Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Ζουζούνες, γειά σας και από μένα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω!!!!!!!!!! Να είστε όλοι καλά, αγκαλιά με τα θαυματάκια σας!

Κι εμείς δεν πήγαμε στην Ανάσταση γιατί Η Γεωργία κοιμόταν. Και ευτυχώς γτ τα "μπα-μπουμ" ακουγόντουσαν μέχρι εδώ (και μένουμε μακριά απ'την εκκλησία).

Πάω να ξεκουραστώ λιγάκι! Καλό βράδυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά κ πάλι!!!

Εκλησσια δεν πήγαμε κοιμόμασταν,την επόμενη μέρα πήγα στην μητέρα μου που ψήνανε στην πυλωτή κ μετα στον Γερακα στην παρεα....περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!

Σημερα ξεκούραση κ απο αυριο ξεκινάμε τις διαδικασιες της βάπτισης,αχχ πόσο χαίρομαι που θα το κανουμε Ευβοια!!!Θα είμαστε λίγοι κ καλοι,όσοι πραγματικά θελουν να έρθουν ,θα είναι εκεί κ αυτό με συνεπέρνει περισσότερο,χαίρομαι πολύ γτ όταν το είπα σε κάποιους να μας απαντήσουν μεχρι τελος του μήνα μου απάντησαν οκ θα το βάλουμε σε πρώτη προτεραιότητα κ φυσικά θα έρθουμε...τους αγαπώ πολύ!!

Επίσης χαίρομαι με το φορεμά μου κ για της φώτο που θα βγάλουμε στην θάλασσα!!! :D

Αυριο ελπίζω να κλεισουμε κ τα υπέροχα ρουχαλάκια της Χριστινούλας....

Φιλιά θα τα πούμε αργότερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γωγω μπραβο πολυ χαορπμαι για σενα! καλα οι φωτο στην θαλασσα τελειες θα ειναι!!!!!!!!!!!! οπως και του γαμου σου στο δασακι!!

Ρωτησα τον ανδρα μου και τελικα εχει μια μεγαλη εκθεση εκεινες τις μερες, και μου ειχε πει να την σημειωσω στο ημερολογιο μου!!!! Πολυ στεναχωρηθηκα! :(:(:(

Εμεις καλα περασαμε εχθες, ηρεμα!! ο μικρος εφαγε κατσικακι στην σουβλα αλεσμενο φυσικα!!!

Θελω να παω βολτα σημερα αλλα δεν ξερω που!! καροτσαδα με τα παιδια! καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, πώς μεγαλώνουν!εμένα θα χρονίσει τον Ιούνιο, έχω ξετρελαθεί μαζί του. Περιμένω πώς και πώς τη στιγμή!όλες οι μανούλες να χαιρόμαστε τα παιδιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bisqouit με το καλό να ερθουν τα πρώτα του γενέθλεια!!!Σε νοιώθω ετσι αισθανόμουν πριν 2 εβδομάδες :D

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!

Γεωργιάννα μου δεν πειράζει,μόνο που προσπαθησες το εκτιμώ πολύ :D

Εμένα εγλυψε κοκκαλάκι κ της έδωσα λίγο ψαχνο.

Εχω κρατησει όμως κατσικάκι για να βαλω στον φούρνο την Κυριακή κ θα το ευχαριστηθούμε όλη η οικογένεια :D

Αχ ναι,θα είναι πολύ όμορφα πιστευω,φαντάζεσαι να βρέχει :shock::shock:

Ουτε να το σκ'εφτομαι!!!

Του αρεσε του Διονυσακο εννοειται το αρνακι ε?

Για καροτσάδα....στο Γαλατσι αλσος Βεικου,δεν ειναι κοντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ωραια ιδεα. εχω και το αλσος διπλα μου, αλλα ο ανδρας μου βαριεται να περπατησει!!!

Ακομη δεν πηγαμε, μαλλον το απογευμα που θα ξυπνησει ο μικρος.

Αφροδιτη μου μην στεναχωριεσαι. οι τσακωμοι ειναι στο προγραμμα. το πρωι τσακωθηκαμε και εμεις λιγακι.

Του αρεσε του Διονυσακη το κατσικακι. του εχω ξαναδωσει αλλα βραστο.

Βisquit εμεις εχουμε την Κυριακη γενεθλια. πολυ συγκινηση και κλαμα θα ριξω. το εχω ξαναζησει στο μεγαλο μου!!! Με τα χρονια αυτη η συγκινηση ελλατωνετε βεβαια. Τα πρωτα γενεθλια ομως ειναι τα πρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!και του χρόνου με υγεία κ με άλλα ζουζούνια!!!μπαίνω βιαστικά για να σας χαιρετίσω και να ευχηθω και στην Αναστασία μας χρόνια πολλά αναδρομικά!γιόρταζες χθες έτσι;;πώς περνάτε;;εμείς θα ανεβουμε με τη Μυρτώ για το σεμινάριο την Παρασκευή μέχρι Κυριακή.

φιλιά σε όλες!θα διαβάσω και θα γράψω αύριο τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Καλα που χαθηκατε; Ελπιζω να περνατε καλα!!!!

Εμεις εδω σπιτι τπτ το τρομερο! Τσακωθηκα και με τον ανδρα μου σοβαρα και εδεσε το γλυκο. τελικα δεν πρεπει να ειμαστε πολλες μερες μαζι σπιτι.

Σαμανθα θυμηθηκε σημερα που ειχες πει για εξετασεις αιματος στην μικρη. Γτ σε εβαλε να κανεις; Στον Αλεξανδρο εκανα 2 χρονων επειδη δεν ετρωγε κρεας και γενικα πολυ φαγητο. τωρα στο μικρο δεν μου ειπε κατι αλλα δεν εχω ακουσει σ'αυτην την ηλικια για εξετασεις αιματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Χρόνια πολλά!

Αν κρίνω από τις απουσίες, όλες περνάτε καλά :lol::lol::lol::lol::lol: είστε έξω και ...διασκεδάζετε!!!!!!!!!! μια χαρα!

Εμείς περάσαμε μέτρια, εγώ στενοχωρήθηκα πολύ που μείναμε Αθήνα, μάταια ο άντρας μου προσπαθούσε να μου φτιάξει την διάθεση....είχα και μεγάλη κούραση...κάθε βράδυ ένιωθα ότι με έπιαναν πόνοι...ουφ δεν πειράζει...του χρόνου τώρα πια θα κάνουμε οικογενειακές εκδρομούλες!

Κάθε χρόνο έτσι λέω :lol::lol::lol:

Γεωργιάνα μου και εγώ αν μείνω πολλές μέρες με τον άντρα μου .... εεεεεε σιγουρα θα αρπαχτούμε :lol::lol::lol: μέχρι να συνειδητοποιησει ότι έχει άδικο δηλαδή :lol::lol::lol::lol::lol:

Μην δίνεις σημασία κοίτα εσύ να είσαι καλα και όλα θα πάνε καλά!

ααα σχετικά με τις εξετάσεις, μου είπε η παιδίατρος ότι συνηθίζεται να κάνουν τα μωράκια πάνω στον χρόνο εξετάσεις αίματος...εμείς προσπαθήσαμε αρκετά και δεν τα καταφέραμε να πάρουμε αίμα...αργότερα τώρα...τι να πω...ήθελα πάντως να της κάνω έναν έλεγχο..

εσείς πόσο συχνά πηγαίνετε στον παιδίατρο?

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΟΡΗ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!Ακόμα δν γυρίσατε όλες ε??Μακάρι να περνάτε καλά! Εμείς μαύρο Πασχα κάναμε τελικα.. η μια κ αγαπημένη μου γιαγιάκα έπεσε σε κώμα ξαφνίκά.Την πήρε το ασθενοφόρο Παρασκευή βράδυ κ όλοι ήμασταν χάλια.Αρχικά μας είπαν πνευμονικό οίδημα κ τώρα διαγνώστηκε κ οξεία νεφρική ανεπάρκεια.Την έχουν με οξυγόνο κ ένα σωρό μηχανήματα αλλα δν επικοινωνεί.Τα πράγματα δν πάνε καλά κ δε μπορώ να ηρεμήσω. Στην ιδέα οτι μπορεί να τη χάσω τρελαίνομαι. Τελος πάντων μη σας μαυρίζω άλλο.

Κατα τ'άλλα ο Ζοζεδάκος είναι με μύξες,τρελό βήχα κ πυρετό.Το απόγευμα θα τον πάω παιδίατρο,έχουμε ραβτεβού για εμβόλιο αλλα μάλλον δν θα το κάνει. Για τις εξετάσεις αίματος ξέρω οτι μόλις χρονίσουν κάποια στιγμή πρέπει να κάνουν τυπικά για να δούν για σίδηρο,φεριττίνη κτλ. Για να δούμε τί θα μας προσθέσει στη διατροφή μιας κ χρονίζουμε σε 22 μέρες!!!

Σουλίτσα μην ανησυχείς για τη μπέμπα,θυμάμαι κ ο γιός μου στην αρχή έκανα κάτι μέρες να τον νιώσω το ίδιο κ τώρα!!

Βρε Ελενάκι πήγες 35 εβδομάδων??? ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! Α!Να σε ρωτήσω,γνωρίζεις άν το Ιασώ καλύπτει γέννα με το ΙΚΑ?(σε 3κλινο)?? Μου το είπε η συνηφάδα μου κ το σκέφτομαι για εκεί..Ποιον γιατρό έχεις εσύ?

Γεωργιάννα μου γενέθλια Διονυσάκου κ η γιορτή σου μαζί ε??σούπερ!!Γλιτώνεις τα διπλά τραπεζώματα!Με το καλό!!!

Φιλιά σε όλα τα κοριτσούδιααααα κ τα μπεμπάκια που έγιναν ολόκληρα παιδιά πλέον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις παιδιατρο τωρα πηγαινουμε καθε 2 μηνες. μετα πιο αραια. ειδικα με τον Αλεξανδρο πηγαινω για ελεγχο μια φορα το χρονο και εαν, γτ δοξα το Θεο, δεν μου αρωσταινει ευκολα.

Οτι και να μου πει ο ανδρας μου, εγω αυτο που βλεπω κοριτσια ειναι οτι με τον Αλεξανδρο τον πηγα 13 μηνων παιδικο. τα 2 πρωτα χρονια ειδα ολες τις αρρωστιες!!! Μετα εαν θα μου αρρωστησει μια φορα το χρονο!! φετος καθολου και στη ταξη του συνεχεια αρρωστα ηταν τα παιδια! Δεν ειμαι τρελη αλλα θελω να βαλω τον Διονυση στο παιδικο απο Σεπτεμβρη.

Ελενα λυπαμαι πολυ για την γιαγια σου!!! Τα περαστικα μας!!

ΚΑι τα περαστικα στο Γιωργακι!!

Οι εξετασεις αιματος μου ειχε πει ο παιδιατρος που ηθελα να τα κανω στον Αλεξανδρο θα πρεπει να τις κανω προς το καλοκαιρι, γτ ακομη και μυξουλες να εχει επηρεαζονται οι τιμες στην φερριτινη και δεν θυμαμαι ποιες αλλες. Θα κανω και εγω τωρα στον Αλεξανδρο γι αυτο το θυμηθηκα.

Σαμανθα μου εμενα και αδικο να εχει σπανια το αναγνωριζει! ειμαι πολυ θυμωμενη και ολα ξεκινησαν απο μια βλακια λογο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D

Ειμαι πολύ χαρούμενη!!!Κλέισαμε τα βαπτιστικά κ έιναι πολύ όμορφα,το καλύτερο απο όλα ειναι πως πήγαμε στο 1ο μαγαζί κ εκεί κλεισαμε,θα με κούραζε η ερευνα αγοράς κ χαίρομαι που τα βρήκαμε όπως θέλαμε....κ σε πολυ καλη τιμή 400 ευρώ ΟΛΑ.

Τιμή εκθεσης απο το Περιστερι όταν ειχα πάει.

Οποτε μενει διακόσμηση,γλυκά,προσκλητήρια κ παπούτσια δικά μου,φορεμα πήρα :D

Τα υπόλοιπα αναλαμβανει ο μπαμπάς φωτογραφο,τραπέζι,μουσική κτλ κτλ....

Πλακα πλάκα εχει μέινει 1 μηνας κ 10 μερες περίπου :shock:

Κοριτσια κ εγω αρχίζω να συνηδητοποιω πως περνάω καλύτερα όταν λείπει,αυτό ειναι γεγόνος κ εμένα μου την σπάει ώρες ώρες..... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμένα!

έχω την μικρούλα λίγο άρρωστη :(:(:(:(:(

και έχω στενοχωρηθεί πολύ γιατί πρόσεχα να μην αρρωστήσει αυτές τις ημέρες γιατί είναι περίεργος ο καιρός...ευτυχώς έχει μόνο πυρετούλι και όχι όχι βήχα-μπούκωμα....μέχρι στιγμής δηλαδή...

ακύρωσα τα ραντεβού μου στην πολεοδομία, την κουκούλωσα καλά, της έδωσα λίγο ντεπόν και την έβαλα για νάνι....

το μεσημέρι της είχα ετοιμάσει κουνελάκι με πατάτες στον φούρνο -από τον 'κήπο' της γυναίκας που μας καθαρίζει, μας έστειλε πακετάκι με τέλεια κρεατάκια βιολογικά και διάφορα άλλα!! (σπάνια αγοράζω κρέας από έξω) αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να το δώσω ή όχι...μήπως να της φτιάξω ένα φιδέ?

Γεωργιάννα νομίζω οι περισσότεροι για ασήμαντες αιτίες τσακώνονται...μακάρι να είναι πάντα μικρές οι διαφορές μας και όχι σοβαρές και ουσιαστικές...τότε είναι τα 'δύσκολα'.....

Γωγώ με γεια τα πραγματάκια! Με το καλό! Περιμένουμε φωτογραφίες από τις αγορές σας!

Ελενάκι περαστικά στην γιαγιά σας! Σε καταλαβαίνω και εμείς είμαστε πολύ δεμένοι σαν οικογένεια και μας πονάει πολύ αν πάει να πάθει κάποιος κάτι...

Λοιπον πράγματι το Ιασώ έκανε σύμβαση με ορισμένα ταμεία και το ΙΚΑ είναι σε αυτά, απλώς ορισμένες ... ημέρες φεύγει από την σύμβαση....μετά πάλι μπαίνει....μην σου κάνει εντύπωση αυτή η αστάθεια...εγώ προχθές πέρασα για της εξετάσεις της μικρής και ενώ κανονικά έπρεπε να με χρεώσουν 50 ευρώ, μου ζήτησαν 350...και έφυγα....Ο γιατρός μου λέγεται Τρίφωνας Τσάγκας και είναι πολύ καλός άνθρωπος και γιατρός (βέβαια το χέρι μου στην φωτιά δεν βάζω για κανέναν...), με χρέωσε 1800 την προηγούμενη φορά αλλά τα 300 ήταν της μαίας...τώρα που θα πάμε απευθείας για καισαρική δεν ξέρω τι θα χρεώσει...θα ρωτήσω και θα σου πω!

γεια σας!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!περαστικα στην εμμα κ στο ζοζεδακι μας!ελενα περαστικα στη γιαγια σου...ευχομαι να αναρρωσει συντομα!

Γωγ με γεια τα βαπτιστικα σας!!!

Εγω σας γραφω απο το κινητο στη δουλεια.ιντερνετ δεν λειτουργει στον υπολιγιστη γι αυτο δεν μπηκα το πρωι.

Μετα απο δυο θετικα τεστ εγκυμοσυνης κ μια θετικη χοριακη με 570 μοναδες (διπλασια απο την πρωτη φορα) μαλλον...ειμαι εγκυος!!! :-) ελπιζω να ειναι μεσα στο σπιτακι του.την τριτη (ημερα των γενεθλιων μου) θα παω στο γιατρο μου.ελπιζω να ειναι ολα καλα.επαθα λιγο το πρωι γθατι λογω θηλασμου πιστευα οτι θα καθυστερουσε λιγο,αλλα οπως ειπε κ η μανα μου,ειμαστε σουπερ γονιμες...ειδωμεν!ο κωστας χαρηκε κ εγω δεν το εχω συνειδητοποιησει...ειναι νωρις.φιλακια σε ολες θα διαβασω κ τα υπολοιπα απο το σπιτι.μου λειψατε αυτες τις μερες που δεν εμπαινα συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou sigxaritiria me to kalo na er8ei to 2o sas zouzounaki, prin ligo se skeftomouna k den 3erw giati alla eixa ena proais8ima pws 8a mas anakoinwseis gia egkimosini :D..

Xarikaaaaaaaaaaa para poli.. Euxomai mia teleiomini egkiomosini k ena gero igiestato mwraki..

Pes mas eixe kapoio simptwma pou dne eixes prin k to katalaves i mono ka8isterisi?

Pwpw kala se ipologisame pws 8a eisai i epomeni egkimonousa tis pareas mas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαναηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβοοοοο συνχαρητηριαααα!!!!πω πω μπραβο ρεεε χαρηκα τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειδες τελικα?μπαμ μπαμ πιαστηκε το σπορακι!!!!!!!

να σου ευχηθω μια τελειομηνη κ καλη εγκυμοσυνη!!!!!!

αντε φτιαξε την συνδεση σου να μας πεις λεπτομερειες!!!!!

καλα αυτη η εγκυμοσηνη νερακι θα περασει!!!!!ουτε χαμπαρι θα παρεις!!!!

συμπεθερουλα μου σε νοιωθω απολυτα...μεσα απο την καρδια μου σου ευχομε να γινει καλα η γιαγιακα σου...

τον ιδιο ερωτα νοιωθω κ εγω για την δικη μου γιαγια...την τελευταια φορα που αρρωστησε με το που εμπαινα στο δωματιο κ την εβλεπα με την μασκα της εκλαιγα με λυγμους με αποτελεσμα να μην μπορω να την δω..να μεινω μαζι της...

γεωργιαννα μου τι να πω...οι περισσοτεροι καυγαδες απο μια βλακεια κ μιση αρχιζουν... :evil: σαμανθα περαστικα στην εμμα!!!!36 εβδομαδες λοιπον...πωπω βλεπω το τικερακι σου κ με πιανει ανχος :lol::lol::lol: πως νοιωθεις????

γωγω μου στην τελικη ευθεια για την βαφτιση!!!!θα εχετε πολυ κοσμο????αντε βαλε μας καμμια φωτο!!!!

αντρια η σειρα σου τωρα αντε να μας ανακοινωσεις κ εσυ τα ευχαριστα τι σε λιγες μερες τι τωρα!!!!βουρ στο ψητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soullaki mou auto ton andra mou 8a ton skotwsw 8elei na kleisei i mikri mas 1os xronou k meta na valoume mpros, ee ok re file mou ti twra ti se 3 evdomades? ti se enoxlei? :D:lol: xexe ti na peis emple3a me peismatari!!!! Alla pou 8a paei 8a ton kataferw k an oxi 3 evdomades einai 8a perasoun!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζούνες!

Δανάη και Σαμάνθα ευχαριστώ για τις ευχές!

Δανάη, μια χαρά περνάμε! Τις τελευταίες μέρες βρέχει... Ελπίζω το Σ-Κ που θα ανεβείτε κι εσείς να καλυτερέψει ο καιρός!

Περαστικά στα άρρωστα ζουζούνια. Εμείς ευτυχώς καλά κρατούμε!

Γωγώ, με γειά τα ρουχάκια σας! Άλλαξε το τικεράκι σου γτ έχει κολλήσει :lol Δεν προχωράει μετά τον 1 χρόνο!

Γεωργιάννα, μαζί σου! Να τους δείρουμε λίγο μπας και στρώσουν :lol: Και από σεπτέμβρη, παιδικό σταθμό τα μωράκια μας!

Εγώ χτες τρελάθηκα απ΄τη χαρά μου! Η Γεωργία έχει αρκετές μέρες που στεκόταν μόνη της και έκανε 2-3 βηματάκια και έπεφτε στην αγκαλιά μας. Χτες όμως έκανε 6-8 βηματάκια! [smilie=blob9.gif]

Το έχω τραβήξει με το κινητό μου! Η πλάκα είναι ότι έκανε 4 βήματα, σταμάτησε, στάθηκε λίγο, και συνέχισε με άλλα 4 βήματα!

Στο ημερολόγιό της ποια μέρα να γράψω? Γιατί άλλο το έκανε 2-3 βηματάκια και άλλο περπάτησε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα το διάβασα και τσιρίζω από τη χαρά μου!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!

Το σποράκι σου θα τις ευχές όλων των κοριτσιών της παρέας! Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΡΙΑ ΔΑΝΑΗ!!!!με το καλο να ερθει το νεο μωρακι!!!τι καλα!!ποσο μ'αρεσει αυτη η γκαστριτιδα!! :lol::lol::lol: σου ευχομαι μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!αντε, και στα δικα αντρια!!!βρε, τσουπρες, θα μεινετε ολες εγκυουλες και θα με αφησετε μονη μου;;;!! :o:o

περαστικα στην εμμα μας και το γιωργακη μας!!!και στη γιαγιακα σου ελενα!!ευχομαι γρηγορη αναρρωση!!

σαμανθα, κι εμεις που πηγαμε στο χωριο, το μετανιωσα, γιατι ΟΛΟ εβρεχε!!τιποτα δεν μπορεσαμε να κανουμε!

γωγω, με γεια τα ρουχαλακια σας και ολα με το καλο να γινουν!!με αγχωσες, βεβαια, που λες οτι ενας μηνας εμεινε, γιατι εχω ενα σωρο πραγματα να κανω!!!απο δευτερα θα γινω πιο δραστηρια ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!όντως έπιασαν :D !

Γεωργιάννα,μην στεναχωριέσαι!αν δεν τσακωθούμε με τους άντρες μας με ποιον θα τσακωθούμε;;;ε;;;αρκεί να μην πληγώνουμε ο ένας τον άλλο κ να μην αφήνουμε σημάδια που δεν φεύγουν εύκολα (αυτό το λέω για να το ακούω πρώτη εγώ...)

Αναστασία,συγχαρητηρια για τα πρώτα συγκινητικά βηματακια της ζουζούνας σας!!!!εγω θα σημείωνα και τις δυο ημερομηνίες!!!!!καλή συνέχεια!!! Η Μυρτώ προς το παρόν πιάνεται και πάει,αφήνει στιγμιαία τα χεράκια της και ξαναπιάνει!

σουλα,σπιτι έχουμε ιντερνετ,στη δουλειά έχει πρόβλημα.

Ανδρια,ειχα απλά 2 μέρες καθυστέρηση.χθες το απογευμα ειχα λιγο βαρύ κεφάλι αλλά ο κώστας έλεγε ότι ήταν από τον καιρό (είχε νοτιά και πολλή ζέστη).του λέω νομίζω πως κάτι άλλο συμβαίνει και μου απαντάει γελώντας "αγαπούλα,μη ξοδέψουμε πάλι μια περιουσία σε τεστ χαχα" κ το πρωί που σηκώθηκα κ είδα ότι πάλι δεν είχα περίοδο,ειχα μια υπερένταση σαν διαίσθηση.εκανα ενα διπλό clearblue στη δουλειά,θετικά και τα 2 και μετά το μεσημεράκι πετάχτηκα για χοριακή και ήταν κ αυτή θετική :D μόλις δούμε κ την τρίτη ότι ειναι καλά θα το χαρώ και περισσότερο πιστεύω!

εντωμεταξύ το είπα στην πεθερά μου μόλις γύρισα σπιτι γιατί είχε τη μικρή και χάρηκε,μου λέει "καλά ακόμη δεν συνήλθες από την πρώτη;",και μετά λέγαμε ότι όταν βγει καλή η συνταγη στο πρώτο (είναι ήσυχη) πας κ για δεύτερο πιο εύκολα, κ μου λεει "καλά,εκεί θα περιμένε όμως να συνέλθεις από το 2ο!" ΝΤΟΙΝΝΝΝ,δεν σχολίασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ χαρηκα!!! να σου πω οτι θα γεννησεις με το καλο τον Δεκεμβρη!!!! Ετσι ειχα μεινει εγκυος στον Αλεξανδρο!! Πολυ ωραιο δωρο για τα γενεθλια σου!!!

Ευχαριστω κοριτσια για τις συμβουλες σας. ημουνα ετοιμη να το τραβηξω, αλλα για χαρη των παιδιων και της αγαπης που του εχω εκανα πισω. αυτο το οικονομικο μας εχει σκοτωσει ολη την αγαπη που εχουμε και την ηρεμια της ψυχης μας!!!! δεν μιλαω μονο για μας αλλα σε σας το ιδιο πιστευω συμβαινει.

Αναστασια μου μπραβο στην Γεωργια μας!!!! να την βαζεις να κανει πιο συχνα βηματα!

Ο δικος μου τπτ πολυ φοβατε!! μετα την Δευτερα που εκανε 3 βηματα και σταθηκε μονος του ορθιο αρκετη ωρα τωρα δεν θελει!!

Σουλα μου τι φοβασε ακριβως;

Αυριο εχετε γενεθλια;;;;; τι θα κανεις τελικα; θελεις να πεταχτω να σε βοηθησω;;; :lol::lol::lol::lol:

Περιμενω πως και πως την Παρασκευη να παμε παιδιατρο!! εχω τοσααααα να τον ρωτησω!!!! ποτε μπορουμε να τους δωσουμε αγγουρακι ή μαρουλι;

Αφροδιτη γυρισατε; ελπιζω του χρονου να περασετε πιο ωραια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας !!!

Καταρχην χρονια πολλα και χριστος ανεστη σε ολες σας κ στις οικογενειες σας...

Αναστασια μου χρονια πολλα πολυχρονη να χαιρεσαι το ονοματακι σου και να εισαι παντα υγιης και ευτυχισμενη εσυ κ η οικογενεια σου..

Δαναη συγχαρητηρια κουκλα μου.....Μπρααααβο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ....

Να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και αντε με το γιοκα τωρα....

Αντριουλα κι εγω πιστευω οτι θα εισαι η επομενη που θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα....Παντως αφροδιτη εμεις εδω θα κανουμε παρεουλα....Αν δεν ξεπεταχτει ο Αλεξης και δεν ειμαι ετοιμη και αλλα πολλα δεν κανω αλλο.....Αλλωστε ειμαι μικρη ακομη τωρα εκλεισα τα 26 εχω χρονια μπροστα μου....Να ειμστε καλα κ ολα θα γινουν....

Χωριο καλα ηταν αλλα εβρεχε ολες τις ημερες και δεν πολυχαρηκα ετσι οπως ειχα φανταστει....Βεβαια ξεκουραστηκα αρκετα,με βοηθησε η μαμα μου.Τη δευτερα του Πασχα ειχα υπηρεσια και κανονικα δουλεια μετα....Το σαββατο εχω ενα γαμο και βαριεμαι πααααρα πολυ....ειναι πρωτος μου ξαδερφος ο γαμπρος και εχουν κανει πολιτικο το 2007,εχουν κ ενα κοριτσακι 15 μηνων κ θελει η νυφη να φορεσει νυφικο.....η μαλακια παει συννεφο....στο μεταξυ δουλευει μονο το παλικαρι αυτη ξυνει το μ...ι της ολη μερα,μεγαλωνει το παιδακι της κ αντι να σφιξει λιγο το χερι γτ δεν τους περισσευουν αφου αναγκαζεται να κανει δευτερη δουλεια ο ξαδερφος μου,μου θελει φρου φρου κ αρωματα....Τι να πω....Εχουμε δεν εχουμε αλλα δωρα απο εκει,αλλα δωρα για το πολιτικο που τους ειχαμε κανει,αλλα δωρα για τη βαφτιση της μπεμπας.....Ετσι μου ρχεται να μην παω πουθενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα,ειχες ρωτήσει το πρωί για τα δώρα της νονάς,με τη νονά της Μυρτώς συμφωνήσαμε να της κάνει μόνο ένα δώρο για Πάσχα και γενέθλια,αφού πέφτουν κοντά,της πήρε τα παπουτσάκια της που είναι πανέμορφα!λαμπάδα για φέτος δεν χρειάστηκε,του χρονου να είμαστε καλά.είμαι της άποψης ότι δεν χρειάζεται να ξοδεύονται οι καημένοι οι νονοί,ούτε να κάνουν υπερβολές!ευτυχώς είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος με τους νονούς κ συμφωνήσαμε σε αυτό.θεωρώ ότι το πιο σημαντικό που χρειάζεται το βαφτιστήρι είναι αγάπη και να ασχολούνται μαζί του.εγω έχω ζεστές αναμνήσεις από τη συγχωρεμένη τη νονά μου που είχε βιβλιοπωλείο κ πηγαινα το Σάββατο κ έκανα πως καθόμουν στο ταμείο!εννοείται ότι μου έλεγε βέβαια να πάρω ο,τι θέλω,η χαρά του παιδιού,αλλά εγώ ντρεπόμουν κ έπαιρνα σβήστρες κ μαρκαδόρους!τσάντες μου έκανε πάντα δωρό εκείνη εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...