το φαγητό στο φούρνο. Μπριάμ σήμερα. Καλοκαιρινό φαγητό με χειμωνιάτικο καιρό. Τί κρύο είναι αυτό σήμερα. Και φυσάει σαν χειμώνας.

Κορίτσια εγώ διάβασα ότι στη χύτρα μένουν όλα τα θρεπτικά συστατικά γιατί είναι κλειστή και δεν εξατμίζονται με το νερό. Τώρα τί να πω δεν ξέρω. Πάντως εγώ τη χρησιμοποιώ πολύ για τα δικά μας φαγητά. Με έχει σώσει.

Άννα Μαρία πολύ θα ήθελα να μάθω πόσο πληρώνεται ένας εκπαιδευτικός εκεί. Γιατί εδώ οι μισθοί έχουν πέσει στα τάρταρα. Μόλις 650ευρώ. Και έρχονται νέες μειώσεις τον Ιούνιο. Να δω τι θα ταΐζω το παιδί μου. Με βλέπω σε κανένα χωριό να βάζω κήπο, με προβατάκια, κοτούλες κτλ. Και με τον περίφημο ΕΟΠΠΥ πληρώνουμε για υγειονομική περίθαλψη αλλά δεν έχουμε. Τους γιατρούς τους πληρώνουμε από την τσέπη μας.

Τέλος πάντων, τους ακούω κάθε μέρα στα κανάλια και εκνευρίζομαι. Παίζουν με τις ζωές μας επειδή θέλουν άλλοι να γίνουν πρωθυπουργοί και άλλοι δεν περίμεναν ότι θα ερχόταν η ώρα να κυβερνήσουν και έλεγαν μπαρούφες.

Για τη βάφτιση ψάχνω μπομπονιέρες αλλά θέλω κάτι οικονομικό. Ούτως ή άλλως οι περισσότεροι τις πετάνε. Τελικά το μόνο που μένει είναι οι φωτογραφίες και το video.

Εδώ γύρω θα είμαι. Άντε μαζευτείτε, γιατί αισθάνομαι μοναξιά... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα

εχουμε 2 ημερες το βραδυ ειναι ανυσηχη,την παιρνω στο κρεβατι και κοιμαται και μετα την μεταφερω πριν ξυπνησει μην το παρει χαμπαρι! :shock:

Εγω χρεισιμοποιω ατμομαγειρα για την πατατα και το καροτο και μεχρι στιγμης ζωμο κοτοπουλου στην κατσαρολα,κι ετσι θα κανω και με το μοσχαρακι.Αποθηκευω το ζωμο σε ενα ειδικο ταπερ που ειχα παραγειλει αλλα μαλλον θελω και δευτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ουφ, ξύπνησα με πονόλαιμο... Πώς αρρώστησα δεν μπορώ να καταλάβω. Όχι άλλη μάσκααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και φυσικά, ο έξυπνος ο άντρας μου, επιμένει ότι αρρώστησα επειδή κάνω κάθε μέρα μπάνιο!

Έφη, εδώ ο πρώτος μισθός για έναν εκπαιδευτικό νομίζω είναι 1750-1800 ευρώ, κάπου τόσο. Εγώ φέτος κλείνω τρία χρόνια στην υπηρεσία και παίρνω περίπου 2000, αλλά μας κόβουν από δω, μας κόβουν από κει, μένουν 1850 περίπου...

Εμείς σήμερα αρακά τρώμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία το πήρα απόφαση. Θα μετακομίσω. Θα πω στον άντρα μου να ζητήσει μετάθεση στην Κύπρο και θα πάρω κι εγώ κατ'εξαίρεση απόσπαση. Άκου 1800ευρώ. Εγώ με 9 χρόνια έπαιρνα 1300 και τώρα έπεσα στα 650 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

περαστικα σου αννα μαρια....

εφη κ εμεις κυπρο λεμε για επομενη μεταθεση..... :lol::lol::lol:

για να κανουμε παιδια πρεπει να σκεφτομαστε την κριση τελικα....που φτασαμε...κ αν φτιαξουν τα πραγματα οκ...αλλα φοβαμαι οτι χειροτερα θα πηγαινουν....αγχωνομαι κ παλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...