Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Γεωργιάννα αρχηγέ,έχεις απολυτο δικιο....μπερδευτηκα στα ονόματα :oops:

sorry κοριτσακια μου.....

Αν έρθεις απο εθνική Αθηνών-Λαμιας για Αρκίτσα είναι περιπου 1,5 ωρα,μπορεί κ λιγότερο,μετά παίρνεις το φερυμποτ αλλη μισή ώρα κ τσούπ έφτασες....οικονομικά όμως συμφερει μέσω Χαλικίδας,είναι 50 ευρω πηγαινε ελα περιπου με 2 ωρες διαδρομη.....αχχ μακάρι να μπορουσατε :D

Απιστευτο το μενού του γάμου σου,στα γενεθλια του Διονυση θα έρθω σίγουρα :lol:

Δανάη ναι,ναι έχεις μια πανέμορφη κορούλα :D

Ωραιο το ποδηλατάκι,ο αντρας μου θελει να της πάρει αυτοκινητάκι :shock:[/quot

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!!

απο ο,τι καταλαβα, ολες λιγο πολυ εχουμε παιδακια βεντουζα, ειδικα οσες δουλευετε και λειπετε, ενας λογος παραπανω να σας επιθυμουν τα μωρακια σας :) ααααχ, υπομονη!!!

φτου φτου, τα παιδακια μας ειναι κουκλια!!! το ενα καλυτερο απ'τ'αλλο!!! :lol: οντως, μετα το πασχα, να κανονισουμε κανεναν καφε!!!εχω να σας δω απο περυσι τον ιουλιο!!!

γωγω, ιδια μερα θα κανουμε τη βαφτιση!!3/6!!μονο που εμενα θα ειναι πιο μπαναλ, στο νεο ηρακλειο!! πως και διαλεξατε ευβοια;;;εχετε σπιτι και θα πατε απο την προηγουμενη;;

γιουλη, περαστικα!!! και τα δυο σου πανε, κατ'εμε, το ξανθο σε δειχνει πιο εντυπωσιακη, το καστανο-κοκκινο πιο μοντερνα, οποτε ειναι οπως εσυ αισθανεσαι, γιατι το μεσα πρεπει να ταιριαζει με το εξω!!

δαναη, τελεια η μυρτουλα!!!της αρεσε το ποδηλατο;;;

γεωργιαννα, δεν εχω λογια για το μπουφε σου!!κανω και διαιτα, και νηστευω, με κατεστρεψες νυχτιατικα!!!

κοριτσια, τελευταια, κι εμεις δεν παμε πολυ καλα με τον αντρα μου, γιατι ενω παντα βαζαμε μπροστα το εμεις, τωρα ολο και περισσοτερο μας βγαινει το εγω :( ειναι καιρος τωρα που δεν ειμαι καλα, και του το εξηγω, αλλα δεν μπορει να με βοηθησει, εχει κι αυτος τα δικα του αγχη και αγωνιες...δεν ειμαι υποστηρηκτικη, ειναι αληθεια, αλλα πως να τον βοηθησω οταν κι εγω θελω βοηθεια;; συνεχως μου βγαινουν παραπονα, αλλα δικαια και αλλα αδικα, και τα εκφραζω χωρις καθολου επιεικια...το ξερω οτι δεν φταιει αυτος για ολα οσα κουβαλαω μεσα μου, ειναι ομως τοσα που πρεπει να λυσω που δεν εχω τη δυναμη και το χρονο να ξεκινησω..ετσι, χρεωνεται οσα φταιει και οσα δε φταιει..συνεχως ειμαστε στην κοψη του ξυραφιου με διαλειμματα ηρεμιας πριν την τρικυμια..προσευχομαι για δυναμη και φωτιση, τι αλλο να κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....1η φορά μετά απο καιρό,ξύπνησα στις 5...

anyway.....

Κορίτσια εννοείται πως θα συναντηθούμε μετά το Πάσχα,θέλω πολυ να δώ τα ζουζουνάκια σας κ εσάς φυσικά!

Δαφνη μου τι επαθε ο Αρούλης??? :( Κρυωσε??Περαστικά του συντομα!

Δλδ κ ο Αλεξης ειναι τα ίδια αν κτλβα καλα?

Αφροδίτη μου κάνε υπομονή κ προσπάθησε να κάνεις πίσω για να κτλαβει απο μονος του ότι δεν πρεπει να πιεζεται το θεμα,είναι λογικο η κουραση κ όλα αυτα που σας απομακρύνανε,διημουργουν εντασεις...κ εγώ ωρες ώρες βαριέμαι να του μιλάω κ τσακωνόμαστε με το παραμικρό,ευτυχως αυτό αλλάζει γρήγορα κ κάνουμε πάλι χαρουλες,απλά ενας απο τους 2 κάνει πισω....δεν βρισκομαστε κ παρα πολύ,οπότε μια χαρά :lol:

Όσο για την Αιδηψό,πάμε χρόνια γτ εχουν εξοχικό τα πεθερικά,η πεθερά μου δλδ,ενα μικρό λυώμενο σπιτάκι κ γι αυτο.

Γτ τι εχει το Ν.Ηράκλειο κ είναι μπανάλ???

Τους ειπα εχτες στην δουλειά για την ημερομηνια,οπότε μπορεί να φύγω απο Πεμπτη κ να γυρίσω Τρίτη...να προλάβω μήπως μαυρίσω κ λίγο :D

Θα νοικιάσουμε δωμάτιο γτ δεν χωράμε όλοι κ με το μωρό θέλω την ησυχία μου,αλλά ίσως να πάμε Σαββατο πχ που θα ανεβουν κ οι αλλοι.

Μυρτωωωω τι υπέροχο φιλάκι ???Σας στελνουμε κ εμεις πολλά πολλά!!!!

Βρε Δανάη βάζεις το κορίτσι να καθαρίζει το σπίτι με την ηλεκτρική???

Καλά κανεις,να μαθαίνουν :lol: κ εγω της πήρα ποδιά,ετσι πρέπει,θα την κάνω υπηρετριάκι :lol:

Σας Καλημερίζω,να εχουμε ολες μια υπέροχη ημέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω μια γρήγορη καλημέρα και τρέχω για πολεοδομία! τρέχω....λέμε τώρα... :lol::lol::lol:

καλά οι φωτογραφίες σας ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!!! ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ!!!!!!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Ο Άρης είναι ευγενική ψυχή! Φαίνεται! Και ο Αλέξης ένα κουκλάκι ...θα καψουν καρδιές !!! Άντε αν κάνω 2η κόρη θα έχουμε κλείσει απο 'γαμπρούς' :lol::lol::lol::lol:

Η Αθηνούλα μια κουκλάρα, η Ζήνα (πάει καθιερώθηκε :lol::lol::lol: ) θεά! (πρέπει να είναι πολύ ψηλή έτσι δεν είναι?)

Αλλά εμένα η αδυναμία μου είναι η Μυρτώ μας που μοιάζει στην μικρή μου! όχι πάντα βέβαια, αλλά ορισμένες φορές!! Είναι το διδυμάκι μας!!!!!!!! Είναι μια κούκλα!

περαστικά στα μωράκια και όταν γυρίσω θα ανεβάσω και εγώ! και ας με χωρίσει ο άντρας μου χιχι

φιλιααααααααααααα

ααα να μην ξεχάσω!!!! Γεωργιάννα τέλειες οι φωτογραφίες απο το τραπέζι!! Μπράβο πάντα σε χαρές να μαγειρεύετε!!!!!!!!!!! Να είστε όλοι καλά!!!!! Μιαμ μιαμ μιαμ!!! πότε θα μας κάνεις το τραπέζι??????????

φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Διονυσης σημερα ειναι απυρετος! βεβαια εχθες το βραδυ μου ανεβασε ενα 38,6!!!

Περαστικα στα αλλα μωρακια! Ελπιζω να ειναι απο τα δοντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

περαστικα στα αρρωστουλικα νινακια!! Κολησε και ο Αρούλης κρυωμα; Πως ειναι ο Αλεξης; Ο διονησης; Περαστικουλια και παλι..ειναι ζορι οταν ειναια ρρωστα!

Καλα να απερασετε οσες φυγεται.

αχ αφροδιτη στο ηρακλειο γνωρισα τν αντρουλη μου! οσο για τους καυγαδες μνομιζω οι περισσοτερες ειμαστε στην ιδια φαση... προσπαθησε για σενα να απομονωσεις τις σκεψεις σου , να δεις το προβλημα και να αποφορτιστεις απο ολα.. κιεγω μια απο τα ιδια ενοιωθα και τωρα προσπαθω να ηρεμησω..νομζω ειμαι σε καλο σταδιο..λιγο λιγο τα βρισκω με τον εαυτο μου...

γεωργιαννα τι ναπω για τα φαγητα..ειναι σουπερ ουαου.... εγω να δω τιθα κανω για φαγητο που θαχ ουμε πολλα ατομα!!!

Κοριτσια εβαλα εδω στο μαμμηυλαντ διαφημιση για τα καπελακια μου λετε να πειραζει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!! Άν κ καθυστερημένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα πανέμορφα μωράκια!!!! Έμμα,Χριστίνακι κ Αλέξη να σας χαίρονται οι μανούλες σας οι τρελαμένες!!!! Κάλλιο αργά παρα ποτέ.. Υπέροχες οι φωτό,άπαιχτος ο Αρούλης κ ο Αλεξάκος!!! Καλά για τις πριγκιπέσες Αθηνά κ Μυτώ τί να πώ! Οι φωτογραφίες μιλάνε απο μόνες τους! Ελπίζω κ η δικιά μου κόρη με το καλό να είναι τέτοιο αστέρι!! :D:D

Ελενάκι μου πότε θα κάτσεις βρε?? Είσαι ικανή μέχρι κ τη μέρα που θα είναι να γεννήσεις να τρέχεις πρίν σε πολεοδομίες κτλ! :lol: Που να πάρεις κιλά μετά! ;) Στα πόσα είσαι τώρα?3 το πολύ?? :lol::lol: Πέρασε ο καιρός,μέρες μετράς!Σου είπε τελικά ο doctor στάνταρ ημερομηνία? Αυτές τις σκέψεις που λές τις κάνω κ εγώ...

Ειρήνη της frezyderm του έβαζα για τη νινίδα κ πάπαλα!Φιλιά στο μοντελάκι σου!

Γεωργιάννα τί έπαθε ο Διονυσάκος??Μακάρι να είναι απο τα δόντια κ να μη ταλαιπωρηθεί άλλο!

Εννοείται περαστικά στον Αλεξάκο κ τον Αρούλη! Όχι άρρωστα μωράκια Πασχαλιάτικα!

Εμείς σήμερα πήραμε τον λάπτοπ μας απο το Πλαίσιο που ήταν για επισκευή!Ο Ζοζεδάκος μας τον κατέστρεψε πετώντας το τηλεκοντρόλ στην οθόνη κ να απο το πουθενά 120 ευρώ.Όχι οτι διαφορετικά προλαβαίνω να μπώ,όλη μέρα τον κυνηγάω κ τα απογεύμετα πάμε κούνιες ή καροτσάδα με παρέα.

Χθές έπεσε κ άνοιξε τα δοντάκια του.Το τί αίμα,τα έχασα!Ευτυχώς όμως δν έσπασαν! Και στον κ..ο μάτια πρέπει να έχω με αυτόν τον αντάρτη..

Λοιπόν,πάω να συνεχίσω μαγείρεμα-μακαρονάκι κοφτό με χταποδάκι,βάλαμε ίντερνετ οπότε θα τα λέμε όταν χαλαρώνουμε..

Φιλιά σε όλες τις μανούλες που δν σχολίασα!! Μάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν θα μετακομισετε; παρε με ενα τηλ!!!!! Θα μοιασει στην μαμα η κορουλα σου και ετσι κουκλαρα θα ειναι!!!!!!!!!!!!! :lol:

Ειρηνη καλα εκανες και εβαλες διαφημιση!! ολες το κανουν, εσυ που εχεις ταλεντο δεν θα το κανεις;

Προς το παρον δεν εχει πυρετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας....Ξυπνησα πριν λιγο με φοβερο πονοκεφαλο,οχι οτι εκανα κ κανα υπνο της προκοπης........Τρεις φορες σηκωθηκα μες τη νυχτα...Εφυγε κ η μαμα μου για το χωριο,ητανε να φυγουμε μαζι αλλα που να ταξιδεψω με αυτο το καιρο,με παιδι αρρωστο μονη μου τοσες ωρες....Οποτε για ακομη μια φορα οτι σχεδιαζα τοσο μα τοσο καιρο τζαμπα πηγε...Ολα στραβα πηγαν και εγω που τοσο ηθελα να παω λιγο στο χωριο να ξεσκασω,να δω παλιες φιλες,να βγω για καφε με γνωστους,τωρα πρεπει να περιμενω εως τη μεγαλη παρασκευη που θα τελειωσει ο Νικος την υπηρεσια που εχει κ να ανεβουμε ολοι μαζι πανω...σκατε ολε δηλαδη!!!

Στο μεταξυ αυτος ο καιρος μου τη εχει δωσει τρελα γτ ειμαι ολη μερα μεσα στο σπιτι και τρωω συνεχεια ρε γαμωτο.....ΔΗΛ ελεος ρε θεε δεν μας λυπασαι??

ναι γωγω κ ο αλεξης αρρωστος ειναι μια απ τα ιδια......

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ελενακος,και για τα περαστικα σας.....Σαμανθακι μου σ ευχαριστουμε....Αντε κοντευεις κουκλιτσα μου.....

(κοριτσια αυτο το μηνυμα ξεκινησα να το γραφω το πρωι,εκανα διαλειμμα για φαγητο,υπνο κ συνεχισα γι αυτο γραφω ξυπνησα πριν λιγο...Σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! επέστρεψα! όλα καλά, ανακάλυψα εκεί στην πολεοδομία διάφορα λάθη ... ανακαλυψα και ότι πλέον κάνω λάθος στις προσθέσεις :lol::lol::lol::lol: δεν μου έμεινε και πολύ μυαλό με την εγκυμοσύνη κλπ! Το ξέρατε ότι ελαττώνεται η μνήμη σε περιόδους εγκυμοσύνης???? :?:?:?

Το μόνο καλό είναι ότι έκανα κάποια ποσά λάθος προς τα πάνω, άρα γλύτωσα κάποια χρήματα από εισφορές, παράβολα κλπ :lol::lol::lol:

Γιούλη κοριτσάκι μου περαστικά σας! έχεις μερικές ημέρες ακόμα, θα πάτε έστω και την Παρασκευή...δεν μπορούσες να φύγεις με την μαμά σου? Γιατί θα πήγαινες μόνη σου? Να πας για ...ψώνια για να χαλαρώσεις :lol::lol::lol::lol: τέλεια λύση! Όσο για την δίαιτα...ε την συνεχίζεις και μετά το Πάσχα!!

Ελενάκι οχι δεν νηστεύω γιατί δεν έχω περιθώριο να φτιάξω (και) νηστίσιμα φαγητά μιας και δεν νηστεύει η μικρή (έτσι μου είπε δεν θέλει :lol::lol::lol: ) και ο μπαμπάς της...αν και τα νηστισιμα ειναι τα αγαπημενα μου! Αν ήμουν στην μαμά μου σίγουρα θα τηρούσα το έθιμο! Ειλικρινά μπορώ να τρώω μόνο νηστισιμα...αφού βλέπω κάτι μοναχούς που τρώνε υπέρχοχα φαγητά και ζηλεύω! :lol::lol::lol: Πρέπει να τρόμαξες πολύ...πω πω και εγώ τρέμω μην πέσει και σπάσει τα δοντάκια της...χθες έπεσε σε μια γωνία με κοκκίνησε το μετωπάκι της....

Είμαι συν 4.5 κιλά!!! άντε πες 5 χονδρικά...υπολογίζω άλλα 2-3 να πάω 8 το πολύ !!! μια χαρά θα είναι! Εσύ έβαλες καθόλου? Πώς τα βλέπεις αυτη τη φορά? Μπαίνουν ευκολότερα ή δυσκολοτερα? Σίγουρα πάντως οι κοιλιά είναι πιο χαλαρη!! Να δούμε τι θα δούμε μετά από 2 σχεδόν απανωτές εγκυμοσύνες.... :lol::lol::lol::lol:

Ειρηνάκι γιατί να πειράζει! Πάω να γράψω για να ανανεωθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, γειά σας!

Γωγούλα, μια χαρά περνάμε απλά μας τα χάλασε ο καιρός... συννεφιά και κρύο. Κλείσατε ημερομηνία ε? Με το καλό η βάφτιση!

Γεωργιάννα, τέλειες οι πυζάμες!!! Μας κολάζεις με τις φώτο! Τέλεια τα μεζεδάκια σου!

Δανάη, στον Γιάννη δεν δίνουν άδεια οπότε θα κάνουμε χώρια Πάσχα. Έχει τους γονείς του στην Αθήνα, οπότε οκ.

Το καρότσι δεν το πήρα μαζί γιατί έχει η μαμά μου ένα μπαστούνι της chicco εδώ. Όταν έχεις δικό σου καρότσι, το παραδίδεις στην πόρτα του αεροπλάνου και όλο είναι πιο εύκολα. Και το παίρνεις με τις βαλίτσες.

Καλά η φώτο σας, τέλεια! Κούκλα η Μυρτούλα και το ποδηλατάκι φοβερό! Πολύ ωραία χρώματα! Λατρεύω το λαχανί και το φούξια!!!

Περαστικά, στον Αλέξη! Γιούλη, μπορεί να κόλλησε από τον άντρα σου την ιωσούλα. Όταν έχει κάποιος πυρετό, μεταδίδει και 2 μέρες μετά την απυρεσία. Κι ο Αρούλης μπορεί έτσι να την πάτησε!

Ειρήνη, τι να πειράζει η διαφήμιση? Καλά έκανες.

Έλενα, η νηστεία για μια εβδομάδα δεν πειράζει, αλλά αν κράτησες 40 μέρες, είναι πολύ για μία έγκυο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

απο ο,τι καταλαβα, ολες λιγο πολυ εχουμε παιδακια βεντουζα, ειδικα οσες δουλευετε και λειπετε, ενας λογος παραπανω να σας επιθυμουν τα μωρακια σας :) ααααχ, υπομονη!!!

φτου φτου, τα παιδακια μας ειναι κουκλια!!! το ενα καλυτερο απ'τ'αλλο!!! :lol: οντως, μετα το πασχα, να κανονισουμε κανεναν καφε!!!εχω να σας δω απο περυσι τον ιουλιο!!!

γωγω, ιδια μερα θα κανουμε τη βαφτιση!!3/6!!μονο που εμενα θα ειναι πιο μπαναλ, στο νεο ηρακλειο!! πως και διαλεξατε ευβοια;;;εχετε σπιτι και θα πατε απο την προηγουμενη;;

γιουλη, περαστικα!!! και τα δυο σου πανε, κατ'εμε, το ξανθο σε δειχνει πιο εντυπωσιακη, το καστανο-κοκκινο πιο μοντερνα, οποτε ειναι οπως εσυ αισθανεσαι, γιατι το μεσα πρεπει να ταιριαζει με το εξω!!

δαναη, τελεια η μυρτουλα!!!της αρεσε το ποδηλατο;;;

γεωργιαννα, δεν εχω λογια για το μπουφε σου!!κανω και διαιτα, και νηστευω, με κατεστρεψες νυχτιατικα!!!

κοριτσια, τελευταια, κι εμεις δεν παμε πολυ καλα με τον αντρα μου, γιατι ενω παντα βαζαμε μπροστα το εμεις, τωρα ολο και περισσοτερο μας βγαινει το εγω :( ειναι καιρος τωρα που δεν ειμαι καλα, και του το εξηγω, αλλα δεν μπορει να με βοηθησει, εχει κι αυτος τα δικα του αγχη και αγωνιες...δεν ειμαι υποστηρηκτικη, ειναι αληθεια, αλλα πως να τον βοηθησω οταν κι εγω θελω βοηθεια;; συνεχως μου βγαινουν παραπονα, αλλα δικαια και αλλα αδικα, και τα εκφραζω χωρις καθολου επιεικια...το ξερω οτι δεν φταιει αυτος για ολα οσα κουβαλαω μεσα μου, ειναι ομως τοσα που πρεπει να λυσω που δεν εχω τη δυναμη και το χρονο να ξεκινησω..ετσι, χρεωνεται οσα φταιει και οσα δε φταιει..συνεχως ειμαστε στην κοψη του ξυραφιου με διαλειμματα ηρεμιας πριν την τρικυμια..προσευχομαι για δυναμη και φωτιση, τι αλλο να κανω;

Αφροδίτη μου,εγώ είπα να συνεχίσω επιτέλους την ψυχοθεραπεία που είχα ξεκινήσεις στο Βερολίνο και συνεχίσει στην Αθήνα.επιτελους είπα να κάνω κάτι μια ώρα την εβδομάδα ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ηρεμώ σιγά σιγά αν και είναι και επώδυνη διαδικασία κάποιες φορές.το κάνω για μενα αλλά επωφελούνται και οι γύρω μου...έτσι σαν σκέψη το έγραψα διαβάζοντάς σε...

Στη Μυρτώ άρεσε το ποδήλατο!θα τη βάλω κ τώρα με΄σα στο σπίτι γιατί έξω βρέχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στα αρρωστούλικα μωράκια!!!

Αφρο,το καρότσι αν θυμάμαι καλά λέγεται super bike κ μας το έφεραν από το mothercare.

Ελενα,έχω διαβάσει ότι ο εγκέφαλος της γυναίκας στη διαρκεια της εγκυμοσύνης συρρικνώνεται στο 90%,ελπίζω να επανέρχεται.. :lol: 8 κιλάκια super!κ εγώ θα προσπαθήσω στη δεύτερη να πάρω λιγότερα..λέμε τώρα!

Ελενακος,περαστικά στο Ζοζεδάκο σας!μπράβο που βάλατε internet!τέρμα δηλ το κλεμμένο?!?! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη τωρα θυμηθηκα! βαζεις στο μικρο νεσκουικ; στο ειπε η παιδιατρος; πως δινεις στο μικρο καφεινη; εχει γτ εχει το κακαο. σορρυ αλλα δεν εχω ξανακουσει σε μωρο κατι τετοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη τωρα θυμηθηκα! βαζεις στο μικρο νεσκουικ; στο ειπε η παιδιατρος; πως δινεις στο μικρο καφεινη; εχει γτ εχει το κακαο. σορρυ αλλα δεν εχω ξανακουσει σε μωρο κατι τετοιο!

οχι νεσκουικ αλλα μου ειπε να βαζω λιγο hemo εαν θελω....αυτο!!!!βρε γεωργιαννα αφου χρονισε μπορω να του δινω τα ΠΑΝΤΑ πια....ποια καφεινη λες???οταν λεμε τα παντα λεμε τα παντα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα...μου εκλεψαν ο πορτοφολι μου το πρωι κ ειχα μεσα ολα τα λεφτα που ειχαμε για να βγαλουμε τον μηνα μας :cry::cry::cry:την ταυτοτητα μου τις καρτες μου ολα...

εχουμε χρηματα στην τραπεζα αλλα πραγματικα στεναχωρεθηκα παρα πολυ...

διαβασα τα νεακια σας αγαπουλες,θα σας σχολιασω αυριο ομως γιατι το μυαλο μου ακομη γυριζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα,τι γκαντεμιά είναι αυτή;;;γιατί είχες τόσα χρήματα πάνω σου;

Γιούλη,θα συμφωνήσω με τη Γεωργιάννα,είπαμε όσο πιο αργά δώσουμε γλυκό στο παιδί μας τόσο καλύτερα.το hemo δεν έχει ζάχαρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη,τι γκαντεμιά είναι αυτή;;;γιατί είχες τόσα χρήματα πάνω σου;

Γιούλη,θα συμφωνήσω με τη Γεωργιάννα,είπαμε όσο πιο αργά δώσουμε γλυκό στο παιδί μας τόσο καλύτερα.το hemo δεν έχει ζάχαρη;

εχει την συνιστωμενη ημερησια ποσοτητα που επιτρεπεται....Ξανα λεω καλα ολα αυτα που λεμε αλλα δεν ειμαι υπερ της υπερβολης και της υποχονδριασης.....εγω 3 μηνων μου εχει πει η μαμα μου με ταισε τραχανα και αυγο και τα παντα ολα και δεν επαθα τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα...μου εκλεψαν ο πορτοφολι μου το πρωι κ ειχα μεσα ολα τα λεφτα που ειχαμε για να βγαλουμε τον μηνα μας :cry::cry::cry:την ταυτοτητα μου τις καρτες μου ολα...

εχουμε χρηματα στην τραπεζα αλλα πραγματικα στεναχωρεθηκα παρα πολυ...

διαβασα τα νεακια σας αγαπουλες,θα σας σχολιασω αυριο ομως γιατι το μυαλο μου ακομη γυριζει...

ωωωωωωωχχ!!!βρε κουκλα μου, τι γκαντεμια ειναι αυτη!!!ευχομαι τουλαχιστον να το βρει καποιος και να το παραδωσει στην αστυνομια, να γλιτωσεις τουλαχιστον τη νεα ταυτοτητα.... πω πω, ρε γμτ!!τι να πω, μη στεναχωριεσαι, εσυ να 'σαι καλα, και θα σου'ρθουν αλλα τοσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη εισαι υπερβολικη. επειδη το παιδι σου χρονιε πρεπει να τον καστρεψεις; Ολα αυτα ειναι χημικα και η ποσοτητα που εννοει δεν ειναι για παιδια που μολις χρονισανε! το κακαο που περιεχουν ολα αυτα εχουν καφεινη που για ενα παιδι δεν κανει. Τελοσπαντων το παιδι σου ειναι κανε οτι νομιζεις! Αλλα μην ακουω κουφα πραγματα. Δινετε και αλατι και παστες απο ζαχαροπλαστια.

Σουλα μου δεν εχω λογια να σου πω ποσο πολυ λυπαμαι!! να προσεχεις εσυ να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...