Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεστ ωορρηξιας - θα με βοηθήσετε ;


ka.zoku

Recommended Posts

γεια σας !

εχω ακανονιστο κυκλο τον τελευταιο καιρό, κ ετσι χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας σε ταινίες, ειναι πολυ πιο οικονομικά απο αυτα του φαρμακείου απλα δεν ξερω αν δουλευουν τελικά...

Τεταρτη ειδα βλεννη σαν το ασπραδι του αυγού κ ενω τεσταριστηκα ηταν αχνα θετικό (μαλλον αρνητικό), Πεμπτη βραδυ ηρθαμε σε επαφή, Παρασκευή απογευμα ειδα γραμμή δευτερη αρκετα ροζ κ Σαββατο πρωί ηταν οπως περιγραφουν οι οδηγίες, πολύ πιο εντονη απο την γραμμή ελεγχου !

ως κ Κυριακή υπηρχε απλα ροζ γραμμή ...

αναρρωτιεμαι τωρα... απο Πεμπτη βραδυ εχω ελπιδες να πιασω παιδακι αν η ωορρηξια εγινε Σαβ/κυριακο ;;;;;;;;;;

εχετε χρησιμοποιησει αυτα τα τεστ ;; λειτουργούν οντως ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Τα χρησιμοποίησα και εγώ στο 2ο παιδάκι μου και συνέλαβα τον 1ο μήνα!!!

Εγώ με σταθερό κύκλο 28 ημερών, είχα αχνή θετική γραμμή την 12η και 13η μέρα, την 14η ήταν έντονη και την 15η μέρα ήταν αρνητικό. Ήρθα σε επαφή από 12η έως και 15η μέρα καθημερινά και το αποτέλεσμα είναι το μπεμπάκι που κρατάω στην αγκαλιά μου!

Τώρα στην περίπτωσή σου, νομίζω έχεις ελπίδες! Υποτίθεται πως τα σπερματοζωάρια (και πιο συγκεκριμένα τα θηλυκά σπερματοζωάρια) παραμένουν ζωντανά έως και 4 μέρες στο σώμα της γυναίκας!!!

Εύχομαι καλά αποτελέσματα και αν τελικά δεν τσάκωσες σποράκι, να μην απογοητευτείς ... τον επόμενο μήνα πάλι!!! Απέβαλε κάθε άγχος, απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρούλη σου και σύντομα θα έρθει και το μικρούλι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΛΟΥ μου ευχαριστώ πολύ ! εχεις 2 εβδομαδων μωρακι ;;;; να σου ζήσει !!!!! :x:x:x

το καλυτερο κανεις που θηλαζεις το παιδακι σου !!

μωρε λες να γινε κατι ;;; ενταξει δεν θα απογοητευτώ (πολύ) αν δεν πιασω με τη μία, απλα ειμαι πολύ ανυπομονη γενικώς με οτιδήποτε :mrgreen: ποσο μαλλον για ενα μπεμπακι :roll:

παντως το Σαββατο το απογευμα ειχα πολύ εντονα συμπτωματα ωορρηξιας... φουντωνα κ ξεφουντωνα (απο θερμοκρασια σωματος), ειχα ελαφριά πονακια λες κ ερχοταν περιοδος.... το θεμα ειναι αν ειχε μεινει κανα σπερματακι :oops: να κανει "ντου" στο αυγό μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ka.zoku kalimera!! τα τεστ λειτουργουν μια χαρα!εγώ τα αγόρασα απο το ιντερνετ (αρκετα οικονομικα) και στον πρωτο μηνα που τα χρησιμοποιησα εμεινα εγκυος!!! με την :P πρωτη φορα που προσπαθήσσμε για μωρακι! :P:x:x μερα παρα μερα επαφή και ολα θα πανε σουπερ!!

Εγω και το σποράκι μου σου ευχόμαστε τα καλύτερα!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα kellie !! με το καλό το μωράκι σου !!

μακαρι μωρεεεεεεεεεεεεεε !!

οχι ευτυχως δεν αγχώνομαι... ανυπομονησία με πιανει τρελή :mrgreen:

ευτυχως που απο θεμα υγείας ολα πανε καλά... πολυκυστικες δεν εχω... αντε κ να δουμε...

σε μια βδομαδουλα θα τεσταριστώ :roll: πωπωωωω δεν περνανε οι μερες ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ !! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω καλη μου,Κι εγω ετσι ημουνα!!!! το ξερω οτι δεν περνανε αλλα να ξερεις οτι ολα θα πανε μια χαρα!!Ισως να εχεις ηδη σπορακι! :P αν δεν ειναι αυτον τον μηνα τοτε θα ειναι τον επομενο!!Οπως λες για τισ μερες,η συλληψη ειναι πολυ πιθανη!Σε φιλω και θελω να μαθω τα νεα σου!!!! Καλα αποτελεσματα!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ !! Πεμπτη βραδυ με Σαββατοκυριακο ωορρηξια ΠΕΡΙΦΗΜΟ ακουγεται :shock::mrgreen:

κ οπως τα λεει κ η Μαριλού εχεις περισσοτερες πιθανοτητες για κοριτσακι ΟΜΩΣ να εχουμε υποψιν μας οτι οι πιθανοτητες σε υγιή ζευγάρια ΜΕ ΕΠΑΦΗ ΠΑΝΩ στην ωορρηξια ειναι περιπου 20 - 25% να συλλαβεις σε καθε κυκλο :roll:

δεν πεφτουμε ψυχολογικα ΑΑΑΑΑΝ δεν ειναι αυτη η τυχερή φορά :x:x:x:x

συνεχιζουμε αισιοδοξα :mrgreen:

σου ευχομαι συντομα ενα μωρακι ή κ διδυμα ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ !!! ολα ειναι πιθανά ;):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...