Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμαδες απο Ανατολικη Αττικη????? Νεα Μακρη, Ραφηνα,κ.τ.λ.


Recommended Posts

Καλως τις μαμαδες και τις μελουσες μαμαδες!!! Μαρια να σου ζησουν τα παιδακια σου, τα αγορια μας ειναι συνομηλικα! Εχει παντως πλακα η νηπιακη ηλικια... Ο πρωτος μας γιος ειναι 2 ετων και ο δευτερος 15 ημερων (Αννα θα εχουμε και εμεις μικρη διαφορα ηλικιας στα παιδακια μας, με το καλοοοοοοοο!)

Και εγω στη Νεα Μακρη μενω, ας γινουμε παρεακι να τα λεμε, να παιζουν και τα παιδακια μας! :D:D:D Ειμαστε τυχερες, καλοκαιριαζει και ολο βολτες μπορουμε να ειμαστε ... Περυσι το καλοκαιρι ουτε μια μερα δεν εκατσα σπιτι, τωρα με τα δυο θα προσπαθησω να τα κουμανταρω με μαρσιπο... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια , ο καιρος πολυ καλοκαιρι μου κανει και δεν κρατιεμαι! Ο μπαμπης ειναι 20 ημερων και μας βλεπω να βγαινουμε για βολτα!!! Καλα, και τον "μεγαλο" γιο πριν να κλεισει μηνα βγαιναμε και βολταραμε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααα

παρουσα....

εγω μενω κορωπι... :D:D

ανατολικη αττικη ειμαι και εγω... εεεε; :roll:

ζζζζζ που εισαι καλε; χαθηκαμε :(

εχω ενα γιο, 2,μιση ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Τι κανετε κοριτσια? Mpempakos γεια σουουουου! Μαρια εχει γινει ενας σουπερ παιδοτοπος στα μερη μας, το πηρες ειδηση? Αννα ως παει η εγκυμοσυνη?

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
καλημερα κοριτσια!!!!! και εγω απο νεα μακρη!!!! ο μικρος μου ειναι 4 μηνων...!

Καλως την Μαρια! Να σου ζησει ο μικρουλης σου :D

Τι λετε να κανονισουμε καμια συναντηση οι μαμαδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την τριτη θα παω να το ξαναδω,εχει γυρισει και εχει κατεβει αρκετα η κοιλια παντως .αγορακι περιμενουμε.λογικα τωρα πρεπει να μας πει οτι εχει παρει θεση!σε ευχαριστω πολυ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! εγω στις βολτες δεν λεω ποτε οχι!!! οποτε θελετε παμε! 3 απο μακρη και μια απο κορωπη ειμαστε? αννα με το καλο το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον... το μερος που λεω ειναι στο γηπεδο της Νεας Μακρης. Φανταζομαι γνωριζετε την λεωφορο Διονυσου και το ζαχαροπλαστειο "Γαλυφιανακης" που ανοιξε , παιρνεις το πρωτο στενο δεξια ακριβως μετα τον Γαλυφιανακη οπως ανεβαινεις την Διονυσου ολο ευθεια και εφτασες!!! Εχει τραμπολινο και αλλα παιχνιδακια, αλλα το καλο ειναι οτι υπαρχει και το γηπεδο απο κατω και εχουν εαν θελουν την δυνατοτητα να τρεξουν ακομα παραπανω!!! Υπαρχει και καφετερια-καντινα με τρεπεζακια για καφεδακι και φαγητο ακριβως διπλα στον παιδοτοπο για εμας :D Οσο μπορεσουμε να καθησουμε φυσικα!!!

Οσον αφορα την συναντηση. Σας βολευει καθημερινες, να κανονισουμε την Παρασκευη 8/06 το απογευματακι να γνωριστουμε?

Καλο μηνα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ Νέα Μάκρη μένω.Έχω ένα κοριτσάκι 18 μηνών.

Καλως ηρθες marion2010!!! Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

Οσο παει μεγαλωνει η παρεα μας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...