Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

εγω εκει θα ειμαι παντως...θυμησου να κοιταξεις πανω και δεξια στο τριτο κλαδι θα καθομαι...μαζι με τα αλλα τα πουλακια... :lol::lol::lol::lol: με κολλησατε και εμενα...μπου χα χα χα

κι αλλα πουλακια ρε Μαρια!!! αστα ησυχα κοπελα μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι αλλα πουλακια ρε Μαρια!!! αστα ησυχα κοπελα μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε τι προστυχα σκεφτεσαι???εγω για τα ταπεινα σπουργητακια λεω και τα αθωα περιστερακια...για ποια με περασες???? 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ο Ηλιας μολις μπηκε στο ιατρειο (οσο ηταν στο σαλονι επαιζε ησυχος και γελουσε),πατησε ενα κλαμα!!!!!! μα τι κλαμα ηταν αυτο; ουτε στην βαπτιση δεν εκανε ετσι!!!

ουτε να την δει την γιατρο!!!

μετα τον κερασε ενα γλυφιτζουρι!!

κοριτσια παω να ξαπλωσω γιατι με εχει πεθανει η μεση μου....

Μαρακι καληνυχτα!!!!

κορες καληνυχτα σε ολες!!!

Υ.Γ. Σαρα τι εχεις ρε φιλεναδα; τι σου την εδωσε αυτη την φορα;τα μικρα ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα την τελευταια φορα ετσι εκανε...δεν ηθελε καν να περασει την πορτα.. :(:(:(

καληνυχτα κοριτσαρα αλλωστε φευγω και εγω...ωρα μου ειναι...

φιλιααααα...ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κορίτσια, όνειρα γλυκά!

Πάλι μόνη μου έμεινα δηλαδή;; φάγαμε, σκάσαμε, κάνω τσιγάρο και μετά πάω να ετοιμάσω την κόρη για ύπνο, κουτουλάει (δεν κοιμήθηκε τελικά το απόγευμα η σκουντούφλω).

Ειρήνη με κατατόπισες πλήρως! άρα η είσοδος είναι δίπλα στο καρφούρ, εκεί νομίζω είναι και τα στερ σωστά; γιατί δεν έχεις διάθεση, ποιός σε πείραξε να τον καθαρίσω;;; [smilie=naka.gif]

Μαριέττα μια χαρά το αγοράκι μας!! 12 κιλά ε;; η Α είναι 9.600 να ανησυχήσω; :?

Μαρία έδωσες τελικά ρεπό απόψε στον Αλέξη;

Α επειδή είπατε για το γάλα μην το ξεχάσω, κι εγώ Ολυμπο της έδινα αλλά διάβασε ο άντρας μου προχθές ότι το βάλανε και αυτό στη λίστα με τα μεταλλαγμένα... οπότε αλλάξτε γάλα στα μωρά!!! εγώ τώρα της δίνω ή Δωδώνη ή Ροδόπη. Μαριέττα μη δώσεις Δέλτα, αυτή η εταιρεία είναι από τις πρώτες που είχαν ακουστεί για μεταλλαγμένα. Να μου πεις, υπάρχει και τίποτα που δεν είναι μεταλλαγμένο πλέον;;;;

Αυτό που σου είπε για γλυκό εκτός σπιτιού έχει απόλυτο δίκιο!! η σκατού ξέρει που είναι τα μπισκοτάκια της και συνέχεια ζητιανεύει έξω από το ντουλάπι, μου είπε η παιδίατρος να μην της ξαναδώσω όμως καλύτερα και προσπαθώ να την ξεγελάω με ψωμί.

Αντε πάω να κοιμήσω το μωρό μου, φιλάκια καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!

Σας γράφω γρήγορα γιατί σε λίγο θα έρθει η μαλακοζάμπα κ δεν ξέρω αν θα μπορώ να γράψω με την ησυχία μου….!!!!!

Καταρχάς να σας πω πως βαρέθηκα…….. βαρέθηκα να μην κοιμάμαι!!!! Σήμερα σπάσαμε το χθεσινό ρεκόρ!!! Μόνο 5 φορές είχε ξυπνήσει μέχρι τις 1.30, από εκεί κ πέρα έχασα τη μπάλα!!!

Κατά δεύτερον αδιαθέτησα……. Πρωί, πρωί….. τυχαίο? δεν νομίζω!!!

Πωπω ο Ηλίας είναι τεράστιος…. Μπράβο ρε Ηλία…… φτου σου αγόρι μου!!!!

Κ εμείς πίνουμε ΔΕΛΤΑ αντβανς για την ώρα….. από το καλοκαίρι λέμε να ξεκινήσουμε κανένα ΕΒΟΛ ή τίποτε τέτοιο μικρής παραγωγής!!!

Δυστυχώς δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι φυσικό ακόμη για να επιλέξω…. Ότι τρώει ο Σπύρος είναι δικής μας παραγωγής οπότε για αυτά είμαι ήσυχη εκτός από γαλακτοκομικά κ μοσχάρι!! Το μοσχάρι βέβαια το παίρνω από Βόνιτσα από άτομο που έχει χρόνια δικά του που βόσκουν στα βουνά!!

Μαράκι ο γιός μου είναι τοξότης με ωροσκόπο κριό λες να ισχύει το ίδιο κ γι’

αυτόν??? Για να του πάρω γερό κρεβάτι….

Συμφωνώ με την Μαριέττα ο νους σου στα πουλιά είναι…. αθώα, ξεαθώα, πουλιά είναι κ εσύ όλο μαζί τους θέλεις να είσαι!!!

Ειρήνη θα σε μαλώσω…. εδώ γίνονται Σόδομα κ Γόμορρα κ το κέφι μας δεν το χάνουμε!!!

Σας φιλώ όλες….. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Εχει τρελο αερο εξω και τα νευρα μου, πως θα βγουμε βολτα εξω?

Ειμαστε καλα!

ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΙΚΗ ΜΕΡΧΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ :((:((:((:((:((:((

ΦΥΓΕ ΠΑΛΙΟ ΖΑΜΠΑ ΞΟΥ ΞΟΥ ΞΟΥ

Ποιος ξερει να κανει τη κλειστει μας ομαδα!Να την κανει και να μεταφερθουμε παρακαλω!!

Γιατι με ανχωσατε με το γαλα η μικρη πινει το αντβανσ και τρελενετε πως να της το κοψω???

εδω κυκλοφορει ενα γαλα απο μια μικρη παραγωγικη μοναδα αλλα θα το πινει?και το καλοκαιρι κυκλοφορει και απο τη γεωργικη σχολη θεσσαλονικης που ειναι πολυ καλο.Δε ξερω τι να κανω.

Μπορουμε ομως να παρακολουθουμε τι θα βαλουν στο στομα του αν ειναι βιολογικα η οχι.

Χθες παντως τις εφαγε τις τηγανιτες πατατες απο εξω και ζητουσε και αλλες!!οσο για τα μπισκοτα μας ειναι σε ενα ταπερακι και κυκλοφορουν σε ολο το σπιτι και συνηθως τα ψαχνουμε.

Αντρακλας ο μικρος σου Μαριεττα, ποιον μοιαζει?!!Εμεις τρωμε συνεχεια και ειμαστε 9500.Ελενη dont worry.

Η σια μου μιλαει συνεχεια τα εχει ξεχασει τα μωρουδιστικα!Πριν ηθελε να παει "απο κει" στη μανα μου.Ελεγε ποκει την ρωτουσα φακη? απαντηση οχι ποκει.Σε λιγο θα παρακαλαμε να μη μιλαει πολυ!

μιλαει πολυ καθαρα και αν δεν μπορει να πει μια λεξη τη ξαναλεει μεχρι να τη πει σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα ομορφες μανουλες..τελεια η μερα σημερα μολις τελειωσω με το σπιτι εξαφανιζομαστε..

http://anihneftes.forumotion.com/t300-topi βρηκα αυτο για τα μεταλαγμενα...ρε κοριτσια το μισο για να μην πω ολο το σουπερ μαρκετ ειναι σε αυτες τις λιστες...τι να πω...περιμενω παντως τωρα που ο μπαμπας θα αρχισει να αρμεγει τα κατσικια μας να του δινω τετοιο..αλλιως θα το κοψουμε το ριμαδι..θα του δινω καφε...εεεεεε μα πιααααααα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αλικη δεν ξερω αν ισχυει και για τους αντρες αλλα για καλο και για κακο προετοιμασου να εισαι υσηχη..και μαθε του και εσυ το προφυλακτικο εεε???θα ερθει ο μουσαφιρης σου σε λιγο εε??υπομονη μωρε να φροντισεις να κανεις πολλες δουλειες και ασε την με τον σπυρο ετσι θα περασει ανεμακτα...κουραγιο...

δεν ξερω τι θα ψησω..προσανατολιζομαι σε κανα μακαρονι..τι να κανω???παω να ψαξω το ψυγειο να δω τι κυκλοφορει μπας και παρω καμια ιδεα...

εδωσα ρεπο στον αλεξη χθες μπορειτε να μεινετε υσηχες.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα λεμε αργοτερααααα

ειδα την ινα..καλημερααααα πλακα κανεις..μπραβο βρε αναστασια..τι σου ειναι τα κοριτσια ομως γλωσσοκοπανες απο μικρες...ποπο τι σε περιμενει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Η δημιουργία ομάδας είναι εύκολη. Φτιάχνω μία για δοκιμή κι αν σας αρέσει την κρατάμε!

Τελικά αύριο δε μπορω κορίτσια γιατί θα έρθουν οι ανιψιές. Δε μπορώ να τους πω μην έρχεστε γιατί έρχονται από επαρχεία.. και μάλιστα έρχονται οικογενειακώς από σήμερα, μαζί με τον κουνιάδο μου και τη συνυφάδα μου και τρεχάτε ποδαράκια μου... πρέπει να συμμαζέψω, να μαγειρέψω... και τι να μαγειρέψω δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω να της κανω αρακα μπαρμπασταθη που ειναι Βουλγαριας και εκει τα φυτοφαρμακα τους ειναι σκατα??? η να φαει παλι ρυζι ελλαδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενω ινα τα δικα μας φυτοφαρμακα ειναι καλυτερα??..οτι και να δωσουμε το σταυρο μας να κανουμε πρωτα με την ευχη να κανουμε σωστες επιλογες...

καλημερα ρουλαααα...δεν ξερω πως λειτουργει ολο αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προτείνω κάτι άλλο; Αν είσαστε όλες στο facebook, δεν κάνουμε εκεί ένα κλειστό γκρουπ που είναι πιο εύκολο και πιο γρήγορο; Και στη δημιουργία και στη χρήση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!και ναιιι αυριο θα ειμαστε κι εμεις εκει!!!

ρουλακι τι εννοεις προσπαθεις να κανεις ομαδα,ειμαι λιγο ασχετη!για το αιτημα φιλιας δε ξερω κι εγω δε ξερω πως να το κανω εχω προσπαθησει αλλα τιποτα!κριμα που δεν θα ερθεις αυριο :(

οι υπολοιπες τι να πω...οσο πατε και χειροτερευεται αφηστε τα πτηνα στην ησυχια τους γιατι σε λιγο θα ειναι ειδος προς εξαφανιση!μαρια για σενα χτυπα η καμπανα!θα μου πειτε ποια μιλαει τωρα....το τελευταιο μηνα δε ξερω αν φταινε οι ορμονες αλλα εχουν αναψει τα αιματα ρε κοριτσια....τοσο που τον εχω κομπλαρει τον ανθρωπο!που ξανακουστηκε..που παντα αυτος με κυνηγουσε!εχει η ζωη γυρισματα!

για τα μεταλλαγμενα τωρα..παλια επαιρνα μονο βιολογικα και προσεχα πολυ αλλα κουραστικα βρε κοριτσια!τι να προτοπροσεξω πια!!!κι εμεις advance πινουμε..μωρε μπας και πρεπει να τους δινουμε μεταλλαγμενα για να μαθαινουν μπας και αυτα θα τρωνε κατα βαση? :lol::lol::lol::lol::lol: για κλαματα βασικα ειναι αυτη η ιστορια με τα μεταλλαγμενα αλλα αφου δε μπορουμε να κανουμε κατι....ας επιλεγουμε τουλαχιστον αυτα που υποτιθεται οτι δεν ειναι!

λοιπον ανακαιφαλαιωνουμε κυριακη παρκο τριτση εισοδος απο λ.δημοκρατιας 11??τα ειπα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και κατι αλλο που θελω τη γνωμη σας...σημερα στη παιδικη χαρα ρε κοριτσια μιλαγα με κατι μαμαδες και σοκαριστηκαν οταν ακουσαν οτι ο γιαννης δε σηκωνεται μονος απο τη θεση του και απο ξαπλωτος καθιστος......η αληθεια ειναι οτι κι εγω δε τη παλευω πια με αυτο το θεμα,ειναι δυνατον να περπαταει κανονικα και να μη σηκωνεται απο καθιστος ορθιος??

δεν ανησυχω μηπως εχει κατι γιατι οπως εχω ξαναπει τον εχω δει να σηκωνεται μονος του καποιες φορες και απο ξαπλωτος καθιστος αμα εχει τα νευρα του το καθικακι μου....αλλα καταβαση οταν τον αφηνω καθιστο..κλαααμα μεχρι να τον σηκωσω...στη κουνια του δε ουτε μια φορα δεν τον εχω δει ορθιο......

και μη φανταστητε οτι δεν τον αφηνω να κλαψει μπας και προσπαθησει..αλλα ποσο να τον αφησω πια?να πλανταξει?τι να πω ισως δεν ειναι ακομα ετοιμος!και η παιδιατρος που τον ειδε μου ειπε οτι το θελει ακομα το χερακι του στο περπατημα γιατι πεφτει πισω με το κεφαλι και ειναι επικινδυνο τοι πισω μερος του κεφαλιου...

κατα τ΄'αλλα ο κυριος δε δεχεται με τιποτα να κατσει κατω ολη μερα...ενα δαχτυλακι μου του δινω και τρεχει σε ολο το σπιτι...θα με αποτρελανει αυτο το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου, κουκλίτσα είσαι με την κοιλίτσα σου!!! Φτου φτου!!! (σε είδα στο facebook, γίναμε πρόσφατα φίλες! :lol: ) Με το καλό κούκλα μου να'ρθει η μπεμπούλα!!!

Λοιπόν, αν πάτε στις ομάδες, φαίνεται η ομάδα που έφτιαξα. Λογικά άμα πατήσετε πάνω θα σας εμφανίσει κάποια σελίδα απ' όπου θα μπορείτε να κάνετε αίτημα για να γίνετε μέλη στην ομάδα. Προς το παρόν είμαι μόνο εγώ διαχειρίστρια, αλλά φαντάζομαι πως άμα μπουν κι άλλα μέλη στην ομάδα, θα μπορώ να κάνω κι άλλες διαχειρίστριες.

Και αφού είπα αυτά, θα ξαναπώ: δεν πάμε στο facebook;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσον αφορά αυτό που λες για το Γιαννάκη, αφου η παιδίατρος δεν ανησυχεί, δεν πρέπει ν'ανησυχείς ούτε κι εσύ. Θέλει το χρόνο του το κάθε παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δεν μπορώ γράψω πολλά…. θα προτείνω κάτι!!!!

Συνήθως ΣΚ δεν μπαίνουν όλα τα κορίτσια… την ομάδα την είδα κ θα μπω να δω πως λειτουργεί αλλά λέω να μεταφερθούμε από Δευτέρα που οι περισσότερες είναι μέσα!!!

Τώρα για το φατσομπούκι εγώ δεν έχω….. θα σας εξηγήσω κάποια στιγμή το γιατί!!!

Άμα το κάνω θα το κάνω ΜΟΝΟ κ αποκλειστικά για εσάς……!!!!!

Άμα το προτιμάτε καμία αντίρρηση….. αλλά νομίζω πως εδώ πολλά κορίτσια απαντούν κ σε άλλα θέματα, βοηθούν…. Δεν ξέρω κ πάλι ότι θέλετε εγώ ότι θέλει η πλειοψηφία…… είμαι δημοκρατικός άνθρωπος!!!! :D:D

Τώρα το δοκίμασα κ έχω θέμα…. Μου λέει Θέλετε να συμμετέχετε στην Ομάδα Μαμάδες και παιδιά, μες την καλή χαρά! Δεν έχει κάτι να πατήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βρήκα πως γίνεται!

Στη σελίδα που θα σας ανοίξει θα λέει ότι είναι ιδιωτική ομάδα και δε μπορείτε να συμμετάσχετε.

Όμως αν κοιτάξετε δεξιά, πατήστε εκεί που λέει "Συμμετοχή" και θα ανοίξει ένα παράθυρο που θα λέει "θέλετε να συμμετέχετε στην ομάδα" ή κάπως έτσι. Εκεί πατάτε ναι. Εγώ θα δω το αίτημα και θα σας βάλω μέσα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα στην ομαδα!!!

Για να κανεις καποιον φιλο δεξια φιλοι - αναζητηση φιλου γραφεις το ονομα και στελνεις προσκληση

για να μπεις στην ομαδα πρεπει να σε κανει προσκληση ο διαχειριστης!δεξια ομαδες ,εκκρεμεις προσκλησεις πατας και μπαινεις και περιμενεις εγκριση απο το διαχειρστη.Το θεμα ειναι οτι Ρουλα μαλλον θα πρεπει να μπαινεις πιο συχνα γιατι θα εισαι ο διαχειρηστης!!

Πηγαμε να πεταξουμε αετο στη θαλασσα αλλα δεν ειχα φωτογραφικη να δειτε ποσο υπεροχα ηταν.Τα νερα ηταν γαλαζοπρασινα ο αερας ειχε κανει την αμμο λεια σαν να μην την ειχε πατησει ποτε ανθρωπος ειχε ζεστη αλλα και μια δροσια στο προσωπο απο τον αερα.Αετο δεν καταφερα να σηκωσω γιατι ηταν μαπα!!Τουχρονου πρεπει να κατασκευασουμε ενα να ξερουμε οτι θα πεταξει.

Η σια γελουσε με ενα πονηρο γελιο γεματο χαρα.Τωρα μπαμπας και κορη κοιμουνται και γω εχω να κανω ενα σωρο πραγματα και περιμενω να ξυπνησει ο μεγαλος να κρατησει τη μικρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Ωχ σας άναψα φωτιές με τα μεταλλαγμένα ε;; πραγματικά κι εγώ δεν ξέρω τι μπορούμε να κάνουμε, ή μάλλον ξέρω, ΤΙΠΟΤΑ!!! όσες είστε επαρχία ή έχετε συγγενείς και σας προμηθεύουν δικά τους πράγματα οκ, αλλά οι υπόλοιπες τι άλλο να κάνουμε; όπως είπε η Κατερίνα, τουλάχιστον να αγοράζουμε αυτά που υποτίθεται ότι δεν είναι μεταλλαγμένα. Αλλά από τα γάλατα όλα μεταλλαγμένα είναι με χειρότερη τη Δελτα. Μάλλον θα ξαναγυρίσω στον Ολυμπο που έχει βαθμολογηθεί καλά στις προσπάθειες βελτίωσης.

Ινα δεν έχεις δοκιμάσει καμία φορά να της δώσεις ένα άλλο οποιοδήποτε γάλα να δεις; η Α ότι γάλα και να της έχω δώσει το πίνει, και σκόνη, και εβαπορέ, και σχεδόν όλες τις μάρκες φρέσκο, και advance μια φορά που τελειώσε το γάλα και δεν είχε άλλο το ψιλικατζίδικο. Δεν νομίζω ότι η Σια θα έχει πρόβλημα.

Ποστάρω και επανέρχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Κατερίνα, αυτές τις άλλες μανάδες που ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑΝ κιόλας που ο Γιάννης δεν σηκώνεται, εγώ θα τις χαστούκιζα αν τις είχα μπροστά μου. Δεν το πιστεύω ότι υπάρχουν τέτοιοι γονείς, λες και δεν έχουν νιώσει ποτέ άγχος για το δικό τους παιδί και δεν ξέρουν πως είναι, και τρελαίνουν άδικα τους άλλους γονείς :twisted: . Πόσο μάλλον να τα λένε και σε μια έγκυο!! εντάξει, μερικές είναι τελείως ανεγκέφαλες!! και από πότε έγιναν ειδικοί για να κρίνουν; επειδή το δικό τους παιδί έτυχε να τα κάνει όλα αυτά νωρίτερα τι σημαίνει δηλαδή;; Ουφ συγχίστηκα, φαίνεται;;; :lol:

Μην κάθεσαι και τρελαίνεσαι με την καθεμιά που πετάει την κοτσάνα της, εφόσον ο παιδίατρος που ΕΙΝΑΙ ο ειδικός δεν αγχώνεται μην αφήνεις κανέναν να σε επηρεάζει και να σε αγχώνει.

Θα ψάξω κι εγώ να βρω την ομάδα μας! καλή φάση είναι αλλά από ότι έχω καταλάβει δεν είναι τόσο εύχρηστο όσο το να γράφουμε εδώ. Το δοκιμάζουμε όμως και βλέπουμε! Κρατάμε την ομάδα για να λέμε τα "σοβαρά" και συνεχίζουμε εδώ τον χαβαλέ!

Τελικά 11 είπαμε αύριο ή 11.30; όχι ότι θα έρθω στην ώρα μου αλλά λέμε τώρα :D

Αλίκη, υπομονή κοπέλα μου θα περάσουν αυτές οι μέρες και θα φύγει η παλιοζάμπα. Ευτυχώς που δεν την έχεις κοντά να σου κουβαλιέται συνέχεια (βλ.Μαριέττα). Καλά τα είπε μια κοπέλα δεν θυμάμαι η Μαρία ή η Ινα, άστηνε να ασχολείται με το Σπύρο και δες το σαν μια ευκαιρία να κάνεις κάποια δουλειά που δεν μπορείς με τον μικρό στα πόδια σου. Κοινώς, γράφτην και κάνε το δικό σου!

Ρούλα κρίμα που δεν θα σε δούμε πάλι :( . Την επόμενη φορά...

Μαρία τέρμα το ρεπό, μην του ξαναδώσεις πάλι σήμερα και καλομαθαίνει!!

Το πρωί πήγαμε επίσκεψη σε κάτι φίλους που ο μικρός τους είναι 2 μήνες μεγαλύτερος από την Α, είχαμε να τους δούμε 3 μήνες. Εχουν και ένα σκύλο και η μικρή ξετρελάθηκε, τον κυνηγούσε από πίσω για να τον χαϊδέψει και τσίριζε από τη χαρά της!! μου έκανε εντύπωση γιατί δεν έχει ξαναέρθει σε επαφή με σκυλιά, δεν περίμενα να αντιδράσει έτσι. Στις 7 θα ξαναφύγουμε, κάνει παιδικό πάρτυ η ανιψιά του Στέλιου σε.. ντίσκο!!! μέχρι την εποχή που θα μεγαλώσουν και τα δικά μας, θα μας ζητάνε πάρτυ σε κωλόμπαρο με στριπτιζούδες, να το δείτε :lol::lol: !

Σας αφήνω πάω να φτιάξω τα νύχια μου :P . Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...