Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Ρουλα το χειροτερο μου ειναι να μαζευω τα παιχνιδια του Ηλια!!! ο,τι αλλο θες το κανω..αυτο αρνουμαι!!!

φιλια φιλεναδα!!!

Φιλιππακο εισαι ολα τα λεφτα!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!!!Γυρίσαμε!!!!!Ωραία ήταν...να κυνηγάμε τα παιδάκια μας σε όλη την καφετέρια και να χαϊδεύουμε όλα τα σκυλάκια του πάρκου...Την επόμενη φορά θα πάμε κάπου όπου μπορούμε να τα αφήσουμε να αλωνίζουν άφοβα αλλιώς δεεεεεενννν γίνεται!!!!

Νατάσσα,χάρηκα τόόόόσο πολύ που σε γνώρισα!!!!Και 1000 ευχαριστώ για τα ρούχα!!Είναι ΥΠΕΡΟΧΑ!!!! :D:D:D

Χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα όλες!!Αλλά δεν μας άφησαν τα ζουζούνια να ηρεμήσουμε,να τα πούμε....

Ελενάκι, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! Να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου!!!

Φιλούρες κορίτσια,πάω να κάνω καμιά δουλειά όσο κοιμάται το τερατάκι γιατί το βράδυ έχουμε παρτάκι γενεθλίων μιας φίλης του Άκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια τι κανετε??? Πως περασατε στο παρκο????

Σημπεθερα μου χρονια πολλα, παντα γερη και ευτυχιζμενη να εισαι και να χαιρεσαι την οικογενεια σου :-*:-*:-*:-*:-* Πολλα φιλια απο εμενα και τον γαμπρουλι σου...

Εχθες δεν προλαβα να μπω καθολου γιατι βολταραμε ολη μερα, ο αντρας μου δεν δουλευε και πιγαμε για ψωνια, φαγητο μετα καφε και το βραδυ πηγαμε στον κουμπαρο μας που γιορταζε....Ο Τ δεν κοιμηθικε καθολου στο καροτσι οπως υπολογιζα γιαυτο το βραδυ επιστρατεψαμε τα πεθερικα και ηρθαν να κανουν babysiting...

Σημερα ομως εσθανομε καπος, απο το πρωι ποναει ο λαιμος μου και οσο παει χιροτερεβει, ποναει και το κορμι μου και το κεφαλι....Λετε να την κολισα την παλιο ιωση????

Οταν ξιπνισει ο Τ εχουμε να παμε μια επισκεψη στους κουμπαρους απο τον πολυτικο μας γαμο και το σκεφτομε, οχι γιατι ειμαι χαλια αλλα για να μην τους κολισω τπτ τους ανθρωπους....

Τελος τον παντον, παω να ξαπλωσω οσο προλαβω μιπος και ειμαι καλιτερα....

Εκτος απροωπτου θα τα ξαναπουμε το βραδακι....

Εγω περιμενω εγγριση απο τον διαχιριστι για την ομαδα.....Την προσκλιση εγω την βρικα στα mail μου οχι στο μαμμυ....Οτι νανε ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασαμε ομορφα.....ευη ,μαρακι ,ινα, ελισα ,μας λειψατε........

ναι αννουλα την επομενη φορα στο Αττικο παρκο να παμε ,για να τα κλεισουμε σε κλουβακια :lol:

περιττο να σας πω οτι ειμασταν ολες κουκλες και τα μικρα μας κουκλακια......ε καλα οι μπαμπαδες θα μπορουσαν να ειναι και πιο ομορφοι....αλλα :lol::lol::lol::lol:

φωτογραφιες δεν ξερω να σας βαλω :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Η Μαρριετα και η Αλικη δεν εφεραν τις πεθερουλες τους....γιατι????/τι τους εχουν κανει μωρε οι αμοιρες????? :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως μετα τον πολυ ηλιο χαθηκατε ολες!!

Ελενη Χρονια Πολλα γερη και δυνατη με υγεια, και με ενα αδερφακι για το Αφροδιτακι μας!

Εμεις περασαμε καλα, η μερα ηταν τελεια.Πηγαμε εκκλησια και ηταν μια κουκλα με τα τσιμπιδακια της και το φορεματακι της.Εκατσε στην καρεκλα σα μεγαλη κυρια αλλα μετα οταν μας εδωσε ο παππας φωμι πατησαμε τα κλαματα!!Μετα πηγαμε για καφε στις φιλεναδες μας μαμα και κορη!

και τελος στη γιαγια που μας εκανε τα νευρα κροσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα πηγε στην αλλη της γιαγια μια βολτα γιατι ο πονοκεφαλος δεν φευγει!!

Τι ωραια μερα δε θελω αλλο συνεφια και μαυριλα και κρυο!!Θελω ΑΝΟΙΞΗ ΤΩΡΑΑΑΑ!!

Περασατε ωραια σημερα ε??Τρεχατε πισω απο τα μικρα σας ομαδικως!!

Την επομενη φορα να παρετε και ενα πακετο babysister μαζι να τα μαζευουν αυτες και σεις να πειτε ενα καφεδακι της προκοπης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας!!! να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Αλίκη με συγκίνησες πολύ με τα λουλουδάκια, ευχαριστώ πολύ πολύ!! :x

Μετά τη βόλτα μας πήγαμε στη μαμά μου για φαγητό, μετά εκείνη επέμενε να κρατήσει τη μικρή εκεί κι έτσι είμαστε home alone... θα ξαναμπώ αργότερα να σχολιάσω τα της βόλτας μας, περάσαμε πολύ όμορφα και χάρηκα πάρα πολύ που σας ξαναείδα όλες, κρίμα όμως που δεν καταφέραμε να τα πούμε και πολύ!

Ειρήνη Θεά, πολύ μου άρεσε η πρότασή σου για το Αττικό πάρκο =))

Φιλάκια κουκλάρες, πάω να ξαπλώσω λιγάκι και τα λέμε αργότερα

Καλησπέρα Ινα!! πολύ καλή ιδέα και η δικιά σου, που τις βρίσκουμε αυτές τις ωραίες babysitter;; πήγατε εκκλησία ε; κι εμείς πρέπει να πάμε, ντροπή μας! γιατί έκλαψε η Αναστασία με το ψωμί;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν όπως ξέρετε ο χρόνος μου περιορισμένος!!!! το πάρκο τέλειο!!! ο ήλιος ότι έπρεπε για αποξήρανση….. Είχε όμως πολλές λούμπες με νερό….. γι’ αυτό Ειρήνη μου δεν τις φέραμε…. ξέρεις….!!!!

Γνώρισα άλλες 4 κούκλες κ 3 μικρούς κούκλους…. για τους μεγάλους δεν λέω τίποτε…… καλοί ήταν…. :D

Χαϊδέψαμε την μπέμπα της Κατερίνας!!! :D

Γυρίσαμε σπίτι….. :twisted:

Φάγαμε….. :evil:

Χρόνια πολλά Ελενάκι μου κ από εδώ……. να είσαι πάντα καλά κ ευτυχισμένη με την κοράκλα σου κ τον καλό σου Στέλιο!!!

Ινάκι μου περάσατε καλά κ εχθές κ σήμερα…??? χαίρομαι πάντα όμορφες μέρες να περνάτε με την οικογένειά σου!!!

Ευάκι μου κ σε σένα πάντα όμορφα να περνάτε σου εύχομαι!!!! Χωρίς κρυώματα όμως…. ελπίζω να είναι απλά λίγη κούραση!!!!

Μαράκι μου κ εσύ καλά να περνάς …… εσύ περνάς δηλαδή ας ευχηθώ του Αλέξη καλή ξεκούραση……!!!! ;)

Ρούλα ελπίζω την επόμενη φορά να είστε κ εσείς!!!!!

Κ εσύ Ελιζάκι…..

Κορίτσια μην βιαστείτε να γράψετε στην ομάδα…εγώ τα κατάφερα αλλά έχει κ η Νατάσσα το ίδιο θέμα!!!!

ΥΓ. είναι δυνατόν να μην βγάζουμε μία φώτο όλες μαζί?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!

Γυρίσαμε κι εμείς σπίτι μας.

Μετά την συναντησούλα μας πηγαμε από την γιαγιά για φαί και κάτσαμε λιγάκι παραπάνω.

Χάρηκα πάρα πολύ που συναντηθήκαμε κορίτσια, παρ' όλο που το ταρζανάκι μου δεν με άφησε να σας μιλήσω και πολύ.

Τι να πω; Όπως είπε και η Κατερινούλα που πραγματικά εγκυούλα είναι ακόμα ποιο όμορφη, έχουμε τις πιο όμορφες φατσούλες του μάμμυ.

Χάρικα που γνώρισα την Αλίκη και την Αννούλα που δεν είχα γνωρίσει από κοντά.

Αννούλα χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν τα ρουχαλάκια, ελπίζω να τα ευχαριστηθείς.

Όλα τα παιδάκια μας είναι σπιρτσόζικα και είναι πάνω στα ντουζένια τους σ' αυτή την φάση της ηλικίας τους με αποτέλεσμα να τα κηνυγάμε συνέχεια με αποκορύφωμα την δικιά μου...

Όσες βγάλατε φωτό φτιάξτε μου ένα cdάκι σας παρακαλώ ή στείλτε τες μου με ένα e-mail.

Φυσικά και θα βάλετε κι εδώ να μας δούν και οι υπόλοιπες ε;

Ευάκι ευχαριστηθήκατε βολτούλες έ; Μη μου πεις ότι σε ποιάνει ίωση όμως γμτ. Ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Ίνα μου σ' ευχαριστώ που με αναζήτησες ως φίλη. Την κοινώνησες σήμερα την Αναστασούλα; Μπράβο σας.

Κορίτσια μου θα μπω και αργότερα. Γύρισε ο άντρας μου από την δουλειά και θέλω να τον δω λιγάκι. Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα περασαμε ομορφα ομορφα ομορφα!!!!!

πολυ χαρηκα που σας ξαναειδα ολες και τα ζουζουνακια σας!!!κουκλια ζωγραφιστα ολα!γνωρισα και την αλικη μας ο σπυρος φοβερος και τρομερος!!!!

στο γυρισμο πηγαμε κι εμεις στη γιαγια και φαγαμε και μετα τον αφησαμε λιγο να ξεκουρααστουμε!ελιωσα στον υπνο!!!τελευταια αμα δε κοιμηθω λιγο το μεσημερι δε τη παλευω!!!!τωρα παει να τον παρει ο αντρας μου θα πεσουμε απο νωρις για υπνο!γιατι δεν κοιμηθηκε σχεδον καθολου!

ποιο μπομπιρα να πρωτοσχολιασω δε ξερω!

ινα,ευη κρητικομαρακι ελιζα ρουλακι μας λειψατε στη συναντηση!κατι θα γινει στο μελλον δε μπορει δε μασαμε εμεις!

οντως την επομενη φορα δε λεει να ξαναπαμε καφετερια με το μικρα......ξεπατωθηκα μιλαμε!!!!καλη ιδεα για το αττικο παρκο...αλλη ιδεα να ξαναπαμε καφετερια και να τα αφησουμε δεμενα στα καροτσια,να βαλουμε οτοασπιδες,και να συνενοουμαστε με νοηματα.δυσκολο αλλα θα ποιουμε το καφεδακι μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο γιαννακης αργησε να φαει μεσημεριανο γιατι ειχε φαει αρκετο χωμα και χαλικακια και του κοπηκε η ορεξη...... :lol::lol::lol: προστοπαρον καλα ειναι .ο ακης αννα καλα???φαγανε τα ιδια γι'αυτο ρωταω!

ο γαμπρος μου ειναι ενας κουκλος!!!συμπεθερα απορω πως δεν τον εχεις παει ακομα για κανενα διαφημιστικο(χωρις πλακα τωρα)

ο ακης μαζι με τη σοφουλα και το παναη οι ανταρτες της παρεας!(με τη σοφουλα αρχηγο φυσικα)

παναης καπετανιος και ο αδερφουλης του.....εδω εχω να κανω μια παρατηρηση...μηπως το προξενιο να γινοταν με το παναη τελικα???μου ταιριαζουν πιο πολυ βρε κοριτσια αυτοι οι δυο...σιγουρα με τοσο δυνατες προσωπικοτητες η σχεση θα ειναι θυελωδης!!!

αφροδιτουλα τρομερη εχει απιστευτο τουπε ειναι μια κανονικη κυρια!!!!πανεμορφη!

ηλιας παιρνει το βραβειο της πιο τρομερης φατσουλας...ειναι καρμπον η μαμα αλλα χωρις τα γυαλια...αφου νομιζα οτι θα κανει μπουχαχα καποια στιγμη κι εκεινος!

αυτα,δε ξεχασα κανενα ε??

παω να παραλαβω το γιο μου γιατι με πηραν τηλ οτι φτανουν και ακουγα κλαματα απο το τηλεφωνο!τρεχατε ποδαρακια μου!!!

ευη περαστικα ελπιζω να μην ειναι τιποτα τελικα.

η γιωτα που χαθηκε??ειναι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το παιδι μου θα με τρελανει΄λεει σαλιγκαρακι και κουκουβαγια!ειναι φυσιολογικο?Λετε να φταει το ενισχυτικο στο σπερμα?αληθεια τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ ζώο!!!

Στο CD που σας έφτιαξα κατά λάθος έβαλα κάτι φώτο άσχετες του Σπύρου!!!!!

Sorry!!!!!! :oops:

Δώστε κ σε εμάς λίγο ενισχυτικό… όχι σπέρματος, το άλλο που μιλάνε τα μωρά……!!!!!:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι με τον Παναή ξεκίνησε το προξενιό αλλά είπαμε μήπως στην πορεία η Σοφούλα ΄διαλέξει τον μικρό. Αν δεν ηρεμήσει όμως και παραμείνει αντάρτησα προβλέπω να μην την θέλει όχι ο Παναής ή ο Γρηγοράκης αλλά κανένας άλλος άντρας και θα μου μείνει στον ράφι.

Την επόμενη φορά εγώ σίγουρα θα πάρω μπεϊμπι σίττερ (την γιαγιά της) μαζί γιατί αλλιώς δεν πρόκειται να πουμε δυο κουβέντες ποτέ.

Τώρα κοιμάται, έπεσε ξερή! Πήγαινε από μόνη της στον πάγκο της κουζίνας από της οχτώ και φώναζε γάλα. Την κράτησα με το ζόρι μέχρι της 9 παρά γιατί αν την κοίμηζα από τις οχτώ θα είχαμε μετά ολονυχτία.

Ινα μου και δεν χαίρεσαι ρε συ που το παιδάκι σου εχει αρχίσει να μιλάει κανονικά. Μεγάλη υπόθεση να μπορείτε να συνενοηθείτε.

Και η Αφροδιτούλα της Ελένης λέει πολλά απ' ότι κατάλαβα και ήταν μία γλύκα!

Η δικιά μου λέει αρκετά αλλά πιστεύω ότι θα μπορούσε να πει και περισσότερα αλλά αρκείται προς το παρόν στα αλαμπουρνέζικά της.

Αχ τι ωραία που είναι αυτή η ώρα. Η Σοφούλα να κοιμάται, εγώ αραχτή στον καναπέ μου και ο Βασίλης μου μαγιρεύει (ψάρι πέρκα στο γκρίλ με ψητά λαχανικά) για να φάω. Αυτή είναι ζωή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως ειναι υπεροχο να σε προσεχουν!!

Χαιρομαι που μιλαει και μπορει και επικοινωνει αλλα με πιανει ενα αγχος οπως την Κατερινα, μη δε μπορεσω να τη βοηθησω στο μελλον να αξιοποιησει τις δυνατοτητες της.Ας ειναι γερα και θα δουμε.

Νατασσα δεν σου ηρθε ακομη προσκληση απο την ομαδα μας ειδες?Της Ευη ηταν στο μαιλ!Το εψαξες καθολου ή εισαι αποσχολημενη?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες παω να τον ετοιμασω για υπνο και θα μπω αργοτερα.....

Κατερινα!!! εσυ θελεις γυαλια!!!! ο Ηλιας βρε ειναι ομορφος!! με τον μπαμπα του μοιαζει...

μπου χα χα!!!

αλλα γελασα παρα πολυ με το σχολιο σου περι μπου χα χα και γελαγε κι ο Ηλιας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν μου ήρθε πρόσκληση Ινα μου. Να κοιτάξω κι εγώ στο e-mail λές;

Αλίκη τι έπαθες;;;; Δεν την παλεύεις;;;....

Σε σενα η προσκληση εφυγε ευκολα!στην ευη υπηρχε προβλημα και δεν εφευγε και μπηκε πολυ γρηγορα.μπηκες στην ενοτητα ομαδες?εκει θα δεις αν εχει προσκληση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου μόλις τώρα ανακάλυψα την πρόσκληση και την αποδέχτηκα! Τώρα μου λέει ότι θα πρέπει να μπεί και να την αποθεχθεί και κάποια που να είναι διαχειρηστής της ομάδας. Θα μπεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...