Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

καλημεραααα...τι κανετε κοριτσαρες???εχθες δεν μπηκα καθολου πονουσε η κοιλιτσα και την εβγαλα στο κρεβατι απο νωρις ευτυχως και το αντρακι μου κοιμηθηκε απο νωρις και ετσι ξεκουραστικα κι εγω..βεβαια το πρωι ηταν ξυπνιος απο τις 6 αλλα καλυτερα γιατι ειχα κοσμο πρωι πρωι ηρθε ο κουμπαρος μας να δει την φορμουλα μαζι με τον αλεξη οποτε τους ετοιμασα και πρωινο..και εκανα κι εγω πρωι πρωι τις δουλειες μου...

αλικη τρελενομαι για μετακομησεις..δωσε μου πακεταρισμα και ξεπακεταρισμα να ασχολουμε ολη μερα...μονο μην μου πεις να καθαρισω εε???εγω πακεταριζα σε ολη την εγκυμοσυνη σχεδον...ηρθαμε στο καινουριο σπιτι καμια βδομαδα μετα που γεννησα..και αν εξαιρεσεις τις ιστοριες με την ζαμπα θα ημουν πολυ χαρουμενη..η αληθεια ειναι οτι τωρα το απολαμβανω το σπιτι μου...αμα θες βοηθεια ερχομαι...

νατασσακι ναι ναι ξεσηκωσετε τις ολες..με εχετε αφησει παραπονεμενη εγω στο πηγαδι κατουρησα δηλ???αντε δεν ειναι τιποτα...μια αποφαση ειναι παρτε την...τελικα μηπως να το δοκιμασω το βραζιλιανικο???θα το κανω παντως τωρα που ειναι νωρις ακομα..μην τυχον και δεν μαρεσει..

λενακι ποσο δικιο εχεις ποσο δικιο εχεις...

ινα μαρεσει το ποδηλατακι..θα του παρω κι εγω ενα τετοιο αν το παραγγειλω απο αυτην την σελιδα λες να μπορουν να μου το στειλουν??μαρεσει ενα που ειναι σαν βεσπα...θελω να το αποσηρουμε το καροτσι πλεον...

σαλλονικιες συναντηθηκατε εε??δεν το πιστευω με τον ακη καποιος τον ματιασε..

σημερα το μενου λεει κατσικακι στο φουρνο για τους αντρες και χταποδι χθεσινο για μενα..σημερα εχει ντερμπι..μην με αναζητησετε δεν θα με βρειτε... :lol::lol::lol::lol: θα τα ξαναπουμε αυριο παλι μαλλον...φιλιααααα

αλικη σε ειδα..μην προεξοφλεις μωρε καταστασεις μπορει να του αρεσει κι ολας..ποτε δεν ξερεις..θα το φτιαξεις με φιγουρες αυτοκολλητα και τα λοιπα???πηγαμε με τον μανωλη τις προαλλες στην φιλη μου που γενναει οπου ναναι και εχει στο δωματιο του μικρους της αυτολλητα με ζωακια διαφορα και ξετρελαθηκε ο δικος μου...ειχε κολλησει με τις αγελαδες και τις κοτες...ουτε στο δικο του δεν κανει ετσι...παντως θα ειναι προβλημα με τον σπυρο στην μεση της ανακατοσουρας...η μαμα σου γιατι δεν θελει να φυγετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι καλημέρα…….!!!!

Δεν αντέχω άλλες μετακομίσεις…. Από όταν γεννήθηκα μετακομίζω… μετακομίζω..!!! Έλα πλιζ για βοήθεια κ ποδαρικό…..!!!!!

Σε πονούσε η κοιλιά??? Ευτυχώς από όταν γέννησα δεν καταλαβαίνω τίποτα…. πριν κάθε τόσο πήγαινα στο νοσοκομείο για ενέσεις παυσίπονες!! δεν με έπιανε τίποτε!!!

Μμμμμ κατσικάκι στο φούρνο….. εμείς γιουβετσάκι με μοσχάρι όμως!!!

Η μαμά δεν θέλει γιατί θεωρεί πως δεν είναι εποχή για έξοδα….. δεν έχει άδικο αλλά κ ο Πάνος έχει εξαντληθεί… ξενύχτια σπίτι, ξενύχτια στη δουλειά, διάβασμα….. θέλει έναν χώρο που να μην πρέπει να φύγει γιατί είναι ώρα να κοιμηθεί ο μικρός!!

Πάω κ εγώ να μαγειρέψω….. θα τα πούμε αργότερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια και καλη εβδομαδα......

Μπικα στα γρηγορα να πω ενα γεια, γιατι απο οτι βλεπω εριμωσε το θεματακι μας....

Μαριετταααααααα εσυ μας κατεστρεψες με το παλιοπαιχνιδι σου.....By the way εκανα μερικες δουλιτσες στο βασιλιο σου....

Ηθελα να βαλω ενα χερακι και στα ιπολιπα αλλα σινεχια μου κολαει το σκαζμενο, εσας κολαει???

C u later :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου……!!!!

Καλή εβδομάδα…..

Απ’ ότι βλέπω κάθεστε στα κάστρα σας…. για ελάτε κ από εδώ καμία βόλτα!!

Ό Σπύρος ξαναέκανε το σερί του από τις 11 μέχρι τις 6.30 …….χωρίς γάλα!!!!! Του έδωσα γάλα κ κοιμήθηκε μέχρι τις 8.30!!

Το πρόβλημα είναι πως το βράδυ δεν τον παίρνει ο ύπνος…. Θέλει να κοιμηθεί αλλά δεν μπορεί!! Εχθές δεν ήθελε ούτε στα χέρια για να κοιμηθεί…. Ήθελε να τον βάλω στην κούνια του κ να τον κουνάω με το χέρι! Τι να πω….. τόσες ιδιοτροπίες από πού τις πήρε?????

Εύη εμένα δεν μου κολλάει το σκασμένο αλλά ο τύπος με το τσεκούρι…..χαχαχαχαχα

Ρε σεις στο τέλος θα ξεχορταριάζουμε το σπίτι μας που από το παιχνίδι έχουμε παραμελήσει!! Κ θα λέμε στα παιδιά μας που είναι το φαί να βάλουν να φάνε….χαχαχαχα

Πάω να κάνω καμία δουλίτσα αλήθεια γιατί έχω γιατρό κ γυμναστήριο κ δεν θα προλάβω….

Μαριέττααααααα ο Μάνος καλάααααααα?????????????

Μαρίααααααα έλα μωρέ ένα παιχνίδι ήταν μην στεναχωριέσαι….!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

καλη εβδομαδα να εχουμε..αλικη κατα καιρους αλλαζουν οι συνηθειες τους...εμενα τωρα θελει να πηγαινουμε να ξαπλωνουμε μαζι στο δικο μου κρεβατι και εκει να τον παιρνει ο υπνος...και δεν θελει τα νανουρισματα του αλλα να του τραγουδαω εγω και οχι τιποτα αλλο το ρεπερτοριο μου ειναι περιορισμενο..ρε κοριτσια απορω πως καθεται και ακουει την φωνη μου..ουτε εγω δεν με αντεχω...πως με αγαπαει αυτο το παιδι...η ουσια αλικη ειναι να κοιμαται σερι αφου το κανει..ολα καλα

ευακι θα σε συνηθισει και θα σταματησει να κολλαει κι εμενα κολουσε στην αρχη..και οταν μπαινεις σε μεγαλα βασιλεια σαν της μαριεττας ενα πραγμα θα σου αργει να φορτωσει και θα κολλαει πιο πολυ...

τι ψηνουμε σημερα???σηκωθηκα με τον λαιμο μου να με γρατζουναει...γιατι????σηκωθηκα και το πλυντηριο παλι δεν δουλευε αφηστε που ετρεχε και νερα...και ετσι που εχω τα νευρα μου εχω και τον μανωλη να ερχεται και να με κανει αγκαλιες και να μου γελαει...γιατι τι θελει παλι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε?

εμεισ καλα,τα ιδια!ειμαι γραφειο και περιμενω το καφεδακι μου,να κανω και ενα τσιγαρακι....

μεσημερακι εχω και εγω γυμναστηριο...αχ καθε Σαβ/κο ειμαι για σκοτωμα...τρωω αρκετα,αδιαθετησα κιολας και νιωθω πανχοντρη!

παω να δω και εγω λιγο το παιχνιδακι που κολλησατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια οχχχχ χαλασε το πλυντηριο σου??? Πιο των ρουχων η των πιατων???

Μακαρι να μην κολισες και εσυ καμια ιοση γιατι αυτος ο πονολαιμος πολυ παιζει φετος...

Αλικη να δεις πως οταν θα εχει δικο του δοματιο θα ισιχασει ο Σπυρος και μαζι μ'αυτον και εσεις...

Εμενα εχει αρχισει αλο κολπο τις τελεφτεες μερες οταν θελει να κοιμηθει, παει εξω απο την πορτα του δοματιου του και αρχιζει να την χτιπαει και οταν την ανιξω πιγενει σφερα στο κρεβατακι του και μου ζηταει να τον βαλω μεσα ..........Αυτο ειναι παιδι, να κοιμασε αγορι μου να κοιμασε να ξεκουραζετε και η μαμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλικη σημερα παλι γιατρο???? Ποσες φορες πρεπει να πας σε καθε κικλο???

Καλημερα Ελιζα τι κανετε ολα καλα με τα μικρα σου??? Αντε βαλε και εσυ ενα χερακι μπας και χτισω την παλιοκουζινα μου επιτελους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Ευακι!προσπαθω αλλα εχω χασει την μπαλα...εχω πολυ καιρο να μπω και γινεται τησ τρελης!

Αλικακι μετακομιζετε?Ωραια!Που ξερεις μπορει να του αρεσει τοσο του Σπυρου που θαχχει δικο του δωματιακι και θα κοιμαται μονοσ του!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια να ηρεμίσει ο Σπύρος…… γιατί δεν μπορείτε να καταλάβετε τι λούκι είναι αυτό!! καμιά φορά γίνομαι κ τόσο απότομη μαζί του από την κούραση που νιώθω πως είμαι μία άθλια μάνα… η ΠΙΟ άθλια!!!!

Μαρία εεεε κάτι θα θέλει κ αυτός…..!!!! χαχα

η φωνούλα της μαμάς είναι πάντα η πιο μελωδική…

Ελίζα άσε… είμαι 3 μήνες στο γυμναστήριο κ τίποτε δεν κάνω!!!

Ναι μετακομίζουμε προσεχώς……!!!

Εύη πάω αναλόγως με το μέγεθος των αυγών μου…. σήμερα είναι η τελευταία γιατί ωορρηξία έγινε, το ξέρω….! Συνήθως επειδή με γνωρίζω καλά πηγαίνω 3 φορές… αν πήγαινα όσες μου έλεγε ο γιατρός τώρα θα μετακόμιζα σε καλύβα γιατί τα χρήματα θα πήγαιναν στους υπέρηχους!!!

Σήμερα φασολάδα…..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααα!!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε. Τι κάνετε; στο fcb τα λέγατε το βράδυ και χαθήκατε από εδώ; δεν μπήκα καθόλου έκανα δουλειές, πάντα το Σ/Κ για τελευταία στιγμή τις αφήνω γιατί ξελογιάζομαι με την κοράκλα μου. Πόσο τη χάρηκα πάλι, αλλά τώρα τα κεφάλια μέσα. Για πείτε μου, το παθαίνετε κι εσείς το Σ/Κ να γίνεται το σπίτι μπουρδέλο;;

Μαρία χάλασε το πλυντήριο ε; ελπίζω τουλάχιστον να είναι κάτι που επισκευάζεται με λίγο κόστος. Τι γλυκός μωρέ που είναι ο Μανωλάκης μας! φυσικά και μας αγαπάνε, αν δεν μας αγαπούσαν και τα ίδια μας τα παιδιά θα είμασταν για να φουντάρουμε.

Αλίκη μια χαρά ο Σπυράκος, ελπίζω αυτό να σημαίνει ότι μπαίνει επιτέλους σε πρόγραμμα. Κι εγώ πιστεύω ότι στο δωματιάκι του μια χαρά θα αράξει. Τι άθλια μάνα και βλακείες λες;; άνθρωπος είσαι έχεις και τα όριά σου.

Ελίζα κι εγώ στο γραφείο, αλλά ήδη έβαλα καφεδάκι και έκανα το τσιγαράκι μου.

Εύη όντως, αυτό είναι παιδί :lol: ! και μένα το κάνει μερικές φορές αλλά πρέπει να είναι πολύυυ νυσταγμένη. Συνήθως φωνάζει πιπίλα, μετά αγκαλιά και μόλις την πάρω ή ξαπλώνει στον ώμο μου και λέει νάνι ή μου λέει μέσα για να την πάω στην κούνια της :P

Φιλιά κοριτσάρες μου, πάω να κάνω καμιά δουλειά δυστυχώς... βαριέμαιαιαιαιαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο μου έχει λείψει κ μένα η δουλειά μου…… έπινα κ εγώ το καφεδάκι μου κ όταν κάπνιζα έκανα το τσιγαράκι μου… μετά άνευ, μόνο καφεδάκι!!!

Σας ζηλεύωωωωωω……

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη εγω εχω "μαζεψει "αρκετα αλλα κιλα κολλημενα στα 63!βεβαια η κοιλια χλαπατσουλα ακομα!αμαν αυτο το φαι ...γιατι να μ αρεσει?

Να μην νιωθεις καθολοθ αθλια .λες βλακειες ειναι λογικο να νιωθεις ετσι...ρωτα και εμενα!εχω στραβολαιμιασει συν οτι με ποναει και το χερι ...σκεψου οτι μερικες μερες εχω και τουσ δυο στο κρεβατι μου!

Ελενακι καλημερα!εκανα και εγω το τσιγαρακι μου ,πινω το καφεδακι μου και δουλεια μηδεν....βαριεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μην το σκεφτεσαι καθολου το σπιτι γιατι παντα θα θελει φτιαξιμο αλλα την ομορφια σου θα την δεις γρηγορα μεγαλη και δεν θα θελει τοτε αυτη να παιζει μαζι σου..οποτε ψηφιζω παιχνιδι και οχι συμαζεμα...

ελιζα αχ εσεις οι χοντρες δεν ηρεμητε με τιποτα παλι γυμναστηριο θα πας???απορω τι το θες με τοσα κιλα... :lol::lol::lol::lol::lol: την επιασες την ειρωνια εεεε???ακους εκει πανχοντρη...με 63 κιλα??????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ευη των πιατων παλι και αν δεν γινει τιποτα και τωρα με βλεπω με καινουριο..αλλα κριμα ειναι γιατι ειναι σαν καινουριο..μονο 4 χρονια το εχω..δεν συζητω για τον Τ.ειναι ενα μικρο αστερι που εχει μελλον ακομα για πολλε πολλες εκπληξεις...

παω να δω τι θα μαγειρεψω ουτε ορεξη εχω ουτε και τι ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες με τα βασίλεια σας!!

Εγώ δεν θα ακολουθήσω στο παιχνίδι γιατί δεν μου μένει χρόνος καθόλου..Είμαστε καλά όλοι μας, λίγο ο Νώντας έχει βήχα. Χθες τον πηγα να κοινωνήσει και μάλλον κάτι άρπαξε...γινόταν χαμός απο κόσμο και όλες οι γιαγιάδες ήταν δεν ήταν άρρωστες είχαν πάει εκκλησία μην τους βάλει ο θεός απουσία. Σε μια της την είπαν οι άλλες γριές!!! Μετά πήγαμε παιδότοπο και μετά στον κουμπάρο μου (μας εχει παντρέψει) στο νεο του σπιτι στην εξοχή και ήπιαμε καφεδάκι χωρίς τον Νώντα (έκανε νάνι). Μετά ξαναπήγαμε για καφεδάκι με τίς κουμπάρες μου (τις έχω παντρέψει) και πάλι χωρις Νωντα. Το βράδυ ελιωσα μαζί με τον μικρό απο τις 10 παρα γιατι το Σάββατο είχε έρθει κόσμος σπίτι μου και το κοιμήθηκα στις 2 και το πρωι 7.30 ειχε ξύπνημα. Ήταν ένα όμορφο γενικά ΣΚ με αρκετές βόλτες αλλά χωρίς ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα κι απο δω!! μπου χα χα!!

ολο θελω να ρωτησω την Ινα κι ολο το ξεχναω κι επειδη δε θελω να νομιζει οτι ειμαι γαιδουρα και δεν ενδιαφερομαι για το κοριτσακι της,αρχιζω με την Ινα:

απο τι προκληθηκε ολη η ιστορια με την Αναστασια;απο μολυνση,ουρολοιμωξη;πώς τα πατε με την αντιβιωση;περαστικα κοριτσακι μας κι ολα θα ειναι παρελθον πολυυυυυυυυυυυ γρηγορα!!

Σπυρακο!!κανε κατι γιατι την μαμα την βλεπω να φουνταρει!!μπραβο αγορακι μας που μπαινεις σε προγραμμα σιγα-σιγα!!

Μανωλακη πες της μαμας σου εκει που την αγκαλιαζεις,να κανει ο Θεος το θαυμα του και να σε αλλαξει ομαδα!! το κοκκινακι σου παει παρα πολυ!!!!!

Νωντακο κι εγω ηθελα να παω τον Ηλια να τον κοινωνησω χθες,αλλα ακριβως επειδη ακομα οι κωλοιωσεις παιζουν ασχημα,προτιμησα να τον παω αλλη φορα!!ο Θεος θα με καψει στην κολαση!!!περαστικα Νωντακο!!!να πεις επισης της μαμας σου,να μαζευεται και στο σπιτι,πολυ γυριστρουλα μας βγηκε!!!!!(μεταξυ μας:καλα κανει!!!!)

Ελιζα!!!η κοιλια πώς πεφτει;μονο με γυμναστικη;βαριεμαι απιστευτα τους κοιλιακους!!!

Αφροδιτουλα με την γλυκεια φωνουλα!!!!!νομιζω σε ακουω τωρα να λες:πιπιλα!!κοριτσια εχει πραγματικα πολυ ψιλη φωνουλα κι ειναι τελεια!!

Τριανταφυλεννιε πρεπει να βοηθησουμε την μαμα να χτισει την κουζινα,γιατι σας βλεπω να μενετε νηστικοι!!! μπου χα χα!!!!!

συνεχιζω σε αλλο ποστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα κανετε ολες μαζι το απογευμα κατα τις 19:00;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

θα με παρετε τηλεφωνο στο σπιτι...γιατι ποιος θα ειναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

η ζαμπα!!!!

επισης να σας ρωτησω:μπαμιες εχετε δωσει στα παιδακια σας;εφτιαξα χθες για να φαμε σημερα με τον Μανο και λεω να του κρατησω να φαει κι ο Ηλιας αυριο...φοβαμαι για τυχον αλλεργιες λογω των σποριων...αν κι η γιατρος μας εχει πει ολα τα λαχανικα να τρωει..δεν ειχε τυχει ομως να φτιαξω μπαμιες...

επισης:ο Ηλιας χθες ηταν πολυ τρυφερος με την μαμα του!!εκανε μουσουνακια,εγερνε το κεφαλακι του δεξια-αριστερα και μου χαμογελουσε!!! επισης ετρεχε φωναζοντας μαμα και επεφτε στα ποδια μου και με αγκαλιαζε!!!!τι ωραια ειναι οταν σου εκδηλωνουν τοσο ανοιχτα την αγαπη τους!!

πηζω και σας αφηνω!!

και μη ξεχνατε:ΧΤΙΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!!!!!!!!!!

μπου χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα κανονικά το χθεσινό πρόγραμμα είχε και επίσκεψη στον νονό του Νώντα αλλά τα έπαιξα. Δεν άντεχα άλλο και έστειλα μόνο του τον Δημήτρη να παραλάβει κάτι και εγώ έπαιξα με τον Νωντάκο. Δυστυχώς ο Δημήτρης όλη την εβδομάδα είναι κλεισμένος σε ένα γραφείο και με την πρώτη ευκαιρία που έχει λίγο ελεύθερο χρόνο θέλει να πάει για καφέ..συνήθως τσακωνόμαστε γιατί εγώ θέλω να κάνω καμια δουλεια και δεν με αφήνει. Το Σάββατο του έκανα deal. θα πάμε για καφέ μόνο αν μετά στα καπάκια κάνουμε δουλειές...

Μαριέττα μπάμιες δεν θα φάει ποτέ του μάλλον γιατί τις μισώ και εγώ και ο Δημήτρης. Αν θέλει ας πάει σε καμια γιαγιά του να φάει..

Εμένα με πηρε η ζάμπα μου το Σάββατο να έρθει αλλά τις είπαμε ότι είχαμε να πάμε επίσκεψη(ψέματα) και το ακύρωσα και έκανα τις δουλειές μου. Την Τετάρτη όμως της έταξα ότι θα πάμε το απόγευμα να δει τον μικρό.

Ο Νωντας έχει γίνει πολυ πονηρός..αν δείτε πως μας κοιτάει μερικές φορές θα τρελαθείτε. Πέρνει ένα πονηρό ύφος - θέλω να τον φάω εκείνη την στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩ ρε παιδι μου, ηρθαν 2 παλιολυκοι στο χωριο μου και δεν εχω καθολου ενεργια να τους καθαρισω γι'αυτο τα παρατισα μεχρι να γεμισω ενεργια παλι :?:?:?:?

Μιπως εχω κολισει λιγο η μου φενετε??? :shock::shock::shock::shock:

Μαριεττα εγω μπαμιες δεν μαγηρεβω ΠΟΤΕ, δεν τις τρωει κανενας μας αλλα δεν μπορω να φανταστω οτι θα τον πιραξουν λαχανικο ειναι....

Μαρια γιατι ετσι κακοδιαθετη σημερα βρε κοριτσι μου????

Αλικη μην ξαναπεις οτι εισαι αθλια μαμα γιατι θα γηνουμε μπιλιες. καταλαβενω πως νιωθεις επιδι χανεις την ψηχρεμια σου με το παιδι ομως δεν φταις εσυ, η κουραση μιλαει, ποσω να αντεξεις και εσυ???

Το λεω γιατι και εγω πολλες φορες φτανω σε σιμιο εκριξης με την Φλωρα και μετα χαντακωνομε και στεναχοριεμαι...

Σημπεθερα μου φενετε καμια μερα θα σε παρω τηλεφωνο αλλα πιραζει που δεν θελω να μιλισω μαζι σου????? Με την νυφη μου θελω να τα πουμε να ακουσω και εγω την φωνουλα της....

Αρχιζει παλι να καλοκαιριαζει σε λιγο θα βγαλουμε παλι τα επιπλα στο μπαλκονι (τα εχουμε στην αποθικη τωρα) και μετα αρχιζει επισιμα και η σεζων καπνιζματος για μενα, σας εχω πει οτι καπνιζω μονο το καλοκαιρι εεεε???

Κοριτσια μου ελιψαν τα περσινα βραδακια μας με τα ποτα και τα τσιγαρα στο μπαλκονι, αλλα φετος ολες θα δουλεβετε οποτε μαλον μονη μου θα τα πηνω :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Δημητρη!!!αντι να ειναι ευχαριστημενη η γυναικα σου που την πας βολτες,καθεται η μουλαρα και τσακωνεται μαζι σου γιατι θελει να κανει δουλειες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

επισης:τι κακο με τις ζαμπες που θελουν να ερχονται μεσα στα Σαβ/κα!!ενω εχουμε του κοσμου τις δουλειες,εκεινες εκει!!καλα εκανες και ειπες ψεμματα!!κι εγω μαζι σου!!και στο κατω-κατω,δικαιωμα σου να κανεις ο,τι θελεις!!

το καλο με εσας,ειναι πως πατε εσεις εκει,το κακο με εμας ειναι που θελει ο Μανος να ερχεται εκεινη σπιτι μας...θελει την μαμα του στο σπιτι του το παιδι!!!(ετσι λεει!!!)....

οι μπαμιες ειναι το καλυτερο φαγητο μου!!θα σου στειλω ενα ταπερακι για τον Νωντα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενια αφου σε περνει μαζι του και επιμενει κιολας παλι καλα, οι περισοτεροι αντρες θα πηγεναν με τους φιλους τους για καφε και θα σου ελεγε απλα να κατσεις εσυ να κανεις τις δουλειες σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η δικια μου ζαμπα ποτε δεν ερχετε σπιτι μας, ολο εμεις παμε και φεβγουμε οποτε θελουμε....

Εγω τον δικο μου τον εχω εκπεδευσει (τον αντρα) απο μονος του θα πει ψεματα αν χριαστει χωρις να επεμβω εγω..Ακομη ξερω πως ΠΟΤΕ δεν προκιτε να παει να πει κατι που εχω πει για τους δικους του σε κανεναν, γενικα δεν δινει δικεομα σε κανεναν και δεν θελει να ξερει κανης τι γινετε μεσα στο σπιτι μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι να καταλαβω τι λεει η Ευη περι λυκων και χωριων,μου πηρε μερικα δευτερολεπτα!! =))=))=))=))=))=))

αυτο και παλι;δε νομιζω οτι υπαρχει ανθρωπος που καπνιζει συγκεκριμενη εποχη τον χρονο!!!!τι εισαι;αειθαλης;;;;;;καλο κι αυτο!!!

Αλικη κι εγω οταν ο Ηλιας με φερνει στα ορια μου,που τον τελ.καιρο το κανει αρκετα θα ελεγα,του φωναζω δυνατα!!κι ακουω την φωνη μου και νιωθω σαν αυτες τις κατινες που φωναζουν κι ακουγονται παντου!!αλλα εκεινος τον χαβα του!!χθες το μεσημερι,μετα τον Φιλιππο,γυρισαμε,εφαγε και για να χωνεψει,πηρε ενα καροτσι και το χτυπαγε δυνατα στο πατωμα..ηταν η ωρα 16:00 και του λεω:Ηλια μη το κανεις αυτο,κανουν νανι οι ανθρωποι!!τιποτα εκεινος..του εβαλα τις φωνες(μερα μεσημερι η μουλαρα κι εγω),τιποτα παλι!!στο τελος,το πηρε το καροτσι ο Μανος,εβαλε τα κλαμματα ο μικρος κι αυτο ηταν!το ξεχασε στο πι και φι!!(p&f) in english!!! μπου χα χα!!

και μετα σκεφτομουν ποσο καταλαβαινω τις μαμαδες που ακουγα πριν γεννησω,που φωναζουν στα παιδια τους στα καλα καθουμενα κι εσυ κοιμασαι ή διαβαζεις και λες μεσα σου:μα καλα ηλιθια ειναι;τι κανει;......εχει ο καιρος γυρισματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...