Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Κοιτα,λενε οτι εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες για αγορακι....Αλλα ολα αυτα ειναι σχετικα πιστευω!!

Τι σημασια εχει μωρε,αγορακι ή κοριτσακι???????Νινακι γλυκο,γερο και ομορφο θελουμε να ειναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kala auto ksanapes to :x:x apla 8a protimousa koritsaki prwta :P:P alla kai agoraki na einai de mas xalaei!!!!!!!ax makari na to piasoume kai as einai oti 8elei!!!apla an kapoia manoula pou tis exei tuxei na ir8e se epafi ti mera tis woriksias kai na epiase koritsaki as mas pei tpt!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΙΣΑΑΑΑ!!!Εμαθα οτι με ψαχνατε :D:D Καλα...σε μια μερα θα γυρνουσα???αφου ειπα 2-3(Καντυ καντυ μου ;) )...θα σας πω τα νεα μου αυριο..αφου σας διαβασω!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!Δεν εχω πολλα να σχολιασω(εγραψα και στην ομαδουλα μας ;) ) αλλα τελικα το νοημα της ζωης ειναι οντως στα παιδια!!!

Απολαυσα χθες που πηγα στη φιλεναδα μου και κρατησα το 5 ημερων αγορακι της!!!!!!

Απολαμβανω αυτη τη στιγμη που βλεπω την ανηψια μου να χορευει και να τραγουδαει το "τραγουδι της barbie το δεμενες"!!!!!!!!!!!!Και κλααααμαααα εγω!!!!!!!!Τι επαθα πρωινιατικα μου λετε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!! Είστε καλά;; Τόνια μου έτσι είναι. Και εγώ συγκινούμαι πολύ με τα παιδιά. Θα έρθει η ώρα που θα κρατήσεις στην αγκαλιά σου το δικό σου. Και θα είναι σύντομα! Εντωμεταξύ αν είδα καλά ΔΕΝ περιμένεις και εσυ γύρω στις 25?

Μαιμουδίτσα εννοείται οτι δεν μας νοιάζει τι θα είναι όταν με το καλό έρθει και τα καταφέρουμε!Κάλά πάνε οι προετοιμασίες του γάμου σου; Και εγω πριν 2,5 μήνες παντρευτηκα και τα έχω όλα πρόσφατα!

nyxterida γεια σου!! Είμαστε καινούργιες εμείς αν διάβασες! Εσυ πόσο καιρό προσπαθείς;; Εύχομαι οτι καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala auto ksanapes to :x:x apla 8a protimousa koritsaki prwta :P:P alla kai agoraki na einai de mas xalaei!!!!!!!ax makari na to piasoume kai as einai oti 8elei!!!apla an kapoia manoula pou tis exei tuxei na ir8e se epafi ti mera tis woriksias kai na epiase koritsaki as mas pei tpt!

Ακουστε κοριτσακια μου...Αν η γυναικα δεν εχει ωορηξια δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να πιασει παιδι!!!Η ωορηξια δεν ειναι καθε μηνα τις ιδιες μερες και εκτος απο αυτο ακομα και να εχεις ωορηξια υπαρχει 24-25% πιθανοτητα να πιασεις παιδακι...Περα απο αυτο το καλυτερο ειναι να ερχεται σε επαφη το ζευγαρι μερα παρα μερα για να μην αδυνατει το σπερμα τις επικυνδινες μερες αλλα αν θα πιασει αγορι η κοριτσι δεν εχει να κανει με την ωορηξια αλλα με το σπερμα αναλογα αν θα προλαβει το θηλυκο η το αρσενικο!Επισης να ξερετε οτι τα θηλυκα σπερματα ειναι πιο δυνατα απο τα αρσενικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ!!! :D ΕΛπιζω να ειστε ολες καλα!!!Και εγω οταν βλεπω παιδακια συγκινουμαι αλλες φορες γελαω αλλες παλι μου ερχετε να τα φαω!!!! :lol: Περα απο αυτο σιγουρα πιστευω οτι αν πιασουμε νινι το σωστο και το σημαντικο ειναι να ειναι καλα και ας ειναι οτι θελει (αρσενικο η θηλυκο).Ελα ομως που εγω προτιμω κοριτσακι αλλα δεν θελω μωρε να το λεω γιατι το σημαντικο ειναι οπως ειπα και πριν να ειναι το παιδι καλα και να κανουμε παιδακια και οχι να διαλεγουμε!Τελος παντων!!!Και εγω δεν περιμενω περιοδο στις 28/6....χαχαχα!!!! nyxterida μου καλως ηρθες!!!Περασες καλα;;;;Ολες οι αλλες που ειστε;;;;Κανετε διακοπουλες απο τωρα;;;Αυτα απο εμενα...παω να γραψω και στην ομαδα!!!!Φιλια πολλα!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena koritsia!!!ti kanete??starfish mou ola kala me tis etoimasies,teliwsame apla emeinan ta tis teleutaias vdomadas!!

tonia mou mazi DEN perimenoume!!!ante kai exw kalo proais8ima ;);)

KANTY-KANTY moy ki egw koritsaki protimw alla eipame..oti na nai arkei na einai gero panw ap'ola!!!!oson afora ta uilika kai ta arsenika spermatozwaria gnwrizw oti ta 8ilika einai pio dunata alla pio arga.pantws emeis dustuxws logo diaforwn upoxrewsewn logw gamou de mporesame na exoume epafes mera para mera kai oi mones pou eixame itan 8i kai 10i mera kai x8es 15i pou ekana woriksia kai simera!!lete na to tsakwsoume mias kai kaname panw stin woriksia alla kai simera??? 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθατε νεα κοριτσια !!!!ελπιζω να σας αρεσει η παρεα μας..συνεχιζω τις διακοπες στο χωριο..και τωρα θα ψησουμε στα καρβουνα :) σας αφηνω να αναψουμε φωτια...και τα ξαναλεμε το απογευμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mphka na dwsw to paron alla epitrepste mou na mi sxoliasw giati den eimai kai polu kala shmera...polu zalada kai tasi gia emeto...mporei na einai apti zesti...ti na pw..tha deiksei..prospathw na mh xarw giati me vlepw na trww porta :? filakia se oles kai ta leme argotera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια, παλαιότερα κ φρέσκα! όλα καλά, έχω κάποια τρεξιματάκια με τη δουλειά για κάτι διαδικαστικά κ έχω ψιλοχαθεί... εύχομαι ξανά το χαλαρό καλοκαιράκι να φέρει σποράκια! είμαι πεπεισμένη ότι θα υπάρξουν ανακοινώσεις κ στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια γι'αυτό! σας φιλώ όλες κ θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki μου!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!

Demie μου και εγω νομιζω πως θα εχουμε ανακοινωσεις!!!Μακαρι,το ευχομαι!!!

Νυχτεριδακι μου καλη ορεξη!!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο το πρωι εχω ημιακρανια κ ποναν ελαχιστα οι θηλες μου μονο αν τις πατησω.υπαρχουν αυτα τα συμπτωματα μετα την ωορρηξια;;τι μπορει να ειναι;σκεφτομαι μηπως επειδη ξυπνησα νωρις κ σηκωθηκα αποτομα με επιασε ημικρανια.αλλα οι θηλες;εχω και λιγα νευρακια..κατα τ'αλλα ολα οκ ;)

post-13527-13873939416642_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο το πρωι εχω ημιακρανια κ ποναν ελαχιστα οι θηλες μου μονο αν τις πατησω.υπαρχουν αυτα τα συμπτωματα μετα την ωορρηξια;;τι μπορει να ειναι;σκεφτομαι μηπως επειδη ξυπνησα νωρις κ σηκωθηκα αποτομα με επιασε ημικρανια.αλλα οι θηλες;εχω και λιγα νευρακια..κατα τ'αλλα ολα οκ ;)

maimouditsa μου προσπαθησε λιγο να ηρεμησεις και μην ψαχνεσαι συνεχεια!!!Δεν σου κανει καλο γιατι χωρις να το καταλαβαινεις μπαινεις σε μια διαδικασια αγχους και αυτο δεν κανει καλο ουτε σε εσενα ουτε σε αυτο που θελεις να πετυχεις (εγκυμοσυνη)..!!!Στο λεω γιατι και εγω το ειχα παθει αυτο και εχω 9 μηνες που προσπαθω και δεν εχει γινει τιποτα και μπορει να φταιει που αγχωνομουνα πολυ σε καποια φαση οποτε αποφασισα να το σταματησω γιατι μου εβαλε τις φωνες και ο γυναικολογος μου!!!Απολαυσε την χαρα σου τωρα που παντρευεσαι κανε τανι τανι χαρειτε λιγο το γαμο σας και την ελευθερια σας και θα ερθουν ολα σιγα σιγα μπορει και συντομα!!!Τωρα αρχισες τις προσπαθειες...ολα καλα καρδουλα μου θα πανε..το ξερω οτι το θελεις πολυ αλλα μην τρελενεσαι!!!!Χαλαρωσε και θα ερθει θα δεις...και αν δεν ερθει συντομα εδω ειμαστε να τα συζηταμε και να παρεις και τεστακια να βοηθηθεις!!!!ΟΚ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mphka na dwsw to paron alla epitrepste mou na mi sxoliasw giati den eimai kai polu kala shmera...polu zalada kai tasi gia emeto...mporei na einai apti zesti...ti na pw..tha deiksei..prospathw na mh xarw giati me vlepw na trww porta :? filakia se oles kai ta leme argotera

xtinaki μου οντως κανει ζεστη και ολοι αισθανομαστε χαλια!Μπορει να ειναι απο αυτο μπορει να ειναι και κατι αλλο!!!Το μονο που θελω απο εσενα ειναι να μην μου πεφτεις ψυχολογικα!!!!Ολα θα πανε καλα!!!! Χαμογελα ειναι τρελλα!!!!χιχιχι :lol::lol: Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTY-KANTY mou de psaxnomai vre mi tuxon kai einai sumptwmata egkumosunis..apo twra :shock: ,apla i8ela na kserw an se pianoun meta tin woriksia i akoma kai prin :roll: !!ola kala den agxwnomai,opws eipes apolamvanw tis meres gia ton gamo mou kai ola kala ;);) eksallou 1os minas einai! :)

filakia polla! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...τι κάνετε?

εγώ τρέχω και ζεσταίνομαι...ετοιμάζομαι να βγω για δουλείες και ήδη σκέφτομαι το κρύο ντους που θα κάνω όταν επιστρέψω...καλά τάνια σε όλες μας και χτινακι τις καλυτερες ευχές μου....μακάρι να ειναι σπόρι....... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!Ευτυχως δροσισε λιγο σημερα...!!!!

Ερωτηση:Πες πως κανεις τανι-τανι τις γονιμες μερες και πες πως ο ζυγωτουλης ειναι στον δρομο προς εμφυτευση....Αυτες τις ενδιαμεσες μερες,δηλ.εως την επομενη περιοδο,κανει το τανι,τανι????Οχι απο αποψη συλληψης απο....αλλη αποψη!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTY-KANTY mou de psaxnomai vre mi tuxon kai einai sumptwmata egkumosunis..apo twra :shock: ,apla i8ela na kserw an se pianoun meta tin woriksia i akoma kai prin :roll: !!ola kala den agxwnomai,opws eipes apolamvanw tis meres gia ton gamo mou kai ola kala ;);) eksallou 1os minas einai! :)

filakia polla! :D

maimouditsa μου ελπιζω να μην με παρεξηγησες...Ισως τα γραφω λιγο σαν να σε μαλωνω απλα επειδη ειμαι και εγω πολυ αγχωτικο ατομο και με το παραμικρο πολλες φορες με επιανε αγχος ,πανικος και ολες οι χαζομαρες και το δουλευω με τον εαυτο μου τωρα αυτο γιατι δεν αξιζει και αν συνεχισω ετσι κακο θα κανω παρα καλο στον εαυτο μου!!!!Πρεπει να τα φιλοσοφουμε λιγο πιο πολυ καποια πραγματα στη ζωη τελοσπαντων!!!..Το θεμα ειναι χαλαρα,ηρεμια ψυχραιμια,αισιοδοξια,υγεια πανω απο ολα χαμογελο και αγαπη και ολα θα ερθουν!!!!Μη νομιζεις το επαναλαμβανω και εγω πολλες φορες γιατι ειμαι ισως απο τα πιο απαισιοδοξα ατομα που υπαρχουν στη γη!!!Φιλια!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!Ευτυχως δροσισε λιγο σημερα...!!!!

Ερωτηση:Πες πως κανεις τανι-τανι τις γονιμες μερες και πες πως ο ζυγωτουλης ειναι στον δρομο προς εμφυτευση....Αυτες τις ενδιαμεσες μερες,δηλ.εως την επομενη περιοδο,κανει το τανι,τανι????Οχι απο αποψη συλληψης απο....αλλη αποψη!!!! ;);)

Tonia μου κανε τανι τανι εκει περα και μην σε νοιαζουν αυτα τα πραγματα!!!Κακο δεν κανει παρα καλο!!!!Μονο αν ειχες καποιο προβλημα και δεν επρεπε για καποιους λογους αν ηταν θα στο ελεγε και ο γιατρος!!!!Εμενα δεν μου εχει πει τετοιο πραγμα παντως!!!Αν θες ρωτησε τον κιολας να σου φυγει και η περιεργεια!!!Κανε τανι τωρα που μπορειτε γιατι θα ερθει καποια στιγμη που θα θελετε και δεν θα προλαβενετε!!!! :lol::lol: ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!ΕΛΕΟΣΣΣ!!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!!Παω να γραψω στην ομαδα!!!!Tα λεμε-BYE!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...