Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Kαλησπέρα κορίτσια!

Κάναμε τις δουλίτσες μας και τώρα χαλαρώνουμε.

Τελειώσαμε με την κηπουρική μας. Ολοκληρώσαμε και την πυλωτή. Θα σας βάλω φωτο.

Η μικρή έγινε μεσα στα χώματα, έφαγε και λίγα αλλά δεν πειράζει. Ούτε εμένα θέλει να της βάζεις τίποτα στο κεφάλι η σκατιάρα. Και πόσο μ' αρέσουν τα παιδάκια με καπελάκια ή τα κοριτσάκια με κορδέλες και κοκαλάκια. Δεν ήμουν τυχερη ούτε σε αυτό με αυτό το παιδί.

Εύη κι εγώ περιμένω πως και πως να σας δω! Τι έπαθε μωρέ ο Τρινταφυλλένιος μας; Ελπίζω να το περάσει στα γρήγορα. Θα σε πάρω τηλέφωνο μέσα στην εβδομάδα να μιλήσουμε και να συννενοηθούμε και για τις λεπτομέρειες της συνάντησής μας!

Αλικάκι πότε είναι να ταξιδέψετε για Κέρκυρα; Ελπίζω να ληξει γρήγορα η απεργία και να μην σας το χαλάσει γμτ.

Που είναι οι υπόλοιπες;

Μαλλον βολτάρουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κορες γεια και χαρα!!

Σοφακι νοστιμα τα χωματα;μιαμ μιαμ...κρατα λιγο την ορεξη σου,γιατι το βραδυ εχει τοστ!!!!

μπου χα χα!!αλλο και τουτο!!!!

Νατασσα δε ζηλευω καθοοοοοοολου!!!

Σπυρακο!!μια χαρα παλικαρι εισαι!!ασε την μαμα να λεει!!!

Μανωλακη επισης ασε την μαμα να αγωνια για το ποτε θα μιλησεις!!ακουει και για την φιλη σου την Αναστασια και τρελαινεται περισσοτερο!!(εδω που τα λεμε,τα εχω χασει με αυτο το θαυματακι που ακουει στο ονομα Αναστασια!!)...τι λεμε τωρα!!

Ινα κι εμεις την Παρασκευη κουρευτηκαμε μανα και γιος μαζι!!ο γιος το πρωι κι η μαμα το απογευμα!!οσο και να του επαιρνε η κομμωτρια τα μπροστα,παλι του επεφταν στα ματια!!ευτυχως δεν μοιαζει για φανταρος!!!μπου χα χα!!!

χθες ηρθε κι η μαμα μου για λιγο σπιτι,ο Ηλιας μολις την ειδε φωναζε Κικη(απο Βασιλικη)..η μαμα μου συγκινιοταν συνεχεια(τι να την κανω;ειναι ευαισθητουλα!!!)και ετρωγε ο Ηλιας στον καναπε και της εστελνε φιλακια!!η μαμα μου να τον ζουλαει κι ο Ηλιας να της κανει καλο καλο!!τσιρκο κι οι δυο τους!!το απογευμα τον εντυσα και τον εστειλα στον νονο του με τον μπαμπα του και πηρε τα δωρα του:καθισμα αυτοκινητου,λαμπαδα(ο Ηλιας ειναι το μοναδικο παιδι που θα εχει δυο λαμπαδες!!μπου χα χα!!)θα τις βαλω στην καταψυξη για οταν παει πεντε!!! :lol::lol::lol: μαλλον τοτε θα τις κραταει ευκολα!! :lol::lol::lol:

σημερα το πρωι,εκανα γενικη κι ο Ηλιας παλι βολτα με τον μπαμπα στον νονο!μη χεσω!!!

μολις ξυπνησει θα παμε βολτα οικογενειακως!

ο Ηλιας σπαραζει μολις αντικρυσει την παιδιατρο!!με τιποτα δεν ηρεμει και απορω με την ηρεμια της Χριστινας που εχει υπομονη και τον εξεταζει!!!

Ευη τα τηλ,μπορεις να τα βρεις και στο fb στην ομαδα μας!!ξεχασιαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να ζηλέψεις παιδί μου μ'αυτο που μου λαχε! Ευτυχώς δεν το ξανάκανε. Χτες το βράδυ κοιμήθηκε μια χαρα! Οσο για τα χώματα αστα να πάνε!

Έκατσε ο Ηλίας να τον κουρέψουν; Αυτό είναι παιδί!

Καλή βολτίτσα να έχετε! Να περάσετε καλά Μαριέττα μου.

Αλήθεια για πες... Ωραίο το καθισματάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα εκλαιγε γαμωτο πολυ στην κομμωτρια,οποτε τον πηρα αγκαλια και γεμισα τριχες..ουτε την ποδια δεν ηθελε να του φορεσουν!!ενω την πρωτη φορα ηταν κυριος!!

το καθισμα απο χθες το απογευμα ειναι στο αυτοκινητο,οποτε μεχρι τωρα δεν εχω βγει απο το σπιτι,ουτε τι μαρκα ειναι δε ξερω..ο Μ.ολο την ξεχναει...καψε με θα ειναι...ελπιζω να ειναι ασφαλες Παναγια μου!!!

λεμε να παμε καμια Κηφισια...ακομα κοιμαται ο μικρος...το μεσημερι κοριτσια απο χθες δε γουσταρει το μεσημεριανο...μαλλον κανει διαιτα!!μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα εκλαιγε γαμωτο πολυ στην κομμωτρια,οποτε τον πηρα αγκαλια και γεμισα τριχες..ουτε την ποδια δεν ηθελε να του φορεσουν!!ενω την πρωτη φορα ηταν κυριος!!

το καθισμα απο χθες το απογευμα ειναι στο αυτοκινητο,οποτε μεχρι τωρα δεν εχω βγει απο το σπιτι,ουτε τι μαρκα ειναι δε ξερω..ο Μ.ολο την ξεχναει...καψε με θα ειναι...ελπιζω να ειναι ασφαλες Παναγια μου!!!

λεμε να παμε καμια Κηφισια...ακομα κοιμαται ο μικρος...το μεσημερι κοριτσια απο χθες δε γουσταρει το μεσημεριανο...μαλλον κανει διαιτα!!μπου χα χα!!

το μωρο μου με φωναζει!!επιτελους ξυπνησε,κομαται απο τις 15:00...υπναρας σαν τον μπαμπα του!!

θα σας δω το βραδυ!!χαχα!!εβαλε και μουσικη...του εχω ενα ραδιοφωνο στην αλαξιερα και το αρπαξε!!ειναι τρελο το παιδι!!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηξερε αυτή τη φορα τι είχε να πάθει με το κουρεμα γι' αυτό δεν καθόταν :lol::lol::lol:

Μηπως δεν πεινάει ρε συ την συγκεκριμένη ώρα που του το δίνεις. Για προσπάθησε λίγο αργότερα.

Μου το κάνει και η Σοφία μερικές φορές. Αλλά μετά το τρώει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανιτσες..μολις γυρισαμε απο την βολτα μας..πηγαμε πηραμε τον μπαμπα μας μολις σχολασε και πηγαμε για φαγητο..20 βαθμους δειχνουν τα θερμομετρα στις 11 η ωρα το βραδυ..μιλαμε για καλοκαιρι..ρακαδικα και ταβερνες γεματα κοσμο και τα παιδια να εχουν ξεσαλλωσει..τον δικο μου να δειτε το τι τρεξιμο εριξε δεν λεγεται..δεν περπατησε δευτερολεπτο συνεχεια ετρεχε..εκει που καθομασταν διπλα εχει μια μικρη παιδικη χαρα..σηκωτο τον επαιρνα...εκατσε 15 λεπτα υσηχος οση ωρα ετρωγε δηλαδη...αλλα τωρα ηρθαμε τον επλυνα τον εβαλα στο κρεβατι και δεν προλαβε ουτε τον σταυρο του να κανει...κομματια μιλαμε..το πρωι συγουρα θα τον βρω οπως τον αφησα..

νατασσα νομιζες κι εσυ οτι θα εχεις ενα κανονικο παιδι εε??σαν αυτο στα εργα και τις διαφημησεις???και εγω το ιδιο :lol::lol::lol::lol::lol: και σιγα μην ειχαμε απλα και συνηθισμενα παιδια..εμεις εχουμε τα αστερια του ουρανου στην αγκαλια...

τεταααα...με γεια το καθισμα..καλες βολτες τωρα και με γεια και το μαλλι...αχ νομιζω πιο πολυ θα στεναχωρηθω εγω οταν θα φτασει η ωρα να τον κουρεψω παρα αυτος...θα μου λειψει η μικρη μου αφανα... :cry::cry:

κι αφου ολες βολταρετε παω να σκαψω λιγο και μετα νανα που λεει και ο μανωλης...

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα μας..χωρις τοστ σοφακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια!σήμερα ξυπνησαμε 7:30 τα δυο αντρακια μου και μαζι και εγω.ο μπαμπάς κοιμάται.ο μεγαλος στωθηκε στα παιδικα και ο μικρός αλωνίζει!

Χθες ήρθε και νονός του μεγάλου και έφερε τα δώρα του.κάτι τέλεια πεδιλακια,ένα ποδήλατο που φυσικά ξετρελαθηκα,λαμπάδα,τσουρεκι κτλ.η λαμπάδα λίγο δεν μ άρεσε αλλα δεν πειραζει δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα ;)

Κορίτσια πολυ ερημιά στο θεματακι μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Σας γραφω πριν ξυπνησει το αστερι της ζωης μου γιατι μετα δεν...

Ειμαστε καλα χθες πηγαμε στο σπιτι της πεθι αλλα δεν μπορουσα να κατσω λεπτο μεσα!την αφησα πηγα για καφεδακι σε μια φιλη και επεστρεψα την πηραμε και φυγαμε!Ετσι νoμιζω θα ειμαστε περισσοτερο αγαπημενες!

Μαρακι ζηλευω που ειρθε το καλοκαιρι εκει σε σας!Καλα λεει η Αννα μαλλον πρεπει να γινουμε εσωτερικοι μεταναστες!!Εμεις ακομα μαυριλα και κατι λιγοι τουριστες που φετος τους βλεπω και μου αναβουν τα λαμπακια νομιζω οτι μετρανε το φαγητο που θα φαμε και βλεπουν αν δουλευουμε!

Αλικη τα αγορακια εχουν διαφορετικη αναπτυξη απο τα κοριτσια τα κοριτσακια αμα τους ερθει περ μετα τελος σκεψου εμενα που μου ηρθε πεμπτη δημοτικου!Ενω τα αγορακια μεχρι τα 20 ακομη μεγαλωνουν!Οποτε ασε να προλαβει να ψηλωσει λιγο το κοριτσακι μου.

Ζωηραδα??Χθες ηταν ξαπλωμενη στο πατωμα και το εγλυφε και οσο τσιριζα αυτη περισσοτερο μετα ηθελε να ανεβαινει στα σκαλοπατια μεσα στο σπιτι και να κανει γυρω μαμωλη!Τρεχει αλλα δεν ξερει και πεφτει με τα μουτρα.Μαρια εκατσε και 15 λεπτα το παιδι τι αλλο θες εμας καθετε οσο και ο υδραργυρος!

Εχετε παρατηρησει αλλαγη οταν αλλαζουν μηνα?να κανουν κατι που πριν απο δυο μερες δεν το εκαναν?

Στο θεμα της ομιλιας,δεν ξερω αν επαιξε ρολο αυτο,αλλα μας ειχαν φερει μια σακουλα βιβλια στη βαπτιση και απο τοτε που εμαθε να καθετε τα διαβαζαμε καθε μερα.Εχει τρια κιβωτια γεματα παιχνιδια αυτο που θα κανει καθε μερα μπορει και περισσοτερες απο μια φορες θα μου τα φερει να τα διαβαζουμε!Βεβαια τωρα αγοραζουμε βιβλια για τριχρονα γιατι ολα τα πρωτα τα εχουμε εξαντλησει.Η πρωτη της λεξη πριν τ μαμα ηταν κλειδια και η δευτερη μετα απο μαμα μπαμπα ηταν

κουκουβαγια αλλα και τις δυο τις ελεγε πολυ καθαρα.

Μηπως γιορταζει κανει σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα το γλυκο μας το παλικαρι γιορταζει την Τριτη και επειδη εμεις δε θα φαμε τιποτα σημερα λεμε απο αυτα που ετοιμασε η μανουλα θα σου ευχηθουμε την τριτη!

Πραγματικα ομως πρεπει να βρω τροπο να κανω ενα δευτερο παιδακι γιατι με αυτο εχω παθει κατι και φοβαμαι μην το πνιξω απο την υπερβολικη αγαπη!Τη ρωταω χθες ξερεις ποσο σε αγαπαει η μανουλα?Νανο μου λεει προσπαθω να καταλαβω τι ειναι αυτο που λεει!Νανο ψηλα μαμα και σηκωνει και το χερακι της!Το βαζεις κατω και το ζουπας η οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια!σήμερα ξυπνησαμε 7:30 τα δυο αντρακια μου και μαζι και εγω.ο μπαμπάς κοιμάται.ο μεγαλος στωθηκε στα παιδικα και ο μικρός αλωνίζει!

Χθες ήρθε και νονός του μεγάλου και έφερε τα δώρα του.κάτι τέλεια πεδιλακια,ένα ποδήλατο που φυσικά ξετρελαθηκα,λαμπάδα,τσουρεκι κτλ.η λαμπάδα λίγο δεν μ άρεσε αλλα δεν πειραζει δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα ;)

Κορίτσια πολυ ερημιά στο θεματακι μας......

Καλημερα δε σε ειδα πριν καθομουν και μονολογουσα!Ναι οντως ερημια γιαυτο μπαινω και γραφω τις ιστοριες της ζωης μου!Αλλα με τα μικρα δεν ειναι ευκολο να γραφουμε πλεον!Εμενα ειναι μονη της και με τραβαει για παιζω μαζι της!Εσενα ειναι δυο και ασχολειται ο ενας με τον αλλο.

Ποιος θα τη δει τη λαμπαδα για μια ωρα ειναι δεν ειναι ενω το ποδηλατο!Μπραβο στο νονο σας!!!!

Θα περασουμε και απο τη Χαλκιδα τη Πεμπτη θα ηταν ωραια να τα λεγαμε απο κοντα αλλα με τη μικρη τοσες ωρες ταξιδι φορτωμενοι και 45 λεπτα ακομη δρομο ειναι λιγο δυσκολο.Μ αρεσει πολυ ομως εκει στη παραλια να πιω ενα καφεδακι.Εχω τοσο αγχος για τη διαδρομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!

Ελιζα τι ωραια με το ποδηλατακι!!καλες βολτες!!

Ινα μην αγχωνεσαι με την διαδρομη!! θα κανετε συχνες στασεις κι ολα καλα!!

ρε σεις!εχω μπερδευτει! πού θα παει η καθε μια σας για Πασχα;μπου χα χα!!!

εμεις καλα ειμαστε,χθες πηγαμε μια βολτα στο πορτο ραφτη,δοκιμασε και λιγο σουφλε σοκολατα ο μικρος κι εγινε σαν γουρουνακι!!παντως απο δω και περα,δε νομιζω να καθεται ουτε λεπτο στην καρεκλα του,μια ο Μανος μια εγω τον πηγαιναμε βολτα,ουτε λεπτο δε καθοταν ησυχος!! :?:?

το πρωι με πηρε ο υπνος,ξυπνησα 07:45 ηπιε γαλα 120μλ και τωρα κανω ησυχια να κοιμηθει..οι αντρες του σπιτιου κοιμουνται κι η μαμα φτιαχνει βασιλεια!!!

κανει απιστευτη ζεστη!!το πρωι σηκωθηκα και ακομα το μαλλι στο σβερκο ειναι ιδρωμενο!!κι εδω στο Φαληρο εχει πολυ υγρασια..δε την μπορω,κολλαω συνεχεια!!

το μεσημερι θα φαμε στης μαμας μου..θα φτιαξει χταποδι με μακαρονακι κοφτο..να δωσω στον Ηλια χταποδι;ή μηπως δε κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Τετα

Να ρωτησω λιγο για το παιχνιδι?Ρωταω δεξια γραφει 450 αιτηματα ξερεις τι τα κανουν αυτα?

προφανως ειναι αιτηματα για αλλα παιχνιδια που σου εχουν στειλει φιλοι,για να κανεις αποδοχη και να ξεκινησεις νεα σηριαλ!!!

παιχνιδιαρα!!!!!βλεπω σιγα σιγα την Αναστασια να σου παιρνει την θεση στον υπολογιστη!!

κι εμεις εχουμε μια λατρεια με τα βιβλια,εχει ενα σωρο παιχνιδια,αλλα με τα βιβλια εχει αδυναμια..το θεμα ειναι ομως,οτι ενω του διαβαζω,δειχνει τις φωτο για να του πω τι ειναι,αλλα φευγει γρηγορα και ασχολειται με αλλα!!παντως με ενα βιβλιο στο χερι ειναι ολη μερα!!!!

δε συγκεντρωνεται ομως!!δεν τον πιεζω,αλλα μου αρεσει οταν του λεω:Ηλια παρε το βιβλιο να διαβασεις τα μαθηματα σου!και παει κατευθειαν,παιρνει ενα το στρωνει στον καναπε,γυρναει σελιδες και μετα δρομο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως ειναι αιτηματα για αλλα παιχνιδια που σου εχουν στειλει φιλοι,για να κανεις αποδοχη και να ξεκινησεις νεα σηριαλ!!!

παιχνιδιαρα!!!!!βλεπω σιγα σιγα την Αναστασια να σου παιρνει την θεση στον υπολογιστη!!

ΤΑιτηματα ειναι ολα απο τα καστρα παταω αποδοχη αλλα δεν κανει τιποτα!

Εμεις θα παμε Ευβοια η Ελιζα ειναι στην Ευβοια αλλα ο αντρας της θα ηθελε να την παει στη Κερκυρα!

ΑΡα το καθισματακι σας καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν πατησεις και κανεις αποδοχη,σε λιγο θα εμφανιστει η σελιδα που θα δειχνει οτι φορτωνει το παιχνιδι και μετα θα εμφανιστουν οσοι σου εστειλαν κατι και κανεις κλικ για να το παρεις και να στειλεις με την σειρα σου...

βοηθαω;

το καθισμα καλο ειναι!!μαρκα που ουτε η μανα της δεν την ξερει,αλλα ο μικρος βολευτηκε μια χαρα και καθοταν σαν πασας!!ελπιζω να ειναι ασφαλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν πατησεις και κανεις αποδοχη,σε λιγο θα εμφανιστει η σελιδα που θα δειχνει οτι φορτωνει το παιχνιδι και μετα θα εμφανιστουν οσοι σου εστειλαν κατι και κανεις κλικ για να το παρεις και να στειλεις με την σειρα σου...

βοηθαω;

το καθισμα καλο ειναι!!μαρκα που ουτε η μανα της δεν την ξερει,αλλα ο μικρος βολευτηκε μια χαρα και καθοταν σαν πασας!!ελπιζω να ειναι ασφαλες!!!

δεν το κανει αυτο πηγαινει κατευθειαν στο παιχνιδι οποτε δε μπορω να παρω ουτε να στειλω ειναι χαζο!

Για πες τη μαρκα απο το καθισμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανες!

μαριετα ζεστενεσαι??εγω γιατι κρυωνω???και μενουμε και σχετικα κοντα εσυ π.φαληρο εγω συνορα καστελας και νεου φαληρου!αφου ο ηλιας ξεκινησε να κοβει βολτες και να μη θελει καρεκλα μην εχεις ελπιδα οτι θα ξανακατσει!!!!!κι εμενα τελευταια μου κανει κολπα στο φαι ενω γενικα ηταν καλοφαγος.περνανε φαση μαλλον τι να πω!για το χταποδι τωρα ο παιδιατρος μου ειχε πει οτι πλεον μπορει να φαει τα παντα εκτος απο ξηρους καρπους,πολλα γλυκα πατατακια και βλακιουλες,και οστρακοειδη.αρα μηπως καλυτερα να μη του δωσεις?

ινα κι εγω για το παιχνιδι την ιδια απορια εχω!κι ο γιαννης σα και την αναστασια σου ειναι δε παιζει να ειναι ξυπνιος και να κατσω κομπιουτερ!ο νονος μας μας εφερε χθες παιχνιδι , ενα πακο παραμυθια και μια λαμπαδα πειρατη!αχ κοριτσια εχουμε νονο μαλαμα ειναι πολυ καλος!ελπιζω και για τη μικρη να βρουμε εξισου καλο νονο/νονα.ινα ασχοληται πολυ ωρα και ο γιαννης με τα παραμυθια,βεβαια τωρα οσο πιο ανεξαρτητος γινεται και περπαταει αρχιζει και ασχοληται και λιγοτερο γιατι τον ενδιαφερουν παραπανω οι ταρζανιες :lol::lol::lol:

αλικη ευχομαι κι εγω να ληξει η απεργια και να φυγετε.ο σπυρος σου ειναι τελειος απ'οτι καταλαβα απο το παιδιατρο,μπραβο το παιδι!!!ειδες που ανησυχουσες για τον υπνο.κι εγω νομιζω ειναι στο παιδι τελικα και τη φαση περναει.εμεις τωρα περναμε καλη φαση...για την ωρα!

ο μανωλιος απο τωρα γυρνοβολα ε???κατσε να σου μεγαλωσει μαρια...μπαρ για μπαρ δε θα αφησει στο περασμα του!!!πες μου οτι εχει μαθει και κανει και το σταυρο του να αποτρελαθω?? :shock::shock::shock: ή μεταφορικα το ειπες?

αναστασια καλη σας χωνεψη για τα χωματα :lol::lol::lol: εμας η σπεσιαλιτε μας ειναι χαλικακια απο τη παιδικη χαρα!!!

ευη ο τριανταφυλλος ειναι καλυτερα???ελπιζω να τη γλιτωσατε!

ελιζα μπραβο στο νονο σας !η λαμπαδα τι ηταν?

συμπεθερα που εισαι??????τι κανει ο γαμπρος μου??του ειπες οτι η νυφη ερχετε??

ελενη ειστε καλυτερα απο το μπουκωμα?στη δουλεια ηρεμησαν τα πραγματα?

εμεις κοριτσια θα παμε στη πεθερα μου σημερα ειναι πασχα για τους καθολικους κανουν τραπεζι.επισης χθες πρωι μου εφυγε η "ταπα"για οσες δεν τα διαβασαν στο μαμμυ αλλα δε νιωθω καθολου οτι θα γεννησω!μια χαρα ειμαι σημερα!καπου διαβασα οτι μπορει να γεννησεις και 3 βδομαδες μετα αφου φυγει! :? λιγο αρνακι σημερα πιστευω να τη κανει νατο παρει αποφαση και να κανει τη μεγαλη εξοδο.

ρουλα ειδα το θεματακι σου στο fb το πρωι για το τσιγαρο και μου αναψαν τα λαμπακια!!!θυμηθηκα που ο πεθερος μου ειχε βαλει καποτε τσιγαρο στο στομα του μικρου για πλακα..ασχολιαστο...φυσικα μετα την αντιδραση μου δε το ξανατολμησε.ακομα το θυμαμαι και τρεμω!ελπιζω σημερα να μην εχουμε ευτραπελα γιατι με τα νευρα που εχω απο τις ορμονες θα βγαλω το τουφεκι!

αννουλα :x:x:x:x:x

φιλακια πολλα σε ολες καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το κανει αυτο πηγαινει κατευθειαν στο παιχνιδι οποτε δε μπορω να παρω ουτε να στειλω ειναι χαζο!

Για πες τη μαρκα απο το καθισμα?

δε την θυμαμαι...θα την σημειωσω να την πω μετα...μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκά κορίτσια…!!!

Πως είστε???

Εμείς ξενυχτίσαμε πάλι… έκλεγε συνέχεια κ δεν ήθελε να κάτσει στην κούνια αλλά ούτε κ στο κρεβάτι μου!!! την βγάλαμε στο σαλόνι μέχρι τις 5 οπού ξαναδοκίμασα την κούνια κ έμεινε μέχρι τις 7.30!! Νομίζω πως το πρεβεναρ κάνει τέτοιες παρενέργειες… κ την προηγούμενη φορά μου έβγαλε το λάδι 2-3 μέρες!!

Ίνα τα κοριτσάκια μπορεί να είναι πιο γρήγορα σε ανάπτυξη αλλά αν δεις τα αγόρια της παρέας θα καταλάβεις τι εννοώ… τον περνούν 1 κεφάλι!! Οι φίλοι μου λένε πως ο Σπύρος ανήκει στην κατηγορία φτερό….χαχαχαχα

Πάντως από θέμα ανάπτυξης, όχι σωματική, είμαι πολύ ικανοποιημένη…. Ο Σπύρος από 6 1/2 μηνών όταν τον ρωτούσαμε να μας δείξει ποια είναι η μαμά ή ο μπαμπάς ή η νονά, παππούς, γιαγιά σε φωτογραφία μας έδειχνε κ μας ξεχώριζε.. κ πολλά άλλα που σε αυτή την ηλικία δεν κάνουν συνήθως τα μωρά… τα κορίτσια εννοείται μιλούν περισσότερο κ ειδικά αν έχουν ερεθίσματα!

Κ μένα η π. μου ήρθε νωρίς…. 5η δημοτικού!

Αλλά κ ο άντρας μου δεν μεγάλωνε μέχρι τα 20…. από την 6η έχει μείνει ίδιος….. χαχαχα γιατί νομίζεις πως φοβάμαι?? Έχουν κακό γονίδιο.. χαχαχαχα

Ποιός γιορτάζει σήμερα ρε κορίτσια?

Πάω να κάνω καμία δουλειά….

Αααα Τέτα εχθές ήμασταν κ εμείς Κηφισιά το απόγευμα…. Δεν σε πέτυχα κάπου!!

Νατάσσα με γεια τα λουλουδάκια…. Ωραία να ασχολείσαι με τον κήπο!!!

Φεύγουμε Μ. Παρασκευή ξημερώματα… γύρω στις 5 υπολογίζω!!! Μπας κ φτάσουμε μεσημέρι!!

Ελιζάκι καλημέρα!! Μια όμορφη μέρα να έχεις με τους άντρες σου!!!

Καλημέρα Κατερινάκι μου!!! Τώρα σε είδα!!

Είναι θέμα ημερών λοιπόν ο ερχομός της μπέμπας!! Γιορτινή κ αυτή σαν τον Γιαννάκη….. βρε με ημερολόγιο τα προγραμμάτισες??? Χαχαχαχα Άντε τώρα ένα τον δεκαπενταύγουστο…χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο σημερα βαζουμε στοιχημα ποτε θα γεννηθει η μπουμπουκα μας!!!

Εγω πονταρω Αυριο Μ Δευτερα!!!

Τι ειναι η ταπα?δε ξερω

κι εγω πονταρω για αυριο τα γεννητουρια!!!

ουτε κι εγω ξερω τι ειναι η ταπα!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης πονταρω για αυριο να ερθει η μπεμπα,γιατι αν ακουσει η μαμα της καμια μαλακια στο τραπεζι απο τους γνωστους-αγνωστους,θα εκνευριστει η μικρη και θα θελει να βγει για να τους δειρει!!Κατερινα ηρεμα!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν κάθομαι μαζί σας γιατί έχω ένα σωρό πράγματα να κάνω κ θα με ξελογιάσετε!!!

Η μπέμπα θα έρθει Μ. Σάββατο βράδυ…. Έχει παράδοση η Κατερίνα στα βραδινά τραπέζια…. χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...