Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρουλα μου το ξερω βεβαιως αυτο για τις κρεμες και ολα τα καλλυντικα!Να σου πω την αληθεια ΚΑΘΕ φορα που βαζω λεω πως θα ειναι η τελευταια και μετα θα την πεταξω!Αλλα δεν την πεταω! :lol::lol::lol: Ειναι μια χαρα η υφη της ρε συ...δεν εχει αλλοιωθει καθολου!Και εχει τυχει να πεταξω μεικ απ (υγρο) στους 7 μηνες γιατι ειχε ξεχωρισει το "λαδακι" του απο το υπολοιπο!Αλλα αντε πειτε μου εσεις τωρα!

Τα κραγιον εχουν συνηθως διαρκεια ζωης 1 χρονο απο την 1η χρηση!Ακομα κ 2 χρ να ηταν δεν παιζει να τελειωσω κραγιον σε τοσο διαστημα...βαζω 1-2 φορες τη βδ και φυσικα οχι παντα το ιδιο χρωμα!

Επισης οι σκιες περιπου 3 χρ...Σιγα μην τελειωσω σκια!Εσεις τα πετατε???

Μασκαρα θα πετουσα...

αυτό που κάνεις κι εσύ κάνω κι εγώ. σιγά μη τα πετάω..και ο Γ με κοροιδεύει

λοιπόν αμυγδαλέλαιο έκλεισε

πάντως στο μαλλί έκανε δουλειά. όπως και το καστορέλαιο

σκέφτομαι να κάνω ένα γαλάκτωμα με λίγο γάλα και λίγο αμυγδαλέλαιο

να καθαρίζω τη μούρη :roll: αλλά θα κάνω μια δόση τη φορά μη λήξει το γάλα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παίζει, δεν παίζει, δεν παίζει!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Απ' το πρωί, ξύπνησα με μια ενόχληση στο λαιμό, μια βραχνάδα, ένα βηχαλάκι... :?

Δεν έδωσα σημασία, όμως όσο περνά η ώρα επιδεινώνεται και προ ολίγου διαπίστωσα ότι έχω κι ένα 37,5. :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Με κόλλησε το λουλούδι μου, και πως να μη με κολλήσει δηλαδή, που κοιμόμαστε αγκαλιά όλα αυτά τα βράδια;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αν με ρίξει κάτω, θα κόψω τις φλέβες μου, το υπόσχομαι!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κανά γιατροσόφι μπας και προλάβω τα χειρότερα;;;;;;;;;;;;; :?::?::?::?::?::?::?::?:

Ήθελα τόσα να σχολιάσω, αλλά νιώθω λίγο χάλια, πονάει και το κεφάλι μου :? είμαι και μόνη με τις μικρές! :roll:

Maybe later! Σας διαβάζω όμως! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πως ειναι;;;;

μεχρι ποτε θα ειναι ανοιχτο;;;

αμα ειναι το καλοκαιρι που θα ερθω να παμε

Μαρια η επιδερμιδα σου δεν εχει τασεις λιπαροτητας...χρισημοποιησετο αμγδαλελαιο για ντεμακιγιαζ..εγω αυτο βαζω οταν ξεφαβω τα ματια..επισης οτανκανω αποτριχωση με κριο κερι..το αφαιρω με αμυγδαλελαιο...επισης στα νυχια τελειο...και σαν κρεμα χεριων και σωματος..ειδικασε νωπο δερμα, μικρη ποσοτητα καθε φορα..

τωρα αν θες...συνδιασε το με καποιοαιθεριο ελαιο αναλογα με τον τυπο σου...

Μιτσακι για τον λαιμο το γνωστο...μελι λεμονι γλικερινι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsaki moνο 1 συμβουλη εχω για την περιπτωση σου...πετα το θερμομετρο! :P Μα ειναι δυνατον??? :(:(:( Παρε κανα ντεπονακι αγαπη μου...στυψε κανα χυμο...

Χρυσουλα ειναι σε σωληναριο...Ναι,στο βαζακι επειδη βαζεις....δαχτυλο :lol: χαλαει πιο ευκολα! ;)

Μαρια αληθεια τοσο σουπερ το αμυγδαλελαιο?Για πες?απο φαρμακειο ε?και που(σε ποιες περιοχες) το βαζεις?Το καστορελαιο?

Α!κατερινα δεν εχω ιδεα για τα αντισυλλ. αλλα με τετοιο τοσοδουλι κυκλο κ μεγαλη περιοδο στανταρ κατι παιζει...πηγες σε γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε...τη Μαρια Ρωτας;;;..η Νατασα δε σου εκανε ακομα πλυση εγκεφαλου;;;

εχει σε ολα τα φαρμακεια..αγαπημενο δικο μουτου Κορε και της Απιβιτα..τελειο μπουκαλι..περιπου 7 ευρω τα 100 μλ..οπου πασαλειβεσαι με κρεμα...

για ευαισθητεςβ επιδερμιδες...λαδι καλεντουλας η Jojoba

μαρακι ωραιο φωτιστικο...και χαλι...και κουπες...καλα καλα..και εσυ εισαι ωραια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Μητσάκι..

φάε κι ένα γιαούρτι θα νιώσεις καλύτερα, στύψε και χυμούς πορτοκάλι :(

περαστικά

Αναστασία ένα μπουκαλάκι αμυγδαλέλαιο και ενα καστορελαιο 2,5 ευρώ από φαρμακείο

και τα πουλάνε σε μπουκαλάκια μικρά πλαστικά. Έχει παντού ρε. Καστορέλαιο βάζω στα μαλλιά πριν λουστώ και εδώ και λίγο καιρό τα νιώθω πιο πυκνά..δεν ξέρω να είναι ιδέα μου? Επίσης το αμυγδαλέλαιο είναι ότι πρέπει για ερεθισμούς και κοκκινίλες σε πρόσωπο και σώμα. Και στα μαλλιά το βάζω εναλλάξ με το καστορ.

Αμυγδαλέλαιο βάζω και στο έκζεμα της Ι ή μετά το μπάνιο

Χρύσα εγώ τα αγοράζω χύμα

σε ευχαριστώ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφαιρει για οικογενεια?

η κανει λιγο ψωμακι?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: συγνώμη ρε συμπεθέρα που γελάω, αλλά διαβάζω την Ιουλία, μετά την Νατασούλα, πετάγεσαι εσύ με τον ατροπαρασκ., απαντά η Αναστ. μετά η Χρύσα σου λέει ναι μετά καπάκι κάποια άλλη και μετά πάλι εσύ να επιμένεις με τον αρτοπ. :lol::lol::lol::lol::lol:

να σου πω εγώ που είχαμε σαν αυτόν που λέει η Χρύσα, τον είχαμε πάρει και εμείς από τα λιντλ (αν θυμάμαι καλά) γιατί ήταν το μπιγκ χιτ!!!! όλοι οι συνάδελφοι του άντρα μου πήραν, οπότε πήραμε και εμείς και τώρα είναι στο υπόγειο χαλασμένος!!! :evil::evil::evil::evil:

ψωμί κάνει 200γρ. και την πρώτη φορά που κάναμε το φάγαμε όλο εγώ και ο άντρας μου αμέσως!!! :shock::shock::shock::shock: μιλάμε ζεστό και με βουτυράκι επάνω, μμμμμμμ τρέλα τέλειο....και αγοράζεις το αλεύρι που είναι για αρτοπ. και εμείς πέρναμε ολικής αλέσεως και είναι πάρα πολύ νόστιμο :D νομίζω μία ώρα κάνει!!...΄χάλασε όμως, βγήκε ένα εξάρτημα και τέλος.....θα τον πετάξουμε....όμως είναι καλή ιδέα....δεν θυμάμαι πόσο κράτησε!!! :roll::roll:

είμαι χαρούμενη γιατί το μπουμπούκι έφαγε φακές :D:D ένα πιάτο μαζί με ψωμάκι :D:D 2η φορά :D ....τώρα πήγε με τον μπαμπά της για ψώνια, ήθελε να πάει και ο Λ. αλλά του είπα όχι αν δεν τελειώσει την εργασία πρώτα !!!! και άρχισε την γκρίνια :lol::lol::lol::lol: τέλος πάντων!!!

αυτά

Μαρία ωραία τούρτα με ωραίο χρώμα και φαίνεστε όλοι πολύ χαρούμενοι :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ στα αγγλικά:

An Arab enters a taxi..........

Once he is seated he asks the cab driver to turn off the radio because he must not hear music as decreed by his religion and, in the time of the prophet, there was no music, especially Western music which is music of the infidel's and certainly no radio ........

So the cab driver politely switches off the radio, stops the cab and opens the back door.

The Arab asks him: �What are you doing man?

The cabby answers: �In the time of the prophet there were no taxis.

So get out and wait for a camel

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα πεθερικά μου το έστειλαν αυτό!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα πριν αλλα δεν το βλέπω

πήγαμε στο πλειμομπιλ φαν παρκ. Απο τις 2κ30 μέχρι τις 7κ30!

περάσαμε τέλεια!!! Πήραμε και ενα μικρό αεροπλάνο για τον Μ και ενα ελικοπτερο γιατον Π .

Είμαι κουρασμένη.

Θουλη το σκαλί έχει 1 μετρο ύψος και η κουκέτα μαζι με το καγκελο είμαι 160.

Ποντικάκι χάρηκα που σε είδα! Και εγω μια απο τα ίδια με τα παιδία.

τι άλλο ...μαρακι πολύ όμορφα γεννεθλια! Κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα, Θουλη το κρεβάτι με το γραφείο βλακεία είναι αν θέλει το ενα να κοιμηθεί και το άλλο ναδιαβασει η να ζωγραφίσει? Και το κάτω είναι πιο μικρό κρεβάτι 185 δηλαδής μέχρι 160 θα χωράει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

χτες παλευα μιση ωρα με το θηλαστρο κ εβγαλα 3 ολοκληρα μλ!!!! περαστικα μου! :lol::lol:

θου αν αποφασισεις να παρεις κατι απο το lago να μου πεις, να σου πω, εχω λογο :P

αναστασια κ τα δικα μου καλλυντικα κρατανε πολλα χρονια!! τα λυπαμαι να τα πεταξω

μιτσακι αμαν βρε!!

κατερινακι κ εγω επαιτνα αντισυλληπτικα για 2 χρονια, ειχα πολυκυστικες

εχεις παει σ γιατρο?

μαρακι τι ωραιες φωτο!!

αφρο μπραβο που περασατε ωραια!

ο τολης πρωτη μερα στη δουλεια, για 2 βδομ θα τους κανουν εκπαιδευση 6-11 το βραδυ

πηγα στη γυναικολογο κ με τα 2 μαζι ο αναστασης ηταν κυριος το μαναρι μου δε γκρινιαξε καθολου!

κ περιμεναμε 1 ολοκληρη ωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..

η μικρουλα ειναι ακομη αρρωστη ..με βηχα που εγινε πολυ εντονος :(:(:( και ανησυχησα χωρις να χει λαρυγγικο ναι μεν ήχο ...ευτυχως...αλλα αυριο θα την παω στη γιατρο..ειμαι πολυ στεναχωρημενη την ειχα αρρωστη απο την προηγουμενη βδομαδα με ενα διαλειμμα την παρασκευη και το σαββατο που ταν καλυτερα..

περαστικα μητσακι μου γλυκο...

αναστασια μου πολυ στεναχωρηθηκα μαυτο που πες...οτι δεν υπαρχει επιστροφη ;););) μακαρι για την αννυ σου να ναι οσο πιο ανωδυνο γινεται... εσυ πως εισαι κοριτσακι μου?

σε φιλω γλυκα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.fan-electric.gr/complet01-p-4121.html

ρε αφρο οχι δε θα τρωει χωρο απο το κατω..θα βγαινει παρα πανω το γραφειο..θελω μετρα για το πλατος της κουκετας σε συνδιασμο με τα σκαλια απ το ικεα

να δω αν εμ περνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ κομμάτια είμαι και έχω λιγούρα.....αποφάσισα να πάω σε διαιτολόγο τελικά!Βαρέθηκα μόνη μου και να μην χάνω γραμμάριο :evil::evil:

Μετά σου λένε ότι το σώμα έχει μνήμη και επανέρχεται,σκατά!!!

Δεν θέλω να χάσω πολλά 6 για αρχή και βλέπουμε...καλά θα ήταν βέβαια να πάω και 53...δλδ 8 κιλάκια.Για να δούμε :?:?:?:?

Αρτοπαρασκευαστή από το λιντλ έχω εγώ,πολύ καλός είναι,πανεύκολος αλλά θέλει 3 ώρες για να γίνει η το ψωμί(όλη η διαδικασία,ζυμωμα,ψήσιμο κτλ)

Το μεγαλύτερο ψωμί που βγάζει 750γραμ.

Πάντως και μόνη μου ζυμώνω και είναι επίσης πανεύκολο ;) Μη γελάτε το ψωμί εδώ είναι απαίσιο...παίρνω το βιολογικό μου αλευράκι και έτοιμο!!

Πολύ καλά επίσης είναι τα έτοιμα μίγματα για αρτοπαρασκευαστή του λιντλ

Να ρωτησω ρε κορίτσια,εσείς που δεν βάζετε κρέμες δεν "τραβάει" το πρόσωπο σας;Εμένα το ζητάει πάντως,με τραβάει πάρα πολύ....Ειδικά μετά τα 30 άλλαξε πολύ το δέρμα μου...γεράματα...

Μαρία πολύ ωραίες φωτο!!Να είστε πάντα ευτιχισμένοι

Κρέμα ματιών εφόσον δεν βάζεις θα σου έλεγα να μην πάρεις για άνω των 40.Ξεκίνα με μία πιο ελαφριά,μέχρι τι ποσό θέλεις να δώσεις;

Καρολινάκι περαστικά στην μικρούλα σου!!!

Επίσης ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας,αλλά δυστηχώς δεν το διατυπωσα σωστά μάλλον.Ηθελα την γνώμη σας για το να πάρω,δεδομένου το ότι ακόμη θηλάζω λίγο.Λόγω ορμονών που έχουν.

Ο γυναικολόγος μου είπε σταμάτα τον θηλασμό μωρέ,φτάνει πια..ναι του λέω κοίτα δεν σε πήρα για να μου πεις πότε θα αποθηλάσω,τον κύκλο μου να ρυθμίσουμε θέλω :lol::lol:

Αυτός είπε ότι είναι ασφαλές,αλλά λέω μήπως να περιμένω να αποθηλάσει πλήρως;Αλλά αν μου πάρει μήνες;Εχω ξαναπάρει πολλές φορές στο παρελθόν πάντως

Σόρυ σας έπρηξα :oops::oops::oops:

Αναστασία με είδε ο γιατρός μου πριν κανα 2μηνο,δεν έχω κάτι.Η ροή δεν είναι κανονική και τις 10 μέρες.Κανονικά έχω μισή μέρα :shock::shock: ούτε καν μία.Γι αυτό λέω βαρέθηκα ,λιγο λίγο και συνέχεια!!!!

Λένα καθαρίζεις ψάρια :o:o:o Μπράβο ρε!!!!Εγώ τα πηγαίνω στην πεθερά :oops::oops: δεν έχω χειρότερο....αναγουλιάζω :oops::oops:

Τι κάνουμε τώρα;Θα γιορτάσουμε τη μέρα;

Μπριζόλα δεν του έφτιαξα,με φασολάδα κάνει; :lol::lol::lol:

Παω να το κάνω και εγώ με ψήσατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...