Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενα τελ.και παω παλι να πηξω:Ευη κι εμενα μου ελειψαν τα βραδυνα ποτακια μας...θα το κανουμε και φετος,μην ανησυχεις!!εσυ σαγκρια,η Ελενη (δε θυμαμαι!!!),η Νατασσα κρασακι (αν θυμαμαι),εγω ουζο ή σαμπουκα...μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

α! και μιας και μιλαμε για ποτα,μαθαινω τον Ηλια να κανει τσιν,τσιν!!και να τσουγκριζουμε μπιμπερο με ποτηρι!!!επισης τον μαθαινω να κανει τον σταυρο του...φτανει μεχρι το κεφαλι και μετα το παραταει...πού θα παει ομως;η ζαμπα δεν τους το ειχε μαθει στα παιδια της!!

φιλια τωρα κι ειπαμε:απογευμα κατα τις 19:00 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα και εμένα κάνει γεια μας1! Και χτυπαει το ποτήρι του με το δικό μας!! Αλκοολικό θα τον κάνω και αυτόν!!! :lol::lol::?:?

Μαριεττα τσακώνομαι γιατί διαφορετικά θα τις κάνω μόνη μου μέσα στην εβδομάδα και θα έχω έναν Νώντα να κλαιει που δεν τον παιζω..οπότε και ο καφες καφές και οι δουλειές δουλειές. Έυη οι άντρες μας πρέπει να μοιάζουν σαν χαρακτήρες!! Και εμένα δεν λέει κουβέντα στην πεθερά μου αλλά και εγώ δεν του λέω τπτ ιδιαίτερο για την μάνα του. Για τον αδερφό του λέω που είναι γεροντοπαλικαρο ΑΑ και μαμάκιας...

παω σπιτι μου φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι να καταλαβω τι λεει η Ευη περι λυκων και χωριων,μου πηρε μερικα δευτερολεπτα!! =))=))=))=))=))=))

αυτο και παλι;δε νομιζω οτι υπαρχει ανθρωπος που καπνιζει συγκεκριμενη εποχη τον χρονο!!!!τι εισαι;αειθαλης;;;;;;καλο κι αυτο!!!

Παιδι μου ειμαι μοναδικη στο ιδος μου, απο τα 18 το κανω αυτο και ενδιαμεσα εχω κανει παφσοις για μερικα χρονακια...Εμενα το ναρκοτικο μου ηταν παντα το φαγητο, εκει δεν ειχα ορια και λεω ειχα γιατι θελω να το αλαξω και αυτο...

Ευγενια και εμενα ο αντρας σου μου θιμιζει τον δικο μου σε πολλα απο αυτα που λες για αυτον...

Ο αδερφος μου ελεγε παντα οτι οι μπαμιες ειναι σαν να τρως μιξες,,πρεπει να σιμφωνισω μαζι του.....

Μπλιαχχχχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αναστασια μολις δοκιμασε σταφιδα!ναι της αρεσαν πηγε στη κουζινα και τις εψαχνε.

Μαριεττα την παλινδρομμηση τη εχουν εκ γεννετης .Συνηθως κανουν πυρετο χωρις λογο και το καταλαβαινεις απο πιο μικρα.εμενα δεν ειχε ξανακανει ξανα ετσι πυρετο,εκτος απο αλλη μια φορα το καλοκαιρι που τις εκανα εξετασεις και βγηκαν αρνητικες μαλλον λαθος μικροβιολογου.Θα κανουμε αλλη μια εξεταση να δουμε σε τι ποσοστο λειτουργουν τα νεφρα και αν εχουν παθει καμια βλαβη.θα της περασει οσο μεγαλωνει αλλα θα περνει αντιβιωση για ενα χρονο τουλαχιστον για να μην παθαινει ουρολοιμωξη.

Χθες εχασε το μυαλο της ηταν ολη τη μερα εξω με παιδακια ξετρελαθηκε.θα εχουμε καλο γυμανστηριο απο δω και περα.εχουμε και πολλα παιδακια στην ιδια ηλικια και θα γινει πανικος φετος.

αυτη την εβδομαδα πρεπει να ασχοληθω με μια εργασια που ανελαβα και την αλλη εβδομαδα θα αλλαξω τα φωτα στο σπιτι.πρεπει να πεταξω πολυ πραγμα και να τακτοποιησω συρταρια .μαζευω πολλα πραγματα και νιωθω οτι εχει γεμισει το σπιτι και σκαω.μετα θα φταξουμε το ρουφ γκαρντεν για να παιζουμε εκει πανω θα εχει δροσια το καλοκαιρι.παω να απλωσω το δευτερο πλυντηριο για να παρει σειρα το τριτο μετα φωναξτε τη γυναικα για σιδερο εχει αφησει και τρια απο την προηγουμενη βδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω όλες οι καλές εργαζόμενες εδώ!!! :lol: ! έχουμε τρελήηηη όρεξη για δουλειά σήμερα... τώρα που ανοίγει και ο καιρός... πέρσι καλοκαίρι δεν δουλεύαμε και είμασταν με τα μωράκια μας, άντε φέτος να προσγειωθούμε στο γραφείο με τον ήλιο έξω να λάμπει :(

Μίλησα με τη Ρούλα, με ρώτησε να την πάει στις κούνιες μιας και έχει καλό καιρό και της είπα φυσικά και να την πάει. Και καθόμουν εδώ και ζήλευα :((:(( . Ωραία περάσανε, ξετρελάθηκε με την τσουλήθρα μου είπε, εγώ δεν την έχω βάλει ποτέ σε τσουλήθρα... Ελα πάμε πάλι μην ξεχνιόμαστε: :((

Ααααχ τι μου θυμήσατε... τι ωραία που ήτανε τα βραδυνά εξ' αποστάσεως ποτάκια μας!!! εννοείται ότι θα τα κάνουμε και φέτος!! εγώ εξάλλου παραμένω εδώ τα βράδια και ας δουλεύω, εσείς το ρίξατε στον ύπνο οπότε μη διαμαρτύρεστε :lol:

Μαριέττα εγώ ό,τι να 'ναι!! και η σαγκρία μου αρέσει, και η σαμπούκα.. πέρσι θυμάμαι σανγκρια έπινα, α και baileys!!

Ηλία μου μπράβο παιδί μου που μαθαίνεις να κάνεις το σταυρό σου!! στον ίσιο δρόμο από τώρα, όπως και ο Νώντας. Οχι σαν κι εμάς που από τότε που κοινώνησε τις 3 φορές μετά τη βάπτιση δεν την έχω ξαναπάει σε εκκλησία :oops::oops: . Οχι ψέμματα, πήγαμε στη βάπτιση του Γρηγοράκη :lol: . Το σταυρό της δεν την έχω μάθει να τον κάνει ακόμα, αλλά μόλις δει εικόνα φωνάζει "μαααα". Και επίσης σταυρώνει εμάς!!! της λέω "σταύρωσε τη μανούλα" και κουνάει τα χεράκια της και λέει "του του του" (φτου φτου φτου και καλά) :lol:

Περί μπάμιας... ούτε η Α θυμάμαι να έχει φάει δεν έχει τύχει να φτιάξουμε. Γιατί όχι όμως, να του δώσεις του παιδιού. Μου έδωσες ιδέα τώρα για λαδερό! Εμείς τις τρώμε, αλλά προσωπικά σε λίγη ποσότητα δεν μπορώ να φάω πολλές με "λιγώνουν"... ενώ οι σοκολατόπιτες όχι θα μου πείτε; και θα έχετε και δίκιο!

Συμπεθέρα με τη νύφη θέλεις να τα πεις ε; έλα που το σκασμένο δεν μιλάει κατά παραγγελία! όντως, εποχιακό κάπνισμα πρώτη φορά ακούω :lol: ! το χειμώνα δηλαδή, δεν κάνεις κανένα μέσα στην ημέρα;;;;

Ελίζα εσύ έλεγες για τη λαπαδιασμένη κοιλιά δεν θυμάμαι; αυτή πλέον το έχω πάρει απόφαση, έτσι θα μείνει τέλος! τι κι αν έχασα τα κιλά της εγκυμοσύνης... η χαλάρωση σε όλο της το μεγαλείο. Αλλά δεν σκάω και πολύ... και θα έσκαγα ακόμα λιγότερο αν μαζί με τη χαλαρωμένη κοιλιά μου είχε μείνει και το τούμπανο στήθος... αλλά που...... πουντο πουντο .....

Ευγενία καλή ξεκούραση! εγώ έχω άλλη μια ωρίτσα περίπου.

Καλώς την Ινα! εκ γεννετής ε;;; ευτυχώς Παναγία μου που είναι κάτι που περνάει μεγαλώνοντας. Σε ευχαριστώ για το σάιτ με το ποδηλατάκι!! όχι 100 € δεν δίνω, αν δεν βρω πιό φθηνό θα παραγγείλω αυτό που μου έδειξες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τόοοοσα είπα και ξέχασα να σχολιάσω την καινούρια φωτό του Ηλία!!!!!

Ηλία είσαι ΘΕΟΣ!!! τι γλυκιά φωτογραφία, τι υπέροχο χαμόγελο!!!

Ρε συ Μαριέττα αν και τα παιδιά μας δεν μοιάζουν (αν εξαιρέσεις το μαλλί... :D ), σε αυτή τη φωτο μου φαίνεται ότι μοιάζουνε!! έχουν το ίδιο χαμόγελο! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα κι εμενα με πιανει μια μανια να πεταω πραγματα...ο,τι δεν εκανα στο πατρικο μου,που ακομα εχω τετραδια και σημειωσεις απο το γυμνασιο-λυκειο :shock::shock::shock::roll::roll::roll:

τωρα εδω με τον μικρο,νιωθω οτι μαζευονται πολλα πραγματα και συνεχως με μια σακουλα σκουπιδιων ειμαι και πεταω!!!ξελαφρωνεις και κανεις χωρο για αλλα!!

ο Ηλιας μου ειπε η κοπελα,εφαγε ολο το ψαρι!!και μετα ηθελε σπανακοπιττα!!παμε για διαιτα!!ακους Ρουλα!!! :lol::lol::lol:

εχω ενα κεφαλι καζανι,παω να κανω ενα τσιγαρο..οσο σκεφτομαι οτι το απογευμα θα θελω να δω το μωρο μου και θα ειναι κι η αλλη,που ολο αγκαλια θελει να τον κραταει και μετα ζηταει παλι αγκαλιες ο μικρος(τις εχει ξεμαθει,ειναι και 12 κιλα δεν αντεχω!!)...με τρελαινει!!θα κατσει σαν την κακομοιρα,μολις φτασουμε σπιτι να φαμε με τον Μανο,θα κοιταει τα πιατα μας σαν την ζητιανα και θα μου καθεται η μπουκια στο στομα!!αυτη δε μαγειρευει!!και παει απο δω κι απο κει και τρωει!!ΗΜΑΡΤΟΝ!! και μη μου πειτε να της δωσω!!θα κρατησω για τον Ηλια φαγητο για αυριο(θα μαγειρεψω κοτοπουλο ομως για να ειμαστε κομπλε αν τυχον δε τις φαει)....πηρα φορα...σταματω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τόοοοσα είπα και ξέχασα να σχολιάσω την καινούρια φωτό του Ηλία!!!!!

Ηλία είσαι ΘΕΟΣ!!! τι γλυκιά φωτογραφία, τι υπέροχο χαμόγελο!!!

Ρε συ Μαριέττα αν και τα παιδιά μας δεν μοιάζουν (αν εξαιρέσεις το μαλλί... :D ), σε αυτή τη φωτο μου φαίνεται ότι μοιάζουνε!! έχουν το ίδιο χαμόγελο! :x

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

σαν να μην εχεις αδικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα ενα κατεβατο και πατησε ενα και μονο κουμπι και τα εχασα...γιατι σε μενα τετοιο παιδι???γιατι δεν καθεται 5 λεπτα ηρεμος??γυριζει ολο το σπιτι ξυπολητος..κατεβαινει απο το πλαι της πολυθρονας..εχυσε την πορτοκαλαδα στον καναπε(αγιος ανθρωπος αυτος που ανακαλυψε το αλεκιαστο υφασμα..αγιος)

δεν θυμαμαι τιποτα..

ματριεττα ετοιμαστηκες???το σπιτι καθαρο??μην εισαι σαν κι εμενα που ηρθε χθες η ζαμπα και ηταν ολα μες στην μεση...μαρεσει ο ηλιας..και μαρεσε καλυτερα με το συντιβανακι...μην εχουμε μονο εμεις..σας ειπα που καθεται στον καθρεφτη μπροστα μαζι με τον πατερα του και φτιαχνουν τα μαλλια τους???πολυ παρεα κανουν αυτοι οι δυο και δεν μαρεσει...

κανουμε κι εμεις σταυρο ενταξει???και τωρα τελευταια δεν κανει μονο κεφαλι κανει και κοιλια μεχρι την βαφτιση θα το εχει μαθει εεε???μπορειτε να μου πειτε γιατι επιμενει να λεει το νερο μαμ??δεν μπορει να ξεχωρισει την διαφορα??αα και κατι αλλο..οτι κι αν του λεω λεει ναι..εσας λενε οχι?καταλαβαινουν την διαφορα???ζωντοβολακι σκετο ειναι..

ευη σε θαυμαζω ακομα και το τσιγαρο το κανεις με προγραμμα..μαρεσει...ειμαι στο αμην να το ξαναρχισω αλλα με συγκρατει η σκεψη του δευτερου..θα ερθει καποια στιγμη δεν μπορει..μεσα στην χρονια σιγουρα..

το παιδι μου ηρθε και εκατσε διπλα μου και ξαπλωσε πανω μου και κανει αγκαλιες..χασμουριεται αλλα οχιιιιι δεν τον βαζω για υπνο...να περιμενειιιιιι...

δεν θυμαμαι κατι αλλο...αχ και τα ειχα βαλει ολα σε σειρα .. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Σήμερα κρατάω αποκλειστικά τον λεβέντη μου για να διαβάσει ο μπαμπάς κ με έχει λιώσει… τι το θέλω το γυμναστήριο?

Ευγενίαααααα χάθηκες πάλι… αλλά αφού περνάς καλά χαλάλι!!!!

Μαριέττα γιατί να παρουσιάσει αλλεργία…. τα σποράκια θα καθαρίσουν το έντερο!! Εγώ δεν του έχω δώσει ακόμη όπως είπα κ στο φβ αλλά θα του δώσω!!!

Μπράβο στον γλυκό Ηλία που λατρεύει την μαμά Τέτα!

Εύη εσύ παιδί μου πας για αυτοκρατορία…. Είναι να μην καταπιαστείς με κάτι!!! Μας έβαλες τα γυαλιά με τα κιλά τώρα θα μας πετάξεις τα μάτια έξω στο καστλβιλ…. Χαχαχαχα

Κοίτα μην δικαιούσαι κ κανένα επίδομα σαν εποχιακή καπνίστρια….. χαχαχα

Ο Σπύρος ποτά, δεν πίνει αλλά πολλούς καφέδες…..

Ίνα ετοιμάζεσαι κ εσύ για την καλοκαιρινή σεζόν? Να αλλάξεις παραδουλεύτρα…. Τεμπέλα σου βγήκε!!!

Ελένη σε λίγο ο καιρός θα είναι κάθε μέρα έτσι, οπότε θα χαρείς κ εσύ τις κούνιες με την Α.

Αναρωτιέμαι κ εγώ ρε γαμώτο, η κοιλιά δεν φτιάχνει ποτέ? καθώς επίσης κ η κυτταρίτιδα… μετά την εγκυμοσύνη είμαι γεμάτη ρε κορίτσια…. Έχετε εσείς τέτοιο πρόβλημα?

Μπράβο στον Μανώλη που δεν βάζει κώλο κάτω όπως η μαμά…. Μόνο που η μαμά συνεχίζει να αναρωτιέται σε ποιόν έμοιασε…. Σε ποιόν άραγε???????????

Πάλι στα κάστρα σας είστε εεεεε???? Χμμμμμμμμμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη έχουμε αποκλειστικό baby sitting ε; όντως είναι κι αυτό μια μορφή γυμναστηρίου!! το καλό του να έχει δικό του δωμάτιο που θα το δεις κι εσύ σε λίγες μέρες, είναι ότι πάει μέσα και παίζει μόνο του και θα σου αφήνει και λίγα λεπτά ηρεμίας! όσο για τον καιρό, και που θα φτιάξει πάλι το Σ/Κ θα την χαίρομαι... αλλά εντάξει θα μεγαλώσει η μέρα και αν δεν είμαι πολύ κουρασμένη θα πηγαίνουμε και καμιά βόλτα μετά τη δουλειά.

Πω πω κολλήσατε με το κάστρο ε;; φάση είναι και θα περάσει, σας μιλάει μια πρώην εξαρτημένη της φάρμας!! παρεμπιπτόντως την έχω παρατήσει πολλούς μήνες και θα ήθελα να πάω να τη συγυρίσω λίγο, πως θα πάμε εκεί το καλοκαίρι μπου χα χα! λέτε να αρχίζω να παίζω κι εγώ ή θα εθιστώ πάλι;;;

Μαρία όντως άγιος ο άνθρωπος που ανακάλυψε τα αλέκιαστα υφάσματα!! ο δικός μου καναπές υποτίθεται ότι είναι κι αυτός αλέκιαστος παρότι μοιάζει σενίλ το ύφασμα, ευτυχώς ακόμα δεν χρειάστηκε να το επιβεβαιώσω.

Μαριέττααα έφυγε η ζάμπα;;; εντάξει πρόλαβε να μετρήσει όοοολες τις μπουκιές;

Αντε πάω ήρθε ο αντρούλης μου νωρίς σήμερα, μπας και δούμε καμιά ταινία αν μας αφήσει η μπουμπού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!!!

Το ζουζούνι μου έχει ξεσαλώσει με την γιαγιά,τον παππού και τον θείο!!!!Να δω πως θα τον ηρεμήσω τώρα που θα γυρίσουμε Αθήνα.....

Τέτα,ο Ηλίας είναι τρέλα στην νέα φώτο!!!!

Εύη,εποχιακή καπνίστρια ε??Πως το καταφέρνεις αυτό?Δεν σε τραβάει τον χειμώνα???Ο Τριαντάφυλλος είναι φοβερός!!!Ακούς εκεί χτυπάει την πόρτα!!

Αλίκη,κουράγιο με την μετακόμιση κι ας ελπίσουμε να αρχίσεις να κάνεις όνειρα γλυκά!!!Αν θέλεις βοήθεια με τον μικρό,είμαι εδώ για σένα!! ;)

Ευγενία,σε νιώθω...κι εγώ πολλές φορές θέλω να στείλω τα αντράκια βόλτα για να κάνω δουλειές και ο Γιώργος μου κάνεις παράπονα και θέλει να έρθω μαζί τους και τελικά υποκύπτω στην λιακάδα και το σπίτι παραμένει αχούρι!!

Ελίζα και Αλίκη,θέλω κι εγώ γυμναστήριο!!!!'Η έστω δουλειά!!!Θέλω κάτι να κάνω εκτός σπιτιού!!!Κουράστηκα από τα ίδια και τα ίδια...

Ελένη,τι γλύκα που είναι η Αφροδιτούλα μωρέέέ!!!!!!!!

Μαράκι,ταρζανάκι είναι και το δικό μου...

Χθες το πρωί τον έβαλα για ύπνο πάνω στο κρεβάτι των γονιών μου και έκλεισα την πόρτα,χωρίς να κάνει το κλακ.Συνήθως όταν ξυπνάει ρίχνει καμιά γκρινίτσα ή φωνάζει "Α".Χθες μετά από 1,5 ώρα,ακούω το "Α",πάω να τον σηκώσω και τι να δω????Είχε ξυπνήσει,κατέβικε από το κρεβάτι (ευτυχώς τον έχω μάθει να κατεβαίνει με τον πωπό),είχε ανοίξει την πόρτα και βγήκε στον διάδρομο!!!! :shock::shock::shock: Έμεινα μιλάμε!!!!Πω πω...μεγάλωσε το αντράκι μου!!!!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου πως εισται??ελπιζω να κανετε αγκαλιες αντε και καμια δουλεια το πολυ κι οχι να χτιζετε καστρα..

αλικακι μου πως εισαι ζεις???τα εβγαλες περα??να σας πω κατι...το μεσημερι πεταχτηκα μεχρι το σουπερ-μαρκετ να παρω κατι πραγματακια και αφησα τον μανωλη στον αλεξη..να σας πω τι εκανα???εκατσα 5 λεπτα μεσα στο αμαξι στην απολυτη υσηχια με κλειστα τα ματια λιγο να ηρεμησω...μιλαμε τοσα γκαζια αυτο το παιδι ζωη να χει αλλα την εφηβεια την φοβαμαι...πηρα δυναμεις και επεστρεψα σπιτι...ανοιγω την πορτα και τρεχει να πεσει πανω μου κοντοστεκεται σκυβει λιγο μπροστα γερνει το κεφαλι του και μου κανει μαμα μπα...και μου στελνει ενα φιλι...πειτε μου τι να τον κανω που εχει βγει γαλιφης και δεν ξερω το μελλον..

ελενη να το δοκιμασεις το υφασμα απο μονη σου απο την κατω μερια μην φενεται να ξερεις μην σου ερθει αποτομα η συγκοπη..οχι το επαναλαμβανω αγιος ανθρωπος...εχω το ιδιο υφασμα και στις καρεκλες τις τραπεζαριας ακομα και το αμαξι εχει δερματινα καθισματα...μεχρι και μερεντα εχει ριξει πανω ο αλεξης ακομα και με στυλο εχει μουτζουρωσει...μια με το σφουγγαρακι και τελος... ;);););) καλα να περασετε να δειτε την ταινια εε??μην αποκοιμηθειτε και εσεις???και πες ποια ταν και αν ειναι καλη..πληρες ρεπορταζ..ξερεις εσυ...

αννουλα μου πως εισαι??εχεις προλαβει να ξεκουραστεις??ερχεται η μερα της επιστροφης εε??λες για τον μανωλη αλλα και ο ακης δεν καθεται στα αυγα του εε??εγω να σας πω κατι τον αφηνω πλεον και ανεβοκατεβαινει μονος του την σκαλα και πηγαινει στο δωματιο του παιζει και μολις βαρεθει η θα με φωναξει να τον βοηθησω να κατεβει επειδη βαριεται η θα κατεβει μονος του..εχθες που ηρθε η ζαμπα με ρωταει που ειναι το παιδι κοιμαται?οχι της λεω πανω ειναι παιζει..πανω?το παιδι μονο του??και αν παθει κατι?την πηρε ο πονος..τιποτα δεν παθαινει της λεω ξερει πολυ καλα το παιδι μου τι κανει..δεν μας ξαναμιλησε η κυρια..

μαριεττα..ζεις κοπελια???τα καταφερες???

ειναι καμια εδω η να παω να χτισω τιποτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμένα...κοιμήθηκε ο μικρός και ηρέμησα απο τον έναν....ευτυχώς ο μεγαλος βλέπει ήσυχος τηλεοραση.εφαγα την σαλατουλα μου και κάθομαι και εγω μαζι με τους 2 άντρες στον καναπέ να ξεκούρασω την κορμαρα μου....ξεθεωθηκα στο γυμναστήριο και μόλις μπήκα σπίτι δεν εκατσα δευτερόλεπτο....μια ήθελε κάτι ο ένας μια κάτι ο αλλος.....αχ και ο μικρός ειναι πολυ γκρινιαρης ρε κορίτσια!

Έχω και τα νεύρα μου σήμερα ,τσακωθηκα με την μάνα μου για τα παιδιά και έχω μουλαρωσει τώρα...σκέφτομαι να τα πάω παιδικό !βέβαια κάθε φορα που τσακωνομαι αυτο σκέφτομαι και μετα απο λίγο μου περναει....αχ δεν ξέρω τι να κάνω!anyway σας ζαλισα με τον μονόλογο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιζακι...βρε μια βασιλισσα την εχουν και δεν την περιποιουνται???αχ αχ...τι εχει ο μικρος??δοντια ??

δεν θες να τους πας παιδικο??και να μην περνεις αποφασεις οταν εχεις νευρα..σε καλο δεν βγαινουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γενικά ειναι γκρινιαρης απο την φύση του αλλα τώρα πρέπει να ειναι και τα δοντια...δεν λένε να βγουν και αυτα τα ατιμα....

Απο του χρόνου θα τους πάω σίγουρα ...ο ένας προνηπιο ο αλλος παιδικό αλλα όταν μου σπάει τα νεύρα η μάνα μου μουρχεται να τα πάω τωραααααα.

βασίλισσα ε? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την γλιτωνουν τα παιδια..φυσικα βασιλισσα αμ τι??μια σε εχουν...αντι να λενε μανουλα μου εμεις θα τα κανουμε εσυ ξεκουρασου..το παιζουν αρχηγοι ναι???αχ φανταζομαι τι θα γινεται οταν μεγαλωσει και ο μικρος..ποσα σωβρακα πια να πλυνεις και εσυ??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια μου δίνω το παρόν αλλά δυστυχώς έχω ένα μυαλό κουρκούτι και δεν μπορω να βάλω σειρα σε αυτά που σκέφτομαι να γράψω και σε αυτά που θέλω να σχολιάσω.

Καλά είμαστε πάντως όλοι μας. Απλά σήμερα είχα πολύ δουλειά και μετά που σχόλασα έκανα πολλά μαζεμενα πράγματα μαζί και κουράστηκα. Πήγα μια ωρίτσα βέβαια στην συμπεθέρα μου (την Ειρήνη μας) στο ιατρείο της και ήπιαμε ένα εσπρεσάκι αλλά μετά πάλι στην τρεχάλα.

Μου κάνει και η μικρή ένα κεφάλι καζάνι με την μπάρλα της...ζωή να έχει το παιδάκι μου αλλά αν πάει το στόμα της τώρα έτσι που δεν μπορεί να μιλήσει καλά και λέει αλαμπουρνέζικα, τι θα κάνει όταν μιλήσει καλά Παναγίτσα μου; Θα έχω ένα μόνιμο πονοκέφαλο;

Anyway... Φιλενάδες μου συχγωρέστε με αλλά θα σας σχολιάσω αύριο. Πάω να χαλαρώσω λίγο.

Φιλάκια πολλά! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσακι μου καλα να περνας και μην σε νοιαζει...

το παιδι μου ξυπνησε..γιατι παναγια μου τετοια ωρα???σας αφηνω κορες...καληνυχτα...ηρεμη και υσηχη να ειναι ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κακο σκυλι,ψοφο δεν εχει!!αυτο το λεω για την παρτη μου!ενα θα σας πω!απο την πιεση που μου προκαλεσε η γυναικα σημερα,εσπασαν αγγειακια στο αρ.ματι μου,κατακοκκινησε και μετα ετρεχε δακρυα!!τρελαθηκα!!εριχνα μπολικο κρυο νερο,γιατι με εκαιγε κιολας...το εχω ξαναπαθει αλλη μια φορα μετα απο συγχυση σε αλλη φαση της ζωης μου....η γυναικα ηρθε 18:30 κι εφυγε 21:50 με το ρολοι..εγω να ειμαι κομματια απο το γραφειο,το μωρο να χασμουριεται και να γκρινιαζει κι ο Μανος αραχτος στον καναπε,να τον ακουω να της λεει:κατσε λιγο αν θες!! :evil::evil::evil: πηγα στο δωματιο του μικρου,ξαπλωσα λιγο στον καναπε του κι ηρθε ο μικρος αγκαλια.του λεω:Ηλια!πηγαινε στην γιαγια και κανε της "ξου,ξου"...του το ελεγα αργα και σιγανα κοιτωντας τον στα ματια,οπως υπνωτιζουνε...σηκωθηκε ο μικρος,κατεβηκε απο τον καναπε,ετρεξε προς το σαλονι,τον ειδε η ζαμπα και του λεει:ελα να σε παρω αγκαλια κι ο Ηλιας,ο Θεος!!της εκανε"ξου,ξου"με το χερακι του και μετα καρφωτος πισω στην μανουλα!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: μονο και μονο για αυτη του την πραξη,αυριο θα του παρω σοκολατα!!!ειμαι πολυ υπερηφανη για τον γιο μου!!!!!!!!!ξερω οτι αυτο ειναι κακο,αλλα εκεινη την ωρα ημουν σε υπερενταση κι ειχα αναγκη να γελασω παρα πολυ!!επνιγα το γελιο μου στα μαξιλαρια για να μη με καταλαβουν μανα και γιος!!!

τωρα πηρα ενα depon και νιωθω καλυτερα...και το ματι ηρεμησε καπως..αν αυριο δεν παει καλυτερα,θα παω στον γαμπρο μου να με δει....

κορες δεν εχω κουραγιο να σας σχολιασω...

φιλια και να προσεχετε τους εαυτους σας!!!

η φιλη σας,

Τετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνιτσες,

Μαριεττα τελειος ο Ηλιας....σε λιγο θα της ριχνει και αλατι!!!!χαχαχαχα

Ευη εισαι κουκλα τωρα που αδυνατησες....μπραβο!

Αλικη αυριο θα ερθω Λαικο,να πιουμε το πρωι καφε η τρεχεις????

κοριτσακια δεν εχω διαβασει αλλα νεα σας ....αλλα σας φιλω :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Χθες κοιμηθηκε απο τις 11 μεχρι 12.30 και μετα τιποτα μεχρι τις 9 το βραδυ!Μετα μπανιο γαλα μπουμ και ξανα την ειδαμε το πρωι.θα ριξουμε κατι γλεντια το καλοκαιρι που δε θα μπαινουν μεσα με τιποτα!!

Μαρια εμενα λεει οχι και κουναει και το κεφαλι και το χερι της!με το ναι εχουμε ενα θεμα αλλα λεει ενταξει καλα και βεβαιως οποτε καταλαβαινουμε τι λεει.τωρα διαβαζει το περιοδικο της.πολυ καλα αυτα τα περιοδικα μπορει να ξεφυλιζει και να σχολιαζει και μιση ωρα.Χθες η μερα ηταν αφιερωμενη στο σιδερο και ηταν πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ειπα οτι λεει και αγαπουλα τη κουκουλα :P

Αλλα εμενα μαρια δε ξερει να ανεβαινει ουτε να κατεβαινει σκαλες!

Αυτα περιμενουμε τον ηλιο να παμε κουνιες!και καμια δουλεια για τη μαμα της αναστασιας!!

ποδηλατακια ειδα και στο praktiker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές μανούλες…..

Άλλη μια υπέροχη μέρα σήμερα….. μόνο που δεν ξέρω που να πάω αφού έχω τόσα πράγματα να κάνω!!!

Το βράδυ μας δεν ήταν από τα χειρότερα αλλά σερί δεν το πήγαμε…..!!!

Άννα μου επιστρέφεις….????? Θα ηρεμίσει μωρέ ο Άκης…. θα αναγνωρίσει τα πράγματά του, το σπίτι του κ θα ξαναγίνει ο παλιός Άκης!!!

Κ ο δικός μου κατεβαίνει από το κρεβάτι κ ανοίγει ή κλείνει την πόρτα….χαχαχα Έχουν πολύ πλάκα…!!

Αχ ρε Μαράκι, ξέρω τι εννοείς με αυτά τα 5 λεπτά…. Κ εγώ πετάχτηκα εχθές στο ΣΜ κ κάθισα να χαζέψω λίγο μόνη μου!!! κ στο γυμναστήριο που πάω είναι 1- 2 ώρες που γεμίζω μπαταρίες!!! Το να είσαι φουλ τάιμ μαμά έχει τα καλά του αλλά έχει κ τα κακά του!!! κ θέλουμε να κάνουμε κ άλλα…χαχαχαχαχα

Ελιζάκι δεν την παλεύεις κ εσύ με τους άντρες σου εεε….? κ εγώ όταν γυρίζω με περιμένουν για να κάνουμε ότι δεν έκανα τις ώρες που έλειπα… άντρες!!

Χμμμ κ εγώ τώρα θέλω να πω στην μαμά μου να έρθει για την μετακόμιση αλλά το σκέφτομαι γιατί θα γίνει ανάσταση…..

Νατάσσα φιλάκια….

Μπράβο ρε Ηλία… κάτι τέτοια προσπαθώ να τα μάθω κ εγώ στον Σπύρο αλλά είναι πίρλας κ δεν καταλαβαίνει…. Κάνε του ιδιαίτερα σε παρακαλώ!!!

Πάντως Τέτα θα σε μαλώσω…. δεν κάνουμε κακό στον εαυτό μας!!! Ρε συ χωρίς να τσακωθείς με τον Μάνο συζήτησε το….. δεν μπορεί να κάθεται μέχρι ότι ώρα θέλει!!! Άκου να σου ανέβει η πίεση για να ευχαριστηθεί αυτή επίσκεψη…… θα την έτρωγα ζωντανή!!!

Βρε βρε την Ειρήνη….. που είσαι παιδί μου?? εδώ θα είμαι.. αύριο δεν έχω κ γυμναστήριο οπότε είμαι οκ!!! Μόνο να μου πεις ώρα, τόπο ( έξω ή στο σπίτι) για να οργανωθώ!!

Καλημέρα Ίνα…. ααα ρε Αναστασούλα με τα ωραία σου!!

Μαρία ο Σπύρος λέει κ ναι κ όχι κ κουνάει κ αντίστοιχα το κεφάλι….. ναι εκτός από αυτά που όντως θέλει λέει κ σε ότι δεν καταλαβαίνει!!! Όχι λέει σε ότι δεν θέλει!! Νομίζω πως καταλαβαίνει την διαφορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...