Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ 2009 ΝΟ 32


Recommended Posts

kalhmera1

σωσω με ξεχασες βρε? μαγαζι με τα κεραμικα του αντρα....πανω στη Χωρα....

καλα θα κλαψει κ ο πιο πλουσιος του νησιου φετος ...πικραααααα!!!!!!!!!!!!!!

τελικα δεν ειναι η φωκια ειδος προς εξαφανηση αλλα ο τουριστας :lol::lol::lol::lol::lol:

απο φωκιες φουλ....φωκια να δει το ματι σου :lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια η Αγγελικη εχει ενα μηνα που παει παιδικο αλλα ακομα κλαιει...την αφηνω περιπου 2ωρες ακομα στην προσαρμογη..... οταν φευγω κλαιει αλλα μου λενε οτι μετα ηρεμη αλλα εχει πολλα νευρα :oops:

φθσικα ουτε κουβεντα για φαγητο εκει ,δεν παει καν στην τραπεζαρια....

η δασκαλα εκει λεει οτι θα στωση κ οτι θα τα καταφερει απλα θελει το χρονο της.....

η Μαρια κοριτσια εσπασε τον καρπο της στο εξωτερικο πλαινο μερος ....

επεσε ετσι απλα,θελω να πω δεν ηταν πτωση μεγαλη ....πηγαμε κεντρο υγειας.δεν εχουμε ακτινολογο :shock:

της το δεσανε με κατι ξυλακια κ επιδεσμο...λιγο ντεπον κ καθολου πονο μετα.....

ο γιατρος ελεγε δεν ειναι σπασημο...

περασανε 3μερες χωρις πονο ,ελαχιστο πριξημο εως καθολου....μονο σε μια συγκεκριμενη κινηση του καρπου πονουσε....

3 μερα την περνουμε κ παμε σκοπελο...6το πτωι αναχωριση σε 15λεπτα σκοπελο....μετα τις 9ο ακτινολογος :?

κανουμε ακτινογραφια ...σπασημο :o ...ομως δεν μπορουμε να σας βαλουμε γυψο :shock: να πατε σκιαθο η βολο :shock::shock::shock::shock:

με τα πολλα ειχε για σκιαθο το μεσημερη...πηγαμε εκει...σε εξωτερικο χειρουργο ορθοπεδικο ,βαλαμε γυψο...πηγα κ στην αδερφη μου που μενει εκει κ επιστΟφη για αλοννησο 10 το βραδυ...φτασαμε εδω 11.30......

Η ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΕΝΑ ΓΥΨΟ!!!!

εαν ηταν πιο σοβαρο κ το παιδι ουρλιαζε απο πονους τι θα εκανα?????

εγω το λεω εδω στα νησια εχουμε ολοι φυλακα αγγελο...

αυτα!

νευριασα τωρα :oops:

πρεπει να παω την μικρη παιδικο ..αντε παλι κλαματα :(

νανουκα ,Μαρακι κ σωσω τα φιλια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 755
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελΑ ΡΕ αλεκα...πλακα κανεις..για 1 ακτινογραφια και 1 γυψο..παναγια μου!!τι να πω!!

δε ξερω αν το αντεχα..στο ξανα πα κιολας..

εμεις καλα..φασολακια..

ξανα βγηκε απο το κρεββατι..

τεσπα.

αλλα μη σας πρηζω.αφου ασχολιαστα μενουν..δεν υπαρχει λογος να τα ξανα λεμε..

τι αλλο εσεις;;

εμεις κατεβηκαμε μεντρο..

το απογ θα ερθει 1 φιλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

ελα βρε αλεκα

απαπα

ταλαιπωρια - καλα δεν κανει τιποτα ο προεδρος σας

ξερω γω

τους βασικους γιατρους βρε παιδι μου

περαστικα σας οπως και να χει

α μαρη παραπονιαρα

που σε αφηνουμε ασχολιαστη :lol::lol:

σου εδωσα λυση και δεν την θες - αστη μια μερα χωρις να κοιμηθει μεσημερι και πες μου τη εγινε

δεν νυσταζει γιαυτο δεν κοιμαται ευκολα

βαλτη πιο αργα για υπνο απο οτι συνηθως εαν την βαεις 9 βαλτη 10 και δες πως θα παει

δωςε της παραπανω γαλα να φουσκωσει

ξαπλωσε μαζι της μεχρι να κοιμηθει

εμενα οπως τα λες μου φαινεται οτι δεν νυσταζει

ετσι κανανε και εμενα

δεν θυμασαι που εγραφα οτι ουρλιαζαν και φωναζανε και φωναζαμε και εμεις και δεν κοιμοντουσαν και καθομασταν μια ωρα ολοι μαζι ξαπλα

σιγουρα δεν νυσταζει

δεν φτιανω στραπατσαδα

δεν μου αρεσουν τα αυγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ,βαλτο ψυγειο...κ μη το ξανα ζεστανεις ...αυριο ετσι απο το ψυγειο σα;ν μεζες ;)

εμας η Μαρια ακομα φευγει απο το κρεβατι :lol: εχθες ηρθε μαζι μας κ εφαγα μια στο κεφαλι με το γυψο :lol: εμφανιζετε κατα τις 4-5 το πρωι κ φυσικα την παω παλι πισω :lol:

δεν ειχε πονους κ δεν πιστευαμε με τιποτα οτι το παιδι εσπασε το χερακι του...αλλιως θα εφευγα για βολο....

πηγαμε σκοπελο προλιπτικα ,για μια ακτινογραφια ...

γεμιστα σημερα ...τιποτα απο κοσμο...σε λιγο θα τις παω σε μια γιορτη για παιδακια εκδηλωσεις του κεντρου απασχολησεις ....εκανε ολο το χειμωνα ζωγραφηικη κ χειροτεχνιες κ παιδικο θεατρο

Α! σημερα στο παιδικο ηταν καλυτερα απο καθε αλλη φορα...αντε να μπαινει στο ρυθμο της!

μαρακι ,δημαρχο εχουμε κ θειος μου μαλιστα....υπαρχουν θεσεις για γιατρους στο κεντρο υγειας αλλα δεν ερχετε κανει!!!!μεχρι κ σπιτι χρηματοδοτη ο δημος αλλα κανεις!!!!

εχεις δικιο για την Μαρθα σε ολα!!

ακου σωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ για τη ατραπατσαδα....

αλα για τον υπνο..και ως εξηγειτα οτι τα κανει μονο σε μενα και μετα κοιμαται ενα 2,5ωρο;;;

πειτε μου!!και κλεινω εδω αυτο το θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα τεχνολογο ιατρικων εργαστηριων θελετε; ερχομαι εγω εαν ειναι πληρωμενο το σπιτι και καλος ο μισθος :)

ναι μωρε το καταλαβαινω ειναι δυσκολο να ζεις απομακρισμενα

καλα δεν μπορουν να τους υποχρεωνουν για καποιο καιρο τουλαχιστον καποιος να ερχεται;

τι να πω - μακαρι ποε να μην χρειαστει κανεις τιποτα

σωσω για το μεσημερι λες να φανταστω ε;

καλα σιγουρα ρε συ το μεσημερι θα νυσταζει απο το πρωι

αλλα ειναι στο παιδακι

αλλα ειναι πιο βολικα και ηρεμα οταν νυσταζουν -ξερενονται ας πουμε χωρις να ουρλιαζουν και να κλαινει

και αλλα τα πιανει πανικος νυστας

δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως

μπορει να εχει υπερενταση

να μου πεις και τι να κανεις και εσυ

τι να πω δεν ξερω.

μακαρι να της περασει συντομα και να μην φτασεις σε σημειο εκρηξης

εγω δεν τα εχω καταφερει να συγκρατηθω παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παινω.σας διαβαζω απο τον εξπλρορελ αλλα δε μπορω ν γραψω...

μπορει ο νατρας μου να εχει ρεπο σημερα και να παμε για μπανιο..μεσα στην αξυρησια αλλα δε με νοιαζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καναμε το πρωτο μας μπανιο..μπουζι το νερο...ΠΑΠΑΠΑ~αλλα οκ!!η μικρη τρελαθηκε..ευτηχως..δεν ειχαμε τα περσυνα..

το απογ κανενα παιδοτοπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

καλε γιατι χαθηκατε;

μπραβο για το μπανακι σας σωσω

αντε να τα κατοστήσετε

εγω εαν δεν παει αυγουστος δεν μπαινω

και δεν μου αρεσει η θαλασσα και κρυωνω

πως τα πας καλα;

η μικρη με τον υπνο καλυτερα;

εμεις εδω καλα

γκρινιαριδεεεεεεες!!!! δεν θα βρουν γκομενα ειναι δεδομενο μου φαινεται πλεον :lol:

εμεις ειχαμε εξοχικο στα πεθερικα

καλα ηταν μια χαρα δλδ

μονο που δεν ξερω ρε γμτ μου δεν νιωθω ανετα αυτο και με κουραζει το και καλα και δηθεν

αλλα με εβγαλε για φαι σαβατο βραδο ο αντρας

ειχαμε επετειο =13 χρονια

πληρωσαμε τον κωλο μας -θελαμε και καλο εστιατοριο μη χεσω

αλλα ηταν σουπερ-αξιζαν τα λεφτα περασαμε ωραια

εσεις τι αλλο;

οι αλλοι;

η σκ τι εχει κανει με τα μπεμπεκακια τις;

πως πηγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...θα παμε σουπερ σε λιγο..

την εβαλα σε μεγαλο κρεββατι λοιπον..και εχει 2 μερες τωρα πρι κοιμηθει ξαπλωνω για 3 λεπτα περιπου μαζι της και της λεω παπαριες και της υπενθημιζω οτι δε βγαινουμε και δε βγαινει..τι να πω ρε παιδια..

και ω δε ξερω αν εκανα καλα που μπηκαλ.

ρε παιδια απο ποτε επιτρεπεται το μπανιο;;;

ηταν και πολυ κρυο το νερο πειραζει μαλλον,ε;;

εμεις λεμε να παμε στα χανια 2 μερες με 2 φιλες..τη τετ..

να δουμε..

σε 1 φιλης μου το σπιτι..

να ζησετε μαρκερ...13 χρονια..;;;;;

δλδ ποσο σας βγηκε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω οτι πειραζει το μπανι σωσω απο οποια εβδομαδα και ναναι αρκει να ειναι καθαρη η θαλασσα

εμεις βαρεθηκα εδω μεσα αλλα βαριεμαι αν τους βγαλωσε μαρκαδορους καμια ωρα πριν τον υπνο

εχει ρεπο η μανα μο και εγω εχω δυλειες και περα βρεχει

εχθες ηρθε να τους δει βρε κοριτσια και τους εδω

οκ λεω

και τι να δω

μετα απο 10 λεπτα ειχαν γινει πρασινοι απο πανω μεχρι καατω

τα πηρα μιλαμε

μα καλα δεν τους βλεπεις της λεω

ε τι να κανω μου λεει

μα εχουν κανει μπανιο της λεω και τωρα θα κοιμηθουν

ε και τι εγινε; - εσυ δεν ειδες οτι ειχαν μαρκαδορους; -ναι της λεω αλλα τους προσεχες υποτιθεμενα -δεν περιμενα να γινουν κωλος

ενι γουει -δεν την εμπιστευομαι καθολου

δεν εγινε τιποτα - αλλα με ενοχλει η αναισθησια της ε γμτ μου

καλα κανεις και βγαινεις σωσωκα ζηλευω

εμας ολα τα γνωστα παιδακια ειναι αρρωστα

13 χρονια ναι - μια ολοκληρη ζωη -τωρα του λεω ειναι που λεμε μου εφαγςε την μιση ζωη μου κυριολεκτικα :lol:

και οσο για το φαι -91Ε

προσπαθω να μην το σκεφτομαι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε σωσωκα δεν το ηξερα

χρονια πολλα να την χαιρεσαι

παντα γερη και δυνατη - και να μην σε παλαιπωρει

θα κανετε γιορτουλα;

ηρεμησε με το κρεβατακι το ακινουριο απο οτι καταλβα ε;

μακαρι ρε συ

οχι δεν κανω πλακα για τα 91- εμ θελαμε κυρηλα

την πλερωνεις την κυριλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θα κανω γιαρτη αλλα παλι θα μαζευτουμε καμια 7-8 ατομα και εκανα 1 πιτα,κατι κλαμπ και τυροπιτακια και ...1 χαρα!!εκανα και 1 ταρτα με κομποστΑ..

ηρθε ο καταψυκτης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κι από μας!!!

σήμερα περάσαμε τη μέρα στο νοσοκομείο...

ο Π έκανε εμετούς χθες και ήταν πολύ κομένος...

όλα καλά.

έβγαλα εισιτήρια.

8- 18 θα είμαστε ελλάδα!

σωσώ εμένα με άφην η γιατρός με την προϋπόθεση, μετά απόκάθε βουτιά να αλλάζω το κάτω μαγιό.

αδιαθέτησα και νιώθω ακόμη πιο κομμένη...

μήπως πρέπει να πάω σε κανέναν γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela bre νανα περαστικα σας

καμια ιωση;

με το καλο να ερθετε

στον πατερα σου θα ειστε;

μηπω κολλησες και εσυ απο τον συζηξ και σε περιτρυγιζει και σενα τιποτα;

μακαρι οχι

δε πεινεις και κανα σιδηρακο για καλο και για κακο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά, ρε μάρκερ... έχει πολλές μέρες που νιώθω έτσι...

το ξέρω ότι είναι λόγω καταστάσεων... αλλά, σίγουρα χρειάζομαι βιταμίνες.

όταν είμασταν στο νοσοκομείο, μία κοπέλα έχασε το μωράκι της και την είδα να λυποθυμά...

ήταν το 2ο που έχανε...

πολύ με στενοχώρησε...

ευτυχώς έχει λεωφορείο για δράμα στις 9 το βράδυ.

αλλιώς, κάποιον θα αγκάρευα να έρθει να μας πάρει... χαχαχα!!!

περμένω τον Π να ξυπνήσει και ναπάμε να πάρουμε τον μικρό από την πεθερά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΟ το ταξιδι που θα κανετε....εσυ και ο μικρος θα ταξιδεψετε;;

μολοις εσφαξα 1 καρπουζι.αλλο πραγα ρε παιδια το καρποζι.

ρε ναναλεγω θα σου πρτεινα μικροβιολογικες εξετασεις..1 τσεκ απ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο σωσώ...

το έχω στο μυαλό μου...μετά που θα επιστρέψω από ελλάδα θα το κάνω.

θα πάμε οικογενειακώς.

τόσα εσιτήρια κόψαμε μέσα στο 2012...σε ένα εισιτήριο θα κολλούσαμε;

χαχαχα!!!

είναι καλά τα καρπούζια αυτήν την εποχή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

ειμαστε ειμαστε καλα... το σαββατοκυριακο περασαμε πολυ ωραια πηγαμε και θαλασσα.. η μικρη εκλαιγε γιατι δεν ηθελε να βγει καθολου εξω.. βρε καλα μου ελα να αιξουμε με την αμμο βρε χρυση μου...τελικα τιποτα..μια ωρα μεσα στην θαλασσα ειμασταν...

πηγαμε στη μαρθα σημερα ωραια περασαμε και κει...

βρε κοριτσια μια φυσικοθεραπευτρια ηταν εκει και αγχωθηκα λιγο...

κανει θεραπειες σε παιδια (συνηθως διδυμα) που γεννηθηκαν προωρα... ειμαι λιγο ανησυχη αν θα τα καταφερω μεχρι το τελος αφου την ρινουλα την εκανα στις 35 εβδομαδες... αν πιασω και τα 2 στις ποσες εβδομαδες θα αντεξω???????? το ξερω οτι οι προβληματισμοι μου ειναι οτι να ναι αλλα τα σκεφτομαι ολα....

εγω καλα σημερα αδιαθετησα και αρχιζω θεραπεια με ενα χαπι που θα μου παχυνει το ενδομητριο για να κανουμε την ολη διαδικασια...

η ειρηνη τα σπαει... την μαλωνω και μου λεει: κανω και κανω υπομονη μα ποτε θα τελειωσει!!!!1 =))=))=))

νανουκα ελπιζω να περασετε τελεια στην ελλαδα... εγω πιστευω οτι εκτος απο ελλειψη βιταμινων που μπορει να εχεις, πρεπει να ειναι και λιγο ψυχολογικο ολο αυτο..δεν περασες και λιγα το τελευταιο 6μηνο..

ειναι πολυ ψυχοφθορο να χανεις παιδι... εγω στην τελευταια αποβολη χτυπουσα το κεφαλι μου στον τοιχο επι μιση ωρα και μετα σκεφτηκα οτι δεν ειμαι μονη μου σε αυτο τον κοσμο... εχω και ενα παιδι που με εχει αναγκη οποτε ηρεμησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

χθες δεν μπορουσα να μπω...

τι κανετε;

εμεις καλα,ο γιος μου εχει παρεα,τα παιδακια της πολυκατοικιας,ερχονται τον φωναζουν να πανε κατω στην πυλωτη να παιξουν,μια χαρα....

εγω καλα,γνωρισα και μια κοπελα που μενει διπλα,

και γενικα ειμαι καλυτερα,απο ψυχολογικα...

τον τελευταιο καιρο,νομιζω ειχα καταθληψη...τεσπα

γεωργια καλο καλοκαιρι....

χρυσουλα τελειωσαν οι πανεληνιες;

αλεκα εμεις τα ειπαμε...και θα τα λεμε απο δω και περα....

μαρκερρρρρρρρρρ που ειστεεεεεεεε.....

γκρρρρρρ αυτα τα εχω γραψει απο χθες, και δεν τα πηρε....τωρα το ειδα....

καλιο αργα παρα ποτε....

περαστικα νανα μου.....με το καλο να ερθετε ελλαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...