Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

Γεια σας φιλες μου

Πολλές ευχές σε ολες για Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα.

Να μου ειστε ολες καλά να περάσετε ομορφα με τις οικογένειές σας και το Αγιο Φως να φερει φώτιση και ελπιδα για κάτι καλύτερο σε ολους μας. Με το καλο να γεννηθούν και να κρατήσουμε αγκαλιτσα τα μωράκια μας.

Πάω να διαβάσω οσα γράψατε γιατι πολλά μου φαινονται πάλι και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε;

χρονια πολλα κ απο μενα,καλη ανασταση σε ολους μας κ να χαιρομαστε τις οικογενειες μας..υγεια πανω απο ολα κ με το καλο τα μπεμπακια ολων μας.

χριστινακι μου,σε σκεφτομαι παρα πολυ ολες αυτες τις μερες,ξερω ακριβως πως αισθανεσαι κ ας μη σε ξερω με πιανει θλιψη καθε φορα που σκεφτομαι τι συνεβη ισως επειδη περασα τα ιδια,με ακριβως την ιδια παθηση στα αγγελουδακια μας κ ειναι σαν να το ξαναζω,ολο μου ερχονται σκηνες στο μυαλο.κοριτσια μου σας ειχα ξαναγραψει την ιστορια μου,αλλα δεν ειχατε δωσει κ πολυ βαση,θυμαμαι καμια δεν εδωσε ιδιαιτερη σημασια κ πιστευω γιατι ειναι κατι που εγινε πριν τρια χρονια κ εχω ηδη ενα παιδακι.απλα το ασχημο ειναι κ στη δικη μου περιπτωση κ στης χριστινας οτι ηταν τα πρωτα μας παιδακια κ ειναι τραυματικη εμπειρια για μια κοπελα.ειναι πολυ νωρις ακομα,αλλα πιστεψε με κοπελα μου αν με διαβαζεις οτι οταν μαθεις για τη δευτερη εγκυμοσυνη σου,θα ξαναγενηθεις κ ολα θα γεμισουν αισιοδοξια απο την αρχη.θα εχεις παντα το αγχος,αλλα ολα θα πανε καλα,ειμαι σιγουρη.γιατι κ στη δικη μου περιπτωση ηταν οπως μου ειπαν στη συληψη,ενα τυχαιο γεγονος,εφοσον δεν υπαρχει κληρονομικοτητα.μεχρι κ σε γενετιστη πηγαμε μετα απο ολα αυτα για να παρουμε γνωμη κ κορυφαιο στην ειδικοτητα του.μας ειχε πει πειτε οτι δεν εγινε ποτε κ προχωρηστε..μια λαθος εντολη κατα την ωρα της συληψης.κ μονο αυτο.οτι θες κ αν θες να μου στειλεις π.μ.

συγνωμη αν σας ζαλισα αλλα τη σκεφτομαι πολυ τη χριστινα κ ας μη τη ξερω.

κατα τα αλλα δεν ειχα αδεια οπως νομιζατε τη μ.εβδομαδα,ειχα κατσει μονο παρασκευη κ σαββατο του λαζαρου.εχω απο σημερα ομως αδειουλα κ ευτυχως γιατι παλι εχω κατι πονακια,χθες κ προχθες κουραστηκα πολυ,πηγαινα δουλεια κ μετα εκκλησια κ ερχομουν σπιτι κ μια μαγειρεμα,βαψιμο αυγα,ψωνια απο μαρκετ,ολο διαφορες δουλειτσες κ επεφτα ξερη για υπνο.πηγαμε κ επιταφιο,ο μπαμπας μας σηκωσε κ λιγο τον επιταφιο το κανει καθε χρονο κ σημερα πηγαμε οι τρεις μας κ κοινωνησαμε.ο αντωνης μου ενω καθεται στην εκκλησια,τον παπα την ωρα της κοινωνιας τον φοβηθηκε κ εκλαψε αλλα κοινωνησε.

εμεις σημερα θα παμε σαλαμινα για ανασταση σε κατι φιλους κ θα γυρισουμε αυριο.δεν εχω πολυ ορεξη να παω.μακαρι να καθομουν σπιτι κ αυριο να τρωγαμε εξω.θελω να ξεκουραστω,μου ελειψε το σπιτι μου κ η ηρεμια.ανυπομονω να ερθει η δευτερα του πασχα.

κοντευει κ η β επιπεδου κ εχω τρομερη αγωνια.κ ειναι κ δυο μερες μετα τα γενεθλεια μου.

οσο για τον καιρο,πριν λιγο εβρεχε πολυ,τωρα οχι αλλα εχει μουνταδα κ αερα.

αυτα τα νεα μου,σας διαβασα αλλα δε προλαβα ολα,παω να συνεχισω.

αν δε ξαναμπω,καλα να περασετε κ καλο πασχα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki mou den to thumamai oti to eixes ksanapei, alla pragmatika lupamai giati h alitheia einai oti einai mia oduniri empireia tin opoia egw proswpika den kserw an tha mporousa na tin ksepernousa.

To kalo einai oti sunexises kai exeis ena paidaki kai twra tha kaneis allo ena. Sti B epipedou tha pane ola kala, alla sigoura koubalas auto to agxos kai einai logiko. Edw to koubalousame emeis pou den mas exei tuxei kati tetoio. Elpizw kai to Xristinaki na sunexisei opws ekanes esu kai na exei to idio apotelesma me sena.

Este mou esu parageiles apo auto to site sentonia? Les na einai kala poiotika? Exw brei 2 pou mou aresoun alla den kserw gia tin poiotita.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν και εδώ ο καιρός χάλια και ψιλοβρέχει απο το πρωι, ελπιζω αύριο τουλάχιστον να έχει λιακάδα.

Χθες πήαμε στον επιτάφιο αλλά στα μέσα της περιφοράς η μικρή κουράστηκε και ήθελε να γυρισουμε σπιτι. Εγώ θα συνέχιζα αλλά με ηθελε μαζι της και έτσι γυρισα και εγώ. Το πρωι την πήγα και κοινώνησε εγώ παρολο που δεν ειχα φάει κρεας καθολου ολη τη βδομάδα επειδη έτρωγα τα γαλακτοκομικά δεν ένοιωθα οτι ειχα νηστεψει σωστά και έτσι δεν κοινώνησα τελικά. Για να δουμε σήμερα θα πάμε στηνΑνάσταση, εγώ θελω ελπιζω να αντεξει και η μικρή και να μην θέλει να κοιμηθει κατα τις 11.

Αννα με το καλο να ξεκινησετε τις ετοιμασιες σας και εσεις.

Χριστινάκι ολα καλά να σας πάνε απο δω και περα, θα περάσει ο καιρός και θα έρθει ένα ακομα γερό μωράκι.

Ελενα την κουνουπιερα αν την πλυνεις και την κρεμάσεις λογικά δεν θα θελει σιδερο, οσο για τα σεντονάκια καλυτερα πάρε δυο τρια σετ για την κουνια και στο πορτ- μπεμπε μπορεις να χρησιμοποιεις και τις πάνες, εγώ ετσι έκανα.

Μαράκι ωραιο δειχνει το παρκοκρεβατο εχει και τοσα έξτρα μια χαρά η τιμη του νομιζω

Κατερινάκι περαστικά ελπιζω να εισαι ηδη καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σας γράφω από το κιν γιατί ο άντρας μου δεν με αφήνει να κάτσω στο λαπτοπ... Κ εδώ έχει κούντερα μια βρέχει μια σταματάει.... Αύριο επιτέλους θα πάμε στι χωριό κ θα δούμε τι μας πήρε κ η γιαγιά μας για τον μπεμπη.... Βικακι μου δεν το θυμάμαι που το είχες αναφέρει πάντως είναι όντως πολύ λυπηρό ειδικά στο πρώτο που δεν έχεις καί εμπειρία καθόλου εγώ από μικρή είχα το φόβο μήπως δεν μπορέσω να κάνω παιδί.... Αμα μου τύχαινε κάτι τέτοιο δεν ξέρω αμα θα μπορούσα να τι ξεπεράσω.... Κατερινακι μου προσεχε να μην σε ρίξει κ περαστικουλια.... Αμα δεν μπορέσω να ξαναμπώ σας εύχομαι καλή ανάσταση κ καλό πάσχα σε όλους σας κ του χρόνου με υγεία αυτές τις άγιες μέρες να τις περάσουμε με τα αγγελούδια μάς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! γυρισαμε απο τα ψωνια..πηραμε το παρκοκρεβατο τελικα απο 220ε που ειχε,99ε το πηραμε αλλα σε ροζ-γκρι..το στησαμε επλυνα κ την κουνουπιερα κ οχι δεν σιδερωνετε δυστηχως..ναταλια στο jumbo ωραιοκξαστρου που παω ειχε σελτεδακια..πηρα ροζ..πολλα μεγεθη εχει.πηρα κ πετσετουλες μινιον για το προσωπακι,σαλιαριες,θηκη για πιπιλα,πιαστρακι για πιπιλα,σαμπουαν,κορδελα για τα μαλλια αν θα εχει και κατι αλλες μαλακιτσες ως συνηθως..οταν πας εκει δεν φτανει να παρεις μονο τα βασικα..πρεπει να παρουμε την δοση μας!!!!!! ο αντρας μου εφευγε με το καροτσι κ εγω απο πισω εβαζα μεσα..στο ταμειο τα ειδε!!!! :lol::lol::lol: βρε μουσιτσα με ελεγε!!!αχ κοριτσια δεν θελω να το μαζεψω το παρκοκρεβατο...πολυ μ'αρεσει που το βλεπω..αλλα θα σκονιστει εδω κατω στο ισογειο μεχρι τον αλλο μηνα.. :( τα λεμε σε λιγο..με φωναζει η πεθερα να παμε για γλυκα να παρουμε..εκανα παραγγελια καζαν ντιπι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ....

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ???? ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΛΟΤΣΑΝΕ?

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΑΝΑΨΑ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΚΟΙΝΩΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ.ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ..ΧΑΧΑ

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ ΜΕ ΧΕΙΡΗΣΤΗΡΙΟ.ΣΟΦΕΡΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ!ΧΑΧΑ

ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΩ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΥΓΑ Κ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΠΑΣΧΑ..Κ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ.ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΡΩΝΕ ΦΡΙΚΑΣΕ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΑΝΑΨΩ Κ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..ΚΛΑΣΣΙΚΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ..

ΝΤΕΛΦΙΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΙΟΛΑΣ;ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.. ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΤΟΝ ΡΕΝΤΗ ΠΟΥ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΠΗΡΕΣ Κ ΜΠΟΛΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΣΟ ΠΗΓΕ..ΧΑΧΑ

ΤΑ ΝΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕ..ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΡΙΣΚΑΡΩ..

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΑΥΡΙΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις την ταισα τη μικρη αλλα ο μπαμπας δεν θελει να την κρατησει να παω για καφε πρεπει να την παρω μαζι μου και δεν εχω ορεξη να την κυνηγαω.... παλι εφτιαξε κουλουρακια τριπλασια θα γινω....

με γεια με γεια τα πραγματακια σου μαρακι μου.... αφου σου αρεσαν καλα εκανες και τα πηρες!!!

ναταλιτσα εμενα ευτυχως κανει τις αποδειξεις τωρα και με εχει αφησει στην ησυχια μου με το λαπτοπ.... αντε να δουμε τι σου πηρε η γιαγια και σενα γιατι η δικια μου δεν εχει μαθει ουτε το κουριερ ουτε το ταχυδρομειο, εδω καλα καλα δεν ξερει το τηλεφωνο μου ειναι δυσκολο

εβιτακι χρονια πολλα και καλη ανασταση να χαιρεσαι το παιδακι σου

χεστηκε η μικρη ξαναρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι εγώ σίγουρα δεν είχα διαβάσει την ιστορία σου γιατί είμαι φρέσκια. Αλλά αυτό που έχει σημασία είναι ότι τα κατάφερες και συνέχισες και αυτό θα κάνει και το Χριστινάκι μας είμαι σίγουρη γιατί η θέλησή της να γίνει μαμά είναι πολύ μεγάλη και της δίνει δύναμη για να συνεχίσει.

Έλενα όχι δεν έχω πάρει σεντόνια από εκεί. Κι εγώ προβληματίζομαι για την ποιότητα αλλά η Νανσούλα μας λέει ότι είναι καλά ποιοτικά συν ότι δεν είναι και τόσο ακριβά για να είναι μεγάλο το ρίσκο της αγοράς.

Delphine μεγειά το παρκοκρέβατοοο. Να το χαρεί η μπέμπα η πριγκίπισσα :D . Καλά που μου το είπατε για την κουνουπιέρα γιατί θα δοκίμαζα να την σιδερώσω χαχα.

Αχ θέλω κι εγώ κι άλλα ψωνάκιαα. Είναι εθισμός τελικά. Ανυπομονώ από βδομάδα που θα πάω στην μαμά μου να ξεκινήσουμε περατζάδα στα μαγαζιά.

Θέλω σίγουρα να πάω jumbo να ψωνίσω και τα καλλυντικά (σαμπουάν κλπ.) και Mothercare για στρώμα.

Σήμερα ξύπνησα με μία ανησυχία για τον μπέμπη μου. Είναι πολύ ήσυχος δεν με κλωτσάει καθόλου και ανησυχώ. Την θέλω την κλωτσιά μου. :D

Καλή Ανάσταση σε όλες τις κοιλούμπες και καλό Πάσχα να έχουμε. Να περάσετε τέλεια και να ευχαριστηθείτε το φαΐ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ αφου δεν κοιμηθηκε το μεσημερι δεν το λεπω να πηγαινετε.... εμενα σημερα κοιμηθηκε μονο 2ωρες....

σταυρουλα μου αστα και λιγο να ησυχασουνε.... το βραδυ ο δικος μου κανει σαν να κανει steps!!!

natasa καλη ανασταση να εχεις και εσυ κοριτσακι μου και καλη λευτερια σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !

ΣΑΣ ΕΥΧΩΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!

ΕΥΧΩΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΚΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΚΙΛΙΤΣΑ Σ!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΟΜΟΡΦΑ !!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΩΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ ΓΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Edw eimai kai egw.

Este mou brika allo ena site me oikonomika sentonia. Auta den ta dixnei oloklira kai fobamai min einai olo leuko kai exei apla ena mikro sxediaki se kamia gwnia kai mas deixnoun sti fwto mono to sxediaki, e den ta thelw kai kataleuka. Ase kai egw tha ti siderwna tin kounoupiera...me prolabes Aleka!

Re koritsia zorizomai na xonepsw, niwthw oti to stomaxi mou exei ftasei polu psila kai xwris na exw faei polu to mesimeri akoma de xonepsa. Ase pou tis teleutaies 2 imeres de kserw ti exei pathei i mpempa kai molis ksaplwsw to bradu mou rixnei kati klotsidia kai kanei kati perierga kai de m'afinei na koimithw!

Malon arxisa na fouskwnw kai arxizoune ta zoria mou fainetai!

Delphinaki me geia to parko! Kai egw auto to xrwma tha eperna...to karotsi pou parageila einai roz/gkri kai einai panemorfo, an kai osoi to blepoun apo twra exoun arxisei na mou lene, ti to pires roz an kaneis agori meta? Exoun arxisei na mou spane ta neura apo twra me tis gnwmes pou legame. Emena auto mou arese auto pira. Prepei na arxisw na tous lew "otan kaneis esu paidi min pareis roz" alla meta egw tha ginw kakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι υποκειμενικο καθαρα αν θα παρεις ουδετερα ή οχι..... εγω πηρα τα παντα ουδετερα αλλα τα ρουχαλακια της τα παντα ροζ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E koita to karotsi einai dixrwmo, to perissotero einai gkri kai to ligotero einai roz...egw pisteuw oti tairiazei mia xara kai se koritsi alla kai se agori. An itan olo roz tha elega ok den einai gia agori alla den einai.

Einai auto http://www.chicco.es/ProdottiChicco/Sch ... fault.aspx

pou edw stin eikona fainetai pio polu lila alla sto kanoniko fws tis imeras fainetai polu apalo rozaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!!ελενα πολυ ωραιο το καροτσι!!!!!!!!!!μεγεια σας κ καλες βολτες!! το μωρο δεν καταλαβαινει αν θα ειναι ροζ η μπλε..οποτε οτι σου αρεσει θα παρεις..το μαλλι στα jumbo moy bghke 40e k 99e που πηγαμε μετα για το παρκο..παρεπιπτοντως αυτο το μαγαζι εχω την εντυπωση οτι κλεινει,γι'αυτο ειχε παρα πολλες προσφορες.. ειδαμε ενα καροτσι σαν το liteway chicco, το ειχε κ αυτο απο 160ε 80ε.. απλα δεν εχει χερουλια μπαστουνιου,ειχε το μονοκομματο..αλλα αυτο το βλεπεις κ το μωρο.γυρνας δλδ το χερουλι,ενω της chicko δεν γυρναει.. την τριτη θα αποφασισω αν θα το παρουμε αυτο τελικα..ναταλια κοντα σε σενα ειναι..εχει κ επιπλα πολυ ομορφα κ καλες τιμες..ρωτα για τις προσφορες..λοιπον σας ευχομαι ολες καλη ανασταση,καλη λευτερια,με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα :) !!!

χριστινα σου ευχομαι επισης τα καλυτερα κ θα περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου πανεμορφο ειναι το παρκο! να δεις που θα γεμισει γρηγορα...

ελενα μου αυτο σου αρεσε αυτο πηρες δνε χριαζεται να απολογεισαι σε κανεναν αν ειναι ροζ απαλο ή ροζ σκουρο!!!

αχ μαζι θα κανουμε ανασταση μολις εφυγε ο αντρας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγηκα στο μπαλκονι και ειδα τα πυροτεχνηματα και ακουσα και το χριστος ανεστη

χριστος ανεστη κοριτσια μου, καλη λευτερια σε ολες μας και στο χριστινακι μας γρηγορα ενα μωρακι στη κοιλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!χριστος ανεστη!!!!!!χρονια πολλα με υγεια κ καλη λευτερια να εχουμε :):) !!!!χριστιναι σου ευχομαι με ενα μωρακι!!! :):):) φιλακιαααααααααα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκιααα μουυυ καλημέρα. Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη. Καλά να περάσετε σήμερα. Καλή λευτεριά σε όλες μας με τον πιο ανώδυνο τρόπο. Έλενα όντως λίγο έμεινε. Χτες τελικά είχα πολύ ανησυχία για τον μπέμπη αλλά υποψιάζομαι ότι ο κύριος είχε αλλάξει θέση. Πρέπει να είναι με το κεφάλι κάτω γιατί νοιώθω βάρος χαμηλά (τρελάθηκα να πηγαίνω τουαλέτα κάθε 10 λεπτά) και κάτι ελαφριές πλέον τις ένοιωθα χαμηλά και όχι ψηλά στο στομάχι που τις ένοιωθα πριν.

Έλενα βάλε καλέ το site που βρήκες να δούμε κι εμείς. Delphine τέλειο το πάρκο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο μενα και χριστος ανεστη.... τελικα κανει ηλιο αλλα δεν νομιζω να φαμε στη φυση καλυτερα σε σπιτι γιατι δε θα μπορω να την κυνηγαω.... καλες μασες σημερα.... να σας πω την αληθεια εβαλα και ενα πλυντηριο σημερα και θα βαλ κι'αλλο... αφηστε που ξυπνησε η μικρη στις 10 και δνε θα θελει να φαει τωρα.... εγω παντως παω να της φτιαξω το φρουτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα,Χριστος Ανεστη και καλη Λευτερια σε ολες μας!!!

Φαγαμε καλα ηπιαμε αντε να δουμε τι λεει τωρα και η ζυγαρια γιατι μαλλον θα τα ακουσω απο τον γιατρο μου την Τριτη που θα παμε.... ;)

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia,

exw faei toso polu pou de mporw na katsw oute kathisti. Exw tin entupwsi oti to stomaxi mou exei ligoteri xoritikotita giati fouskwnw uperbolika kai to niwthw oti einai polu psila. Kala den tha sas pw kan ti efaga simera, eidika apo gluka, tha me peite sketi gourouna!!

Este mou to site me ta sentonia ennoeis e? einai auto http://www.pennieshops.gr/el/ΒΡΕΦΙΚΕΣ-ΣΥΛΛΟΓΕΣ/Βρεφικά-Σεντόνια/-c-50_163

Kai egw niwthw baros xamila kai mou pataei kai tin kusti alla den einai me to kefali katw....einai kapws diagwnia...alla niwthw oti exw fouskwsei polu twra teleutaia kai de xwrane ta organa mou!! Ase pou niwthw tin koilia mou na trabietai to derma mou polu tin teleutaia ebdomada. Kamia fora skeftomai, pws tha bgei olo auto to pragma apo katw, mou fainetai terastio.

Este min agxwnese einai sigoura kala apla kamia fora einai pio isixo kai mena mou ta kanei auta. Pragmatika ligo mas emeine tha deis pou tha perasei kai oute pou tha to katalaboume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...