Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Γεωργιάννα καλά βολεύτηκες με τον αντρούλη σου,αυτός τι γνώμη έχει??Σε φαντάζομαι πάρλα που θα σε πιάνει πρωινιάτικα κ σοβαρά θέματα κιόλας!!!"αγάπη μου,μιάς κ μας πηγαινοφερνεις τόσο όμορφα κ ξεκινάει μαγικά η μέρα σου,τι θα λεγες στην ιδέα να πηγαινοφερνεις 3 άτομα???"

Θετική απάντηση περιμένεις :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρεπιπτόντως....το φωτιστικό που φαινεται ελαφρώς να ακουμπαει η Ζηνα καταστροφεας στην φώτο.....πλέον δεν υπάρχει,εκεί φάινεται μόνο ο κορμος είχε κ μια γυάλινη οβαλ μπάλα πάνω...ευτυχως δεν χτύπησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γωγω μου εισαι πολυ κακια :lol::lol: το πρωι δεν μιλαω ειδικα στο αυτοκ. δεν εχω ξυπνησει τελειως!! Το απογευμα ομως.............

Αυτες τις μερες μ' εχει πιασει απιιστευτη ορεξη για.... και ο κακομοιρης μου ειπε μηπως επειδη θελεις και 3ο;;;;; εχθες το βραδυ μου ειπε οτι πως να σκεφτει 3ο παιδι οταν ο ιδιος ειναι απληρωτος; εχει δικαιο!! :( αυτο που του απαντησα ειναι αφησε εμενα να θελω και εσυ κρατα μια ισορροπια. ετσι ειναι καποιος ονειρευετε και καποιος παταει στην γη αλλιως παει πεταξε και το σπιτι :lol::lol::lol:

ευτυχως που ειναι η δουλεια μου κοντα στο σπιτι της συνηφαδας μου γτ με παρατησε!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αχ Άφρο, διάβασα το κέιμενό σου και κλάιω στη δουλειά! Επαναλαμβάνω: Τι θα γίνει με αυτές τις ορμόνες; Μάρθα Βούρτση έχω καταντήσει (όχι ότι δεν ήμουν και πριν). Είμαι στενοχωρημένη σήμερα. Μου είπε χτες ο άντρας μου ότι όταν έφυγα το πρωί για δουλειά η Κατερίνα έκλαιγε για αρκετή ώρα, έλεγε "πάει" και έκλαιγε! Και σήμερα έκλαιγε με δάκτυα που έφευγα... Χάλια είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το πάρτυ γενεθλιών την Κυριακή (πρέπει να βρω πως βάζουν τικεράκι) δεν θα κάνω πολλά πράγματα. Ένα μικρό και ταπεινό μπουφέ Γεωργιάννα, πως ήταν ο δικός σου? Καμία σχέση! Έχω όμως πάρει ήδη πιατάκια, καπελάκια, ποτηράκια, χαρτοπετσέτες κ.α. που λένε 1st Birthday και έχω παραγγείλει και τουρτα σε σχήμα άσου. Λέω να φτάξω πρώτη φορά cupcakes (μιλαμε για πολύ αμερικανιά το πάρτυ), η μαμά μου φτάχνει ωραία πίτσα σε ταψί, καμιά πίτα, καναπεδάκια, κρουασανάκια που φτιάχνω με σφολιάτα και νουτέλα και θα δω τι άλλο. Συμφωνώ με τη Γωγώ: δεν είναι για το φαί που έρχονται αλλά για να γιορτάσουν μαζί μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕσποινα πρεπει να το συνηθησεις. Αργοτερα θα συνηθησει και η ιδια. ποιος προσεχει την Κατερινα; Εμενα κλαιει λιγο και μετα το ξεχναει. οταν πηγαινω στην συνηφαδα μου να τον παρω γελαει και χωνετε στην αγκαλια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Gewrgianna mou se katalavainw pou 8es k 3o, se niw8w giati 8elw k egw paaaara poli 2o..

Opote 8elei o 8eos as to steilei, kalodexoumeno!!! Den 8elw na agxw8w (an ta kataferw diladi :oops: iposineidita doulevei) giati to agxos me katastre4e otan prospa8ousame gia tin Victoria, eimoun apo tis atixes pou talaipwri8ika na tin kanw..

Katerina mou k egw tis prwtes meres otan tin afina stin mama mou efeuga me varia kardia alla den exoume alli epilogi..

Gwgw krata gera :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα αντε να σε κολλησουμε κ εσενα γκαστριτιδα :lol::lol::lol:

στεναχωρεθηκα πολυ για το τρακαρισμα...ευτυχως δεν παθατε τιποτα φανταζομε την τρομαρα που θα πηρες...

δεσποινα μεσα στο σπιτι την ειχα με καλτσουλες που εχουν δερμα απο κατω εξω ομως φορουσε κανονικα τα παππουτσακια της,καλο ειναι να τις βαζεις καπου καπου για να συνηθησει κιολας οταν βγαινετε εξω..

αμα με εκανε ετσι η ελενα δεν θα αντεχα να την αφηνω να κλαιει...καποτε προσεχα ενα κοριτσακι 14 μηνων κλαμα που εκανε η καημενουλα οταν εφευγαν οι γονεις της με 1000 ζορια την ηρεμουσα μερικες φορες την πηγαινα στο παιδικο να μην τους βλεπει που φευγαν...δυσκολη φαση για τους γονεις παντως...

αντρια αντε σε λιγες μερες θα αρχισεις κ εσυ τανι τανι μεχρι να πετανει :lol::lol::lol::lol::lol: μετρα αντιστροφα!!!!!!!

αναστασια φαινετε η πονηραδα στο ματι της!!!!γυαλιζει!!!!!!! :lol::lol::lol:

γωγω δεν φταει η μπουμπου εσυ φταις που δεν το μαζεψες το φωτιστικο τωρα παρε καινουριο για να βαλεις μυαλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν φτανει σου κανει κ ανακαινηση το παιδι :lol::lol::lol:

καλο ταξιδι κ να περασετε υπεροχα στην βαφτιση!!!!

σαμανθα τα υπογλωσσια!!!!νομιζω μου ερχετε το εγκεφαλικο με το ποσο που διαβασα!!!! :shock::shock::shock:

αφρο μην στεναχωριεσε κ εγω που ειχα για ολους καρεκλες οι μιση ηταν ορθιοι κ κυνηγουσαν τα παιδια τους :lol::lol::lol:

δαναη πολυ ωραιο το αρθρο!!!!καλα κανεις κ συνεχιζεις εχω ακουσει πολλες μανουλες που θηλαζαν σε ολη την εγκυμοσυνη,το δυσκολο ειναι οταν θα πας να γεννησεις κ το πρωτο διαστημα με το νεογεννητο..ολα θα βρουν τον δρομο τους μην στεναχωριεσε!!!

σημερα εχει παλι υπηρεσια ο κυρης του σπιτιου ευτυχως να υσηχασουν λιγο τα αυτακια μου με εχει πριξει ολη την ωρα γκρινιαζει!!!ελεος!!!!!!!

περιμενω κ πελατησσα σε λιγη ωρα αντε να ξεσπασω εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Δέσποινα,κ εγώ ζορίστηκα πολύ στην αρχή όταν πρωτοξεκίνησα τη δουλειά...οι περισσότερες ζορίζονται νομίζω...αλλά ήξερα ότι την άφηνα σε καλά χέρια (του άντρα μου) και γρήγορα μπήκα στο ρυθμό!θα συμφωνήσω με τη Γεωργιάννα,πρέπει κ εμείς κ αυτά να προσαρμοστούν.δεν υπάρχει άλλη λύση.τώρα με το που ακούει το αυτοκίνητο το μεσημέρι που επιστρέφω,αρχίζει κ χοροπηδάει κ μόλις ανοίξω την πόρτα χαμογελάει κ τσιρίζει!!εκεί τα ξεχνώ όλα!!!καλές προετοιμασίες για την Κυριακή!!σημασία έχει να περάσετε καλά όχι να σκάσει ο κόσμος στο φαί!!!έχω στο μυαλό μου αυτό που είχε γράψει η γωγώ,να μην χάνουμε τις στιγμές με τα ζουζούνια πνιγμένες στην κουζίνα κ στο τρέξιμο!

Γωγώ, καλό ταξίδι,να προσέχετε και να περάσετε υπέροχα στη βάφτιση!!!!!!να το απολαύσεις!!!

Αναστασία,θηρίο έγινε η Γεωργία!!!μεγάλωσε πολύ!!!!

Ανδρια,καλή επιτυχία με το τανι τανι!! :lol: μήπως το τικεράκι σε αγχώνει ακόμη περισσότερο;;;λέω, μήπως;απόλαυσε το κ θα 'ρθει...

αυριο θα παμε στο πρωτο μας παιδικό πάρτυ,μιας φίλης που γνωριστήκαμε στο ΠΙΚΠΑ στα μαθήματα ανώδυνου κ από τότε μιλάμε και συναντιόμαστε συχνά,περνάμε μαζί τις αγωνίες και τις χαρές μας!

Δευτερα έχω ΡΕΠΟ!!!!!και τρίτη ΑΠΕΡΓΙΑ!!!!!ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ!!!!!!!!! :D:D:D ΕΧΩ τόση ανάγκη από ξεκούραση!!!!

Από τη Γλυκερία μας έχει καμιά νέα;;πώς είναι;

σας φιλώ!!πάω να λιώσω στον καναπέ με νεο grey's anatomy!!!!μυρίζομαι πως πάει και τέλος η σειρά.. :( ο κώστας μετά το μαθημα πήγε σε φίλο του για ποτό οπότε home (almost) alone!!!!!σας φιλώ και καλή ξεκούραση!!

ΥΓ.Γεωργιάννα,πες πες,κάτι θα γίνει!καλά κάνεις κ ονειρεύεσαι!!!αν μας το κόψουν κ αυτό,καήκαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς σήμερα μου είπαν ότι η Κατερίνα δεν έκλαψε πολύ μετά που έφυγα. Έχω ξεκινήσει δουλειά από τον Φεβρουάριο. Την κρατάει ο άντρας μέχρι τις 11 περίπου γιατί δουλεύει αργότερα και μετά την αναλαμβάνει η μητέρα μου μέχρι τις 6 παρά που γυρίζω σπίτι. Πάντα χαίρεται πολύ όταν επιστρέφω αλλά πρώτη φορά κλαίει τόσο όταν φεύγω. Νομίζω περνάει καθυστερημένο άγχος αποχωρισμού.

Happy της φοράω πάντα παπούτσια όταν είμαστε έξω και προχωράει πολύ άνετα.

Andria χαλάρωσε κι απόλαυσέ το!Και θα έρθει και το δεύτερο μωρούλι. Και στη Γεωργιάννα το τρίτο όταν είναι έτοιμοι.

Δανάη τέλειο το τετραήμερο!

Καλά, δεν θα πιστέψετε τι έπαθα τώρα: Πήγα να κουνήσω το γάλα της Κατερίνας χωρίς να έχω κλείσει καλά το μπιμπερό και μου πετάχτηκε καυτό γάλα σε όλο το λαιμό! Πολύ πόνος και είναι ακόμα κόκκινο-ελπίζω να μη μείνει σημάδι. Και τα άκουσα από πάνω κι από τον άντρα μου: ότι βιάζομαι, ότι μπορούσε να μου πάει στο μάτι και άλλα τρυφερά και παρηγορητικά! Τα νεύρα μου!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δέσποινα δεν έχεις να βάλεις πάνω κάποια κρέμα για εγκαύματα? Αν δεν έχεις, βάλε απλή ενυδατική σε παχύ στρώμα (απ'του μωρού ακόμη καλύτερα). Περαστικά σου!

Εμείς ξεκινάμε πάλι να μην κοιμόμαστε νωρίς.... Τι την πιάνει όταν γυρίζουμε Αθήνα δεν ξέρω :?

Ενώ όπου έχουμε πάει εκτός Αθηνών νυστάζει απ τις 9:30 και 10 είναι ξερή, εδώ πάλι κοιμόμαστε αργά...

παρόλο που ξεκινάω την διαδικασία ύπνου από νωρίς...

Μάλλον πρέπει να το πάρω απόφαση :( απλά όταν σε 1,5 μήνα θα γυρίσω στη δουλειά και θα ξυπνάω 5:30 το πρωί θα είναι ζόρι, αφού με ξεπατώνει μέχρι αργά το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Απο την Γλυκερια ειχα εγω νεα. Νομιζα οτι σας το ειπα μιλησα μαζι της και μου ειπε οτι και οι 2 παππουδες ειναι σε διπλανα δωματια. Η Μεριεττα( η μεγαλη της) εχει σταναχωρηθει πολυ. Γενικα στασιμα τα πραγματα!! Το φραντολακι της ειναι καλα και την Δευτερα κλεινει χρονο!!!

Δαναη μου ειναι το αντιθετο ο ανδρας μου εαν δεν του πω τπτ κατι μπορει να γινει.

Δεν ελπιζω για αλλο ενα παιδι γτ καταλαβαινω πως ειμαστε και απλα ονειρευομαι. Μπορει καπου μεσα μου να το θελω το 3ο αλλα οικονομικα θα δυσκολευτουμε παρα πολυ, δεν νομιζω πως υπαρχει λογος!!

ΚΑι εγω εχω ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ!!!!! και του κοσμου τις δουλειες!! :lol::lol::lol::lol:

Σουλιτσα μου τι ζωδιο ειναι ο ανδρας σου;

Πηγαμε σημερα Ομονοια με το μετρο. ο Διονυσης τα ειδε ολα!! φοβηθηκε παρα πολυ!!!! Πρωτη φορα τον ειδα ετσι! Γουρλοτα ματια!!!!

Δεσποινα δεν θα σου αφησει σημαδι! δεν δουλευεις μειωμενο ωραριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγαμε σημερα Ομονοια με το μετρο. ο Διονυσης τα ειδε ολα!! φοβηθηκε παρα πολυ!!!! Πρωτη φορα τον ειδα ετσι! Γουρλοτα ματια!!!!

Βρε φιλενάδα, πολύ φοβιτσιάρης μας βγήκε ο Διονύσης :lol: Γιατί έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει μοιασει στην μαμακα του!!!! εγω να δεις πιεση που ανεβαζω!! στην αρχη πηγαινα στο γιατρο με το μετρο και μου εβρισκε πιεση! Τελος το αλατι, πηγαινα εγω μετριομουνα τπτ δεν ειχα. καποια στιγμη η πιεση αρχισε να πεφτει και εφτασε 10. Ξεκινησα να παιρνω ταξι για να πηγαινω στο γιατρο και ολα καλα!!

Εγω κοριτσια αποχωρησα απο το facebook απο την ομαδα γτ ειδα οτι μπαινουν ατομα που δεν εχουν σχεση με αυτους τους μηνες και πολλα αλλα. Με καληπτει το μαμμυ προς το παρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Που χαθηκατε; ολες πηγατε βολτα;

καλα κανετε εχει πολυ ωραια μερα εξω!!!! Εμεις λεμε σε λιγο να φυγουμε να παμε για ενα καφεδακι με τον ανδρουλη μου και φυσικα το μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου ειναι σκορπιος με ωροσκοπο σκορπιο :shock: τελεια????

πω πω νοιωθω κομματια...

αυτο το μικροσκοπικο ανθρωπακι θα με ξεκανει!!!

εχει παθει μεταλαξη!!!!

δεν θελει να την πιανουν απο το χερι στο δρομο νευριαζει καθετε κατω κ κλαιει...δεν τρωει κ το ψωμακι θελει μονη της να το τρωει...αν δεν γινει το δικο της χαλαει τον κοσμο!!!!

φερτε πισω το παιδι μου αθλοιοι εξωγηινοι!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αφηστε που τωρα αφησαμε το περπατημα κ αρχισαμε το τρεξιμο!!!!!

παω να ξαπλωσω γιατι το θηριακι μεσα στην κοιλια μου διαμαρτυρετε μια απο εξω μια απο μεσα τι κοριτσια ειναι αυτα?!!!παει η μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Sas grafw gia 3i k teleutaia fora :?

Simera pigame ekdromi me to omilo autokinitou subaru, eipame na mazeutoume oli se ena venzinadiko k na 3ekinisoume oloi mazi.. Molis pigame mia "fili" mou eipe pws forousa polla rouxa tis victorias, tin eixa me ena kolan, kaltses k me ena makromaniko formaki.. Telospantwn!!

Sto kentro milousame gia tin diatrofi tis victorias k ta "apogoreumena" tis eipa k gia tin zaxari k me rwtise poia einai i paidiatros mou k mou leei etsi mpourdes!! Emena apo 8 minwn etrwgan apo ola

Se kapoia fasi piga toualeta k afisa tin Victoria ston giwrgo k wspou na epistre4w tin eixe auti tis kratouse loukouma k i mikri eglife to siropi, mou vgike to aima sto kefali.. Tis eipa me entono ifos V.... (to onoma tis) sou eipa pws den tis dinw zaxari giati tis dineis loukouma, k mou arxise tin epi8esi pisteveis pws den 8a faei zaxari pote? Eisai poli iperprostateutiki k min kanei etsi, k nomizeis ta farmaka pou dineis einai sugar free? K leei tis victorias pigene stin mama sou k emeis den 3eroume apo mwra..

Fisika tis apantisa k tis eipa pws apo tin stigmi pou i mikri den to zita k oso perna apo to xeri mou den 8a tis dinw k ofelos den iparxei, POTE den edwsa to dikaiwma na anakatwnete stin anatrofi tou mwrou mou k eidika olo auto pou egine na tis dwsei me ipoulo tropo kati pou egw den egkrinw k to gnwrizei..

Auta einai liga sta polla pou eipe.. Mas ekane rezili..

Ekana k ena xesimo tou andra mou epeidi itan ipo tin epitirisi tou, fisika o koumparos mas mou eipe pws o giwrgos otan pige na tis dwsei tis ekane paratirisi k wspou na girisei apo tin slli tis edwse.. I kopela den exei eleos!! Mou tin eipe gia ta mallakia tis pou empenan ligo sta matia tis k den tis ta kovw na dinamisoun, gia ta skoularikia tis se ola exei k apo4i.. Pio palia 8a itan i victoria 2-3 minwn pali otan piga toualeta tis evgale rouxa giati zestenotan mou eipe..

Sorry gia to megalo minima mou alla pnigome!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xμ..που να καλοκαιριάσουμε για τα καλά κιόλας!!Θα μιλάμε μια φορά το μήνα.. :-\ Σήμερα η μέρα ήταν για έξω..απο ότι βλέπω δν χάσατε την ευκαιρία σουσουράδες!! :lol:

Εμέις απο το πρωί γυρίσαμε στις 9παρα.Ούτε μπάνιο δεν πρόλαβα να τον κάνω,τον ξέντυνα τον καψερό κ κοιμόταν όρθιος! :D Φάγαμε του σκασμού σε ταβερνάκι,παγωτό,καφεδάκι κ πολλές θερμίδες σουβενίρ! :lol: Πάντως λεφτά δν έχει ο κόσμος αλλα καρφίτσα δν έπεφτε στα μαγαζιά..

Γεωργιάννα μου μπίρι μπίρι θα τον ψήσεις στο τέλος τον Γιώργο για 3ο!!!!! Μακάρι να βρεί άκρη με τη δουλειά κ βούρ στο ψητό!!!! Με το αμάξι τί έγινε?το έφτιαξες?

Συμπεθέραααααααα??? Μάλλον το έχει το όνομα,γι'αυτό συμπεριφέρεται έτσι το Ελενάκι μας σαν τη πεθερούλα της!!!Αντιδραστικό στοιχείο!!! :lol::lol: Για τη 2η κοράκλα ένα θα σου πώ..πιθανότατα θα αντιγράφει την Έλενα οπότε κλείσε απο τώρα μια σουίτα για το Δαφνί...κ μην ανησυχείς θα σου κάνω εγώ παρέα!! :lol::lol:

Λοιπόν,ο δικός μου ο αντάρτης όταν τον μαλώνω ή του παίρνω αυτό που κρατάει ανοίγει διάπλατα το στόμα,"γρυλίζει" κ δαγκώνει! :o Για αρχή το παίζω αδιάφορη αλλα άν συνεχίσει να δώ πως θα του το κόψω..Τεσπά,μη με πιάνει μονόλογος!

Καλή δουλίτσα σε όσες δουλεύετε αύριο,καλή επιστροφή στη Γωγώ κ καλές βόλτες στις υπόλοιπες!!!

Αύριο απόγεμα έχουμε γυναικολόγο,άντε να δούμε τη μπουμπούκα μου που μου έλειψε!!

Καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! τι κανετε;; Καταρχας χρονια πολλα στα νινακια που ειαν γενεθλεια.. διαβασα λιγο τα ν εακια σας αλλα δεν συγκρατησα σχδον τιποτα ως συνηθως :lol::lol::lol::lol:

Μεγιες τα τικερακια σας κοριτσια ευχομαι συντομα να τα αντικαταστησετε οσες βαλατε τκερακια και μπρος για νινακια...για εμας φανταζειμια μακρυνη ιδεα ακομα!!

Αντρια μην σκας για οτι ακους... κανε οτι νομιζεις εσυ σωστο και το ενστικτο σου...κι εμενα με εχουν ζαλισει που θηλαζω ακομα...ΝΑΙ ΡΕ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΟΣΟ ΘΕΛΩ! ΟΟΟΟΟΟΟΟ τελοσπατων τα προσπερναμε αυτα ολα!

Εμεις ειμαστε αρρωστουλες με γριπη και ολο κανουμε εμετο φλεματα..τωρα γινομαστε καλα και ελπιζω στα γενεθλεια της να ειναι καλα η μικρουλινα μου!! Ειμαι σε μια φαση συγκινησης αυτες τις μερες..την κοιταζω ποσο εχει μεγαλωνσει...οταν την εφερα στο σπιτι 2 ημερων ηταν τοσο μικρη που χορουσε στο μισο μου χερι ..και τωρα ξεχυλιζει , οταν την θηλασα πρωτη φορα το κεφαλακι της χανοταν μεσα στο στήθος μου & τωρα διαλεγει εκεινη σταση για να φαει και το αγκαλιαζει !! την αγαπαω τοσο πολυ ! Αχ ειμαι σιγουρη οτι θα πλανταξω στο κλάμα στα γενεθλεια της!! Θα τα κανουμε δευτερα 07-05 και 18.25 σαν την ωρα που γεννθηκε θα κοψουμε την τουρτα..

γεωργιαννα κι εγω το γκρουπ στο φβ το εκανα για εμας που μιλαμε δε ξερω πως μπηκε τοσος κοσμος..τελοσπαντων ηθελα να τα λεγαμε πιο συχνα :(

σας φιλω παω να κοιμηθω γιατι αυριο εχω ενα σωρο δουλειεες!! καλο βραδυ !!

ααααααα , η γιωργια καλε εχει γινει ολοκληρη κοπελα! φτου φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.... εμεις χθες ειχαμε τα γενεθλια του μπαμπα μου το πρωι, παιδοτοπο το μεσημερι, (εχω βρει ενα εδω κοντα που εχει ενα ξεχωριστο μερος για μικρα μωρακια) το ελα να παιξουμε στην πετρου ραλλη, ωραια περασαμε, πηγαμε κουνιες εξω και σαββατο και κυριακη και μετα παιδοτοπο...

και το απογευμα ηρθε ενα φιλικο ζευγαρι με δυο διδυμα 1,5 χρονων ενα αγορι ενα κοριτσι, καλα χαμος στο ισωμα, πανζουρλισμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κουτουλαγανε παιζανε, η κορη μου δαγκωσε το κοριτσακι, τα κυνηγαγε να τα σφιξει στην αγκαλια της και το αγορι το φιλησε στο στομα δυο φορες τη δευτερη ανταποκριθηκε κι αυτος , οχι οτι ειχε πολλες επιλογες ο δολιος τασουλης τον ειχε ξαπλωσει κατω με μια δεξιοτεχνικη λαβη... τωρα επιστροφη στα μαθηματα και στο διαβασμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο αφου ειχε γενεθλια ο μπαμπας μου πρεπει να ειχε και ο χρυσοβαλαντης!!!!!!!!! ιδια μερα ειχανεεεεεεε

να τον χαιρεσαι γιωργο μου!

αντρια ανεκδιηγητη η κυρια , εμενα αμα το χε κανει αυτο θα της ειχα κατεβασει τα μουτρα...

σουλιτσα ολα εχουν μεταλλαχθει τα παιδακια και που ειστε ακομα οι αγγλοφωνοι λενε, terrible twos, horrible thress

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Ειρηνη μου το τικερακι σου ειναι λαθος! μετραει σαν να γεννησεις αλλη μερα.

δεν μου αρεσε που στην ομαδα μπηκε η σαρα και η μαρα που ουτε δεν τις ξερουμε αλλα και ουτε εχουν σχεση με τους μηνες. Απο την στιγμη που ειναι κλειστη γτ εγινε αυτο;

Εγω δεν εβαλα το τικερ για να δω για παιδι και κατι τετοια, ηθελα να βλεπω σε ποσες μερες θα μου ερχετε να προετοιμαζομαι με τους πονους. Παντως η ωορηξια μου περασε και εκει γραφει αλλα, σκασιλα μου δεν θελω κατι με το ζορι γτ θα μου γυρισει μπουμερα. Ο Θεος αποφασιζει!!!

Σουλιτσα μου καλο τρεξιμο!! δεν θα σε αφισει να παρεις κιλα η Ελενα, φροντιζει για την σιλουετα σου!!!

Συνηθως οι Ζυγοι γρινιαζουνε!!!! οι Σκορπιοι ειναι καλοι στο σεξ!! δεν ετυχε σε μενα!! :lol::lol::lol:

Ελενα μου εγκυος εισαι; ολο βολτες εισαι!! κολο δεν βαζεις κατω!! δεν κουραζεσε;

Το αμαξακι μου μαλλον σημερα θα το παρω!!!!!!!!!!! πολυ χαιρομαι!!!

Ανδρια ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η κοπελα!! εγω τετοια ατομα τα αποφευγω απο την παρεα και φυσικα ο ανδρας μου που ειναι κατα στο να δινουμε ζαχαρη και αλατι στο παιδι!! Μιλαμε μπορει και να την χαστουκιζε!! και δεν υπερβαλλω, ειναι πολυ αυστηρως στην διατροφη του Διονυση!!

Εχθες και εμεις πηγαμε βολτα και ειχαμε παρει το ποδηλατακι- περπατουρα μαζι μας και ο μικρος τρελαθηκε!!! οσες μενετε Αθηνα στο ΝOTOS στην Βουλα- Γλυφαδα ειναι οτι πρεπει για καφε με παιδια. εχει παιδοτοπο εξω μεγαλο και διαδρομους μεγαλους που κανουν ανετα ποδηλατο ή περπατανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steicy, ευχαριστώ, έβαλα bepanthol και μετά μια ειδικά για εγκαύματα και απο ότι φαίνεται δεν θα αφήσει σημαδι. Για τον ύπνο, θα δεις όταν περπατήσει κανονικά θα είναι τόσο κουρασμένη που θα πέφτει ξερή. Η γνώμη μου είναι να επιμένεις στο πρόγραμμα αλλά με μια κάποια ευελιξία. Εμείς ενώ έχουμε σταθερή ώρα ύπνου (9 ή 10ανάλογα αν έχει κοιμηθεί το απόγευμα) αν δεν τρίψει τα μάτια της δεν ξεκινάω να την ετοιμάζω γιατί μετά εκνευρίζεται που δεν την παίρνει ο υπνος και είναι χειρότερα. Κοιμάται πολύ μέσα στη μέρα? Ίσως φταίει αυτό.

Γεωργιάννα μειωμένο δουλεύω, 11-5, αλλά για να είμαι εκεί στις 11 φέυγω 10.15 και φτάνω σπίτι 6.

Happy κουράγιο, μία από τα ίδια περνάμε.

Andria, απαράδεκτη η μάνα. Κι εμένα το ίδιο μου έκανε μία την Κυριακή του Πάσχα και πήγε να της δώσει πατάτα τηγανιτή! Και επέμενε κιόλας επειδή ήταν από καλό ελαιόλαδο! Ας κάνει η κάθε μάνα ό,τι θέλει στα παιδιά της αλλά ας αφήσει του υπόλοιπου κόσμου ήσυχα!

Elenakos, εύχομαι να είναι όλα καλά με τη μπεμπούλα!

touristria περαστικά!

afro δυναμική τη βρίσκω τη δικιά σου! Άντρες το νου σας!

Εμεις χτες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια! Ήταν πολύ ωραία. Είχαμε μόνο 2 παιδάκια, ένα 8 μηνών και ένα 2,5 ετων αλλά είχαν πολύ πλάκα! Η Κατερίνα πια περπαταέι κανονικά και επικοινωνεί. Αφού είπα με παράπονο προχτές στον άντρα μου ότι δεν έχουμε πια μωράκι...έχει γίνει κοριτσάκι κανονικό! Πόσο γρήγορα μεγάλωσε!

Χρόνια πολλά και στο Χρυσοβαλάντη.

Και σήμερα ευχές στο Λευτέρη της Γλυκερίας. Ελπίζω να έχουν καλά νέα.

Γεωργιάννα ευχαριστώ που με έβαλες στη λίστα!

Η Δάφνη που χάθηκε?

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...