Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Εγώ θα γεννήσω στο μητέρα!! Εκεί είναι ο γιατρός μου!!!

Αντε να περάσουν οι μέρες να παω για την Β επιπέδου!! Εχω την Τρίτη 31/7!!! Ούφφφ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fotonio θα δεις το μπεμπέ σου τρισδιάστατο.......θα πάθεις πλάκα...........

rapanaki εγώ θα γεννήσω διαβαλκανικό θεσσαλονίκης. Εκεί ξεγεννάει ο γιατρό μου.....

ουπς, ήρθαν οι υδραυλικοί!!! Σας αφήνω....φιλιά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλούμπες! Πω-πω, έχω πραγματικά πολύ καιρό να γράψω, αλλά είχαμε κάποιες ιστοριούλες (τέλος Ιουνίου έκανα 8 βράδια στο Λητώ) και μετά δεν είχα πολλά κέφια είναι η αλήθεια...

Ευτυχώς όλα δείχνουν να πηγαίνουν καλά (το παρακολουθούμε βέβαια) και δεν μπορω να πιστέψω ότι σε 15 μέρες μπαίνω στον 9ο!

Πρέπει να έχουμε και το πρώτο μας μωράκι ε; Υακινθάκι ελπίζω να πήγαν όλα τέλεια και να έχεις αγκαλιά τη μπέμπα σου... Να σου ζήσει!!!

Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ (όπως θα καταλάβατε), τώρα που είδα και πώς λειτουργούν νιώθω και πιο ήρεμη, η αλήθεια είναι πως ήταν όλα πολύ καλά...

Καλά να περνάτε, φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!εχω λιγο καιρο να γραψω αλλα ειχαμε ιστοριες τελευταια!Μετα την β επιπεδου εντοπιστηκαν καπιοα ευρηματα και τρεχαμε και δεν φταναμε!!τι να σας πω!!μια εβδομαδα κολαση περασα!! Εκανα αμνιοπαρακεντηση και χθες ειχαμε το πρωτα αποτελεσματα οτι ολα ειναι φυσιολογικα!!!!!καταλαβαινεται την αγωνια μου???!!!τελος καλο αρα τα ξεχναμε ολα!!

Ο γιατρος που μου εκανε την β επιπεδου ειναι οτι πιο αθλιο εχω συναντησει....Σφυριζε την ωρα της εξετασης,δεν μιλουσε και με εδιωξε σε 40 λεπτα!!Και μασ εκανε την καρδια περιβολι ο ανοητος,με οσα μας ειπε!!Εγω φταιω που πηγα Γενεσις!οι νοσοκομες μαλωναν με την γραμματεα και ο γιατρος (Καρυδας) σφυριζε λες και σαλαγαγε τα προβατα!!Στερνη μου γνωση να σ'ειχα πρωτα....επρεπε εξ αρχης να παω Αθανασιαδη!Κοριτσια πρεπει να ειμαστε ιδιαιτερα προσεχτικες σε ποιους εμπιστευομαστε τις πολυτιμες εγκυμοσυνες μας!! Η μικρη μου ειναι μινιον ...1 εβδομαδα πιο μικρουλα αλλα σάυτο μοιαζει την μαμα της!!! :lol:

Σας φιλω και ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας!! @};-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kellie εγώ την β επιπέδου την έκανα στον Αθανασιάδη...και αν εξαιρέσεις την λαοθάλασσα........έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από την εξυπηρέτηση και από την ευγένεια τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλούμπες! Πω-πω, έχω πραγματικά πολύ καιρό να γράψω, αλλά είχαμε κάποιες ιστοριούλες (τέλος Ιουνίου έκανα 8 βράδια στο Λητώ) και μετά δεν είχα πολλά κέφια είναι η αλήθεια...

Ευτυχώς όλα δείχνουν να πηγαίνουν καλά (το παρακολουθούμε βέβαια) και δεν μπορω να πιστέψω ότι σε 15 μέρες μπαίνω στον 9ο!

Πρέπει να έχουμε και το πρώτο μας μωράκι ε; Υακινθάκι ελπίζω να πήγαν όλα τέλεια και να έχεις αγκαλιά τη μπέμπα σου... Να σου ζήσει!!!

Εγώ θα γεννήσω στο Λητώ (όπως θα καταλάβατε), τώρα που είδα και πώς λειτουργούν νιώθω και πιο ήρεμη, η αλήθεια είναι πως ήταν όλα πολύ καλά...

Καλά να περνάτε, φιλάκια πολλά!!!

htoulis εσύ τι έπαθες και ήσουν 8 μέρες λητώ;;;;;;;; Συσπάσεις;;;;;; Κουράγιο.......μπαίνεις στον μήνα σου σε λίγο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Anji μου μπήκα γιατί είχα κάποια υγρά, βέβαια ο δείκτης έβγαινε αρνητικός, όμως είχε γίνει πιο έντονο και είχα λίγο μειωμένο αμνιακό, οπότε το χειριστήκαμε ως υψηλή ρήξη υμένων ώστε να μην διακινδυνέψουμε κάτι. Δόξα τω θεώ πάντως, παρότι κατά καιρούς επανεμφανίζεται, μέχρι στιγμης είναι υπό έλεγχο. Οι συσπάσεις με έχουν ξεχάσει προς το παρόν, και δεν βιάζομαι να με θυμηθούν (φτου φτου).

Με την εγκυμοσύνη έγινα προληπτική μου φαίνεται, πριν κορόιδευα τη μαμά μου, τώρα τα λούζομαι. :lol:

Λέτε να γίνει το ίδιο με όλα εκείνα που είχαν σαν επωδό το σλόγκαν της Ελληνίδας μάνας "όταν γίνεις μαμά θα με καταλάβεις";;;;;;; Ανατριχιάζω και μόνο που το σκέφτομαι.... :?

Εσύ καλά;

Kellie μου βάλτο πίσω σου, όπως λες τέλος καλό όλα καλά, και σεις μια βδομάδα πίσω ε;;; Και μεις, τελικά είναι συχνό μου φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htouli καλύτερο πράγμα από την πρόληψη δεν υπάρχει!!!! Καλά έκανε ο γιατρός σου και σε έβαλε νοσοκομείο.....

Όσο για τις μανάδες μας, όχι μόνο όταν θα γίνουμε μάνες θα καταλάβουμε.....αλλά συνήθως γινόμαστε ίδιες μάνες με τις δικές μας..... :lol::lol::lol:

Εγώ δόξα τον Θεό είμαι καλά!!! αν εξαιρέσεις την ζέστη που με δυσκολεύει πολύ......αλλά αυτό ισχύει για όλες μας.........!!!!!!!! :P:P:P

Κορίτσια ο καιρός μας πλησιάζει....το έχετε καταλάβει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα τι κανετε?ζεστη και σημεραααααα πολυ πως θα την παλεψουμε?????????θα ερθει η ΔΕΗ και θα κανει παρτυ με τους λογαριασμους του ρευματος

kellie μου περασες και συ διαφοραααααααα τι να πω ορισμενοι γιατροι ειναι στον κοσμο τους ευτυχως ολα καλα με το μωρακι σου και αυτο εχει σημασιααααααααααααααααααααααααααααααααα

ευχομαι να στε ολες καλα αντε htoulis μπαινεις και συ στον μηνα σου με το καλο σε λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

το υακινθακι μας τι να γινεται αραγεεεεε τωρα θα χει την μικρουλιτσαααααα της και ολα θα ναι καλα

fotonio αυριο πας και συ για την β επιπεδου???????με το καλο να δεις το μπεμπακι σου

εγω σε περιπου 20 μερες θα γεννησωωωωωωωωωωω αντε γιατι ειμαι ετοιμη να σκασωωωωωωωω

βλεπω την κοιλια μου και η μικρη κουνιεται και πετιεται ολη η κοιλιααααα σαν εξωγηινος χα χα χα χα χα χα εχει πολυ γελιο κυριως οταν καθομαι η αν σκυψω μου ριχνει κατι δυνατες αλλο πραγμαααααααα εγω τελικα θα γεννησω οπως και τις αλλες 2 φορες στι ιασω που το ξερωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες....τι κανετε?εμεις δοξα το θεο ολοι καλα....

ειδαμε την μικρη χθες...σαν λαγουδακι καθοτανε...μεγαλωσε κιολας 882γραμμαρια εφτασε...εγω στο ιντερνετ διαβασα οτι φτανει το κιλο αλλα αφου ειπε η γιατρος παμε πολυ καλα ετσι θα ειναι...δεν εχουμε και περιτυληξη και μια χαρα...μου εγραψε και την καμπυλη σακχαρου τωρα και ξανα τελος του μηνα θα την δουμε...

πω πω κοριτσια θα με πειτε χαζη αλλα βλεπω γεννες στο youtube...αλλες δεν πονανε και τοσο και αλλες κλαινε...υπομονη...μια μερα θα ειναι μονο...μπορει και ωρες μπορει και λεπτα....τις προαλλες γεννησε μια γνωστη μου...δεν προλαβε να μπει καν στο νοσοκομειο...γεννησε στα σκαλια του 1ου οροφου με νοσοκομες και ασχετους γιατρους που τρεχανε απο τα γραφεια...ειπε δεν αντεχω αλλο εκατσε κατω και γεννησε κυριολεκτικα μονη της...τιποτα δεν καταλαβε...τετοιες γεννες ευχομαι σε ολες μας...τουλαχιστον ομως εμεις να προλαβουμε να παμε σε ενα κρεβατι... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaa!!!!ti mou kanetee??elpizw oles na ste kalaaa k eseis k ta ninakia sas!!!!na mas zisei k to prwto ninaki tou group xixiixi...emeis kala eimaste megalwnoumeee klotsame polii xixixixi mia varaei i mia panw mia i ali katww xixixi poli to xerwmaii!!tin proigoumeni vdomada perasame laxtara epesa ...skalwse to papoutsi kai savourdixten katw..pigame nosokomio doxa ot theo ola kalaaa den epireastike i koiuia tin profilaxaa mono to podi pou xtupisa kai eixa narthika!!!!katatalaaa pigame giatrooo 360 kai 340 itane oi mikress eide mesa organakiaaa mou pe ola kala den vlepi tpt anisixitikoo wste na me stilei se poio exidikeumeno giatro na kanw tin b epipedou k etsi klisame na tin kanoume 13 tou minos!!!!arxisa na psonizw gia ta kala...k rouxalakia serntonakiaa tis kounies tis exoume idi paraggeilei...koritsia pigame mia mera voulgaria na doume ti paizei ekei....ta idia pragmataaaa poli poio fthina!!!!to parkokrevato pou thelw edw kanei 100 kai ekei 70.....exei diafora...karotsi akoma den vrikame kai den me enthousiazei tpt pera apo ta cosatto ta opoiaa ta kopsane apo tin elladaa opote tha douem ti tha kanoume!!!o mono s fovos m koritsia einai min spasoun ta nera nwris min anixei o traxilos...doxa to theo einai poli kala klistos..alal arxise na megalwnei poli i koilia....kai perpataw k niwthw varos xamila....apo ta 10 kila pou xasa evala mono 3...opote einia kala....auta ta neakia mou.....sas filw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια..!! καλό μηνα μανούλες και μέλουσες μανουλες..

εμεις γυρισαμε απο τις διακοπες..!!!εε μην ειμαι αχαριστη...2 εβδομαδες στη Κρητη είχα κατα αραξει...μπανακια και καλο φαγητο ολες τις ημερες..!!!ηταν πολυ ωραια..βεβαια δεν ελειψαν και οι λυποθυμιες μου..εμπαινα απο το κινητο στο forum και σας διαβαζα καθημερινα...

τωρα εχω ξεκινησει και χαζο-κοιταζω τα πραγματακια της μικρης μας...κουνια- καροτσι κτλ μάλλον εχω καταληξει..

δεν ξερω ομως ποτε ειναι καλα να ξεκινησω τις αγορες και τις ετοιμασιες του δωματιου...βαψιμο κτλ...φοβαμαι μην ξεκινησω νωρις, απο την άλλη σκεφτομαι μην και δεν προλαβω...αφηστε που ανυπομονω και θελω να ειναι ολα ετοιμα..!!!

αχ εχω τοσες αποριες...τις επομενες μερες θα σας ζαλισω με χαζοερωτησεις...ελπιζω μοναχα μην με παρεξηγησετε..

πρεπει να κλεισω..

φιλια πολλα σε ολες σας και πολλα πολλα χαδακια στις κοιλουμπες μας πλεον..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Kelly μου φαντάζομαι πόσο θα τρόμαξες, και τώρα με το νάρθηκα δεν θα είναι κι εύκολο, υπομονή. Το βασικό είναι ότι όλα πάνε καλά.

Όσο για την κοιλιά, καλά, εγώ πλησιάζω στον μήνα μου κιόλας, αλλά όλο ψιλοβρίσκω σε έπιπλα, δεν συνειδητοποιώ ότι έχω τον μικρό μπροστά μου και πάω να περάσω από κει που πλέον δεν χωράω :oops::oops: Και να σκεφτείς ότι κι εγώ δεν έχω πάρει κιλά, έχασα στην αρχή 5 και μετά πήρα 6-6,5 μέχρι σήμερα...

IRO πήγες διακοπές, τι ωραία, Κρήτη ε; Έχω να πάω χρόνια, κι ας έχω καταγωγή από κει. Να φανταστείς με τον άντρα μου 14 χρόνια μαζί και δεν έχουμε πάει...

Τώρα που γράφω έχω ψιλογυρίσει στο πλάι, και ο νέος διαμαρτύρεται :D

Πήγαμε γιατρό χθες, όλα καλά δόξα τω θεώ, είναι λίγο μικρούλης αλλά ο γιατρός λέει ότι το βασικό είναι ότι ακολουθεί την καμπύλη ανάπτυξης ακόμα κι αν είναι λίγο κάτω. Σε μια βδομάδα πάλι.

Όσο για ψώνια, πιο αργοπορημένη από εμένα δεν πρέπει να υπάρχει, αφού δεν μπορούσα να βγω έξω, αλλά τώρα ψώνισα, πήρα τα βασικά σεντονάκια και ρουχαλάκια, και περιμένω το κρεββατάκι από 5/8 και το καρότσι (που το παρήγγειλα από Ιταλία γιατί εδώ σφάζουν) θα έρθει κι αυτό μάλλον την άλλη εβδομάδα. Αρχίζει να με πιάνει ανυπομονησία σιγά σιγά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..τι κανετε;;σας διαβ;αζω..

ειχαμε και γεννες,ε;;

να σου ζησει..

εμεις καλ..παιχαινω και παω..βλακεια μου..

γιατι τα πρωτα κιλα τηες εγκυμοσυνης δε τα εχασα..τεσπα!!

εκανα β επιπεδου..ολα καλα ειπανε!

συσπασεις και ξεκουραση..πραγμα δυσκολο για μενα αλλ οκ..

καλε ηρθατε κρητη;;που πηγατε;;

μπανια κανεντε;;

εμενα μου τα απαγορευσε αλαλ πηγαινω..

θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις..να τα κοψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες τι κανετε?πολυ ζεστη και παλι δεν αντεχωωωωωωωωωωωωωωωωω αλλο

εσεις?

ιωαννα μου στο ευχομαι να εχεις μια τετοια γεννα οχι με ασχετους βεβαιαααααααααα αλλα να ειναι πολυ ευκολη εγω το εχω ζησει 2 φορες και ερχεται και η τριτη και δυστηχως η ευτυχως γνωριζω απ εξω και ανακατωτα την διαδικασιαααα απο την ωρα που θα μπω και αυτο ειναι το πιο τρομακτικοοοοοοο ισως και ανακουφιστικοοοοοο τι να πω ................................

μια χαρα η μπεμπουλα σουυυυυυ καλα αποτελεσματα στην καμπυληηηηηηηηηηηηηηηηηη ζαχαρου

κελλυ μου μια χαρα και σενα οι ζουζουνιτσες σου ευτυχως εισαι καλα και εσυ και αυτες να προσεχεις πολυ πολυ και με το καλο στις 13 του μηνα να τις ξαναδεις...................................... γενικα αν μπειτε και στο ebay εκει θα παθετε πλακαααααα εδω ειναι 3 και 4 φορες πανω σε ρουχα κτλ εγω εχω παραγγειλει πολλα πραγματακια απο κει και στην αρχη ημουν διστακτικη γιατι ελεγα θα τα χασω τα λεφτακια μου αλλαααααααααααααααα ολα μια χαραααααααααααααααααααααααααα και τι που γραφουν κινεζικαααααααα δεν πειραζει και απο δω να τα επαιρνα το ιδιο θα λεγαν η θα χαν αλλαξει τις ετικετες και απλα θα τα επαιρνα 40 και 50 ευρω το κομματι

iro μου καλως ηρθες πισωωωωωω καλο χειμωνα φυσικα και δεν θα σου πωωωωωω χι χι χι χι χι ξεκουραστηκες ελπιζωωωωωωωωωωω καλο ειναι να κοιτας και τωρα με τις εκπτωσεις εχει καλες ευκαιριες αρα στανταρ θα βρεις καλα πραγματααααααααααααααααααααααααα

htoulis μου εγω τα αφησααααα ολα στο τελος πιο πολυ απο σενα βεβαι καποια εχω ηδη απο τα αγορακια μου και θα τα κρατησωωωωω αλλα πηραααααααααααααα και πολλα ροζ και πολλα φρου φρου κορδελες κτλ παπουτσακιααααααααα οτι μπορειτε να φανταστειτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

τα δικα μου νεααααααααααααααααααα 14 και σημερα για να κρατησω την ζουζουνιτσαααααα μου αγκαλιαααααα και εχει ερθει η μαμα μου τωρα 3 μερες σπιτι και με βοηθαει γιατι εχω και τα παιδιααααα στο σπιτι αλλα πηραμε και ντουλαπες καινουργιες πολυ μεγαλες και ετσι ημασταν λες και τωρα μετακομισαμεεεεεεε χα χα χα χα χα τελευταιες μερες και τι ειπα να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω φανταστειτε οτι την βαλιτσαααα του μαιευτηριου δεν την εχω φτιαξει ακομααααα λεω να την αφησω τελευταια βδομαδα δεν μπορω να την βλεπω αγχωνομαι και ο αντρας μου με κοροιδευειιιι χα χα χα χα χα χα η μπουμπου εχει μεγαλωσει πολυυυυυυυυυυυυ και πια δεν μπορω να κανω τιποταααααααααααααααα απλα περιμενω και προσπαθω να ειμαι χαλαρηηηηηηηηη για να αντεξω μεχρι και τοτεεεεεεε σας φιλω πολυ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φουσκιτσες εδω ειμαι κ εγω!!!!!!

σας διαβαζω αλλα δεν μπορουσα να απαντησω γιατι δεν εχω καλη συνδεση

κ εγω στην αναμονη μετραω μερες αντιστροφα ακομη 19 μερες κ θα ερθει η μπουμπουκα μου απο την μια βιαζομε γιατι δεν αντεχω αλλο εχω βαρυνη πολυ απο την αλλη λεω καλα ειναι ακομη εκει μεσα κοιμαμε λιγο...εχω αγωνια πως να ειναι αραγε με δυο μωρα στο σπιτι????θα την παλεψω η θα παρω τα βουνα???θα δειξει....αυριο εχω γιατρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε happy και ανυσηχησα μηπως γεννησες και δνε μας στο ειπες!!!!! μην αγχωνεσαι που θαναι και τα δυο σπιτι ολα γινονται!!!! θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

συγνωμη κοριτσια που μπηκα σφηνα καλη λευτερια να εχετε και οσες γεννησατε καλη λοχεια και να σας ζησουν τα παιδακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ρε κοριτσια???που χαθηκατεεεε???????

βαψαμε το δωματιο της μικρης...τελειο....ροζ με μωβ...εντονα και ζωηρα σαν της barbie... :lol:

σημερα ξεκινησαμε και τα επιπλα οποτε αρχες σεπτεμβρη θα τα εχω σπιτι...ελπιζω...!!! :roll:

ραπανακι νοστιμο εφτασαν οι μερες σου...με το καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, τι ομορφο παρεακι που εχετε? Ειμαι καινουρια εδω στα μερη σας και μου μιλησε για το ποστακι σας εδω οπως και για το μαμμυ η φιλη μου η Μαρια Σαραντοπουλου! μου χει πει οτι ειστε πολυ ωραια εδω και η αληθεια ειναι απο τα λιγα που εχω διαβασει οτι το εχω καταλαβει :)

Εμενα με λενε Σουζανα, και περιμενουμε τον γιοκα μας μεχρι 2 Οκτωβριου!

Προς το παρων ειμαστε διακοπουλες στο χωριο αλλα γυρναμε αθηνα σε μια βδομαδουλα μιας συνεχιζω την δουλεια!

Θα χαρω πολυ να τα λεμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς την Σουζάνα!!!!!! και συ γιο;;;; Τελικά γίναμε πολλοί!!!!!! :P:P:P:P:P

Παρακαλώ να προστεθεί μία ακόμη μανούλα Οκτωβρίου!!!!!

Αλήθεια Σουζάνα η Μαρία που χάθηκε;;;;;;;

Ιωάννα μου και εγώ έβαψα και περιμένω τα επιπλάκια του τοσοδούλη μου τέλος Σεπτεμβρίου.....μακριά μου φαίνεται.....

Ραπανάκι έφτασαν οι μέρες σου και η happy ακολουθεί απειλητικά..... :D:D:D

και εμείς χθες είδαμε τον τοσοδούλη, ο οποίος έχει πάρει πλέον την κατηφορική θέση. Όλα καλά , δόξα τον Θεό!

htouli, ήρθε το κρεβατάκι;;;; Είσαι πλέον έτοιμη;;;;;

Kelly μου χαίρομαι που είσαι πλέον καλά , όπως και τα νινάκια σου!! Καλές αγορές και εσύ!!!!!

Ηρώ μου και εγώ αναρωτιόμουν μήπως ξεκίνησα νωρίς τις αγορές, αλλά από την άλλη να σου πω την αλήθεια, άρχισα πλέον να κουράζομαι πολύ ποιο εύκολα και να βαραίνω....τώρα που έχω ήδη πάρει τα περισσότερα αισθάνομαι μεγαλύτερη ασφάλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :D Καλως σας βρηκα anji, ειστε πολλες που περιμενετε αγορακι ε? Τις φαγαμε τις γυναικες :) Η Μαρια ειναι διακοπες και εκεινη και απο οτι μου λεει τρεχει με τα παιδια, μπαινει λιγο fb αλλα δεν εχει πολυ χρονο απ οτι μου ειπε στο τηλεφωνο!

Χρονια πολλα και για σημερα σε οσους γιορταζουν, να μας φυλαει η Παναγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalvως ηρθες σουζανα..με το καλο το μπεμπακι σου...

χρονια πολλα σε ολες τις μαριες!!!

να περασετε καλα σημερα1!!

ργω καλα παω..αν και βαραινω..πωπωππω!!ρε παιδια σορυ που ρωταω αλλα ποσα κιλατε εχετε βαλει ως τωρα;;

δε θυμαμαι στο πρωτο ποσο ειχα βαλει τον αντιστοιχο καιρο!!

εμεις συνεχιζουμε μπανακια οποτε προλαβουμε!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριτω πολυ καλως σας βρηκα :) εγω ως τωρα εχω παρει 6 κιλα και ειμαι στις 33 εβδομαδες!!

Να σας ρωτησω και εγω κατι?το να νιωθω το μωρο να με βαραινει παρα πολυ χαμηλα ειναι φυσιολογικο απο τοσο νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπου θελει βαραει!!οτι θελει κανει...χαχαχ..σιγα να μη μας ρωτησει!!!

παρα πολυ καλη εισαι στα κιλα!!μπραβο!!

εμεις πηγαμε για μπανιο...και τωρα το βραδυ θα παμε για ...σουσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααααααααα κοριτσακια κια κοιλιτσες ομορφες τι κανετε?

σουλιτσααααααααααααααααααα μου ελα λιγες μερουλες εμειναν και θα κρατας αγκαλιτσααααααααααα και την δευτερη μπουμπου σου.........................

ολα καλα θα πανε θα τα καταφερεις

ιωαννα μου με το καλο να ερουν και τα επιπλακια σας και να ολοκληρωθει το δωματιοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

γεια σου σουζανααααααααααααααααα καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο το αγορακι σου καλη συνεχεια στις διακοπουλες σας

angi μου καλα εκανες με τα ψωνιααααααααααααααααααααααααααααααα

σωσω και σεις μπανακιαααααααααααααααα ποσο σας ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω καλα μπανακιαααααααααααααααααααααααα

τα δικα μου νεα σημερα μπαινω για τελευταια φορα εχοντας στην κοιλιτσα την μπεμπα απο αυριο η κοιλιτσα θα αδιασει και η μπεμπα θα βγει για να την δει η μανουλα και ολοι οσοι την περιμενουν χι χι χι χι χι χι

αυριο λοιπον 7 και κατι θα ειμασι στο ιασω και 9 και κατι θα μπω να γεννησω τωρα σας τα λεω χαλαρα αλλα ουτε βαλιτσα εχω φτιαξει ουτε θελω να παω να γεννησω ουτε τιποτααααααααααααααααααααα με εχει πιασει μια αγωνια ενα παραπονο ολο κλαιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ολο ποναει η κοιλια μου και φυσικα τον υπνο τον εχω ξεχασει ο γιατρος μου με λεει ιρωιδαααααααααααααα που καταφερα στην 3 εγκυμοσυνη και μαλιστα με τοση ζεστη να φτασωσ στην 39 βδομαδα και ολα υγρα και πλακουντας να ναι μια χαρααααααααααααααα

τι να πω δεν ξερω αυτο που ξερω ειναι οτι θελω να τελειωσουν ολα πολυ γρηγοραααααααααααααα και απλα και μαγικα να παω στο δωματιο τελικα πηγαμε και πηραμε 2 τεραστιες ντουλαπες μια για το δωματιο της μικρης και μια για το δικο μας -εμεις ειχαμε αλλα επειδη το δωματι ειναι τεραστιοοοοοοοο πηραμε ακομα μια και τωρα εχει ξελαφρωσει απο τα γυρω γυρω πραγματα που ειχαμε

και στο δωματιο της μικρης βγαλαμε την συρταριερα που ειχαμε και μια πιο μικρη ντουλαπα και βαλαμε αυτην που παει απο τοιχο σε τοιχο και της πηραμε και μια λευκη κουνια απο το ικεαα ειναι πολυ ομορφηηηηη και απλη απλα επειδη ηδη εχουμε κουνια αλλα κοιμαται ο μικρος επρεπε να παρουμε ακομα μια αλλα δεν ηθελα να δωσω και μια περιουσιαααααααααααααα αυτη ειναι υπεροχη ομως και ετσι θα κοιμουνται με το καλο και οι 2 στο ιδιο δωματιο μεχρι ο ηλιας να μπορει να κοιμηθει στο κρεβατι και τοτε θα παει στο αλλο δωματιο με τον γιαννη

θα το βαψουμε και λευκο αργοτερα και δεν θελω να εχει πολλα και να βαρενει τωρα εχουμε την φαρμααααα ειναι ωραιααααααααααααααααααααααα αλλα μετα θα το κανω λευκο και θα βαλω κανα τεραστιο αυτοκολλητο θα δουμε

αυτα τα νεα μας θα μπω με το καλο μολις μπορεσωωωωωωωωωωωωω σας φιλω και με το καλο σιγα σιγα ολες να παρετε σειρουλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...