Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Το απόγευμα νέα, είπε…..

Πριν λίγο ξύπνησε ο Σπύρος…. με φώναζε από το δωμάτιό του…μαααα, μααααα κ όταν μπήκα μέσα σκάει ένα τεράστιο χαμόγελο!!! Το παίρνω αγκαλιά κ αυτός με αγκαλιάζει με τα χεράκια του όσο πιο σφιχτά μπορεί….. μετά μου δίνει κ ένα φιλί στο λαιμό κ ξανά μια σφιχτή αγκαλιά……

Είναι δυνατόν να μην ξεχνάω τα ξενύχτια μου με τόσα χάδια…κ αυτό το βλεμματάκι που λάμπει όταν με βλέπει..????

:D

Ρε σις το κουμπι με τα Like που ειναι?????? :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ηρθα κι απο δω να τα πω αναλυτικα και μαζεμενα..να γεμισουν και οι υπολοιπες σελιδες να ανοιξουμε το νεο θεμα γιατι αραχνιασαμε εδω...

πρωτα τα νεα του μανωλη..το παιδι μου αντι να περνει γρμ.χανει κι απο υψος 91εκ.παιδαροι..ψιλολιγνο το μοντελακι μου...την ρωτησα και για την ομιλια του και ειπε δεν πειραζει θα λυθει σιγα αφου καθε τοσο βαζει νεες λεξεις στο ρεπερτοριο του και επειδη καταλαβαινει καθε εντολη που του δινουμε...αν ειχε περασει τα δυο θα ανυσηχουσαμε...αντε να δουμε..εννοειται με το που την ειδε εβαλε τα κλαματα και δεν σταματησε μονο οταν βγηκαμε απο το ανσασερ...

μετα εφυγα με μιση ωρα καθυστερηση πηγα ηρακλειο μπηκα αμεσως στον γιατρο ευτυχως...αμα σας πω εκανε περισσοτερη χαρα απο την ζ. θα με πιστεψετε εε??καναμε μια ανασκοπηση στην προηγουμενη εγκυμοσυνη και μου λεει αντε παμε να δουμε το σπορι..κολπικος υπερηχος..ενα ολοστρογγυλο σακουλι γεματο ευτυχια ξεπροβαλε εμπρος..ψηλα ψηλα στην μητρα...εχεις καθολου αιμα σκουρο ολο αυτον το καιρο??οχι τιποτα ουτε λιγο ροζ γιατι??τον ρωταω και ψιλοχανομαι..βλεπω αιμα στην μητρα αλλα μαλλον ειναι περιοδος που δεν προχωρησε..θα αυξησουμε τα ουτροτζεσταν...κατα τα αλλα ολα ειναι μια χαρα...κλεινεις μηνα καθε 25-26..αλλα οσο μεγαλωνει το μωρο μας θα αλλαζουν οι μετρησεις...ντυθηκα βγηκαμε στο γραφειο και μου ειπε τα γνωστα τι να προσεχω να μην κουραζομαι να μην αγχωνομαι τι να τρωω τι οχι..και κανονισαμε επομενο ραντεβου στις 11 να ακουσουμε και καρδουλα...ειλικρινα δεν το πιστευω...καλη αρχη του λεω φευγοντας..η αρχη καλη ειναι μου λεει καλη συνεχεια θα λεμε τωρα..ειδες μου λεει οτι σου λεω γινεται μεχρι το πασχα σου ειχα πει ενταξει ειμαι εξω λιγες μερες μονο...να με ακους εμενα...

μετα πηγα τζαμπο πηρα ασφαλειες για ντουλαπια και συρταρια γιατι σε λιγο θα τα καρφωνω με τον ανταρτη μου...

στο αμαξι περνουσαν ολα απο το μυαλο μου..στεναχωριομουν που ημουνα μονη μου και μετα ειδα το μικρο μου φασολι και δεν το πιστευα..να κανω ονειρα η οχι???σταματησα στο μοναστηρι που θα κανουμε και την βαφτιση του μανωλη και παρακαλεσα για το σπορακι μου..να μεγαλωσει να γινει γερο και δυνατο εμβρυακι γερο και δυνατο μωρακι και να φτασει γρηγορα η στιγμη που θα το σφιξω στην αγκαλια μου...

αυτα κουκλες ηθελα να μοιραστω..τα ειπα και τα εβγαλα απο μεσα μου..σας απλωσα ενα ωραιοτατο σεντονι και φευγω για την ωρα...ισως ξαναμπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ…. γύρισα πριν λίγο! Έκανα τον μικρό μου ένα μπανάκι, του έδωσα το γάλα του κ τώρα περιμένω να ξεραθεί…… θα περιμένω πολύ μάλλον!!!

Μαράκι μου είδες που όλα καλά είναι… κ θα είναι….!!!!!!!!!!! συγκινήθηκαααα!!!

Με το καλό λοιπόν να γίνει αυτό το μικρό σποράκι, εμβρυάκι κ μετά ένα τόσο δα ανθρωπάκι να ολοκληρώσει την ευτυχία σου κ να μεγαλώσει την όμορφη οικογένειά σου!!

Δεν πειράζει που ήσουν μόνη….σίγουρα η σκέψη του Αλέξη θα ήταν κοντά σου!!

Μπράβο κ στον γίγαντα Μανώλη…γιατί γίγαντας είναι μπροστά μας…..χαχαχαχαχα

Το παιδί σου χάνει γρ. γιατί είναι όλη τη μέρα κ τρέχει…χαχαχαχα….. μην ανησυχείς….ούτε για την ομιλία…. Θα τα πει μαζεμένα…..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο...σε ευχαριστω...

απο την μια τον σκεφτομαι τον αλεξη πως ειναι του θελω αλλα δεν μπορω αλλα και απο την αλλη..ξερω κι εγω για μιση μερα κανεις δεν θα του πει κατι...

οσο για τον μανωλιο μου ειναι τυχερος που εχω ψηλο σοι αλλιως την ειχε βαψει... ;););)

σπυροοοοο νανι νανι το παιδι μου κανειιιιιιιι!!!!!!ελα κοιμησου πουλι μου μην ταλαιπωρεις την μανουλα...εεε θα μου τη κανεις την χαρη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι μου καλό θα στα πω κι απο εδώ. Προσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο μπορείς και να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου. Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πανε καλά. Αυτό το σποράκι ήρθε για να σας κάνει ακόμα πιο ευτυχισμένους και αγαπημένους σαν οικογένεια και να πορευτεί με τον Μανώλη σαν μια γροθιά στην ζωή τους!

Αλικάκι μου και Μαριεττάκι μου σας ευχαριστώ για την φώτο!

Αλικάκι τι γλυκο παιδί που έχεις μωρε;;;;; Είδες πως μπορείς από μια μικρή στιγμη να πάρεις δύναμη και να μην σε ενοχλεί τίποτα; Είναι μαγικό αυτό.

Εγω κορίτσια σήμερα μετά την δουλειά βρήκα την Σοφούλα και τον άντρα μου να κοιμούνται του καλού καιρού. Ξάπλωσα κι εγώ λοιπόν και περίμενα ποιος θα ξυπνήσει πρώτος. Αργησε η Σοφία λοιπόν πολύ σήμερα να ξυπνήσει γιατί είχε κοιμηθεί και ψιλο αργα. Μου έδωσε την ευκαιρία να ξεκουραστώ κι εγώ και μετά βγήκαμε έξω οικογενειακώς μιας και χρειαζόμασταν έναν καφέ για να ανοίξει το μάτι.

εντομεταξύ εκει που πάμε συνήθως για καφέ απέναντι έχει ανοίξει ένα πολύ στυλάτο κομμωτήριο και είπα να το δοκιμάσω. Έκατσε η Σοφία (που λέει ο λόγος έκατσε, γυρίσανε όλη την πλατεία) με τον πατέρα της και πήγα και κουρεύτηκα κι εγώ. το ευχαρηστηθηκα! Ηταν πολύ καλή και γρήγορη! Εκαν ενα κοντό καρέ κοντό πίσω μακρύ μπροστά.

Μετά κατσαμε λιγο ακόμα στην καθετέρια και μαζευτήκαμε. Η μικρη δεν νύσταζε την άφησα λιγο παραπάνω σήμερα ξύπνια και την έβαλα 10.30 για υπνο. Μετά από λίγα λογάκια που είπαμε στην κούνια το πήρε απόφαση και κοιμήθηκε. Άραξα κι εγώ για λίγο και θα παω να ξεραθώ σε λίγο για να ξεκουραστώ. Σας φιλώ λοιπόν από εδώ και πάω και μια βόλτα και από το φατσομπούκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα οοοοοοοολη μερα!!!

δευτερη μερα που ανοιγω το μαγαζι...ποιος θα μου κολλησει ενσημα;;;;;;;;;

ειμαστε καλα και ξεκιναμε την μερα δυναμικα!!!!

φιλια σε ολες και σε ολους!!!

Τετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη τα ποδαρακια του Ηλια ειναι καθαρα,απλα πρωτη μερα του εβγαζαν αποτυπωματα,λες και ηταν κακοποιο στοιχειο!!

επειδη δεν εχουμε αλλη φωτο με ποδαρες,παρτε αυτην και θα ακολουθησει μια οικογενειακως!!

παω....ελπιζω να μπει καποια σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα………!!!!!!!!!!

Μπράβο ρε Τέτα που ανοίγεις το μαγαζί…….. ένσημα…? Τι να τα κάνεις? σάμπως θα πάρεις ποτέ σύνταξη????

Πάω να φτιάξω κ εγώ έναν καφέ….γιατί κοιμάμαι όρθια!

Τις ποδάρες σου τις έβγαλες φώτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να την κάνουμε την οικογενειακή…..άμα βάλετε τις ποδάρες σας εσύ κ ο Μ. δεν μένει χώρος για τον Ηλία…… μπου χα χα

τον τίτλο μου τον έχω πετάξει κάπου στις πίσω σελίδες….. θα τον βρω κ θα τον ξαναπετάξω κ εδώ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!!!!!!!!!

Τι κάνετε;

Μαριεττάκι τι ωραία ποδαράκια μωρέ;;;; Πόσο μικρά ήταν ε;;;

Εμένα μ' αρεσει ο τίτλος σου!

Αλικάκι;;;; Τι κάνεις; Πως κοιμηθήκατε το βράδυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωράκια χειμ. 2010/11 - +4 ήρθε η μπέμπα κ έφερε γκαστρόσκονη

Ο νέος διορθωμένος μου τίτλος…..πείτε κ άλλους!!

Καλημέρα Νατάσσα μου….. καλύτερα ευτυχώς μου ξύπνησε μία το βράδυ αλλά δεν άργησε να κοιμηθεί κ μία κατά τις 6 έκλαψε λίγο κ ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 8!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κοιμηθηκαμε καλα,ξυπνησε κατα τις 02:00,μαζι μεχρι να αποκοιμηθει και ξανα στο κρεβατι του μεχρι τις 08:00

βαριεμαι αλλα εχω ενα σωρο δουλειες...βαζω πλυντηριο,θα φαμε φρουτο και αυγο,ελπιζω και μετα θα παμε καμια τσαρκα...εχει κλειστει ο κακομοιρης με τον σκατοκαιρο..

τελικα τα βαπτισια την Κυριακη αναβληθηκαν,γιατι ο ξαδελφος μου ειναι στο κρεβατι με δισκοπαθεια...αγνωστο ποτε θα οριστει ημερομηνια...αν ειναι 9/6 δε προκειται να παμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε?εμεισ αρκετα καλα,ο μικρος μονο εχει βραχνιασει και πηγα στην παιδιατρο και μου εδωσε κατι σταγονεσ να πινει το βραδυ γιατι το φοβηθηκ για λαρρυγιτιδα!κατα τ αλλα καλα!

Νατασσα με γεια το μαλλακι ,ωραιο ακουγεται και θα σου πηγαινει πολυ !

Η Σοφουλα ειναι μια κουκλα!!!!!!!!

Μαριεττα ωραιος ο τιτλος σου αλλα προτιμω της Αλικης! μπου χα χα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα είναι τα γενέθλια του Αλέξη……

Να τον χαίρεσαι Μαράκι μου, χιλιόχρονος να χαίρεται κ αυτός την οικογένειά σας!!!!

Με το καλό να έρθει το καινούριο μωράκι σας να του χαρίσει ακόμη μεγαλύτερη ευτυχία στα επόμενα γενέθλια…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε μπορούμε να πάμε κ 10/6 Χαλκίδα? το προτιμούν όλες?…. Θέλετε να κάνουμε ένα γκάλοπ ακόμη μήπως βολεύει τις περισσότερες? Πρέπει όμως να μου απαντήσετε άμεσα για να ρυθμίσει τις εφημερίες ο Π.

Καλημέρα Ελιζάκι…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να κάνω κ εγώ καμία δουλειά κ επανέρχομαι….

Ο Σπύρος έχει τρελή γκρίνια ρε γαμώτο…… όλο κλαψουρίζει κ μου δείχνει ένα δοντάκι που μόλις σκάει (επιτέλους… μας έφαγε την ψυχή)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες...

νατασσακι μου σε ευχαριστω κοριτσαρα μου αμα εχω εσας ολα καλα θα πανε το ξερω...με γεια και το μαλλι..τσακ μπαμ εε??μια που το πηρες αποφαση μια που το εκανες..εκει που καθοσουν λες δεν παω να κουρευτω?? :lol::lol::lol::lol:

βρε ατιμα παλιοδοντα βγειτε επιτελους να ηρεμησει ο σπυρακος και μαζι και η μανουλα...εχθες η παιδιατρος ειπε πως βγαινουν οι τραπεζιτες μαλλον για αυτο δεν τρωει...ελπιζω μεχρι την βαφτιση να ηρεμησει και να μην εχει γκρινια τοτε...

λιζετα υπομονη και να ειναι το τελευταιο...

τετα μπορει να ειναι μαυρα αλλα ειναι για δαγκωμα αυτα τα δαχτυλακια...και θελω να συμφωνησω καλος κι ο τιτλος σου αλλα προτιμω και εγω της αλικης..sorry φιλεναδα!!!

σας αφηνω τωρα παω μια βολτα διπλα και μετα εχω πλυντηρια...

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες για τον αλεξη ο οποιος εχθες μου λεει δεν μαρεσουν τα γενεθλια μου γιατι αγαπη μου τον ρωταω..γιατι ΜΙΚΡΑΙΝΩ μονο ενα χρονο ενω θα επρεπε να ΜΙΚΡΑΙΝΩ 4 χρονια..επρεπε να γεννηθω φλεβαρη...βλεπετε τι dna περναω στα παιδια μου???μεχρι και κερακι επρεπε να σβησουμε και ειχε φτιαξει ενα κεικ η μανα μου και του εβαλα εκει πανω κερακια και του ειπαμε το τραγουδακι του και τα εσβησε και μετα πηγαμε για υπνο γιατι κοντευε μια η ωρα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εδώ...

Εμείς μπορούμε και 10/6 και νομίζω πως για εμάς θα είναι καλυτερα γιατί θα έρθουμε κατευθείαν Χαλκίδα και δεν θα φάμε άλλη 1 1/2 μιση ώρα στους δρόμους για να παμε για τον ψήφο. Δεν θα περιμένω και περίοδο οπότε δεν θα είμαι τουμπανο. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γειαααααααα το μαλλάκι Νατάσσα μου….. είμαι καθυστερημένη το ξέρεις……

Γιατί δεν λέτε στην Τέτα την αλήθεια…… ο τίτλος της είναι για κλάματα… καλός αλλά συγνώμη, πολύ καλός αλλά δεν θα πάρουμε…… μπου χα χα!!!!

Σ’ αγαπώ Τέτααααααααα……

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία…. Κορίτσια σας ζητώ μία χάρη….. Νατάσσα είναι οκ για σένα κ την Ειρήνη η αλλαγή?

Έχουν βάλει εφημερία του Π. για 17/6 την οποία μπορεί να την αλλάξει με του Αγίου Πνεύματος….. αν πάμε 17/6 (χαλάλι για εσάς)… αν όμως βολεύει 10/6 να μην την αλλάξει γιατί μετά θα με σφάξει που θα χάσει το 3ήμερο…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...