Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Απανταω γρηγορα γιατι πρεπει να ετοιμαστω για δουλεια!!!Καταρχην θελω να πω οτι χαρηκα που σας γνωρισα ολες και ευχομαι σε ολες να πετυχουν το σκοπο τους!!!!Επισης να πω οτι δεν γνωριζω καμια προσωπικα και οτι ο λογος που σας εκανα add (αιτημα φιλιας) ειναι απλα επειδη ειμαστε ολες στο ιδιο forum και σκεφτηκα απλα οτι δεν θα ηταν κακο να γνωριστουμε καλυτερα!!!!Αν καποια επειδη δεν με γνωριζει εχει ερωτηματικα για μενα και το θεωρω απολυτα φυσιολογικο δεν χρειαζεται να με κανει φιλη και ειλικρινα δεν θα παρεξηγηθω ουτε προκειται να ενοχλησω κανεναν!!!!Ηθελα απλα να το πω αυτο απο την αρχη απλα το αμελησα και το αναφερω τωρα για να εξηγουμαι και να μην παρεξηγουμαι!!!!Δεν θελω το κακο κανενος και ειμαι απλα μια φυσιολογικη κοπελα οπως ολες μας που ηρθαμε εδω για να μοιραζομαστε τα θελω μας και να περναμε καλα χωρις προβληματα και παρεξηγησεις!!!!Αυτα ηθελα να πω!!!Τονια μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!!Καλη επιτυχια στα αποτελεσματα!!!Ρανια28 :Καλη επιτυχια και σε εσενα απο εδω και περα!!! ;)Demie_14 : Χαιρομαι που σου αρεσουν οι φωτο που βαζω!!!!Θα βαλω και αλλες!!! :DNinou : thanks που μου απαντησες για τα hometest !!!Τελος ευχομαι οσες δεν εχουν δουλεια να βρουνε γρηγορα και να εχουμε ολες το νου μας για να βοηθαει η μια την αλλη!!!Περναμε δυσκολες εποχες και θα ηθελα να αναφερω πως για οποιες εχουνε λιγο χρονο και αγαπησαν την σειρα Καντυ-Καντυ και θελουν να την ξαναδουν οι για οποιες δεν την εχουν δει : ( http://tragoudaki.blogspot.com/) σε αυτο το link θα βρειτε ολα τα επεισοδια!!!Φιλια πολλα-καλη διασκεδαση!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

images?q=tbn:ANd9GcSVshXkC8jdaOutzMnw-Eubf8ZH1aM-I8SNqs2PI2QPHAeCJIQY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ ωραια τα λες Καντυ-Καντυ μου!!!Συμφωνω μαζι σου πως εδω μεσα μπαινουμε για να βοηθαμε η μια την αλλη για να μοιραζομαστε χαρες,λυπες και στεναχωριες!!!Εχουμε κανει ομορφο παρεακι στο τανι-τανι και ολα πανε καλα!!!Θα δω λιγο απο καντυ-καντυ για να ξεχαστω απο την πεινα μου,χαχαχα!!!

Ninou μου σιγα για το :@):@) ειμαι σιγουρη πως εισαι μια κουκλα!!!!!!Σιγα,τι σημασια εχουν τα κιλα,αλλα μετρανε σε εναν ανθρωπο και εγω χαιρομαι πολυ που βρηκα κοπελες που μπορω και εγω να πω τον πονο μου,ααααχ :lol::lol::lol: !!

Κοριτσια μονο την υγεια μας να'χουμε γιατι πριν λιγο με πηρε η νυφη μου τηλ.και μου ειπε πως ο αντρας μιας συναδελφου της εφυγε απο ανακοπη 36χρονων...Δεν ειχε προβληματα υγειας μονο οικονομικες στεναχωριες ειχε...Γι'αυτο μονο την υγεια μας να :lol::lol::lol::lol: παρα πολυ :D:D:D:D:D:D και ολα θα πανε καλα!!!!

Όσο για τους σομιεδες ninou μου το εχω στα υπ'οψη μου..... :-j:-j:-j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπιασε το καλοκαίρι, και αντι να γυρναμε μας έπιασε το μπλα μλπα... Όλο το χειμωνα με το ζόρι γεμιζαμε 5 σελιδες σε ενα μηνα και τωρα δεν προλαβαινουμε.... Όσο για το θέμα δίαιτα και εμείς αποφασισαμε οικογενειακός μα ξεκινήσουμε... Θα πεθάνουμε στο κοτόπουλο και το ψαρι και στα βλήτα. Σήμερα έφερε η μανούλα τα πρώτα βλήτα. Ελπίζω μέχρι 10 Ιουνίου να αρχισω να κόβω και τα δικά μου... Άντε να φύγει κανα κιλό γιατι το έχουμε ξεφτιλήσει...

Και επειδή είμαι χασονουσικο, όποια με βλέπει online ας μου μιλάει γιατί εγώ χάνομαι στο διάστημα....

Φιλούρεςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia?re koritsia vlepw pou mas exoun valei sto (prospathw edw kai kairo )kai agxwnomai....ase pou den einai etsi..pwpw polu agxwtiko einai...egw loipon afou adiathetisa prwti fora meta ton toketo kai epaiksan ta nevra mou entelws...gia pollous logous opws katalavainete....:"(....mou teleiwse mesa se 4 meres..toso vevaia mou kratouse anekathen alla einai fysiologiko katw apo aytes tis sinthikes?mporei kapoia manoula na me diafwtisei..tis aderfis mou as poume krathse 10 meres...mallon einai kai thema organismou...twra pou teleiwse loipon..siga siga kai xwris agxos oso ginete...tha ksekinisoume thn drasi..veivaia idi 2 fores exoume kanei tani tani alla den htan epi toutou ase pou epeidi adiathetisa de nomziw na exoun apotelesma alla den tha skasw kiolas...eimai pou eimai agxwmeni gia ena karo logous den mporw na prosthesw kiallous...perimenoume kai tin istologiki apton mpempako ayti ti vdomada...tha doume elpizw na pane ola kala...

mh lete gia kila!!giati egw akoma den exw kan ksepristei...kai fysika oso vlepw thn koilia mou toso mou th dinei kai den mporw na ksexastw...an theloun as fygoun ta rhmadokila alliws tha koitaksoume na fouskwsoume oles kai na exoume dikaiologia!!xixixi!!

kai den thelw namkouw gia agxos!!!EIPAME xalara kai tha erthoun ta sporakia mas syntoma :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε xtinaki δεν μας εχουν βαλει στο "προσπαθω εδω και αρκετο καιρο" :lol::lol: μονες μας μπηκαμε αφου η nyxteridoula εκει το ανοιξε το θεμα 8-)8-) ..!!!!Γι'αυτο μην αγχωνεσαι!!!!!Όσο για την περιοδο αφου σου κραταγε τοσο,τι ανυσυχεις???και αφου σε ειδε και σου ειπε και ο γιατρος ολα καλα,δεν θα πρεπει να ανυσηχεις καθολου!!

Ετσι,καλα λες για το αγχος!!Να μην το λεει καμια!!Βγαλε και εσυ το μαυρο φοντο,αλλαξε ψυχολογια και ολα θα πανε καλα!!Και ευχομαι η ιστιολογικη να δειξει πως δυστυχως ηταν ενα τυχαιο γεγονος(ετσι ευκολα δεν τα λενε οι γιατροι αυτα,τι να πω) και πως παει περασε!!Ευχομαι οτι καλυτερο παντως!!!τα εχουμε πει,ξερεις!!Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες!

καλό μου xtinaki όποτε μπορείς, κάνε μια ερώτηση στον γιατρούλη σου. βεβαια, το ότι σου κράτησε λίγες μέρες η περίοδος, δεν είναι κακό. για να καταλάβω, ήταν η πρώτη μετά τη γέννα? τότε, δεν είναι περίεργο μάλλον που κράτησε, όσο και η περίοδος η συνηθισμένη.. σου εύχομαι σύντομα να είσαι φουσκωτούλα, να πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα και να είσαι τρισευτυχισμένη!!! θα σε βοηθούσε λίγο περισσότερο να βάλεις και ένα ωραίο εικονάκι στο ονοματάκι σου, να δωσει ελπίδα και γούρι στο σποράκι που έρχεται.

καντυ, ο διαδικτυακός τόπος είναι "όλα τα λεφτά"! θυμήθηκα τα παιδικά μου χρόνια με τα επεισόδια της Κάντυ!!!!! θα τα δω, εννοείται, κ θα "βυθιστώ" στα παλιά, τότε που ήμουν 8-9 χρόνων και την παρακολουθούσα ανελιπώς στην ετ1. :geek:

βρε ninou μου, το πόσο γέλασα με τα γουρουνάκια, δεν λέγεται!!! :lol: όλες έχουμε τα κιλάκια μας δλδ? να ονομάσουμε το θέμα μας " το τάνι-τάνι και τα 3 γουρουνάκια"; :lol::lol::lol:

εμένα δεν νομίζω να με φτάνει καμιά :| αχχχ, πέρα απο την πλάκα, εγώ που ήμουν 68-70, τώρα πάιζω στα 91.μετά απο γάμο, καταχρήσεις σε νοστιμιές, εγκυμοσύνη κλπ κλπ κλπ.... αισίως είμαι τόοοοσα. όμως αισιοδοξώ να φτάσω στα 75, κ τότε, φίλες μου, θα κάνω πάρτυ :ymparty: ε, άμα έρθει καμιά εγκυμοσύνη στο μεταξύ, θα φροντίσω να μην πάρω, κ μετά θα ρίξω μια γενναία προσπάθεια να τελειώσω ό,τι άρχισα! αυτά. είπα τον πόνο μου.....

σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τόνια, ταυτιζόμαστε ρε συ!!! φαντάσου ότι το μηνυμα το ξεκινησα το πρωί χωρίς να δω τι γράφεις στο χτινακι-εξ ου και η καλημερα - αλλά επειδή ξύπνησε ο μικρός, το αφησα στη μέση και το συνεχισα τώρα. και εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι λίγη αισιοδοξία χτινακι θα τονώσει την κατάσταση! δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο αυτό που βιώσατε κ βιώνετε, κ μακάρι να μην ξανατύχει σε καμιά μανούλα κ μπαμπά, ωστόσο ο μικρούλης σου θα στείλει το αδερφάκι του κ θα το προστατεύει κάθε ώρα κ στιγμή.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ στα γρηγορα γιατι βλεπω eurovision ΧΑΧΑΧΑ!!!!Λοιπον χαιρομαι που σας αρεσει η ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ και θα την δειτε!!! ;;);;);;);;) Και για οσους δεν την εχετε δει ειμαι σιγουρη οτι θα την λατρεψετε!!!!

xtinaki μου ειλικρινα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τελειωσουνε γρηγορα τα βασανα σου και απο εδω και περα να σου πανε ολα δεξια!!!!Σε θαυμαζω για την δυναμη σου και το κουραγιο σου και ευχομαι να εισαι η πρωτη απο ολες μας που θα πιασεις γρηγορα ενα υγιες μωρακι!!!!

τονια :ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!Ειμαι και εγω σε πεινα απο χθες!!!!Ελατε να κανουμε ολες μαζι προσπαθεια να χασουμε κανενα κιλο!!!Εγω θελω 7!!!! :-ss:-ss:-ss

ninou :ευχομαι να πανε καλυτερα τα πραγματα με την πεθερα σου και οσο για τα clearblue ειναι οντως πολυ καλα αλλα πολυ ακριβα!!!57 ευρω για 7 μονο τεστ ρε συ;;;;ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!Ειναι κριμα!!!!Και αν δεν την βρεις αλλα 57 ευρω δηλαδη για καθε μηνα σχεδον 114ευρω..!!!Υπαρχει κριση!!!!Δεν φτανουν για τετοια ανοιγματα συνεχεια!!!!γαμωτο!!!! :-?:-?:-?

ΝYXTERIDA Που εισαι εσυ καλε;;;;εμεις ταιριαζουμε λιγο..

Αυτα!!!!τερμα το αγχος!!!Παμε γερα για τανιτανι και μωρακι συντομα!!!! =))=))=)) ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! @};-@};-@};- ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,γεια σας!!κ εγω γιουροβιζιον φανατικα καντυ καντυ!

αχ,μη μιλατε για κιλα!σας τρωω ολες χαλαρα!!πριν 2 χρονια ξεκινησα με διαιτολογο στα 120 :shock::shock::oops::oops: κιλα παρακαλω!!εφτασα 92 σε 7 μηνες,οπου εμεινα εγκυος κ πηρα 22!εχασα καμια 10αρια,τα ξαναπηρα...τωρα απο το γεναρη κανω χαλαρα διαιτα με διαιτολογο παλι,αλλα με διαλλειματα κ εχω χασει γυρω στα 13..σας μπερδεψα ε?παντως ειμαι 103 :( τωρα..ευτυχως που εχω κ το μποι μου κ ειναι απλωμενο παντου το λιπος μου :lol: οποτε δεν μου φαινεται για τοοοοσο πολυ (νομιζω δηλαδη)!οποτε μη μιλατε για κιλα γιατι ουτε να σκεφτω ποσα πρεπει να χασω δεν θελω!κ οσο σκεφτομαι πως μεχρι τα 20 μου ημουν 73-75 κ παρολα αυτα ημουν κορμαρα,γεματη,αλλα κορμαρα,τρελαινομαι!!ας φτασω τα 85 ρε π#%^τη μου.θα τα καταφερουμε,που θα παει!! οντως,"θελουμε κ τανι τανι οι γουρουνες" επρεπε να λεγοταν το θεματακι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:@):@):o):o):o) χαχαχαχαχαχα!!!Καλημερα!!!Εγω θα το ελεγα " The Tan-Tani Pigs Show?,χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!

Demie μου οντως ταυτιστηκαμε!!!Ειδες ομως και το xtinaki μας την αλλαξε τη φωτο!!!!Μπραβο κοριτσακι μου,ολα καλα απο εδω και περα!!

Ρανια μπραβο για τα κιλακια που χανεις!!Απ'οσο ξερω τα κιλακια που χανονται χαλαρα ειναι και τα πιο σταθερα!!!!Και για να μην λεμε χαζομαρουλες ολες μια χαρα ειμαστε σιγα μωρε με τα κιλα!!Να τα εχουμε καλα με τους εαυτους μας και με τους αντρες μας και απο εκει και περα ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!!!

Καντυ-Καντυ χθες σε εβλεπααααααααα!!!Ειδα τα πρωτα 5 επεισοδια εως εκει που εφυγε η Αννυ και η Καντυ πηγε στο σπιτι των Reagan!!!!Αχ ποσα χρονια μας πηγες πισω....Εγω χθες ξεχαστηκα για τη Eurovision,ηρθε σπιτι μια θεια του αντρα μου(μη φανταστειτε 50χρονων ειναι,σαν φιλη μας ειναι) και ξεχαστηκαμε.Πϊασαμε το μπουρου-μπουρου εφτιαξα και 2 πιτσες ( :@):@) ) και καταλαβαινεται.... :lol::lol::lol: !!!!Παντως παλι καλα που ηρθε και ξεχαστηκε και λιγο τα αγορακι μου και δεν μου ηταν πολυ στεναχωρημενο μετα!!!!!Μετα ξεραθηκα απο τις 10 και ξυπνησα πριν λιγο στις 5,30!!!Εβαλα ελα πλυντηριο,θα απλωσω(εχει εναν τρελο αερα σημερα) και θα παω στην φιλεναδιτσα μου που γενναει σε λιγες μερες!!!!Κοριτσια αυτη και αν εχει περασει δυσκολα αλλα ο Θεουλης τη βοηθησε και σε λιγες μερες θα κρατησει το αγορακι της στα χερακια της!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Παναγια μου τι χαρα!!!!!!Μας διαβαζει καθε μερα,αυτη μου εμαθε το mammyland δεν γραφει ομως το κοριτσακι,γιατι ειναι κρεββατωμενο,αλλα μας διαβαζει!!!!!!!!!!!!Φιλακια και απο εδω Ελευθερια μου!!!!

Φιλακια σε ολες και θα τα ξαναπουμε,κλεινω να χαζεψω λιγο τον χαζοΜουτσινα στην επαναληψη!!Ή να δω Καντυ-Καντυ??????ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ θα δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ στα γρηγορα γιατι βλεπω eurovision ΧΑΧΑΧΑ!!!!Λοιπον χαιρομαι που σας αρεσει η ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ και θα την δειτε!!! ;;);;);;);;) Και για οσους δεν την εχετε δει ειμαι σιγουρη οτι θα την λατρεψετε!!!!

xtinaki μου ειλικρινα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τελειωσουνε γρηγορα τα βασανα σου και απο εδω και περα να σου πανε ολα δεξια!!!!Σε θαυμαζω για την δυναμη σου και το κουραγιο σου και ευχομαι να εισαι η πρωτη απο ολες μας που θα πιασεις γρηγορα ενα υγιες μωρακι!!!!

τονια :ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!Ειμαι και εγω σε πεινα απο χθες!!!!Ελατε να κανουμε ολες μαζι προσπαθεια να χασουμε κανενα κιλο!!!Εγω θελω 7!!!! :-ss:-ss:-ss

ninou :ευχομαι να πανε καλυτερα τα πραγματα με την πεθερα σου και οσο για τα clearblue ειναι οντως πολυ καλα αλλα πολυ ακριβα!!!57 ευρω για 7 μονο τεστ ρε συ;;;;ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!Ειναι κριμα!!!!Και αν δεν την βρεις αλλα 57 ευρω δηλαδη για καθε μηνα σχεδον 114ευρω..!!!Υπαρχει κριση!!!!Δεν φτανουν για τετοια ανοιγματα συνεχεια!!!!γαμωτο!!!! :-?:-?:-?

ΝYXTERIDA Που εισαι εσυ καλε;;;;εμεις ταιριαζουμε λιγο..

Αυτα!!!!τερμα το αγχος!!!Παμε γερα για τανιτανι και μωρακι συντομα!!!! =))=))=)) ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! @};-@};-@};- ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

Δεν τα ξερω καθολου αυτα τα τεστ!!!Τοσο ακριβα ειναι???????????ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΝΩ!!!Και μην ξαναδιαβασω τη λεξη αγχος,θα σε ΜΑΛΩΣΩ, :mrgreen::mrgreen::mrgreen: !!!!!ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! χαθηκα γτ εχω το μικρο αρρωστο αυτες τις μερες.

εχω μια ιδεα να ξεκινησουμε ολες μαζι διαιτα και να γραφουμε τι τρωμε την προηγουμενη μερα. ετσι θα βλεπουμε τις παρασποντιες μας. εγω θελω να χασω 7 κιλα, αλλα λογω κολιτιδας δεν μπορω να κανω αυστηρη διαιτα και ετσι τρωω καθε 2 ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι εχει το παιδακι σου μωρε??Περαστικουλια!!

Τελεια ιδεα !!εγω ξεκιναω απο τωρα!!Αν και χθες ηταν χαλια μερα,πολλα διατροφικα αμαρτηματα.Το πρωι 1 ποτηρι γαλα με 3 κουτ.all bran,1χυμο απο 2 πορτοκαλια,καφε,μεσημερι τιποτα και απογεματοβραδο....2 κρουασανακια σοκολατας :@) και 4 κομματια πιτσα :@):@):@) (την εφτιαξα εγω οχι απεξω) και 1 ποτηρι μπυρα.αυτα!Τις χτυπησα τις 2500 θερμιδουλες περιπου..... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!Δεν χάθηκα πολύ ;) χθες ολη μερα ετρεχα στα μαγαζια...και τελικα δεν πηρα τιποτα!!!Αλλη μέρα πάλι..Είδα που αναρωτιέστε κάποιες...γιατι είμαστε στο''προσπαθω εδω και αρκετό καιρό'' και ήθελα να πω ότι η άλλη ενότητα ήταν για αυτές που προσπαθούν εως 6 μήνες,άρα..έπρεπε να το ανοίξω σε αυτό :) ...Εγώ περιμένω αποτελεσματα απο τεστ παπ την Παρασκευη...απο χθες ηταν ετοιμα αλλα δεν προλαβα να παω :D Δεν νιωθω τίποτα οσο αφορα συμπτωματα κτλ..όπως ολοι οι μήνες.Επομενως δεν βλεπω να εχει γινει κατι ουτε αυτον τον μήνα..Θα κανω ομως τον ορμονικο ελεγχο την 3η μέρα για να δουμε τι γινεται και εκει...Ετοιμάζομαι για τη δουλειά..θα τα ξαναπούμε.Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou kalispera xthes eytixws phgame ston koumparo mas na doume th eurovision kai gelasame toso polu ..poso anagi to eixa ayto..shmera me plakwse to sentonaki kai koimithika sa vodaki mexri tis 12!!

@demi_14 nai htan i prwto periodo meta thn aimorakia tou toketou(mou kratise 12 meres..)opote kiegw pistevw oti htan fysiologiko pou mou kratise oso mou kratage panta..seyxaristw polu gia osa mou egrapses kai opws eides allaksas eikona :) sas akousa kiesena kai thn tonia!!i aisiodoksia einai kati pou den to exw se afthonia ayto to diasthma alla prepei na thn ksanavrw!!

@kanty koritsaki mou i dynami phgazei apton anthrwpo pou exw dipla mou...xwris ayton de tha mporousa na eimai ortia ayti ti stigmi kai na milame...perasa polu dyskoles wres kai akoma peranw alla pio hpia twra..kai episis exw peismwsei poly!!!thelw na kanw oikogeneia kai kaneis de mporei na mou to sterisei ayto!!tha prospathisw me opoion tropo mporw na kataferw to oneiro mas giati mas aksizei ena mwraki kai se mena kai aston antra mou kai den dikaioume na tou to sterisw!!!ayto na skeytese kiesy kai na mhn agxwnese!!mono na peismwneis!!kai tha pane ola kala elpizw gia oles mas ;)

axx mh lete gia kila giati...eftasa ta 79 sthn egimosini kai exw kataferei na eimai twra 74.5...an fantasteite oti eimai 1.65 einai polla kila..alla eytixws de mou fainonte!!prepei omws kati na xasw siga siga etsi wste otan erthei to mwraki(giati tha erthei!!!)na mhn anevw polu giati meta exw teraaaastia dyskolia n ata xasw!!pfff kalo kouragio se oses ksekinisan diaita...egw den trww polu gia na mhn pw katholou oxi gia diaita alla giati exei kopei i oreksi mou....alla kiayto fysika den exei apotelesma...to kalytero einai kati na trwme kathe 3 wres..etsi tha doume apotelsema kai fysika oxi pswmakia kai vradino nwris...poios antexei???pffff tespa de tha agxwthw kai giayto twra...exw tooooosa alla sto kefali mou pou den ginete...apofasisa na ksanakopsw to tsigaro(kapnizw 15 xronia kai fysika sthn egymisini to ekopsa maxairi...alla me osa egina to ksanarxisa fsika...)giati thelw na parexw sto mwraki mou oso pio ygies perivallon mporw na anaptixthei otan erthei i wra..exw ksekinei idi folidex opote kalo tha einai na to kopsw....an den ta kataferw emtelws toulaxiston na kane 1-2 thn hmera kai telos kiayta mexri a erthei to sporaki mas giati meta maxairi!!!

ayta...elpizw na mh sas zalisa...filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο xtinaki μου...Ετσι,μαλλον πεισμα χρειαζεται!!Μπραβο χαιρομαι πολυ που βλεπεις παλι αισιοδοξα τα πραγματα!!Συγχαρητηρια και στον αντρουλη σου που σε στηριζει!!!Με τοση αγαπη φυσικα και σας αξιζει οικογενεια!!!!!!!!Να σε ρωτησω κατι,τι ειναι το folidex???Οσο για το τσιγαρο ΚΟΦΤΟ.Εμενα ο αντρας μου το εχει κοψει 2 μηνες!!Καπνιζε 18 χρονια....Τωρα με τα προβήματακια λιγο θελει να το ξαναρχισει,δεν του παω κοντρα αλλα αντιστεκεται!!!και εγω καπνιζα καποτε 4-5 τη μερα και το εκοψα και εγω!!!Κοφτο να ησυχασεις!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to folidex einai filiko oksi kai to pairnoume sthn egimosini kai se kapoies periptwseis kai otan ksekiname na prospathoume gia mwraki..emena o giatros logw tis apwleias mou eipe na to ksekinisw apo twra pou tha ksanarxisw elethero tani tani...oso gia to tsigaro to kserw oti prepei na kopei maxairi alla twra de einai polu eykolo...sthn egimosini eixa polu isxiro kinitro kai den menoiakse katholou mporw na sou pw..oute to skeytomoun katholou...twra pou eimai zorismeni einai ligo pio diskolo alla pou tha paei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσοπουλα!με εχει μουρλανει ο μικρος σημερα..αλλα τι να κανω που τον αγαπω! :x:x εριξε με δυναμη το τηλεκοντρολ κατω να βγουν οι μπαταριες κ παλευει να πιασει 3 με το ενα του χερι.δεν μπορει κ φωναζει.οταν τα καταφερε εσκασε στα γελια.κατορθωμα σου λεει!τις σηκωνει ψηλα κ τις πεταει πανω στο τραπεζι του σαλονιου για να κανει θορυβο... :twisted:

κ εγω παιρνω τα filicine εδω κ κανα διμηνο περιπου.κ πριν τη πρωτη εγκυμοσυνη επαιρνα για καποιους μηνες κ εννοειται καθολη τη διαρκεια.νομιζω πως αναπτυσσει καλυτερα το νευρικο συστημα του μπεμπεκιου.νομιζω..

απο τσιγαρο κ εγω καπνιζω.μονο στη δουλεια οποτε κ αααν μπορεσω.κ αν βγουμε εξω κ εχω χερια να απασχολουν το μικρο.περιπου 3-4 τσιγαρα την ημερα.στην εγκυμοσυνη το ειχα κοψει μαχαιρι κ δεν το συζηταγα να καπνισω.τι μου φταιει το μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..(ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΟ)...ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΝΑ..ΕΙΜΑΙ 27 ΚΑΙ ΠΑΝΡΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ...ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ......(ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ)ΑΣΧΕΤΟ..

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΗΣ 5/5 ...ΛΟΓΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 1-3/6..ΛΟΓΙΚΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΟΩΡΗΞΙΑ...ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΥΝΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΜΒΕΙ...ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΧΑΜΗΛΑ...ΝΙΩΘΩ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ..ΝΙΩΘΩ ΥΓΡΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΓΡΑ...ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΦΡΙΧΤΑ..ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ.....ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΩΟΡΗΞΙΑ?ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ.....ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ...

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου που μου εξηγησατε τι ειναι...το ηξερα το φιλικο οξυ,αλλα δεν ηξερα την ονομασια του φαρμακου...Ειναι καλο λετε να το παιρνεις στην προσπαθεια ε???Παντως εγω προχθες που το συζητησα με τον γιατρο μου ειπε καλο ειναι 3-4 μηνες πριν να παιρνεις,οχι πολυ περισσοτερο γιατι το παιρνεις και καθ'ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης και για λιγο μετα....

Κοριτσακια κοψτε το το ρημαδι,μια αποφαση ειναι...Απλα πρεπει να το αποφασισετε!!Xtinaki μου θα το κοψεις συντομα αφου ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ!!! :ympray::ympray:

Ρανια μου υπομονη με τον μικρο!!Οταν σε τρελαινει απλα κοψτου τη ζουζουνια που παει να κανει με το να τον βουτας αγκαλιτσα και να τον ρουφας στα φιλιααααααα!!!!!Κοφτο και εσυ το απαισιο :twisted: ,μια αποφαση ειναι,αλλα δεν κανεις πολλα απ'οτι καταλαβα!!!

Μαρινααααα,μας βρηκες βλεπω!!!Καλως ηρθες και ναι θα τα λεμε!!

Καντυυυυυυυυυυυυυυυ που εισαι????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα... Τι κάνετε??? Εγώ σε αναμονή της κακιασμένης κοκκινιαρας (γιατι θα έρθει). Άρχισαν να πονάνε τα πόδια (πάντα μόνο από αυτό ηξερα πως θα εμφανιστεί). Το απόγευμα πήγα σε μια φίλη που γέννησε η σκυλίτσα της... Χριστέ μου ομορφιαααααααααα... Τρελαίνομαιι λέμεεεεεεεεεεεεεεεε.... Αλλα δεν με άφησε η χαμένη (η μαμα τους, όχι η φίλη) να τα πλησιάσω... Τι συκωτάκια την τάισα, τι κανάκεμα της έκανα, τιποτα αυτή... όποτε έβαζα χερι με άρπαζε... Και μέχρι χτες βράδυ τριβόταν πάνω μου η σκατούλα. Πως αλλάζει η μητρότητα ένα χαρακτήρα (είτε για ζώο προκειται, είτε για άνθρωπο). Έτσι θα δαγκώνουμε κ εμείς όταν έρθει το θαυματάκι μας???? ΓΑΒ ΓΑΒ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ απο ολες τις κουβεντες σας,ξερετε τι κρατησα ε?τα συκωτακια που ταιζε η ουρανια τη σκυλιτσα!γαβ κ εγω ρε ουρανια..κ εγω σκυλιτσα ειμαι (ως μανα),πετα κ απο εδω ενα συκωτακι (κατα προτιμηση κρασατο)!!εχει πεσει τετοια πεινα αποψε,θελω να φαω οτι βρω μπροστα μου (ευτυχως κοιμηθηκε ο μικρος,θα τον ετρωγα!!)..

μαρινα καλως ηρθες κ καλη επιτυχια κ σε σενα!οσο για τα συμπτωματα που λες,μπορει να ειναι εγκυμοσυνη (μακαρι),αλλα μπορει να ειναι κ απο την αναμενομενη περιοδο.με λιγα λογια απο τη δικη μου εμπειρια,δεν υπαρχουν συμπτωματα εγκυμοσυνης.ειναι ακριβως τα ιδια με αυτα της περιοδου..οποτε υπομονη κ σε λιγες μερες μακαρι να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια28, χαχαχαχαχαχαχα... Άμα είναι να φας το παιδί να σου στείλω ενα μπολάκι... Τα θες με ρυζακι μέσα. με πατατούλες τηγανιτές, σκέτα??? Πες και θα στα φτιάξω... Εγώ πάλι, αυτό το μήνα, δεν με έχει πίασει η γουρουνίαση της περιόδου... Ούτε σοκολάτα, ούτε μασαμπούκιασμα, ούτε τίποτα... Μωρε άμα λεω πως δεν πάω καλααααα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα....

λοιπόν εγω πέρνω το φιλισιν...όποτε το θυμάμαι βέβαια..ααα και απο 1κάτι ευρώ πλέον έχει 5 κάτι...καλό???

είναι απλή βιταμίνη και βοηθά να δεσμεύεται καλύτερα ο σίδηρος απο τον οργανισμό..η μαμα μου το παίρνει καθημερινά γιατί έχει σιδηροπενική αναιμία.

κάντυ το έχω ξαναγράψει εδώ..clearblue απο amazon έχει 17 λίρες χωρίς μεταφορικά με αγορες πάνω απο 25 λίρες..το έχω πετύχει πάντως και πιο φτηνά και έχω πάρει και απο ebay στικς για το τεστ με 10 λίρες τα 8 στικς αν θυμάμαι καλά...επίσης στο εμαυ βρισκεις και τεστ όπως hometest σε επίσης πολύ καλές τιμές...γενικά θέλει λίγο ψάξιμο...εγω πλεον οτι μπορώ να παραγγείλω απο ιντερνετ το κάνω...

xtinaki όλα καλά θα πάνε...θα έρθει πάλι μια εγκυμοσύνη και αυτή τη φορά θα κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλιά μας..εγώ πλέον είμαι αρκετά καλύτερα, δεν ξέχασα και δεν έχουν απαντηθεί τα γιατί μου αλλά σίγουρα είμαι καλύτερα και αισιόδοξη για το μέλλον..βέβαια εγώ ήμουν και σε μικρότερη βδομάδα απο εσένα...

ουράνια τι κουλό σύμπτωμα είναι τούτο?? πρώτη φορά ακούω να πονάει ποδαράκι... :shock::mrgreen:

εγώ πάντως σου εύχομαι να μην έρθει...

αυτά θυμάμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!Δυστυχως τον πονο στα ποδαρακια τον εχω και εγω προ περιοδου :evil: .

Εγω σημερα σκοτωνω ανθρωπο απο ανεξηγητα νευρα... :twisted::twisted: .Και αυτο μαλλον συμπτωμα ειναι αφου περιμενω περιοδο εκει το πολυ εως Δευτερα.....(αλλα φταιει κιολας οτι δεν...τανι-τανι κανα μηνα πια... :x ).....

Ωστε το περνετε το φιλισιν ε???Δεν ξερω τι να κανω....Ασε που εχει παλιοκαιρο και με νευριαζει και αυτο...Πωπωπωπω γκρινια σημερα,σας τρελανα!!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...