Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Aκόμα δν πλύθηκα(ναι ναι τώρα ξύπνησα η γαϊδούρα..) κ είπα να μπώ να διαβάσω τα νέα σου Αντριάκι μου!!!! Είδες?? Αχ πόσο χαίρομαι δν περιγράφεται!!!! γιούχουυυυυυυυυυυυυ!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου,να έχεις ένα υγιέστατο σποράκι κ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! Μην ψάχνεις άλλα πράγματα τώρα για να αγχωθείς,μια χαρά σίγουρο είναι το τεστάκι!! στραβώθηκα μόλις το είδα! :lol: Ψυχραιμία κ απόλαυσέ το! κ εγώ σ'αγαπώ γκαστρούλα πλέον!!!χιχι :x:x

Α ΡΕ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΑΣ!! :DΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ?? Μη με βρίσεις αλλα δε μου φαίνεται να τη γλιτώνεις την γκαστρίτιδα θές δε θές!! :lol::lol: Η παρέα εδώ εγκυμονεί στην κυριολεξία κινδύνους!! :lol::lol: Άντε θα σκάσω κ με σένα μέχρι τη Δευτέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ! ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΛΑ! ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ 10 ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ? ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!! :lol::lol::lol: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

ευχαριστω ελενα!!!!εχω χασει 8.5 και θελω 1.5 μεχρι τη βαφτιση για να ειμαι στα κιλα που ημουν πριν μεινω εγκυος!!! και παλι, για να ειμαι καλα, θα ηθελα να χασω 2-3 μεχρι το σεπτεμβρη, για να ειμαι 59-60, που για εμενα, ειναι ιδανικα!!!

παντως, συμφωνω με το γιατρο σου, οσο περισσοτερο χρονο παρει το μωρο στην κοιλια κερδος ειναι!!! δηλ. σε 10 μερουλες θα εχετε 2 μωρακια στο σπιτι!!!αντε με το καλο, κοριτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleia ta kila !!!!!!!!! Mprabo Mprabo erxetai kai to kalokairaki!!

kaneis diatrofh h aplws prosexeis ligaki kai efugan mona tous? To kalokairi tha pate sto xwrio? Isws eimaste kai emeis sta Ioannina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mporei na brethoume!!!!!!! :D:D:D:D

to klasiko kolhma me ta kila egw e?????? :lol::lol::lol::lol:

zugisthka shmera kai eimai 56 kila!!!!! 5 kilakia exw parei (me thn zugaria tou giatrou einai 1.5 parapanw...me rouxa omws klp)

makari na vgei gero to mwraki mou kai na exei parei varos ! Euxomai na einai 2700 -2750?!!! Ax anupomonw tooooso polu!!!!!!!!!!!!!!!!prin apo 1 evdomada htan 2500...thn epomenh deutera exoume uperhxo...

eexw kai 10 meres akoma na kleisw oles tis douleies mou...tis perissoteres tis kanw pleon apo to spiti kai pane kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι τέλεια νέα είναι αυτά??!!!!! Μπράβο Άντρια! Γιούπιιιιιιιι!!!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το δεύτερο μωράκι σου! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις μια τέλεια, απολαυστική εγκυμοσύνη!!!

Έλενα μια χαρά θα πάρει βάρος το μωράκι, μην ανησυχείς. Όσο για το καλοκαίρι, εμείς πέρυσι πήγαμε Σύρο με τον Άρη 41 ημερών, Ακράτα 2 μηνών και Κουφονήσι 2,5 μηνών. Εξοπλισμό για καλή σκιά στην παραλία χρειάζεσαι κι όλα τ' άλλα είναι εύκολα. Κι όπως είπαν και τα κορίτσια τους βραδυνούς ύπνους στο καρότσι τους κάναμε κι εμείς και φέτος το ίδιο κάνω, αν θέλουμε να βγούμε βραδάκι, τον κάνω μπάνιο, τον θηλάζω, τον ηρεμώ και τον βάζω στο καρότσι για ύπνο. Φροντίζω όπου πάμε να είναι με τα πόδια και μέχρι να φτάσουμε τον έχει πάρει ο ύπνος!

Αφροδίτη σούπερ με τα κιλά, μπράβο!!!

Πάω να ψήσω κάτι λαχανικά με μπιφτεκάκια κι έρχομαι...

Αχ εγώ δε θα έλεγα όχι να με βάλετε στο μάτι αλλά περίοδος δεν εμφανίστηκε ακόμα... Και πρέπει να ψηθεί κι ο Βαγγέλης... Ιδανικά βέβαια πάλι το καλοκαιράκι θα το'θελα, έτσι ώστε να γεννήσω περίπου ίδια εποχή και να έχουν 2 χρόνια διαφορά. Λέτε να μας προκύψει στο Κουφονήσι πάλι φέτος??!! Παραμιλάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θα με τρελάνετε!!!!!!! [smilie=blob3.gif]

Γκαστρίτιδα ολέ-ολέ!!! Τι γίνεται βρε κορίτσια! Επιδημία! :lol:

Αντριούλα μου, με το καλό κουκλίτσα μου! Καλοστέριωτο!

Μακάρι σε όλες, να έρθει τόσο εύκολα το 2ο!!!

Δάφνη μου πρόσεχε :lol: Αν "πέσουν" οι ευχές μας πάνω σου, και χωρίς περίοδο θα σε επισκεφτεί ο πελαργός!

Χρόνια πολλά στην Νεκταρία και τον Γεωργάκη μας που άργησα να τους ευχηθώ! Πολύχρονοι, ζωηροί και ευτυχισμένοι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kala k glika sas euxaristw paaaaaaara polli oi euxes sas einai poli politimes gia mena k pianoun giati eseis me "voi8isate" na meinw egkios :)..Eimai akomi sokarismeni k den to exw sinideitopoisei.. Piga k i wra 7:30 k edwsa aima gia xoriaki k mou eipane pws ws to mesimeri 8a vgei alla o giatros mou ws to mesimeri doulevei k den vgike ws ekeini tin wra pou itan grafeio alla ton pira sto kinito k milisame k mou eipe pws to clear blue einai to pio a3iopisto test tis agoras..Avrio prwi prwi 8a exw k monades na sas pw..

Evala tin mikri na dwsei to test tou george k tis leei: "ti einai auto Victoria mou? 8ermometro?" (molis ton eixame 3ipnisei) tou lew: "diavase panw kala" mou leei "clear blue" :D k tou apantaw "auti einai i marka" k tou edei3a to para8iraki k leei : "Egkuos 1-2?" k to koitaze san xazos nomize pws itan paixnidi tis mikris? den 3erw xexe "pou to vrikes?"to agorasa xtes" poli ili8ia sizitisi :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Aυτοί οι άντρες ρε παιδί μου ώρες ώρες δν παίζονται λέμε! :lol::lol:

Μια χαρά θα είναι κ η χοριακούλα σου Αντριάκι μ!! Τελικά όταν το κατάλαβε ο George τί είπε??? Έμεινε ετσι :o να υποθέσω?? Στους γονείς σου το είπες? Πάντως άν θές τη γνώμη μου σε όσους δν έχεις πολλά πολλά καλύτερα κράτησε το..έγω έτσι έκανα μέχρι να κλείσω το 1ο τρίμηνο γιατί στο πρώτο μπεμπέ πρίν τον Ζοζεδάκο μου η γλωσσοφαγιά της πεεράς συγκεκριμένα είχε κακή κατάληξη..Μπορεί να είμαι πολύ προληπτική αλλα έτσι είμαι πιο ήρεμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη μετά την Γεωργιάννα είσαι η επόμενη!!! :D Ήταν να μη διαβάσω αυτό το μήνυμα..τώρα δε γλιτώνεις!! :lol: Άντε ντε,για σκεφτήτε το κ οι υπόλοιπες κ μη το παίζεται δύσκολες! :lol::lol:

Η Δανάη που είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleia ta kila !!!!!!!!! Mprabo Mprabo erxetai kai to kalokairaki!!

kaneis diatrofh h aplws prosexeis ligaki kai efugan mona tous? To kalokairi tha pate sto xwrio? Isws eimaste kai emeis sta Ioannina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mporei na brethoume!!!!!!! :D:D:D:D

to klasiko kolhma me ta kila egw e?????? :lol::lol::lol::lol:

zugisthka shmera kai eimai 56 kila!!!!! 5 kilakia exw parei (me thn zugaria tou giatrou einai 1.5 parapanw...me rouxa omws klp)

makari na vgei gero to mwraki mou kai na exei parei varos ! Euxomai na einai 2700 -2750?!!! Ax anupomonw tooooso polu!!!!!!!!!!!!!!!!prin apo 1 evdomada htan 2500...thn epomenh deutera exoume uperhxo...

eexw kai 10 meres akoma na kleisw oles tis douleies mou...tis perissoteres tis kanw pleon apo to spiti kai pane kala!!!

καπου τοσο θα ειναι το νινι, μην ανησυχεις!!!απλα να τρεφεσαι υγιεινα για σενα και για το μωρο!!! ακολουθω το προγραμμα διατροφης που μου ειχε δωσει η διαιτολογος πριν κατι χρονια, και τον τελευταιο 1,5 μηνα πινω και ενα ροφημα της herbalife πρωι-βραδυ που με εχει βοηθησει να μην πειναω :) εμεις στο μενιδι, καλως εχοντων των πραγματων, θα ειμαστε τον αυγουστο, οποτε θελετε τα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον, τα εχω παρει με την κορη μου, και αν δεν τα πω θα σκασω!!!!

δεν με αφηνει σε ησυχια!!!!καθεται μονο οταν ειμαι στην κουζινα και μαγειρευω (της στρωνω ενα πατακι και της απλωνω τα κατσαρολικα να παιξει) και μετα θελει να μου κραταει τα χερια και να περπαταει!!! στο παρκο οταν τη βαζω η γκρινιαζει, η φωναζει και σπανιως καθεται να παιξει!!!και απο χτες τη νυχτα ( 12.30 με 2.30) δεν θελει να κοιμηθει στην κουνια της!!πιανεται απο τα καγκελα και προσπαθει να σηκωθει ορθια!!!!σημερα το μεσημερι ειχαμε παλι τα χτεσινα!!!ουτε στην αλλαξιερα δεν καθεται ησυχη, προσπαθει να φτασει τα πραγματα που ειναι διπλα της και οταν της δινω κατι και δεν της αρεσει το πεταει κατω!!!!

χτες, τηνν πηγα βολτα με το καροτσι στη γειτονια 6.30-8.30, γυρισαμε και την εβαλα να περπατησει μες στο σπιτι για να ξεπιαστει, μετα μπανιο κατα τις 9 και παιχνιδι στη μπανιερα, και οταν κατα τις 10 κοιμηθηκε δεν ειχα κουραγιο ουτε μπανιο να κανω!!!!

δεν εχω καθολου χρονο για μενα, πολυ λιγο για το σπιτι, και ολη μου η μερα ειναι γυρω απο την αθηνα!!! τα εχω παρει στο κρανιο, δεν προκειται να την κανω κακομαθημενη, οπου στο παραγγελμα της θα χορευουμε τσαμικο, και τα λεω σ'εσας για να μην ειμαι θυμωμενη μαζι της!!!!αυτα ειχα να πω!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou xamogelase molis katalave ti egine, ton rwtisa an to perimene i an sokaristike k mou eipe pws to perimene apo tin stigmi pou kaname eleu8era alla den to pirimene toso sintoma, vasika 8elei na dei k tin xoriaki gia na to xwne4ei :)..

K egw 8elw na to kratisw "mistiko" wspou na sigoureutoume pws ola vainoun kalws giati perasa k ena e3wmitrio alla epeidi 8a prosexw me tin mikri k den 8a tin pernw agkalia otan stekoume mono otan ka8oume AN TA KATAFERW eidika twra stin arxi, skeftoume mipws k to katalavoun p.x sta gene8lia tis mikris pou 8a exw k kosmo..Euxomai na kataferw na to kratisw gia tis kontinous mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite προσπαθησε να την ενθαρρύνεις να περπατήσει χωρίς χέρια. Σίγουρα μπορεί αλλά φοβάται και βολεύεται που την κρατάς. Στήσε την απέναντί σου και κάνε της έλα ενώ πηγαίνεις προς τα πίσω. Μόλις δει ότι τα καταφέρνει μόνη της θα σε παρατήσει. Και τη νύχτα ξυπνάει γιατί όταν περνάνε milestone (πως το λένε στα ελληνικά) αναστατώνεται ο ύπνος τους.

Εμείς τώρα την αφήνουμε και πάει μόνη της σε όλο το σπιτι και δυστυχώς δεν μπορούμε να είμαστε ΠΑΝΤΑ πισω της γι αυτό χτες που γύρισα σπίτι είχε μια μελανιά στο μάγουλο :?

Κάνε υπομονή, κι εγώ τίποτα δεν προλαβαίνω να κάνω. Και η μάνα μου με το ζόρι μαγειρεύει όταν την κρατάει.Γι αυτό έχω κουραστεί πολύ σωματικά και ψυχολογικά. Ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΗ!!!!!!!!!

ΜΗ ΦΥΣΑΤΕ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ!!!! :lol::lol::lol: Εχω 2!!!!

Ευχαριστω Σαμανθα μου για την συμπαρασταση!! Γτ η Ελενα με εχει βαλει στο ματι :lol::lol::lol:

Δεν μπορω να φανταστω 3 παιδια και να τρεχω για αγγλικα, κολυμβητηρια, σουπερ, λαικες.....θελετε και αλλα; κουραστικα μονο που τα εγραψα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσια! Αφήστε την ήσυχη την κοπέλα :lol: ας κάνουμε όλες 2 και μετά την βάζουμε στο μάτι για 3ο!

Αφροδίτη, κάπως έτσι όπως τα περιγράφεις είναι πολλές μέρες μας....θέλει πολύ υπομονή. Το λέω για να το ακούω κι εγώ. Αναρωτιέμαι τι θα κάνω σε 1 μήνα που θα ξεκινήσω δουλειά...

Η Γεωργία έχει πολύ γκρίνια εδώ και μέρες. Μάλλον ξεκίνησε η "προεργασία" για τους τραπεζίτες. Κλαψουρίζει συνέχεια. Όσο σκέφτομαι τι περάσαμε 5,5 με 8,5 μηνών για να βγάλουμε τα 8 δόντια :shock:

Από τότε δεν έχει βγάλει άλλο. Οπότε μάλλον θα πρέπει να περιμένω και τα υπόλοιπα μαζεμένα.....

Αφροδίτη, ποιό είναι το ρόφημα που πίνεις? Γράψτο μου σε pm γιατί δεν μπορώ να κρατηθώ..όλο πεινάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καλα ολο με πειραζετε!!! :lol::lol::lol: Ετσι και ειναι θετικο την Δευτερα εσεις θα φταιτε :lol::lol::lol::lol: (οχι ο ανδρας μου)!!!!!! οχι πως δεν μου αρεσει που ασχολιστε μαζι μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτη μου μια απο τα ιδια εγω με τον Διονυση! εχω φτασει σε σημειο να λεω Τι καλα που θα παω για δουλεια!!!!!!!!!! Θα σου πει και η Γωγω που το ειδε ενα απογευμα τι τραβαω!!! Κλαμα και νευρα που δεν τον εχω αγκαλια! και εχω μαγειρεμα καθε μερα σχεδον και αντε να προλαβω στο ενδιαμεσο των αγγλικων κανενα πλυντηριο ή πλυσιμο πιατων!!

Δαναη που χαθηκες; παλι τρεχεις;

Γλυκερια σε βλεπω μεσα! ολα καλα με τους παππουδες;

Εγω ανοιξα σημερα το βραδυ στο μπανιο του το πουλακι του Διονυση περισσοτερο! Μακαρι να ανοιξει γρηγορα και να μην υποφερει το μαναρι μου!! Στον Αλεξανδρο τα καταφερα οταν ηταν 3,5 ετων και καταλαβαινε πια και πονεσε για λιγη ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι ο Άρης περνάει φάση γκρίνιας και πετάγεται στον ύπνο του. Τον ενοχλούν τρελά τα ούλα του εδώ και τουλάχιστον ένα μήνα αλλά δόντι δε βγαίνει! Έχουμε μείνει με τα πρώτα τέσσερα. Πολλή ταλαιπωρία αυτά τα δόντια...

Είμαι χαρούμενη γιατί έφτιαξα παγωτό με γάλα αμυγδάλου και κακάο και βγήκε εξαιρετικό! Λόγω αποχής από τα γαλακτοκομικά, ψάχνω διάφορες εναλλακτικές και τελικά όλα γίνονται!

Σας φιλώ και πάω ν'απολαύσω το παγωτάκι μου!! Σλουρπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μείνει έκπληκτη!!!!Μαλλον θα αλλάξω φορουμ γτ φοβάμαι μηπως αυτός ο ανεμος ειναι μεταδοτικος :lol::lol::lol:

Συγχαρητήρια ΚΑΙ στην Άντρια!!!!Μα τι γίνετε εδω καλεεεεεε????Με εχετε κουφανει!!!!

Να σου πάνε όλα τελεια Αντριά ,συγχαρητηρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααα αντρια μπραβο συγχαρητηρια ολα να πανε τελεια ευχομαιιιιι και ειμαι αιγουρη πως θα πανε!!!! Δοξα τω θεω μολις μου τελειωσε η περιοδος κ δε μου μπαινουν ψυλλοι στ αυτια.... Καλα η αννα γκρινια γκρινια γκρινια νευρα χαος απαλευτη κατασταση μη με βαλετε στο ματι σας αφαλοκοψα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριουλα μου πολλα συνχαρητηρια κοπελαρα μου!!!!!!!!!!

να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να κρατησεις ακομη ενα ομορφο κ γλυκο πιτσουνακι στα χερια σου!!!!!

εχθες διαβασα τα νεα σου κ ανατριχιασα ολοκληρη απο την χαρα μου!!!!

αλλα ημουν τοσο κουρασμενη κ τοσο κομματια που δεν ειχα κουραγιο ουτε να ευχηθω :oops:

γεωργιαννα μου???????αχ αντε να ερθει η δευτερα!!!ολη μερα στον υπολογιστη θα ειμαι ουτε θα κουνηθω απο την θεση μου γκαστρικος ανεμος περναει απο το γκρουπ μας για να δουμε σε επιασε η μπορα???εγω θα σου ευχηθω απο τωρα...αντε κ με μια κορακλα!!!!!!φουυυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε λιγες μεινατε κοριτσια ερχετε κ η σειρα σας :lol::lol::lol::lol: να ειστε ετοιμες!!!! :lol::lol:

αφροδιτη μου παιρνεις herbalife???παλιοτερα εκανα προγραμμα με τα herbalife!!!επινα πρωι βραδυ την σκονη εναμιση λιτρο τσαι κ ταμπλετες γκουαρανα σε τρεις μηνες ημουν στυλακι!!!πραγματικα ειχα χασει πολλα κιλα κ το καλυτερο ηταν οτι το μεσημερι ετρωγα οτι ηθελα!!!κ επειδη τοτε εμενα μονη μου κ δουλευα σερβιτορα ξυπνουσα το μεσημερι κ το οτι ηθελα ηταν δυο πιτογυρα απο το αγαπημενο μου σουβλατζιδικο κ μια κοκα κολα :D

τοτε ομως ειχα λεφτα να τα παρω τωρα το ταμειο δεν μου το επιτρεπει...σκεφτομε να μαζευω λεφτα σιγα σιγα κ οταν αποφασισω κ μπορεσω να ξεκινησω παλι...

ρε αφρο σας αφαλοκοψα??? :lol::lol::lol::lol: τρελη!!!!!!πως τα πας εσυ????

γωγω οπου κ να πας θα σε βρουμε χιχιχιχι :lol:

η δαναη που ειναι καλε????που εισαι βρε τρελοπιπινο???κανε την εμφανιση σου!!!!!

δαφνη δεν στελνεις λιγο παγωτακι απο τα χεριακια σου κ εδω???ζηλεψα!!!!

η γλυκερια δυστιχως εχασε τον εναν πατερουλη της....το ειχε γραψει στο φατσοβιβλιο...

γλυκερια μου κ παλι συλλυπητηρια κουκλιτσα μου...ευχομε να εισαι καλα..

αναστασια το ροφημα που περνει η αφροδιτη το παιρνεις απο αντιπροσωπο δεν το πουλαν στα φαρμακεια πρεπει να προσεχεις ομως γιατι το herbalife μπορει κ να σε παχυνη...δηλαδη πινεις ενα ροφημα το πρωι κ μετα απο 3-4 ωρες μπορεις να φας αν τα συνδιασεις φαγητο κ ροφημα θα γινει μια εκρηξη θερμιδων!!! :lol::lol::lol::lol:

δεσποινα τι λεξη ειναι αυτη καλε????μηπως εννοεις ανχος αποχωρισμου?????

συμπεθερουλα μου επιτελους μπαινεις τωρα πια συχνα!!!!!!!αντε να μαζευομαστε ξανα!!!!

γιωργο ειρηνη γιουχουυυυυυ που ειστε καλε?

ειρηνη περιμενω να δω σε φωτο να φοραει η νεκταρια το φορεμα που επλεξες!!!καλα εινα φανταστικο!!!!!!!

εχθες εκανα την β επιπεδου ολα τελεια με την μπεμπουλιτσα μου μεγαλωνει φυσιολογικα κ ειναι κ αυτο πολυ ψηλο κοριτσακι!!!!την αγαπωωωωω!!!!!!μονο 3d δεν μπορεσαμε να κανουμε γιατι ηταν με γυρισμενη πλατουλα κ το κεφαλι χωμενο κατω κρυφτηκε δεν με αφησε να δω μουτρακι τα αυτια παντως τα πηρε απο εμενα :lol::lol::lol: την αγορασα κ μικροσκοπικες καλτσουλες κ σκουφακι κ γαντακια!!!!!!

ο γιατρος μου ειπε καπου στα 3.650 θα γεννηθει τωρα ειναι μισο κιλο ανθρωπακι!!!!!!η ελενα ηταν 600 γραμμαρια αν δεν κανω λαθος εχουνε μικρη διαφορα....

οσες γεννησατε με καισαρικη τι αναισθησια κανατε????κ πως ησασταν μετα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕα σας και απο μενα,να ειστε ολοι καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας,επεστρεψα χθες στο νησι ,καπως με τα παιδια ξεφευγεις ....οσο μπορεις,ξερω για το γιατρο χρονο και ολα αυτα,ετσι ειναι,αλλα το ποτε ξανα,ποναει ΠΟΛΥ....και δυναμη τωρα γιατι επεται συνεχεια.....ηαληθεια ειναι οτι οι μπαμπαδες μας ειχαν λατρεια ο ενας για τον αλλον αλλα οχι κι ετσι......

σταματω το μαυρισμα εδω......

Με το καλο οι εγκυουλες,οσες το επιθυμουν συντομα να ειναι ,τα νινακια που χρονισαν και οσα θα βαφτιστουν να ζησουν,πολλα πολλα φιλια σε ολους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milestones είναι τα ορόσημα στη ανάπτυξη του μωρού (μπουσούλημα,όρθια στάση, περπάτημα, πρώτα λογάκια κ.λπ) Συγγνώμη για το αγγλικό αλλά βιαζόμουν και δεν μπορούσα να σκεφτώ τη μετάφραση.

Γλυκερία κουράγιο και καλύ δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ..ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΝΟΜΙΖΩ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΞΕΣΤΡΩΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ,ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΑΛΛΕΣ 100....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΕΠΕΡΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ....ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΑΔΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΕΣΥ....ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ,ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΤΡΕΛΑ,ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΩ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΜΠΟΣΟΥΛΩΝΤΑΣ Κ ΜΕ ΤΡΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΑΛΙΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ......ΔΕΝ ΤΑ ΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ,Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΤ....Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΤΡΙΧΑ...ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΓΤ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΟΝ....ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟΣ,ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΟΣ,ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ....ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΕΙ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ,ΣΥΝΕΧΩΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΙΡΜΙΡΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΚΕΙ.....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ Κ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ;););););););) .....ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΟΥΜΕ ΒΡΑΔΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΡΑΚ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΤ...ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΘΕΡΟ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΗΛΩΣΕ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ....ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΧΩ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares mou sas euxaristw paaaaaraaa poli!!!!!

Gioulaki mou le na einai gios? xexe Oso gia to onoma xestous olous, anti na vlepoun to eggoni tis k na to xairontai asxolountai me onomata k m@l@kies? K mena ta pe8erika kapws etsi simperiferontai..K emena pistevw enoxli8ikan gia to onoma parolo pou den mou eipan tipota..

Simera piga giatro gia na parw ta apotelesmata tis xoriakis k mou ekane k ena kolpiko elegxo, mou eipe pws logika den 8a evlepe tipota giati einai poli nwris alla i8ele na ele3ei salpigges k wo8ikes an einai fouskwmenes giati eixa k ena e3wmitrio eutixws itan pentaka8ares k fisiologikes, k telika eidame k mia mikroula koukkida sto endomitrio (1,5mm to maximum) mia tin vlepame k mia xanotan toso mikri itan parolo pou to mixanima tou deixnei apo 2mm i koukkidoula mas axnofanike.. I xoriaki itan ligi xamili 77monades alla epeidi akomi den exw ka8isterisi den ton poli provlimatise.. 8elei na me dei se 1 evdomada na doume an megalwse na iremisw k egw ligo..Pantws mou eipe pws einai se kali 8esi stin mitra..Idwmen!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...