Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα !! τι κανουμε ;;; ολα καλα ; το ηθικόν ;;;

εγω εχω μαλλον καλα νεακια... σημερα σηκωθηκα κ ημουν γεματη σπιθουρακια...αρα ΠΕΡΙΟΔΟΣ μου μυριζεται......χιχι !!! παλι καλα γιατι εχω να την δω την ατιμη απο 13 Ιουνιου 2010 (οκ εξαιρειται η περιοδος λοχειας....) αφου κ σχεδον ενα χρονο που θηλαζα δεν ειδα ουτε σταγόνα !!!!!!

αχ αντε να παιρνουμε μπρος !! αλλιως ΠΩΣ να υπολογισω γονιμες μερες ...;;;;;;!!! χιχι :mrgreen:

βαραμε στο γαμο του καραγκιοζη κ οτι κατσει ...ας ειναι... ειναι πολύ "ωραιος" ο τροπος που συλλαμβανονται τα παιδια οποτε ας ειναι κ στην τυχη χιχιχιχιχιχι :lol:

α!! :roll: βρε κοριτσια ...

γινεται στον τιτλο του ποστ να βαλουμε εστω κ σε παρενθεση το "τανι τανι" ;;;;

ειναι απο παλια βεβαια η ατακα, ειναι απο ανεκδοτο...

http://asteiakia.gr/anekdota/kalytera_nekros

αλλα παλια "επιασε" τοπο (τανι τανι μεχρι να πετανει κ ΤΣΟΥΠ οι εγκυμοσύνες :lol: )

εεεε;;; φανταστικά κοριτσια...;;; γινεται ..;;;;;;;;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα Demie μου.Οσο για τον τιτλο maria+fotis...δεν γινεται να προστεθει...θα πρεπει να ανοιξεις νεο θεμα αν θελεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια καλησπερα !!! πως πηγε το Σ/Κ ??? εμεις κλασικα οικογενειακά κ ησυχα ευτυχως ! παει εφυγε κ το κρυωμα που μας ταλαιπωρησε ... Δόξα Τω Θεό !! προς ολοταχώς για Πασχαλιά τωρα !

εχω κ ενα -σχετικά- ευχαριστο νέο !! ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ !!!!! αρα μπορω να ελπιζω κ γω πιο πολύ για ενα δευτερο μωρακι !! προ εγκυμοσυνης οι κυκλοι μου (οι "καλοί") ηταν στις 32 μερουλες... καπου εκει ελπιζω κ τωρα (τουλαχιστον ΟΧΙ πολύ παραπανω...) αλλα να ναι καλα τα τεστακια ωορρηξιας κ η μελετη πανω σε σημαδια ωορρηξιας του σωματος κ πιστευω θα την βρουμε την ακρη ;);) χιχι...

για παμε για παμε αισιοδοξα !!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

εχουμε κανενα κοριτσακι που να περιμενει να τεσταριστεί τωρα κοντα να στειλουμε τις ευχες μας ;;; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εκανες! Δεν ξερω πως γινεται :) ..Τα δικα μου τα νεα κοριτσια παντως ειναι....χαλια :| ...Μου ηρθε περιοδος τωρα τα ξημερωματα...next month παλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδουλα εισαι ΤΡΕΛΑ !!! ευχαριστούμε !! :mrgreen:

μη στεναχωριεσαι που ηρθε η περιοδος ... ειναι καλο σημαδι για την γονιμοτητα μας !

αληθεια, εχετε εξεταστει (κοριτσια) ορμονολογικά ; απλη εξεταση αιματος εννοώ ...

εγω προ εγκυμοσυνης ειχα ανεβασμενη προλακτινη που εμποδίζει την ωοθηλακιορρηξία, ευτυχως με απλη αγωγή χαπιων επανηλθε σε φυσιολογικά επιπεδα κ ΤΣΟΥΠ! ηρθε ο μικρος μας !

κ ο θυροειδής κανει καμια φορα "παιχνιδακια" στη γονιμοτητα μας...

σημερα πηγα κ γω για απλη - τυπική εξεταση αιματος (γενικοτατη :lol: ) γιατι απο τον τοκετο κ μετα δεν ειχα ελεγχθει να δω που βρισκομαι οργανικά :roll:

αυριο απογευμα παιρνω αποτελεσματα... για να δουμε για να δουμε... :geek:

αληθεια τι θα κανετε τωρα το Πασχα ;; εμεις θα παμε Αγρινιο να κανουμε γιορτες με την οικογενεια του αντρα μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τον θυρεοειδη μου τον εχω βγαλει πριν 5 χρονια περιπου...το καλοκαιρι ειχε απορυθμιστει λιγακι η tsh,γιατι μαλλον ειχα λαθος αποτελεσματα απο το ικα και αυξησα τη δοση μου...και μειωθηκε πολυ η τιμη στο 0,02 με ελαχιστο το 0,34!!Πριν ενα μηνα εκανα γενικη αιματος μονο, ολα οκ και η tsh ανεβηκε 2,4!!και οχι στο ικα βεβαια....Ολα καλα.απλα προσπαθω να τη μειωσω να ειναι γυρω στο 2.Κατα τα αλλα τον ιουλιο ειχα κανει εξετασεις για ερυθρα,ομαδα,μυκητες κτλ..και ηταν ολα οκ.ορμονολογικες δεν εχω κανει...αφου παντα ειχα κυκλο 26-27 ημερων...δεν χρειαστηκε να το ψαξω.Δεν ξερω αν πρεπει :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skatoules.... και μενα μου ρθε η περιοδος... :evil::evil::evil:

παμε για τον επομενο μηνα... :| τουλαχιστον δοκιμασα τα hometest ωορρηξιας κ ειδα οτι δουλευουν ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμ κ γω καημό το χω να δω ενα ρημαδο-hometest ωορρηξιας να γινεται σκουρο ροζ ...

απο τον Γεναρη (παρολο που θηλαζα κ δεν ειχα ακομα περιοδο) δοκιμαζα να δω ΜΗΠΩΣ την πετυχαινα αλλα παντα εφτανε μεχρι "ζωηρό" ροζ η δευτερη γραμμη κ ποτέ δεν γινοταν πιο εντονη....

κ φυσικά ηταν ολοσωστο γιατι δεν ειχα ουτε ωορρηξια - ουτε περιοδο ... :lol:

τωρα θα τα ξεκινησω παλι μπας κ δω αυτη τη δευτερη γραμμή να σκουραινει :D

η αδελφή μου παντως βρε κοριτσια, με αυτα τα hometest βρηκε τις μερες της κ εμεινε εγκυος με την πρωτη χρήση... για να δουμε... θα ειναι τυχερα κ σε μας ;; :x

εχω παντως πολύ καλο προαισθημα... πιστευω οτι τον επομενο μηνα θα ξεπηδησουν πολλες εγκυμοσυνες απο το παρεακι... !!!! :x:x:x:x:x:x;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιά αυτος ο μηνας ευχομαι να μη "φέρει"τη περίοδο σε καμιά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!νΑ είστε εγκυούλες!!!!!!!!!!!!! :):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπηκα να σας πω...ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ...γιατι λογω των ημερων δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω :D Καλα να περάσετε όλες ό,τι κι αν κανετε!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου χαιρετω και εγω..δυστυχως παω για τον επομενο μηνα παλι..28 μερεσ !νταν! η περιοδος αν και αυτη την φορα πονεσα υπερβολικα παρα πολυ..σκεφτομε μηπως εφταιγαν τα χαπια (serpafar cyclacur)...τα πηρα και εγω τα hometest να δουμε θα βγαλω καμια ακρη!!? ελπιζω τωρα που μπηκε και η ανοιξη να σταθουμε πιο τυχερες..Απογοητευτικα παλι τοσο πολυ που αρχισαμε να συζηταμε το ενδεχομενο της εξωσωματικης..ελπιζω να μην χρειαστει..οποτε..βουρ στο πατσα για τον επομενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και παλι!!!ελπιζω να περασατε ολες καλα.Εγω σημερα 9η μερα ξεκινησα τα τεστακια...λιγο νωρις βεβαια...αλλά αφου ειναι τοσο οικονομικα..δεν πειραζει τοσο :) απο αυριο θα κανω 2 την ημερα,,,μεσημερι και αργα το βραδυ...αντε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα... Μετά τις κρεπάλες του Πάσχα κ πάλι εδώ... Πολλές βόλτες, πολύ σεξ, πολύ φαγητό και χτες πολύ τρέξιμο... Αλλά πέρασα υπέροχα...

Ειδικά η χτεσινή μέρα ήταν η καλύτερη από όλες... Ήρθαν από την Κατερίνη 25 άτομα με 15 άλογα να κάνουν τον γύρο της Κρήτης ώστε να πουν ευχαριστώ στους Κρητικούς που βοήθησαν το 1912 στην απελευθέρωση της Μακεδονίας... 16 και βάλε ώρες είμουνα στο τρέξιμο αλλά το χάρηκα... Έζησα μια καταπληκτική εμπειρία... Γνώρισα Υπέροχους ανθρώπους και τα ακόμα πιο Υπέροχα άλογά τους... Έβλεπες στα μάτια τους την λατρεία για τα άλογά τους και στα άλογα την αφοσίωση προς τα αφεντικά τους... Δείτε μερικές φώτο ...

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 745&type=3

Πρώτη φορά που δεν σκέφτηκα το θέμα μωρό, ωορηξια κλπ.... Είχα τόσο ενθουσιασμό για όλο αυτό που θα ζούσα που το άφησα εντελώς στην άκρη...Και η χτεσινή μέρα με αποζημίωσε... Μακάρι να μπορέσω να το ξαναζήσω...Έχω μαζέψει τόση θετική ενέργεια που τίποτα δεν μου φαίνεται μαύρο και ακατόρθωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete koritsakia mou!!!

Xronia Polla, Xristos Anestis..

Emeis akomi na 3ekinisoume eleu8era eipame maio na 3ekinisoume, 10 maiou perimenw periodo ekeini tin mera einai k ta gene8lia tis mikris mou k kleinei 1os xronou (o andras mou 8elei na kleisei i mikri mas 1os xronou k meta na vazame mpros) k me to kalo na 3ekinisoume :D

Ourania mou teleies oi fwtografies sou, prepei na perasate poli omorfa.. Sou esteila aitima filias!! To onoma mou einai Andria Andreou Koundoura gia opoia alli kopela endiaferetai na ginoume files :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω αδιαθετησα σημερα...ειχα μια ελπιδα επειδη ειχα εντονα πονακια,διαφορετικα απο αλλες φορες..δεν πειραζει ομως,παμε γερα για τον επομενο μηνα!!

τανι τανι μεχρι να πετανει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !! ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΝΑ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ΣΠΟΡΑΚΙ !!

Σημερα επιστρεψαμε απο τα πατρια εδαφη του αντρα μου ! Αιτωλοακαρνανία ! φαγαμε τοση βροχή αυτη τη βδομαδα... καναμε τοσο λιγες βολτες :( τελος παντων...

Μπραβο βρε ουρανία ! πολύ χαίρομαι που περασατε τοσο ομορφα !!! ετσι πρεπει αλλωστε ! η ζωή συνεχίζεται κ εδω στο ποστακι μπορουμε να "ξελυσσαξουμε" με την καψουρα μας για μωρακια :mrgreen: ΧΑ-ΛΑ-ΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x

εδω παρεουλα θα τα λεμε ως να φουσκωσουμε (και μετα φυσικά !!!!) :lol::lol:

...ρανια...ΤΑΝΙ ΤΑΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :x:x:x:x:x:x:x;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou xerete!!

Xronia polla marigoula mou!!

Akomi na 3ekinisoume eleu8era k mono stin idea agxw8ika.. Ti na kanw me auto to rimadi to agxos? K stin mikri mou etsi agxwnomomun k fagame tin zwis mas na tin kanoume :oops:

Eidate pou sas elega pws 8a 3ekinisoume ton allo mina giati 8elei o andras mou na kleisei i Victoria mas 1os xronou k meta, to sizitisame k edei3e na simfwnei stin arxi mou elege pws pote den kratw tin simfwnia mou k mourmourouse alla eutixws katali3ame k eipame na 3ekinisoume pio nwris, ti twra ti se liges evdomades? Agxw8ika k den 8elw na xanw xrono,euxomai na min mou ta alla3ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το τεστάκι μου βγήκε θετικο 12η μερα...και ετσι ηρθαμε σε επαφη 12η μερα...2 φορες :oops::oops: και τίποτα άλλο....δεν βόλεψε μετά γιατί φύγαμε στο χωριό στην πεθερά για ΣΚ.Αν είμαστε τυχεροί...και μια φορά αρκει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRAVO βρε νυχτεριδακι !!!!!!! ειμαι πολύ αισιοδοξη !!! μετρα ενα 12ημερο και κατουρα τεστακι εγκυμοσυνης αυτη τη φορά ;)

εγω στον μικρο μας, 3 Ιουλιου 2010 ειχα θετικο τεστ (επεσε τανι τανι) και ενω στις 13/7 ηταν αρνητικό, στις 15/7 που ξανακανα ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ !!!!! 20/7 η χοριακή ηταν 300 :shock:

ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ ωραιες στιγμες... :roll: ---ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ !!! :mrgreen:

Andria ... μην το σκεφτεστεεεεεεεεεεε ... just do it !!! :lol::lol::lol:

εγω ο τικερ για ωορρηξια το εβαλα μετρωντας σχεδον στην τυχη αφου δεν ξερω πραγματικά ΠΟΤΕ θα ξαναχω περιοδο... αλλα συμφωνα με τις παλιες μου (καλες) περιοδους ειχα ανα 32 μερες :geek: κ απ οτι βλεπω εχω ηδη υγρα που μαρτυρουν οτι πλησιαζει η ωορρηξια.... για να δουμε για να δουμε.... :roll::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...