Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Καλημέρα Εύη….

Εδώ κάνει ζέστη κ έχει ήλιο!! Ενώ στο νησί μου είπαν οι δικοί μου βρέχει κ κάνει κρύο!!!

Κ εγώ θα πηδηχτώ από το παράθυρο αν έχει τέτοιο καιρό το Πάσχα…. Αφήστε που ανακοίνωσαν απεργίες από Μ. Τρίτη…. Πως θα περάσουμε απέναντι οεο??? Κολυμπώντας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κορίτσια οι κότες μου ψόφησαν..? τα αρνάκια μου, τα γουρουνάκια μου, τα μοσχαράκια μου??? θα μπω μετά το Πάσχα λέτε να έχω χάσει την περιουσία μου μέχρι τότε??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!

εμασ εδω εφτιαξε ο καιροσ!και εγω ελπιζω να εχει καλο καιρο το πασχα να κατσουμε στον κηπο!

χθεσ μασ εφερε τα δωρακια η νονα του μικρου δλδ η αδερφη μου...τωρα περιμενουμε τον νονο του μεγαλου!

Ευακι τι να πω ,πολυ ασχημα ολα αυτα που γινονται....ευχομαι να βρεθει μια λυση!

Ινα η παρε σκονη μονο για το ταξιδι η αυτο που ειεπ η Ευη ζεστο νερο στο θερμο και το βαζεισ μεσα να ζεσταθει...

Αλικακι εισαι αστερι εσυ θα τα εχεισ τελειωσει ολα μεχρι να φυγετε ;)

αχ πρεπει να παω και να κουρευτω λιγακι γιατι εχω γεμισει ψαλιδα και πρεπει να κουρεψω και τον μεγαλο του μπαινουν τα μαλλια μεσ στα ματια και δεν θελει με τιποτα να του τα κοψω λιγο και στο κομμωτηριο καθε φορα που τον πηγαινω γινεται χαμοσ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζάκι καλημέρα…..

Ωχ… δεν κάθεται να του τα κόψεις?? Πρέπει να τα κόψω λίγο κ του Σπύρου γιατί είναι σαν κανίς κ δεν ξέρω πως θα αντιδράσει….

Καλημέρα Μαράκι…. Καλώς επέστρεψες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι ολα αυτα που διαβαζω εε??ευη σαν ταινια ειναι η ζωη αυτης της κοπελας..μακαρι να φτιαξουν τα πραγματα γιατι εχει ηδη ενα παιδι που πρεπει να σκεφτει..

φευγετε ολες ναι??μονο εγω θα κατσω σπιτι μου αλλα ευτυχως ο καιρος ειναι σουπερ οποτε η αυλη θα μας χαρει..εγω ομως εκεινο που χαιρομαι πιο πολυ ειναι που θα κατσει επιτελους ο αλεξης και θα τον ευχαριστηθουμε...Μ.παρασκευη δεν δουλευει καθολου το Μ.Σαββατο μεχρι τις 4 και μετα Κυριακη του Πασχα και Δευτερα θα καθεται...τι τελεια καθε χρονο το πασχα περιμενουμε..

αλικακι μην φοβασαι και θαναι τελειος ο καιρος οσο σε σκεφτομαι να κανεις τις βολτες με τον σπυρετο σου πανω κατω τα στενα της παλιας πολης μου ρχεται να παρω το πρωτο αεροπλανο και να ρθω... :?:?:?

λιζακι παρεμε και μενα κομμωτηριο που ουτε θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που πηγα..ευτυχως με το μαλλι που εχω ειτε παω ειτε οχι ενα και το αυτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ινα μου θα σου προτεινω κι εγω το θερμος αλλιως σκονη και μια χαρα θα ειναι..παιχνιδακια τραγουδακια και θα περασει η ωρα στο πι και φι..

μαριεττα που εισαι???

θα σας βαλω φωτο κι οποια λιγουρευτει εχει λιγα ακομα να στειλω..κατεριναααααα που εισαιιιιι????????

n0ZpG.jpg εδω ειναι αψητα

rygiG.jpg εδω ειναι και ψημενα...μακαρι να μπορουσατε να μυρισετε κι ολας..

U01En.jpg και τα τσουρεκακια μας!!!

λοιπον??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Μαράκι τι μας κάνεις….. άντε κ του χρόνου βρε! Να μην προλαβαίνεις να τα κάνεις…. ένα να θηλάζεις κ το άλλο να σκαρφαλώνει πάνω σου κ να μη σε αφήνει…. κ να σου στέλνουμε εμείς έτοιμα… άλλες τσουρέκι Τερκενλή κ εγώ φογάτσα με αγάπη από την Κέρκυρα!!

Μακάρι να ερχόσουν φέτος να βολτάρουμε μαζί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρακι τι ειναι ολα αυτα?μου πεφτουν τα σαλια!!!!!!!!

πηρα κατι ωραια κουπατ να φτιαξω κουλουρακια.....ελπιζω να καταφερω να τα διακοσμιδω κιολασ!

ασε ασε δεν καθεται καθολου να τον κουρεψω ....θελει λεει να του πεφτουν στα ματια... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φογάτσα είναι το δικό μας τσουρέκι… συνταγές υπάρχουν λίγες αλλά ουσιαστικά η συνταγή είναι μυστική κ δεν θα σου βγει ποτέ όπως η έτοιμη που κάνουν τα παλιά ζαχαροπλαστεία κ φούρνοι του νησιού!!!

Ελίζα λες να θέλει να γίνει ίμο??? (έτσι γράφεται?) :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Έυη τι περνάει αυτή η κοπέλα. Πραγματικά της αξίζει ένας άνθρωπος να την αγαπάει πραγματικά - ούτε με τον κουνιάδο σου θα είναι ευτυχισμένη αν έχει τέτοια αισθήματα για αυτήν και το παιδί της. Τόσο καιρό γιατί την ταλαιπωρεί? Και αυτή τι τους θέλει τέτοιους γονείς? Ας κοιτάξει την δική της οικογένεια...τα παιδιά της δηλαδή.

Οι άντρες δεν μπορούν να καταλάβουν πως είναι να χάνεις ένα παιδί..και πόσο μάλιστα να το ρίχνεις ενώ θέλεις να το κρατήσεις. Κρίμα για την κοπέλα, πραγματικά πολύ κρίμα!!

Αλίκη η μάνα μου δεν μπορεί να με βοηθήσει αυτή την φορά γιατί θα έρθουν μάλλον το Σάββατο η νύφη μου και ο ανηψιός μου σπίτι και θα είναι εκεί για βοήθεια.. για φαγητό δεν έχω άγχος - για το πως θα μαζέψω το σπιτι φρικάρω. Πήρα μια γυναίκα μήπως έρθει αλλά δεν είχε καθόλου χρόνο..Σήμερα πρέπει να τελειώσω τα δώρα για την βαπτιστήρα και αν προλάβω να πάω στο Παίδων.

Μαράκι χρυσοχέρα μου - σε χαίρομαι πολύ που έχεις όρεξη και φτιάχνεις πράγματα συνέχεια!! Και εμένα δουλεύει πολύ ο Δημήτρης αλλά νομίζω εσάς είναι χειρότερα - πως αντέχεις? Εγώ φρικάρω μερικές φορές που δεν βλεπόμαστε καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ξερω γω ολα τα περιμενω απο αυτο το παιδι....ωρες ωρες βγαζει κατι χουνερια ....

εγω εκανα τα ψωνια για την βαφτιστικα ,μου εχει μεινει μονο το αυγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελος μετα δωρα για τα βαπτιστηρια και τα αδερφια τους!Εχω μαθει και τους αλλους να περνουν δωρο και τωρα με περιμενουν ολοι μαζι?Κανουν αμαν και πως πως να παω!Μενει μονο το αυγο και να τα δωσω να τελειωνω!!Εμας ο νονος μας ακομη ειναι και λιγο της τελευταια στιγμης!

Η μικρη σε καθε μαγαζι που παμε περνει και ενα δωρακι αλλα ολα τα καινουργια θα ανοιξουν στη διαδρομη για να μας φανει πιο ευκολο το ταξιδι!

Μαρακι τελεια ολα αλλα πως θα σας κρατησουν μεχρι τη Κυριακη εγω τη μανα μου την αφηνω ΜΠεμπτη να κανει γιατι δε μπορω να τα τρωω μπαγιατικα!

Οσο για τα μαλλια το καλοκαιρι εφταναν μεχρι τη μεση τα Χριστουγεννα εφτασαν τους ωμους τωρα τα βλεπω να φτανουν τα αφτια αλλα πρεπει να βρω να αφησω το ζουζουνι μου και χρονο στο κομμωτηριο.Να μας εδειναν και ενα κεφαλι καινουργιο κατα 15 χρονια θα ηταν καλυτερα!!

Αυτα παω μια βολτα στο ρουφ και τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tαισα τα παιδια μου, εβαλα το δικο μου φαγητο να ψηνετε στον φουρνο και σε λιγο θα βαλω τον μικρο για υπνο.....

Εγω θα προσπαθισω να αραξω αλλα η αλη θα μου κανει τα νευρα κροσια με το πηγενε ελα και θα τα παρω στο κρανιο παλι.....

Μολις της πω κανε ησιχια ειναι λες και την κουρντιζω...

Και εγω τελιωσα με τα δωρα της βαφτισιμιας μου την Κυριακη θα τα παμε...

Μαρακι τελεια τα τσουρεκια σας, καλα που δεν ειμαι κοντα γιατι με εχει πιασει μια λισα να φαω σπιτικο τσουρεκι αυτες τις μερες. Εχθες αγορασα μαχλεπι και καρδαμο μιπως και το αποφασισω τελικα να κανω και εγω...Οχι οτι δεν θελω αλλα δεν εχω καπιον να μου κρατισει τον μικρο και το σκεφτομε...

Θελω και εγω κουρεμα κοριτσια, εχω να κουρεφτω απο τον Νοεμβριο. Τοτε καταλαβε λαθος ο κομμωτης μου και μου τα εκοψε πολυ κοντα. Τωρα το μικος δεν με χαλαει αλλα εχουν χασει την φορμα τους και δεν κρατανε και η ριζα μετα την βαφη εχει κατεβει και θελει φρεσκαριζμα..

Αλικη μολις ειδα στον ΣΚΑΙ να λενε οτι εχουν 48 ωρη απεργια απο αυριο στα πλοια, λες να το τραβιξουν και την μεγαλη εβδομαδα και να χαλασουν το Πασχα του κοσμου??? Ελπιζω πως οχι, δεν μας εμινε τπτ πια λιγο να φιγουμε να ξεδοσουμε θελουμε και αυτο θα μας το χαλασουν?

Η Κατερινα σημερα δεν φανικε, που εισαι Κατερινααααα???????

Ρε σις κοπελιες η Ελενη που ειναι??? Δεν φανικε καθολου εδω και αρκετες μερες....

Μιπος να την επερνε καμια σας τηλεφωνο, εγω δεν το εχω το τηλεφωνο της δεν μου το δινετε να παρω να δω τι κανει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με την Ελένη εχθές…. είναι λίγο μπουκωμένη κ αυτή κ η μικρή αλλά είναι καλά!!!

Ελπίζω να μην την συνεχίσουν την απεργία γιατί θα αναγκαστούμε να κάνουμε κ άλλο Πάσχα εδώ…..

Για να φτιάξω φέτος κάτι το αποκλείω…. Με τον Σπύρο στα πόδια μου όλη μέρα αποκλείεται!!!

Πρέπει να πάμε τον μικρό για τα εμβόλια που έχουμε καθυστερήσει κ βαριέμαι να ετοιμαστώ κ να ετοιμάσω τον κύριο!! Ουφφφφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με την Ελένη εχθές…. είναι λίγο μπουκωμένη κ αυτή κ η μικρή αλλά είναι καλά!!!

Ελπίζω να μην την συνεχίσουν την απεργία γιατί θα αναγκαστούμε να κάνουμε κ άλλο Πάσχα εδώ…..

Για να φτιάξω φέτος κάτι το αποκλείω…. Με τον Σπύρο στα πόδια μου όλη μέρα αποκλείεται!!!

Πρέπει να πάμε τον μικρό για τα εμβόλια που έχουμε καθυστερήσει κ βαριέμαι να ετοιμαστώ κ να ετοιμάσω τον κύριο!! Ουφφφφ!!

Δε το αφηνεις με την επιστροφη μην ανεβασει πυρετο και χαλασει τις διακοπες σας!εγω μετα το Πασχα θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από την παιδίατρο… είμαστε 9800 κιλά κ 78 εκ. !!!!

Τον βρίσκει μια χαρά!!! Τρώει τα πάντα… κ για την ποσότητα που καταναλώνει θεωρεί πως έχει καλό μεταβολισμό αλλά κ πολύ καλό ανοσοποιητικό γιατί είμαστε οι μόνοι που δεν την επισκεφτήκαμε το διάστημα με τις ιώσεις… αυτό λέει είναι κυρίως γονιδιακό! Κ η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ ούτε ο Πάνος αρρωσταίνουμε εύκολα.

Την ρώτησα για το βραδινό γάλα κ είπε πως δεν πρέπει να του το κόψω γιατί για να ξυπνάει το παιδί για γάλα σημαίνει πως πεινάει. Κ επίσης για το βραδινό ξύπνημα γενικά, μάλλον θα το κάνει μέχρι τα 2 (όπως υπολόγιζα) γιατί μέχρι τότε τα παιδιά έχουν πολλές ανασφάλειες κ θέλουν αγκαλιές κ χάδια από την μητέρα για να τα ηρεμεί!

Τώρα περιμένουμε παρενέργειες από τα εμβόλια κ είμαι κ μόνη ρε γαμώτο…

Ίνα το είχαμε σκεφτεί αλλά δυστυχώς έχει περάσει καιρός από τότε που έπρεπε να κάνουμε το ένα από τα δύο κ δεν θέλαμε να το αφήσουμε άλλο… ας ελπίσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εμεις γυρίσαμε από την παιδίατρο μας. Καναμε το εμβόλιο της ανεμοβλογιας. Μέχρι στιγμης δεν είχαμε ποτέ παρενέργειες από εμβόλια. Ας ελπίσουμε ότι θα συνεχίσουμε έτσι.

Κι εμας μας βρήκε μια χαρά στην ανάπτυξή της. Είναι 12 κιλά και 82 πόντους. Ευτυχώς ούτε εμένα αρρωσταίνει εύκολα. Τον επόμενο μήνα πάλι καλως έχον των πραγμάτων.

Ρε κορίτσια κλαίνε κι εσας τα παιδάκια σας μόλις δουν το γιατρό; κι αν ναι έχετε βρει κανα τρόπο να σταματάνε; γιατί η δικιά μου με το που αντικρίσει την γιατρό αρχίζει να ουρλάζει απ' το κλάμα και ώσπου να τελειώσουμε κλαιει ασταμάτητα, απαρηγόρητη. Δεν ακούει τίποτα ότι κι αν της λέμε. Πως θα της το κόψω αυτόι το πράγμα; Και είναι τόσο καλή η παιδίατρος μας.

Τι άλλα νέα κοριτσάκια μου;

Καλα Μαράκι δεν μας λυπάσαι καθόλου έτσι; Τι μας κάνεις ρε συ με αυτά τα λαχταριστά πράγματα που μας έβαλες φωτογραφία; Μου ερχόταν να φάω την οθόνη! Πραγματικά φαίνονται πεντανόστυμα και πολύ καλοφτιαγμένα. Μπράβο σας! και του χρόνου με υγεία και με ένα δεύτερο υγειής μπεμπάκι σου εύχομαι μέσα απ' τα βάθη της καρδιάς μου φιλενάδα.

Αλικάκι ποιο εμβόλιο κάνατε εσείς;

Ευάκι να σου στείλω σε πμ το τηλέφωνο της συμπεθέρας σου να την πάρεις να τα πείτε;

Ινα βγήκατα βολτίτσα σήμερα;

Εγώ κορίτσια σήμερα ξέχασα να σας πω δεν πήγα στην δουλειά γιατί η Σοφούλα μου έκανε ένα χουνέρι το βράδυ. Ξύπνησε με κλάματα τις 1.30 και δεν κοιμόταν με τίποτα. Ήθελε να σηκωθεί, έ την σήκωσα κι εγώ και την άφησα να περιπλανιέται μέσα στο σπίτι. Κάποια στιγμή πήγε να ανοίξει το ψυγείο της είπα "μηηηηηη" και με κοιταξε μ' ένα παραπονιάρικο ύφος και μου λέει "τοσ μαμά τοσ" και εννοούσε τοστ. Μια βραδιάτικα της λέω; Πήγα να το αποφύγω και τι δεν της είπα για να μην της φτιάξω αλλά δεν της περνούσε με τίποτα. Αρχισε να κοπανιέται και να κλαίει. Έ της έφτιαξα κι εγώ και της το έδωσα. Έφαγε κάμποσο. Μετά ήθελε τηλεώραση. Φώναζε Ντια (dora) και Ντεκο (diego). της την άνοιξα και μετά που γλάρωσε μετα από μια μιση ώρα ήρθε στα πόδια μου και παρακαλούσε για γάλα. Της έφτιαξα και γάλα, την ξάπλωσα και όταν το καταβρόχθησε κι αυτό κοιμήθηκε σαν πουλάκι μέχρι τις 9.30 Τι ήταν κι αυτή η αναλαμπή δεν ξέρω. Ευελπιστώ να μην το ξανακάνει γιατί δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου κι έτσι δεν πήγα στην δουλειά. Ήμουνα κομμάτια. Δεν με χάλασε βέβαια και πολύ γιατί έκανα το σπίτι το πρωί με την υσηχία μου και το μεσημέρι που ξανα κοιμήθηκε, κοιμήθηκα κι εγώ και στάνιαρα.

Α σας έχω πει ότι ότι κι αν της δίνουμε λέει "αϊστώ" και εννοεί ευχαριστώ! Εχει πολύ πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασια τι γελιο εκανα με την Σοφουλα :lol::lol::lol::lol: Κανονικο παρτι κανατε βραδιατικα..

Πως της ηρθε το τοστ νυχτιατικα, στον υπνο της το ειδε???

Αχχχχ ανιπομονω να ερθει το αλο Σαββατο να σας δω και να ζουλιξω τα μαγουλακια της Σοφουλας...

Ο δικος μου μαλον θα ειναι η εξερεση με τον γιατρο, σχεδον ολα τα παιδακια κανουν αυτο που περιεγραψες Νατασσα αλλα εμεις οταν πηγαμε την τελεφτεα φορα ουτε κιχ δεν εκανε, ουτε οταν τον τσιμπισε με την βελονα...

Εμενα μαλον κατι αρπαξε ο μικρος γιατι σημερα εχει πολλες μιξες και τωρα το βραδυ εκλαιγε δυνατα γιατι δεν μπορουσε να κοιμηθει λογο μιξας, αντε να δουμε.......

Αλικη μια χαρα και ο Σπυρετος εεεεε.....Ελπιζω αυτο με το βραδυνο ξιπνιμα να κρατισει μονο μεχρι τα 2 γιατι η μεγαλη ανεψια μου που κοντεβει τα 3,5 τους εχει ακομι επιποδος τις νυχτες....

Νατασσα στιλε μου το τηλεφωνο της σημπεθερας αν θελεις, γενικα θελω ολα τα τηλεφωνα σας για να σας περνω να σας κανω φαρσες....Μπου χα χα χα.......Πλακα κανω εεε.........

Σημερα κατα της 21.00 χτιπισε το κινιτο μου, βλεπω Αθηναικο νουμερο, Χαιρομαι και εγω γιατι φανταστικα πως καπια απο εσας με θιμιθικε. Το σικωνω και μου λεει μια κοπελα στην αλη μερια, "Την Κατερινα θελω"......... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Πως περασαμε το βραδυ μας?

Αλικη παιδαρος θα γινει ο Σπυρετος!!!Ευχομαι να μην σας ερθει κατι απο το εμβολιο.Εμεις μετα το Πασχα εχουμε εμβολιο,καλλιεργεια ουρων ,να βρουμε ενα παιδονεφρολογο και καποια στιγμη σε ενα οφθαλμιατρο για τεκ απ!

Εκοψα τα μαλλια μου κοντα μπας και ξαναβρω τα νιατα μου !

Πηγαμε με τη μικρη και τα δωρα στο δικο μου βαπτισημιο.Αν δεν του ειχα παρει το παιχνιδι που του πηρα θα ειχαμε μεγαλα δραματα!αλλα τα καταφερα .Οσο μεγαλωνουν δυσκολευουν τα πραγματα.Τι καλα οταν ηταν μικρα τα επερνες μια μπαλα και χοροπηδουσαν.Μας μενει ο δευτερος που ειναι πιο μικρος και ακομη τα παμε καλυτερα!

Αναστασια τωρα που θα τα λεει καλυτερα και περισσοτερα θα δεις πως θα χαιρεσε να μιλας μαζι της.

Εμεις εχουμε φτασει στο σημειο Αναστασια θα κανουμε μπανιο? "ναι ναι ναι" θελεις ντουζ? "οχιιιιιιιι μπανιελα" "πλααατσσσσ"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!! Καλό ΣΚ να έχουμε!!!

Εμείς είμαστε στη βεράντα κ απολαμβάνουμε τον ήλιο…. Καήκαμε βασικά!!! Ο Σπύρος μάλλον θέλει καπέλο!!

Νατάσσα κ ο δικός μου έτσι κάνει όταν βλέπει την παιδίατρο κ ότι κ να του τάξουμε δεν ηρεμεί με τίποτε!! Τα περισσότερα έτσι κάνουν….

Κάναμε το 3πλό κ τελευταία δόση το πρεβενάρ που δεν θυμάμαι τώρα για ποιο πράγμα είναι!

Εύη μη μου λες τέτοια…. το ξέρω πως υπάρχουν παιδιά που το κάνουν κ πιο μεγάλα αυτό αλλά είναι σπάνιο…. τουλάχιστον το καθημερινό!! Ήδη είμαστε σπάνια περίπτωση, πόσο πιο σπάνια να γίνουμε!!

Μακάρι να μείνετε στις μύξες κ να περάσει γρήγορα!!

Ίνα με κοροϊδεύεις έτσι…..????? 78 εκ ύψος παιδαράς??? Όλα της παρέας μας, του ρίχνουν 4-5 εκ. χαχαχαχα

Εντάξει δεν με πειράζει… πάντα ήθελα ένα μικροκαμωμένο παιδί… ελπίζω όμως να μην μείνει για πάντα έτσι…!!!

Με γεια το μαλλάκι…!!!

Εύη θα σου στείλω το δικό μου κ στείλε μου κ το δικό σου τηλ.

Φάρσες μπορείς να κάνεις όσες θες, ειδικά τώρα στο σταθερό που είναι κομμένο…… μπου χα χα!!!

Τώρα χάθηκε η Τέτα…. Την βλέπετε πουθενά?? Τέταααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνια..τι κανετε???

αλικη ελα να κατσουμε μαζι στον ηλιο...ψηνομαι κι εγω εδω...πρεπει να φτιαξουμε την τεντα γρηγορα..τα μαγουλακια του μανωλη κοκκινησανε στο δευτερολεπτο αλλα εμενα δεν θελει να φορεσει καπελο..πολλες φορες προσπαθησα..γενικα δεν θελει να του πειραζουν το κεφαλι...μια χαρα ειναι ο σπυρος μην νοιαζεσαι εχει να παρει υψος μπολικο ακομα...γιατι ο δικος μου που ειναι ψηλος μονο μπελας ειναι αφου φτανει τα παντα...

νατασσα και μενα το ιδιο κανει με την γιατρο οσο ειμαστε στον προθαλαμο ειναι ολα μια χαρα μολις με δει να πλησιαζω την πορτα αρχιζει το μοιρολοι και δεν σταματαει οτι κι αν του κανω...ελπιζω να ηρεμησει μεγαλωνοντας..ευχαριστω για τις ευχες..μακαρι κοριτσια ολα να πανε καλα αλλα το ξαναειπα...δεν θα αφησω τιποτα στην τυχη αφου μετα την βαφτιση αν δεν γινει κατι εν τω μεταξυ παμε για μια ακομα σπερματεγχυση και ενα δευτερο νινακι...ανυπομονω..τι την επιασε την σοφια και ηθελε τοστ???οτι ναναι αυτα τα παιδια εμενα συνηθως οταν ξυπναει μεσα στην μαυρη νυχτα θελει συνηθως μουσικη...το παιδι μου θα μπαινοβγαινει στα μπαρ και θα καθομαι σαν τρελη μεσα στην νυχτα να περιμενω...λετε να τα κανουμε και εμεις αυτα τα ωραια???να περιμενουμε να γυρισουν??

ρε συ ινα τρελενομαι καθε φορα που λες για την κορη σου και οσα λεει..εχω αρχισει να πιστευω πως ο μανωλης εχει μεινει πολυ πισω στο θεμα της ομιλιας...γιατι εκτος του οτι δεν κανει κουβεντες οσες λεξεις λεει τις λεει περιεργα..δηλ.λεει τα κακα τατα..την δουλεια ουλεια(ακουγεται περισσοτερο το λεια)το παπακι παπα...και δεν επαναλαμβανει οτι του λεμε..ενω θα επρεπε εε??δεν ειναι παπαγαλακι οπως θα επρεπε να ειναι..και να πεις οτι δεν του μιλαμε???καθε λεξη αργα και καθαρα την λεω κοιταζοντας τον αλλα μολις του λεω μανωλη πες αυτο γυριζει μου λεει γειαααα...και φευγει :shock::shock::shock::shock: τι να κανω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ούτε ο Σπύρος θέλει καπέλο…..!!! Το βγάζει αμέσως!

Δεν βαριέσαι, ας πάρουν όσο ύψος θέλουν, καλά να είναι μόνο!!

Κ για τις λέξεις μην ανησυχείς…. Θα τα πει όλα μαζί κ καθαρά! Για την επανάληψη κ ο δικός μου πλέον μόνο όταν δεν του το ζητάς τα λέει, άμα του το ζητήσεις αρχίζει κ τσιρίζει….. χαχαχαχα….. τουλάχιστον εσένα σου λέει γειαααα εμένα μου ρίχνει κ μία σφαλιάρα!!!

Εμμμ τι νομίζεις…. πως δεν θα τον περιμένεις να γυρίσει κ θα κοιμάσαι του καλού καιρού???? Μαρία γι’ αυτό λένε: μικρά παιδιά μικρά προβλήματα.. μεγάλα παιδιά μεγάλα προβλήματα!!! Ααχχχχ θα έρθουν κ αυτές οι μέρες!!!!

Κοίτα τώρα να επικεντρωθείς στην βάπτιση γιατί περνάει ο καιρός χωρίς να το καταλαβαίνεις κ μετά λύσεις υπάρχουν για 2ο κ για 3ο μωρό !!!

Κ εγώ μίλησα με τον γιατρό κ μου είπε πως μετά το Πάσχα θα δοκιμάσουμε άλλη μία φορά μόνο με αγωγή κ μετά θα προχωρήσουμε διαφορετικά… :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει ο δικος μου με σφαλιαρωνει μονο οταν δεν θελει να τον ντυσω...αντε να μπει για τα καλα το καλοκαιρι να τον αφηνω τσιτσιδο να ηρεμησω...βαρεθηκα να δινω μαχη καθε φορα ποτε για να ντυθει ποτε για να βαλουμε πανα...

οσο για το μωρο το ιδανικο θα ηταν να ερχοταν μονο του αλλα αφου δεν ... δεν με νοιαζει...αλλωστε να σου πω και κατι??βλεπω τον αλεξη ποσο αγχωνεται οταν το κανουμε εκεινες τις μερες και μετα στεναχωριεται οταν δεν τα καταφερνουμε..με την σπερματεγχυση ομως τσακ - μπαμ ειναι..ασε που με εμπλουτισμενο το υλικο μας βγαλαμε τον παιδαρο που εχουμε τωρα..αρα καλυτερα.. ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...