Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

μυρτουλα μου γλυκεια κ ομορφη ευχομε παντα να εχεις την υγεια σου να εισαι ευτυχησμενη κ αυτο το υπεροχο χαμογελακι που εχεις παντα στα χειλακια σου να μην σβησει ποτε!!!εισαι μια γλυκα χρονια σου πολλα να τα χιλιασεις!!!!!!

γιουλι οτι κ να πω ειναι λιγο,σε νοιωθω απολυτα...κ εγω εχω μεγαλο θεμα με τον αντρα μου για τα κιλα....οσες φορες μαλωσαμε απο εκει ξεκινησε η φασαρια..... :cry:

σαμανθα βλεπω το τικερακι σου κ μου ερχετε να κλαψω απο την συγκηνηση....ερχετε σε λιγες μερες το μωρακι σας(το κοριτσακι σας)επιμενω!!!!

αχ αντε με το καλο να γεννησεις!!!!

οσο για τα κομματα εγω παντως ξερω σιγουρα τι ΔΕΝ θα ψηφισω....

στεισυ πολυ ωραιο το αντιιδρωτικο καθισμα η αληθεια ειναι οτι χρειαζετε τωρα το καλοκαιρι...

αντρια πως παει το τανι τανι????πες μας τις εξελιξεις!!!!!

δαναη μου ολο το νησι θα ταισεις βρε??? :lol::lol::lol::lol: πες μας πως περασατε τα πρωτα γεννεθλεια της κορουλας σου!!!

βρε γεωργιαννα λες να εισαι η επομενη?????κ η δαναη ετσι ελεγε οτι δεν θελει ακομη κ ειδες????τσουπ κολλησε γκαστριτιδα!!!βρε λες????αχ αντε τωρα θα ανυπομωνω να περασουν οι μερες!!!!

δαφνουλα τρελα δεν ειναι οταν βγαζουν κραυγουλες στον υπνο τους?????εγω σκαω στα γελια!!!

γωγω καλα τα λες να κοιταν τα χαλια τους αλλα πως γινετε παντα να κοιταν μονο τα δικα μας???

την τεταρτη πηγαμε στον γιατρο δεν θυμαμαι αν σας το ειπα :lol::lol::lol: η μπεμπα μου εγινε 408 γραμμαρια :D:D:D την τεταρτη που μας ερχετε παω για β επιπεδου!!!!!

την ελενα την εχω τωρα πια εντελως καλοκαιρινη μπουτακια κ μπρατσακια εξω!!!!προχθες της δοκιμασα κ το μαγιο της θελω να σας την δειξω αλλα εδω δεν ξερω ποιος διαβαζει....

το βραδυ της φοραω ενα μακρυμανικο body με κολαν κ ξυπολητη κ μια λεπτη κουβερτουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΥΡΤΩ ΜΑΣ!!!ΔΑΝΑΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!!

πολλα φιλια σε ολες κοριτσια, χαθηκα γιατι ηταν εδω η μαμα μου και τρεχαμε με τις ετοιμασιες της βαφτισης και τωρα κανουμε το σπιτι "καλοκαιρινο" :lol::lol::lol: ( σηκωνουμε χαλια κτλ...) επισης η αθηνα δεν με αφηνει σε ησυχια!!!λοιπον, θα τα πουμε αλλη ωρα!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου εγω εχω ηδη 2 παιδακια!! το οικονομικο ειναι στην μεση και δεν θελω. οταν ο ανδρας μου ειναι απληρωτος 4 μηνες τι να σκεφτω; τωρα πια στα σοβαρα δεν θελω. τα συμπτωματα δειχνουν προς τα κει αλλα σκεφτομαι πως μπορει να ειναι και διαταραχη απο το σοκ στο τρακαρισμα, μακαρι.

Γτ να μην ψηφισεις; εγω εαν μπορουσα θα πηγαινα εστω και ασχετο κομμα θα ψηφιζα. αντε να παρω την υπηκοοτητα!!

Δαφνη μου καλη βολτα!!!!

Ανδρια με γεια τα ψωνια!! πολλα λεφτα! ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις; θα εχουμε θετικο τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ZHΣΕΙΣ ΜΥΡΤΟΥΛΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΛΙΑ..!!!!!!!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ,ΓΕΡΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΑ!!! ΔΑΝΑΗ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2ο ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΣΟ Η ΜΥΡΤΩ!!!! :D:D ΚΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ..Να σου πώ την αλήθεια με τέτοιο μενού πολύ θα θελα να΄έμενα Κρήτη!! :lol:

Ετεροχρονισμένα αλλα...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο φραντζολάκι το όμορφο της Γλυκερίας μας,στο Κατερινιώ της Δέσποινας κ στον Χρυσοβαλάντη του μοναδικού μπαμπά!!! Να τα χαίρεστε τα αγγελούδια σας κ να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!

Γιούλη μου διάβασα τα μηνύματά σου κ στεναχωρέθηκα..κρίμα ρε γμτ να έχει τέτοια συμπεριφορά..απαράδεκτος συμφωνώ με τα κορίτσια..τουλάχιστον να αναγνώριζε ένα απο όλα αυτά που κάνεις κ προσφέρεις. Ελπίζω να αλλάξουν σύντομα τα πράγματα κ να είστε πάλι ο ένας για τον άλλον!! Εσύ μη πτοείσαι,κάνεις αυτό που πρέπει απο εκεί κ πέρα ας φροντίσει να αλλάξει εκείνος!

Μα καλα΄ακόμα εδώ είσαι Ελενάκι??? Έλεγα θα γεννήσεις με τόσες δουλειές που τρέχεις αλλα μπάαααααααα...μια χαρά είναι το μωράκι σου!Απο 2500 κ πάνω δν μπαίνουν θερμοκιτίδαα επομένως μην αγχώνεσαι!Εμένα τον Γιώργο 3 μέρες πριν γεννήσω τον έβγαζαν 2980 κ τελικά γεννήθηκε 3825!Αποκλείεται να πήρε σχεδόν 1 κιλό σε 3 μέρες! Όσο για το δικό σου βάρος τί να πώ έχω μείνει έτσι :o Μόνο 5 κιλά βρε θηρίο??φτου φτού κορμάρα ατελείωτη!!! εγώ 1,5 μέχρι τώρα οπότε προβλέπω τα φτάνω τα 9 συνολικά..μην πώ παραπάνω γιατί αγχώνομαι :lol:

Αναστασία ωραίο φαίνεται το καθισματάκι,θα το πάρω για το αμάξι που γίνεται μούσκεμα απο τώρα! Επίσης πολύ ωραία η φωτό σας!!

Όπως κ η Χριστινούλα με το λουλουδάκι κούκλα!!

Άντρια πώς πάει το εργοστάσιο???δουλεύει??? :lol::lol: Άντε για να δούμε!!

Γεωργιάννα ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Άσε τα δεν θέλω κ ετοιμάσου για κοτσιδάκια!!!! :lol::lol::lol:

Σουλίτσααααααα γκομενάρα κ η 2η κοράκλα ε?? δν υπήρχε αμφιβολία!! Με το καλό η Β επιπέδου!!!Να μας βάλεις φωτό!!

Δάφνη αντέχεις κ δν δαγκώνεις όταν κάνει 'ετσι?? :D

Δν θυμάμαι τί άλλο διάβασα..Παω για μπανάκι τώρα που κοιμάται το αγροίμι μου!!τον έκανα μπάνιο κ ξεράθηκε αλλα φαϊ πάλι δν έφαγε ο άτιμος!

Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsares mou kaname tani tani mexri na petanei :D stis pio krisimes meres alla pote den 3ereis mporei na "paidevese" stis gonimes k na piaseis asxeti mera, 8a dei3ei.. Prospa8w na eimai iremi k oti einai na ginei 8a ginei, ponw poli tin mesi mou k ligo tin koilia mou alla oxi sinexws alla se 5 meres perimenw periodo epomenws mporei na einai k apo auto.. 8a dei3ei!!!

Euxaristw poli gia to endiaferon :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια με γεια τα ψωνια!! πολλα λεφτα! ποτε περιμενεις να αδιαθετησεις; θα εχουμε θετικο τεστ;

Euxaristoume :) .. Nai polla lefta, ta rouxa twn mikrwn einai k pio akriva apo ta dika mas k den mporw na pw pws paw apo akriva katastimata..

Perimenw 10 maiou tin erxomeni pempti sta gene8lia tis Victorias!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ξεχασα να σου ευχηθω για την πεθερα σου!! να την χαιρεσε!!

Και σε οσες εχουν Ειρηνη!

Ανδρια αντε να εισαι η επομενη γτ πολυ πεσανε απανω μου!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε γεωργιαννα μου δεν με προσεχεις!!!! :lol::lol::lol:

δεν ειπα οτι δεν θα παω να ψηφισω...ειπα οτι ξερω τι ΔΕΝ θα ψηφισω :lol::lol::lol::lol:

αυριο το πρωι θα παει ο αντρας μου να ψηφισει κ μετα θα με παει διδυμοτειχο να ψηφισω...απο το πρωι στους δρομους θα ειμαι...

αντρια ευχομε το δωρο για τα πρωτα γεννεθλεια της βικτωριας να ειναι ενα αδερφακι!!!!

αφροδιτη μεσα στο τρεξιμο κ εσυ!!!!αντε να περασει κ η βαφτιση να ξεκουραστης λιγο!!!!

ολα ετοιμα????

τα χαλια τα σηκωσαμε κ εμεις φτανει τοσο απο σεπτεμβριο παλι...πρεπει να παρω παντοφλακια στην ελενα για μεσα στο σπιτι μην τριγυρναει ξυπολητη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Saman8a διάβασα καλά,τώρα τον Μάιο γεννάς???Τίουν!!!!!Αντε με το καλό βρε κοριτσακι κ πάνω απολα καλή δύναμη για μετά!

Γιούλη σε ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση,θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά είμαι πολύ πιεσμένη κ εγώ με την βάπτιση,την διακόσμηση ,τα δωμάτια που πρεπει να κλεισω,τα προσκλητηρια που πρεπει να μοιρασω,τα κουφέτα που πρεπει να βαλω στις μπομπο...αγορές κτλ και όλα αυτά με περιορισμενο χρόνο γτ εχω κ την μικρη....τα απογευματα την αφήνω στην πεθερά μου κ μετά την εχω πάλι.....δεν εχω χαλαρώσει καθολου κ οπως πάει μαλλον θα αργήσω..... :(

Απο την αλλη χαιρομαι γτ όλα θα γινουν όμορφα,ολοι οι τρελοι μας φιλοι νομιζουν πως θα πάνε σε πάρτυ γτ οποτε μαζευομαστε γινεται πανικός κ ανυπομονουν όλοι :D

Δανάη μου να χαίρεσαι την πολυτιμη κορουλα σου!!!Χρονια της πολλα κ ονειρεμένα!!!!

Καλα να περάσετε.....αχ κ πεινάω τωρα!!!Σκεφτηκα το μενου σου!

Μεγια τα ρουχαλάκια στην Βικτώρια κ στην Γεωργία...μπουτακια έξω,τι ωραια???

Εγω είμαι τυχερή,σαν να εχω κερδισει αιώνια συνδρομη απο ρούχα λόγω της ξαδερφης της που ειναι τωρα 3 ετων ....κ μιλάμε για πολλααα ρουχα,ποτε δεν προλαβαίνω να της τα φορέσω...

Ότι μου χαριζουν τα δίνω στην αδερφη μου για την μικρουλα ανηψουλα μου!!!!

Παλι καλά μόνο παπουτσια αγοράζω κ αν μου γυαλισει κάτι πολύ!

Αυριο το πρώι πρεπει να πάω να ψηφισω κ μετα να ανεβω Γερακα ....είμαι τοσο κουρασμενη αλλά δεν γινεται διαφορετικα,έχω ραντεβου με οδοντιατρο-φίλη μου κ για να βγάλω ναρθηκα σκληρο για την γναθο μου.....ιστορία μεγαλη.....

Γιούλη δεν πρεπει να καταπιέζεσαι,'οτι δεν σου αρέσει αλλαξέ το.....ειναι δυνατόν να γινονται ολα αυτά???Ειναι πολυ ακραία τα μνμ κτλ.

Αλλά ποτε δεν υποστηριζουν την γυναικα τους,ολοι,σε θεματα οικογενειακα....

Υπομονη να πώ?Δεν ξερω,ευχομαι να αλλαξουν τα πραγματα.

Παω να βαψω κανενα νυχι κ ας κουτουλαω,τι να κανω,οι θυσιες που λεγαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλα ο εγκεφαλος εχει σταματησει να δουλευει σωστα!!!

Ειρηνη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! και συγνωμη που ξεχαστηκα!!! μου αρεσει που εσπαγα το κεφαλι μου να δω ποια γιορταζει!!!

Σουλιτσα μου συγνωμη οι λεξεις μερικες φορες παιζουν και οταν εχεις να προσεχεις και ενα παιδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αληθεια ειμαι πολυ περιεγη να δω τι θα βγει σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι σίγουρη Γεωργιάννα πως σ' αρέσει? Αναφέρεσαι σε ένα φασιστικό κόμμα που μεταξύ άλλων σιχαίνεται οποιονδήποτε μη Έλληνα...

Καλημέρα και καλό βόλι κορίτσια!

Όποιος πραγματικά θέλει μια πρόταση... ΑΝΤΑΡΣΥΑ... κι ας έχουν τις μαύρες τρύπες τους κι αυτοί. Τους είναι πάντως ξεκάθαρο τι και ποιον πολεμάμε. Παρότι αν δε δημιουργηθεί ένα ενιαίο αριστερό μέτωπο δύσκολα αλλάζουν τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Anastasia mou mas esteilan diafimistiko apo ena katastima me papoutsia k exei k papoutsakia apo tin etaireia Agatha Ruiz De La Prada pou mas eleges k se rwtaga an i3eres an ta fernoun k Kipro k tixaia epesa sta xeria mou to diafimistiko k ta eida :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Anastasia mou mas esteilan diafimistiko apo ena katastima me papoutsia k exei k papoutsakia apo tin etaireia Agatha Ruiz De La Prada pou mas eleges k se rwtaga an i3eres an ta fernoun k Kipro k tixaia epese sta xeria mou to diafimistiko k ta eida :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου εχεις δικαιο. δεν πολυ ασχοληθηκα οπως ειπα. μου αρεσε που δεν ψηφισαν το μνημονιο. σιγουρα εαν ψηφιζα θα ασχολιομουνα περισσοτερο.

εμεις γυρισαμε απο τα πεθερικα μου και τωρα παω για σιδερο παλι!!!!!!!!!!! το ατελειωτο εχουν!! κατεβασα τα καλοκαιρινα και τα επλυνα ολαααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και μωρακια!!!μου λειψατε!!!

θα σας πω τα νεα μου, και μετα θα κατσω να διαβασω τα δικα σας, μη με μαλωσετε :oops::oops:

κατ'αρχας, ψηφισα συριζα, οχι οτι εχει καποια σημασια, αλλα νομιζω ρωτησε η ελενα, και δεν ντρεπομαι να το πω...δεν συμφωνω σε ολα, εκτιμησα ομως το γεγονος οτι νοιαζεται για μια ενωμενη αριστερα..η δευτερη επιλογη μου ηταν ανταρσυα ;)

το λοιπον, εκλεισα διακοσμηση για την εκκλησια, προσκλητηρια, τη λαμπαδα της βαφτισης και ενα στεφανακι αντι για καπελακι, πηρα τα υλικα για τις μπομπονιερες ( την πεμπτη θα παρω και τα κουφετα) , πηραμε και το σταυρο, και περιμενω κατι βαζακια για να βαλω γλυκο του κουταλιου της γιαγιας αθηνας!!!! εχω να φτιαξω το βιβλιο ευχων, να παρω παπουτσακια βαφτιστικα και πεδιλακια για πριν τη βαφτιση, και φυσικα να βρουμε ρουχα οικογενειακως!!!!ουτε κομμωτρια δεν εχω κλεισει και αγχωνομαι :roll: 4 εβδομαδες μεινανε!!!πριν ενα χρονο σαν σημερα, εμπαινα στο μηνα μου και περιμενα ποτε θα ερθει το κοριτσακι μου....αααχ!!11 μηνων σημερα η αθηνουλα μου!!! και ειναι τοσο γλυκο κοριτσακι!!και πολυ σουρτουκα, ολο εξω θελει να ειναι!!!σαν το μπαμπα της!! :lol::lol:

επισης, αλλαξα και τα επιπλα στο δωματιο της μικρης για να εχει περισσοτερο χωρο και θα παρω κομματια μαλακα παζλ, δεν ξερω πως τα λενε, να στρωσω για να μην ανησυχω αν πεφτει στην περοσπαθεια της να περπατησει...

σημερα, μετα την καλπη πηγαμε με τα πεθερικα μου βολτα στην ανθοκομικη εκθεση της κηφισιας και πηραμε λουλουδακια για τη βεραντα, πετουνιες, δαφνες και ερωτακια!!!μ'αρεσει η ανοιξη!! ισως αργοτερα φτιαξουμε το μπαλκονι μας, αλλιως αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε γεωργιαννα μου δεν με προσεχεις!!!! :lol::lol::lol:

δεν ειπα οτι δεν θα παω να ψηφισω...ειπα οτι ξερω τι ΔΕΝ θα ψηφισω :lol::lol::lol::lol:

αυριο το πρωι θα παει ο αντρας μου να ψηφισει κ μετα θα με παει διδυμοτειχο να ψηφισω...απο το πρωι στους δρομους θα ειμαι...

αντρια ευχομε το δωρο για τα πρωτα γεννεθλεια της βικτωριας να ειναι ενα αδερφακι!!!!

αφροδιτη μεσα στο τρεξιμο κ εσυ!!!!αντε να περασει κ η βαφτιση να ξεκουραστης λιγο!!!!

ολα ετοιμα????

τα χαλια τα σηκωσαμε κ εμεις φτανει τοσο απο σεπτεμβριο παλι...πρεπει να παρω παντοφλακια στην ελενα για μεσα στο σπιτι μην τριγυρναει ξυπολητη..

σουλακι, κι εγω αυτο σκεφτομουν σημερα, οτι πρεπει να παρω παντοφλακια (σταθερα) για μεσα στο σπιτι!!υπαρχουν αραγε;;;; εχει παρει καμια σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε?

Ειρήνη χρονια πολλά κοριτσακι μου! Να χαιρεσαι το ονομα σου, το παιδακι και την οικογενεια σου! Δεν σε ξέχασα, απλως δεν πρόλαβα να μπω!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια αν μπορούσα να πάω εκεί που ψηφίζω μάλλον θα ψήφιζα ΑΝΤΑΡΣΥΑ γιατι κατεβαινουν τα αδερφια/ξαδερφια μου....αλλιώς μάλλον ΣΥΡΙΖΑ....τον Αλεξη τον ειχα συμφοιτητη στην σχολη (7-8 χρονια μεγαλυτερος βέβαια...) και ήταν πραγματικά χαρισματικό παιδί και φαινόταν ότι θα πήγαινε ψηλά...(έκαιγε και καρδιές με τα κοριτσια...άσχετο) Εντάξει βέβαια πάντα ήταν ρεφορμιστής και όπως και οι περισσότεροι στον ΣΥΡΙΖΑ αλλα τι να πω...και με αυτό το εξω απο το ευρώ της ΑΝΤΑΡΣΥΑ δεν ξέρω που θα καταλήγαμε...

το θέμα είναι τώρα κατά πόσο μπορεί να ενωθεί η αριστερά και να χτυπήσει τον καπιταλισμό...είναι δύσκολο και σίγουρα δεν μπορεί να γίνει μονο από την Ελλάδα...Γιατι για εμένα αυτός είναι ο εχθρος της κοινωνίας μας...

θα δείξει πόσο μπορεί ο ΣΥΡΙΖΑ και η αριστερα να σταθεί στο ύψος των περιστάσεων...

εμεις σήμερα είμαστε χωρις τον μπαμπα μας και λείπουν και τα αδερφια μου και ειχα φιλες κλπ σημερα για βοηθεια και ... συμπαρασταση απλώς νιώθω τεράστια ανασφάλεια αν πχ σπάσουν τα νερά...Είναι δικαστικος αντιπροσωπος εδω κοντα μεν, αλλα δεν μπορει να αφησει το εκλογικο τμημα και θα γυρισει αυριο :(:(:(:(:( και τελος της εβδομαδας θα λειπει για 2 μερες εκτος Αθηνων (σε νησι) αλλα οκ τοτε θα ερθει ο ενας αδερφος μου και την εβδομαδα που προκειται να γεννησω παλι θα λειπει για 1 μερα εκτος Αθηνων...ουφφφφφφφφφφφφφφφ Τελικα ειναι δυσκολο να εισαι single mother! :lol::lol::lol::lol: Όσες σκέφτεστε να στείλετε τους αγαπημένους σας στην μαμακα τους πίσω................ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλώ πολυ πολυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...