Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Αχ, αυτή η βιβλιοθήκη...κι εμένα μου την έχει ριμάξει! Ευτυχώς διάλεξα μερικά CDs που δεν με ενδιαφέρουν και τα έβαλα στα κάτω ράφια να απασχολείται. Είναι απίστευτο πως ανακάλυψε μόνη της πως ανοίγουν, τα βγάζει, περνάει το δαχτυλάκι της στην τρύπα και τα πάει βόλτα σε όλο το σπίτι! Τι πλάκα που έχουν τώρα! Και πόσο μου λειπει τώρα που είμαι στη δουλειά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δαφνη μου δεν εχω ακουσει ποτε το πετσακι να εχει ξεκολλησει μονο του. Καποια στιγμη στο παιδικο του Αλεξ. ειχε εξετασει η γιατρος ολα τα αγορια και μας ειχε πει τοτε να τα ανοιξουμε γτ ειχαν κλεισει. Κανουν εγχειρηση στα αγορια που δεν εχει ανοιξει το πετσακι.

Ολα αυτα βεβαια τα λεω απο πειρα απο το μεγαλο μου. απο κει και περα ο καθενας κανει οτι νομιζει.

Διαβασα το αρθρο οχι ολο αλλα κομματια κομματια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Σας ευχαριστούμε πολύ όλεε!!! special day..δε του χαλάω χατίρι σήμερα,τον αφήνω να με "χορευει"! :lol: Δάφνη μου σήμερα το βράδυ θα το γιορτάσουμε οι 3 μας με μία απλή τουρτίτσα κ το Σάββατο θα έρθουν οι γονείς μας κ οι νονοί του με τα 2 μωράκια τους γιατί δε μπορούν σήμερα οι δικοί μου,τρέχουν στο νοσοκομείο ακόμα με τη γιαγιά κ ο νονός δουλεύει..

Σαν χθές μου φαίνεται που τέτοια ώρα "τρελαινόμουν" απο τους πόνους ήδη 7 ώρες!Στο νοσοκομείο πήγα στις 10τοπρωί(για να μην ενοχλήσω τον γιατρό νωρίτερα :lol: ) με διαστολή 6-7,αφού πέρασα όλους τους φυσιολογικούς πόνους έκανα 8-10 εξωθήσεις αλλα μάταιο γιατί έχανε παλμούς λόγω περιτύλιξης κ ούτως η άλλως ήταν με το μουτράκι προς τα πάνω που δυσκόλευε τη κατάσταση.Τελικά στις 17.15 έγινε η επισκληρίδιος για τη καισαρική κ στις 18.22 άκουσα το πρώτο κλάμα απο το μικρό μου θαυματάκι..Αχ μαγικές στιγμές!Ποτέ δε θα ξεχάσω! Είμαστε τόσο ευλογημένες οι γυναίκες που ζούμε αυτό το "θαύμα".

Αυτά σκέφτομαι κ ανυπομονώ πώς κ πώς να γνωρίσω τη μικρή μου σουσουράδα!!!

Έλενα εμείς πέρυσι αρχές Ιουλίου πήγαμε μίνι διακοπές στη Τήνο,κάναμε κανονικά τα μπανάκια μας όλο το καλοκαίρι,θηλάζαμε κιόλας κ ήμασταν μια χαρά!!Μην αγχώνεσαι,ο Μάϊος είναι η καλύτερη περίοδος πιστεύω για γέννα!!

Καλά η μπουμπού σου δεν παίζεται!!!Αστέρι!!!Να τη χαίρεσαι!!!

Δάφνη πολύ ωραίο το άρθρο.Ούτε ο δικός μας παιδίατρος αφήνει να πειράζουμε το πουλάκι για να μη κάνουμε καμια ζημιά λέει..Εγώ βέβαια του το κατεβάζω μόνο μέχρι εκεί που πάει απο μόνο του κάθε φορά που τον πλένω κ μετά τον αφήνω να το πειράζει εκείνος μιάς κ το ανακάλυψε κ όλο με αυτό ασχολείται όταν τσιτσιδώνετε. :D Βλέπω μια κοκκινίλα στη βάλανο αλλα ο παιδίατρος όταν το είχε δεί μου είπε οτι είναι φυσιολογικό,δν ξέρω αγχώνομαι μην έχει βαλανίτιδα όπως διάβασα.θα τον πάρω ένα τηλ να τον ρωτήσω.

Το μενού σήμερα έχει γεμιστά αλλα ακόμα δν έχω μαγειρέψει..πανικός γίνεται,ο Ζοζεδακος έχει ξεσαλώσει σήμερα κ δν με έχει αφήσει να κάνω τίποτα..Ευτυχώς που ο Χάρης γυρνάει βράδυ κ δν θα πεινάσει.

Δέσποινάκι σου λείπει το κοριτσάκι σου έ?Αχ το φαντάζομαι κ σε καταλαβαίνω..μακάρι ναμπορούσαν όλες οι μανούλες να είναι σπίτι με τα παιδάκια τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou na sas zisei o giokaros sas!!!!!!!! Na ton deite opws ekeinos epi8imei k na sas kanei PANTA perifanous [smilie=occasion13.gif] me to kalo i korasa sas!!! :D

Avrio to prwi eipa na kanw test pira to clear blue to digital pou pou exei perissoteri akriveia k sou leei k tin evdomada pou eisai!! axxx 8elw TOOOOSSSSOOOOOOO POOOOLLLLLIIIII na eimai, makari giati 8a stenaxwre8w poli :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha κι εμείς όλο τον Αύγουστο ήμασταν Νάξο. Την αφήναμε στους γονείς μου και πηγαίναμε για μπάνιο για 3 ώρες γιατί θήλαζα (της άφηνα και από το θήλαστρο αλλά δεν έφτανε για παραπάνω). Το καλύτερο όμως ήταν που κάθε βράδυ την κάναμε μπάνιο κατά της 9, τη θήλαζα, τη βάζαμε στο καρότσι και ήμασταν βόλτα μέχρι τις 2.00 ενώ εκείνη κοιμόταν στο καρότσι (ενώ αν προσπαθούσα να την κοιμίσω σπίτι πάλευα μέχρι τις 3.00). Φέτος βεβαια οι βόλτες θα είναι κυνηγητό...

Λέμε το τριήμερο του Αγ. Πνεύματος να πάμε Αίγινα να κάνουμε και μπάνιο. Δάφνη και όποια άλλη έχει κάνει διακοπές με το μωρό, τι χρειάζεται να έχω από εξοπλισμό στην παραλία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΖΕΔΑΚΟ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!αααααχ!!!σαν χθες ηταν που ηθελες παρα πολυ ενα παιδακι και ηρθε το πρωτο σπορακι!!!και τωρα κλεινει ενα χρονο!!!!παντα χαρες να εχετε στο σπιτι σας και να περασετε μια ομορφη μερα!!!

αντρια, καλα αποτελεσματα!!!δεν ανησυχω, ειναι θεμα χρονου να μεινεις εγκυος, αυτο το τοπικ ειναι πολυυυυυυυυ καρπερο!!!! :lol::lol: παντως, βρε εγκυουλες, πως περασε ο καιρος ετσι στην δευτερη εγκυμοσυνη!!!τη μια μετρουσατε μερες καθυστερησης, την αλλη κανετε τη β'επιπεδου και οπου να'ναι γεννατε!!!!!!αντε ελενα, πλησιαζει ο καιρος, να δουμε τι θα εχει η εμμα, αδερφουλη η αδερφουλα;;;;; ;)

με εναν πονο ευχομαι, και ολα ευκολα να σας πανε γκαστρουλες μας :D

δεσποινακι, φανταζομαι σου λειπει η κατερινα σου :( παρ'ο,τι δεν αρχισα ακομα δουλεια, σε καταλαβαινω, γιατι κι εγω οταν την αφηνω μου κακοφαινεται!!!

λοιπον, σας αφηνω, μου ηρθε ορεξη για να φτιαξω το βιβλιο ευχων, τωρα που κοιμαται η σουρτουκα μου :D οταν ειναι ξυπνια, ολο θελει να με κραταει για να περπαταει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο όμως ήταν που κάθε βράδυ την κάναμε μπάνιο κατά της 9, τη θήλαζα, τη βάζαμε στο καρότσι και ήμασταν βόλτα μέχρι τις 2.00 ενώ εκείνη κοιμόταν στο καρότσι (ενώ αν προσπαθούσα να την κοιμίσω σπίτι πάλευα μέχρι τις 3.00).

ΚΑΛΕ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!ο μπαμπας μου μας εβλεπε που βγαιναμε κατα τις 10 με το μωρο και ελεγε : που το πατε παλι το παιδι;;;;!!!! :lol: η μασκωτ του χωριου ειχε γινει!!!εμεις για μπυρα στην παραλια και η αθηνα στο καροτσι να κοιμαται στη δροσουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, μου λείπει όταν είμαι στη δουλειά αλλά ακόμα και να μπορούσα, δεν ξέρω αν θα ήθελα να είμαι full time μάνα και housewife. Είχα βαρεθεί πολύ όταν ήμουν στο σπίτι 9 μήνες! Αν δουλέυαμε 4 μέρες την εβδομάδα? Η 4 ώρες κάθε μέρα? Με τα ίδια λεφτά εννοείται..Όχι! Με περισσότερα! Ωραία δεν θα ήταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωτησα και αλλες μαμαδες αγοριων σημερα και μου ειπαν πως ολα αυτα στο αρθρο ειναι μεγαλο λαθος, το πετσακι δεν κατεβαινει μονο του. Αυτο που μου ειπαν και οι 3 ειναι προσοχη μεγαλη με την καθαριοτητα γτ μπορει να παθει φιμωση και μετα αναγκαστικα εγχειρηση. Το εχουν παθει πολλες γνωστες που ακουσαν καποιους γιατρους.

Την γνωμη μου την ειπα! δεν ειναι ενα απλο μερος του σωματος που πλενετε απλα αλλα θελει προσοχη. οπως και των κοριτσιων!!

Δεσποινα θα συνηθησεις. ΟΠως ειπες σου κανει καλο να πηγαινεις στην δουλεια. Σκεψου εμενα που τον μεγαλο μου τον πηγαινα απο 13 μηνων σε παιδικο. τωρα ο μικρος πηγαινει στην συνηφαδα μου και ειμαι πιο ηρεμη. Μου κανει καλο που πηγαινω στην δουλεια αλλα θα προτημουσα να εμενα στο σπιτι :lol::lol:

Κοριτσια εφτιαξα εχθες χοιρινο με διαφορα λαχανικα και γραβιερα στην λαδοκολλα και μετα στο φουρνο!!! βγηκε ΜΟΥΡΛΙΑ!!! και ο Διονυσης τρελαθηκε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στον Γιωργάκη,γερός & δυνατός!!!Για να προστατευει κ με το καλό την αδερφούλα του :D

Βιβλίο ευχών εκανα ένα αλμπουμ που ειχα φτιαξει handmade με αδειες σελιδες καποιες ΄ωστε να γραψει όποιος θέλει...

Πήγα να πάρω μπάλες κ έχουν 20 ευρώ η μία για διακόσμηση....απογοητευτηκα....πηρα όμως γαζα λευκή κ λιλά,τούλι χρωματιστά για τα κουφέτα,κασπώ τσαντακι-γλαστακι για τα τραπεζια,τραπεζομάντηλα ρόζ κτλ!!!

Α πήρα κ κουφετα με γεύση λεμόνι,τυραμισου κ σοκολάτα καρύδα απο 9 ευρω το κιλο!!!

Πεντανόστιμα κ μεγαλούτσικα όπως τα ήθελα!!!

Τωρα με περιμένει δουλειά,μου αρέσει πολύ αλλά με την Χριστίνα για συνάδελφο,χλωμό το κόβω,μαλλον τις μεγάλες ώρες θα διημουργώ.....

happy δικιο εχεις,εγω πάντως τα βολεψα στην Χριστίνα μια χαρά!!!Ολα όσα εχω κατω απο 500 ευρω μαζί με του χειμώνα δεν έχουν....πλάκα κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον λοιπον χρωσταω ευχες...

Μυρτουλα χρονια πολλααααααααααα , παραμυθενια και ανεπαναληπτα... του χρονου αγκαλια με το αδερφακι σου

Ειρηνακι μου να χαιρεσαι τ ονοματακι σου αλλα και τη νεκταρια σου... να ειστε παντα καλα, χρονια πολλα πολλα ευτυχισμενα και μαγικα

ελενακος να χαιρεσαι το γιωργακη μας κουκλιτσα να ειναι παντα τοσο γοης , τοσο γερος και να του ερχονται ολα ονειμερενα...

εγω εδω ξεθεωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.καταρχην να ευχηθω στον γιωργακη χρονια πολλα και καλα.με υγεια και πολλα πολλα χαμογελα .ΕΛΕΝΑ να χαιρεσαι το αντρακι σου.πολυχρονος.και εσυ με το καλο να κρατησεις αγκαλια το κοριτσακι σου.ΔΑΝΑΗ αν και καθυστερημενα :oops: να σου ζησει το κοριτσακι σου.και με το καλο το δευτερο νινακι.να την καμαρωσεις οπως θες την κοριτσαρα σου,πως τα περασατε στο παρτυ?ολα καλα?ΣΟΥΛΑ τι κανεις??τι κανουν τα κοριτσακια σου?ΓΩΓΩ πυρετος ετοιμασιων για την βαφτιση?μια απο τα ιδια.γαζα απο που πηρες?ποσο το μετρο.κ εγω θελω να κανω στολισμο στην εκκλησια.ειπα να βαλω φαναρακια στα σκαλια πανω σε γαζα.ειχα πει για μπαλονια αλλα τα θεωρω χαμενα λεφτα.τουλαχιστον τα φαναρακια μετα θα τα βαλω στην βεραντα.το θεμα της βαφτισης ειναι πειρατης,πηρα ρακετες μπομπο για τα μικρα και η αδερφη του αντρα μου μου εκανε χωνακια με το ιδιο θεμα και θα τα γεμισω με καραμελες.βιβλιο ευχων πηρα απο το χαμογελο του παιδιου.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ για το πουλακι απο τα αγορακια η παιδιατρος θεσσαλονικη μου ειχε δωσει μια κρεμα να την βαζω μετα το μπανιο.για 2 βδομαδες.δεν ειδα διαφορα.μου ελεγε για επεμβαση.η παιδιατρος εδω ειναι καθετη.δεν παρεμβαινουμε.το κατεβαζουμε μεχρι εκει που παει στο μπανιο για να καθαριζουμε το σημειο εκει να μην μαζευει βρωμια.στον μεγαλο παντως(δεν του το πειραξαμε)βλεπω παντως διαφορα.βλεπεις οτα ξεβρακωνετε με αυτο ασχολειτε(οπως λεεει κ η ελενα. :lol::lol: ΔΕΣΠΟΙΝΑ την μικρη σου η μαμα σου την κραταει??τυχερη παντως.εγω δεν εχω κανενα να τα αφησω.παντως το γεγονος οτι φευγεις απο το σπιτι και αλλαζεις λιγο :lol: παραστασεις ειναι καλο..κοριτσια παω να μαζευτω και εγω γιατι κουτουλαω.....καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ πυρετος ετοιμασιων για την βαφτιση?μια απο τα ιδια.γαζα απο που πηρες?ποσο το μετρο.κ εγω θελω να κανω στολισμο στην εκκλησια.ειπα να βαλω φαναρακια στα σκαλια πανω σε γαζα.ειχα πει για μπαλονια αλλα τα θεωρω χαμενα λεφτα.τουλαχιστον τα φαναρακια μετα θα τα βαλω στην βεραντα.το θεμα της βαφτισης ειναι πειρατης,πηρα ρακετες μπομπο για τα μικρα και η αδερφη του αντρα μου μου εκανε χωνακια με το ιδιο θεμα και θα τα γεμισω με καραμελες.βιβλιο ευχων πηρα απο το χαμογελο του παιδιοy.

Γάζα πήρα απο την Ανθεων στα Πατήσια με 1.60 ευρω το μέτρο....ακριβούλα ε?

Δεν το έψαξα κ πολύ κ πήρα συνολα 9,5 μέτρα για να τελειώνω.

Εχεις δίκιο,ε'ιναι χαμένα λεφτά,αλλά σκέφτομαι οτι θα μείνει στο βιντεο κ στις φώτο κ αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα.Πηρα κ μπαλόνια με λουλούδια κ πεταλουδιτσες με 30 λεπτ΄σ το ένα.

Ωραιο ακούγεται το concept ,καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα ναφυγω αλλα το μην σου δεσποινα με γυρισε πισω :lol::lol: .τρελλη προσπαθεια κ υπομονη(που θα την βρουμε δεν ξερω).σιδερωνω εδω κ 2 ωρες.λεω στον αντρα μου(ειναι βεραντα κ διαβαζει βιβλιο)κανεις γαλα στον μεγαλο να κοιμηθει....ε ρε βασω αστα κ κανε εσυ.ολη μερα στην δουλεια ημουν........... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΛΕΟΣ εγω δηλαδη καφε επινα ολη μερα???????απο τις 8"15 που ξυπνησα εκατσα μονο για φαγητο.τωρα τελειωσα σιδερο και παω για μπανιο.καλες 1θα κοιμηθω και αυριο παλι τα ιδια :twisted::twisted::twisted: .τα νευρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, πολυ ωραιες οι αγορες σου!!!με το καλο!!!στην ανθεων πηγες;;; ειχα παει κι εγω για να δω τι μπορουσα να κανω μονη μου, αλλα τελικα σκεφτηκα οτι δεν θα προλαβαινα να κανω τον στολισμο της εκκλησιας μονη μου την ιδια μερα, και ετσι θα το αναλαβει η κυρια που θα μου κανει τα προσκλητηρια...παντως, ειπαμε να βαλω 2 σκαλες αριστερα και δεξια, με γαζα λευκη και ροζ απαλο, και στα σκαλια μπαλες ασπρες με λουλουδια ....πιστευω θα ειναι ομορφο και ρομαντικο :) το βιλβλιο ευχων ειναι σε καλο δρομο, μολις τελειωσει θα βαλω φωτο ;)

δεσποινα, εχεις κατι;;;τασακωθηκες με καποιον;;;

βασιλικη μου,φανταζομαι πως ειναι με 2 μωρα..

ωχ ξυπνησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανακοιμηθηκε..ειναι ανησυχη το τελευταιο 10λεπτο, τι να εχει αραγε;;;

κοριτσια, η κουραση ειναι κακος συμβουλος σχεσεων, μιλαω εκ πειρας.....ευτυχως, τωρα ειμαστε καλυτερα με τον αντρα μου...ασχετο, βασιλικη χαιρομαι που βρηκε δουλεια ο αντρας σου, θυμαμαι οτι εψαχνε!!!μπραβο, μακαρι να πανε ολα καλα!!!εγω, παντως, δεν τα σιδερωνω ολα τα ρουχα κι εχω ηρεμησει λιγο απο το βραχνα του σιδερου :shock: αν και τωρα που το λεω, εχω ενα βουνο που με περιμενει λογω αλλαγης εποχης :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα ναφυγω αλλα το μην σου δεσποινα με γυρισε πισω :lol::lol: .τρελλη προσπαθεια κ υπομονη(που θα την βρουμε δεν ξερω).σιδερωνω εδω κ 2 ωρες.λεω στον αντρα μου(ειναι βεραντα κ διαβαζει βιβλιο)κανεις γαλα στον μεγαλο να κοιμηθει....ε ρε βασω αστα κ κανε εσυ.ολη μερα στην δουλεια ημουν........... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΛΕΟΣ εγω δηλαδη καφε επινα ολη μερα???????απο τις 8"15 που ξυπνησα εκατσα μονο για φαγητο.τωρα τελειωσα σιδερο και παω για μπανιο.καλες 1θα κοιμηθω και αυριο παλι τα ιδια :twisted::twisted::twisted: .τα νευρα μου....

Αχ βασιλικη! Εγω το εχω πει παντως: στην επομενη ζωη θελω να ειμαι πατερας! Γι αυτους ειναι η ζωη!

καλη ξεκουραση να εχουμε και για τα αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOK SOK

EIMAI EGKYOS!!!!!!!!!!! DEN MPORW NA TO PISTE4W PANAGIA MOY SE EYXARISTW DEN TO PISTEVW STIN VICTORIA FAGAME 2 XRONIA K TWRA APO TON 1o MINA? ADIANOITO APISTEYTO AXXXXXX OYTE EKLA4A OYTE GELASA EIMAI SAN TIN MOYDIASENI!!!

YPARXEI PERIPTWSI NA VGIKE LA8OS 8ETIKO?

Me provlimatizei kati, stin douleia sikwnw varos prepei na prosexw poli k na meiwsw to varos pou sikwnw ka8e fora k na pigenaioerxome polles fores euxomai na min katalavoun tipota, allo agxos k auto twra!!

Elenaki mou euxaristw pou xtes me iremises me ta glika sou logia!!! Eixes dikaio.. S'agapaw!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΔΡΙΑ.ολα καλα θα πανε.πολυ χαρηκα,η συλληψη την δευτερη φορα ειναι πιο ευκολη.μην αγχωνεσαι.καλο ειναι να προσεχεις λιγο.οχι κατι το ιδιαιτερο παντως.ο γιατρος στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειχε πει να μην σηκωνω πανω απο δεκα κιλα.τιποτα αλλλο.μπραβο μπραβο.αντε ποια ειναι η επομενη γκαστρουλα?ποια θα βαλλουμε στο ματι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

ΜΠΡΑΒΟ Ανδρια!!!!! με το καλο να γεννηθει το καινουργιο σπορακι!!!!!

ΒΑσω εγω περιμενω να δω την Δευτερα, αλλα θελω να ειναι αρνητικο!!!! Βαλ'τε καμια αλλη στο ματι!! :lol::lol::lol:

εφυγα παω για δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!ΑΝΤΡΙΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΗΗΡΙΑ!!!!ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!Ειδες βρε κοριτσακι μου, αυτο το τοπικ βρεχει σπορακια!!!χαχαχαχα!!! :lol::lol::lol: μην ανησυχεις, οχι αποτομες κινησεις και ολα καλα θα πανε!!!!πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν κατ'ευχην και θα εχει η βικτωρια ενα αδερφακι!!!!

η δικη μου τελικα ξυπνησε χτες στις 12.30 και δεν ηθελε να ξανακοιμηθει ενω νυσταζε!!!!με τα χιλια ζορια ξανακοιμηθηκε στις 2.30!!! :o:o τι ηταν κι αυτο το χτεσινο;;;;ελπιζω παροδικο, και να ξαναβρει τις καλες της συνηθειες στον υπνο :)

τωρα ειναι με το μπαμπα της, γι'αυτο βρηκα ευκαιρια να πιω το γαλα μου στον υπολογιστη!!σημερα μαλλον θα κανω φασολακια, και θα τελειωσω το βιβλιο ευχων, για να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOK SOK

EIMAI EGKYOS!!!!!!!!!!! DEN MPORW NA TO PISTE4W PANAGIA MOY SE EYXARISTW DEN TO PISTEVW STIN VICTORIA FAGAME 2 XRONIA K TWRA APO TON 1o MINA? ADIANOITO APISTEYTO AXXXXXX OYTE EKLA4A OYTE GELASA EIMAI SAN TIN MOYDIASENI!!!

YPARXEI PERIPTWSI NA VGIKE LA8OS 8ETIKO?

Me provlimatizei kati, stin douleia sikwnw varos prepei na prosexw poli k na meiwsw to varos pou sikwnw ka8e fora k na pigenaioerxome polles fores euxomai na min katalavoun tipota, allo agxos k auto twra!!

Elenaki mou euxaristw pou xtes me iremises me ta glika sou logia!!! Eixes dikaio.. S'agapaw!!! :D

ΚΑΛΑ Ε ΔΕΝ ΤΟΠ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!

ΑΧ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ (Η ΚΑΙ ΤΗΝ 2η ΚΟΡΗ ;););););) )

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!! ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ! ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ...ΤΡΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΕΛΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΛΕΕΙ: ΟΥΤΕ ΠΙΛΑΤΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ :lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΔΡΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΧΘΕΣ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟ...ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ! ΕΤΥΤΥΧΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΩΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΠΟΝΟΙ Η ΔΕΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 39 ΕΒ+2/3 ΜΕΡΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΣΦΛΑΕΙΑ...

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ! ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ?

ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!!!(??)

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ???? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ! ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΛΑ! ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ 10 ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ? ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!! :lol::lol::lol: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...