Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Επίσης να πω πως μου είπε ο άντρας μου πως ζητά ταπεινά συγνώμη από τον φίλο του τον Ηλία που δεν του έβγαλε φώτο….. την επόμενη θα του βγάλει αποκλειστικά ένα φιλμ δικό του ( που το θυμήθηκα κ αυτό??? Άκου φιλμ….)

Όχι ο Π βλέπει αθλητική Κυριακή με την μαμά!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά μου γλυκά κοριτσάκια σας καληνυχτίζω….. να έχετε ένα όμορφο βράδυ κ ξεκούραστο πάνω απ’ όλα!!!!

Εμένα κάτι με πείραξε κ δεν «χωνεύω»…… κ έχω βγάλει κ κοκκινίλες σε όλο μου το σώμα…. έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι αυτό??? Λέμε τώρα....!!!!!

Μπου χαχα :D

Λέτε να με κατούρησε ζάμπα??? ;)

Τώρα το είδα Νατασσάκι μου…. θα σας βάλω αύριο υπόσχομαι, αν κ πάνω κάτω οι άλλες επαναλαμβάνονται!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Αλικάκι!

Καλη ξεκούραση. Σώπα αύριο είναι μόνο μια ολόκληρη μέρα με ζάμπα και την Τρίτη μισή σωστά;;; Ε τότε θα σου φύγουν και οι κοκκινίλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Αλικάκι!

Καλη ξεκούραση. Σώπα αύριο είναι μόνο μια ολόκληρη μέρα με ζάμπα και την Τρίτη μισή σωστά;;; Ε τότε θα σου φύγουν και οι κοκκινίλες....

Αυτη η φατσα της Σοφουλας με το κλαμα κατι μου λεει."μαμα ασε με κατω θελω κανω οτι θελω εγω μονη μου!!!" Σωστα!!

Αλικη πολυ καλα τα μαλλια κατω!!

Η Μαριεττα χαζομαμα με ολη τη σημασια!!

Ο σκυλος τι σοκ περασε?

Κουβεντα δε νομιζω να μπορεσατε να πειτε!!

Πολυ καλο το αξεσουαρ του Νοντα θα παρουμε και μεις ενα να μην κουνιεται απο τη θεση της!!!

Αλικη βαλε ταπες στα αυτια και ριξε ενα υπνο να το χαρεις!!Αυριο ειναι μια αλλη μερα!Το πρωι να πας σουπερ.Μετα στο γιατρο!Μετα γυμναστηριο!Και μετα κατι θα σκεφτουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για πρωτη φορα ταισα τον Ηλια και με τιποτα ομως να θελει να κοιμηθει...αλωνιζει με τον πατερα του στην κρεβατοκαμαρα και βλεπουν ο,τι βλεπει κι ο Π.με την ζαμπα!!

καημενη Αλικη!!! ζαμπα ειναι,θα περασει ρε γαμωτο!! τι να σου λεμε τωρα,εσυ το ζεις στο μεγαλειο του!!!

κοριτσια αυριο δε θα παω γραφειο...νιωθω λιγο καπως,μαλλον την αρπαξα...αλλα θελω και να αραξω λιγο...ελπιζω να μη με απολυσουν...

αν τα καταφερω,θα μπω αργοτερα,διαφορετικα αυριο τα νεα!!

παντως πολυ το χαρηκα το σημερινο κι απο ο,τι καταλαβα,αυτες οι συναντησεις τελικα γινονται για να μιλανε μεταξυ τους οι αντρες μας...

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!

Αντρες της παρεας!!ο Μανος σας παει πολυ!!! ετσι μου ειπε οταν γυρνουσαμε..για πρωτη φορα δεν εχει αδικο!!!

φιλια κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη η φατσα της Σοφουλας με το κλαμα κατι μου λεει."μαμα ασε με κατω θελω κανω οτι θελω εγω μονη μου!!!" Σωστα!!

Αλικη πολυ καλα τα μαλλια κατω!!

Η Μαριεττα χαζομαμα με ολη τη σημασια!!

Ο σκυλος τι σοκ περασε?

Κουβεντα δε νομιζω να μπορεσατε να πειτε!!

Πολυ καλο το αξεσουαρ του Νοντα θα παρουμε και μεις ενα να μην κουνιεται απο τη θεση της!!!

Αλικη βαλε ταπες στα αυτια και ριξε ενα υπνο να το χαρεις!!Αυριο ειναι μια αλλη μερα!Το πρωι να πας σουπερ.Μετα στο γιατρο!Μετα γυμναστηριο!Και μετα κατι θα σκεφτουμε!

Ινακι!!!!!!!! αυτη η χαζομαμα με τα γυαλια ειναι η Σαρα!!!

το θες το μπου χα χα σου!!!!

εγω ακομα δεν εχω εμφανιστει!! ειμαι guest star!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην φωτο που ειναι το Αννιω με τον Ακη,η Αλικη ταιζει τοστ τον γιο μου και βλεπετε την πλατη του!!! εγω ημουν διπλα στην Αλικη,αλλα ο Πανος κατι ειχε μαζι μου μαλλον και δε με επαιζε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομειο μαριετα!εννοουσα οτι το παιδι ειναι ιδιο εσυ κουκλακι απλα η διαφορα σας ειναι οτι δε φοραγε γυαλια οπως εσυ! =))=))=))=))=))

πραγματικα απιστευτη φατσουλα απορω πως αντεχεις και δεν τον εχεις φαει ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά Ινα μου! Αυτό το βιώνουμε συνέχεια κι ας μην μας το λέει. Το δείχνει όμως ξεκάθαρα όταν όντως την αφήνω κάτω και πάει όπου να 'ναι χωρις να την νοιάζει αν είμαι κοντά της ή όχι. Άστα!

Τής έχω κι εγώ ένα τέτοιο σαν του Νώντα και κακώς που δεν της το πήρα μαζί μπορεί να ήταν πιο φρόνιμη.

Στην γειτονιά που την βγάζω με αυτό πάντως έχω σωθεί!

Θα με κάνεις μέλος στην ομάδα μας; Αποδέχτηκα την πρόσκληση.

Πάω βέβαια για ύπνο γιατί δεν την παλεύω άλλο.

Τα υπ'ολοιπα αύριο.

Καληνύχτα σας! Φιλιά πολλά!

Καληνύχτα Μαρριέτα, καληνύχτα Κατερινάκι. Τώρα σας είδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελοκομειο μαριετα!εννοουσα οτι το παιδι ειναι ιδιο εσυ κουκλακι απλα η διαφορα σας ειναι οτι δε φοραγε γυαλια οπως εσυ! =))=))=))=))=))

πραγματικα απιστευτη φατσουλα απορω πως αντεχεις και δεν τον εχεις φαει ακομα!

Κατερινα!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τον δαγκωνω καθε μερα στα μπουτια του και στον κωλο του!!αφου την Παρασκευη με ρωτησε η γιατρος τι κοκκινιλες ηταν στα ποδια του και της ειπα την αληθεια και ξεραθηκε στα γελια!!! :oops::oops:

Κοριτσια χωρις υπερβολες αυτη η εγκυμοσυνη της Κατερινας της παει με τα χιλια!!! φτου σου κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη υπομονη κοπελα μου!εγω στη θεση σου δε ξερω τη θα εκανα.τελευταια δεν εχουμε θεματα αλλα μεσα στο σπιτι δε θα αντεχα κανεναν για μερες..ουτε τη μανα μου καν..ποσο μαλλον οποιοδηποτε αλλον,συμφωνω με την ινα αυριο εντελως απροοπτα ας σου προκυψουν πολλες δουλισες!!

αναστασια κι εγω ξαπλα καναπε τωρα ο μικρος κοιμαται και βλεπουμε ταινια,συμφωνω αυτη ειναι ζωη!

ινα τι εννοεις δε θα μπορεις να καλυψεις τις αναγκες της?ειναι πολυ καλο που η μικρη σου μιλαει πολυ απο τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το παιδι μου θα με τρελανει΄λεει σαλιγκαρακι και κουκουβαγια!ειναι φυσιολογικο?Λετε να φταει το ενισχυτικο στο σπερμα?αληθεια τωρα!

=))=))=))=))=))=))

τι λες τωρα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετα με κανεις και κοκκινιζω :oops::oops::oops::oops: ευχαριστω για τα κοπλιμεντα!

παω κι εγω κοριτσακια αρχιζω και ποναω αμα καθομαι καθιστη τη νυχτα...με βλεπω να μη τις παιρνω ολες τις μερες.... :-s

να κανω μια τελευταια παρατηρηση για σημερα...τα περισσοτερα ζευγαρια μοιαζανε μεταξυ τους ειδικα η ελενη και η μαριετα με τους αντρες τους!τρομερη ομοιοτις!

φιλακια τσουπρες παω να λιωσω στο καναπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι καληνυχτα και φιλια στους αντρες και στην κορη σου!!!

αυτο με την ομοιοτητα μας το εχουν ξαναπει!!εμ!! αν δε ταιριαζαμε,θα συμπεθεριαζαμε με τον Μανο;

μπου χα χα!!

επιτελους ο μικρος κοιμηθηκε με μια χαλαρη φωνη που του εβαλα και παω κι εγω να ξεραθω!!

καληνυχτα κορες!!

Αλικη κουραγιο!!τι ζαμπα,τι μπορα!!θα περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το γράψω κι εδώ γιατί το'χω γράψει μόνο στην ομάδα: Ελένη χρόνια πολλά!!!! Γερή, ευτυχισμένη και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Ποιες δεν έχουν μπει στην ομάδα;; όσες δεν έχουν μπει ακόμα, πηγαίντε στο http://www.mammyland.com/koinotita/mano ... -kali-xara και πατήστε στο Συμμετοχή (δεξιά) και θα έρθει το αίτημα στις διαχειρίστριες και θα σας βάλουμε στην ομάδα.

Είδα τις φωτογραφίες από τη σημερινή συνάντηση, τέλειες!!!!

Καλά εε;; Τα ζουζούνια μας έχουν μεγαλώσει κι έχουν ομορφύνει ακόμα περισσότερο!!!!

Ανυπομονώ να τα γνωρίσω κι από κοντά!!!

Εμείς καλά περάσαμε, οι ανιψιές έμειναν όλη μέρα, παίξαμε, γελάσαμε, φάγαμε, ήπιαμε.. (αυτή τη ρημαδοδίαιτα ποτέ δε θα την καταφέρω!!!)..

Ελπίζω και το επόμενο σ/κ να έχει καλό καιρό για να πάμε καμιά βόλτα, γιατί τούτο το περάσαμε μέσα..

Αυτά, σας φιλώ, καλό ξημέρωμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αλικακη μας επαρατησες για να πεις καφεδακι με τη Ζαμπα σου!!Τυχερουλα!!!!

Μαριττα τα μαλοξ ηταν για να χωνεψει ο Μανος τα γκολ που εφαγε χθες!!

Εμεις ειμαστε καλα τα ιδια , και παλι τα ιδια η Σια ηθελε τη μαμα της χθες και κοιμηθηκαμε αγκαλια.

Σημερα ξεκιναει ξανα διαιτα μετα τις κρεπαλες της τελευταια εβδομαδας!!

το πρωι τοστ μετα φακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες

ρε Ινα που μενεις????

το ζαμπα τι ειναι? :shock:

καλη βδομαδα να εχουμε

Σαρα ζαμπα σημαινει πεθερα στο μαμμυ...στην κοινη γλωσσα ειναι κατι βρωμεροι βατραχοι!!

καλημερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα συγνωμη,δε καταλαβα περι μαλοξ!!!

δεν εχεις αδικο ομως...αφου για πρωτη φορα ελεγε μηπως ο γιος του δε θα πρεπει να ειναι Παναθηναικος...Μανωλακη πες τα στην μαμα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...