Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

οντως Μαριεττα ειναι πολυ κουκλι ο Ηλιας!

Ευγενια οχι ευτυχως δεν ξυπναει...κοιμαται ολο το βραδυ ..μπορει καμια φορα να ξυπνησει νωρις το πρωι και να ερθει στο κρεβατι μασ....ομως χθες ειχε ακουσει οτι θα βγαιναμε και το ειχε προφανωσ στο μυαλο του και οταν ξυπνησε και δεν με ειδε αρχισε να ουρλιαζει!

Ειρηνακι μου,κουραγιο ,γρηγορα περαστικα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επρεπε να του ειχες βαλει τον Μαρτη στο χερακι...ειδες που ο Μανωλιος δεν κανει τετοια;η μαμα του ειχε προνοησει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p:-p

Γιατί δεν μου είπατε πως αν δεν πιάσει ο Σπύρος τον Μάρτη θα ον πιάσει ο Μάρτης?????????????????????

Τώρα είναι αργά να τον πιάσει ή θα ξεκ……σει τον Τάο Τάο μέχρι να βρεί γυναίκα???

Επίσχεση κ αν τους τα δώσουν, γιατί κάτι χρωστούμενα παλιά δεν τα πήραν ποτέ!!!

Μαράκι όταν με το καλό γυρίσω κ εγώ πίσω θα έρθετε με τα παιδάκια σου κ τον αντρούλη σου!!

Ο Μανωλάκης αγαπάει την μανούλα κ δεν κάνει κακά πράγματα!!!

Προφυλακτικό έχει κ σε πολύ μικρό νούμερο?? χαχαχα

Τα κακά είναι κανονική ποσότητα κ δεν ήταν δυσκοίλιος τις προηγούμενες μέρες….. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατά!

Έχω παχύνει πολύ τελευταία και φταiει γι' αυτό το κωλοσαμπουάν μου... Τώρα πρόσεξα ότι γράφει στην ετικέτα ''Προσθέτει όγκο''...

Από σήμερα θα κάνω μπάνιο με το απορρυπαντικό για τα πιάτα...που γράφει ''Αφαιρεί τα λίπη'' !!!

το διαβασα και γελαγα...γελαστε κι εσεις!!μπου χα χα!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπράβο ρε Μαριέττα….. θα τα κοιτάξω κ εγώ μήπως φταίει κ το δικό μου…. χαχαχαχα :lol:

Πάλι ρε Ειρήνη…??? Δεν το πιστεύω…. Άντε να περάσει κ αυτό!!! κουράγιο ρε κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενας συναδελφος μου εχει δυο διδυμα αγορακια,ηλικιας 5 χρονων...τρωγανε χθες σπανακορυζο και ρωταει ο ενας τον μπαμπα του:τι ειναι αυτο;και λεει ο μπαμπας:σπανακι

και το παιδακι φωναζει δυνατα:Α!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑ!! ΤΟ ΣΠΑΝΙ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

(για τις ξανθιες:οπως λεμε πχ το παιδι,το υποκοριστικο ειναι παιδακι)....μπου χα χα!!!

τι μαργαριταρια εχουμε να ακουσουμε!

Υ.Γ.ειστε στα βασιλεια σας;καντε καμια δουλεια και στης Μαριας που ειναι αρρωστη!!θα ψοφησουν ολοι εκει μεσα!!μπου χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα δεν πάμε καλά….. που είστε πάλι?????

Έχει χαθεί κ η Ελένη…. Ελένηηηηηηηηηη!!

Στείλε ένα σημάδι ζωής!!!!

Σε λίγο θα κάνω τον μικρό μπάνιο, θα του δώσω το γάλα κ ελπίζω να ξεραθεί για να ξεραθώ κ εγώ η ταλαίπωρη!!

Πρέπει να αρχίζω να μαζεύω για την μετακόμιση κ ακόμη τίποτε δεν κάνω….. γι’ αυτό με έχει πιάσει μία υπερένταση!!!

Τέτα ευτυχώς που έκανες μετάφραση γιατί σκεφτόμουν να γυρίσω το λάπτοπ ανάποδα μπας κ καταλάβω…….. :roll:

Δεν ξέρω αν πρέπει να σας πω καληνύχτα αλλά ας την πω κ άμα είναι σας ξαναλέω….. Καληνύχτα όμορφα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιααααααα ειμαι χαλιααααααα, θελω να φουνταρω, να πιδιχτω απο το παραθυρο, να πεσω κατο και να χτιπιεμαι στα πατοματα :(:(:(:(:(:(:((:((:((:((:(( Ο γιος μου δεν μ'αγαπαει, του λεω ελα στην μαμα και παει τρεχοντας στον μπαμπα του. Παω να τον αγγαλιασω και με διοχνει :o:o:o:o

Μαλον το παρακανα με τα μηηηη και τα οχι και τωρα δεν με θελει........

Παω να κλαψω μονη μου δεν ειμαι καλα :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι ψοφέγλο. Νοιώθω πολύ κουρασμένη.

Αντε αύριο επιτέλους Παρασκευή. Αυτή η εβδομάδα μου φάνηκε βουνό. Περιμένω να αδιαθέτησω κιόλας, πονάει η κοιλιά μου και η μέση μου κι νεύρα ουκο λίγα.

Αδυνατώ φιλενάδες να σχολιάσω sorry.

Nα πω μόνο στην Ευγενία για τα ποδαράκια του Νώντα.

Ευγενία μου και η δικιά μου έχει ατοπική δερματίτιδα από νεογένητο. Στην ουσία ξηροδερμία. Εχω δοκιμάσει κατα καιρούς πάρα πολλές κρέμες και αφρολουτρα. Ξέρεις με τι έχω σωθεί; Με την σειρά Α-DERMA για ατοπία. Μου την σύστησε μία φαρμακοποιός και βάζω και σε μένα και εχουμε πλέον λείο και καθαρό δέρμα. Θέλει όμως πολύ συχνή χρήση. Εμείς γι' αυτό κάνουμε μέρα παρα μέρα μπάνιο και τώρα θα την κάνω κάθε μέρα για να κάνουμε ενυδάτωση καλή. Αλλά και μέσα στην ημέρα μετά από αλλαγή πάνας της κάνω και πάλι ενυδάτωση με το γαλάκτωμα σώματος που έχει η σειρά αυτή. Είναι σε μεγάλες συσκευασίες 250ml αν θυμάμαι καλά άσπρη με πράσινες διακριτικές γραμμουλες. Υπάρχει και με μπλέ αλλά με τις πράσινες είναι πιο δυνατή. Και είναι και πιο οικονομικές από της fREZYDERM. Aμα θες δοκιμάστε τες.

Ευάκι μην ακούω χαζά. Ακους εκεί δεν σ' αγαπάει. Καψώνια σου κάνει μην μασάς. Θα του περάσει.

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο. Πάω να ξεράθώ. Θα τα πούμε αύριο πιο χαλαρά.

Φιλιά πολλά!!!! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλό ΠΣΚ να έχουμε!!!

Είμαι χώμα πάλι από το ξενύχτι…. την Κυριακή αλλάζει η ώρα κ εγώ ξεχάστηκα κ δεν ξεκίνησα την προσαρμογή του Σπύρου….. τέλεια!!!

Άντε βρε Εύη που δεν σ’ αγαπάει το παιδί σου…. !!!

Ίνα τι εννοείς?? Η Τέτα κάνει επεξήγηση….. χαχαχαχαχαχα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες!!καλημερα Αλικη!!

εγω ξεραθηκα χθες απο τις 23:00,ξυπνησα χωρις kit kat στις 06:00 κι ειχα χορτασει υπνο,λες και κοιμομουν μια μερα ολοκληρη!!

ο μικρος παλι το γαλα το ηπιε στις 22:00 και μετα για καμια ωρα γυρνουσε απο δω κι απο κει,στο τελος τον πηρε ο μπαμπας του αγκαλια και τον νανουρισε..ο Μανος μπορει να κανει ιδιαιτερα στον Λουκα παντως...του βγαζω το καπελο στο θεμα αυτο,μπορει και τον νανουριζει απιστευτα σε χρονο dt!!!! εγω παλι δεν τα καταφερνω,δεν εχω υπομονη!!

παω να βαλω ενα πλυντηριο,ο μικρος κοιμαται αφου ηπιε το γαλα του κι ο Μανος οπου να'ναι θα σηκωθει για το γραφειο...

τα νεα μας παντως ειναι ευχαριστα!!την Δευτερα θα ξαναπαει για τριτη συνεντευξη στην εταιρεια που ενδιαφερεται..μακαρι ολα να ειναι για καλο..οποτε θα ειμαι στην θεση της Μελπως(μα ποια ειναι αυτη; :lol::lol: ) σε λιγο καιρο!!!!

φιλια προς το παρον!!!!!

αγκαλιες στην συνεχεια!!

μπου χα χα!!!!!

Υ.Γ. εχτισα στο βασιλειο μου και εκανα τον καλο Σαμαρειτη σε ολες σας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ωραία….. τέλεια νέα!!!!!! Όλα καλά να πάνε!!!

Δώσε μου τον Ηλία για 3 μέρες να ξεκουραστώ, σου δίνω τον Σπύρο για να κουραστείς αλλάααααααα δώρο σου κάνω 2 εβδομάδες χωρίς την ζάμπα… την αναλαμβάνω εγώ… Μπορώ να σου κρατήσω κ τον Μάνο κ σου στέλνω τον Πάνο ο οποίος εφημερεύει μέρα παρά μέρα κ δεν θα τον βλέπεις καθόλου!!!

Αυτή είναι η προσφορά μου…. τι λες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ωραία….. τέλεια νέα!!!!!! Όλα καλά να πάνε!!!

Δώσε μου τον Ηλία για 3 μέρες να ξεκουραστώ, σου δίνω τον Σπύρο για να κουραστείς αλλάααααααα δώρο σου κάνω 2 εβδομάδες χωρίς την ζάμπα… την αναλαμβάνω εγώ… Μπορώ να σου κρατήσω κ τον Μάνο κ σου στέλνω τον Πάνο ο οποίος εφημερεύει μέρα παρά μέρα κ δεν θα τον βλέπεις καθόλου!!!

Αυτή είναι η προσφορά μου…. τι λες?????

σου δινω τον Ηλια για τρεις μερες και παιρνω τον Σπυρο για αλλες τοσες

αναλαμβανεις την ζαμπα εφ'ορου ζωης

αναλαμβανεις και τον Μανο για ενα μηνα

δεχομαι τον Πανο,αρκει να μη βλεπει μπαλλα!!!

τι λες;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ολη μερα!τι κανετε φιλεναδες?

Εμεις μια χαρα ,κοιμηθηκαμε μια χαρα αλλα ξυπνησαμε με κλαματα....ο μεγαλος δλδ...δεν ηθελε να φορεσει τα παπουτσια που του ελεγα ηθελα τα αλλα ...βεβαια δεν του περασε τον αφησα και εκλαιγε...δεν θελω να με κανει οτι θελει.

τωρα ειναι στην μαμα μου και ελπιζω να του περασε η κριση! :D

Ευακι μην ακουω βλακειες σε παρακαλω!ειναι δυνατον να μην σ αγαπαει?

Καλημερα Αλικη και Μαριεττα...βλεπω εχετε ανταλλαγες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε πούστη μου….. βλέπει μπάλα!!! Φτου σου την ατυχία μου :D

εχω συνηθησει βλεπεις,ελεγα μηπως ο Πανος ειναι πιο χαλαρος στο θεμα αυτο...αλλα οκ!!

η προσφορα ισχυει!!!

καλο κανει να βριζεις..το βρισιμο δεν εχει ωρα!!

μπου χα χα!!

εγω οταν βριζω,δε με πιανει το στομαχι μου..καποτε τα καταπινα και ειχα πετρα στο στομαχι..το βρισιμο ειναι ΥΓΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζα καλημερα ολη μερα και σε σενα!

εχεις θεμα με τον μεγαλο ε!! αυτο παντως με το κλαμμα τους,δεν το αντεχω...χθες τον αφησα να κλαιει για ενα πενταλεπτο,ειχα απομονωσει ηχο και στο τελος,ειπα στον Μανο να τον παρει αγκαλια..

Ευη!!μη σκας!!κι εμενα ο Ηλιας δε με θελει!!η καλυτερη του ειναι ο μπαμπας του..εμενα με βλεπει σαν καταναγκαστικο εργο!!!

παω γιατι ξυπνησε και εχει βαλει μουσικη!!! :lol::lol::lol:

τα λεμε κορες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού ειστε ολες καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w:-?:-?:-?:-?:-? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

εσυ εσυ εσυ φταις για ολα να το ξερεις!εκει που ειχα ξεκολλησει με ξανακολλησες!!!!

Η μικρη το πρωι που εφυγε ο μπαμπας στης τον ειπε μεμερα(καλημερα) βουλεια(καλη δουλεια)!

Μετα εκανε πως μιλουσε στο τηλεφωνο και εβαζε το κουλουρι της στο αυτι.Εκανε ναι!! τη ρωταω ποιος ειναι κουκουλι (το κουλουρι) :lol::lol::lol:

Περαστικα στα Αρρωστουλια της παρεας μικρα και μεγαλα ας ελπιζουμε οτι ειναι η τελευταια περιοδο των ιωσεων!

Ευη ο ΤΤ σου κανει κολπα ηθελε παιχνιδακια απο τη μαμα, αν και νομιζω οτι η μαμα μαλωνει και ο μπαμπας κανει τα παιχνιδια!

Μαριεττα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ .ελπιζω τριτη και τυχερη να πανε ολα καλα.Μια καλη δουλεια και μια καλη οικογενειακη ζωη τη ζαμπα κανει περα!!

Το Σοφακι τα απολαμβανει τα μασαζακια της!!Εγω απο μωρο οποτε της εβαζα καμια κρεμα παραπανω εβγαζε σπυρακια οποτε εχουμε μονο το αφρολουτρο το σαμπουαν και το αρωμα μας.

Αλικη την αλλη εβδομαδα για να σου κανω συμπαρασταση θα ξεσηκωσω και γω το σπιτι μου και καθαρισω καμια γωνια γιατι νιωθω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτο το μηνα δεν εχουμε τιποτα οποτε μεχρι τον επομενο θα εχω καθαρισει χαλια κουρτινες τζαμια πατζουρια ταρατσα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γμτ μου κανει διαφορα τετοια αλλα οχι καθε μερα με τις ωρες του.Στην αρχη νευριαζα πολυ δεν αντεχα και στο τελος φωναζα και εγω...τωρα προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να αδιαφορω αφηνοντασ τον να κλαιει και πραγματικα πιανει....μετα απο λιγο βαριεται και σταματαει...αλλα το θεμα μου ειναι οταν μερικες φορες τον πιανει η κριση οταν ειμαστε εξω...θελω να ανοιξει η γη να μςε καταπιει που ολοι μας κοιτανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Μαριετακι καλη επιτυχια στον Μανο να πανε ολα τελεια!

Ινα καλημερα!ασε εγω πρεπει να φτιαξω ντουλαπες...να δω ποτε θα αξιωθω!ειναι το χειροτερο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελίζα….. περνάει τη φάση του μωρέ!!! Αχ που να μπούνε κ στην εφηβεία….

Εμένα ο δικός μου κ δεν κοιμάται κ μου σπάει τα νεύρα όλη μέρα στη γκρίνια!!

Θέλει αγκαλιά… τον παίρνω θέλει κάτω, τον αφήνω θέλει αγκαλιά…. Κ έτσι περνάει η μέρα!!

Τώρα σκουπίζει την βεράντα…. λίγο με την σκούπα κ λίγο με τον πισινό του….

Ίνα μόνο που σκέφτομαι το μάζεμα με πιάνει πανικός…… κ σε 2 χρόνια πάλι τα ίδια!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει σηκωθεί από τις 6 κ φυσικά νυστάζει….. του είπα μήπως να μην κοιμηθεί???

Μου έριξε ένα ποτήρι γάλα στο χαλί μαζί με τα κορν φλέικς…. Πείτε μου σας παρακαλώ άμα αρχίσω τις φωνές θα είμαι σκύλα????

Θα τα ρυθμίσετε με την καινούρια ώρα τα μικρά σας???

Κάτι ήθελα να σας πω αλλά το ξέχασα…. Νεξτ τάιμ!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζα σε ευχαριστω για τις ευχες για τον Μανο..η αληθεια ειναι οτι εκει που εργαζεται τωρα,ειναι πρωτος στο χωριο που λενε,μιας κι ειναι ο μοναδικος προγραμματιστης...στην αλλη εταιρεια (αν τον προσλαβουν)θα ειναι σε ομαδα και δεν εχει συνηθησει κατι τετοια...εμ πώς!!και την πιττα ολη και τον σκυλο χορτατο δε γινεται!!

παντως οτι αυτη την εβδομαδα τους εξοφλησαν τον Δεκεμβριο,αυτο δε τρωγεται!!!

μακαρι να πανε ολα καλα!!!

κοριτσια τα αλλα νεα σας τα φυλαω για να γελασετε!!η ζαμπα ειναι τελειως τρελλη!!!βαζει τον σκυλο να την δαγκωνει,για να τιμωρει τον εαυτο της!!!απο την μια την λυπαμαι,αλλα κατα βαθος νομιζω οτι ειναι ναζια για να την προσεχουν!!παντως το σκυλι εχει εξαγριωθει και τωρα ο Μανος με τον αδελφο του βαζουν φωτο του σκυλου για να τον δωσουν!!!

τι να πω!!η γυναικα εχει γινει κομματια στα χερια και στο προσωπο!!λεει οτι θελει να τιμωρει τον εαυτο της επειδη δε καθεται να κανει παρεα στον σκυλο κι ειναι ολη μερα εξω(για καφε!!!)!!!κατσε κυρια μου και κανε και καμια δουλεια στο σπιτι!!!!!

παω να δωσω το φρουτο κι ελπιζω και το αυγο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι πωσ να τα ρυθμισουμε ????δεν το εχω κανει ποτε.....

κρατησου μη βαλεις τισ φωνες!!!!!απο τετοια αλλο τιποτα...σκεψου οτι εχω 2 οποτε φαντασου ποσα μου ριχνουν καθε μερα σπιτι!

Μαριεττα συγνωμη αλλα αυτο που λες ειναι πολυ σοβαρο?καλα τ κανει η γυναικα?ρε συ μηπωσ πρεπει να την πατε καπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...