Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

γεια σας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ στην γωγω μας, τη γεωργιαννα-αρχηγο, στο δευτερο ονομα της αφροδιτης, στη γιωργια της αναστασιας, στο ζοζεδακι της ελενας, στο γιωργο-μπαμπα της παρεας, και στον αντρα της αντριας!!!και βεβαια, και στον αντρουλη μου , που του ευχομαι να 'ναι καλα να βλεπει την οικογενεια του χαρουμενη και αγαπημενη!!!και να μεγαλωνει!! :lol: και γενικα ευχομαι σε ολους, να εχουν τη δυναμη και το θαρρος του αγιου γεωργιου :)

καλως ηρθες δαφνη!!!μαλλον δεν σου ελειψε και πολυ η αθηνα,εεε;;;καλη προσαρμογη!!

δεσποινα, πραγματι τρελλενονται για επαφη με αλλα παιδακια, η δικη μου τουλαχιστον αφηνιαζει!!!

εμεις καναμε τη γιορτη μας χτες, οποτε μπορει το απογευμα να παμε και καμια επισκεψη σε μια φιλη και εναν ξαδελφο που γιορταζει, θα δουμε...

η αθηνα ξυπνησε και τραγουδαει!!αν την αφησω κι αλλο θα αρχισει να διαμαρτυρεται!!! :lol:

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hello!! Τί ωραία μέρα!!Γίνεται ακόμα καλύτερη μιας κ γιορτάζει πρώτη φορα το μαναράκι μου!!!! Σας ευχαριστεί πολύ ο Ζοζεδάκος μου για τις ευχές!!! :D Επίσης να χαιρόμαστε κ είμαστε αρκετοί..την Γεωργίτσα μας,την Γεωργιάννα,τη Γωγώ,το 2ο όνομα σου Άφρο μου,τον Γιώργο-daddy,τους άντρες των: Αφροδίτη,Γεωργιάννα κ Άντρια!! Όποιον έχετε να τον χαίρεστε!!! Όντως μεγάλη γιορτή που είπε κ η Αναστασία!

Εμένα γιορτάζει ο μπαμπάκας μου,η πεθερά μου,η βαπτιστήρα μου,η θεία μου,ο ξάδερφος μου,ένα φίλος κ πάααααααααρα πολλοίιιιιιι ακόμα αμα αρχίσω να θυμάμαι! :o Αλλα δν θα πάμε σε κανέναν γμτ γιατί είμαστε ακόμα άρρωστοι.. Να περάσετε πολύ όμορφα ότι κ άν κάνετε!!!

Αφροδίτη,τα προσκλητήρια βγαίνουν τσάκ μπάμ,οπότε προλαβαίνεις κ αύριο! ;)

Despinaki σ'ευχαριστούμε!!βάλε μας καμια φωτό τη κουκλίτσα σου να τη καμαρώσουμε κ εμείς!! :D

Πάω να φτιάξω ένα τζιζ κέϊκγια το καλό κ ένα κορμό για να τζακίζω τα βράδυα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα μου είσαι κομάντο στη κουζίνα!!Δν παίζεσαι παιδάκι μου,μας τρελαίνεις κάθε φορά με τα μενού σου κ με τις φωτό που σίγουρα τις πλημμυρίζουμε με σάλιαααααα τόσο νόστιμα που είναι όλα !! :lol::lol: Α ρε κ να είχαν γεύση οι φωτογραφίες τί θα παθαίναμε!!

Δάφνη καλως ήρθατε!!! Περιμένουμε την μοναδική περιγραφή σου απο το Κουφονήσι!!

Δανάη γύρισες?? Τί είπαν οι δικοί σου για το 2ο μωράκι σας??τρελάθηκαν απ χαρά φαντάζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες πολυ για τις ευχες σας!!!

Πραγματι το μενου βγηκε σαν απο κετερινγκ!!!!!! δεν σας κριβω οτι ειχα πολυ αγχος για τις γευσεις!! αλλα τελικα τελος ολα καλα :lol::lol::lol:

Σαμανθα μου με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω αυτο που εκανα να τα φτιαξεις και εσυ!! Αληθεια ποτε με το καλο γεννας; τι σου ειπε ο γιατρος;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Γεωργια μας, στην Γωγω μας, στον Γιωργακη της Ελενας και να χαιρεστε οσοι γιορταζουν και αγαπατε!!!!!!!!!!

Εμεις αυριο θα φαμε πρωτη φορα φακες!!!! ακομη φασολια δεν με αφηνει. μια ερωτηση λαδερα τι μπορουμε να φτιαξουμε στα παιδια μας; μπαμιες πως τις μαγειρευουμε; :?::?: μην γελατε αλλα δεν ξερω επειδη δεν μου αρεσουν :oops::oops::oops:

Δεσποινα ποτε κλεινετε χρονο εσεις; το ξεχασα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!έχασα πολλά από τα γραφόμενά σας!!δεν έχω προλάβει να τα διαβάσω όλα,επιστρέψαμε χθες κ ήμουν πτώμα!!

Γεωργιάννα,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟ ΜΑΣ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ,ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!πώς περάσατε;;;συγκινήθηκες;;;

Αναστασία μου,κ από εδώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΑΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΙ!!!!!!ΓΕΡΗ Κ ΓΛΥΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ!

Δεσποινα,σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!πώς ήταν η βάπτιση!!

Ελενα,πετάω πολύ συχνά με αεροπλάνο,κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη!ρώτησα το γυναικολόγο κ ήταν οκ!ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!

θα διαβάσω κ τα υπόλοιπα αργότερα!πάω να φτιάξω το γλυκό μου για αύριο!!!γλυκο με λεμόνι!το αγαπημένο μου από μικρή το έφτιαχνε παντα η μαμά μου στα γενέθλιά μου!!φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες ευχές σας κ να ευχηθώ με την σειρά μου στον αρχηγό-Γεωργιάννα αντε με το καλό η κόρη κ να καμαρώνεις τα παιδάκια σου,στην Γεωργια μας της Αναστασίας φυσικά καλά πρώτα βήματα κ να σε καμαρωνει η χαζο-μαμά σου,στον Γιωργάκη με το καλό να έρθει κ η καλυτερη του φίλη κ στον Γιώργο daddycool της παρέας να χαίρεται την οικογένεια του !!!Ξεχασα κανέναν ;)

Μπόρω να σας πώ,ότι είναι μια πολύ ασχημη μέρα....πέρασα απαίσια,εχω τρελά παράπονα απο τον αντρα μου κ η συμπεριφορά του σημερα ήταν απαραδεκτη...

επειδή όμως ειμαι χάλια ψυχολογικά δεν εχω καν την διαθεση να τα περιγράψω...ας ευχηθώ λοιπόν στον ευατό μου,όλα αυτα να ειναι περαστικά κ να αλλάξει σύντομα χαρακτήρα,αλλιώς χανόμαστε.....

φιλιά σε όλες κ ολους!!!

Δεσποινα πως πηγε η βαπτιση αληθεια?

Αφροδίτη τα προσκλητηρια μην ξεχνάς!!@χαχαχα ουτε εγω εχω παραγγειλει :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ υπομονή. Τις μέρες που έχουμε τις μεγαλύτερες προσδοκίες από τους άλλους, τότε είναι που απογοητευόμαστε. Προσπάθησε να μη χαλαστείς άλλο σήμερα γιορτινή μέρα, και να δεις, ο άντρας σου θα καταλάβει κάποια στιγμή.

Η βάπτιση ήταν πολύ ωραία. Εμένα τουλάχιστον μου άρεσε. Είχε θέμα την πασχαλίτσα επειδή έγινε την επομένη του Πάσχα κι επειδή πέρυσι την περίμενα να γεννηθεί μέσα στο Πάσχα και την έλεγα πασχαλίτσα! Είχα παραγγείλει χειροποίητα κουτάκια μπομπονιέρες με το όνομά της για τους ενήλικες και για τα παιδάκια έφτιαξα χωνάκια με κουφετάκια, μαρσμάλαοου, γλυφιτζούρι, ξύλινη σβούρα ζωάκι, μολύβι και μανταλάκι σελιδοδείκτη. Κάποια τα πήρα από το jumbo και κάποια από το e-shop gamou. Είχα τυπώσει σουπλά και ετικέτες κρασιού για το τραπέζι (ο πατέρας μου κάνει κρασί) και είχα πάρει κασπώ με ανεμόμυλους με πασχαλίτσα (πάλι από τα jumbo) για το στολισμό. Θα σας ανεβάσω καμιά φωτογραφία. Γενικά το ευχαριστήθηκα πολύ αλλά κουράστηκα να τα ετοιμάσω όλα. Πάντως τώρα πήρα το κολάι οπότε αν θέλετε βοήθεια πείτε μου!Σοβαρά το λέω!

Το επόμενο project είναι τα πρώτο μας πάρτυ γενεθλίων την Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και στο ζοζεδακο που το ξεχασα πριν η βρωμογουρουνα!!!!

γιωργιαννα μου οι ευχες ηταν και για τα γενεθλια αλλα και για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, ευχαριστούμε για τις ευχές!

Χρόνια πολλά στη Γεωργιάννα και τον άντρα της για χτες! Κάποιον θα ξέχναγα :?

Σήμερα έχει γενέθλια η Δανάη!! Χρόνια πολλάααααααααααααα!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Να είσαι γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!

Με το καλό να κάνετε τον υπέρηχο και το σποράκι να είναι "στο σπιτάκι του" όπως είπες!

Πάω να μαζέψω τα χθεσινά και επανέρχομαι! Μετά τη γιορτή, χάος το σπίτι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στις υπεροχες μανουλες τους χαζομπαμπαδες κ τα μικρα αγαπησιαρικα μωρακια της παρεας για εχθες που γιορταζατε!!!!!!!!

γεωργιαννα ελεγα να βαλω φωτογραφια του τραπεζιου μου αλλα ειδα το δικο σου κ ντραπηκα!!!!καλα τι υπερπαραγωγη ειναι αυτη πες μου!!!!!!γιατι ακομη δουλευεις σε αλλους κ δεν κανεις την δικη σου δουλεια!!!!??????εεε?????τζαμπα χαραμιζεσε!!!!!!

δαναη μου να τα χιλιασεις!!!!!!κ με το καλο να δεχτεις το νεο μελος!!!!

αναστασια μου οταν τελειωσεις ελα κ απο εδω μια βολτα μονο ενα βουναλακι ρουχα για σιδερο εχω κ μια που θα εισαι ζεστη :lol::lol::lol::lol:

πως τα περασατε???

πηγαμε το πρωι στην παιδιατρο για εμβολιο τα δεκα κιλα ακομη δεν τα φτασαμε 9.700 ειναι κ 79,5 σε υψος!!!τρωμε κ επισημα πια τα παντα ολα :lol: οχι μου λεει η παιδιατρος πως δεν τα ετρωγε κ πριν αλλα τωρα κ με τις ευλογιες μου :lol::lol::lol:

τωρα θα ξανα παμε τον ιουλιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην Δαναη!! να πανε ολα καλα με το σπορακι της!!

Χρονια ΠΟΛΛΑ και στο αγορακι της Βασως που σημερα χρονιζει!!! Χαθηκε βεβαια η Βασω αλλα εγω στελνω τις ευχες μου!! χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif] Δανάη χρόνια πολλά πολλά, γεμάτα χαρές πάντα!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό το νέο μέλος! Περιμένουμε νέα από το σποράκι σου!!

Βάσω που χάθηκες??? Να τον χαίρεσαι τον Λεωνίδα σου!!! [smilie=occasion18.gif]

Κορίτσια δεν έχω προλάβει ακόμα να σας γράψω, έτρεχα με πληρωμές λογαριασμών, έχω πλυντήρια, σιδερώματα και θέλω να φτιάξω και τη βεράντα.

Μουτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Καταρχην χθεσ ξεχασα να ευχηθω χρονια πολλα στην αρχηγο γεωργιαννα (θα συμφωνησω με τη σουλα.να ανοιξεις επιχειρηση catering )!να εισαι γερη κ ευτυχισμενη!!μεσα απο την καρδια μου!

Γωγω μου,χεονια πολλα αναδρομικα!!!να σε χαιρονται οθ αγαπημενοι σου ανθρωποι!!συμφωνω με τη δεσποινα,προσπαθησε να μην χαλιεσαι κ οταν ηρεμησεις γραψε μας.εδω ειμαστε να σε διαβασουμε...

Ελενακος να χαιρεσαι τον ζιζεδακο μας μς τις ματαρες!!παντα γερος κ καλοτυχος!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!31 και επισημα!τελικα οταν μεγαλωνεις ομορφα ,χαιρεσαι,δεν στεναχωριεσαι...ειμαι στο γιατρο κ περιμενω.ειχα ραντεβου στις 4.15 , ειναι 4.30 κ ειναι ακομη μια πριν απο μενα...θα σας γραψω νεοτερα σε αοαευθειας συνδεση,ελπιζω καλα!εχω μια αγωνια...σας φιλω κ σας ευχαριστω που ειστε διπλα μου.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΑΝΑΗ!!!!γεματα ομορφες αναμνησεις και μεγααααααλα ονειρα!!!να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και το κοριτσακι σου!!!με το καλο να ερθει το νεο σπορακι!!ευχομαι να το δεις στον υπερηχο και ολα να ειναι μια χαρα (που θα ειναι αλλωστε!!), τι καλυτερο δωρο γενεθλιων;;;!!!

γωγω μου, εχει δικιο η δεσποινα, ειναι οι γιορτινες μερες που αυξανουν τις προσδοκιες μας και τα ρανταρ μας γινονται υπερευαισθητα!!!πηγα σημερα για τα προσκλητηρια, συζητησαμε και για στολισμο, και θα μου εχει δειγμα την πεμπτη, οποτε θα ξαναπαω με τη μαμα μου αυτη τη φορα, και χωρις την αθηνα που γκρινιαζε , για να το οριστικοποιησουμε!!

δεσποινα, πολυ ωραια μου ακουγονται ολα οσα εκανες!!!και το θεμα μου αρεσε, πασχαλιτσα-πασχα!! βαλε καμια φωτο αν βρεις χρονο!!!και κανενα τικερακι με τα γενεθλια της κατερινας, ποτε γεννηθηκε 29 απριλιου;;

δαφνη, καλο συμμαζεμα!!!εδω ειμαστε, σε περιμενουμε!!!

σουλα, πολυ μου αρεσουν οι μετρησεις της ελενας, αναλογιες μοντελου!!!ψηλολιγνο το κοριτσι μας!!

πολυ ωραια ιδεα για το γκρουπ στο φεισμπουκ, και μου αρεσε ακομα περισσοτερο, γιατι εκτος απο απριλιου-μαιου, ειναι ΚΑΙ ιουνιου!!!χαχχαχα!!!ειμαστε κι εμεις μεσα και επισημως!!!

αυριο λεω να παω στον οπαδ, να ρωτησω ποτε θα παρω επιτελους το επιδομα τοκετου, γιατι εχω και βαφτιση να κανω!! :twisted::twisted: ελεος!!!κοντευει να χρονισει το μωρο κι ακομα τιποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κ αγορι,ολα καλα!το ζουζουνι μας ειναι μεσα στο σπιτακι του κ θα μας επισκεφθει τα χριστουγεννα!!5 εβδομαδων κ 3 ημερων με ΠΗΤ 25.12!ΣΕ 10 μερες θα ξαναπαμε να δουμες αν ειναι οκ κ να ακουσουμε χτυπο.φιλακια θα σας γραψω αυριο τι μου ειπε για το θηλασμο.το βραδακ8ι θα ερθουν φιλοι για τουρτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κ αγορι,ολα καλα!το ζουζουνι μας ειναι μεσα στο σπιτακι του κ θα μας επισκεφθει τα χριστουγεννα!!5 εβδομαδων κ 3 ημερων με ΠΗΤ 25.12!ΣΕ 10 μερες θα ξαναπαμε να δουμες αν ειναι οκ κ να ακουσουμε χτυπο.φιλακια θα σας γραψω αυριο τι μου ειπε για το θηλασμο.το βραδακ8ι θα ερθουν φιλοι για τουρτα

μπραβο δαναη!!!ολα καλα!!!ο αη βασιλης θα ερθει καβαλα στον πελαργο!!! :lol: καλα να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ0 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟ ΜΑΣ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΑΣ,ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ ΓΩΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ,ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ...ΓΕΡΗ,ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ....

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΙΔΙΑ....ΑΥΤΗ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ,ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΥΠΝΗ,Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ....ΟΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ 2 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΝΑ ΠΕΣΩ....ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ....ΑΚΟΜΗ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΟΡΟ...ΕΙΔΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ....ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΤΣΙ???

ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΝΑ ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ....ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ,ΛΑΜΠΑΔΑ,ΣΤΑΥΡΟ ΦΟΡΕΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ,Κ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΥΤΟΥΚΑΚΙ ΓΙΑ 30-40 ΑΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ....ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΤΙ ΑΛΛΟ?ΤΙ ΑΛΛΟ?ΑΑΧ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ.....ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γιουλη!!

ειδες τελικα η ματαιοδοξια της ξαδερφης σου βγηκε για καλο, χαλαρωσες κι εσυ και περασες καλα!! :lol: ποτε ειναι η βαφτιση;;;δεν θυμαμαι :oops: κι εμενα ερχεται η μαμα μου αυριο και θα ξεκινησουμε τις μπομπονιερες!!μαλιστα σκεφτομουν μηπως επωφεληθω της παρουσιας της και μου κανει babysitting το σαββατο μπας και παμε για κανενα ποτακι με φιλους!!!για να δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αφροδιτουλα περασα πολυ ομορφα κι εγω κ ο νικος....η βαφτιση ειναι 13 μαιου....εχω πολυ αγωνια....ειμαι σιγουρη πως θα συγκινηθω παρα πολυ στη βαφτιση...δεν μπορω να σας το εξηγησω...εμενα η μαμα μου θα ερθει μια κ καλη για τη βαφτιση τωρα...παντως αν την ειχα κοντα μου δεν θα με ενοιαζε τιποτα αλλα τωρα???δεν παμε πουθενα....το να βγουμε για ενα ποτο θα μας κοστισει 70 με 80 ευρω...15 ευρω το ενα ποτο και κανα 50 ευρω η νταντα....οποτε δεν παμε πουθενα...καταλαβατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη πολυ χαρηκα που ειναι ολα καλα!! καλα στο ειπα ορι τα Χριστουγεννα ερχετεεεεε!! εγω ειχα Πητ 24.12! καλα συμπτωση!! και γεννησα 12.12 τον Αλεξανδρακο, μακαρι και σου ευχομαι μες απο την καρδια μου να κανεις εναν τετοιο γιο!!! τα κοριτσια θα συμφωνησουν(οσες τον γνωρισαν) πως ειναι η καλυτερη ευχη!!!!!

Εγω δεν ειμαι καθολου καλα( τωρα λιγο καλυτερα βεβαια) με τρακαρανε σημερα και εμεινα χωρις αυτοκινητο δεν ξερω για ποσο!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν εφταιγα εγω, ευτυχως. δεν χτυπησε κανεις και τα παιδια δεν τρομαξανε, λιγο ο Αλεξανδρος. Εγω βεβαια ετρεμα μετα ολοκληρη απο τα νευρα μου!! Ο μαλακας βγηκε απο το Στοπ και δεν προλαβα να σταματησω. Πριν μια εβδομαδα στο ιδιο στενο μου ειχε πεταχτει ενα μοτοποδηλατο και προλαβα, ειχε και παιδια μαζι του. Τωρα εξαρτωμαι απο τον ανδρα μου και μου την δινει/ Ειμαστε καλα δοξα το Θεο και ολα τα αλλα φτιαχνονται.

Αφροδιτη μου εμενα δεν μου αρεσει η εποικινωνια στο φατσοβιβλιο. μου αρεσει εδω που γραφω αυτο που σκεφτομαι και μπορω να σχολιασω πολλες κοπελες μαζι. ενω εκει ειναι διαλογος. ασε που απο ασφαλεια στις συνομιλιες μας δεν υπαρχει γτ ολοι γνωριζουν το φαις ενω εδω μπορει καποιος να το διαβαζει αλλα δεν ειναι τοσο γνωστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αφροδιτουλα περασα πολυ ομορφα κι εγω κ ο νικος....η βαφτιση ειναι 13 μαιου....εχω πολυ αγωνια....ειμαι σιγουρη πως θα συγκινηθω παρα πολυ στη βαφτιση...δεν μπορω να σας το εξηγησω...εμενα η μαμα μου θα ερθει μια κ καλη για τη βαφτιση τωρα...παντως αν την ειχα κοντα μου δεν θα με ενοιαζε τιποτα αλλα τωρα???δεν παμε πουθενα....το να βγουμε για ενα ποτο θα μας κοστισει 70 με 80 ευρω...15 ευρω το ενα ποτο και κανα 50 ευρω η νταντα....οποτε δεν παμε πουθενα...καταλαβατε???

σε καταλαβαινω, κι εγω νιωθω αβοηθητη πολλες φορες κι ας ειναι η πεθερα μου απο πανω :( καλα, δεν ηξερα οτι κοστιζει τοσο μια νταντα!!!!ο κουκος αηδονι!!!μαλλον δεν θα βγουμε γιατι θα λειπει ο γιωργος ολη μερα και το βραδυ θα ειναι κουρασμενος...

πλησιαζει η βαφτιση, τελεια!!!κι εγω περιμενω της αθηνας με ανυπομονησια!!!σημερα θυμηθηκα πως πρεπει να κλεισω και κομμωτρια για χτενισμα την κυριακη της βαφτισης και δεν ξερω καμια...αλλο ψαξιμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως γεωργιαννα δεν τραυματιστηκε κανενας!!!!αυτο ειναι που μετραει!!!υπομονη τωρα μεχρι να φτιαχτει το αυτοκινητο... :(

κι εγω θα συμφωνησω μαζι σου για το φειςμπουκ ειδικα ως προς την ανωνυμια.....αλλα θα δουμε πως θα λειτουργησει, ισως βολεψει για καποια συντομη ερωτηση-απαντηση....

διωχτε με!!!!εχω να παω και οπαδ αυριο γμτ!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...