Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

εδω κι εγω...πτωμα!!!εχουμε θεμα με τα κακα,οπως σας ειπα...σημερα εκανε παλι με υποθετο.μου ειπε και πηρα ρυζαλευρο ολικης αλεσεως της frezylac.το δινει καμια???ΑΝΤΕ ΝΕ ΔΟΥΜΕ ΠΩς ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ εχω αγχωθει μ αυτο το θεμα.θα μπω το βραδυ να σχολιασω γτ τωρα κοιμηθηκε κ λεω μηπως ξεκουραστω λιγο απο τη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και παλι κουκλιτσες..τι κανετε?πως ειστε?εμεις ειμαστε καλα,ειμαστε αθηνα και ξεκουραομαστε..

Αναστασια κι εφη χαρουμενα μηνογενεθλια!περασαν κιολας 6μηνες!!

Δωρακι τι κανεις φιλεναδα?η μικρη μας?

Βανεσακι κι εμας α κακακια ειναι λιγο σφιχτα..και πιο λιγα απ οτι παλιοτερα..

Χρυσανθη,αννα μαρια,γιωτακι,Φιλια στα μπουμπουκακα σας!

Ρε κοριτσια τα δικα σας μωρα τρωνε τα λαχανικα με το κρεατακι?ο δικος μου με τα χιλια ζορια τρωει 2-3 κουταλιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανούλες....τί κάνετε????....εμείς καλά, μεγαλώνουμε και τρέχουμε για την βάπτιση μας την άλλη Κυριακή.... :P:P:P:P:P:P:P ......σας στέλνω τα φιλιά μου......ήρθε το ραντεβού μου...... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τι κάνετε κοριτσάκια; Τι ερημιές είναι αυτές;

Εμείς σήμερα πήγαμε για εμβόλιο. Ο μικρός έκλαψε ελάχιστα όταν του έκαναν τις ενέσεις και μετά ευτυχώς του πέρασε! Τον ζύγισαν κιόλας και έχει πάει 6700. Έβαλε 200 γραμμάρια μέσα σε δέκα μέρες, νομίζω πολύ καλά, αν σκεφτείτε ότι πριν είχε βάλει διακόσια γραμμάρια μέσα σε δύο μήνες!

Το φρούτο του το σταματήσαμε για λίγο, νομίζω τον πείραξε. Ίσως δεν ήταν έτοιμος, δεν ξέρω, πάντως θα περιμένουμε λίγο και μετά θα τα ξαναρχίσουμε. Το ρυζάλευρο το τρώει κανονικά.

Ρε συ Αναστασία, θηρίο είναι η φραουλίτσα! Ο Αντρέας είναι μινιόν μπροστά της!

Βανεσσάκι, εμάς πάντως χτες έκανε κάτι τρομερά κακά, άλλαξαν λόγω του φρούτου.

Λυδία, πώς πάνε οι ετοιμασίες;

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, κορίτσια. Τί κάνετε; Πολλές ερημιές βλέπω.

Εμείς έχουμε θέμα με τα κακά μας. Εδώ και τέσσερις- πέντε μέρες κάνουμε τουλάχιστον πέντε φορές τη μέρα. Από λίγα βέβαια. Αλλά ο πωπός της μπεμπούλας μου κατακοκκίνησε. Συγκάηκε το καημένο αλλά δεν διαμαρτύρεται καθόλου. Βάζω κρέμα αλλά δεν προλαβαίνει να δράσει αφου ξανακάνει. Χτες έκανε 8 φορες :( Και σήμερα δεν έφαγε και καλά. Το ρυζάλευρο ούτε να το αγγίξει. Με γάλα τη βγάλαμε κι αυτό μειωμένο πολύ. Η παιδίατρος μου είπε ότι μπορεί να είναι από τα δόντια. Είναι μερικές στιγμές που δεν θέλει τίποτα στο στόμα της ούτε καν πιπίλα. Η μπεμπούλα που ό,τι βρει θέλει να το βάλει κατευθείαν στο στόμα. Τι να πω;;!! Ελπίζω να συνέλθει το καημένο.

Για τη βάφτιση κλείσαμε εκκλησία, ταβέρνα και φωτογράφο. Με τα ρούχα δεν θα ασχοληθώ εγώ, θα τα αναλάβει ο νονός. Ελπίζω να είναι όμορφα. Το προσκλητήριο θα είναι σαν φωτογραφία. Μου το ετοιμάζει ο άλλος κουμπάρος μου και θα πάω να τα εκτυπώσω. Περιμένω να δω τι θα γίνει με τις εκλογές, μη συμπέσουμε.

Σας διάβασα, αλλά από την κούραση δεν θυμάμαι να σχολιάσω. Η καραμελίτσα μου δυσκολεύτηκε πολύ να κοιμηθεί σήμερα. Πάω για ύπνο.

Πολλά φιλιά σε όλες και στα πατουσάκια των μωρών σας. Καληνύχτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Αγγελικουλα ακομα δεν ξεκινησαμε εμεις τετοια για να σου πω....σιγα σιγα καλο ειναι κι αυτο που τρωει,θα το συνηθισει φανταζομαι!

Εφη διάρροια εχει η μικρη?μπορει αν ειναι απο τα δοντια!!

Κι εμας χθες γκρινιαζε,της δωσαμε ντεπον και κοιμηθηκε...ισως την πονουσε το εμβολιο!

Ανναμαρια μια χαρα κ ο δικος σου!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εδω και εγω..μου χαλασε ο χριστοφορος το παντ στον υπολογιστη και δεν εχω και ποντικι και εμπαινα μονο απο κινητο και ως γνωστον το κινητο δεν μπαινει στο μαμμυ..κλασικα..εχασα πολλα εε??πηρα μετα ενα ποντικη ασηρματο μεγαλη βλακεια μεσα σε 3 μερες τελειωσαν οι μπαταριες και τελικα βρικε ενα μπουρι ποντικι ο αντρας μου και καπως κανω τη δουλεια μου...πως πανε τα μικρακια και οι ετοιμασιες για βαπτισεις?εμεις εδω μεγαλωνουμε πλεον στεκεται ορθια και σηκωνεται και καθετε μονη της ενω πιανεται απο το παρκο παει και γυρω γυρω απο το παρκο η απο το τραπεζι εχει εμφανισει λιγο γκρινιαααα και θελει βολτες αλλα κατα αλλα μια χαρα τρωει τα παντα τρωμε και αυγο πλεον και εχουμε σελιγες μερες το τελευταιο εμβολιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα....πώς είσαστε?.....\

εμείς καλά.....αρχίσαμε κρεμούλα την Τρίτη και τα πάμε υπέροχα.....αλλά το βράδυ το 2ωρο το έχει ακόμη.....ξυπνάει για να θηλάσει.....τί θα κάνω?....κουτουλάω...χιχιχιχι........με τις ετοιμασίες της βάπτισης τελείωσα...δεν έκανα πολλά πράγματα για τους μεγάλους....μόνο το γλυκό.....αλλά για τα παιδάκια και τί δεν ετοιμάσαμε......λιχουδιές....αφού λέμε ότι δεν θα αντέξουν και οι μεγάλοι και θα παίρνουν των παιδιών...χιχιχιχιιχι.......ανυπομονώ να την φωνάζουμε με το όνομα της......με το καλό....αχχχχ....σας φιλώ γλυκά όλες...;))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσακια....

τα ζουζουνακια μου κοιμηθηκαν...σε λιγο παω κ εγω γιατι αυτη τη βδομαδα πολυ κουραση...με ποναει η πλατη συνεχεια κ η μεση μου..εντωμεταξυ δεν μπορω να κοιμηθω μπρουμυτα καθολου...με ποναει το στηθος...στην αρχη που την εχω ταισει κοιμαμαι αλλα ξυπναω την νυχτα που εχουν τουμπανιασει απο το γαλα κ ουτε να γυρισω δεν μπορω γιατι εχει πιαστει κ η μεση μου....οταν θηλαζα τον γιο μου κοιμομουν μπρουμυτα δεν ειχα προβλημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα εφτιαχνα τα πραγματα για τη βαπτιση του παιδιου που θα βαπτισω πηρα τα υλικα και τα εφτιαξα ολα εγω λαμπαδες κολυμπιθρα στολισμο κουτιου ολα σας βαζω φωτο να τα δειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας...χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες :) να χαιρομαστε τα ζουζουνια μας...

μολις τελειωσα απο δουλειες....κοιμησα κ τα μωρακια μου κ θα την πεσω κ εγω...ειμαι λιγο κουρασμενη για αλλη μια φορα :o

πηρα ντοματινια ντοματια σελινο,μαιντανο κ ανιθο...τωρα θα τα φτιαξω μαλλον αυριο,θα τα μεταφυτεψω σε μεγαλες γλαστρες...να τρωει ο γιος μου φρεσκα...μη φανταστειτε ποσοτητα μια μεγαλη ορθογωνια γλαστρα ντοματινια μια με ντοματιες μεγαλες κ 2 μικρα γλαστρακια με τα αλλα...θα τα φροντιζω με τον γιο μου για να βλεπει κ αυτος πως μεγαλωνουν...η χαρα του θα ειναι μεγαλη οταν θα εχουν κ ντοματακια...μακαρι να ειχα κηπο θα ειχα τα παντα μεσα :roll:

που εχετε χαθει ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ,ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΙ ΣΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΑΣ ΦΥΤΡΩΣΕ ΜΙΑ ΝΤΟΜΑΤΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΕΥΣΗ ΟΙ ΝΤΟΜΑΤΕΣ!!ΘΕΛΕΙ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΟ!!ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ,ΒΑΛΕ Κ ΔΕΝΤΡΟΛΙΒΑΝΟ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Κ ΡΙΓΑΝΗ ΠΟΥ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΑ ΜΙΡΜΙΓΚΙΑ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Χρονια πολλα σε ολες μας...ναι φετος γιορταζουμε κι εμεις!!!Γερα να ειναι ολα τα παιδακια του κοσμου!!

Χρυσανθη πολυ καλη η ιδεα σου.Κι εγω εβαλα για να δουμε τι θα βγαλει!!!

Πως θα περασετε σημερα την ημερα σας?Μια βολτουλα λεει να κανουμε αν προλλαβουμε βεβαια και δεν βρεξει.

Ευη εξαιρετικα αυτα που ετοιμασες!!!!Τα ειδα και αγχωθηκα για την βαφτιση,ακομα δεν κοιταξα τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες χρονια πολλα...Αναστασακο ποτε βαπτιζεις??Εγω δεν εχω φυτεψει τιποτα μονο ενα λουλουδι εχω γιτι δεν ξερω αν σε γλαστρα θα γινει τιποτα ξερω γω οκ απο αρωματικα ναι οκ δεν εχουν προβλημα τα αλλα δεν ξερω..σημερα περιμενω τη μαμα του παιδιου που θα βαπτισω να κανουμε τις μπομπο δεν ειναι πολλες αλλα ηθελε να παρει μερος ..θα φαμε και θα τις κανουμε μετα θελω να παω για περπατημα εχω ξεκινησει και περπαταω οχι πολυ καμια ωριτσα αλλα θελω να επανελθω...τον Οκτωμβρη πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα θελω να παω σε μια σχολη να παρω ενα πτυχιο σε μια σχολη που κανει αερομπικ ταε μπο και διαφορα αλλα..αερομπικ ειχα κανει και παλιοτερα και ειχα παρει αλλα αυτο εχει πολυ περισσοτερα συν μαθηματα θεωριτικα σε ανατομια κινησιολογια και διαφορα αλλα και ειναι πιο αναγνωρισμενο και μετα λεω να παω και για ζουμπα οποτε θελω να επανελθω να μπορω να ανταπεξελθω μην παω και ξαφνικα αρχισω το αερομπικ.χαχαχα μαλλον τελος καλοκαιριου θα φυγουμε γιατι πρωτη Σεπτεμβρη ξεκινανε εκει τα σχολεια..παω να κανω κατι δουλιτσες και θα μπω και μετα φιλια πολλα χρονια πολλα και να χαιρεστε τα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι κάνετε;

Πού χαθήκατε όλες;

Εμείς το πρωί πήγαμε στην εκκλησία, κοινώνησε ο Αντρέας και αφήσαμε τη λαμπάδα στην εκκλησία. Το μεσημέρι θα πάμε έξω για φαγάκι και μετά για καφέ ή παγωτό!

Χτες βράδι πήγαμε σε κάτι φίλους μας κι ο Αντρίκος ήταν ο απόλυτος κυριούλης! Πάρα πολύ ήσυχος, παρ' όλο που είχε περάσει η ώρα και νύσταζε, δε γκρίνιαζε. Ενώ λέγαμε ότι θα φύγουμε κατά τις δέκα και μισή, τελικά πήγε έντεκα και τέταρτο... Κοιμήθηκε στο αμάξι, ξύπνησε έξι και τέταρτο και μετά ξαναξύπνησε από το ξυπνητήρι στις οκτώμιση! Μετά την εκκλησία ξανακοιμήθηκε αρκετή ώρα και τώρα που ξύπνησε έφαγε το ρυζάλευρό του, πασαλείφτηκε καλά καλά, τον έπλυνα, και τώρα παίζει στο πάρκο του.

Χρυσάνθη, εγώ δεν τολμώ να φυτέψω κάτι, γιατί όσες γλάστρες έχουμε, παλεύουν να κρατηθούν, αλλά είναι καταδικασμένες...

Αναστασία, κι εγώ τελευταία στιγμή τα έκανα όλα για τη βάφτιση και δε χρειάστηκε ούτε πολύ τρέξιμο, ούτε πολύς χρόνος. Εξαρτάται, βέβαια, από το τι θέλεις να κάνεις. Κατ' εμένα, δεν αξίζει τον κόπο να ασχοληθείς πολύ, κάνεις τα βασικά και απολαμβάνεις τη μέρα, αντί να αγχώνεσαι!

Λυδία, πώς τη λένε τη μικρή σου; Πρέπει να μας το έχεις ξαναπεί, αλλά το αλτσχάιμερ καλά κρατεί... Γιατί δεν τη φωνάζετε με το όνομά της; Πώς τη φωνάζετε; Έι, ψιτ καλέ, εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη 17 Ιουνιου,δεν εμεινε πολυ.Περιμενω να βγαλουν τα ατομα οι δικοι μας και να παραγγειλω.Τελικα λεω να κανω θεμα φραουλιτσα αφου εξ αρχης αυτο ηθελα και ειναι το χαιδευτικο μας μαζι με το Κωνσταντινα!

Αννα Μαρια εχεις δικο,δεν χρειαζεται αγχος.Το μονο που με προβληματιζει ειναι τι θα φορεσω,ειμαι λιγο ιδιοτροπη σε αυτο και βαριεμαι το ψαξιμο και το τρεξιμο στα μαγαζια!

Παλι θα βρεξει σημερα,μας εχει τρελανει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι, πήρα το πρώτο φόρεμα που δοκίμασα! Όχι επειδή βαριόμουν το ψάξιμο, παρ' όλο που το βαριόμουν, αλλά εκείνο το φόρεμα το λάτρεψα και το πήρα, παρ' όλο που ήταν λίγο ακριβό. Όταν μου κολλήσει κάτι, δε βγαίνει απ' το μυαλό μου με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια μας πολλα κ παλι @};-@};-@};-@};-

εμενα το παλικαρι μου μου ειπε χρονια πολλα,οτι με αγαπαει πολυ, κ μου εδωσε φιλακι...φυσικα δεν ηξερε απο μονος του τι γιορτη ειναι του εξηγησα εγω το πρωι που σηκωθηκα...του αρεσε...οταν παει σχολειο θα τους λενε οι δασκαλες κ θα μας ετοιμαζουν καρτουλες.....αχ τι ωραια....φυσικα πηρα κ εγω τη μαμα μου κ της ευχηθηκα....

αχ ωραια βαπτιζεται...τωρα μαιος ιουνιος ειναι οι μηνες των βαπτισεων...εχω κ εγω να παω σε 2.

stamymamy δοκιμασα απο την αδελφη μου ντοματινια κ ηταν τελεια,δεν ειχε βαλει φαρμακο .μπορει να εχει σχεση με το ειδος της ντοματας ....παντως δεν υπηρχε περιπτωση να βαλω φαρμακα....

εγω λουλουδια εχω πολλα στη βεραντα μου...οχι ακριβως λουλουδια πρασιναδες κ τετοια....τα περισσοτερα ηταν εσωτερικου χωρου που μου τα φεραν σε γιορτες....απο την ημερα που γεννησα τον γιο μου τα εβγαλα ολα εξω κ γιναν ξαφνικα εξωτερικου :lol: ...κ 4 χρονια αντεξαν ζεστες παγους....ανθεκτικα τα κακομοιρα...δεν μπορω να πω οτι δεν τα φροντιζω βεβαια....το χειμωνα εβαλα ναυλον με τα χιονια το καλοκαιρι τα τραβαω στη σκια να μην καιγονται...τα ποτιζω αλλα μεχρι εκει....δεν βαζω φαρμακα...

ααα ζυγισα την μπουκιτσα 5600....

καλες βολτιτσες να εχετε οσες βγητε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, έλα ντε! Άμα ήταν να βάλεις φυτοφάρμακο, αγόραζες και απ' έξω, να μην κάνεις και τόσο κόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ερημιες παλι,ε?:-)

Πηγαμε και μεις Εκκλησια και κοινωνησε η μικρη και θα παμε και την αλλη Κυριακη και θα αφησουμε και μεις τη λαμπαδα στην Εκκλησια!μετα πηγαμε στη μαμα μου για φαγητο και μετα πηγαμε για καφεδακι!περασαμε πολυ ωραια!

Αναστασια κοντευει η μερα της βαφτισης!καλε μην αγχωνεσαι για τιποτα!και γω το 1ο φορεμα που μ αρεσε αυτο πηρα τελικα!μου εκανε εντυπωση απ την πρωτη ματια!

Χρυσανθη σου ευχηθηκε το αγορακι σου ε?τι συγκινητικο!!!

Να ζησουμε ολες οι μανουλες!

Φιλακια σε ολες!Ο Θεος κι Η Παναγια να μας εχουν παντα καλα,και τα μπεμπακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γλυκές μανουλιτσες χρόνια μας πολλα και καλα να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας ....έχω χαθεί ρε κορίτσια αλλα μερικές φορές ούτε μπάνιο δεν προλαβενω να κάνω...μπαίνω κανά βραδάκι λίγο στο fb αλλα εκει δεν είστε ολες οπότε δεν βλέπω νεακια σας σας σκέφτομαι παντός ολες να ξέρετε και μου έχετε λείψει ..ελπίζω να λασκαρω σε λίγο καιρο και να μπενω πάλι να τα λέμε ...φιλακια πολλα σε ολεσ καιστα μωρακια σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!

βρηκαμε νονο!!!! ενας πολυ καλος φιλος του τολη θα μας βαφτισει το παλικαρακι μας!

θα το κανουμε η μεχρι το 15αυγουστο η μετα τον οκτωβρη!

θα το αποφασισουμε προσεχως με τα παιδια!!

πολυ χαρηκα αλλα κ αγχωθηκα λιγο..

πως θαειμαι σα μπογος? πρεπει να κανω διαιτα..

επισης σημερα καναμε το πρωτο μας μπανιο!!!!!!!!!!!!!!!!

ο αναστασης το καταχαρηκε!!!!

κ οταν περπατουσαμε απο τη θαλασσα εκοψε κατι λουλουδακια κ μου τα εδωσε κ μου ειπε χρονια πολλα!! το μαναρι μου!!!!!!!!!!!!!

λυδια για να σε παρηγορησω ο δικος μου ξυπναει ανα μια ωρα.. σα ρολοι!! 1.25, 2.25, 3.25κ παει λεγοντας

βανεσσακι το ρυζαλευρο σφιγγει πολυ. αφου την πειραζει μην της δινεις αλλο, ετσι κ αλλωις δεν προσφερει τιποτα

καλε σταμυ τι λες, εμενα ο μπαμπας μου βαζει καθε χρονια λιγες ντοματες, δε ριχνει τιποτα κ μια χαρα ειναι. εγω βεβαια δεν τρωω, σιχαινομαι την ωμη ντοματα. κ εμεις βαλαμε φετος κ δε θα ριξουμε τιποτα πανω. οπως λεει κ η αννα μαρια τι νοημα εχει, αν ειναι ετσι τις παιρνεις ετοιμες

εμεις εχουμε φυτεψει τοματες, αγγουρια, μαρουλια, κολοκυθακια, μελιτζανες, πιπεριες, μαιντανο, σελινο, κρεμμυδακια, βασιλικο, ριγανη, θυμαρι κ κατι αλλα, ολα βιολογικα

αναστασακο κοντευει η βαφτιση σας!

σας φιλω ολες κοριτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες...τι κανετε?

εμεις εχουμε μαστορους.... :cry: εχουμε νερα στο φωταγωγο κ εχω πλυμμηρισει... :cry: αμα βρουν την διαρροη θα κανω παρτυ :lol: 2ωρες τρυπανε τον τοιχο κ δεν εχουν βρει τιποτα ακομα....κ ποιος θα μαζεψει μετα?χαμος...κουραγιο κυρα χρυσα...... :lol: κ τα ειχα ολα καθαρισει χτες....

κατα τα αλλα ολα καλα..παιζω με τον γιο μου κ η μικρη μου μολις κοιμηθηκε...παντα κοιματε ενα μισαωρακι τετοια ωρα....

κ ειμαι ξυπνια απο τις 5....μιας που βγαζαμε νερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...