Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

χρονια πολλα στο μικρο γλυκο στρουμπουλο παιχνιδιαρικο βατραχακι!!!!!!!

χρονια σου πολλα διονυσακι να τα 1000σεις αγορινα μου!!!!!

γεωργιαννα μου να τα χαιρεσε κ τα δυο τα αντρακια σου!!!!!

σας ευχαριστω για τις ευχουλες σας αγαπουλες!!!!!

εχθες πραγματικα ηταν μια πολυ κουραστικη μερα απο το πρωι δεν καθισαμε καθολου,μολις χαλαρωσαμε αρχισε να ερχετε κοσμος τα αυτια μας ως το τελος της βραδυας ηταν καζανι απο τις παιδικες φωνες τις ντουντουκες τα γελια :lol::lol::lol::lol:

ηταν 6 παιδακια μαζι με την ελενα 7 :shock: ειχαν πολυ γελιο αλλα ειχαμε κ ευτραπελα....

ενα κοριτσακι εσπρωξε ενα αλλο κοριτσακι κ επεσε κατω κ οπως ηταν φυσικο αρχισε να κλαιει το παιρνει η μαμα του αγκαλια κ μπορει να του ειπε ισα κ 10 φορες"οταν σε χτυπανε θα χτυπας κ εσυ.....αλυπητα" :shock::shock::shock:

νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να εκανε μια παρατηρηση στο αλλο κοριτσακι(3 χρονων) η στην μαμα της παρα να πει 10 φορες στο 2χρονο παιδι της χτυπα κ εσυ αλυπητα...τραγικο το βρισκω δεν ξερω αν εμενα μου κακοφανηκε τοσο κ ειμαι εγω υπερβολικη...ουτε εμενα μου αρεσει να σπρωχνουν το παιδι μου κ οσες φορες ετυχε ως τωρα εκανα παρατηρηση στο αλλο παιδακι οχι με φωνες εννοειτε,παντα ηρεμα αυτο το να μαθω ομως το μωρο μου να χτυπαει αλυπητα οχι ποτε δεν θα το πω στο 2012 ζουμε υπαρχει κ η ηρεμη συζητηση για να λυθει ενα προβλημα...

ουφ τα πα κ ξαλαφρωσα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχθες ειδα ενα παραξενο ονειρο...κρατουσα λεει την ελενα αγκαλια κ αυτη γυρισε προς το στηθος μου κ αρχισε να θηλαζει κ οταν πηρε το σταματακι της απο την θυλη το γαλα ετρεχε σαν βρυσουλα απο το στηθος μου κ ενω ενθουσιαστηκα φοβηθηκα μην κανει συσπασεις η μητρα μου κ παθει τιποτα το αλλο κοριτσακι μου.....ΤΕΟΝ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se oles/olous!!

Anastasia mou kalwsorises :) kales douleies :)

Despina mou nai milisa prox8es k me to agori tis pareas mas ton Giwrgo (den 3erw an ton gnwrises) k mou eipe pws k o dikos tou mpompiras kanei ta idia, xexe deixnoun dinamika tin parousia tous :D Aa k kalo tre3imo, k emas edw k 2-3 meres arxise na kanei apopeires na perpatisei afinei k eleu8era ta xeria tis k paei na arxisei na kanei kinisi moni tis xwris kammia stiri3i alla amesws tis dinw voi8eia giati den tin vlepw k teleiws etoimi mipws xtipisei fovi8ei k ta paratisei :oops: Idi tin paraskevi panw stin xara tis afise ta xerakia tis k epese k xtipise to magoulaki tis k eklaige sparaxtika :cry: k eida k ligo aima sta xeilakia tis alla den itan kati sovaro, eutixws meta apo ligo to 3exase.. Etsi apotoma omws ekane auti tin megali proodo..

Gewrgianna mou na sas zisei o Dionusakos sas!! Na ton xereste!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Διουνυσάκο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Να είσαι πάντα γερός,καλότυχος κ φαγανός!!! :D Γεωργιάννα να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!

Πολύ τρέξιμο θα έχεις σήμερα,ελπίζω να το χαρείτε όλοι κ πιο πολύ ο Διονυσάκος!!!

Ρε κορίτσια ο Ζοζεδάκος έχει ακόμα μύξες.Τόσες μέρες γιατί?Ούτε έξω τον βγάζω,σιριπάκι παίρνει αλλα αυτες δν υποχωρούν.Κάνουμε συνέχεια ορούς.6η μέρα σήμερα για να δούμε..

Οι υπόλοιπες που είστε??

Αναστασία αφού κάνατε την αρχή με τον ύπνο σιγά σιγά πιστεύω θα το καρατάει περισσότερο. Με το περπάτημα πώς τα πάτε?? Τρέχεις συνέχεια κ εσύ??

Despina να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Καλό τρέξιμο κ σε σένα!! :D Ο δικός μου δν έχει αφήσει τίποτα όρθιο,μέχρι κ στη μπανιέρα μέσα πήγε κ κρύφτηκε προχθές ο μπαγάσας κ τον έψαχνα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soullaki mou adianoito auto pou eipes tis koris tis :o:shock: k egw 8a antidrousa opws esena kirie eleison mwra einai k 8a sprwxtoun 8a kavgadisoun k prepei me iremo tropo na tous e3igisoume, POTE den 8a elega etsi simvoules tis Victorias, auti etsi linei tis diafores tis? me 3ilo?

Oso gia to oneiro sou :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

τετοια ωρα με ειχανε πιασει οι πονοι!! Και στις 15.30 ειδε το φως της ημερας το βατραχακι μου!!!!

ευχομαι σε ολες σας να χαιρεστε την οικογενεια σας και με το καλο τα 2α μωρακια!!!

Οσο για τα νευρα των μωρων δεν πιστευω οτι ειναι της ηλικιας αλλα τα νευρα του Ταυρου!!!!! :lol::lol::lol::lol: πισμωνει και δεν θελει τπτ αλλο!! το ιδιο κανει και ο Διονυσης!!

Δεσποινα να χαιρεσε την Κατερινα σου!!! νεοφωτιστη!! Και καλο τρεξιμο!! σου εμειναν κιλα περισσια; ε θα τα χασεις!! :lol::lol::lol:

Παραειμαι χαλαρη και τελευταια στιγμη θα τρεχω :lol::lol::lol::lol:

Σουλα μου μαλλον το αγχος σου ειναι με το θηλασμο!! ωραιο ονειρο! μακαρι να τα καταφερεις στην 2η να κανεις και οικονομια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axax γεωργιαννα κ εγω σαν τον βεγγο(θεος χωρεστον) ετρεχα εχθες :lol::lol::lol: κουραγιο μαναααααα :lol::lol::lol::lol:

αντρια μου αφησε την λιγο ελευθερη θα πεσει κ θα σηκωθει ξανα μεχρι να μαθει να περπαταει καλα το μην την αφηνεις λιγο ελευθερη δεν ειναι καλο ετσι εκανε κ η πεθερα μου δεν αφηνε την ελενα λιγο να περπατησει με το παραμικρο την επιανε γιατι φοβοταν μην πεσει...

μην φοβασε την βλεπω εγω την βικτωρια ειναι ανταρτισα δεν καταλαβαινει τιποτα!!!!!να εισαι λιγο πιο χαλαρη!!!!εννοειτε θα την προσεχεις αλλα μην την πιανεις με το παραμικρο αστην αφου θελει να περπατησει κ θα τριβεις τα ματια σου σε λιγο καιρο!!!!

κ οταν πεφει μην τρομαζεις η τουλαχιστον να τρομαζεις αθορυβα :lol::lol::lol: κ να της λες μπραβο βικτωριαααα μπραβοοοο κ να χτυπας κ παλαμακια!!!!!

περνουν τα πανω τους :lol::lol::lol::lol:

δεσποινακι να σας ζησει κ με το ονομα η νεοφωτιστη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soulaki mou simfwnw APOLITA me auta pou les k egw eimoun poli xalari prin k tin afina na kanei polla pragmata moni tis giati tin vlepw pws tis aresei, xerete k tin vlepw pws tolmaei den fovate tipota den ipologizei ton kindino alla me troma3an oi alloi 8a pesei to mwro k prosexe tin k tetoia k prox8es pou xtipise eniw8a ti4eis giati itan i moni fora pou tin afisa teleiws moni..

O aderfos mou 10 minwn perpatise k xtipise k meta ekane poli kairo na 3ana kanei apopeira k to exw sto pisw meros tou mualou mou k etsi kratw mia pisini alla 8a tin afisw moni tis alla 8a eimai se apostasi anapnois :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΧΑΡΟΥΜΕΝΑΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΔΙΗΜΟΥΡΓΙΚΑΚΑΙ ΤΥΧΕΡΑ

στον Διονυσάκο μας!!!

Να τον χαίρεσαι Γεωργιάννα μου με όλα τα καλα του κόσμου!!!

Και μένα η Χριστίνα ειναι 2-3 μέρες με καταροη μυτης κ εντονο βήχα......δεν θα βγώ απο το σπίτι σήμερα κ ηθελα τόσα να κάνω.... :(

Εν τω μεταξύ μου δωσαν αδεια εως 3 Μαιου χωρίς να το ξέρω αλλά τελος πάντων

Με το ζόρι θα λείψω ΠαΡΑΣΚΕυη για να κατεβω Ευβοια εστω μια μέρα πρίν νωρίτερα κ ότι προλάβω.

Εχτές την νυχτα κοιμηθηκε στις 1 λόγω βήχα κ εγώ είμαι πολύ κουραμένη,ερχεται συνεχώς στα πόδια μου κ δεν με αφήνει να κάνω τίποτα,ουτε να κουνηθω...

HAppy πραγματικα θυμωσα με αυτη την μανα που δινει τετοιου ειδους συμβουλές στο παιδί της,θα της την ελεγα δεν υπάρχει περίπτωση...αλλά βεβαια ειναι κ δικαιωμά της,όχι εις βαρος των παιδιών μας όμως.

Αντριά καλά τα λες,αλλά η Χριστίνα χτυπαει συνεχώς κ θελει προσοχη,πλέον πηδαει κ απο το πάρκο κ απο την κούνια,χτύπησε κ τα χειλη της απο μεσα κ εβγαζε αίμα...ημουν πολύ χαλαρή πλέον φοβάμαι συνεχεια γτ εκανε κ ράμματα,δεν είναι αστεία αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw Gwgw mou pws 8eloun prosoxi k pws mporei na xtipisoun asxima k gi'auto fovame k den tin afinw moni tis alla apo tin alli den 8a ma8ei moni tis an den tis dwsw ligo space vasika ola 8eloun metro k oxi ipervoli..

Perastika stin Xristinoula sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw Gwgw mou pws 8eloun prosoxi k pws mporei na xtipisoun asxima k gi'auto fovame k den tin afinw moni tis alla apo tin alli den 8a ma8ei moni tis an den tis dwsw ligo space vasika ola 8eloun metro k oxi ipervoli..

Perastika stin Xristinoula sas!!

Ακριβώς όπως τα λές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στο Διονυσάκο! Να τα εκατοστήσει! Γεωργιάννα να είσαι καλά και να χαίρεσαι όλα σου τα αγοράκια!

happy και elenakos περαστικά στα μωρούλια! Την τελευταία φορά που ήταν άρρωστη η Κατερίνα είχε πολλή μύξα τουλάχιστον μία βδομάδα και βήχα που την ξυπνούσε τη νύχτα. Της έβαζα πολύ physiomer γιατί ευτυχώς δεν έκανε πυρετό αλλά είναι πολύ ταλαιπωρία για τα καημενούλια. Κουράγιο σας εύχομαι!

Andria μη φοβάσαι πολύ. Πιστεύω ότι τα παιδιά που ξεκινάνε βηματάκια μόνα τους ξέρουν μέχρι που τα παίρνει. Η δικιά μου στην αρχή ερχόταν μόνο σε μένα χωρίς χέρια, σε άλλον δεν πήγαινε χωρίς να πιαστεί, ένιωθε ανασφάλεια. Μόλις κατάλαβε ότι τα καταφέρνει πάει μόνη της όπου γουστάρει. Αν και πάντα έχω στο μυαλό μου τη Χριστινούλα με τα ράμματα και τρέμω. Δεν ξέρω τι θα κάνω αν δω αίμα. γενικά είμαι πολύ ψύχραιμη αλλά με την κόρη μου θα πάθω σοκ φοβάμαι.Φτου φτου μην το μελετάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διονυσακο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!Γεωργιαννα μου, να τον καμαρωσεις οπως ποθεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!και ευχομαι και με μια κορουλα :lol: !!

δεσποινα, καλοφωτιστο το κατερινακι σου και καλα περπατηματα!!!χεχε!! η αθηνα μου, περπαταει μονο οταν την κραταω απο τα χερακια, οποτε εγω θα παθω λουμπαγκο μεχρι να μαθει να περπαταει!!βεβαια, τις προχτες εκανε ενα βηματακι μονη της και ηρθε στην αγκαλια μου!! :o:o

εγω, κοριτσακια, ειχα τραπεζι σημερα, προς τιμην του αντρα μου, που γιορταζει αυριο, και οι τελευταιοι εφυγαν στις 8.30 αλλα ευτυχως μαζεψα το σπιτι και τωρα ξεκουραζομαι!! η αθηνουλα χορτασε παιχνιδι και χαρα, γιατι ηταν και τα ξαδερφακια της ( τελικα οταν ειναι με αλλα παιδακια ,απο τη χαρα της, ουτε ματια δεν γυρναει να μου ριξει!! :lol: ) και κοιμηθηκε κατα τις 9 κατακοπη!!

καλα περασαμε, καθισαμε και στο μπαλκονι μετα το φαγητο για καφεδακι και τσιζκεικ (ειχα κανει και μια ωραια φρουτοσαλατα) και ειχε χωρο να παιζουν και τα παιδια !!

αυριο θα ξεκινησω και εντατικα τις ετοιμασιες για τη βαφτιση!!!

σουλακι, συμφωνω απολυτα μαζι σου, ειμαι και εκπαιδευτικος και ξερω απο πρωτο χερι ποσο ολεθριες συνεπειες εχει η τακτικη "χτυπαω οποιον με χτυπαει"!!πως θα χτισουμε μια δημοκρατικη κοινωνια πανω στη βια;;;;και οταν απο 2 χρονων μια μανα παροτρυνει το παιδι της να βρισκει το δικιο του με τη βια, πως εγω θα μπορεσω να το πεισω για το αντιθετο μεσα σε μια διδακτικη ωρα;;

ειπα να πω και τον καημο μου!!επισης, πολυ μου αρεσε το ονειρο σου, και ευχομαι ( αν και ειμαι σιγουρη) σαν βρυσακι να τρεχει το γαλα απο το στηθος σου!!

καλα, ελενα, πολυ γελασα που βρισκεις το γιωργακη σου μες στη μπανιερα!!!χαχχααχχαα!!!

αναστασια καλως ηρθες!!κι εμενα η αθηνα , απο τοτε που γυρισαμε απο το χωριο τρωει τον αμπακο!!μαλλον της ανοιξε η ορεξη στην εξοχη!!

ανδρια, κι εγω καπως ετσι ειμαι, προστατευτικη ως ενα σημειο....

αυριο γιορταζουν πολλοι στην παρεα μας, εεε;; για να δουμε, η γωγω, η γεωργιαννα, ο γιωργος, ο γιωργακης της ελενας, η γιωργια της αναστασιας.....ξεχασα καποιον;;και σιγουρα ολο και καποιον θα εχουμε στην οικογενεια μας!!εγω εχω τον αντρα μου και τον αδερφο μου!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω Δεσποινα και Γωγω και Αφροδιτη!!!!!!!!!!

Περασαμε υπεροχα! Ολοι παθανε πλακα με το μενου και με την τουρτα που ηταν πανφρεσκη!!!!!

δεν πιστευαν οτι ολα τα εκανα εγω ακομη και τα σου!!!!!!!!!!!

Σας βαζω φωτο απο τα τραπεζι. Ο Διονυση εκλαψε στην τουρτα, και γενικα φοβηθηκε με τον κοσμο. Ολη την ωρα ηταν αγκαλια σε μενα. Η νονα μας πηρε παπουτσακια Φεραρι κοκκινα τελεια!!!

Σουλα μου απαραδεκτη αυτη η μαμα!!!!! Βια μαθαινουμε στα παιδια μας; εγω τι να πω με τοσα αγορια που μαζευονται στα παρτυ! ολο υλο παιζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πολεμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε κοπελια, να μας τρελανεις θελεις;;;;;!!!!! :o:o τι μπουφες ειναι αυτος;;!!!!!μηπως να ανοιξεις κανενα κειτερινγκ, να βγαλεις κανα φραγκο;;;;; η τουρτα απαιχτη, τελειος ο βατραχακος!!!και του χρονου να'στε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

έχω την μικρή άρρωστη και μπήκα πολύ γρήγορα να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλέ τι όμορφος μπουφές είναι αυτός? πω πω!!!!!!! Μπράβο Γεωργιάννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε αναλυτικές περιγραφές από το μενού & το πώς περάσατε!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(ΜΕ ΜΙΑ....ΚΟΡΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΊΤΣΑ????? ΙΣΩΣ???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστρέψαμε... Αποσυντονισμένοι τελείως! Που βρίσκομαι, ποια είμαι, που πάω;;;....

Διονυσάκο βατραχάκο χρόνια πολλά πολλά πολλά!!! Γεωργιάννα μου να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις πάντα γερό κι ευτυχισμένο!!

Πάω να διαβάσω ότι έχω χάσει...

Θα επανέλθω στους ρυθμούς μου σύντομα, ελπίζω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ύπνο... κι έτσι διάβασα όλες τις σελίδες που έχετε γράψει... έχω τόσα πολλά να σας πω αλλά δε ξέρω από που ν'αρχίσω... θα το κάνω αύριο με καθαρό μυαλό! Αχ αυτό το νησί με ξεμυάλισε τελείως πάλι!

Ξημερώνει μεγάλη γιορτή!

Χρόνια πολλά Γεωργιάννα, Γωγώ και Γιώργο!! Να 'στε πάντα χαρούμενοι και να καμαρώνετε τις οικογένειές σας!!

Έλενα να χαίρεσαι τον ζωηρό Ζοζεδάκο σου, Αναστασία να χαίρεσαι τη τσαχπίνα Γεωργία σου!!!

Αφροδίτη και Άντρια να χαίρεστε τους άνδρες σας!!

Χρόνια πολλά και σε όποιους άλλους γιορτάζουν.

Καλό ξημέρωμα, καλή βδομάδα!!

Δανάη θα σου στείλω κάποια πράγματα για το θηλασμό στην εγκυμοσύνη, ρώτα και την AFRODITH που το πέρασε κι ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά σύντομα - ακόμα προσπαθούμε να δούμε πότε θα κατέβουμε Χανιά... - να γνωρίσω και τη Μυρτούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα χρονια πολλαααααααα διονυση μας!!!! ομορφο μας βατραχακιιιιιιιι γιωργιαννα μου να τον χαιρεσαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι ολοι στην οικογενεια σου και πανω απ ολους ο αλεξανδρακος κι ο διονυσακος μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα σε γεωργιααα της αναστασιας! Η πρωτη της γιορτουλααααα φετος!!!!

στη γωγω μας ! να χαιρεσαι τη θεικη ζηνα μας

και στο γιωργο μα στον ενα και μοναδικο απιστευτο μπαμπα συτης της παρεας που δουλευει παρα πολυ

κι εμενα το δευτερο μου ονομα ειναι γεωργια αλλα ειναι ΙΓΚΟΓΝΙΤΟ δεν ειναι γραμμενο στην ταυτοτητα μονο ο παπας το ειπε...

κουκλαρες μου σας φιλω ημουν πορτο ραφτη το σ.κ και ξεχασα τα βιβλια μου και παω να τα παρω πολυυυ κουραση..

Η αννα μου καταπληκτικη πολυυυ μουτρο και πονηρω αλεπου... κοροιδευει το βηχα το φταρνισμα κανει οτι πνιγεται για να της δωσεις σημασια... ενα κουκλιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια όμορφη καλημέρα και από μένα!

Σήμερα είναι η πρώτη γιορτή της κορούλας μου και είμαι πολύ συγκινημένη!

Χρόνια πολλά λοιπόν στη Γεωργία μου, στη Γωγώ, στον Γιώργο, στο 2ο όνομά σου Άφρο μου, στον Ζοζεδάκο της Έλενας, στους άντρες της Αφροδίτης και της Άντριας και σε όλους τους εορτάζοντες που ξέχασα! ;)

Μεγάλη γιορτή σήμερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσους εορτάζοντες και εορτάζουσες έχουμε σήμερα? Χρόνια πολλά σε όλους και όλες! Να είστε καλά και να σας χαίρεται η οικογένειά σας!

Αφρο πολύ πονήρω η Αννούλα! Και που είσαι ακόμα!

Happy γράψε λάθος για τα περαστικά, στη Γωγώ πήγαιναν. Ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα η Χριστίνα και ο Γιωργάκης που γιορτάζει. Και στη μικρή της samantha περαστικά. Αμάν πια, να καλοκαιριάσει μήπως ησυχάσουμε.

Γεωργιάννα τι να πω, φανταστικός ο μπουφές, καλά σου λένε κάντο επαγγελματικά!

Δάφνη καλωσήρθες και καλή προσαρμογή!

Afrodite, ωραία περάσατε, μπράβο. Τους κάνει καλό η επαφή με τα άλλα παιδάκια. Τώρα είδα πόσο της αρέσει και πόσο επικοινωνεί. Στην Αθήνα είμαστε μόνες μας αλλά αποφάσισα να την πηγαίνω κάθε απόγευμα μετά τη δουλειά παιδική χαρά να παίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!!

Eimai sto internet k sinexws sta tils, 4axnw gia kala8i-troley me troxous opws auta pou iparxoun sta supermarket gia ta paidakia giati stin douleia fortwnome ka8e mera proionta k ta metaferw sto grafeio mou gia na kollisw etiketes k olo skivw na ta valw se kala8i tou xeriou k na ta parw, meta otan teleiwsw to kollima me tis etiketes ta 3ana vazw sto kala8i k ta metaferw sta rafia tous, kanw apeires fores tis imeras tis idies kiniseis, pernw varos oli ti mera k me enoxlise poli i mesi mou k me to kalo pou 8a meinw egkios 8a exoume provlima alla den vriskw pou8ena k an vrw auta ta metallika einai panakriva 4axnw gia plastiko alla den vrika tipota akoma :cry:

Euxaristw pou 8imi8ikate ton andra mou!!

XRONIA POLLA K PANTA ME YGEIA stin Gwgw, stin Gewrgianna, stin Gewrgitsa tis Anastasias, ston Giwrgaki tis Elenas, ston andra tis Afroditis, ston Giwrgaki ton andra tis pareas mas k se opoion allo 3exasa..Na sas xairontai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για χαρααααααααααααα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΤΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ!!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !!!! ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ , ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕΣΩ FACEBOOK . ;);) ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ? ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Ε? ΑΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΡΧΤΕΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...