Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

κοριτσάρες μου καληνύχτα!

Κατερίνα μου νομίζω πως άδικα ανησυχείς αλλά καλά κάνεις κ συμβουλεύεσαι ειδικό…

Ο Σπύρος κοιμάται από τις 10.00 – 10.30 έως τις 7.00 βέβαια με διαλλείματα μπορεί κ άνω των 2 ωρών….

την μέρα 1 φορά από 1 εώς 2 ώρες!!!

Σήμερα ήδη κοιμάται (ποιος ξέρει τι με περιμένει) γιατί ήταν κομμάτια κ γιατί έκανε εμετό. Του έδωσα παραπάνω γάλα από χαζομάρα κ τα έβγαλε πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι εμεις μια απο τα ιδια αλικη μου.1-2 ωρες μεσα στη μερα και 8μιση με 7 το πρωι(λιγο πιο νωρις εμεις)με διαλειματα οπως εσεις.

οτι ανησυχω τσαμπα το ξερω ηδη.απλα ελεγα μπας και τον βοηθησουμε με τιποτα ασκησουλες...εφοσον βλεπω τοση μεγαλη διαφορα με αλλα παιδακια της ηλικια του.

κι εμενα οταν του εδιναπαραπανω γαλα το εβγαζε στην αρχη.τωρα ομως εχει συνηθησει.

καλη μας ολονυχτια κοπελα μου,παω για νανι να προλαβω μπας και κοιμηθω λιγο σαν ανθρωπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Εχει πεσει η ομαδα!!Μπηκα να σας πω ενα γεια για να απεχω την υπολοιπη μερα και να ασχοληθω με καμια αλλη εργασια!Εχω αναλαβει να κανω καποια πραγματα και με εχει πιασει τρελο αγχος.Βεβαια απο το αγχος χθες κοιμηθηκα απο τις 10 και σημερα ξυπνησα στις εξι για να μπω εδω και στο καστρο μου :oops::oops::oops:

Εγω τετουλα εμαθα στη κορη μου να κλεινει τα αυτια της οταν τσιριζει η γιαγια της!!μπου χα χα μπου γιατι πολυ μου σπαει τα νευρα τωρα τελευταια και θα ακουστει κανενα μπουμ!!

Το σιγουρο ειναι οτι τα ζουζουνια μας οσο μεγαλωνουν τοσο θα ζουζουνευουν και θα πρεπει να εχουμε τα ματια μας 14.

Πανε εκεινα τα βραδια τα καλοκαιρινα που ελιωνα στη καρεκλα απο καποια καφετερια τωρα τρεχατε ποδαρακια μου.

Ειδες Κατερινακι ο Γιαννακης ;););) εσυπου νομιζεις.Αφου εχει τη μανουλα να κανει τα παντα!!Εγω λεω απο δω και περα να καθεσε καπου κοντα του και να μην σηκωνεσε.θα του πεις οτι τη μαμα την ποναει το ποδι της να δεις τι θα κανει?θα σηκωνετε?θα πιανει τα παιχνιδια του μονος του?Αλλιως θα σου στειλω τον υδραργυρο το δικο μου να του μαθει τα κολπα!!

Αλικη πες το μικρο να φερει το λαπτοπ πισω τωρααααααααααααααααααααααα.

Ευη να μασταν και μεις 20 να τρεχαμε στα μπαρακια για γκομενους!!

Μαριεττα εσυ εχεις ανατοχη στο θαψιμο τι σε νοιαζει ανοσια !ας τους να λενε

Αυτα δε θυμαμαι αλλα παω να θερισω πριν με πιασει η ζεστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!καλες δουλιτσες ινα!μηπως εισαι εθισμενη με το καστρο σου?? :-?:-?:-?:-? λεω εγω τωρα! :lol::lol::lol: οντως ο γιαννης αμα ειναι η φιλεναδα του στο σπιτι μας που εχουν ιδια ηλικια...προσπαθει συνεχει να σηκωθει γιατι τη βλεπει.μακαρι να μπορουσα να την ειχα εδω καθε μερα!

ο δικος μου σημερα κοιμηθηκε στο κρεβατι του 8μιση με 5.μετα ξυπνησε του εδωσα γαλα και εκανε κολπα να ερθει στο κρεβατι.εγω ομως ενιωθα κομματια τον αφησα να γκρινιαζει και πηγα και κοιμηθηκα.μονο δυο φορες πηγα να τον παρηγορησω που εκλαψε σπαραχτικα,τις υπολοιπες ξεχνιοταν και ξανακοιμοταν.εκανα ενα γλυκο υπνο αλλο πραγμα...εχω γινει μια ασπλαχνη μανα..τι να κανω βρε κοριτσια τα επαιξα η γυναικα δεν ειχα σηκωμο!

τωρα τον εστειλα πρωι πρωι στη μανα μου να κανω ενα μπανακι με την υσυχια μου και να κανω μερικες δουλιτσες.

α!ινα χθες πηγα βολτα με το γιαννη σε ενα pet shop και ειδα αυτα τα μικρα κουνελακια που ελεγες!!!!ειναι τελεια!!!επρηξα τον αντρα μου να μου παρει 2..να τα εχουμε εξω να ειναι ελευθερα στη βεραντα τωρα πουυ φτιαχνει ο καιρος.ετσι κι αλλιως μολις πιασουν τα κρυα θα τα στειλω στο χωριο και θα περασουν κι εκει μια χαρα αν δε μπορω να τα εχω εδω.μπας και ειμαι τελικα μουρλη που με 3 παιδια (το ενα ειναι ο αντρας μου)θελω και 2 κουνελια??? :-?:-?:-?:-?:-?8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααα!!!

Κορίτσια πείτε κ καμία κουβέντα κ μετά πάτε κ στα κάστρα σας…..

Εύακι 20 χρονών κ καινούριος γκόμενος εεεεεεε????????? Ωραίες εποχές!!!

Ελπίζω να άλλαξε ο καιρός γιατί το Πάσχα θέλω να λιώσω στον ήλιο, στις βόλτες μην σου πω κ στην θάλασσα!!!

Κατερίνα μου ελπίζω να κοιμήθηκες καλύτερα το βράδυ….. τι τραβάς κ εσύ κορίτσι μου!!!

Μπράβο ρε Ίνα ή το κάστρο ή οι υποχρεώσεις σου…. εμείς τίποτα!!! τι έχεις αναλάβει πάλι…???

Αν με αφήσει ο Σπύρος το Πάσχα που θα πάμε στο νησί έχω να πραγματοποιήσω σχέδια ξεκούρασης – χαλάρωσης!!

Το βράδυ δεν κοιμηθήκαμε καθόλου καλά θα έλεγα αλλά σε λίγο λέω να τον πάω μία βόλτα που έχει ωραίο καιρό… θα πάμε να βρούμε κ τον μπαμπά μάλλον διότι έχουν ξεκινήσει οι επισχέσεις εργασίας εφόσον είναι απλήρωτοι 4 μήνες!!!

κορίτσια έχω άλλες 2 ερωτήσεις sos :

1η Ο Σπύρος κάνει κακά εδώ κ 3 μέρες κάθε 1 ώρα περίπου…… δεν είναι διάρροια αλλά κανονικά κακά!!! τι στο καλό γίνεται??

2η Μην γελάσετε….. έχει πάλι 3 μέρες που παίρνει ή τον Τάο Τάο του ή ρούχα ή κ το γατάκι του, τα πετάει στο πάτωμα κ αρχίζει να κάνει την κίνηση του πηδήματος (sorry)……. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΩΩΩΩΩ?????????

Ηλίαααααα είσαι αυτοκράτορας στο βασίλειο της Τέτας κ παίρνεις το μπανάκι σου……………

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερινάκι μου…. μην νιώθεις τύψεις …… αφού κοιμήθηκε όλα καλά για όλους!!

Θέλεις κ κουνέλια εεε??? θέλεις κ ζουρλομανδύα όμως!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουρλομανδυα σιγουρα...!οχι μονο κουνελια..στο πισω μπαλκονι εχω μαζεψει ολα τα γατια της γειτονια και τα ταιζω :lol::lol::lol::lol::lol: χθες που καθαριζε η μανα μου τα τζαμια ηταν απ'εξω ολο πατημασιες καμια ωρα στη προσπαθια τους να μπουν σπιτι θα σπασουν το τζαμι και θα μπουκαρουν!να δω το καλοκαιρι τι θα κανω... :roll:

κανει καθε μια ωρα κακα??αν δεν ειναι διααρροια δεν νομιζω να ειναι κατι αλλα πες το καλου κακου στη παιδιατρο.για το αλλο τωρα δεν ξερω τη να μου πω...μου εχει τυχει μονο με το σκυλακι μου! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια!

Λοιπον εμεισ καταφεραμε και βγηκαμε χθες :D τον ξεπατωσα ολη την μερα τον μεγαλο και κοιμηθηκε απο τισ 8 και ηρθαν οι γονεισ μου και τα κρατησανε!!!!!!ομως........μολισ εφτασα στην πορτα ακουσα κλαμα...μολις ειχε ξυπνησει ο κυριος και με ηθελε.....ελεοσ!του μιλησα χθες του μιλησα σημερα το πρωι καναμε συμφωνιες ...α να δουμε τι θα γινει!

Καλε ειχε γνεθλια ο Παναης?χρονια πολλα Ειρηνακι να τον χαιρεστε!!!!!!!!

Κατερινακι σαν να μου φαινεται οτι σε δουλευει ο γιοκασ σου,παντωσ καλα θα κανεις να τον πασ να ηρεμησεις μια και καλη!

και εμενα περιπου τοσο κοιμαται ο μικρος!

Αλικακι και μενα μου εκανε μια περιοδο τοσο συχνα κακα και τελικα ηταν δοντια....ετσι μου ειχε πει η παιδιατρος και τελικα οντωσ βγηκαν μετα και ελλατωθηκαν και τα κακα...

Τωρα για το αλλο παιχνιδι το εχει βρει ο πονηρουλησ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μετά ποια θα του κάτσει… μόνο άνω των 20…..Αυτός δεν θέλει πλατωνικούς έρωτες …. έχει περάσει σε άλλη φάση ήδη!!!!

Αχ τι θα κάνω???

Καλό μπάνιο!!!

Γεια σου Ελίζα μου… ίσως να είναι δόντια γιατί κ εμένα μου το έχει ξανακάνει! Αυτή τη φορά δεν βλέπω κάτι όμως!!

Ο μικρός σου θέλει να είναι μαζί σου μάλλον…..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!!

δεν εχω χρονο.διαβασα στα γρηγορα τα σημερινα,το μονο που θελω να πω ειναι οτι ο Σπυρος και ο Ηλιας θελουν ΑΜΕΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ!!

μη γελασετε,αλλα χθες το βραδυ,ειχα ξαπλωσει στον καναπε κι ερχοταν με φορα πανω μου και εκανε την κινηση την κλασσικη!!ρε μπας κι αυνανιζονται;Αλικη θα φαμε γερο γ....σι απο τους μικρους μας αντρες!!!επισης το κανει σε ενα τεραστιο αρκουδο,τον ξαπλωνει κατω και πεφτει απο πανω του και ή θελει να τον πηδηξει ή νομιζει οτι ειναι αλογο και τον καβαλαει...και στις δυο περιπτωσεις,το ιδιο αποτελεσμα εχει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παω γιατι θα με πηδηξει ο διευθυντης μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ο Γιαννης σας παιζει ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!

δωσε του ενα φιλακι απο μενα κι ενα στην κοιλιτσα σου!!!

Αλικη επισχεση εργασιας;κι ο Μανος τωρα ειναι τρεις μηνες απληρωτοι....

παωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι από τώρα Κατερίναααααα!!! Μη μου λες τέτοια!!! τον έπιασε η άνοιξη…… :lol::lol:

επρεπε να του ειχες βαλει τον Μαρτη στο χερακι...ειδες που ο Μανωλιος δεν κανει τετοια;η μαμα του ειχε προνοησει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει τα διαβασα οχι οτι θυμαμαι και τιποτα γιατι εχω και τον μανωλη να πηγαινοερχεται πανω κατω και το τη.να χτυπαει και τα διαβασα με δοσεις

καταρχας για μια ακομα φορα να σας ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας και ελπιζω να πιασουν ολες..και φυσικα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ και στον κουκλο μας τον παναη...σημαδιακο...ειρηνη τι ωρα τον εκανες θυμασαι???θα σας πω πως γεννηθηκα εγω...πιανουν την μανα μου οι πονοι και παει στο νοσοκομειο στην σητεια αλλα δεν την αναλαμβανουν οιγιατροι εκει περα γιατι ειχε μεγαλη πιεση και την διωχνουν να παει ηρακλειο 10-11 η ωρα το βραδυ βρισκουν ταξι και μπαινουν μεσα η μανα μου ο μπαμπας η μανα της και φυσικα μαντεψτε και η πεθερα της..μετα θα σας πω και ενα αλλο με την πεθερα της μανας μου(την γιαγια μου)και φυσικα δεν προλαβαινουν να φτασουν ηρακλειο..ο πιο κοντινος προορισμος ηταν εδω η ιεραπετρα και ετσι φτανουν στο νοσοκομειο και πριν καλα καλα προλαβει να μπει με γεννησε..12:05 τα μεσανυχτα...και να σας πω και το καλυτερο που της εκανε η πεθερα της..οταν ηταν να παντρευτουν η γιαγια ηθελε η μανα μου να το ραψει το νυφικο της κι ετσι βρηκαν μοδιστρα της εφτιαχνε ενα ωραιο νυφικο στα μετρα της με την πρυποθεση οτι η μανα μου μετα θα το κρατουσε...την μερα του γαμου λοιπον λιγο πριν παει η μανα μου στην εκκλησια γυριζει η πεθερα της και της λεει και κοιτα μην το λερωσεις το νυφικο γιατι θα πρεπει να το επιστρεψουμε..παγωσε η μανα μου μα αφου ειπαμε...ειπαμε ξειπαμε της πεταει...αντε μετα εσυ να πας να παντρευετεις...πεθερες.. :-w:-w:-w:-w:-w:-w

ευη πως ειναι ο Τ?εμεις το εχουμε καταργησει προπολλου το καγκελο το εχω κατεβασει μεχρι τερμα και περισευει λιγο.λιγο πιο κοντο απο το προσθετο που βαζουμε...και ετσι αν θελει να κατεβει κατεβαινει μονος του και ηρεμησαμε..βεβαια νομιζει πως ειναι παιχνιδι και οταν ξυπναει δεν του εχει κοψει ακομα να κατεβει και να ερθει να μας βρει αλλα ολη την υπολοιπη μερα ανεβοκαταιβενει κυριος..

κατερινα καλα εκανες και απευθυνθηκες σε ειδικο αλλα καταλαβες για μια ακομη φορα οτι παιδι το χει και απλα σε καψουρευει...θα δεις πως μολις σε δει να ασχολεισαι με την αδερφη του τοτε θα τα κανει ολα..

αλικη πασχα στην κερκυρα...α ρε τυχερηηηηη...κι εγω θελω σου εχω πει πως λατρευω το νησι σου και για αυτο περασαμε εκει το ταξιδι του μελιτος...ελπιζω να πανε ολα καλα και να τα καταφερεις να ξεκουραστεις...ο σπυρακος μας βγηκε ξεπεταγμενος η μου φενετε???δεν ειναι λιγο νωρις για αυτο???απο νωρις θα μπει αυτος στο κουρμπετι..παντως μην του πεις κατι..απλα να προσεξεις να μην το κανει και εξω η οταν θα εχετε κοσμο στο σπιτι..

λιζακι καψωνια σου κανουν κι εσενα οι αντρες σου εε???μωρε σε ζηταει το παιδακι σου του λειπεις...σε λιγο που θα ξεπεταχτει κι αλλο θα σου πω εγω να τον ζητας εσυ και εκεινον να γυρναει πλατη..

μιλησα με την μαριεττα χθες...μωρε τι καλη που ειναι και ποσο καλα τον εχει εκπαιδευσει τον ηλια που ειναι κουκλος στην μπανιερα ο γοργονος σου...αληθεια η ζαμπα τι ειπε στο ξουτ ξουτ??

εγω κοριτσια ειμαι χαλια απο την δευτερα με πονολαιμο βηχα πυρετο και σημερα καταροη...σημερα δεν μπορω να μιλησω σχεδον καθολου..ο μανωλης για την ωρα μια χαρα..μου πηρε ολα τα καλα μου αντισσωματα και δεν μου εμεινε τιποτα..εχω αρρωστησει 3 φορες φετος με πυρετο που δεν το εχω παθει σε ολη την ζωη μου...δεν ξερω αν τα ξανακαταφερω να μπω σημερα...κομματια ειμαι...

σας φιλω γλυκα αλλα απο μακρια μην μου κολλησετε κι εσεις..

πατησα και ειδα την μαριεττα..εχετε θερμους αντρες βρε..την μια θα βαζουν την αλλη θα βγαζουν...κοριτσια απο νωρις να μαθουν το προφυλακτικο..δεν θελετε να γινετε πεθερες απο τωρα εεεε?????ε ρε τι εχει να τραβηξει ο γυναικειος πλυθισμος...εμενα μονο φυλαει..εχθες με κρατουσε και με τα δυο του χερια και προσπαθουσε να με φιλησει στο στομα και οταν γυριζα για να φιλησει μαγουλο στραβωνε και με γυριζε...τι εχουμε να δουμε..

κοπελια ολο παω λες αλλα δεν φευγεις..αντε πηγαινε...να κλεισω κι εγω θεμα...ξουτ ξουτ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης Αλικη,αν τα κακακια του καθε φορα ειναι λιγα κι οχι ποσοτητα,μηπως ειναι δυσκοιλιος και τα βγαζει λιγο-λιγο;λεω τωρα......

εκτος κι αν τρωει πολυ,οποτε καθαριζει το εντερο για την επομενη μασα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω που εχεις μελι και κολλαω;;;;;;;;;;;;;

περαστικα φιλεναδα!!βαλε τον Μανωλιο να σου στυβει πορτοκαλια!!!!

η ζαμπα εκανε πως δεν καταλαβε το ξουτ,ξουτ...το ιδιο κι ο γιος της!!!!

μπου χα χα!!!!!!!!!!!

ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!!

φιλια κορες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατά!

Έχω παχύνει πολύ τελευταία και φταiει γι' αυτό το κωλοσαμπουάν μου... Τώρα πρόσεξα ότι γράφει στην ετικέτα ''Προσθέτει όγκο''...

Από σήμερα θα κάνω μπάνιο με το απορρυπαντικό για τα πιάτα...που γράφει ''Αφαιρεί τα λίπη'' !!!

το διαβασα και γελαγα...γελαστε κι εσεις!!μπου χα χα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπου χα χα τελειο Μαριετακι!

Μαρακι περαστικα!!!!Ειμαι σιγουρη οτι σε λιγο καιρο θα γινεται το αντιθετο και θα μου τη σπαει ...οποτε ασ συμβιβαστω μ αυτο που γινεται τωαρ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εδω αν και όλες καθαρίζεται τα χωριά σας και τους κήπους σας....εγω δεν τολμάω να παίξω γιατί το ξέρω ότι θα κολλησω και έχω πολλές δουλειές και εδώ και στο σπίτι.

Είμαι κομμάτια έχω να σας πω - χθες έφυγα απο την δουλεια στις 5 αντί στις 3, πήγα πήρα τον Νωντα και φύγαμε κατευθείαν για την γιαγιά μας την άλλη. Ούτε έφαγα, ούτε τπτ άλλο δεν έκανα. Εκεί τρέξιμο συνέχεια γιατί η γιαγιά έχει 3.000 μπιχλιμπίδια μέσα στο σπίτι και δεν λέει να μαζέψει τπτ!! Ο μικρός ήθελε να τα αρπάξει όλα αλλά πάλι καλά περιορίστικε σε κάτι ρόδια ξερά και βελανίδια...πλησιάζε να αρπάξει κάτι και με το που του έβαζα φωνη την έκανε με ελαφρά..Γυρίσαμε σχεδόν 11 παρά σπίτι κομμάτια. Ο μικρός ξύπνησε εκείνη την ώρα, έκανε το μπάνιο του, ήπιε το γάλα και ξεράθηκε πάλι στον υπνο μεχρι το πρωι στις 8.

Τα πόδια τους χθες και προχθες είναι χάλια απο την ξηροδερμία και μάλλον φταίει το αφρόλουτρο. Στην αρχή του έβαζα FREZYDERM αλλά απο κάποιο σημείο και μετά έβαζα PRODERM. Η γιαγιά του όμως πήρε το προδερμ για 1-3 ετών και μάλλον τον ενόχλησε. Χθες του πήρα όλη την σειρά της FREZYDERM παλι μεσω ιντερνετ να δούμε αν θα ηρεμήσει αλλιως θα πάρω τον παιδιατρο. Του βάζω ήδη βαλσαμόλαδο και pepanthol. Ίδιο με εμένα αυτό το παιδί σε όλα του!!!

Καπετάνιε να είσαι πολύχρονος!! Να σε χαίρετε η μανούλα σου!! Να τα εκατοστήσεις!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Λιζάκι νομίζω ότι ο μεγάλος είναι πολύ μεγάλος πλέον και τα καταλαβαίνει όλα - θέλει να έρθει μαζι σας!!! Ξυπνάει κάθε βράδυ και ο μεγάλος ή έτυχε?

Μαριέττα πολύ καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου με συγκινησατε που θυμηθηκατε το παιδακι μου!!!!!!

ευχαριστω πολυ!

Μαρακι χιλιοχρονη!!!!!με ενα νινι συντομα

εμεις....χαλια....το μωρο απο χθες το μεσημερι με πυρετο βηχα και μυξα.....και εγω πολυ βηχα!

δεν εχω κοιμηθει καθολου,γιατι το μωρο ηταν με πυρετο και δεν επεφτε με τιποτα!!!!

κουραστηκα πια..........................

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα ο Ηλιας στην φωτο είναι μια γλυκα!! Πολύ μου αρέσει αυτή η φωτο!!

Μαράκι περαστικά!! Φέτος είναι απο τους χειρότερους χειμώνες σε ιώσεις. Όλος ο κόσμος είναι συνέχεια άρρωστος. Τώρα έχουμε μια εδώ που κυκλοφορεί με μάσκα μέσα στα γραφεία για να μην μας κολλήσει.

Και εσείς Ειρήνη? Περαστικά κοριτσάρα μου και υπομονή. Τελειώνουν οι ιώσεις σε λιγο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...