Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Αννιω!! γαματη ιδεα με τον ελληνικο καφε!!θα το κανω!!

τωρα για συγκατοικηση,εγω θελω απλα ο χωρος που θα μοιραζομαι να ειναι καθαρος..τιποτα αλλο!!

τωρα για ωραρια κι ελευθερια κινησεων κλπ.εχω την αρχη:να μη κανω ο,τι δε θελω να μου κανουν...στην πραξη δεν ειναι ευκολο,αλλα λεμε τωρα!!

για την Ευη δε αντιλεγω! ειναι αυστηρη για αυτο και θα την χρειαζομαστε!!!να σφιγγει τα λουρια!!!

οσον αφορα το κερατο:η καθε μια θα ειναι αξια της μοιρας της!!!μπου χα χα!!!!

το αλλο το σκεφτηκατε;να χαλασουν τα συμπεθερια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

θα βαλω κι εγω φωτο τα ποδαρια μου με τα ποδαρακια του Ηλια!!

να βαλω και τις ποδαρες του Μανου;

θελετε να το κανουμε ολες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Υ.Γ. ενταξει,ζηλεψα κι εγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βαλω κι εγω φωτο τα ποδαρια μου με τα ποδαρακια του Ηλια!!

να βαλω και τις ποδαρες του Μανου;

θελετε να το κανουμε ολες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Υ.Γ. ενταξει,ζηλεψα κι εγω!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να έχεις πλύνει τα πόδια σου….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο Ηλιας να τα εχει πλυνει γιατι εμοιασε απο το σοι του μπαμπα:ΒΡΩΜΟΠΟΔΑΡΟΙ!!!!

εγω θα βαψω τα νυχακια μου και θα ειμαι σουπερ!!!

προσεχως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την αγαμία μου μέσα!!! Πιο σπαστική κοπέλα δεν υπάρχει!! Εγώ ήμουν η μόνη που την πάλευα μαζί της μέχρι στιγμής αλλά πλέον ούτε εγώ την αντέχω..θα την πλακώσω :twisted::twisted:

Αννούλα μου μας δουλεύεις? Κανονικά μας δουλεύει όμως!! Που μπορεί να έχεις κυτταριτιδα? Όταν λέμε για κυτταρίτιδα δεν εννοούμε να πιέσεις το πόδι σου και να κάνει λίγη κυτταρίτιδα-λεμε ότι το πόδι μας είναι σαν ζελέ (βιοχλαπάτσα) και δεν έχει πλεον εμφάνιση πορτοκαλιού - εχουμε ανέβει κατηγορία..

Κοίτα να έχεις πλύνει τα πόδια σου….

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol: δεν υπάρχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου μας δουλεύεις? Κανονικά μας δουλεύει όμως!! Που μπορεί να έχεις κυτταριτιδα? Όταν λέμε για κυτταρίτιδα δεν εννοούμε να πιέσεις το πόδι σου και να κάνει λίγη κυτταρίτιδα-λεμε ότι το πόδι μας είναι σαν ζελέ (βιοχλαπάτσα) και δεν έχει πλεον εμφάνιση πορτοκαλιού - εχουμε ανέβει κατηγορία..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πειναωωωωωωωωω.........

τι ωραια φωτογραφια Σοφουλα!!!!

κι εγω πειναω Νατασσα,πινω λιγο χυμο...

εχουμε κανενα νεο απο την Κρητικια;σημερα θα πηγαινε για εμβολιο του Μανωλακη και μετα στον γιατρο της..δεν εχω fb στο γραφειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα νέα, είπε…..

Πριν λίγο ξύπνησε ο Σπύρος…. με φώναζε από το δωμάτιό του…μαααα, μααααα κ όταν μπήκα μέσα σκάει ένα τεράστιο χαμόγελο!!! Το παίρνω αγκαλιά κ αυτός με αγκαλιάζει με τα χεράκια του όσο πιο σφιχτά μπορεί….. μετά μου δίνει κ ένα φιλί στο λαιμό κ ξανά μια σφιχτή αγκαλιά……

Είναι δυνατόν να μην ξεχνάω τα ξενύχτια μου με τόσα χάδια…κ αυτό το βλεμματάκι που λάμπει όταν με βλέπει..????

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πολύ όμορφη η φώτο….. !!!

Δεν πεινάω…. Τσίμπα, τσίμπα το φαγητό του Σπύρου να δω αν είναι ζεστό, χόρτασα!!

Έφαγε 1 πιάτο (όχι κανονικό) πρασόρυζο κ ένα κομμάτι ομελέτα!

Αλήθεια Τέτα ο Ηλίας τρώει ομελέτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπυρακο!!!!!!!!!!!!!!!!την αγαπας την μαμα κι εκεινη σε λατρευει!!!!!!!!!!!!

Ο Ηλιας τρωει αυγοφετες!!αλλα και ομελετα λιγο ξινιζει...του αρεσει το ψωμι για αυτο και τρωει αυγοφετες...το τοστ τωρα που του δινω,το ανοιγει και βγαζει το τυρι!!και το γιαουρτι λιγο το βαρεθηκε και το γαλα επισης!!

κοινως τα γαλακτοκομικα!!

ριξε μια καλη συνταγη για ομελεττα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην ομελέτα βάζω ότι έχει το ψυγείο..

Αυγά, ντομάτα τριμμένη, τυριά, πιπεριά, από μυρωδικά μαϊντανό, ρίγανη, αν θες μπορείς να κόψεις ψιλές πατατούλες κ να τις κάνεις πριν με λίγο λαδάκι σαν τηγανιτές κ μετά να τις ρίξεις μέσα..

Αν έχει πολλά υγρά βάζεις κ λίγη φρυγανιά τριμμένη…την βάζεις σε τηγάνι με λίγο λάδι κ την σκεπάζεις με καπάκι σε χαμηλή φωτιά…έτσι θα φουσκώσει κ θα βγει αφράτη κ δεν θα χρειάζεται να την γυρίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα τέλεια μένει η Ελένη….. κ οι σαλονικιές που μάλλον δεν το σκέφτονται…!!

Aλικη ας ειχα εγω babysiter για εκινη την μερα και θα σου ελεγα ποσο το σκεφτομε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια να βαζαμε ομαδαρχισσα; ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΕΥΗ,την εχω κοψει του καθηκοντος και του καθωσπρεπισμου....αλλα κι η Νατασσα εχει καλη σειρα.... :lol::lol::lol:

Σε ευχαριστω φιλεναδα για την εμπιστοσινη που μου διχνεις, η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγο natzi, fru Helga και θα καλοπερνουσατε που λενε :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου δεν μπαινουν ...που βλεπουν την νεκρα? :lol::lol::lol:

Πω βαριεμαι απιστευτα σημερα...

Πλακα κανεις ρε, μεχρι εχθες δεν εγραφε κανεις (εκτος απο την Αλικη) και σημερα σας επιασε γλωσσοδιαροια :shock::shock::shock: Θα σας κολισε η Αφροδιτουλα μου φενετε, μπου χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...