Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

δαναη, η ψυχοθεραπεια ειναι μια πολυ καλη λυση, μια φιλη μου κανει αρκετα χρονια, και τη βλεπω πολυ καλυτερα....δεν ειναι οτι ειχε κατι η κοπελα, καταλαβαινω ομως πια, οταν συζηταμε οτι εχει μια πιο αντικειμενικη αντιμετωπιση των πραγματων, και εχει μαθει να εστιαζει στο προβλημα..γενικα ειναι πιο ισορροπημενη και εκει βλεπω ποσο καλη δουλεια εχει κανει με τη ψυχολογο της...ειναι ομως για εμας πολυτελεια, απο οικονομικη αποψη....δεν στο κρυβω ομως, οτι θα το ηθελα...εναν ανθρωπο να με ακουει ,ειδικα οταν εγω αρνουμαι να ακουσω τον εαυτο μου...

ελενα, κι εμενα ο μεγαλος μου φοβος ειναι μην πεσει και χτυπησει τα δοντακια της :o εγω, περυσι, που ημουν εγκυουλα, νηστεψα τη μεγαλη εβδομαδα, καλο μου εκανε!! τωρα σε ποιο μηνα εισαι;;;το ακουσες το νινι;;;πως θα τη βγαλετε;;;χαιρομαι που βαλατε ιντερνετ, θα τα λεμε συχνοτερα!!

γιουλη, κι εγω πιστευω οτι το παιδι πρεπει να δοκιμαζει απο ολα, αλλα καλο ειναι να δοκιμαζει οσο γινεται λιγοτερο ανθιυγιεινα....πιστευω δηλ, οτι τωρα χτιζει τις διατροφικες του συνηθειες, και ναι μεν, εμεις δεν παθαμε τιποτε, αλλα εγω προσωπικα μεγαλωσα με αρκετα λιπαρες και παχυντικες τροφες, και ακομα και τωρα δυσκολευομαι να τις αποχωριστω!!!γι'αυτο, θα ηθελα να μαθει η αθηνα οσο γινεται πιο αργα στα γλυκα....εννοειται οτι θα δοκιμασει καποια στιγμη το παιδι, αλλα αν μπορω να το καθυστερησω, γιατι οχι;;!!

αναστασια, εμεις αυριο θα παμε στο χωριο και με χαλαει λιγο το κρυο γιατι στην εξοχη οταν εισαι θες να βγεις εξω, αλλα τουλαχιστον θα αλλαξουμε παραστασεις, και θα δω και τον μπαμπα μου που εχω να τον δω 8 μηνες!!!

γεωργιαννα, εσεις εδω θα κανετε πασχα;;;

γωγω, πολυ ωραια ιδεα να ξεφυγετε απο την αθηνα για τη βαφτιση!!!μπραβο!!!κι εμεις το σκεφτηκαμε στην αρχη, αλλα βαρεθηκαμε τη φασαρια, οι τεμπεληδες!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια, τη συμβουλη σας,σας παρακαλω...

τις τελευταιες 2 εβδομαδες η μικρη δεν πολυτρωει....ξυπνα στις 9 και 9.30 πινει γαλα ( τη θηλαζω και μετα πινει ενα μπουκαλι 200μλ), στις 11.30 τρωει φρουτοκρεμα ( μια μπανανα, ενα αχλαδι, ενα αβοκαντο, μισο πορτοκαλι- σχεδον ολη την τρωει) και μεχρι την ωρα του φαγητου δεν εχει κοιμηθει, ετσι κατα τις 2.30 που ειναι να φαει το φαγητο της, απο τη νυστα τρωει το πολυ 2 κουταλιες και αφου δεν θελει αλλο, την βαζω για υπνο.ξυπναει περιπου στις 4.30, οποτε κατα τις 5 της δινω το φαι της.... αλλες φορες το τρωει,αλλες ομως οχι...τι φταιει;;;εχει βαρεθει;; και βεβαια, το απογευματινο μετακινειται, αναγκαστικα κατα τις 7....τι να κανω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη έχεις σκευτει μήπως της δεινεις πολύ γαλα το πρωί ;

Δηλ πίνει απο εσένα και μετα και μπουκάλι με 200!! Το βρησκω πολύ

Αν επινεο μόνο το δικο σου και μετα τα φρούτα το μεσημεριανό θα το έτρωγε Στις 12 με 1 και δεν θα κοιμότανε όρθια, μετα νάνι χορτάτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την ψυχοθεραπεία..θα ηθελα πολύ να βρώ εναν ανθρωπο κ να του μιλάω 1 εβδομάδα :shock: ...κάποτε ειχαμε τις κολλητες μας αλλά πλεον ακομα κ αυτές ή εχουν χαθεί ή κοιτάνε τα δικά τους...με ενοχλει όταν μιλάω για κάτι κ ο αλλος απευθύνεται στον εαυτο του μονίμως,σε εναν διάλογο....τελος πάντων.

Αφροδιτη θα ειμαστε λιγότερα ατομα κ ειναι μια ευκαιρία να ξεφυγουμε λιγο απο την πόλη,ελπίζω να μην ταλαιπωρηθούμε γτ είμαι κ γκρίνιαρα.

Επίσης συμφωνώ με την Αφροδίτη,βασικά σήμερα εκανα αυτόα ντι για φρουτοκρεμα την ταισα φαγητο στις 13.οο κ όταν ήταν να κοιμηθει της εδωσα γάλα,το απόγευμα την φρουτόκρεμα κτλ.....ασε που το εφαγε όλο,δοκιμασε το κ εσύ!

Ειρήνη μου στην θεία του αντρα μου της εκλεψαν το εφαπαξ 60.000 ευρω που τοσα χρόνια περιμενε να πάρει κ πολυ κόπο κ ιδρώτα...σε παρηγορεί αυτο???

Καντε λιγο υπομονή κ όλα θα γίνουν,ειναι να μην σου τυχει,αν σου τυχει κανε τον κινέζο κ βρειτε λύσεις,ευτυχως ειχατε χρηματα στην άκρη.

Σαμάνθα είναι ψηλή,79 ποντους κ 8 κιλά,μοντελάκι το μαναράκι μου,όχι ότι ειναι κορη μου,αλλά ναι ειναι Θεά :lol::lol:

Γιούλη μου η διατροφή καθορίζει το σωματοτυπό σου κ φυσικά την υγεία σου απο την στιγμή που γεννιόμαστε...όταν χρονίζει το μωρό το "τα πάντα" δεν ισχυει για τα πάντα αλλά μπορουμε να προσθεσουμε πάρα πολλά στην διατροφική του αλυσιδα σε λογικά πλαίσια.

Ας προσπαθησουμε εμεις εναν υγιεινο τρόπο στην διατροφή τους κ μόνο χαμένοι δεν θα βγούμε.

Γνώμη μου πάντα.

Φιλιά στις εγκυμονούσες μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη έχεις σκευτει μήπως της δεινεις πολύ γαλα το πρωί ;

Δηλ πίνει απο εσένα και μετα και μπουκάλι με 200!! Το βρησκω πολύ

Αν επινεο μόνο το δικο σου και μετα τα φρούτα το μεσημεριανό θα το έτρωγε Στις 12 με 1 και δεν θα κοιμότανε όρθια, μετα νάνι χορτάτη.

ναι, αφροδιτη, το εχω σκεφτει, αλλα επειδη ειμαστε σε φαση αποθηλασμου θεωρησα οτι αφου τοσο θελει αρα τοσο χρειαζεται...δηλ. στις 9.30 να της δινω λιγοτερο γαλα, να τρωει φρουτα 10.30 και φαγητο στη 1 με 1.30 ;;; θα το δοκιμασω, ευχαριστω για τη συμβουλη!! ο πανουλης τι κανει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, αν η δικη μου πινει γαλα στις 9.30 να της δινω κατευθειαν το φαγητο της στις 12 και τα φρουτα κατα τις 4;; και απογευματινο κατα τις 6;; λιγο περιεργο μου φαινεται, αλλα θα το δοκιμασω κι αυτο!!

πραγματι, το χριστινακι ειναι λυγεροκορμο!!σαν τη μανουλα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, αν η δικη μου πινει γαλα στις 9.30 να της δινω κατευθειαν το φαγητο της στις 12 και τα φρουτα κατα τις 4;; και απογευματινο κατα τις 6;; λιγο περιεργο μου φαινεται, αλλα θα το δοκιμασω κι αυτο!!

πραγματι, το χριστινακι ειναι λυγεροκορμο!!σαν τη μανουλα του!!

Αν της εδινες το φαγητό στις 12 με 13.οο να κοιμηθεί χορτάτη κ να την θηλαζες αν θελει πριν τον υπνο κ όταν ξυπνήσει δλδ μετά απο 3 -4 ωρες ,τα φρούτα κ το απογευματικό στις 19.00 περίπου κ πρίν τον ύπνο γάλα.....πλήρες μενου ετσι δεν ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Με τον Άρη κοιμισμένο στην αγκαλιά μου... Ακόμα ψήνεται τo κακομοιράκι μου... Δεν έχει ιδιαίτερα άλλα συμπτώματα, μόνο λίγες μυξούλες και ελάχιστη διάρροια... Όλη μέρα χτυπάμε σχεδόν σαραντάρια! Περιμένω να δω τι θα γίνει και αύριο γιατί την Πέμπτη είναι να φύγουμε... Βέβαια ο ταρζανάκος μου ακόμα και με 39,8 το απόγευμα χοροπήδαγε και άδειαζε τη βιβλιοθήκη!

Περαστικά και στα άλλα άρρωστα μωράκια μας!!

Δανάη αυτό ακριβώς το ποδηλατάκι, σε άλλο χρώμα, θα είναι το δώρο γενεθλίων του Άρη από την πεθερά μου! Καλοτάξιδο Μυρτούλα!! :D

Σούλα μου πολύ στεναχωρήθηκα για το πορτοφόλι, τι κρίμα! Μη σε παίρνει από κάτω όμως, ότι έγινε έγινε τώρα.

Αφροδίτη δοκίμασε κάτι ν'αλλάξεις στο πρόγραμμα μήπως τη βολέψει πιο πολύ την Αθηνούλα. Αν έτρωγε όλα αυτά ο Άρης βέβαια, εγώ θα έκανα πάρτυ! :lol: Εξαιρετικά λιγόφαγο το παιδί μου!

Έλενα welcome back!

Αχ δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα, έχω και το μικρό πάνω μου και δυσκολεύομαι, σας φιλώ πολύ όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφριδιτακι θα σου πω την άποψη μου και αν θες σκέψου την.

αν θες αα αποθηλασεις τραβιξε το λιγο μέχρι τον χρόνο (ενα μηνα ακόμα) με το δικο σου γαλα για να δώσεις φρέσκο στηνμικρη μετα τον χρόνο κιι οχι σκόνη.

Ο πανουλης είναι καλά, βγάζει το 7 δόντι κιι έχει γκρίνια, αρχισε να μας μαλώνει περπατάει απο έπιπλο σε επιπλο ,τρώει τα πάντα ..χαρτιά, ετικετες,σήμερα βρήκα οτι έχει μπαρ κοουντ στον ουρανίσκο του!! Χαχαειχε φαει μια ετικέτα και του κόλλησε το χαρτί εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Mpika na pw ena geia k na paw na koimi8w..

Kale i Soula exase to portofoli tis k oxi i Eirini :oops: Soula mou k i mama mou prin xronia tetoio kairo pige supermarket k to akoumpise kapou na valei stin sakoula kati k to 3exase k ekane ftera, poli marazi milame.. Kali dinami!!

Kouklia ola ta zouzounia mas :D

Avrio i Victoria 8a meinei me ton mpampas tis, einai me adeia o george avrio k eipame na 3elafrwsoume ligo tin mama mou na kanei k ekeini kamia douleia.. Euxomai na min diskoleutoune!!

Signwmi pou xa8ika alla olo trexw, extes ekana apotrixwsi stin mama mou k stis 3aderfes mou, simera piga kideia pe8ane xtes o aderfos mias sinaderfissas mou 36 xronwn apo karkino apo oti katalavame etsi xwris na to perimenoun k simera itan i kideia tou se alli poli k pigame me ton gio tou afentikou mou k me 2 sinaderfisses mou k meta piga k ekana egw apotrixwsi k ola ta gnwsta mageirema, na prosexw tin mikri olo trexw autes tis meres, min sas ta lew ta 3erete k eseis ta idia :)

Ante sas afinw giati avrio den 8a 3ipnaw..

Kalinixta sas :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχοθεραπεία διαβάζω... Για μένα ήταν υποχρεωτικό κομμάτι της εκπαίδευσής μου, 2 χρόνια ατομική θεραπεία, 3 χρόνια σε ομάδα... Τα τελευταία δύο χρόνια δε κάνω αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή να μπω σε μια ομάδα πάλι...

Παρεμπιπτόντως ετοιμάζω κάποια πραγματάκια για νέες μητέρες... Από Οκτώβριο... Δε θα είναι αμιγώς ψυχοθεραπευτικά αλλά ίσως να ενδιαφέρουν κάποιες από εσάς... Θα σας ενημερώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ο μικρος κοιματε ακομη και ειπα να μπω!

Ψυχοθεραπεια εκανα και εγω πριν μεινω εγκυος και μολις εμεινα σταματησα γτ δεν ηθελα αλλο. Τωρα θα ηθελα παλι αλλα οικονομικα δεν μπορω. Μου εκανε καλο με την κολιτιδα που ειχα παθει, δεν τελειωσα ομως την θεραπεια.

Αφροδιτη νομιζω πως της δινεις αρκετο φαγητο το πρωι και δεν θελει μετα γτ δεν πειναει. θα σου γραψω το δικο μας προγραμμα.

7.00 γαλα 180γρ 10.00 1κροκο και 1μπανανα- 1 αχλαδι

14.00 το γευμα του 19.00 5 κουταλιες περιπου κρεμα, σπανια γιουρτι.

Μετα το δεκατιανο κοιματε και μετα το μεσιμεριανο αλλη μια ωρα.

Καλο ταξιδι σου ευχομαι και να περασετε καλα!!!!

Εμεις εδω, οικογενειακα!!!!!!!

Δαφνη ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στον Αρουλη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπουμπουδακια μου!!!!!!

η τυχη μαλλον αρχισε να μου χαμογελα ξανα...βρεθηκε ο πορτοφολι μου!!!!!

το βρηκε μια κυριουλα κ με τον αντρα της το πηγανε στην αστυνομια!!!με πηραν σημερα ο πρωι τηλεφωνο απο την χαρα μου κοντεψα να λιποθυμησω!!!! :lol::lol::lol::lol:

ουφ μου εφυγε ενα βαρος κ συνχρονος χαρηκα που υπαρχουν ακομη καλοι ανθρωποι....

γωγω καλα αν εχανα 60.000ευρω θα πηγαινα απο εγκεφαλικο δεν το συζητο τραγικο!!!!

σας ευχαριστω ρε αγαπουλες για την συμπαρασταση ειστε η καλυτερη φιλεναδα!!!!!

αφροδιτη μου μια απο τα ιδια κ η δικια μου τις τελευταιες μερες δεν τρωει οπως ετρωγε με 1000 ζορια αλλα υποψιαζομε οτι ερχετε ο πρωτος τραπεζιτης....μηπως εχει θεμα κ η δικια σου με τα δοντακια της????

εχθες το βραδυ η ελενα σπαραζε στο κλαμα την επαιρνε υπνος κ πεταγοταν, ουτε το γαλα της επινε ουτε με αφηνε να βαλω μεσα στο στοματακι της το δαχτυλο μου να δω τι γινετε...τελικα της εδωσα ντεπον μολις ηρεμησε ηπιε το γαλα κ μπορεσα να κανω εξερευνηση κ οντως εχει εξογκωμα στον τραπεζι τη της αλλα ειναι σαν χαραδρα να το πω???δηλαδη βουναλακι κενο κ βουναλακι...

περαστικα στα κρυωμενα μας μωρουλια!!!!να γινουν γρηγορα καλα!!!!!!!!

γεωργιαννα μου δηλαδη εσυ του κανεις 4 γευματα ε????η ελενα το πρωι τρωει κρεμουλα μετα που την βαζω για υπνο γαλα μετα μεσημεριανο μετα ξανα γαλα για να κοιμηθει μετα φρουτοκρεμα κ μετα γαλα ξανα για τον υπνο....μηπως ειναι πολυ?????

εσεις βρε κοριτσια ποσα γευματα κανετε????

δαφνουλα για πες για πες τι ετοιμαζεις????????εχει σχεση με το εργαστηρι?????

αντρια συλληπητηρια στην κοπελα...να αυτα ειναι τα ασχημα της ζωης....κ μετα καθομαστε κ στεναχωριομαστε για μικροπραγματα...τελικα μπροστα στην υγεια δεν αξιζει τιποτα αλλο...

αποτριχωση με κερι????κ παντου??? :oops::oops::oops:

το ειχαμε πιασει κ παλιοτερα αυτο το θεμα αχ πως μπορειτε ποναω κ στην σκεψη...αουτς!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ με κεφαλαια :lol::lol: ξανα καλως ηρθες!!!! :lol: καλε σε καποια φαση μπερδετικα γιατι γραψατε η μια αφροδιτη πανω απο την αλλη κ λεω ωπ!!!τι εγινε η αφροδιτη με μικρα γραμματα απανταει στον εαυτο της??? :lol::lol::lol::lol:

το μωρο σου ειναι αυτο στην φωτογραφια????ενας ξανθος αγγελος!!!πολυ ομορφος!!!!

ελατε τωρα λοιπον γωγω αναστασια αφροδιτες κ γιουλι πες τε μας την αληθεια...με τι πλενετε το κεφαλι των μωρων σας κ εχετε ΤΕΤΟΙΟ MAΛΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????λυπασμα τα ριχνετε μπα στο καλο σας???τι???ε?ε?

δαναη πεθαινω για το ποδηλατακι σας!!!!!ζηλεψα!!!!!θελω κ εγω!!!πως ειναι στην οδηγηση???το σπρωχνεις ανετα???μπορεις δηλαδη να βγεις βολτα με αυτο????

συμπεθερουλα μου κ ελεναεγω δεν προβλιματιζομε προς το παρον για το αν θα καταφερω να τις πακεταρω τις μπεμπες μου,ως προς τον υπνο,απλα μας φανταζομε του χρονου το καλοκαιρι να παιζουν παρεουλα κ λιωνω η μανα,το μονο που με στεναχωρη ειναι που θα αφησω 5 μερες την ελενα μονη της..

ασχετο τελικα η μανα μου δεν ηρθε...τα εχω παρει στο κρανιο :evil::x

ειρηνη αντε που ειναι αυτο το πλεκτο φορεματακι???εχω μεγαλη περιεργεια να το δω!!!

δεν θυμαμαι μωρε τι αλλο ηθελα να σας πω...ξεχασα...

τεσπα παω να μαγειρεψω σημερα το μενου εχει λαχανικα στο φουρνο κοινως μπριαμ μιαμ μιαμ!!!!

ααα γεωργιαννα τι τελειο το τραπεζι του γαμου!!!!μπραβο χρυσοχερες!!!!!!!!!!μου ηρθε να βουτηξω στην οθονη να τα κανω μια χαψια!!!!!

οσο για τις τροφες κ εγω την αφηνω να δοκιμαζει απο οοοολα τα φαγητα κ γενικα οτι τρωμε...εχει δοκιμασει κ μερεντα κ παγωτο κ τοστ κ απο ολα οχι σε ποσοτητα αλλα την αφηνουμε να γλυφει η να δαγκωνει το φαγητο μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Με λένε Δέσποινα και είμαι η μαμά της Κατερίνας που στις 29/4 γίνεται 1 έτους!!! Σας παρακολουθώ από τις πρώτες βδομάδες της εγκυμοσύνης μου και με έχετε βοηθήσει πολλές φορές κατά της διάρκειά της, στη λοχεία και στην καινούργια πραγματικότητα που βιώνουμε όσες γίναμε μανούλες για πρώτη φορά. Νομίζω ότι ήταν πια ώρα να συστηθούμε!

Χρόνια πολλά στα μωράκια που είχαν τα πρώτα τους γενέθλια και με το καλό τα υπόλοιπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Τι κάνετε?

Χρόνια πολλά στον μικρό Απόλλωνα!!! Να τον χαίρεστε και να τον .... απολαμβάνετε :D:D:D:D Καλέ τι ωραίο όνομα δώσατε στο παιδί? :D:D:D:D Την κόρη πώς την ονομάσατε?

Δέσποινα καλως-ήρθες!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου!! Από που είσαι? Πράγματι, καιρός ήταν να έρθεις στην παρέα μας :D

κοριτσάκια με τις λιστούλες βάλτε και τα νέα κορίτσια & τα μωράκια τους!!!

Εγώ σήμερα δουλεύω -μάλλον τελευταία ημέρα, αύριο θα κάνω λίγες εξωτερικές δουλειες και ευελπιστώ να ξεκουραστώ το Πάσχα....με έχει πιάσει και ένα ελαφρύ κρύωμα...ελπίζω να μου περάσει σύντομα...

Σούλα ΤΕΛΕΙΑ με το πορτοφόλι!!!!!!! Είχε και τα χρήματα μέσα?????

Αφροδίτη (με μικρά..) τα γεύματα της κόρης σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! Εμείς ώρες ώρες κάνουμε πόλεμο για να φάει και βγαίνουμε συχνά εκτός προγράμματος....μάλιστα διάβαζα και στο φυλλάδιο της παιδιάτρου ότι μετά το έτος τα μωράκια χάνουν το ενδιαφέρον για το φαγητό και θέλει διάφορα...τεχνάσματα-παιχνίδια για να φάνε....τρώνε-λέει- 2-3 κουταλιές και μετά θέλουν να παίξουν!!!

Εγώ χθες για να φάει η δικιά μου το υπόλοιπο μεσημεριανό, (κοτόπουλο ψητό με ριζάκι & λαχανικά) της το ανακάτεψα με το αυγο που της αρέσει τρελά συν ψωμάκι συν λίγο ντοματούλα....κινέζικο ρύζι το έκανα...και το έφαγε μια χαρά...ενώ πιο πριν δεν το ήθελε καθόλου....

σας φιλώωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Samantha! Μένω Αθήνα αλλά η καταγωγή μου είναι από Νάξο. Φεύγουμε αύριο οικογενειακώς γιατί τη Δευτέρα του Πάσχα θα βαπτίσουμε την Κατερίνα!

afrodite κι η δικιά μου κοιμόταν την ώρα που της έδινα τα φρούτα και της τα πήγα νωρίτερα για να προλαβαίνει να τα φάει πριν την πάρει ο ύπνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

welcome δεσποινακι,να χαιρεσε το νινακι σου!!!!ειμαστε μια ομορφη παρεουλα εδω να ερχεσε να τα λεμε συχνα!!!

ευτυχως σαμανθα μου τα ειχε ολα τα λεφτα μεσα!!!!!ο συζηγος της γιαγιακας που το βρηκε ηταν αστυνομικος!!!!

καλα δεν ηταν κανενα μεγαλο ποσο...140 ευρω αλλα αυτα μας εμειναν μεχρι να ξανα πληρωθει ο αντρας μου ευτυχως εχω κ εγω αυτες τις μερες δουλεια κ κατι γινετε...

τονια μου να χαιρεσε το αγορι σου πολυχρονος!!!!!!!!!!!!!πως θα περασετε τα γεννεθλεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εχεις δικαιο ξεχασα το βραδυνο γαλα 210 μλ.

και εγω στο Αλεξανδρο εδινα γαλα πριν κοιμηθει το μεσιμερι τωρα ο μικρος δεν θελει και κοιματε γρηγορα. πολυ χαρηκα που βρηκες το πορτοφολι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy το μωρό που έχω στην φωτογραφία είναι ο μεγάλος (3 ετών) τον μικρό τον έχω στο φεις.ευχαριστώ πολύ.

μπράβο στο ζευγάρι για το πορτοφόλι! Είναι σπανιόλοι Στις μέρες μας τέτοια κίνηση.

Αν πάρεις ποδιλατακι πρόσεχε το τιμόνι να μην εθνική σταθερό αλλα να το οδηγεις απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια για τα περαστικά!

Μπράβο Σούλα για το πορτοφόλι!!! Πολύ χάρηκα!

Χρόνια πολλά στον Απόλλωνα!! Πως θα τα γιορτάσετε?

Δέσποινα από την πανέμορφη Νάξο καλώς ήρθες! Να χαίρεσαι τη κορούλα σου! Που θα τη βαφτίσετε?

Αύριο φεύγουμε κι εμείς για Νάξο αλλά Παρασκευή μεσημέρι θα πάρουμε τον Σκοπελίτη για Κουφονήσι!

Εμείς είμαστε ακόμα με πυρετό, αραιώνει λίγο βέβαια κι ελπίζω αύριο να είναι πολύ καλύτερα. Μίλησα και με το γιατρό, δεν ήταν αρνητικός στο να φύγουμε απ' τη στιγμή που κι ο Άρης δείχνει κεφάτος και έχει μπόλικη ενέργεια. Θα ξαναμιλήσουμε όμως το πρωί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Mpika pali sta grigora.. Xexe nai nai pali trexw, kanw douleies :D ..

Perastika se ola ta arrwstoulika mwrakia k xronia polla k eutixismena se ola ta zouzounia pou exoun ta prwta tous gene8lia, na ta xereste!!!

Nai soula mou kanw me to meli k olo to bikini asta :shock:

Efiga paw na sinexisw tin hoover twra pou i mikri apasxoleitai me tin mpampa tis, tis stinei to kagkelo tis skalas k ton epivlepei :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...