Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες... Πως περνατε??? Εγώ στο τρέξιμο.... Έχω μια άρνηση αυτό τον καιρό για ΟΛΑ... Βαριέμαι να πάω στη δουλειά (εκεί που όλο το χειμώνα καθόμουνα τώρα μου ήρθε απότομα η επιστροφή), βαριέμαι να πάω στι ΤΕΙ, βαριέμαι να κάνω εργασίες και φυσικά, μονο που σκέφτομαι ότι σε λιγο ξεκινάνε εξετάσεις ΒΑΡΙΕΜΑΙ ακομα περισσότερο....Όσο για τάνι τάνι, αυτό το μήνα σχεδόν τίποτα... Αλλά τουλάχιστον όταν έγινε ήταν σε καλές μέρες... Ελπίδες δεν έχω και ψάχνω κ τον τρόπο να το ξεχάσω μπας και φύγει το ριμάδι το άγχος...

Nyxteridaki υπομονη. Θα έρθει το θαυμα αλλά όταν εκεινο θελει. Antria, συνήθως το δευτερο έρχετε αμέσως (υποτίθετε μετά τη γέννα το σύστημα ξεμπουκώνει και ....)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!ΕΠιτελους Παρασκευη!Τιτινακι 99% ηταν νευροπονος γιατι τοσος εντονος πονος και να φευγει παλι τοσο ξαφνικα οπως και ξαφνικα ηρθε,ειναι σιγουρα νευροπονος!!Σε εχει ξαναπιασει?Ισως εχεις αγχος με την καθυστερησουλα σου,αγχος με τις εξετασεις σου,αγχος για διαφορα....

Κοριτσια εμενα τελικα ευτυχως ο αντρας μου δεν ειχε τιποτα,ευτυχως,και ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου ναι αθηνα μενω! Ειναι καλη δουλεια γιατι εμεις οι γυναικες γενικα τη θελουμε την περιποιηση μας!

Ευχαριστω πολυυυ! Τονια μου μπραβο για τον αντρουλη σου! Χαρηκα παρα πολυ! Μαλλον απο το αγχος επαθα οτι επαθα κοριτσια.. Αντε να μπει και η Μαρια να μαθουμε κανα ευχαριστο :D Ολο για θανατους μαθαινω αυτο τον καιρο.. Ελεος :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια! Τόνια μπράβο που όλα καλά με τον αντρούλη! βουρ για νινάκι τώρα, χωρίς άγχος κ πέση.Μαράααααακι, πού είσαι? περιμένουμε το τεστάκι, να χαρούμε με το θετικό και να δώσουμε γκάζια για τον άλλο μήνα εάν τυχόν, εάν λέμε, δεν μας βγει ακόμη... Ράνια αλό και σ'εσένα! α, τιτινάκι μπορεί όντως να ήταν νευρόπονος αυτό, αν παρ'ελπίδα ξανατύχει, τότε δες το, φυσικά. ωραία η δουλειά που σκέφτεσαι!σας χαιρετώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou kalispera...eipa kiegw na mpw stin parea sas siga siga mpas kai parw tharos kai aisodoksia epitelous kai proxwrisw...kapoies isws na diavasaste tin istoria mou kapoies pali oxi..epigrammatika kai gia na mh sas mavrisw tin psixi tha sas pw oti stis 12 apriliou anagastika na diakopsw thn egimosini mou enw oloklirwna ton 5 mhna logw displasias ston egefalo tou mpempouli mou...gennisa kanonika kai thn epomeni gyrisa spiti mou adeia...twra prospathw na mazepsw ta kommatia mou mazi me ton antra mou kai na proxwrisoume...perimenontas na vgoun thn epomeni vdomada ola tapotelesmata twn exetasewn pou kaname sto mwraki mas kai sth synexeia na ksekinisoume pali aptin arxi...theloume syntoma na erthei ena deytero mwraki gia na mas ferei kai pali to xamogelo...giayto eipa na mpw sthn parea sas kai na klepsw ligi apti thetiki sas energeia :)) eyxomai se oles kalh epityxia kai mon thetika apotelesmata!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou kalispera...eipa kiegw na mpw stin parea sas siga siga mpas kai parw tharos kai aisodoksia epitelous kai proxwrisw...kapoies isws na diavasaste tin istoria mou kapoies pali oxi..epigrammatika kai gia na mh sas mavrisw tin psixi tha sas pw oti stis 12 apriliou anagastika na diakopsw thn egimosini mou enw oloklirwna ton 5 mhna logw displasias ston egefalo tou mpempouli mou...gennisa kanonika kai thn epomeni gyrisa spiti mou adeia...twra prospathw na mazepsw ta kommatia mou mazi me ton antra mou kai na proxwrisoume...perimenontas na vgoun thn epomeni vdomada ola tapotelesmata twn exetasewn pou kaname sto mwraki mas kai sth synexeia na ksekinisoume pali aptin arxi...theloume syntoma na erthei ena deytero mwraki gia na mas ferei kai pali to xamogelo...giayto eipa na mpw sthn parea sas kai na klepsw ligi apti thetiki sas energeia :)) eyxomai se oles kalh epityxia kai mon thetika apotelesmata!!!

Κοριτσακι μου καλο,χαιρομαι παρα πολυ που σε βλεπω εδω,σ'αυτη τη παρεα!!!

Με το καλο λοιπον να σου συμβει αυτο που τοσο επιθυμεις!Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου με συγκινησε βαθια η ιστορια σου.. Ευχομαι με το καλο να σας ερθει ενα καινουριο νινι και να ειστε ευτυχισμενοι!

Τιτινακι τι κανεις?Αδιαθετησες????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε μαρακι που εισαι επιτελους????το εκανες το τεστ???θα γεννησω στο τελος!!!! :lol::lol::lol:

ευχομε σε ολες σας να κρατατε ενα γερο κ ομορφο μωρακι πολυ συντομα...να μην το βαζετε κατωνα εχετε αισιοδοξια κ ουτε θα το καταλαβετε ποτε θα δειτε θετικο τεστ ποτε θα γεννησετε κ ποτε θα ξανα γεννησετε!!

το 2009 γραφτηκα στο φορουμ κ εγω γεματη ερωτηματα αγωνια ανχος απογοητευση καποιες φορες...κ τωρα 3 χρονια μετα ειμαι εδω κ περιμενω το δευτερο κοριτσακι μου...σαν αστραπη περασε ο χρονος...

ολες οι στιγμες που ζητε τωρα ειναι μοναδικες!!!

η προσπαθεια...η αναμονη....το τρεμουλο στα χερια οταν περιμενεις την απαντηση του clear blue :roll: το ταξιδι ολο ειναι υπεροχο μαγευτικο...ακομη κ οταν το τεστ δειξει αρνητικο ξερεις οτι ισως ηταν η τελευταια φορα κ την επομενη θα δεις τον σταυρο να σχηματιζετε κ το ταξιδι σου στον κοσμο της μητροτητας να ξεκιναει.....υπεροχες στιγμες!!!

η ηδη μανουλες ξερουν τι εννοω κ πολυ συντομα θα το καταλαβετε ολες!!!

ενα σμηνος πελαργων ερχετε προς το μερος σας!!!!ετοιμαστητε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινακι τι κανεις?Αδιαθετησες????? :roll:

αντε βρε μαρακι που εισαι επιτελους????το εκανες το τεστ???θα γεννησω στο τελος!!!! :lol::lol::lol:

ευχομε σε ολες σας να κρατατε ενα γερο κ ομορφο μωρακι πολυ συντομα...να μην το βαζετε κατωνα εχετε αισιοδοξια κ ουτε θα το καταλαβετε ποτε θα δειτε θετικο τεστ ποτε θα γεννησετε κ ποτε θα ξανα γεννησετε!!

το 2009 γραφτηκα στο φορουμ κ εγω γεματη ερωτηματα αγωνια ανχος απογοητευση καποιες φορες...κ τωρα 3 χρονια μετα ειμαι εδω κ περιμενω το δευτερο κοριτσακι μου...σαν αστραπη περασε ο χρονος...

ολες οι στιγμες που ζητε τωρα ειναι μοναδικες!!!

η προσπαθεια...η αναμονη....το τρεμουλο στα χερια οταν περιμενεις την απαντηση του clear blue :roll: το ταξιδι ολο ειναι υπεροχο μαγευτικο...ακομη κ οταν το τεστ δειξει αρνητικο ξερεις οτι ισως ηταν η τελευταια φορα κ την επομενη θα δεις τον σταυρο να σχηματιζετε κ το ταξιδι σου στον κοσμο της μητροτητας να ξεκιναει.....υπεροχες στιγμες!!!

η ηδη μανουλες ξερουν τι εννοω κ πολυ συντομα θα το καταλαβετε ολες!!!

ενα σμηνος πελαργων ερχετε προς το μερος σας!!!!ετοιμαστητε!!!!

Τι ωραια και αισιοδαξα τα λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις μερες που δυανυουμε μονο αισιοδοξια ΠΡΕΠΕΙ να εχουμε!!!!!!!

Θα συμφωνησω με την φιλεναδα μου Happy οτι ολο αυτο το ταξιδι ειναι μαγικο!! και μετα απο χρονια θα σας λειψει.

σημερα ειμαι ευσυγκινητη, και προηγουμενος με κανατε να δακρυσω με την ιστορια της Χτινακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki μην το αφήσεις !! να το κοιταξεις !!! κ μενα για εντεροπονος μου ακουγεται... δες το μη σε πιασει κανενας κολικος κ τρεχεις ξαφνικά... εγω σου ευχομαι να μην ειναι τιποτα !!

ΑΝΤΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που σαι να μας πεις νεοτερα ;; χοριακη κλπ !! :x:x:x:x

εγω τεσταρομαι αυριο πουρνο πουρνο :P:P:P

Marigoula mou ekana xoriaki k itan 77 monades, mou fanikane liges k mou eipe o giatros pws akomi den eixa ka8isterisi k gi"auto..Mou ekane k kolpiko elegxo parolo pou mou eipe pws einai poli nwris k den 8a fainotan kati aplws epeidi perasa ena e3wmitrio (itan stin de3ia mou salpigga) i8ele na ele3ei an itan fosukwmenes oi salpigges mou i oi wo8ikes mou, eutixws itan pentaka8ares k fisiologikes eide k tin mitra k eide telika mia paaara poli mikri koukida (1,5mm to maximum) toso mikri itan pou mia tin vlepame k mia xanotan, to mixanima tou apo 2mm deixnei alla i koukkiditsa mas axnofanike :), einai k se kali 8esi stin mitra mou eipe..8elei na me dei tin erxomeni pempti gia na sigoureutoume pws megalwnei..Idwmen!!

Ante kane to test mas espases :lol:

Gewrgianna mou k egw me to paramikro klaiw, axx autes oi ormones me pe8anan!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου δεν αδιαθετησα ακομη! Παμε για τριτη μερα καθυστερησης πλεον.. Θα κανω τεστ αυριο το πρωι κοριτσια.. Δεν μπορω να περιμενω αλλο.. Τουλαχιστον θα ξερω απο νωρις και αν δω οτι ειναι αρνητικο θα ηρεμισω και θα μου ερθει η περιοδος πιο γρηγορα.. Αν παλι δω το σταυρουδακι να σχηματιζεται ο Θεος βοηθος και καλοδεχουμενο το νινι.. Τι να κανουμε αν ειναι να ερθει θα ερθει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki mou ti egine me to test? Perimenoume me agwnia xexe :)

Egw ekana liges douleies k ka8isa den antexw ka8olou, me pianoun ponoi stin koilia k apo ta prwta deuterolepta pou stekomai me pianoun zalades, ir8e k mia kopela k me voi8a stis douleies 8a mou kanei ta vareta, siderwma, ta para8ira tou spitiou giati avrio exoume to party tis mikroulas mas, ta prwta tis gene8lia..

Marigoula pou xa8ikes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινακι μου,ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι αυτο που θα σε κανει ευτυχισμενη!!!

Andria να σου ζησει το αστερακι σου,καλα να περασετε αυριο!!Μην κουραζεσαι,ασε τους αλλους να κανουν τις δουλειε,χαχαχα!!!

Κοριτσια,απ΄'οτι φαινεται εμεις με το θεμα του αντρα μου δεν εχουμε τελειωσει...Θελει ψαξιμο το θεμα,δεν ειναι παλι καλα...Θα παμε και σε εναν αλλον γιατρο τη Δευτερα να δουμε...Παντως δεν πρεπει να ειναι πολυ σοβαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristoume Tonia mou :)..

Tonia mou diladi ti niw8ei? Pono, tsou3imo? Euxomai na min einai kati sovaro, perastika sas!!

Σ'ευχαριστω πολυ!!!Μαλλον δεν την γλυτωνουμε την περιτομη.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια επειδη ειμαι λιγο ασχετη αλλα εχω 2 αγορακια, γτ θα κανει περιτομη; και τι γινετε ακριβως; ξερεις τωρα ανυσηχιες αγορομανας :lol::lol::lol::lol: !!

Τιτανακι καλα αποτελεσματα!! το λεω σε σενα να το ακουσω και εγω!! :lol::lol: αλλα την Δευτερα!! ποτε ξεκινανε οι πανελληνιες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα το τεστακι το καναμε.. Βγηκε αρνητικο οποτε ανακουφιστηκα για αυτη τη φορα! Ελπιζω την επομενη φορα που θα κανω τεστ να το θελω και να περιμενω θετικο αποτελεσμα! Περιοδο δεν εχω ακομα βεβαια.. Μηπως βιαστηκα που το εκανα στην 3η μερα του κυκλου μου? Λενε οτι πρεπει να περιμενεις καμια βδομαδα αλλα δεν αντεχα! Γεωργια μου οι πανελληνιες ξεκινανε σε 9 μερες!!!! ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥ!!! Αντε να τελειωσει και αυτο το βασανο.. Και μετα να αρχισουμε να χαμογελαμε λιγο γιατι εχω περασει πολυ δυσκολα αυτη τη χρονια.. Ολα στραβα και αναποδα.. Αφου ζουμε ακομα καλα ειμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki mou sou eyxomai apo kardias kali epityxia stis exetaseis sou kai kala apotelesmata:) oso gia to testaki pou vghke arnhrtiko elpizw kiegw tin epomeni fora pou tha xreiastei na kaneis test to apotelesam na einai kati pou tha to perimeneis me anypomonisia kai tha se gemisei xara ;)

tonia mou na pate kai se allon giatro giati kiegw etsi opws to les nomizw oti tha xreiastei peritomi telika...oti kai na einai perastika na einai:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...