Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Νυχτεριδα μηπως οταν σου κανουν τεστ παπ σε πληγωνουν με αυτο το απαισιο πραγμα; το επαθα εγω πριν καποια χρονια και δεν μπορουσα να ερθω ουτε σε επαφη γτ ετρεχε αιμα. η νοσοκομα μου επιασε το δερματακι και μου γρατσουνισε το κολπο! Αχ τι ειχα παθει πολυ πονο οταν μου το εκανε αυτο!!!

Καντυ ειναι ο καιρος που σε ριχνει ετσι! ασε την περιοδο στην ακρη και απεβαλε το στρες!!! Καποια στιγμη θα ερθει και το μωρακι, μην στεναχωριεσαι! ελα δεν θελω να δω μουτρακια κλαμενα!!!!!!

Ελα να κανεις baby sitting στο μικρο μου και θα σου περασει η τρελα για παιδια!!! :lol::lol: Πλακα κανω εαν γνωρισεις τα παιδια μου θα λες θελω τετοια παιδια!!!!!!!!!!! τοσο ησυχα ειναι, ευτυχως! :lol::lol::lol::lol:

Demie γτ κοπελα μου ψαχνεσε τοσο πολυ; δεν καταλαβαινεις ποτε εχεις; βαλε τον ανδρα σου κατω μερα παρα μερα και να δεις μετα το σπορακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια..εσεις που ενδιαφερεστε για τεστ ωορηξιας,εχει πολυ φθηνα στο ebay one step ovulation test λεγονται..τα 40 κάνουν 12 €....δειτε τα!Εγω αυτα εχω και δουλευουν σωστα βαση υπερηχου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ καλή μας Κυριακή. βόλτες εδώ για εμάς δεν βλέπω, γιατί μάλλον θα ρίξει την καταιγίδα του :|

Τιτινάκι, κράτα γερά για τα επόμενα μαθήματα. είναι αναμενόμενο ότι θα πέσουν οι βάσεις, αφού εμπεδώθηκε πια πως έβαλαν θέματα για "ταλέντα φυσικής" και όχι για μαθητές και μαθήτριες :roll: υπομονή και δώστα όλα στα επόμενα 3!

georgi μου, δεν ψάχνομαι για μωράκι με ανυπομονησία κ ούτε έχω άγχος, μια και ο Γιώργος ήρθε στους 2-3 μήνες περίπου ελεύθερων επαφών, αρκετά σύντομα :) . μάλιστα δεν ακολουθησα ποτέ το τανι τάνι μερα παρά μέρα, μια κ τον συγκεκριμένο μήνα (καλοκαιράκι, χαλαρότητα... [smilie=love7.gif] ) κάναμε τάνι κάθε μέρα, όποτε μας ερχόταν και όσο μας ερχόταν). ωστόσο, έχω περιέργεια να δω πότε είναι, γιατί τελικά δεν τις πολυκαταλαβαίνω.

τονια υπομονή με την περίοδο, αν δεν υπήρχε επαφή αυτό το μήνα, τότε να περάσει, να τελειώνει κ να αρχίσετε δυναμικά όποτε πρέπει. νομίζω το filicine (φολικό) δεν είναι κακό να το ξεκινήσει μια μέλλουσα μαμμυ! εγώ παίρνω πάντως, και πριν τον Γιώργο μου έπαιρνα ανελιπώς. όπως είπε και η eugenia, βοηθάει πολύ κατά τους γιατρούς.

nyxterida περαστικάκια στη φλεγμονή κ καλή επιτυχία στον νεο κύκλο!

ninou ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

καντυ που είσαι κοπέλα μου? γιατί "έπεσες"? όλα καλά θα είναι και θα γίνουν ακόμη καλύτερα, μην πέφτεις ποτέ!

φιλάκια σε όλες όλες κ θα τα ξαναπούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia ti kanete?pws einai ta kefia shmera??egw kala eimai mia panw mia katw...lew na kanw merikes doulitses na apasxolithei to mualo mou...atimo pragma to mualo pantws...gyrnaei panta ekei pou thes na ksexaseis...telospantwn..

@tonia ypomoni koritsaki mou na perasei aytos o mhnas na ksemperdeyete kai me to themataki kai meta vour me xamogela ;)

@kanty giati koritsaki mou apelpizese???den eipame na prospathoume na mhn exoume agxos??egw kai i ninou pou exoume perasei ola ayta marh diladi ti prepei na kanoume???xamogela kai aisiodoksia den eipame???aaaaaaaa tharxisw tis fwnes!!!ase to agxos kai tin apogiteysi kiola tha paroun to dromo tous...koritsaki mou ygeia na exoume kai ola tha ginoun mhn trelenese...xamogela!!! :):) edw to palevw egw opote den sou epitrepw na peyteis kai na paraitise!!!

sas filw paw na kanw kamia douleia na ksedwsw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!! [smilie=hiding.gif] Καλημερα και απο εμενα!!!! ;;) Χαθηκα λιγο ετσι;;;;;Λοιπον!Περιττο να σας πω οτι ο συζυγος δουλευει και βαριεμαι υπερβολικα σημερα!!!! [smilie=sleepy3.gif]

Νιnou Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!

Νyxterida :Thanks για τις πληροφοριες!!!!

Tonia : Που εισαι καλε εσυ;;;; :-?? Ακομα ποδηλαταδα;;;;;Δεν τελειωσε;;;; :lol::lol:

georgi79 μου δεν πεφτω απλα ειμαι μπερδεμενη :-ss:-ss Δεν ξερω τι γινετε;;;(βλεπε τανι τανι γκρουπ)

Οσο για τα παιδακια σου!!!Πειτε μου διευθυνση και εφτασα για babysiting χαχχχα!!! :lol:

demie_14 : Μπειτε ολες στο τανι τανι γκρουπ και διαβαστε!!! ;);) Κατα τα αλλα αρκετα κουρασμενη και σκεφτομαι τι να κανω πιο μετα!!!ΦΙΛΙΑ σε ολες!!!!Ποιος παει αυριο για δουλεια;;;;; :-t:-t τα λεμε-bye!!!! @};-@};-@};-

images?q=tbn:ANd9GcRaDYt58TAb15JPpmXOzyEdOEMVhG7hVmiQPu_4BFhwEkuVmMGk

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΣ:Κοριτσια προσπαθησα να γραψω στο Τανι τανι γκρουπ και οτι εγραφα μετα σβηνοταν!!!Εγραψα 3 φορες και μετα σβηστηκε κατευθειαν!Δεν ξερω αν εσεις βλεπετε κατι παντως εγω τιποτα!!!!Δεν ξερω τι γινετε;;;;Τονια που εισαι;;;;Τι συμβαινει;;;; :-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΣ:Κοριτσια προσπαθησα να γραψω στο Τανι τανι γκρουπ και οτι εγραφα μετα σβηνοταν!!!Εγραψα 3 φορες και μετα σβηστηκε κατευθειαν!Δεν ξερω αν εσεις βλεπετε κατι παντως εγω τιποτα!!!!Δεν ξερω τι γινετε;;;;Τονια που εισαι;;;;Τι συμβαινει;;;; :-s:-s:-s

ολα φαινοταν..και αυτο που γραφεις εδω,το ειδα και εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,απο χθες το βραδακι νιωθω βαρος χαμηλα οπως τη μερα που ερχεται η περιοδος...η σαν της ωορηξιας..και χθες το μεσημερι ειχα δει και πολυ λιγο ροζ-καφε στο χαρτι...αν ερθει περιοδος δεν θα ειναι φυσιολογικο γιατι μου ερχεται 14 μερες μετα την ωορηξια παντα...17/5 ειχα ωορηξια..30/5 περιμενω κανονικα...αν ερθει νωριτερα σημαινει οτι κατι δεν εχω σωστα στις ορμονες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nυχτεριδα και να σου ερθει πιο νωρις δεν εγινε και κατι παντα αλλαζει ο κυκλος μας. δεν ειναι παντα στανταρ, λιγο αγχος, λιγο κκατι αλλο ξεσπαει στη περιοδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζα οτι ερχεται παντα 14 μερες μετα.....

Εγω εξακολουθω να μην βλεπω τιποτα παντως Νyxterida μου ..Δεν ξερω!!!

Παντως για αυτο που λες με την περιοδο μου εχει τυχει και εμενα αρκετες φορες να μου ερχετε πολυ νωριτερα απο την ημερα που την περιμενω!Συμβαινει, δεν ειναι κατι το ανησυχητικο!!!Πολλες φορες μου εχει ερθει και 3 μερες νωριτερα και 5 μερες ακομα και 1 εβδομαδα νωριτερα!!!Μην Ανησυχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! nyxterida εγώ πιστεύω πως είναι από εμφύτευση! Άντε πιά, όλο το κακό να έχουμε στο νού μας? Εγώ θα χαιρόμουν να έβλεπα το ροζ τόσο νωρίς γιατί και τις άλλες φορές που δεν το είδα μήπως ήμουν έγκυος??? Όχι! Οπότε, λέω να σκεφτόμαστε αυτό. Σας αφήνω, πάω να συνεχίσω το τάνι!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Natata μου....καλή συνεχεια στο τανι τανι σου :)...εκανα ενα μπανακι και χαζευω στο ιντερνετ...ενιωσα ζεστή παρ'ολο που εκανα μπανιο και εβαλα θερμόμετρο..37,1 στη μασχαλη και 37,3 στο στομα..ξερω ειναι απογευμα και ειναι παντα μεγαλυτερη η θερμοκρασια,αλλα το μεσημερι ειχα 36,6.Δεν θελω να αρχισω να χαιρομαι ,γιατι θα απογοητευτώ..θα κανω υπομονη λιγες μερες ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοο :D τι κανετε ;; :)

εγω μολις καθαρισα απο περιοδο κ τωρα "αναμενω" υγρα ωορρηξιας κλπ... αυτη τη φορα ΔΕΝ θα χρησιμοποιησω τεστακια... αλλωστε ηταν πεντακαθαρο την τελευταια φορα οτι ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ κατσει....ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ τελικά :P αφου ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας κ παρ ολ αυτα εκανα ωορρηξια μια εβδομαδα ΜΕΤΑ !!!! :?

παντως νυχτεριδακι, πολυ σωστα τα λες : ΠΑΝΤΑ η ωορρηξια ειναι 14 - 15 μερες πριν τη νεα περιοδο... ΠΑΝΤΑ ! αρα ... αν ειδες ροζ κλπ κλπ κλπ :roll: μπορει να ειναι εμφυτευσης !!!! :D κ στο ευχομαι !

γενικως θα το παω παντως πολυ χαλαρα απο δω κ περα (ολο το καλοκαιρι) γιατι πειτε με τρελή αλλα προτιμώ να συλλαβω αργα το φθινοπωρο... βεβαια ευχομαι ο Θεουλης να στειλει ενα ΥΓΙΕΣ παιδακι οποτε κ να ναι αλλα λεμε τωρα.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Natata μου....καλή συνεχεια στο τανι τανι σου :)...εκανα ενα μπανακι και χαζευω στο ιντερνετ...ενιωσα ζεστή παρ'ολο που εκανα μπανιο και εβαλα θερμόμετρο..37,1 στη μασχαλη και 37,3 στο στομα..ξερω ειναι απογευμα και ειναι παντα μεγαλυτερη η θερμοκρασια,αλλα το μεσημερι ειχα 36,6.Δεν θελω να αρχισω να χαιρομαι ,γιατι θα απογοητευτώ..θα κανω υπομονη λιγες μερες ακομα..

ΟΥΑΟΥ!!!!ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ...ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;ΤΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΑΟΥ!!!!ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ...ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ;;;;ΤΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΩΡΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!!!! :P

OK AΣΧΕΤΟ!!!!ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,καλη εβδομαδααααα!!!!

Νυχτεριδακι μου ΜΑΚΑΡΙ!!!!Αντε,αντε κανε εσυ την αρχη με το καλο και..."κολλησε" μας ολες!!!

Βρε Καντυ μην ξανα-ακουσα κλαμματα και τετοια!Καλα στα λεει το xtinaki,εκενη και η Ninou μας τι να κανουν??Όσο για το γκρουπ φαινονται κανονικα οι δημοσιευσεις σου καλε!!Georgi μου εννοειται πως θα σου κανω εγκριση και σε σενα Andria μου!!Απλα καντε μου μια απλη αιτηση στην ομαδα για να σας βαλω.Δεν γινεται αν δεν μου κανετε αιτηση.Πηγαιντε δεξια στην οθονη εκει που βλεπετε αν εχετε πμ.Κατω απο τους φιλους εχει "Ομαδες".Μπενεις μεσα και κανεις αιτηση στο Tani tani group.Και γενικα μετα απο εκει μπαινεις και βλεπεις τι γινεται εκει...!Ή απο το προφιλ σου!!!

Κατι για babysitting ειπωθηκε!!!Και εγω διαθεσιμη ειμαι,χαχαχα!!!!

Νατατα,keep going with the τανι-τανι!!!

Δεν ξερω αν παρελειψα να σχολιασω κατι,θα σας ξαναδιαβασω και θα απαντησω!!!

Εγω κοριτσια σημερα την περιμενω την απαισία,αλλα δεν την βλεπω προθυμη να ερχεται.....Μαλλον θα αλλαξει ο κυκλος απο στεναχωρια,αγχος κλπ(αυτο τον μηνα ειχα πολυ απο αυτα...) :(

Οποια θελει ας κανει αιτηση,ειναι ευπροσδεκτη φυσικαα!!!Φιλια σε ολες θα επανελθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοοοοοο :D τι κανετε ;; :)

εγω μολις καθαρισα απο περιοδο κ τωρα "αναμενω" υγρα ωορρηξιας κλπ... αυτη τη φορα ΔΕΝ θα χρησιμοποιησω τεστακια... αλλωστε ηταν πεντακαθαρο την τελευταια φορα οτι ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ κατσει....ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ τελικά :P αφου ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας κ παρ ολ αυτα εκανα ωορρηξια μια εβδομαδα ΜΕΤΑ !!!! :?

παντως νυχτεριδακι, πολυ σωστα τα λες : ΠΑΝΤΑ η ωορρηξια ειναι 14 - 15 μερες πριν τη νεα περιοδο... ΠΑΝΤΑ ! αρα ... αν ειδες ροζ κλπ κλπ κλπ :roll: μπορει να ειναι εμφυτευσης !!!! :D κ στο ευχομαι !

γενικως θα το παω παντως πολυ χαλαρα απο δω κ περα (ολο το καλοκαιρι) γιατι πειτε με τρελή αλλα προτιμώ να συλλαβω αργα το φθινοπωρο... βεβαια ευχομαι ο Θεουλης να στειλει ενα ΥΓΙΕΣ παιδακι οποτε κ να ναι αλλα λεμε τωρα.... :mrgreen:

Mαρακι μου σε βλεπω εγγυουλα πολυ συντομα!!!!Απ'οτι φαινεται απεβαλλες το ολο αγχος και θα γινει τωρα πιο ευκολααα!!!!Στο ευχομαι κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα!! Δυσκολα και σημερα τα μαθηματικα αλλα πολυ καλυτερα απο τη ριμαδοφυσικη!! Βουρ για τα μαθηματα βαρυτητας βιολογια και χημεια!! φιλακια σε ολες και καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Εγω λιγο πριν γυρισα απο τη δουλεια,εφαγα και χαλαρωνω στο ιντερνετ λιγακι..μετα θα ασχοληθω με ζαχαροπλαστικη :D ..Εγω ειμαι οπως εχθες...νιωθω μια ψιλοενοχληση οπως νιωθω τη μερα που ειναι να ρθει..και τιποτα παραπανω..απλα ετσι νιωθω μονο τη μερα που την περιμενω..οχι νωριτερα!Τελος παντων,αλλες 2 μερες υπομονη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...