Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Καλησπέρα κορισακια μου,χριστος ανεστη!με υγεια κ ευτυχια για εσας κ τις οικογενειες σας και γρηγορα να παρουμε στην αγκαλια μας τα ζουζουνια μς πανω απο ολα υγιη!

χτες εφαγα αρκετα αλλα και σημερα δεν πηγα πισω.θα ηθελα πολυ να πιω μια κοκα κολα ή μια σοδα αλλα λενε οτι δεν κανει το ανθρακικο!ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsares mou xronia polla xristos anesth!!! kali leuteria se oles mas ;)

teleia perasame simera psisame sto kipo mas. arni,kokoretsi,pansetes,loukanika,mprizoles,mpiftekia kai alla polla :D efaga polu i gourouna :oops: kai ipia kai ena potiri krasi! kai tou xronou na kanoume pasxa me ta zouzounia mas ;) eseis pos perasate???

delphine oraio parko pirate. me geia me geia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou xronia polla, xristos anesti oti epithimete na eiste kala k eseis k oi oikogenies sas k tou xronou me ta aggeloudakia mas...

emeis prin ligo gurisame apo to xwrio psisame fagame skasame den mporousa na kounithw...

pirame k ta pragmatakia gia ton mpempi pio polu fanelakia kouvertoules k panes mas pire ara exoume pswnia gia rouxalakia eksodou sigoura... polu wraia ola...

maraki tha perasw na dw ti exei gia to kid planet den les? megia to parkokrevatto polu wraio...

elena k emena etsi einai kapws diagwnia to niwthw vre koritsia polu mou fainetai oti sklirainei i koilia mou suspaseis den einai aurio tha parw tin giatro na tin pw....

elpizw na perasate oloi kala simera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε αννουλα ισα ισα που οι γιατροι λενε πιες ειτε σοδα ειτε κοκακολα οποτε αισθανεσαι φουσκωμα...

εγω δεν το ευχαριστηθηκα το σημερινο αφου τα πεθερικα μου ψησαν τα τυπικα και οχι σουβλιστο αρνακι, αυριο στους γονεις μου θα φαω σουβλιστο και αρνακι και κοκορετσακι!!! εγω παντως σημερα ηπια μπυριτσα οπως και αυριο μπριτσα θα πιω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έσκασααα στο φαι. Έφαγα λίγο κοκορέτσι, λίγο κοντοσούβλι, αρνί, τυροκαυτερή με πατάτες τηγανιτές και χόρτα. Από γλυκά τίποτα αφού έχω και το ζάχαρο. Ούτε τσουρέκι μπορώ να φάω ούτε κουλουράκια ούτε τίποτα :( .

Έλενα λες να μην έχει γυρίσει ε? :roll: Θα το διαπιστώσω την Παρασκευή που θα τον ξαναδώ. Τελικά το στρώμα που μου φέρανε με την κούνια είναι kitten και λέω αντί να πάρω καινούριο να του κάνω βιολογικό καθάρισμα και σκέφτομαι να κάνω και στο δικό μου στρώμα αλλά και στο σαλόνι.

Άννα για το ανθρακικό ποιος στο είπε? Ο γιατρός σου? Γιατί το μωρό ακούει πολλούς περισσότερους και δυνατότερους ήχους από το ανθρακικό. Δεν παθαίνει τίποτα. Και ο γιατρός μου μου επιτρέπει να πίνω ότι αναψυκτικό θέλω αρκεί να πίνω υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κ Χριστος Ανεστη...

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να κρατησουμε ολες τα μωρακια μας συντομα στην αγκαλιτσα μας..

Συγνωμη που τον τελευταιο καιρο εχω χαθει αλλα εχω τρεχαματα με την δουλεια την μαμα μου που εκανε επεμβαση στο γονατο κ πραγματικα δεν εχω χρονο για τιποτα...οποτε μπορω μπαινω κ σας διαβαζω....

Σας φιλω...ολες...να ειστε καλα κ να προσεχετε τις κοιλιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα η μαμα μου εκανε βιολογικο το αυτοκινητο της μεσα και αστραφτει.... πολυ καλα το σκεφτηκες αφου ειναι σε καλη κατασταση...

κοκονα μου περαστικα στη μανουλα μου.... μπαινε να μας λες ενα γεια ετσι να μη χανεσαι....

γεμιστα???? αχ ωραια ειναι τωρα ο συζυγος κανει λουκανικα βραστα και ειπα να μην ορμηξω, θα κρατηθω παλι με γαλατακι και τσουρεκακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα γεια σας κοριτσια!!! βλεπω ολοι φαγαμε για τα καλα σημερα!!!! :):)

ναταλια ναι απο το kidplanet. εχει πολυ ωραια επιπλα.

αννουλα πινω γενικα ανθρακικο..δεν μου ειπε τιποτα ο γιατρος.βοηθαει λιγο κ στην καουρα..γιατι αν παιρνω μαλοξ καθε φορα που με πιανει.....παει το κουτι.. ;) αφου λεω μα τοσο μαλιαρη θα μας βγει?πολυ καουρα :cry:

ελενα κ η δικια μου στην 29 με 30 βομαδων διαγωνια ηταν..τωρα ειναι ακριβως στην εξοδο :) και τα ποδια στο στομαχι..μιλαμε για πολυ κλοτσιδι!!!

κοκονα περαστικα στην μαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιααα.

Έλενα κι εγώ δεν τα πολυσυμπαθώ τα αρνιά και τα κοκορέτσια και ευτυχώς γιατί έτσι δεν έφαγα ποσότητα αλλά τσάκισα τις πατάτες και την τυροκαυτερή :lol: . Δεν είχανε στην ταβέρνα ψητά μόνο σούβλας αλλιώς θα έπαιρνα το γεμιστό μπιφτέκι που παίρνω πάντα όταν πάμε στην συγκεκριμένη ταβέρνα.

Δεν ρώτησα ακόμα πόσο πάει το μαλλί γιατί είναι κλειστά αυτές τις μέρες. Θα πάρω αύριο τηλέφωνο και θα σας ενημερώσω.

Αλεξάνδρα ναι για το αυτοκίνητο το ξέρω και έχω σκοπό να του κάνω όταν πλησιάζει ο καιρός αλλά δεν ήξερα ότι κάνουν και στα στρώματα.

Κοκονα περαστικά στην μανούλα σου.

Delphine άρα και μένα διαγώνιο θα είναι το χρυσό μου :lol::lol: Πολύ ήσυχος βρε παιδιά γενικότερα δεν με ταράζει ελπίζω να είναι έτσι και όταν βγει. Ησυχούλης :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!! εστε εδω στο ωραιοκαστρο το βιολογικο καθαρισμα το ειχαν 25ε +5 για εξω..δλδ 30ε μεσα εξω.προσφορα!!!τωρα εμενα ετσι οπως ειναι με το κεφαλι προς την εξοδο με ποναει στην ουριθρα...ολο θελω να κατουραω :);) ! σημερα θα παω στην αδερφη μου,το απογευμα θα γυρισω.γιορταζε ο ανιψουλης μου χτες αλλα επειδη δουλευε χτες(ειναι νοσηλευτρια στο νοσοκομειο λοιμωδων) αναγκαστικα σημερα θα κανει ετοιμασιες!!φιλιααααααααα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερομανούλες ερώτηση για pampers. Είδα τιμές σε αυτό το site και ήθελα να μου πείτε αν είναι ακριβές ή όχι. http://www.apotheka.gr/products/pampers?ext=html

Δεν θα τις πάρω από το site γιατί ξέρω ότι βγάζουν καλές προσφορές στα σούπερ μάρκετ. Αλλά σύγκρινα τις τιμές με τις τιμές του amazon.co.uk και είναι σχεδόν διπλάσιες και σκεφτόμουν να αγοράσω από εκεί αν δεν βρω κάποια καλύτερη προσφορά σε σμ. Επειδή εμένα σίγουρα θα γεννηθεί πάνω από 3 κιλά έλεγα να πάρω αυτό http://www.amazon.co.uk/Pampers-Baby-Si ... pd_sim_d_3

που έχει 124 πάνες μέσα και είναι από 3-6kg για αρχή και μετά έχω 2 επιλογές και θέλω να μου πείτε. Να πάρω τις new baby size3 που είναι για 4-7 κιλά δηλαδή αυτές http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... ROKL5A1OLE ή να πάρω αυτές που δεν είναι new baby και είναι από 4-9 κιλά?

Αυτές είναι από 4-9 κιλά baby dry http://www.amazon.co.uk/Pampers-Baby-Dr ... d_sim_d_10 και αυτές simply dry από 4-9 κιλά πάλι http://www.amazon.co.uk/Pampers-Simply- ... pd_sim_d_5

Ελπίζω να μην σας μπέρδεψα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας και απο μενα.... εφαγε το κοκο και τωρα θα της ετοιμασω το φρουτο να το φαει να ησυχασω μπας και φαω και εγω...

σημερα θα φαω στους γονεις μου μπας και ευχαριστω το αρνακι!!!!

αν ειναι μονο 30ευρω μια χαρα ειναι....

σταυρουλα μου εσεις εχετε το σκλαβενιτη δεν χριαζεσαι να παραγγειλεις πανες.... εδω που δεν τον εχουμε αρκουμαστε στις προσφορες του καρφουρ.... τελωσπαντων οι newborn 1 ή 2 νουμερο κανουν περιπου 11 με 16ευρω, περιπου 4μηνων μπαινει στο νουμερο 3(περιπου ισως και πιο νωρις) και η baby dry (οι πρασινες) ειναι οι καλυτερες και πολυ οικονομικες γιατι τις βρισκεις σε συσκευασια των 80 ή 100τεμαχιων (δεν θυμαμαι ποσο)... οταν θα μπειτε στο 3νουμερο δοκιμασε και τις λιμπερο να δεις αν σου κανουν εγω τις βολευτηκα με τη σαντυ υπερβολικα, αλλες μαναδες οχι..... αααα και μη ξεχασω ποτε μα ποτε μη παρεις της simply dry (πορτοκαλι) ειναι εντελως αχρηστες και σου κανουν τρελες διαρροες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη!!!!!Χρονια πολλα κοριτσια.Να χαιρομαστε τις οικογενειες μας κ να μας χαιρονται!!!

ΧΑιρομαι που περασατε καλα και...φαγατε καλα!!!Και γω καλα περασα,σουβλισαμε αρνια-κοκορετσια, αλλα θα προτιμουσα να ημουνα στο χωριο.

Αφηστε που γενικως τετοιες μερες παντα ημουνα γκολ απτα ξυδια και φετος ηπια ενα ποτηρι μπυρα με μπολικη σοδα γιατι μου φαινοτανε βαρια :?

Πωωω με τοσο κρεας που ειδα χτεσ κ προχτεσ δεν θελω με τιποτα να φαω αλλο σημερα και παλι κρεας μαγειρευουν μαμωτο.

Μαμα Αλεκαγαλα θα προτιμουσα μια φρουτοκρεμα απ τα χερακια σου

Delphine υπεροχο το παρκο,με βλεπω να βαζψω τον μπαμπα μου να μου το παιρνει αν το προλαβουμε

εγω εχω κολλησει με κατι πανες -βρακακια http://www.mypetitboutique.eu/index.php ... ory_id=271 τα οποια δε βρισκω καπου αλλου,κ στο συγκεκριμενο σαιτ εχουν ολα εξαντληθει.Αν εχετε καπου υποψιν πειτε μου παρακαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα ευχαριστώωω. Καλά που έχω κι εσάς σαν οδηγό θα την πάταγα σίγουρα. Θα πάω πρώτα Σκλαβενίτη να δω κι εκεί τιμές και θα αποφασίσω μετά από που θα πάρω. Άρα δηλαδή με συμβουλεύεις να πάρω το new born το νούμερο 2 (3-6 κιλά) για αρχή και μετά τα baby dry 4-9 κιλά, όχι το νούμερο 3 newborn 4-7 κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Hrtha mono na pw ena geia kai na dw ti kanete, alla etoimazw trapezi mparmpekiou, tha exoume kosmo, eutuxws tha ta psisei o antras mou egw tha kanw ta orektika. Ase oute egw thelw na blepw allo kreas, alla ti na kanw pou to eixame kanonisei to mparmpekiou edw kai kati meres. Extes de mporousa na xonepsw me tipota!!

Este nai kai sena mporei na einai diagwnia o mikroulis, min agxwnesai omws siga siga tha arxisei na gurnaei, emena o giatros mou eipe oti gurnaei pros ta katw meta tin 31 ebdomada.

Apo panes den exw idea! Den exw parei tipota. Alla afou tha einai koritsia malon tha xreiastw stin arxi tis mikroules e? Koritsia nomizw oti exw parei 2 kila mono xtes.

Este koitakses to site? Egw eida kati kouberli kai koubertakia pou mou aresan pou mporei na parw, exei kai paplwmata wraia, twra apo poiotita den kserw pantws mou fainontai polu oikonomika.

Filia koritsakia ta leme argotera! Paw na psisw kaltsounakia (turopitakia kai spanakopitakia pou kanoume edw) kai kamia patatoula.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μας άνοιξες την όρεξη :lol: . Ευτυχώς εγώ σήμερα έχω να φάω chimichangas. Κοτόπουλο έχει κι αυτό αλλά είναι τυλιχτό με τορτιγια και τυρί οπότε θα είναι κάτι το διαφορετικό. Το τσέκαρα το site δεν μου άρεσε κάτι σαν σχέδιο δηλαδή προτιμώ να πάρω μονόχρωμα. Κουβερλί δεν θα πάρω. Ίσως καμία πικέ κουβέρτα ακόμα για το κρεβάτι τίποτα άλλο. Έχω σκοπό από αύριο που θα είμαι στην μαμά μου να γυρίσω τα μαγαζιά. Θέλω να ετοιμάσω σιγά σιγά και την βαλίτσα αλλά δεν θέλω να πάρω ακόμα νυχτικές ή πυτζάμες γιατί μέχρι τον Ιούνιο θα κάνει πιο πολύ ζέστη και θα τα αφήσω αυτά για τελευταία στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia... elena kla na perasete mas anoikses tin oreksi k emas emeis pali psita tha exoume...

este des sta super kale den xreiazetai na paraggeleis pampers... balitsa k egw thelw na etoimasw k na tin kleisw prepei na paw na parw pitzamoules alla twra den me afinoun na perpataw k na kanw voltes sta magazia...

pio meta tha vgw..

maraki eixa dei gia krevati ekei alla htan ola polu megala k den ksanapiga eixe k mikra megethei? pou einai auto pou les gia ton biologiko? kalws einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μιας που λετε για πανες δειτε και τις chicco http://www.paneschicco.gr/ απο τις οποιες πηρα και δωρεαν δειγμα αλλα μια φιλη μου που γεννησε προσφατα τις δοκιμασε απο δειγμα που της εδωσα και εμεινε ευχαριστημενη...δεν σου χρεωνουν εξοδα αποστολης και η συσκευασια εχει αρκετα τεμαχια

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσακια! χρονια πολλά και καλά σε όλες!

πολυ φαι χθες και σημερα αλλά πρεπει να σταματησουμε!!!!!!!!παρόλες τις γιορτινες μέρες να πω την αληθεια οποτε ειμαι σπίτι πλένω και σιδερωνω ρουχαλακια!θέλω να τελειωνω μαυτα να ησυχασω γιατι αγχωνομαι!

ωτελφιν πολυ ωραιο το παρκοο!με γεια σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Χριστός ανέστη!!! Χρόνια πολλά σε όλες!

Εμείς περάσαμε ήσυχα και όμορφα! Ψήσαμε κρεατάκια και περιδρομιάσαμε! Το βραδάκι της Κυριακής μας έβγαλε ο κουμπάρος μου που γιόρταζε για ποτάκι! Δεν ξέρω γιατί αλλά νυστάζω συνέχεια :?:?:?

Ελενάκι αν το tanillas το διαλύεις σε ένα ποτήρι χυμό πορτοκάλι δε θα καταλαβαίνεις τίποτα. Στο λέω επειδή έγραψες ότι το πρωί δεν μπορείς να πιεις με τίποτα. Θα δεις ότι θα πηγαίνεις στάνταρ κάθε μέρα-μη σου πω και 2 φορές την ημέρα ;);););) Πώς πήγε το μπάρμπεκιου;;;

Δελφινάκι σου συνιστώ κι εγώ τα tanillas ανεπιφύλακτα. Είναι απλώς θαυματουργά!

Καρολινάκι μου τελικά ο καιρός ήταν καλός κι έτσι σίγουρα θα την κάνατε τη βολτίτσα σας στη θαλασσίτσα!! Σωστά;;; Φιλενάδα γεμιστά έφαγα τελικά!!! Πολύυυυ νόστιμα ήταν! Εσύ τσυρεκάκι γεμιστό βρε θηρίο;;;; Αχόρταγη παπιομανούλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλέκα μου τέλειο το δωμάτιό που φτιάξατε!! Μπράβο σας! Πολύ ζουζουνιάρικο! Γεια στα χέρια σας!! Με το καλό να υποδεχτείτε το γιόκα σας!!!!

Κατερινάκι μου γυρίσατε;; Περάσατε όμορφα ε;; Ωραίες οι διακοπούλες!

Εγώ κορίτσια σεντονάκια για πορτ μπρμπέ είχα αγοράσει από τα ΛΗΤΩ και για την κούνια από το ΗΡΑ. Μιλάμε όμως για το 2009. Πολύ καλή ποιότητα και αυτά του ΗΡΑ και αυτά του ΛΗΤΩ!

Χριστινάκι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ (ψυχική και σωματική). Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο περισσότερο γίνεται από αυτή την άσχημη εμπειρία..Εμείς θα είμαστε έδώ, κοντά σου! Όποτε νιώσεις καλύτερα θα περιμένουμε τα νέα σου! Εύχομαι πολύ πολύ σύντομα μια νέα καρδούλα να ξαναχτυπήσει μέσα στην κοιλίτσα σου!

Κορίτσια γράψατε πάααρα πολλά και αδυνατώ να τα σχολιάσω όλα..Θα επανέλθω όμως δριμύτερη!

Πολλά πασχαλινά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια κ καλη χωνευση.....

εχω τρελαθει στο φαγητο απο σαββατο βραδυ.σημερα ομως το βραδυ ειπε μονο γιαουρτακι με μελι.

η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ρωτησει τον γιατρο για το ανθρακικο ,το εχω ξεχασει.κανα 2 φιλες που εχουν γεννησει μου ειχαν πει οτι ειχαν μαθει απο τον γιατρο τους οτι το ανθρακικο σφυριζει στα αυτακια του μωρυ.δεν ξερω αν ειναι αληθεια ,στην επομενη επισκεψη στον γιατρουλη θα τον ρωτησω γιατι εχω επιθυμησει τρελα μια κοκα κολα!

κατ τα αλλα ησυχα ..φυσαει πολυ και με εχει εκνευρισει...

λεω αυτην την εβδομαδα να συνεχισω τα ψωνια κ τελος του μηνα θα ξεκινησω το δωματιο

που μπορουμε να βρουμε εκπτωτικα κουπονια σουπερ για πανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!αληθως ανεστη!!!!!επεστρεψα απο την αδερφη μου..ευχαριστω για το παρκο.. ναταλια ειναι ειναι εξω απο το ωραιοκαστρο..δεν μπορω να στο εξηγησω..ειναι λιγο περιπλοκο..εμεις επειδη παμε συχνα απο αυτο το δρομο το βλεπεις.αλλα αν δεν ερχεσαι συχνα πρεπει καποιος να στο δειξει..θα βρω την καρτα να σου πω οδο τουλαχιστον ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά!!!! Χριστος Ανέστη!!!

Υγεια ευτυχια και οτι καλυτερο σε σας και στις οικογένειές σας!!!

Πως τα περάσατε? Πολύ φαγητο αυτές τις μέρες έτσι?

Εμας μας τα χάλασε ο καιρός και Ανάσταση κάναμε με βροχή και χθες πάλι ολη μερα ψιλοεβρεχε και οσο να΄ναι δυσκολα σουβλιζεις έξω με τετοιο καιρό. Οχιοτι δεν σουβλισαμε αλλά αφησαμε τους άντρες έξω στη βροχή. Ευτυχώς σημερα ειχε καλή μερα και ευχαριστηθηκαμε βολτουλα το πρωι, το βραδάκι θα επιστρέψουμε Αθηνα αντε να βάλω και εγώ μπρος σιγά σιγά με τις δουλειες.

Μαρακι με γεια το παρκοκρέβατο δειχνει πανέμορφο.

Σταυρούλα θα βολευτηκε αλλιως ο μπέμπης σου. Τα kitten εχω ακουσει οτι ειναι πολύ καλά, βιολογικό καθάρισμα πως θα κάνεις τα δινεις κάπου έξω.

Αντωνια περαστικά στην μαμά σου, να μπαινεις να μας λες τα νεα σου οταν έχεις χρονο.

Κοριτσάκια για τις πάνες θα σας στειλουν σιγουρα κουπονια πέρνουν τα στοιχεια απο τα μαιευτήρια και πάντα τα σουπερ μαρκετ βάζουν προσφορες. Καλυτερα δοκιμάστε στην αρχη πια μαρκα θα βολέψει το μωράκι σας, οπως ειπε και η Αλεκα κάποιες μπορει να έχουν διαρροές ή να ερεθισουν ένα μωράκι ενω οι ιδιες να μην δημιουργήσουν κανένα προβλημα σε ένα άλλο.

Αυτά για την ώρα, φιλάκια σε ολες τις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...