Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι λια μου ειναι ωραιο αλλα ακριβο σε σχεση με ενα απλο καροτσι chicco... φαντασου το liteway της chicco κανει γυρω στα 120ευρω!

εσυ πως και επελεξες απο το μικρο πριγκιπα στη ζουγκλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena δεν θα τα πάρω χωριστά αυτό λέω μόνο το καρότσι χρειάζομαι. Πορτ μπεμπε δεν θέλω και κάθισμα αυτοκινήτου θα πάρω από μία φίλη.

Lia ωραίο αλλά πανάκριβο. δεν συμφέρει.

Αυτό έχει καλή τιμή http://www.beboulino.gr/p.Karotsi-Vecto ... 07357.html Πως σας φαίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφες κοιλιτσες εφτιαξα μια σοκολατιτσα να πιω και καθησα να σας διαβασω αφου εβαλα και τα παιδια για υπνοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τι κανετε?βλεπω τις κοιλιτσες και χαιρομαι ολες ειναι πανεμορφες καποια στιγμη πρεπει να βγαλω και την δικια μου χα χα χα χα χα χα χα

σημερα ειχε πολυ ωραια μερα και αυριο οπως κια το σκ ετσι θα συνεχισει απο οτι λενε

lil μου πολυ ωραια που ειδατε το αντρακι σας με τα μεγαλα προσονταααααααααααααααα με το καλο να γενηθει και να ναι γερο και δυνατο λβρε τον αντρα σου χα χα χα χα χα χα χα πολυ γελασα

αντε τωρα σου μενει η καμυλη και μετα ενα μεγαλο βαρος θα σου εχει φυγει αυτο με την διατροφη δεν το ειχα ακουσει

βικακι καταλαβαινω τους προβληματισμους σου και ακριβως τους ιδιους εχω τα 2 μου αγορακια ειχαν γεννηθει χειμωνα δεκεμβρη το τριτο μας την εσκασε και θα ρθει αυγουστο πιο ζεστη δεν γινεται ετσι ενω εχω αρκετα μακριμανικα θα πρεπει να παρω καποια κοντομανικα η αμανικα για τον πρωτο καιρο θα χορτασουμε βεβαια μπουτακια γιατι οταν ηταν χειμωνας ολο μπουμπουλωμενα ηταν και ολα -μπανιο ντυσιμο κτλ-τα καναμε γρηγορα για να μην κρυωσουν τωραααααααα θα ναι διαφορετικα

στα κοριτσια που ψαχνουν για καροτσι σας ζηλελω με τα 3 σε 1 βεβαια για το δικο της μακλαρεν δεν το μετανιωσα και αν ειναι και παλι αγορακι αυτο θα εχω αν ειναι κοριτσακι θα της παρω κατι και με λιγο ροζ χα χα χα χα χα την αλλη βδομαδα θα παω στον γυναικολογο μου να με δει και να το δουμε και ελπιζω να μαθουμε και τι ειναι ωστε να αρχιζω να ονειρευομαι διαφορα και γιαυτο

αυτα για την ωρα θα τα πουμε ξανα μετα η αυριο το πρωι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσουν γενικά τα ζουγκλοζωακια!!Εχω λατρεία με τα animal print γενικα!Αλλα φαντάζεσαι να έκανα το δωμάτιο του μικρου λεοπαρδαλέ!!!ΧΟΧΟΧΟΧΟ!!!

Ο μικρός πρίγκηπας μου αρεσει,αλλα δεν είναι πολυ χαριτωμένο,θα το έβαζα στη δική μου κρεβατοκάμαρα πιο πολυ.

Ισως κάνω βάπτιση με θέμα μικρό πριγκηπα..Αν δεν παρασυρθω τότε με τίποτα λεοπαρδάλεις!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία μου τέλεια τα νέα απο το αγοράκι σου, ηρεμησες αρκετά φαντάζομαι. Αντε να κάνεις και την καμπύλη την άλλη βδομάδα και να περασει και αυτό. Εμένα θυμάμαι στην καμπύλη το δυωρο που περίμενα μου ειχε φανει ατελειωτο την γλυκοζη την ήπια ευχάριστα. Α και αυτο με την διατροφή και εγώ πρώτη φορά το ακούω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este k auto einai anastrefomeno k mporeis na to pareis xwris to kathisma k egw teteio psaxnw... http://www.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=1775

lili mou sunxaritiria gia to agoraki sou ante k h kampuli k perasan ta duskola egw den ekana diatrofi mono na faw gluko to apogeuma prin paw gia eksetash mou eixe pei...

wraia ta xrwmata aleka.. den kserw ama tha sou aresei ama thimamai kala eixes pei tha kaneis ta rafia gki pws sou fainetai to asimi?\

stedium to lili sketo oute emena tha mou areze me galazio tha einai wraio pisteuw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, σήμερα ξύπνησα χαράματα δεν είχα ύπνο. Οπότε είπα να ρίξω μία ματιά στα καρότσια να περάσει η ώρα. Κατέληξα σε αυτό σε λαχανί http://www.beboulino.gr/p.Karotsaki-Leo-651.312425.html

Αλεκάκι ευχαριστώ για την βοήθεια. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΒΛΕΠΩ ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ Ε;ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΑΠ ΕΞΩ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΒΑΡΥ Κ ΕΠΙΑΝΕ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑ Κ ΚΑΜΑΡΩΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΙΣΩΣ Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΗΘΕΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΑΛΑΦΡΟ ΤΗΣ INGLESINA ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ.

ΤΑ MACLAREN ΕΠΙΣΕΙΣ ΛΑΤΡΕΥΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ Κ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ.

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΥΠΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ;ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ!ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΛΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ;

ΑΛΕΚΑ ΠΩΣ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ ΧΑΧΑ!Κ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΕΒΑ ΚΑΤΕΒΑ ΣΤΗΝ ΣΚΑΛΑ..ΧΑΧΑ

ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΟ ΓΑΜΠΡΟ....ΧΑΧΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΤΙ ΘΕΜΑ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ;ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ καλημέρα "ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΠΡΟΙΚΙΣΜΕΝΟ ΓΑΜΠΡΟ....ΧΑΧΑ" Κάντους 2 και για τον δικό μου όλο για την προίκα του λέγανε. Καλά ο γιατρός στην β επιπέδου 1η φωτογραφία 1η μούρη φάτσα κάρτα η προίκα του μπέμπη μου. "Είναι και σηκωμένο" μου λέει ο γιατρός :lol::lol: "Αν το χρησιμοποιήσει σωστά θα βγάλει πολλά λεφτά ο κος Τσουτσουνίδης" λέει πάλι ο γιατρός :lol::lol: Πήγα να του πω γιατρέ τι εννοείτε? Να μου βγει ζιγκολό? :o:lol::lol: Οπότε όσες έχετε θηλυκά να προσέχετε έρχονται προικισμένοι γαμπροί να διαλέξετε χαχαχαχα.

Νάνσυ ένα ένα τα θέματα να λύνονται. :lol: Το θέμα της διακόσμησης το έχω λύσει πλήρως. Οπότε τι μένει το καρότσι. Συμφωνώ ότι πρέπει να είναι ελαφρύ και με προβληματίζει που είναι 10 κιλά το συγκεκριμένο αλλά τα ελαφριά δεν γυρίζουν είναι για μεγαλύτερα μωρά-παιδιά. Αυτό γράφει και τις διαστάσεις θα μετρήσει και το πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου μου και θα αποφασίσω. Αλλά είναι αρκετά οικονομικό και γι'αυτό το σκέφτομαι. Μην παίρνω άλλο για τώρα και άλλο για του χρόνου. Γι'αυτό και επιλέγω και λαχανί χρώμα για να το έχω και για το 2ο ανεξαρτήτως φύλλου. Είμαι οικονόμα γυναίκα αμ πως. (Το μονόκλινό μου το θέλω βέβαια και θα αγωνιστώ γι'αυτό :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!

Kai egw nwris ksupnisa...me ksupnise o mastoras pou irthe gia to pluntirio piatwn 8 to prwi.

Twra auto gia merikes mporei na mi legetai kai polu prwi, alla gia mena einai.

Este to karotsi to eida, einai teleio mou aresei polu auto to fouksia roz (gia mena), alla nai san polla kila mou fainetai. Egw tha kanw kai mia ereuna sta magazia gia na dw kai apo konta ti paizei prin apofasisw.

Simera to menou exei mpiftekia gemista me patatoules kai salatoula!

Exw na sas pw oti o kairos to PSK tha einai polu polu kalos, giauto kante sxedia gia eksw!!!!!

Filakia koiloumpitses!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena κι εγώ θα κοιτάξω και έξω στα μαγαζιά αλλά συνήθως αυτά που είναι μάρκα θα τα βαράνε σε τιμή ή δεν έχουν αυτά που θέλω. Εγώ ξύπνησα στις 6 δεν νοιώθω όμως κουρασμένη ίσως γιατί κοιμάμαι κάθε μέρα καμιά ώρα με μιάμιση το μεσημέρι. Μπιφτέκια γεμιστά ε? μιαμ μιαμ Εγώ έχω γίγαντες σήμερα αλλά δεν με χαλάει καθόλου μου αρέσουν. Όντως θα είναι τέλειος ο καιρός και ευτυχώς γιατί έχω ένα κάρο δουλιές το σουκου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera omorfes koilitses! den sas prolavaino,grafete tosa polla.

lil sugxaritiria gia tin eksetasi, mpravoooo kai proikismenos o mpemphs ;)

emeis koritsia leme na min bapsoume to domatio mple alla portokali kai me thema ta looney tunes :D me taz, tweety kai alla polla! den ksero an tha bgei oraio. peite mou tin gnomi sas koritsia mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ 18ΚΙΛΑ!!!ΑEINAI KAI O DIKOS SOY PROIKISMENOS Ε;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!ΧΑΧΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΜΩΣ ΜΑΘΕ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σας ευχαριστω πολυ κουκλιτσες οντως εχω ηρεμισει με την εξεταση που ολα πηγαν καλα!!!! :D

Εste προικισμενος και ο δικος σου!!! :lol::lol::lol:

Και σηκωμενος ο κος Τσουτσουνιδης ??? :shock::lol::lol:

Ερχονται γαμπροι οπλισμενοι, νυφες καλυφτειτε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρα μονο ο δικος μου γιατρος το εχει συστημα με τη διατροφη...

Σημερα το πρωι πηγαμε στο ικα για να μου γραψει τις ενεσουλες και το σηδιρο και γενικα γινεται ενα μπαχαλο, μας το ειπε ο ιδιος ο γιατρος :?:?

Αντε να φτιαξει ο καιρος....!!!!

Βαρεθηκα το μεσα , να βουμε λιγο εξω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou.... este polu mou arese k emena to karotsi sto laxani k kali timi to exei alla me tis agores tou internet fovamai min den mou aresei meta k ti tha to kanw... edw mou leei i mana mou na mou parei karotsi apo to ekswteriko k to skeftomai.... k egw gigantes exw simera edw k meres tous thelw....

beboula wraia einai ta louney tunes den se ti xrwmata tha einai k analoga na vapseis k tous toixous....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maxim ε καλά αν δεν μείνεις ευχαριστημένος το επιστρέφεις. Καλά σίγουρα θα δω πρώτα στα μαγαζιά όμως όταν έχει μεγάλη διαφορά τιμής δεν το σκέφτεσαι το ρισκάρεις.

Κάποιες κοπέλες είχαν γράψει ότι σκεφτόντουσαν να πάρουν μαξιλάρι θηλασμού εδώ βρήκα ένα πολύ οικονομικό μόνο 16 ευρώ http://www.beboulino.gr/p.Maxilari-gia- ... 03240.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΤΩΡΑ!!ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΑΚΡΥ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΔΥΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΡΟΖ Η ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΥ ΝΑΙ ΕΝΑ ΕΝΑ;ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΡΟΖ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΠΑΙΝΕΙ Κ ΣΑΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΤΑ,..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...