Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Κοριτσι μου μην βαζεις τετοιες ασχημες σκεψεις με το μυαλο σου...ο γιατρος κατι ξερει παραπανω...εαν ηταν θα σου ελεγε οτι επηρρεαζει την ποιοτητα...μην γκουγκλαρεις γιατι δεν ισχυουν ολα οσα διαβαζουμε, ασε που καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος....

Ασε που τον γιατρο δεν τον νοιαζει και εαν ηθελε μπορουσε να σου πει οτι ξερεις κατι, η ποιοτητα απο αυτα που εχουμε ισως δεν ειναι καλη, οποτε ξεκινα παλι ενεσεις...δεν το εκανε ομως, αρα σου ειπε την αληθεια...οτι θελει προσοχη μετα...εαν ηθελε μπορουσε να μην στο πει... για αυτο να σκεφτεσαι θετικα!!!!! Αν και θελω να πιστευω οτι η ανοδοσ του σακχαρου ηταν τυχαια και μπορει να μην σου ξανατυχει!!!! Ετσι να σκεφτεσαι κι εσυ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσι μου μην βαζεις τετοιες ασχημες σκεψεις με το μυαλο σου...ο γιατρος κατι ξερει παραπανω...εαν ηταν θα σου ελεγε οτι επηρρεαζει την ποιοτητα...μην γκουγκλαρεις γιατι δεν ισχυουν ολα οσα διαβαζουμε, ασε που καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος....

Ασε που τον γιατρο δεν τον νοιαζει και εαν ηθελε μπορουσε να σου πει οτι ξερεις κατι, η ποιοτητα απο αυτα που εχουμε ισως δεν ειναι καλη, οποτε ξεκινα παλι ενεσεις...δεν το εκανε ομως, αρα σου ειπε την αληθεια...οτι θελει προσοχη μετα...εαν ηθελε μπορουσε να μην στο πει... για αυτο να σκεφτεσαι θετικα!!!!! Αν και θελω να πιστευω οτι η ανοδοσ του σακχαρου ηταν τυχαια και μπορει να μην σου ξανατυχει!!!! Ετσι να σκεφτεσαι κι εσυ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα & Καλή Μεγάλη Εβδομάδα!

Πόσο χαίρομαι που διαβάζω για τα μωράκια σας που μεγαλώνουν κι αναπτύσσονται :P ! Μπράβο σας!

Όσο για μένα τώρα, οι γενικές και οι καμπύλες είναι καλές (μην σας πω και πολύ καλές μάλιστα!, αλλά αυτό το λέω εγώ, θα τις δείξω στον γιατρό μου μετά το Πάσχα).

Αλλά, ενώ και οι ανοσολογικές είναι καλές, δεν είναι στο σημείο που θα θέλαμε και η αγωγή μου παρατείνεται για άλλες 45 μέρες. Πηγαίνουμε ακόμη πιο πίσω :( , Ιούνιο; Θα ξαναμετρηθώ και θα δούμε.

Γεγονός είναι ότι απογοητεύτηκα, δεν το κρύβω... Στεναχωρέθηκα βρε κορίτσια! Οκ, για καλό είναι, δεν υπάρχει περίπτωση να προχωρήσω από μόνη μου άλλωστε, εννοώ χωρίς την καθοδήγησή του...

Όμως πόσο πια θα περιμένω;;;;;;;; Από τον Νοέμβριο προετοιμάζομαι και τώρα θα ξεκινήσουμε και στην επόμενη και άντε... και δεν! Θα φτάσω εξάμηνο από τον Νοέμβριο και θα ξεπεράσω τον χρόνο από την προηγούμενη. Εντάξει, κι αυτό έχει τα καλά του, δεν επιβαρύνω τον οργανισμό μου και τον αφήνω να συνέλθει στους χρόνους του, αλλά η αναμονή αυτή ε! κάπου σε τσακίζει! Και συνεχίζω να παίρνω φάρμακα, πότε για το ένα πότε για το άλλο, ήδη παίρνω κορτιζόνη 1,5 μήνα, θα πάρω άλλο τόσο, σίγουρα θα συνεχίσω και μετά. Πόσο θα πάρω πια;;;;; Δεν παραπονιέμαι, έχω ολόκληρη ομάδα δίπλα μου, αλλά δεν είμαι ούτε 20 ούτε 30, ο χρόνος είναι πολύτιμος και τον βλέπω να περνά όχι άδικα αλλά και χωρίς να προχωράω...

Σόρρυ, είμαι κι εγώ στα κάτω μου, αλλά ευτυχώς που έχω κι εσάς να το μοιραστώ... Με καταλαβαίνετε, έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι η περίπτωση να κάνατε διέγερση και κατάψυξη για να μην αγχώνεσαι για τον χρόνο που περνάει(όπως εγώ) την έχετε σκεφτεί ή δεν γίνεται έτσι κι αλλιώς με τις θεραπείες που κάνεις στο μεταξύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικα πραγματικά μου φαίνεται πρέπει να κλείσω το ιντερνετ τελείως αλλιώς όλο και κάτι θα βρίσκω για να τρελαίνομαι....

Μαρίνα ζηλεύω πολύ τις καμπύλες σου :P για το σάκχαρο λέω μην παρεξηγηθώ κιόλας [smilie=laughing6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συναγωνιστριες μου!!!

Μια ευχη για ολες σας αυτη η Ανασταση να σας φερει την πιο χαρμοσυνη ειδηση!!!!

Μανουλες θα γινεται ολες..αρκει να το πιστευετε!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια απο μενα κ τον Αλεξανδρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ωραίο αυτό με τις καμπύλες little dancer μου, γέλασα, να είσαι καλά!

Να σου πω, εκείνη τη στιγμή που είδα τα αποτελέσματα, το πήρα πολύ άσχημα κι αυτό που λες δεν το διευκρίνισα. Αλλά είναι το θέμα είναι αντίθετο, δηλαδή αν κάνω διέγερση και λήψη-κατάψυξη θα αποσταθεροποιηθώ περισσότερο. Και πια εδώ που φτάσαμε, ε παιδιά μου!, ένας μήνας ακόμη είναι τελικά. Άλλωστε και το θέμα "κατάψυξη" γενικά δεν μου πάει. Επίσης, δεν μου το πρότεινε ούτε εκείνος, ο Καθηγητής εννοώ...

Πάντως, να πω την αλήθεια, όταν είδα συγκριτικά τα αποτελέσματα, με τι μετρήσεις μπήκα στην τελευταία προσπάθεια και τι έχω τώρα, του έδωσα δίκιο! Και επαναλαμβάνω, δεν το ρισκάρω να πάρω μόνη μου την απόφαση αν δεν μου το πει εκείνος. Όταν του είπα τι θα γίνει, μέχρι που θα πάω, είπε ότι κανονικά θα είμαι οκ μετά το δεύτερο 45ήμερο και δεν θα χρειαζόταν καν να το μετρήσω, αλλά πρέπει να το κάνω για να έχω τα συγκριτικά αποτελέσματα στα χέρια μου. Αν όμως, πάλι έχω κάποια απόκλιση, έχουν βρει μια φόρμουλα με τον εξωσωματικό μου και θα το ξεπεράσουμε.

Άγχος δεν έχω τόσο, ξέρω πως δεν θα με βοηθήσει. Περισσότερο ανυπομονησία έχω κι ενώ έχω βάλει τα αθλητικά μου κι έχω πάρει θέση για τρέξιμο, κάποιος με κρατά πίσω, έτσι αισθάνομαι.

Μακάρι, να λήξει η αναμονή μου με τον καλύτερο τρόπο τον Ιούνιο (;), ξέρω ότι κι εσείς το θέλετε για μένα! Και μακάρι μέχρι τότε μην μας προκύψει τίποτε άλλο...

Όσο για τη σχέση μου με το ίντερνετ: το έχω για την παρέα μου, ΕΣΑΣ!, να ακούω μουσική και να βλέπω σειρές κ βίντεο... Άντε και λίγο facebook...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali megali ebdomada na exoume koritsia!!!

marinaki se katalabainoume....alla opos les k esu enas minas emeine!!efages ton gaidaro k tha kolliseis stin oura???ola prepei na ginoun me tin seira tous!!!

littledancer an thes dokimase na pineis kathe proi nistiki 2 koutalies ksudi!!palia pou den eixan farmaka etsi ruthizan to zakxaro!!elpizo k euxomai na sou ruthistei grigora!!!

katerina kali Anastasi k polla filia k stous duo sas!!!na ton xairesai ton gio sou!!!

aggelika k genika oles sas,sas euxaristo gia tis euxes k gia to kouragio pou mou dosate!!!

filakia polla!!!!o theos k i panagia na einai mazi sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τα νέα μου απο τον ενδοκρινολόγο.Μου είπε μάλλον η εξέταση είναι λάθος γιατί δεν γίνεται λέει να έχω σάκχαρο σε τιμές διαβητη και να έχω και την τιμή ινσουλίνης που έδειχνε η εξέταση. :| Θα πάω στο Λαϊκο να κάνω κι άλλη καμπύλη την Πέμπτη (εεερεε καψόνια μεγάλη βδομάδα :? ) τουλάχιστόν να δούμε τι γίνεται επιβεβαιωμένα και μετά θα μου πει τι να κάνω ανάλογα τι θα δείξει πάλι.

Μαρία τα πάω καλά με το ξύδι αλλά πρωι πρωι δεν ξέρω αν θα το αντέξω ίσως να το κάνω 2-3 ώρες μετά το φαγητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Littledancer είδες που μπορεί να είναι και λάθος! Τσάμπα το άγχος! Κάνε την επαναληπτική εξέταση και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά! Μην σε παίρνει από κάτω και κυρίως μην γκουγκλάρεις τίποτα!!! Το ίντερνετ όταν δεν ξέρουμε μόνο άγχος μας προσδίδει με όλα όσα διαβάζουμε. Άκου τους γιατρούς σου και να τους έχεις εμπιστοσύνη.

Μαρινάκι μου με την αναμονή σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ υπομονή δεν έχω καθόλου. Να σκέφτεσαι όμως ότι σε ένα μηνάκο θα είσαι πιο προετοιμασμένη από ποτέ! Τώρα φοράς τα αθλητικά σου παπούτσια αλλά ξέχασες τη φόρμα! Τον Ιούνιο θα είσαι πανέτοιμη για την τυχερή σου προσπάθεια! Ο Απρίλης με τις γιορτές πάει πέρασε! Τι έμεινε μετά; Τίποτα!

Αγγέλικα και εσυ Ιούνιο ε; Άντε να πάρει φωτιά η λίστα καλοκαιριάτικα!!!!

Να σκέφτεστε θετικά και μόνο θετικά! Ξέρω η ψυχολογία κατά την προσπάθεια δεν ελέγχετε (μη νομίζετε δεν τα έχω ξεχάσει τα δικά μου τα άγχη), αλλά προσπαθείστε!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασα να σας πω οτι γεννησα μια πολυ γλυκια μικρουλα,φυσιολογικα ομορφα και ολα ειναι καλα!!!ευχομαι να ερθουν πολλα πολλα μωρακια σε ολες και μολις μπορεσω θα μπω να δω τι μου κανετε!!!σας στελνω ολη τη θετικη ενεργεια που εχω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO NA SAS ZIZEI I MIKROULA SAS!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] GERH,DUNATH,EUTUXISMENH K KALOTUXH!!!!!NA EISASTE K ESEIS GEROI K NA THN KAMARONETE!!!!!FILAKIA POLLA!!!!!

littledancer euxomai telika na kanane lathos k aurio na exeis polu kala apotelesmata!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia...

cuando na sas zhsei h mpempoula sas na thn xerosaste...

Egw perimenw thn avrianh mera.. tha paw na kanw thn xwriakh eksetash gia na doume ti ginete...

Auth thn fora den anxonome katholo.. oti einai na ginei tha ginei... vevea euxomai auth thn fora na pane ola kala kai na ta kataferoume...

oles tis meres meta tin emvriometafora eimoun sxedon ksapla kai den ekana apolitos tpt.. avrio tha mpw na sas grapsw ta apotelesma tis b-xoriakis...

filia se oles na eisaste panta kala...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες littledancer που γινονται και λαθη????? Προσπαθησε οσο μπορεις να εισαι αισιοδοξη και αυριο να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα!!!!

Cuado να σου ζησει η μπουμπου, να ειναι γερη και καλοτυχη!!!!

Σε ευχαριστω πολυ Diaz, ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα!!!! Αληθεια ποτε θα κανεις την αυχενικη (καπως ετσι δε λεγεται?) και βλεπεις και το φυλο του μωρου???

Μαρινα θα συμφωνησω με ολες τις κοπελες!!! ΚΑΘΕΤΙ γινεται για ΚΑΛΟ!!! Ετσι να δεις και αυτη την αργοπορια, αν και ξερω οτι η αναμονη ειναι το χειροτερο συναισθημα... ευτυχως με τις γιορτινες μερες ξεχνιομαστε λιγακι...

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Παπάκι!!!!Σου εύχομαι ολόψυχα αύριο να ειναι η καλυτερη ημερα της ζωης σου και να ειναι το δωρο των γιορτων (αντι για τσουρεκακι και σοκολατενιο αυγουλακι... :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπάκι εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακή αύριο να το γιορτάσουμε! Θα περιμένουμε νέα σου! Καλά έκανες και έμεινες ξάπλα αφού είχες τη δυνατότητα. Καλό έκανες κακό δεν έκανες!

littledancer τι έγινε με την καμπύλη; Θα πάρεις αποτελέσματα σήμερα ή αναμονή;

Cuandaki να σας ζήσει η μικρούλα σας! Γερή και καλότυχη να είναι!!! Μπράβο που όλα πήγαν καλά! Να την χαίρεστε!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Μαρία η σειρά σου τώρα!!

Αγγέλικα για αυχενική είμαι σε 2 εβδομάδες περίπου. Ανυπομονώ να πάω να το δω! Μακάρι Παναγίτσα μου να είναι καλά! Αυτό με νοιάζει μόνο! Αν είναι αγοράκι ή κοριτσάκι τώρα δεν με πειράζει ας το μάθω όταν γεννήσω!! Σου εύχομαι σύντομα να μείνεις κι εσύ εγκυούλα και μετά να σκέφτεσαι μόνο το μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando να σας ζήσει η μπεμπούλα!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Να είναι γερή κι ευτυχισμένη!Χαίρομαι που γέννησες χωρίς δυσκολία, μακάρι να γεννούν όλες οι γυναίκες έτσι όμορφα!

Παπάκι καλά αποτελέσματα!!!

Littledancer μην ασχολείσαι με το ίντερνετ σε τέτοια θέματα.Πριν τρια χρόνια μου έβγαλαν οι εξυπνάκηδες λάθος όχι μόνο την καμπύλη αλλά και κάτι αιματολογικές κι έψαχνα στο ίντερνετ και έπαιρνα την κολλητή μου και της έλεγα με λυγμούς πως δεν μπορώ να κάνω παιδί!Τελικά τις επανέλαβα στην Αθήνα και ήταν όλα καλά, λίγο η καμπύλη ανεβασμένη λόγω προδιάθεσης κι ας είμαι αδύνατη.Γι αυτό σου λεω μην στενοχωριέσαι, άστα όλα στο γιατρό σου και θα πάρουν όλα το δρόμο τους!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες;Ολα καλά εύχομαι, πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!!

CUANDO ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Τι υπεροχα νεα!!!

Πολλες ευχες για υγεια, τυχη, ευτυχια και οτι αλλο επιθυμειτε!!!

Φανταζομαι τη χαρα σας!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Μαρινακι χαρηκα με καποιες εξετασεις που βγηκαν καλες!Επειδη ομως το χρονο τον εκμεταλευομαστε, σου εχω γραψει για αυτο θα πηγαινα και σε αλλο γιατρο να παρω και αλλη γνωμη ειδικο σε τετοια θεματα, εγω ετσι θα εκανα...

Dancer μου καλα αποτελεσματα με την εξεταση! Ακου τον ενδικρινολογο σου και στην τελικη ολα ρυθμιζονται!

Ντιαζακι κοντευεις για την αυχενικη ειναι πολυ συμαντικη εξεταση και για αλλη μια φορα το μωρακι σας θα σας ξετρελανει!Μαλλον θα δειτε και το φιλο!

Παπακι σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη να μας ανακοινωσεις σημερα μεσα απο την καρδια μου!!!!

Θα περιμενουμε με αγωνια και εμεις μαζι σου!!!

Μαρακι κοντευεις και εσυ φιλακια στον μπεμπη!!!

Αγγελα φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!

Κοριτσια εγω τον μπεμπη τον ακουσα την 18η εβδομαδα! Στην αρχη νομιζα οτι ηταν η ιδεα μου αλλα σιγουρευτηκα συντομα!!!Τωρα καθε πρωι με ξυπναει με τις κλωτσιες του και ξυπναμε μαζι!!! :D:D

Θα ηθελα να σας στειλω και τις ευχες μου γιατι αυριο θα φυγουμε θα παμε στην Ακρατα για Πασχα ,΄ολες το Πασχα του χρονου να εχετε τα μωρακια σας και ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

απο εμενα και το ζωηρουλη μπεμπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

easter-bunny-yell-ea.gifeaster-32.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Cuando μου! Μπράβο!!!! Να σας ζήσει η μικρή σας, γερή, καλότυχη κι ευτυχισμένη!!!! :ymapplause:

Αγγέλα μου, καλά τα λες! Το ίντερνετ πολλές φορές παραπλανεί, άλλωστε τι; Θα γίνουμε όλοι γιατροί;

Είδες littledancer μου, πάντα υπάρχει το περιθώριο λάθους. Περιμένω με αγωνία να μάθω τι και πως όταν μπορέσεις, ναι;

Papaki, πολύ καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μου!!!!

Mariaaaa, κοντεύεις κι εσύ σιγά-σιγά, ωραία!!!

Agelika81 μου, τι να κάνω, μόνο υπομονή και την αγωγή μου, ευχόμενη να μην μας προκύψει και κάτι καινούργιο στην πορεία.

Lil μου, εκτιμώ τη γνώμη σου και σ' ευχαριστώ, αλλά ειδικά τον συγκεκριμένο άνθρωπο που μου έφερε και την πρώτη μου εγκυμοσύνη, δεν μπορώ να τον αμφισβητήσω στο ελάχιστο, τουλάχιστον όχι ακόμα. Ένας μήνας ακόμα είναι, κι άλλωστε όπως είπα και νωρίτερα, έχει δίκιο, τα αποτελέσματά μου είναι μεν καλύτερα αλλά θέλουν ακόμη "δουλειά"...

Diazάκι μου γλυκό! Πολύ γέλασα με την φόρμα :lol::lol::lol::lol::lol: , πολύ επιτυχημένο! Άντε, με το καλό να κάνεις και την αυχενική και να συνεχίσουμε το πάρτυ!

Φιλιά σε όλα τα υπέροχα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quando να σου ζήσει η μπεμπούλα!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd

να είναι καλότυχο το πουλάκι μου !!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Άντε κορίτσια να παίρνουν και σειρά οι επόμενες....εμείς κάναμε την Τρίτη την αυχενική διαφάνεια και στον υπέρηχο όλα φαίνονται μία χαρά !!! Τις αιματολογικές θα τις πάρουμε αύριο το μεσημέρι!!!!!

καλά αποτελέσματα παπάκι!!!!! littledancer επίσης όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!!!!μακριά κορίτσια από το internet......δείτε το όσο μπορείτε ποιο επιφανειακά!!! Στην αρχή που το έψαχνα φανατικά για τέτοια θέματα είχα φρικάρει.......

Μαρινάκι, σίγουρα υπάρχουν και οι "άσχημες" μέρες!!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μην υπάρξει άλλη αναβολή και όλα να πάρουν τον "σωστό" δρόμο που περιμένουμε και ευελπιστούμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις ευχές!

Ανταποδίδω στο πολλαπλάσιο.

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ, ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, μακάρι του χρόνου να είμαστε, η μη έχουσες, μανούλες!

Υγεία σε όλες και στις οικογένειές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diaz σύντομα θα πας για την αυχενική ε;;Πως πέρασαν οι μέρες :cheer:

Εγώ ξύπνησα απο τις 6 σήμερα για να είμαι στην ώρα μου στο Λαϊκο.Μαρίνα εμένα εκεί μου έβαλαν πεταλούδα :P μόνο πριν την τελευταία μέτρηση τους είπα να μου το βγάλουν γιατί ήθελα να πάω τουαλέτα επειγόντως.Τα αποτελέσματα θα έβγαιναν μάλλον σήμερα τα μισά και τα άλλα άγνωστο ίσως και σε 2 μέρες.Θα μου πουν μετά τις 23 και μετά θα κανονίσω να πάω να με δουν κιόλας για να μου πουν τι θα κάνω ανάλογα με τα καινούργια αποτελέσματα.Μου πήραν αίμα και για τον θυρεοειδή και για αντισώματα για το σάκχαρο :-\ :-\ Για τον θυρεοειδή το ήξερα οτι κάνουν εξέταση για αντισώματα για το σάκχαρο δεν είχα ιδέα...Μου πήραν περίπου 12-13 μπουκαλάκια αίμα.Έσπασα κάθε προσωπικό μου ρεκόρ :lol: Το καλό ήταν οτι μου έκαναν εισαγωγή κανονικά και δεν χρειάστηκε να πληρώσω τίποτα!

Μου έδωσαν και μετρητή με ταινίες να ξεκινήσω μετρήσεις μετά το Πάσχά.Αυτά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...