Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου, η ώρα η καλή!!! Να το γλεντήσετε όσο δεν παίρνει!

Κάντυ, αν είναι συνηθισμένο αυτό, τότε οκ! απλώς περιμένεις κ εύχεσαι να είναι το σποράκι που κάνεις τις ζαβολιές του :D

Τόνια κ εσύ δεν περιμένεις? άντε, με το καλό!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι Demie μου!!ειμαστε η παρεα του "ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ" αλλωστε :lol::lol::lol::lol: !!!

Αν και εγω με βλεπω με εξωσωματικη αργοτερα...... :| Θα δουμε!!!

Εσυ τι κανεις??Σε χασαμεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ εννοώ ότι δεν περιμένεις τώρα, άμεσα :idea:

γενικότερα στο "(δεν) περίμενε, (δεν) περίμενε" είμαστε όλες μας :roll:

χάνομαι Τονάκι, γιατί απο τη μια ο ζουζούνος, απο την άλλη οι υποχρεώσεις με τη δουλειά, πού καιρός....

όταν πριν απο 2,5 χρόνια πρωτογράφτηκα στο φόρουμ, δεν ξεκόλλαγα. όπως επίσης κ σε όλη την εγκυμοσύνη ;) ωστόσο, τώρα αλλαξε το πράγμα. παρόλ'αυτά, δίνω όποτε μπορώ το δυναμικό "παρών" και σας διαβάζω γιατί φυσικά έχω την έννοια σας και θα χαρώ απίστευτα με τις ανακοινώσεις που θα κάνετε λίαν συντόμως *-:)

τι εννοείς με εξωσωματική? γιατί τέτοια προοπτική απο τώρα? ξαναθύμισέ μου, τώρα σχεδόν δεν ξεκινήσατε για μπεμπάκι? σου εύχομαι να μείνεις μόνο στη σκέψη κ να έρθει γρήγορα το μωράκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Demie μου,εχεις "γλυκιες ασχολιες" με το ζουζουνακι σου!!!!!!

Τωρα ξεκινησαμε αλλα εχουμε προβλημα με την κιρσοκηλη του αντρα μου....Δεν ξερω μπορει να ειμαι και υπερβολικη αλλα εφοσον υπαρχει σοβαρο προβλημα(το σπερμοδιαγραμμα που θα γινει απο βδομαδα θα δειξει) δεν θελω να περιμενω πολυ,γιατι τα χρονια περνανε.......Εκτος και αν γινει κατι!!!!!!Θα δουμε!Παντως υπαρχει πολυ αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κούκλες!χθες μάλλον η πρώτη μέρα του κύκλου (καθυστέρησε πολύ αυτό το μήνα λόγω άγχους), ελάχιστο αίμα (sorry, σχεδόν μόνο στο σκούπισμα αλλά ίχνη,όχι σκούρο), έγκυος δεν είμαι σίγουρα έκανα 2 χοριακές. Τ.Ε.Ρ.= 13/5 ο κύκλος μέχρι τον περασμένο μήνα ήταν στις 25-26 μέρες. τώρα ήρθε στις 20/6, πότε να ξαναπεριμένω?πως θα ξέρω πότε είναι οι γόνιμες?απο 15/6 ξεκίνησα να χάσω κανά κιλό γιατί μου είπε και η γιατρός να χάσω οπωσδήποτε αλλά δεν μας απαγόρευσε να προσπαθήσουμε και για νινάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κούκλες!χθες μάλλον η πρώτη μέρα του κύκλου (καθυστέρησε πολύ αυτό το μήνα λόγω άγχους), ελάχιστο αίμα (sorry, σχεδόν μόνο στο σκούπισμα αλλά ίχνη,όχι σκούρο), έγκυος δεν είμαι σίγουρα έκανα 2 χοριακές. Τ.Ε.Ρ.= 13/5 ο κύκλος μέχρι τον περασμένο μήνα ήταν στις 25-26 μέρες. τώρα ήρθε στις 20/6, πότε να ξαναπεριμένω?πως θα ξέρω πότε είναι οι γόνιμες?απο 15/6 ξεκίνησα να χάσω κανά κιλό γιατί μου είπε και η γιατρός να χάσω οπωσδήποτε αλλά δεν μας απαγόρευσε να προσπαθήσουμε και για νινάκι.

απο τις 26 μερες κυκλο στις 38????εδω κατι συνεβη...να κανεις ορμονικο ελεγχο αν μπορεις αυριο κιολας για να ειναι 3η μερα περιοδου..αλλιως τον αλλο μηνα.γονιμες θα δεις τωρα μονο με τεστακια..αλλιως θα υπολογισεις με βαση τον μικροτερο κυκλο..δηλαδη απο 28/6 εως 15/7 για τανι τανι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα υποψήφιες μανούλες!!

Εγώ τι σας είπα χθες ότι περιμένω...ε με το που το εγραψα πηγα τουαλετα γιατί μου ήρθαν..Τυπικότατη αυτή η περίοδος...Να ήμουν και σε όλα τα άλλα τόσο τυπική τι καλά που θα ήταν!! :lol::lol:

Οπότε αυτό το μήνα ξαναήρθε και πάμε για τον επόμενο...έχει και άλλο τάνι τάνι μέχρι να πετάνει!!! Βασικά το απολαμβάνω όσο μπορώ γιατί μετά αν μείνω έγκυος θα κάνω να το ξαναδω ένα χρόνο :?:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eugenia mou mazi pame opws fenetai!!ti na kanoume tha prepie na kanoume entatikoteres prospatheis ayto to mhna :pp xaxaxaxaxax ayti i zesti shmera den palevete nmizw...ponaw kiolas...ouffff paw na kanw kamia doulitsa giati to vrady exei ton agawna kio antras mou den tha mafisei na kanw tipota..sas filw prostoparon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΔΙΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ..ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΩ ΣΤΙΣ 3-7 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!Ελιπζω να ειστε ολες καλα και να μην ερθει σε καμια περιοδος αυτο το μηνα και σε αυτες που ηδη ηρθε τον επομενο να μην ερθει και να ειναι νινακι!!!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif] Εγω παντως περιμενω να μου ερθει μεχρι τις 28/6 αλλα μαλλον το βλεπω για νωριτερα!!!!Εχω εδω και μια εβδομαδα πολυ εντονα συμπτωματα περιοδου!!!! [-([-( Λοιπον κοριτσακια αυτη τη βδομαδα θα με χασετε λιγο γιατι φευγουμε για λιγες μερες διακοπουλες στη Συρο!!! :ymapplause::ymapplause: Θα παρω και το laptop μαζι γιατι το ξενοδοχειο εχει δωρεαν wifi και αν η οποτε εχω χρονο μπορει να μπαινω για λιγο να μαθαινω νεα σας!!!!Αν δεν προλαβω τα λεμε απο 2 /7 και μετα...!!!!Φιλια σε ολες και να προσεχετε!!!!καλο σαββατοκυριακο!!!Θα τα πουμε συντομα!!!!Καληνυχτα!!!!!! :x:x[smilie=wav.gif]

images?q=tbn:ANd9GcSSgZiOys2_MHgYUy6c1N6r0ozFPpRs-AhoC05jqIgzCBNtn9UMYA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κούκλες!χθες μάλλον η πρώτη μέρα του κύκλου (καθυστέρησε πολύ αυτό το μήνα λόγω άγχους), ελάχιστο αίμα (sorry, σχεδόν μόνο στο σκούπισμα αλλά ίχνη,όχι σκούρο), έγκυος δεν είμαι σίγουρα έκανα 2 χοριακές. Τ.Ε.Ρ.= 13/5 ο κύκλος μέχρι τον περασμένο μήνα ήταν στις 25-26 μέρες. τώρα ήρθε στις 20/6, πότε να ξαναπεριμένω?πως θα ξέρω πότε είναι οι γόνιμες?απο 15/6 ξεκίνησα να χάσω κανά κιλό γιατί μου είπε και η γιατρός να χάσω οπωσδήποτε αλλά δεν μας απαγόρευσε να προσπαθήσουμε και για νινάκι.

Ο κυκλος μας δεν ειναι ποτε ιδιος οταν υπαρχουν προβληματα, οταν εχουμε αγχος, ακομη και οταν κανουμε διαιτα. Ετσι ειναι οι ορμονες. Ανα διαστηματα μεγαλωνοντας αλλαζει και ο κυκλος. οσο για τις γονιμες μερες θα σου ελεγα να τα σβησεις απο το μυαλο σου και δωστου να καταλαβει!!! και μετα με τα ποδια ψιλα!!!!!!!!!!!!!!!!! μην φυγει κανενα σκουλικακι απο μεσα ετσι;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια μου σας ευχομαι να ζησετε και εσεις αυτη την μαγεια που εγω την ζω εδω και 8 χρονια. βεβαια το μπεμπακο που εχθες εκλεισε 14 μηνες εχω εναν ερωτα μεγαλυτερο απ'οτι με τον μεγαλο μου γιο. αυτη την στιγμη ο μικρος κοιματε στο καναπε τοσο ομορφα που θελω να τον δαγκωσω!!!!!!!!!!!!

Τονια μου σε λιγες μερες δεν περιμενεις;;;; εχω αγωνια!! λες; συγνωμη που χαθηκα αλλα ο μικρος με χρειαζετε περισσοτερο πια!

Καντυ καλα να περασετε!!! κανε και για μενα μια βουτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια....

maimouditsa να ζήσετε!!!!!!!!!!!!! εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι κ με πολλλα μωράκια!!! μακάρι να είσαι ήδη έγκυος και να ξεκινήσετε έτσι!!!

κάντυ-κάντυ καλές διακοπές!!! ξεκουράσου κ για εμάς..

εγώ νιώθω πτώμα αλλά αργεί ακόμα η άδεια μου...ωστόσο το παλεύουμε με μπανάκια στη θάλασσα...

κορίτσια εγώ ούτε κ αυτό μήνα έχω ευχάριστα αλλά δεν πειράζει..συνεχίζουμε τον άλλο μήνα... ;) μακάρι να μάθω Ιούλιο τα ευχάριστα όπως με το γιο μου. Δεν σας κρύβω ότι απογοητεύθηκα λιγουλάκι αλλά τι να κάνουμε? όλα στο πρόγραμμα είναι που λέει...

καλά αποτελέσματα οι ύπόλοιπες!!!! :-ss:-ss:ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa να ζήσετε σας εύχομαι ότι καλύτερο!

έχω νεότερα: είναι η πρώτη φορά που χαίρομαι που ήρθε η αναθεματισμένη χθες είδα κανονικά αίμα και συνεχίζεται..,άν πούμε ότι χθες ήταν πρώτη μέρα του κύκλου ,μου ήρθε στις 40 μέρες.

ας είναι...

ελπίζω από δω και πέρα να ξεχαστούμε που είναι καλοκαιράκι και να μας φύγει το παλιοάγχος...

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Καλη εβδομαδα!!!!

Georgi μου,τι κανεις???Τι κανουν τα αστερακια σου??Εννοειται πως σε χρειαζονται περισσοτερο κοπελα μου!Οποτε προλαβαινεις εδω ειμαστε!!!!

ΤονιαΧαν,καλα αποτελεσματα πια για τις εξετασεις σου!!!Μπραβο βρε θηριο!!2 παιδακια,μεταπτυχιακο και πας και για τριτο!!!!!Μπραβο κοπελα μου!!!!

Μαιμουδιτσα μου ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!!Ειμαι σιγουρη πως περασατε πολυ ομορφα!!Χαλαρωσε,απολαυσε τις...χαρες του γαμου και το νινακι θα ερθει συντομα!!!!!!!!!!

Καντυ μου,ωραια η Συρος????Δεν εχω παει!!Αχ κανε καμια βουτιτσα και για μενα κοριτσακι μου!!!!

Χριστινακι μου καλο,εντατικοτερες προσπαθειες διαβαζω,εεεεεεεε???????Κανε,κανε!!!!! ;);)

Konna μου μην απογοητευεσαι!!!Ειπαμε,προσπαθειες ;);) !!

GKKris καλα τα λες!!!Το καλοκαιρακι δεν θελει αγχος!!Μπανακια και πολυ τανι-τανι θελει!!!!!!!!

Και τελος Νυχτεριδακι μου,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ!!ΜΑΚΑΡΙ :ympray::ympray:

Εγω περιμενω.......Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!Σημερα ειναι η μερα που περιμενω-ΔΕΝ περιμενω....νιωθω πολυ καλα παντως...δεν ποναω πουθενα...δεκατα δεν εχω το πρωι.ολα δουλευουν ρολοι :D:D:D:D:D Θα σας ενημερωσω μόλις μου ερθει [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

καταρχην,μαιμουδιτσα να ζησετε κ να ειστε παααντα ευτυχισμενοι!!και γρηγορα να ερθουν πολλα γερα νινακια!

βλεπω ολες ειστε καλα,ακουω διακοπουλες,μπανακια..μια χαρα!κ εμεις πηγαινουμε θαλασσα οσο μπορουμε κ για το μικρο,δουλεια κ τα σχετικα.εντωμεταξυ ο μικρος εχει παθει μια μαμακιαση αλλο πραγμα!με το που καθομαι στον υπολογιστη αρχιζει την γκρινια.θελει αποκλειστικοτητα!αλλα δεν μπορω ολη την ωρα,την αμαρτια μου τη λεω!ερχομαι πονοκεφαλιασμενη απο τη δουλεια κ φωναζει ολο γκολ (για να παιξουμε μπαλα) κ ναααν (για να παιξουμε αυτοκινητακια)!

τελοσπαντων,εμεις κανουμε τανι οποτε μπορουμε χωρις ημερομηνιες..εγω περιμενω 5-10 ιουλιου,οποτε εχουμε καιρο.σημερα ειναι 16η μερα.καπου εδω θα ειναι κ η ωορρηξια.χτες καναμε,θα δουμε ποτε παλι!!

σας αφηνω γιατι σε 1 ωρα εχουμε παιδιατρο κ μετα θαλασσα κ παω να μαζεψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

ελπίζω nyxterida να μη μας ενημερώσεις ότι σου ήρθε, αλλά να μας πεις ότι δεν σου ήρθε :D

Κάντυ, γιουχουυυυυυυ!!!!!!μας ακούς εκείς στη Σύρο? ελπίζω να κάνεις πολλά μπάνια, όπερ σημαίνει ότι η κ.περιοδίδου είναι άφαντη κ καλά θα κάνει να μείνει έτσι :mrgreen: χμμμμ, κάνε ένα μπάνιο κ για μας, pleaseeee!

Ράνια, τα μικρά μας είναι γεγονός ότι θέλουν όλο παιχνίδια..τι να πρωτοκάνουμε? παιχνίδι-δουλειές-δουλειά ή τάνι? :lol: σποραδικό έγινε το τάνι πλέον, όταν λάχει μόνο... βλέπω το 2ο να έρχεται σε κανα 2χρονο+... μέεεεεεχρι να πετύχουμε τη μέρα ή τις μέρες κ να είναι κ η τυχερή φορά, έχουμε μέλλον :-!

σας φουλώ πολύ πολύ, πάω στον μπεμπίτο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα επεστρεψα παντρεμενη πλεον!!!! :D:D τι κανετε?απ'οτι διαβαζω ειστε μια χαρα και μπανακια κανετε και διακοπουλες...ετσι να περνατε τελεια!!!!σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τις ευχες σας..ητανε ολα υπεροχα,περασαμε φανταστικα εκτος απο 2 στραβα που μας ετυχαν...ηταν η μοναδικη μερα μετα απ'οσες περασαν που εβρεχε τρελα και μου ηρθε και η παλιοπεριοδος πολου νωριτερα απ'οτι υπολογιζα :evil::evil: τι να πω..απο το αγχος θα ηταν.ενταξει ημουν στη 3η μερα και ευτυχως δεν ειχα πολυ αιμα οπως αλλες φορες αλλα τι να πω...25η μερα μου ηρθε και γω περιμενα 29η :evil: τελος παντων ολα ηταν τελεια και αν δεν ειχαμε και τη βροχη θα ηταν ακομα πιο τελεια!!!!!!αυτα...οσο για το νινακι που δεν ηρθε δε πειραζει σημερα τελειωσε η παλιοπεριοδος και θα ξεκινησουμε κατευθειαν :ymparty::ymparty: ευχομαι να πιασουμε αυτο το μηνα ενα [smilie=binkybaby.gif] !!!φιλακια σε ολες και καλα αποτελεσματα σε οσες δεν περιμενουν!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!τονια!!!αντε αυριο να κανεις μια χοριακουλα να μας πεις τα ευχαριστα ντε!κ απο τη νυχτεριδα περιμενουμε..

παω να απλωσω ενα πλυντηριο,να ριξω ενα σκουπισμα σφουγγαρισμα γιατι κατα τις 6 θα την κανουμε για θαλασσα παλι.φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μ!!!ειχα ξανα γραψει παλιοτερα αλλα αλλαξαμε σπιτι και εκανε να μας συνδεσουν το Internet ενα μηνα.....!!!!χρειαζομαι την πολυτιμ βοηθεια σας....

τελαυταια περιοδος 03/06....με κυκλο 29-30 μερες....σημερα ειμαι στην 23-24 μερα του κυκλου μου...εχω πονους περιοδους εντονους...τραβηγματα φρικτα χαμηλα στη κοιλια μου...ποναει το ενα στηθος μου ...και το κορυφαιο....σημερα στην δουλεια πηγα στο μπανιο γιατι νομιζα οτι αδιαθετησα(λεω δεν πειραζει ηρθε νωριτερα)...σκουπιστικα και ειδα μονο μια κηλιδα αιμα...μετα απο αυτο πηγα αλλες 5φορες τουαλετα και δεν εχω μεχρι την ωρα τιποτα...ειμαι πεντακαθαρη,,,ουτε αιμα ουτε τιποτα...δεν μου εχει ξανα συμβει...

εχω ανχωθει...εσυ τι λετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου σε καταλαβαινω.....και εγω εχω αγχωθει,ειμαι ηδη σε καθυστερηση και θελω να βαλω τα κλαμματα,απο χαρα,απο λυπη,απο σοκ,δεν ξερω απο τι.....

Λες να ειναι εμφυτευσουλα???????Τοτε συμβαινει,στην 23η μερα αν δεν κανω λαθος!!!!!Μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!Προσπαθειτε καιρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντρευτηκαμε τον γεναρη..απο τοτε!!!δεν πας να κανεις χοριακη?ποσες μερες εχεις καθυστερηση???ουφ ανγχωθηκα και για σενα..μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι....στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου....

δεν ξερω τι ειναι αυτο το αιματακι...πηρα και το γυναικολο τηλ(ο κακομοιρης τι τραβαει)...και μου ειπε να περιμενω μεχρι να δω αν εχω καθυστερηση,,,ναι ομως εγω θα σκασω μεχρι ττε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...