Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ...

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΗΛΑΣΤΡΟ...Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΜΙΣΗ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΥΠΕΦΕΡΑ....ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΑΝΕ 5 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ....ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΟΙΔΗΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΡΑΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΡΑΧΟΚΟΚΑΛΙΑ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΕΝΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΝΑΝΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝΕ?ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΟΚ ΠΟΥ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΙΩΝΑ ΜΙΑ ΑΝΕΞΙΓΗΤΗ ΕΝΤΑΣΗ...ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΜΕΣΑ Κ ΤΟ ΤΑΙΖΑΝ Κ ΦΕΡΝΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΑΝΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΑΝΙΚΑΝΗ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΛΑΨΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΚΛΑΙΓΑ...Κ ΕΙΧΑ Κ ΤΟ ΝΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΚΗΝΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΧΩΝΑ,ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΔΙΠΛΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΛΕΕΙ,ΝΑ ΛΕΕΙ ,ΝΑ ΛΕΕΙ......ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ,ΟΠΩΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ??Ε!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΣ,ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ ΜΑΣ,ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΙΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.....ΛΟΓΩ ΚΙΛΩΝ ΕΝΝΟΟΥΣΕ....ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑ,ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ,ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΤΗΜΑ???ΗΤΑΝ ΓΤ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΒΑΡΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ,ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΤ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΑΠΛΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝΕ....ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΤΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ....ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ...

ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΗΛΑΣΤΡΟ...Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΜΙΣΗ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΥΠΕΦΕΡΑ....ΜΕ ΤΡΥΠΗΣΑΝΕ 5 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ....ΕΙΧΑ ΤΟΣΑ ΟΙΔΗΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΡΑΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΡΑΧΟΚΟΚΑΛΙΑ...Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ,ΕΝΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΦΕΡΝΑΝΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΟΥΝΕ?ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΟΚ ΠΟΥ ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΙΩΝΑ ΜΙΑ ΑΝΕΞΙΓΗΤΗ ΕΝΤΑΣΗ...ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΜΕΣΑ Κ ΤΟ ΤΑΙΖΑΝ Κ ΦΕΡΝΑΝΕ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΑΝΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΑΝΙΚΑΝΗ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ....ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΛΑΨΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΚΛΑΙΓΑ Κ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΕΚΛΑΙΓΑ...Κ ΕΙΧΑ Κ ΤΟ ΝΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΚΗΝΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ,ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ....1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΧΩΝΑ,ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΔΙΠΛΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΛΕΕΙ,ΝΑ ΛΕΕΙ ,ΝΑ ΛΕΕΙ......ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ,ΟΠΩΣ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ??Ε!ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΣ,ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ ΜΑΣ,ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΙΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ.....ΛΟΓΩ ΚΙΛΩΝ ΕΝΝΟΟΥΣΕ....ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΣΑ,ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ,ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΤΗΜΑ???ΗΤΑΝ ΓΤ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ,ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΒΑΡΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ,ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΤ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΑΠΛΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝΕ....ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΤΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ....ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ....

Καλημέρα Γιούλη μου! Πράγματι είναι δύσκολα όλα αυτά που περιγράφεις...Είσαι και μόνη σου και τα φορτώθηκες όλα εσύ....Εγώ σου το έχω πει, τέτοιες καταστάσεις τις αντιμετωπίζω όσο πιο ψυχρα μπορώ...Δηλαδή .... ακόμα και με τελεσίγραφα...

Για παράδειγμα όταν είχα γεννήσει για 2 μήνες με ζαλίζε πεθερά-πεθερός κάθε μέρα να περνάνε να τους ταίζω (είναι και ανοικύρευτη η πεθερά μου και δεν κάνει και τίποτα...) και να με ζαλίζουν για το ένα και το άλλο και γενικά ξεκινήσαν να προσπαθούν να ανακατεύονται στην ζωή μου και στην καθημερινοτητα μου με δικαιολογία και καλά το μωρό (η αλήθεια είναι ότι δεν είχαν τι να κάνουν με την ζωη τους και τα προβληματα τους και ήθελαν να πιαστούν απο κάπου...μεγααααλη ιστορία τωρα...)και μια δυο πεντε δεκα εικοσι τους το έκοψα μαχαίρι. Ένα θα σας πω, ο πεθερός μου είναι τόσο βλάκας που στο μαιευτήριο στην φάση που ήμασταν μεταξύ ΦΤ καΙ ΚΤ με τους γονείς μου και τα αδέρφια μου να αγωνιούν μαζί με εμενα αυτός ρωτούσε από κουτσομπολιό (πόσο το σιχαίνομαι ειδικά στους άντρες...) πόσα κιλά πήρα στην εγκυμοσύνη και αν πήρα πολλά ή λίγα και αν έκανα μεγάλη κοιλιά ή ποπο (εντάξει το τελευταίο το προσέθεσα εγώ :lol::lol::lol: ) και η πεθερά μου ήταν στο mall και ψώνιζε :lol::lol::lol: και μετά που τους καλέσαμε να βγάλουμε το μωρό από το μαιευτήριο ήταν εκδρομή :lol::lol::lol: γιατί το είχαν κλείσει μέρες πριν με φίλους και δεν μπορούσαν να το ακυρώσουν .......... χαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα νομίζω παίρνουν βραβείο βλακείας έτσι δεν είναι??

Δεν πρόκειται να χαλάσω την ζωή μου για κανεναν...και φιλενάδα σου προτείνω να γίνεις και εσύ λίγο πιο ψυχρή (σου το έχω πει άλλωστε). Σίγουρα το να συζητήσεις κάτι με τον σύντροφό σου και να βρεις λύση είναι το καλύτερο αλλά καμιά φορά αυτό δεν οδηγεί πουθενά και πρέπει μόνη σου να βρεις τις ισορροπίες σου...μακάρι ο σύντροφος να είναι ο βράχος και το στήριγμά μας...αυτό είναι το ιδανικό...ώρες ώρες σίγουρα έτσι είναι ΑΛΛΑ πολλές φορές πρέπει να πατάμε μόνη μας στα πόδια μας και να παίρνουμε τις αποφάσεις μας...

Και φιλενάδα σόρρυ αλλά δεν το πιστεύω ότι δεν ένιωσες επαφή με το μωρό από την στιγμή που ήσασταν τόσες ατελείωτες ώρες μαζί, μόνη σου ουσιαστικά χωρίς βοήθεια απο κανέναν .... γιατί κορίτσια εγώ το θεωρώ πολύ πολυ δύσκολο να μεγαλώνει σχεδόν αποκλειστικά μόνη της μια μάνα το παιδί της... έχει απίστευτες χαρές αλλά και φοβερές δυσκολίες...Και σίγουρα δεν μπορούμε όλες να κάνουμε τα ίδια πράγματα και δεν έχουμε τις ίδιες αντοχές και δυνατότητες....

Ξέρω ότι κάνεις την δίαιτα σου για τον εαυτό σου και τους άλλους τους έχεις γραμμένους και η προσωπική ικανοποίηση που θα έχεις όταν φτάσεις στον τελικο στοχο σου θα είναι μοναδική! Όσο για την συμπεριφορά του άντρα σου πραγματικά την θεωρώ ανώριμη (δεν νομίζω ότι το κάνει επίτηδες από βλακεία πιστεύω ότι το κάνει) και με εκνευρίζουν πολύ οι άντρες γιατί ώρες ώρες τα θέλουν όλα δικά τους: και όμορφη γυναίκα -στην τρίχα- και καλή μάνα και καθαρίστρια και εργαζόμενη και νοικοκυρά και μαγείρισα και δασκάλα και ερωμένη και έξυπνη και γενικά τα πάντα ενώ αν αυτοί χάσουν τα μαλλιά τους ή έχουν κοιλίτσα τότε...ααα δεν τρέχει τίποτα γιατί είναι ...άντρες...και ξέρετε αυτό δεν έχει ηλικία...έτσι σκέφτεται πχ και ο πεθερός μου που για να την σπάσει στην πεθερά μου λέει: αχ τι ωραία που είναι η μια και η άλλη (καταλάβατε τωρα περι τίνος πρόκειται?? :lol::lol::lol: ) και ο ίδιος δεν βλέπεται..................αλλά γενικά μια συμβουλή θα σου δώσω: μην χαρίζεσαι σε όσους δεν αξίζει να το κάνεις...δίνε ευκαιρίες δεν λέω, κάνε την προσπάθειά σου αλλά προσπάθησε να είσαι εσύ καλά! είναι πολύ σημαντικό αυτό και θα κάνει καλό και στο παιδί σου! Να είσαι εντάξει με τον εαυτο σου γιατί η ζωη είναι μικρή και δεν αξιζει να χαλιέσαι για κανέναν!

ουφ εχω να πω και άλλα αλλά δεν έχω χρονο...σας φιλώ πολύ πολυ

κορίτσια η Δανάη που χάθηκε? Πήγε γιατρο? Είχε καμια νεα της?

μακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη μου καταλαβαίνω πως νιώθεις αλλά δυστυχώς οι άντρες τις περισσότερες φορές αποδεικνύονται κατώτεροι των περιστάσεων. Οι πρώτες όμως μέρες με το νεογέννητο είναι πολύ δύσκολες για όλους και δεν αξίζει να μένεις σε κάποιες άσχημες στιγμές και να βαραίνουν έτσι οι αναμνήσεις σου.

Κι εγώ την πρώτη νύχτα που μου έφεραν να ταίσω την Κατερίνα, είπα να την ταίσουν οι μαίες γιατί δεν μπορούσα ούτε να τη σηκώσω και να τη βγάλω από το πυρέξ χωρίς βοήθεια. Ακόμα το σκέφτομαι και λέω πως το έκανα. Αλλά η μητρότητα δεν είναι έρωτας με την πρώτη ματιά και το δέσιμο που έχεις τώρα με τον Αλέξη δείχνει πόσο καλή μητέρα είσαι, όχι οι πρώτες στιγμές με τις ορμόνες να κάνουν πάρτυ και την απίστευτη ταλαιπωρία.

Για την εμφάνιση μας τώρα, και μένα με είχε πεθάνει στα υπονοούμενα όταν έμεινα έγγυος, ότι και καλά εγκαταλείπω τον εαυτό μου και τέτοια (το ότι δούλευα 12 ώρες και ταυτόχρονα ετοίμαζα γάμο και σπίτι δεν είχε σημασία, το φρύδι έπρεπε να είναι τέλειο). Ευτυχώς εγώ ήμουν τυχερή και πήρα λίγα κιλά τα οποία τα έχασα αμέσως και τώρα έχει και καμαρώνει...

Τα κιλά να τα χάσεις για να είσαι πρώτα εσύ καλά με τον εαυτό σου και μετά για το συντροφό σου, μην παραμελείς αυτή τη σχέση για τη μητρότητα που ούτως ή άλλως είναι προτεραιότητα. Εύχομαι σύντομα να ξαναγίνετε το ερωτευμένο ζευγάρι που ήσασταν πριν, μην εγκαταλείπεις την προσπάθεια. Όταν μπείτε πάλι σε μια σειρά θα ανταμειφθείς. Και το λέω για όλες μας αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?ρε παιδια δεν την παλευω αλλο.ολη μερα τρεχω. κ δεν δουλευω ετσι.τι κανω λαθος κ δεν μπορω να χαλαρωσω λιγο.μπαινω να σας διαβασω κ να γραψω κ θυμαμαι κατι που δεν εκανα κ φευγω.το εχω στο αιμα μου να μην μπορω 1να ηρεμησω.σημερα κατεβηκα κεντρο.2 ωρες εψαχνα παπουτσια για την βαφτιση.συγννωμη αλλα απελπιστηκα.πως περπατανε σε 12ποντα???μετα απο ψαξιμο κατι βρηκα.χθες πηγαμε παιδιατρο.10700(100 γραμμαρια σε 1το μηνα) και 82 υψος.πλεον εχουμε το ελευθερο να τρωμε τα παντα.με μετρο αλατι.ζαχαρη οχι.και χοιρινο μετα τους 18 μηνες.μας εδωσε να κανουμε εξετασεις αιματος ,ουρων,και υπερηχο κοιλιας,και εξεταση στα ματακια.ειναι λεει το τσεκ απ του χρονου...τελος παντων.

Βασιλική κι εσύ να χαίρεσαι τα αγοράκια σου! Συμφωνώ με τη Γεωργιάννα, οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ! Κάνε τα βασικά και μετά παίζε με τα πιτσιρίκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Δέσποινα για τα πεθερικά έχω να λέω ιστορίες για ώρες ατελείωτες...αλλά ποτε δεν τους άφησα μέσα στην ζωή μου....δεν μπορώ να καταλάβω γιατί από την στιγμή που παντρεύεσαι κάποιον πρέπει να έχεις πάνω από το κεφάλι σου και το σοι του...ειδικά αν είναι ότι να ναι...

δεν ξέρω νιώθω ότι δεν χρωστάω στην ζωή μου σε κανέναν παρα μόνο στα παιδιά μου...

εγώ αν είχα σοι 'οτι να 'ναι θα 'ντρεπόμουν' και θα φρόντιζα να βάλω εγώ πρώτη τα όρια...αλλά ξέρετε τι συμβαίνει γενικά στην κοινωνία μας? Ο καθένας κοιτάει τι κάνει ο άλλος και τα στραβά του άλλου και δεν κοιτάει την τύφλα του....και έχουμε μάθει γενικά να σχολιάζουμε και να κρίνουμε τους άλλους λες και και εμείς είμαστε τέλειοι...που σίγουρα μόνο αυτό δεν είμαστε...

το έχω παρατηρήσει αυτό σε πολλούς 50-60ρηδες...που δεν φτάνει που έκαναν την κοινωνία και την οικονομία μας σκ@τ@, έχουν και άποψη για τα πάντα...αντί να καθήσουν στα αυγά τους, να σκύψουν το κεφάλι και να πουν συγνώμη ... ακόμα θεωρούν ότι είναι κάποιοι!!! το λέω αυτό και εν όψει εκλογών που απ' ότι φαίνεται όλοι έχουν θράσσος και κατεβαίνουν ξανά υποψήφιοι και ζητούν και εξουσία... :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ξέρω τι με έπιασε σήμερα !!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα δεν θυμάμαι να έχει πρηστεί το στήθος μου τόσο κοντά στην ωορρηξία...

λες να έχουμε πελαργό????????????????????????????????

και να έχεις συμπτώματα από τόσο νωρίς στον κύκλο??????????????????? :D:D:D:D:D

ήσασταν 'φρόνιμα' παιδιά αυτόν τον μήνα??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΨΥΧΩΣΗ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ,ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΕΠΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΣΤΟ ΜΩΡΟ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΟΡΑΩ ΟΟΟΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑ(34 ΚΙΛΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ) ΠΡΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ AQUA AEROBIC....ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 1 ΩΡΑ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ...

ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ(ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ) ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ....

ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...

ΑΓΑΠΗΣΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ,ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

Γιουλη που θα σου σχολιασω μετα γτ πολυ με τσαντισε η συμπεριφορα του Νικου!!

Σαμανθα μου ειμασταν φρονιμοι και γενικα προσεχουμε, αλλα θα μπορουσε απο καταλαθος να ξεφυγε κατι; χωρις κανουμε γι'αυτο ρωταω;

δεν μπορω να πιστεψω οτι τοσο ευκολα!!!!! ομως με ανυσηχει πολυ το στηθος μου που ειναι ετσι!!! αχ δεν θελω ακομη!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα τα πεθερικα σου ειναι για σιριαλ! :lol::lol::lol: και πιστευω οτι ταιριαζουν και με το ριαλιτι που εχει στον ΑΝΤ1.

Και εγω τις πρωτες μερες στον Διονυση ημουνα πιο κρυα! τωρα ειναι ο ερωτας μου!! ενω στον Αλεξανδρο απο την αρχη ηταν η αδυναμια μου! ημουνα και μονη μου τελειως. Ολα θελουν δυναμη στην ζωη μας για να ειμαστε τα παντα!!

Εχετε δικαιο η Δανη που ειναι;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσως η Δανάη να ετοιμάζει τα γενέθλια της Μυρτούλας και δεν προλαβαίνει να μπει...

Γεωργιάννα λες???

Ωχ, ξύπνησε ο ταρζάν! Τα υπόλοιπα μετά... Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου δεν ξερω τι να πω!! δεν εχω πει τπτ στον ανδρα μου γτ εαν ειμαι θα ηθελα να του κανω εκπληξη. βεβαια αυτος ξερω οτι εαν του πω κατι τωρα θα μου πει οτι λεω βλακιες!

Γιουλη ο Νικος ειναι απαραδεκτος με την συμπεριφορα του! δεν λεγονται αυτα τα πραγματα σ'εναν ανθρωπο που προσπαθει αλλα και μεγαλωνει το παιδι σου!!! πολλες φορες που εχω ρωτησει τον ανδρα μου εαν ειμαι χονδρη μου, παντα μου λεει πως ειμαι κουκλα. μου εχουν μεινει 7-8 κιλα αλλα δεν κανω προσπαθειες για διαιτα. εαν ειχα λεφτα θα πηγαινα στην διαιτολογο που με παρακολουθουσε παλια. ετσι για να με συμβουλεψει.

εισαι μια χαρ κοπελα και εαν πεφτει ψυχολογικα θα μας τα λες εμας και ειδες ολες πεσαμε απανω σου να σε ανεβασουμε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια!!!!!!το ξέρω ότι χάθηκα γιατί τρέχω σαν τον Βέγγο και τη Γεωργία Βασιλειάδου μαζί!!!! :lol: σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!!δεν έχω προλάβει να διαβάσω αλλά από ο,τι ειδα η Γεωργιάννα μπορεί να ειναι η επόμενη;;;;;;;;;;; :D αντε!!!

είμαστε όλοι καλά,ετοιμαζόμαστε για αύριο,΄χθες ήρθε ο αδελφός μου ο μεγάλος και σε λίγο φτάνει κ η μανούλα μου!!την τεράρτη ακούσαμε όπως σας έγραψε κ η δαφνη την καρδούλα και διανυω την έβδομη εβδομάδα!μόλις προλάβω θα φτιάξω κ το τικεράκι!μια χαρά!οι πρωτες εξετάσεις αίματος κ ούρων υποδειγματικές κ ο αιματοκρίτης μου στο 39,7!!!!μια βλαμμένη μαία μου έλεγε δεν μπορείς να θηλάζεις στην εγκυμοσύνη,θα σου πέσει ο αιματοκρίτης ειδικά στον 7ο μήνα και θα κάνεις μεταγγίσεις και τι μπορεί να κολλήσεις από μεταγγιζόμενο αίμα κ άλλα τέτοια φοβιστικά!!!τελοσπάντων, όπως έγραψα και στην Αφροδίτη, μίλησα με μια άλλη μαία-σύμβουλου θηλασμού στα Χανιά,η οποία ήταν πιο ενημερωμένη και διαλλακτική και στο να το κρατήσω κανένα μηνα ακόμη,σιγά σιγά έχω σταματήσει τον απογευματινό θηλασμό και έχω κρατησει πρωί-βράδυ.η μαια μου ειπε οτι μέχρι τηςν 16η ίσως και την 20η εβδομάδα ειναι ασφαλες γιατι η μήτρα είναι δεκτική στην ωκυτοκίνη μετά από εκείνη την εβδομάδα.αλλά θα ήθελα να έχει μεσολαβήσει ενα ικανό διάστημα μεταξύ του αποθηλασμού και της γέννησης ώστε να έχει προσαρμοστεί κ η μυρτώ και εγώ.το ξέρω ότι θα ζοριστώ αλλά νομίζω ότι έτσι γίνεται,κύκλοι κλείνουν,κύκλοι ανοίγουν...Δεν πιστεύω ότι θα μπορούσα να ανταπεξέλθω σωματικά και ψυχολογικά στο tandem nursing.νιώθω ότι μετά από ενα χρόνο έχω καταφέρει να δώσω ο,τι μπορούσα στη Μυρτώ.και όπως λέει κ η θεραπεύτριά μου,δεν είναι ο θηλασμός ο μοναδικός τρόπος για να έχουμε επαφή με το παιδί μας.

υπόσχομαι να διαβάσω και τα υπόλοιπα νέα σας εντός των ημερών!!!

Γεωργιάννα,πάω να ξεκινήσω τα μαγειρέματα για αύριο!!!έρχεσαι;;;;;το μενού τελικά θα έχει 3 ταψιά pizza,πατατοσαλάτα,πληγουροσαλάτα,πράσινη σαλάτα,μακαρόνια στριφτά με λαχανικά και γιαούρτι,η πεθερά μου θα φτιάξει σαντουιτσάκια με κοτόπουλο κ μαρούλι,μια σπανακόπιτα,σουβλάκια με κεφτεδάκι,γραβιέρα και ντοματίνια και κάτι μπουκίτσες γραβιέρας στο φουρνο,η μανούλα μου θα φέρει ενα κέκι αλμυρό με τυριά και ζαμπον που έφτιαξε,ντολμαδάκια και αύριο θα φτιάξει κ πουγκάκια με φύλλο κρούστας στο φούρνο με πράσο κ μανιτάρια.η νονά της θα φτιάξει την τούρτα με κρεμα και σοκολάτα και η ξαδέλφη του κώστα θα φτιάξει cupcakes.θα είμαστε 24 άτομα με τέσσερα παιδιά και 3 εγκυμονούσες!!!

πάω στην κουζίνα!σας φιλώ όλους και σας ευχαριστώ!!!μακια μακια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη πηγα να κλεισω εισητηριο αλλα δεν ειχανε. Μου ειπαν οτι τους τελειωσαν επειδη εχουν ενα παρτυ να ερθουν :lol::lol::lol::lol: με μεγαλη μου ευχαριστηση θα ερχομουνα!!!!!

Πολλα φαγητα κανατε, οι εγκυμονουσες θα εχουν να φανε για 3!! :lol::lol::lol::lol:

Γτ λετε οτι θα ειμαι η επομενη; δεν θελω ακομη!!

Τα νευρα μου τσαταλια η Φρεζυδερμ εχει παλι προβλημα με το γαλα! εχουν ελλειψη. ευτυχως μεχρι Δευτερα- Τριτη εχω αλλα μετα;;

Αφρο μηπως εχεις στο φαρμακειο να ερθω να παρω; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινεται??Κοιμηθήκαν τα ταρζανάκια μας???Εμένα ναι,τι ωραια,ώρα να ηρεμήσω λιγάκι.

Γιούλη,εχεις απόλυτο δικιο να αντιδράς έτσι,θέλει πολλά κότσια να ανταπεξέλθεις,γτ όπως κ να το κάνουμε αν δεν μας κτλβει ο ίδιος μας ο άνθρωπος ποιος θα μας κτλβει???ειδικά σε περίπτωση εγκυμοσύνης, οπού ο σημαντικότερο απο όλα είναι το παιδί ...τι να πώ,η επιστήμη σηκώνει τα χερια ψηλά.

Και εμένα μου έλεγε ότι πάχυνα αλλά με ενθαρυνε πως θα τα χασω με βεβαιότητα...ο καιρός πέρασε χωρίς να δινει σημασια ο ένας στον άλλο...γτ η αλήθεια είναι πως εξωτερικά κ εμενα ο αντρας μου ώρες ωρες δεν μου αρέσει ,μέχρι να φτιαχτεί κ να γίνει άνθρωπος....οπότε δεν είναι μονο εμεις ,ειναι κ αλλος να σου βγάζει την διάθεση να ασχοληθείς,εγώ το κάνω για τον εαυτό μου πάνω απολα κ μετα για τους υπόλοιπους....

Μου την σπάει που την βλέπουν έτσι όμως,έχουμε 1000000 πράγματα την ημέρα να κάνουμε κ θα έχουμε κ την βλακεία του αλουνου αν του κάνω κλικ???Δεν ασχολουμαι καν να κοιτανε τα χάλια τους.

Καταστάσεις που ίσως ξεπερνιούνται όταν ηρεμησουμε λίγο κ πάνω απολα να τα βρουμε με τον ευατό μας κ μετά με τους αλλους.

Σαμάνθα γτ καλέσατε πεθερικά για να πάτε σπιτι 1η μέρα εξόδου απο το μαιευτηριο,με το μωρο???

Το θεωρώ εντελώς πριβέ οικογενειακή κατάσταση....ανατριχιάζω στην ιδέα!!!

Δαναη εμείς ειμασταν 45 άτομα κ ούτε τα μισά απο το μενου δεν ειχα!!!

Καλες ετοιμασιες,πολύ γιαααμιιιι θα πέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες γειά σας!

Κι εγώ επικοινώνησα με τη Δανάη το απόγευμα αλλά που να μπω να το γράψω... 10 το βράδυ μαζευτήκαμε :lol::lol:

Και απ'οτι βλέπω στο chat, όλες τώρα μπήκανε!!! :lol:

Πήγαμε για ψώνια και μια αλλαγή ενός δώρου. Άλλαξα ένα φορεματάκι που φέραν στη Γεωργία γιατί έχω πολλάααααααααα και πήρα δύο σορτσάκια ;) έτσι για να βγάλουμε τα μπουτάκια έξω!

Τα ψώνια, μου πήγαν 100 ευρώ (άουτς...!) Πήρα ένα καλό μαξιλάρι από latex στη Γεωργία γιατί τελευταία σκαρφαρώνει στα δικά μας, μία ομπρέλα για το καρότσι, και δυο καλύμματα aerosleep αντιιδρωτικά για το κάθισμα αυτοκινήτου και το καρότσι.

Αν και κουράστηκα, την κατευχαριστήθηκα την εξόρμηση στα μπεμπεδομαγαζιά [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ....ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΥΛΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΤ ΛΕΕΙ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ.....ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ(ΟΣΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΔΗΛ)....Κ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΔΗΛ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕΤΑ???ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΝΕΥΡΑΣΘΕΝΙΚΗ ΜΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.....ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ Κ ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ...Κ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΝΗΜΗ Κ ΟΣΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΚΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟΤΥΓΧΑΝΩ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ...Κ ΝΑ ΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ??ΣΕ ΤΡΕΛΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ....1 ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ Κ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΑ ΠΗΡΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ Κ ΗΡΘΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ Κ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ....ΚΙ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ,ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ, Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΣΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ ΠΙΚΡΑΘΗΚΕ....ΤΟ ΑΘΩΟ ΜΟΥ ΜΥΑΛΟ ΠΗΓΕ ΣΕ ΠΡΩΗΝ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΝΙΚΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΓΕ ΣΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ.....ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΠΟΛΛΑ...Κ ΜΕ ΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΑ ΤΙ ΝΙΩΘΩ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΑ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΤΗ ΦΛΟΓΑ....ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙ ΑΥΤΟ....

ΣΤΕΙΣΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ,ΜΕΓΕΙΑ!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΓΟΡΑΣΑ 3 ΜΑΓΙΩ,ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΥΧΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ,Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΣΟΝ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ....ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ Κ ΦΩΤΟ....

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 13 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 11 ΣΤΗΝ ΑΓ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ(ΠΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ)

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη δεν έχει κανείς το δικαίωμα να σε υποβιβάζει έτσι! Η συμπεριφορά του Νίκου είναι συχνά απαράδεκτη απ' ότι έχω καταλάβει. Μην πτοείσαι και μη το επιτρέπεις. Έχεις περάσει πολλές δυσκολίες και τα κατάφερες!!

Δανάη τρόμαξα με το μενού! Και πείνασα!!! Χιλιόχρονη η Μυρτούλα σου, να'ναι πάντα γερή, ζωηρή, χαρούμενη και τσαχπίνα!! Να περάσετε υπέροχα αύριο! Αχ ανυπομονώ να σας γνωρίσω από κοντά.

Γωγώ καλά τα λες, ας κοιτάνε και λίγο τα χάλια τους! :lol:

Αναστασία με γεια τα ψώνια! Εμένα μου έφεραν μια προβιά για το καρότσι (αληθινή προβιά) η οποία λέει έχει την ιδιότητα να κρατάει ζέστη το χειμώνα και δροσιά το καλοκαίρι, μέχρι τώρα όντως κάνει δουλειά, τώρα στο κατακαλόκαιρο δε ξέρω πως θα είναι... Αυτά που πήρες εσύ πως είναι, από τι υλικό??

Ο Άρης στριφογυρνάει στον ύπνο του και βγάζει κραυγούλες. Δόντια... και όνειρα...

Είχαν έρθει οι γονείς μου από εδώ, ο Βαγγέλης λείπει στο μαγαζί.

Πάω να την πέσω κι εγώ, όνειρα γλυκά σας εύχομαι, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] στην Μουρτουλα μας!!!!!!!

Δαναη να την χαιρεσε και με το καλο το 2ο μωρακι!!!!!

Γιουλη τραγικα τα πραγματα, μακαρι κατι να γινει να φτιαξουν!! Θα ηθελα πολυ να ερχομουνα αλλα δυστηχως λογο εκλογων η εκθεση που εχουμε μεταφερθηκε το αλλο Σ/κ και ετσι πρεπει να παω στο αεροδρομιο στο εκθεσιακο. ευτυχως που δουλευει και ο ανδρας μου εκει και ετσι θα τον δω και λιγακι!

Εφυγα!! παω για ψωνια! ειχα λιγα χρηματα δωρο απο την αδελφη μου και μου καθοντουσαν που τα εβλεπα :lol::lol::lol::lol: μου φωναζουν να τα χαλασωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μυρτούλα μου γλυκιά, χρόνια σου πολλά! Πολύχρονη και ευτυχισμένη! Να σε χαίρονται οι γονείς σου και με το καλό να έρθει και η νέα σου αδερφούλα! Ωχ! Πως μου βγήκε αυτό? Μάλλον κάτι μου λέει ότι θα είναι κοριτσάκι :lol::lol::lol:

Δάφνη, ωράια τέλεια η προβιά για το χειμώνα! Το καλοκαίρι τώρα :roll: θα δείξει.

Αυτό που πήρα εγώ είναι κάπως έτσι :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σελίδα είναι αυτή http://www.aerosleep.com/en/our-products/how-can-aerosleep-improve-the-safety-and-health-of-your-sleeping-baby/detail/anti-transpiration-layer-for-car-seat-or-stroller

Έγώ το πήρα από το λητώ 22,9 ευρώ. Τα έχει και το amazon 19,99 λίρες οπότε είναι μία η άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Και πάλι χρόνια πολλά πολλά πολλά και χαρούμενα στη Μυρτούλα μας!!!!

Γεωργιάννα καλά ψώνια!

Αναστασία ευχαριστώ.

Κι εμείς ετοιμαζόμαστε για βόλτες, δε ξέρω που και τι ακόμα αλλά έχω διάθεση να βγω.

Α και μόλις ανακάλυψα μια παλιά μου συμμαθήτρια που μένει σχεδόν δίπλα μας κι έχει 3 παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!

ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΥΡΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :D:D:D:D ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΔΥΜΟΥΛΑ ΜΑΣ (ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ -ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ) ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΚΟΠΗ, ΠΗΓΑΜΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΡΟ, 2500 ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΛΙΣΗ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ 300 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...

ΕΓΩ ΜΟΝΟ 5 ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΝΙ ΚΟΛΗΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ...ΞΕ-Κ@ΛΑ ΑΠΑ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ.......

ΤΙ ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ 21-22 ΜΑΙΟΥ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!! ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ???ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ....ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΨΗΦΟ (ΑΝΤΑΡΣΥΑ :lol::lol::lol::lol: ) ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ.................

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ????????????????????????

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou!! :D

Danae mou na xereste tin mikroula sas, geri k xamogelasti.. XRONIA POLLA K POLIXRWMA [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] Me to kalo to aderfaki tis :)

Anastasia mou k emeis prepei na pame na paroume kalimata, opwsdipote tou car seat.. I Victoria idrwnei apisteuta :shock:

K emeis pigame k 4wnisame kalokairina rouxa tis mikris (kolan, fanelitses, eswterika formakia k.t.l) k dwsame €140,00 :o xalali tis!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...