Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλα!


Recommended Posts

απ'οτι εδειξε το τεστ, και οι τοσες μερες ζαλαδες και οι 3 μας εμετοι!

ημουν μια βδομαδα το κακο μου το χαλι και οι 2 μερες καθυστερησης καθως και τα κοριτσια απο τις μαμαδοφιλες με πεισαν να κανω τεστακι!

εκανα λοιπον το μεσημερι το clearblue και να τα αποτελεσματα

αυριο θα παω στον γιατρο ειχα κλεισει ουτως η αλλως ραντεβου! και θα επαναλαβο το 2ο τεστακι το πρωι!

αναμεικτα τα συναισθηματα, δεν ξερω πως νιωθω, τι νιωθωω.. δεν ξερω ειναι δυσκολα! αλλα εχω μεγαλη υποστηριξη!

ευχαριστω ιδιαιτερα τα αγαπητα μου κοριτσια απο τις μαμαδοφιλες, για τα τοσο ζεστα τους λογια! και ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες τις μανουλες, τα παιδακια, τις εγκυουλες και τις κοπελες που προσπαθουν!

Οπως αρκετες φορες ακουσα σημερα "Ο Θεος ξερει τι κανει", εχω αρκετη πιστη, και θα τα καταφερω, και εγω και ολες μας!

Σας φιλω και τα νεα μου θα σας τα πω αυριοο

post-10051-13873939067472_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου με το καλο κοριτσακι μου!!!!να εχεις παντα πιστη και να μην στεναχωριεσαι!!!!!ειναι μεγαλη ευτυχια να εχεις πολλα παιδακια!!αχ ρωτα κι εμας που προσπαθουμε να πολλαπλασιαστουμε,αλλα....τιποτα!!!!!ολα θα γινουν!!!!!!!απολαυσε την καθε στιγμη της μοναδικης σου εγκυμοσυνης!!!!!!!να μου φιλησεις τα μικρακια σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρουδενια σ'ευχαριστω πολυ! και οντως ειναι το 4ο! :) για αυτο και ειμαι λιγο σαστισμενη! να σαι καλα και ευχομαι ο,τι καλυτερο για το μωρακι σας που ερχεται! με το καλοοο :D

Καλλη μου τι κανειιιιιιιις? μωρε πως χαθηκαμε ετσι? δεν πολυ προλαβαινω και μπαινω μονο στο φατσοβιβλιο! καλα ειστε? τι κανει η κοριτσαρα σας? σε ευχαριστω και εσενα παρα πολυ και ξερω οτι προσπαθειτε, αλλα αμα εισαι χαλαρη και δεν σου γινει εμμονη θα ερθει απο μονο του το σπορακι! ελπιζω το συντομοτερο :)

πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιααα μου να σαι καλαα! περιμενουμε και την επιβεβαιωση αυριο απο χοριακη! πολλα πολλα φιλια στα ζουζουνια σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι νεα ειναι αυτα;;; :o:o και που εισαι ρε ψυχη;;σε χασαμε τελειως,τι κανουν τα παιδακια σου;; 4ο;; :o:o μην αγχωνεσαι κοπελα μου για να σου το εστειλε ο Θεος κατι ξερει παραπανω αυτος,ολα να πανε καλα ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη και καλη εγκυμοσυνη και σε περιμενουμε και για καφεδακι στο καφε μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πότε πρόλαβεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Απαπαπαπαπαπαπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ' αρέσει που έλεγες ότι το τρίτο μωρό είναι το τελευταίο σου και ότι έχεις κλείσει σα γυναίκα! Έχεις ακόμααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι κι όλα να σου πάνε καλά!!!

Σε περιμένουμε και στο καφενεδάκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παιδάκια είναι μεγάλη ευτυχία!!! γι'αυτό καλώς να ορίσει σε λίγους μήνες και το 4ο παιδάκι σας, να είστε καλά κ να τα καμαρώνετε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι φοβερά τα νέα σου!!!! Μια πολύτεκνη μανούλα λοιπόν!!!!! Με το καλό να αποκτήσετε το 4ο παιδάκι σας και από τη στιγμή που έχεις στήριξη μη φοβάσαι τίποτα. Κρίμα όμως που σε χάσαμε..Σε περιμένουμε ξανά στο καφενεδάκι! Άλλωστε είναι δημιούργημά σου!

Πολλά φιλιά και περιμένουμε τα νέα σου από τη χοριακούλα και από την επίσκεψη στο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μπραβοοοοοοο,ολα με το καλο.Θα τα καταφερεις μια χαρα!!!!Καλη εγκυμοσυνη και ενα ακομα γερο μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρεεεεεεεεε θηρίοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;

Μπράβο!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!! Καλή εγκυμοσύνη και ένα ακόμα υγιέστατο μωράκι!!!!!!

Είχαμε καιρό να διαβάσουμε νέα σου αλλά........επέστρεψες δυναμικάαααααααα!!!!!!

Φιλάκιαααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακιιιι μου συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!

Με το καλο και το 4ο σας μωρακι!

Ο Θεος και Η Παναγια να ναι διπλα σας!

Ολα να πανε καλα κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να έχεις αλλη μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Να μη φοβάσαι ολα θα πάνε καλά τα παιδιά ειναι ευλογια και εφου έχεις και στήριξη θα τα καταφέρεις μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό συγχαρητήρια....όλα θα πάνε καλά.....να προσέχεις τον εαυτό σου και τα μωράκια σου...και ιδίως το σποράκι που έχεις στην κοιλίτσα σου....σε φιλούμε πολύ γλυκά..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακιιιιιιιι!!!ποτε προλαβες βρε θηριο????και σε ειχαμε χασει τοσο καιρο....να εισαι καλα κι εσυ και τα παιδακια σου, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και θα τα καταφερεις!!!!πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ μια προς μια μεσα απο την καρδιαα μου :D

καναμε χοριακη, επαναλαβαμε 2 φορες και επιβεβαιωθηκε οτι ερχεται σπορακι! τελος του μηνα θα παμε για να ακουσουμε καρδουλα ειναι νωρις ακομα!

ΠΟΛΛΑ φιλακια σε ολες σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...