Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ....ΣΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.....

ΔΑΝΑΗ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ?ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ???ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΟΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...

ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΙ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΥΠΗΚΟΟΣ...

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ...ΑΥΤΗ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ,ΜΕΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΕΘΕΡΑ,Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ 2 ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙ ΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΡΚΕΣ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ...ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΟΡΝΙΟ Η ΚΟΠΕΛΑ....ΤΕΣΠΑ!!!ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΑΥΡΙΟ,Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ.....

ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ AQUA AEROBIC ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ....ΠΗΓΑΙΝΑ ΞΑΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ....ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ BABY SWIMMING ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ....ΘΑ ΔΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ 2....ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ....ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΑ ΙΔΙΑ 75,ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΟΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ....Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΘΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΘΕΙ Η ΑΠΩΛΕΙΑ....ΑΑΑΧ ΒΡΕ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ....ΝΑ ΔΩ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ...ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΦΑΡΟ ΓΙΟΚ,ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ,ΚΑΙ ΚΡΗΤΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΤΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΜΤΡΕΨΕ...Α!!ΕΠΙΣΗΣ Ο ΝΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΚΩ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΤ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ Η ΜΑΡΜΑΓΚΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΦΑΚΕΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΑΔΕΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΑΞΕΙ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ!!

ΔΑΝΑΗ ΚΑΙ ΓΩΓΩ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ "ΔΕΝΟΥΝ"... ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ. ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ!!!!

ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FACE : ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΕΣ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΟΥΝ!!!!

ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ. ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΜΕ ΕΥΧΕΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!

ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ "ΤΡΕΧΟΥΝ" ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ, ΣΤΗΝ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ, ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ, ΣΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.......

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ, ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΜΩΡΟΥΔΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΣΚΕΠΑΣΕΙ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη,τσιου,τσίου,τσίου!!!!ευχαριστώ!!!!άντε,γιατί είναι κολλητική η μωρουδόσκονη!!!εγώ σε ζήλεψα (με την καλή έννοια,βεβαιως,βεβαίως)που είστε διακοπές κ περνάτε όμορφα!!!μου έχει λείψει η ξεκούραση κ το να μην δουλεύω έστω για λίγο!όταν γυρίσεις θέλω τα φώτα σου για το θηλασμό στην εγκυμοσύνη. :D θα γράψω αναλυτικότερα κάποια άλλη στιγμή γιατί είμαι πτώμα κ πάω να την πέσω.

Γιούλη,ωραία η ιδέα σου για aqua aerobic!!!εύχομαι να την πραγματοποιήσεις!καλά αισθάνομαι,λίγο πονόλαιμο,έφτιαξα λίγο χαμομήλι με μέλι να πιω.να σου δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη,χάζευα λίγο στο internet για την εβδομάδα κύησης και τι συμβαίνει.ελπίζω να είναι όλα καλά την τρίτη και θα ξεκινήσω να γράφω το δεύτερο ημερολόγιο εγκυμοσύνης!!θα το διαλέξω λαχανί,στη Μυρτώ είχα πάρει μωβ πριν μάθω το φύλο βέβαια.τα πάντα είχα κολλήσει,από την απόδειξη του φαρμακείου για το τεστ εγκυμοσύνης,το χαρτί με τη χοριακή,φωτο την κοιλιά μου την δεύτερη μέρα που το έμαθα,φωτο ανα εβδομάδα,σχόλια,μέχρι και την πρώτη φωτο μέσα στο χειρουργείο με τη Μυρτώ στο στήθος μου.

κοριτσάκια κ αγόρι καληνύχτα!!καληνύχτα και στη ρομαντική Αναστασία μας!!!πώς περνάς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Δανάη με το καλό να κάνετε την εξέταση την Τρίτη!

Πολύ ωραία η ιδέα σου για το ημερολόγιο...αχ παλιά ήμουν και εγώ έτσι ...συναισθηματική και κρατούσα διάφορα αναμνηστικά, τώρα δεν προλαβαίνω και ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έχω τις ίδιες ευαισθησίες...

το μόνο που έχω κρατήσει είναι η απόδειξη από το εστιατρίο (που γράφει το μενου) που φάγαμε περυσι την 25η Μαρτίου λίγο πριν σπάσουν τα νερά :lol::lol::lol:

Πάντως δεν ξέρω αν θα προλάβεις να διαβάσεις πριν φύγεις ΑΛΛΑ έχω να σου πω να προσέχεις ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ γιατί το ταξίδι δεν είναι και ότι καλύτερο για μια έγκυος σε τόσο αρχικό στάδιο (ή και στο 1ο τρίμηνο). Και εγώ έχω ταξιδέψει αεροπορικώς πάρα πολλές φορές με την μικρή μου ΑΛΛΑ από όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος πήγαινα πάντα με συνοδεία...Δεν λέω ότι κάτι θα πάει στραβά ΑΛΛΑ γιατί να μην προσέχεις προκαταβολικά? Καλό ταξίδι λοιπόν και να προσέχεις!

Επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Πριν λιγο γυρισα απο τις εξωτερικες δουλειες και παιδιατρο!!

Ειμαστε 79εκ με 11.200!!!! πηρε 3 εκατοστα και εχασε 100 γρ. χαρηκε ο γιατρος που σταματησε να παιρνει πολλα. Μας εδωσε και το καινουργιο μενου για ενα χρονο. ΟΧΙ αλατι και ζαχαρη!! ηταν πολυ κατηγορηματικος, μου λεει ειναι σαν να του δινεις τσιγαρο μετα το φαγητο!! δεν εχει προβλημα να τρωει κεφτεδακια ή σουτζουκακια, οπως βεβαια και σαλατες ωμες. φασολια οχι ακομη, μονο φακες. τοστακι το απογευμα και αυγο μερα παρα μερα.

Ρωτησαμε για παιδικο και μας ειπε μετα 2,5 χρονων. βεβαια μας ειπε οτι αυτος τα πηγε 15 μηνων γτ δεν ειχε αλλη επιλογη. ηταν και ο ανδρας μου μαζι και τωρα να δουμε τι λυση θα βρει!!!!!!

Κατεθεσα και τα χαρτια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βεβαια θα περιμενω γυρω στα 2 χρονια!! :(:(:(:(

Δαναη με το καλο το ταξιδι!! και Δαφνη με το καλο να γυρισετε!!!

Γιουλη απο την στιγμη που ο ανδρας της δεν της χαλαει τι να πουμε!! αυτος ειναι κοροιδο και η κοπελα για μενα καλα κανει!!!

Εαν πατε Κεφαλλονια τον Αυγουστο εκει θα ειμαστε!!!!!ελπιζω!

ΠΑω να καθαρισω το σπιτι, να δουμε ποτε θα τελειωσω γτ ποτε δεν με αφηνουν να τελειωσω!!!! ΑΝΔΡΕΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο να χαιρεσε και την μικρη σου!! Χαρουμενα μηνογενεθλια!! ποπο μεγαλωσατε και σεις!!!

Σαμανθα σταματησες την δουλεια; ποτε θα κατσεις να ξεκουραστεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ..Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Κ ΓΥΡΙΖΩ ΣΠΙΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΠΑΡΚΑΡΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΝΩ ΤΗΛ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΑΩ......ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ??????ΣΑΛΑΜΙΝΑ!!!ΠΗΡΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙ-ΜΠΗΚΑ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟ-ΞΑΝΑ ΠΗΡΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙ.....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΣΤΟΛΗ ΜΕΣ ΤΟΝ ΗΛΙΟ,ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΤ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ...ΜΙΛΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΑΓΙΚΗ....ΦΥΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΙΑ...ΣΧΟΛΑΣΑ ΣΤΙΣ 3 Κ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 5...ΚΑΘΙΣΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ....ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΜΑΖΕΜΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΕΞΗΣ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ Κ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΣΤΙΣ 11.ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ..

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΗ ΑΝ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΝ ΤΥΧΕΙ Κ ΠΑΜΕ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ...ΤΕΣΠΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΜΑΥΡΙΖΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ...

ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ 1 ΜΑΙΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ...ΕΙΜΑΙ ΚΡΥΟΥΛΙΑΡΑ Κ ΤΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΧΑΣΑ??ΑΑΑΑΧ ΣΥΓΧΩΡΗΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΥΡΙΟ ΑΛΛΑ ΟΝΕΙΡΑΑΑΑΑ!!!ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μ ελουσε κρυος ιδρωτας κ πεταχτηκα...απο το κρεββατι.ευχαριστω γιωργιαννα για τα γενεθλιααασαα γιναμε εντεκα μηνων ειμαστε δεκα κιλα κ κατι! Κοντευει τα κιλα της φατσας ειναι εντεκα εκεινη... Ποπο γιουλη δυσκολη μερα ειχες εγω κυνηγουσα την αννουλα που ειναι πολυυυυυυυυυ ζωηρη παροτι της λεω τι δεν πρεπει να κανει τηε το εξηγω εκεινη μπουσουλαει αστραπιαια σηκωνεται που κανει α πα πα κουναει τα δαχτυλο απαγορευτικα κ μετα το κανει!!!!!!!!!!γκρρρ Επισης κοροιδευει το βηχα το φταρνισμα λεει μαμα μπαμπα παππου πεντακαθαρα(τωρα εχει κολλησει με το παππου) κανει γαβ γαβ σαβ τη φατσα και μιαουυυ σα γατα κ αντι για αννα λεει νανά!!! Ντουρασελ οοοολη μερα η κυρια κι εγω τεζα πολυ μουτρο σας λεω εμαθε μα σηκωνει κ τα χερια κ να χτυπα τα δαχτυλα οταν αλουει μουσικη αλλα πολυ ζωηρηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!

Afroditaki mou k mena i mikri den ka8ete POU8ENA oute ena lepto k an tis poume k tipota arxizei na tsirizei k na leei kati me 8imwmeno ifos k na kounaei ta xeria tis san na k mas mallwnei :o.. Tis kaimenis tis mamas mou tis evgale to ladi.. 8elei na sprwxnei to podilataki k na perpataei (evala video sto facebook edw den mou to dimosievei), oti 8elei opwsdipote prepei na to exei, anoigei tin vrisoula apo to 4igeiaki tou nerou trexei to nero se oli tin kouzina k auti xanete :twisted: , na tin afinoume na stekete sto krevvati mas na stirizetai sto kefalari k na anevosvinei to fws axxx k polla nevra re paidia, pou ta vriskei? K pote mas den kavgadisame me ton george mprosta tis na pw pws mas mimeitai :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den sas eipa twra exoume 2 podilatakia ena kokkino-mavro pou tis agorasame emeis k vrike k i mama mou ena mwv-lila paratimeno stin ekklisia (menoume akrivws apenanti) k to pire giati to evlepe meres polles e3w apo tin ekklisia pige to eipe k stin ka8aristria k sto pater pws 8a to exei spiti mas k an to zitisei kapoios na ton steiloun stin mama mou na tous to dwsei.. Fisika i victoria to pernei k to kanei stirigma na perpataei :) alla den to xrisimopoiame ektos spitiou giati den einai diko mas.. Fisika leipoun ta prostateutika girw girw k liges zwnes den 3erw an eskemmena to afisan ekei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!

καθαρματακια με συγκηνισατε με τις ομορφες ευχες σας!!!!!σας ευχαριστουμε πολυ πολυ πολυ :x:x:x:x

την πεμπτη το πρωι που ξυπνησε η μικρη την πηρα στο κρεββατι μου την τραγουδησα το χρονια πολλα καναμε χαδακια κ της εδωσα ευχουλες κ πολλα πολλα φιλακια τιποτα το ιδιαιτερο..

σημερα ομως εχουμε το πρωτο μας παρτυ γεννεθλειων!!!!!!

παραγγειλα τουρτα εχει επανω ζωγραφια την μπαρμπυ θαμπελινα(νεραιδα με μεγαλα φτερα κ υπεροχα χρωματα)

εχθες ηρθε η πεθερα μου με βοηθησε λιγο να καθαρισουμε κ σημερα με τον βαγγελη κανουμε λιγες αλλαγες στον χωρο να χωρεσουμε ολοι κ το τραπεζι επιτελους ξανα στην θεση του :lol::lol::lol: για να σβησει η μικρη το κερακι της ελπιζω να μην κανει βουτια μεσα στην τουρτα :lol::lol::lol:

κολλησε το μυαλο μου εχθες εφτιαξα κεφτεδακια μπαλακια κ μια ζαμπονοκασεροπιτα θα φτιαξω κ μια σαλατα μακαρονια πενες με τονο κ εδω λοιπον κολλησα τι αλλο να φτιαξω???????καμμια δεκαρια ατομα θα ειμαστε....

φευγω παω να τελειωσω κ τα υπολοιπα κ επανερχομε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σουλα θα μπορουσες να φτιαξεις και πατατες ογκρατεν, αυτες που ειναι με τυρι, μπεικον και κρεμα γαλακτος στο φουρνο. ευκολο και ταιριαζει με ολα αυτα.

Καλα να περασετε!!!

Εγω δεν ξερω τι θα εχει η τουρτα επανω!!! ευτυχως η τουρτα στην ακρη θα εχει και για μενα ενα κομματι χωρις σοκολατα, μου κανει ιδιαιτερη τουρτα ο φιλος μας!!! να'ναι καλα ετσι τρωω και εγω!!!

Εμενα το μενου τελικα ειναι και ευκολο αλλα και περιεργο, θα σας βαλω φωτο απο Δευτερα!!!

Ανδρια παλι κολοφαρντη ησουνα :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω εφτιαξα σημερα τα σου και λεω δεν φτιαχνω και μια κρεμα ζαχαροπλαστικης ετσι να φαμε και λιγα σου με τον ανδρουλη μου!!!! χαχα πρεπει να φτιαξω και αλλη μια δοση σου για να τα κανω αλμυρα!! γτ θα τα τσακισουμε με την κρεμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα, Γεωργιάννα!!!!!!!!!!!!!!!

Γειά σας από Αθήνα! Είμαι ένα κινούμενο πτώμα :lol:

Το ταξίδι ήταν μια χαρά. Η μέση μου όμως χάλια :shock: Είχα τη μικρή στο μάρσιπο βλέπετε, και το έτρωγε όλο το φαγάκι της στην εξοχή :lol:

Γύρισα, τακτοποίησα βαλίτσες, άλλαξα σεντόνια και καθάρισα μπαλκόνια για να μπορώ να απλώσω τα ρούχα που έπλυνα. Πολύ σκόνη....

Η Γεωργία κοιμηθηκε στις 10. Ελπίζω να καταφέρουμε να συνεχίσουμε το πρόγραμμα "νωρίς νάνι" :lol:

Πάω για ντουζάκι! Καλό βράδυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλες και όλους!

Ειδικότερα: Πολλές ευχές στην Έλενα που έχει σήμερα το πρώτο της πάρτυ!Να τα εκατοστήσει και με το καλό η αδελφούλα της! Ευχές και στην Αναστασία για την ονομαστική της γιορτή! Αλλά οι πιο πολλές και γλυκιές ευχές στη Δανάη! Συγχαρητήρια! Μακάρι να πάνε όλα τέλεια και να σας έρθει ένα γερό μωράκι τόσο γλυκό όσο η Μυρτούλα!

Εμείς αφού αποκλειστήκαμε λόγω καιρού στη Νάξο, επιστρέψαμε τελικά τη νύχτα της Πέμπτης. Από τότε προσπαθώ να τακτοποιήσω βαλίτσες, να πλύνω ρούχα και να καθαρίσω το σπίτι γιατί η Κατερίνα ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ! Και πάει παντού, μέχρι και στο τραπεζάκι του σαλονιού σκαρφαλώνει. Το νησί πρέπει να της έκανε καλό γιατί το Μ. Σάββατο περπάτησε (6-7 βηματάκια, τώρα κάνει και 10), λέει όλη την ώρα λογάκια, κάποια από αυτά στα ελληνικά, τα υπόλοιπα στη μωρουδικήν, και γενικά γύρισε άλλο παιδί!

Κατά τα άλλα, όλα ωραία ήταν με τη βάπτιση, με τον άντρα μου δεν θα το έλεγα, αλλά από ό,τι διάβασα δεν ήταν και τόσο σπάνιο το φαινόμενο. Περαστικά να είναι και είθε να βρούμε όλοι κάποτε το δίκιο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria για τα νεύρα της Βικτώριας, πρέπει να είναι της ηλικίας. Και η Κατερίνα τον τελευταίο μήνα τα ίδια κάνει, όταν θέλει κάτι πεισμώνει και φωνάζει μέχρι να γίνει το δικό της, ενώ πιο μικρή δεν ήταν έτσι, της έδινα κάτι άλλο και ξεχνιότανε. Αχ! Μεγαλώνουν και αποκτούν προσωπικότητα τα σκατούλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Το "νωρίς νάνι" έχει και επιπτώσεις :lol: 8 το πρωί, γαρίδα το μάτι!!!

Δέσποινα, να σας ζήσει η Κατερίνα! Καλό τρέξιμο και σ'εσένα!

Σουλίτσα, δεν πρόλαβα να σου ευχηθώ για την Έλενα. Χρόνια της πολλά! Να τη χαίρεστε! Με το καλό να υποδεχτεί και την αδερφούλα της!

Η μέρα όμως σήμερα είναι αφιερωμένη στον Διονυσάκο μας!!!!!!

[smilie=occasion13.gif] Γεωργιάννα, να σας ζήσει! Να το χαίρεστε το βατραχάκι σας!

Φιλιά στα μαγουλάκια του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...