Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Mανωλακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι να μην ειχα γεννηθει Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010 και να ζουσα και στην Κρητη και να ηταν κι οι γονεις μας φιλοι οικογενειακοι και να μας ετοιμαζαν απο τωρα το προξενιο; γιατι; ε; :((:((:((:((:((

καλα εισαι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! η γλυκα στο προσωπο σου,το σκαρφαλωμα στον καναπε κι ειδικα στην ακρη που ακομα τρεεεεεεεεεεεεμω....το ανεβασμα στο τραπεζι :o:o:o ...γιατι δεν εφαγες λιγη τουρτα βρε; καλα κανεις,δε κανει καλο στα δοντια :lol::lol::lol:

επισης μου αρεσε που με νευρο πηγες να κλειδωσεις το καροτσι σου,ειδες οτι δεν...και την εκανες...καλα εκανες!!!!!!!!!!

και αφηνω για το τελος: ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΞΥΠΟΛΥΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! για αυτο σε αγαπαω!!!! ειναι τελειο να περπατας ξυπολυτος,ειναι υγεια!!!! μπραβο στην μαμα που σε τραβηξε (βιντεο εννοω :roll::roll: ) κι ενα μεγαλο μπραβο στον μπαμπα που σε καμαρωνε ΑΡΑΧΤΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιμηθικε κοριτσια........Αλλα στανταρ θα ξιπνισει μεσα στην νυχτα, ουτος η αλος το ενα ξιπνιμα το εχουμε γιρο στης 5 καθε βραδυ...

Μαρακι τα προσκλιτιρια δεν τα προσεξα γμτ, θα ειναι σιγουρα ωραια γιατι εχω δει σε γαμο τετια και μου αρεσαν...

Πω πω ρε Αλικη μιλαμε αυτο δεν θα το αντεχα νομιζω με τπτ...Ετσι ηταν ο μικρος μου αδερφος και η μαμα μου ενα εριπιο σινεχια, ειχε και εμας τα μεγαλητερα τοτε φανταζεσε τι καλα περνουσε η γυναικα...

Αναστασια εγω καθε φορα πρην πατισω υποβολη κανω copy γιατι το εχω παθει πολλες φορες αυτο και ειναι πραγματικα εκνεβριστικο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαριεττα παρε κανενα ιρεμιστικο καλε.....Παλι τον Μανωλακι λιγουρεβεσε???

Η τουρτα by the way ηταν οι γνωστες πανες cakes που δεν τρωγετε αλλα εσυ που να την δεις εχεις ματια μονο για τον Μανωλιο =))=))=))=))=))=))

Καλε εισαι σιγουρη πως θα ηθελες να εχεις πεθερα την Μαρια????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να το προσεξεις μαριεττα αυτο γιατι αν παρατηρησες παλι με μανο θα κατεληγες...η πεθερα βεβαια θα ειναι κλασεις ανωτερη απο την τωρινη αλλα το γεγονος πως παλι μανο διαλεγεις ειναι αρκετο για να δωσεις φιλι στον μεγαλο...

ευχαριστουμε για τα ομορφα λογακια θα κοκκινησουμε..αμα εχεις αντοχες ο μανωλης ειναι η ιδανικη παρεα μπορει να σε κανει να γυρνας σαν σβουρα ολη μερα..οσο για το ξυπολητος να δω πως θα τον ντυνω το καλοκαιρι δεν λες που τωρα και δεν θελει και πολλα πολλα οχι τοτε...μα τι στο καλο οκτωβρη γεννηθηκε δεν κρυωνει???και δεχομαι τα μπραβο που τον τρβηξα(βιντεο εννοω :?:?:? )γιατι συνηθως ορμαει να την παρει την μηχανη..σημερα ομως ειχε κεφια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ελπιζω το πρωι που θα μας διαβασεις,να εισαι φρεσκια σαν το γαλα ημερας!!!

μπου χα χα!!!

δε σας ζηλευω καθοοοοοοοοοοοοοολου ομως!!!

Ευη εισαι τελεια μανα κι εγω προσωπικα σε εχω για παραδειγμα!!επειδη εισαι μανα τον λυπασαι που νιαουριζει,αλλα επειδη εισαι μανα,πρεπει να τον μαθεις να ακολουθει το προγραμμα του :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Νατασσα μου αρεσει απιστευτα που βριζεις!!! βριζω κι εγω,αλλα ντρεπομαι εσας :oops::oops:

μη ξεχνας:copy paste!!!

Eλενη για αυτο τα εχουμε τα ρημαδοτηλεφωνα για να λεμε καμια μαλακια την ωρα που νιωθουμε σκατα και να μας περναει...θα σε μαλωσω!!!

ο Ηλιας κορες κυριως εμενα θελει να δαγκωνει κι οταν δεν τον αφηνω να κανει κατι..σημερα πχ ειχε ανοιξει ολα τα συρταρια της συρταριερας του κι ειχε απλωσει τα ρουχα κατω στο πατωμα..επαιρνε ενα και προσπαθουσε να το φορεσει,αφου δεν τα καταφερνε,επαιρνε αλλο!!χαλι εστρωσε με ρουχα πανω στο κανονικο χαλι....ενα χάλι μαυρο!!! :lol::lol::lol:

τους αλλους (δηλαδη Μανο και Ευτυχια)κυριως τους χτυπαει στο προσωπο,σε μενα εχει επιδορπιο το δαγκωμα!!!καταλαβαινω οτι ειναι τα δοντακια,αφου απο τα νευρα του το καημενο δαγκωνει ο,τι βρει μπροστα του..ακομα και ντουλαπια!! :o:o

ξερω για το τζελ που λες Ελενη,να παω φαρμακειο αυριο να παρω..δεν εχω βαλει ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαριεττα παρε κανενα ιρεμιστικο καλε.....Παλι τον Μανωλακι λιγουρεβεσε???

Η τουρτα by the way ηταν οι γνωστες πανες cakes που δεν τρωγετε αλλα εσυ που να την δεις εχεις ματια μονο για τον Μανωλιο =))=))=))=))=))=))

Καλε εισαι σιγουρη πως θα ηθελες να εχεις πεθερα την Μαρια????????????

=))=))=))=)):)):)):)) η καλυτερη πεθερα θα γινω...στομα εχω και μιλια δεν εχω..σε μια γωνιτσα να καθομαι μονο να βλεπω τι γινεται... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έγραφα πρώτα απ' όλα ότι είμαστε καλά μανα και κόρη δόξα το Θεό.

Μαράκι τι παιδί είναι αυτό καλέ;;;; Ολα τα ριψοκίνδυνα θέλει να κάνει ε;;; Και με μεγάλη ευκολία έτσι;;;

Το λατρεύω αυτό το παιδί και θέλω οπωσδήποτε να το συναντήσω και να το σμίξω με τον δικό μου θυληκό Μανώλη... γιατί είμαι περίεργη το τι θα κάνουν. :lol::lol::lol:

Να σου πω επίσης ότι μου αρέσει ο τόνος της φωνής σου όταν του λες μη και φαίνεται ότι πιάνει. Εγώ πολλές φορές τον χάνω αυτόν τον τόνο αλλά τον προσπαθώ.

Εχει γίνει και η δικιά μου τρυφερή και με ρίχνει η σκατιάρα πολλές φορές. Μου δίνει σφιχτές αγκαλιές με τα χεράκια της γύρω από τον λαιμό, με χαϊδεύει και μου στέλνει φιλιά μερικές φορές όταν παίζει με τα παιχνίδια της. Με τα κοντινιά φιλιά έχουμε ένα θέμα. Τα ζητιανεύουμε κι εγώ και ο πατέρας της αλλά δεν τα δίνει εύκολα. Πιο εύκολα φιλάει τα παιδιά σας εδώ στις φωτογραφίες των προφίλ σας παρά εμάς.

Μαρριετάκι τι είναι αυτά που λες για τον Ηλία μωρέ; Είσαι με τα καλά σου; Παραμένει το πιο καλό παιδί της παρέας απλά θέλει να εκτονωθεί και αυτό λίγο κακό είναι; Ασε που δόντια μου μυρίζονται με αυτή του την αντίδραση με το δάγκωμα. Το έκανε και η δικιά μου για ένα διάστημα. Μην τον ενθαρρύνεις όταν το κάνει. Να του εξηγείς ότι αυτό που κάνει πονάει και δεν είναι σωστό. Θα το κόψει, θα δεις.

Ευάκι ξεπατώθηκες στις δουλειές σήμερα; Κι εγώ πρέπει να κάνω ένα καλό ντου γιατί όλο τα πάνω πάνω κάνω και δεν νοιώθω καλά με αυτό.

Ινα μου πραγματικά η Αναστασούλα σου είναι μπροστά από την ηλικία της στην ομιλία και αυτό είναι θαυμάσιο! Μπράβο σας! Φαντάζομαι τι γλύκα που θα είναι όταν συζητάτε μεταξύ σας ε;

Ελενάκι μου μην αφήνεις τον εαυτό σου να πέφτει έτσι ψυχολογικά και κυρίως σκεπτόμενη άτομα που δεν το αξίζουν. Αν νοιώθεις βαρετά κάνε μια αλλαγή σε κάτι. Εγω ξεσπάω στο μαλλί. Στο τέλος από το κόψε κόψε θα καταλύξω γουλί.

Κατερινάκι μου γλυκό ο Γιαννάκης σας δουλεύει κανονικότατα. Στο είχα πει κι από κοντά. Είδες που μπορεί να τα κάνει όλα; Σύνεχίστε έτσι. Μην του κάνετε την χάρηη να τον μετακινήτε και να δεις για πότε θα ξεπεταχτεί ακόμα περισσότερο. Άλλωστε είναι η ιδικότης του να τα κάνει όλα από την μια στιγμή στην άλλη.

Όσο για τα πεσίματα δυστυχως γλυκιά μου δεν υπάρχει τρόπος που να μπορούμε να τα μάθουμε να πέφτουν ομαλά. Παθαίνοντας μαθαίνουν... Δεν είναι χαζά όμως μην φοβάσαι σιγά σιγά βρίσκουν τρόπους να προφηλαχθούν. Υπενθίμιζέ του μόνο όποτε πάει σε κάτι επικίνδυνο ότι μπορεί να χτυπήσει. Λέγε του κανα πρόσεχε και άφησέ τον ελεύθερο.

Τι άλλα; Γμτ. δεν θυμάμαι. Πριν λίγο τα θυμόμουν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχιζω με τον μανωλιο.....καλε τι παιδι εισαι εσυ????μαρια μου φτου φτου σκορδα!!!μονο απο τον πολυελαιο εχει αμελησει να κρεμαστει ή ειναι η ιδεα μου? :roll::roll::roll: θηριο ο μικρος απαπαπα καλε πως τον προλαβαινεις???μανωλιο εισαι τρελα μανωλιο εισαι γλυκα!!!

ελενη δεν αξιζει να σκεφτεσαι και να χαλιεσαι για τετοια ατομα,θα στη ξαναφερουν τελος!(αν καταλαβα καλα δηλαδη για ποιο ατομο μιλας απο παλιες συζητησεις.

ευη κι εγω αναμεσα στα ποδια ποναω και νιωθω πιεση χαμηλα.να ανησυχησω?? :shock: ο τριανταφυλλος τρωει μονος του γιατι θελει να προετοιμαστει για το ακριβο εστιατοριο που θα βγαλει την αφροδιτουλα.να μη ξερει πως πιανουν τα μαχαιροπιρουνα το παιδι???

μαριετα κι εγω πιστευω οτι εχει τα δοντακια του ο ηλιας...παντως κι εμενα καποτε ηταν υποδειγμα ησυχου παιδιου....και εχει λιγο καιρο που μεταλλαχτικε ελπιζω να μη παθατε το ιδιο...τι να κανεις παιδια ειναι περνανε τις φασεις τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη φτου σου!!ακους εκει να παρω ηρεμιστικο!!!και ναι!! την Μαρια την θελω για πεθερα!!!ενταξει δε γινεται για τεχνικους λογους,αλλα συμπεθερα ισως; :-?:-?:-?:-?:-?

επισης ντρεπομαι που δε προσεξα την τουρτα.. :oops::oops::oops: και ναι!! λιγουρευομουν τον Μανωλακη..κι επειδη ο δικος μου Μανωλακης ειναι βολτα παλι ή με τον αδελφο του ή με κανενα γκομενακι,πηγα κι εφαγα μονη μου τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μια ΜΠΑΝΑΝΑ!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

παντως,χωρις πλακα!!απο Μανο σε Μανο!!!οταν ειχε παντρευτει ο αδελφος μου,που μαντεψτε πώς τον λενε; μα φυσικα ΜΑΝΟ!!!! ειχα βαλει τρια κουφετα κατα το εθιμο κατω απο το μαξιλαρι μου για να δω και καλα το ονομα εκεινου που θα παντρευτω...την πρωτη βραδυα ειδα εναν ξαδελφο μου,πώς τον λενε;Μανωλη(εντωμεταξυ,ειναι ο μπαμπας της Ευτυχιας!!!) και τα αλλα δυο βραδυα ειδα τον αδελφο μου...η αδελφη μου παντρευτηκε Νοεμβρη και τον Μανο τον γνωρισα Ιανουαριο(δηλαδη δυο μηνες μετα)....καλο ε;

ακομα βεβαια δεν εχουμε παντρευτει,αλλα ενα παιδι το εχουμε μαζι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=)):)):)):)) η καλυτερη πεθερα θα γινω...στομα εχω και μιλια δεν εχω..σε μια γωνιτσα να καθομαι μονο να βλεπω τι γινεται... =))=))=))=))=))=))=))

εισαι σιγουρη;;;;;;;;;;;;;; ερωτω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα ειδες......Αρα ο Μανος ειναι ο αντρας της ζωης σου και ηταν γραφτω να τον γνωρισεις......

Καλε μην τρως μονο μπανανες φαε και καμια π..τσα....ΕΕΕΕΕ δεν ντρεπεστε λιγο, πιτσα ηθελα να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα νομιζω πως αυτος ο πονος ηταν για καλο τελικα σε εμενα. αν δεν ειχαμε 2 φορες περιτιλιξη και το μωρο να βγενει με την μουρη θα ειχα γενησει μεσα σε μια ωρα μου ειπε ο γιατρος μου...

Ασε που οταν με κιταξαν απο κατο χωρις καμια σισπαση ειχα διαστολη 3-4 ποντους και ο τραχιλος βαμβακι ετσι μου ειπε η μαια....Βρε ακου που σου λεω θα γενησεις με εναν πονο αυτην την φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου αρεσεις γιατι μιλας αισχρα οταν πρεπει!!ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ και ΣΤΗΝ ΕΥΗ για σημερα!!

κορες σας καληνυχτιζω,με ποναει λιγο το κεφαλι μου,πηρα ενα depon....

σας φιλω γλυκα στην μουρη!!!

η φιλη σας,

Μαριεττα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω ...

κατερινα μου η αληθεια ειναι οτι δεν φτανει ακομα στα φωτα αλλιως θα ειχε ηδη ανεβει δεν υπαρχει περιπτωση...και φυσικα δεν τον προλαβαινω τον αφηνω να τα κανει ολα κι απλα εχω τον νου μου απο που θα τον μαζεψω...

νατασσα τον μανωλη τον εχουν ηδη κλεισει για την επομενη ταινια του "επικυνδυνες αποστολες" γιατι ο τομ κρουζ θα ειναι πια πολυ γερος...απλα δεν ξερω μεγαλωνοντας που θα την διοχετευσει ολη αυτην την ενεργεια..οσο για το σοφακι..ναι και εγω το θελω να τα αμολησουμε καπου και να βαλουμε τις καμερες να γραφουν...και μετα θα δινουμε τα βιντεο σε υποψηφιες μανουλες..αν περνανε τα τεστ ψυχραιμιας θα ειναι ετοιμες...

οσο για τον τονο της φωνης εχω κανει διαφορες αλλαγες και εχω δει πως το στυλ του κοιτα ειμαι εδω και σε βλεπω για αυτο μακρια πιανει περισσοτερο απο το δυνατο και το αποτομο ασε που στο αποτομο τρομαζει και καμια φορα χτυπαει και ειναι αυτο αιτια..

μαριετταααααα...σαγαπω φιλεναδα ευχαριστω για την ψηφο εμπιστοσυνης οχι σαν κι εσενα τσαπερδωνα σαλονικια...περιμενε και στην ετοιμαζω την νυφη που θα παει ρε γαμωτο θα πιασει δεν μπορει...και αυτο με το μανο να το προσεξεις..ειναι το καρμα σου ρε το πεπρωμενο σου..δεν μπορεις να το αποφυγεις..και επισης να το αποκαταστησεις το παιδι το εχεις αστεφανωτο τοσο καιρο..τι θα πει η μαμα???? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου αρεσεις γιατι μιλας αισχρα οταν πρεπει!!ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ και ΣΤΗΝ ΕΥΗ για σημερα!!

κορες σας καληνυχτιζω,με ποναει λιγο το κεφαλι μου,πηρα ενα depon....

σας φιλω γλυκα στην μουρη!!!

η φιλη σας,

Μαριεττα

καληνυχτα ομορφη μανα..ηρεμη και γλυκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα ονειρα γλυκα Μαριεττα μου....Μην νομιζεις οτι ειμαι και τοσο αθωα, λεω και πολυ χιροτερα αλλα εδω μας βλεπουν, ντροπηηηη........

Μαρακι ειμαι σιγουρη πως θα γινεις μια τελεια πεθερα, η τουλαχιστον ετσι θα νομιζεις εσυ =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αχχχχ δεν μπορω να μην σε πιραξω εχει πολυ πλακα.......

Να δω εγω τι θα κανω που το παιζω και ευρωπαια.....Μπου χαχαχαχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου αρεσεις γιατι μιλας αισχρα οταν πρεπει!!ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ και ΣΤΗΝ ΕΥΗ για σημερα!!

κορες σας καληνυχτιζω,με ποναει λιγο το κεφαλι μου,πηρα ενα depon....

σας φιλω γλυκα στην μουρη!!!

η φιλη σας,

Μαριεττα

Καληνύχτα Μαριεττάκι (τόσο καιρό το όνομά σου το έχω μπιπ..... ρε συ. Το γράφω με δυό ρ και έχω με δύο τ, γιατί δεν με διορθώνεις ρε;)

Καλή ξεκούραση.

Πολλά φιλιά στην μούρη κι από μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια θα την κανω και εγω, παω να φαω το γιαουρτι μου και να παρω το τελεφτεο χαπι της αντιβιωσης...

Ονειρα γλυκα μανουλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δεν παίζω αλλάζετε τις φώτο στο προφίλ σας και θα παθει σύνχιση η Σοφία. Μπουχαχαχα!

Είναι κουκλιά τα παιδάκια μας! Πρέπει να την αλλάξω κι εγώ μεγάλωσε το Σοφάκι μου.

Ευάκι Ευρωπαία μου εσύ θα είσαι η καλύτερη πεθερά είμαι σίγουρη γι' αυτό. Εχεις όλες τις προδιαγραφές! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Μαριεττάκι (τόσο καιρό το όνομά σου το έχω μπιπ..... ρε συ. Το γράφω με δυό ρ και έχω με δύο τ, γιατί δεν με διορθώνεις ρε;)

Καλή ξεκούραση.

Πολλά φιλιά στην μούρη κι από μένα.

Νατασα πως κανεις ετσι βρε, εδω εγω εχω μπιππππ ολη την Ελληνικη γλωσσα για το ονομα της Μαριεττας στεναχοριεσε....

Αυτη ηταν η τελεφτεα μου κουβεντα παω τωρα :-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα πως κανεις ετσι βρε, εδω εγω εχω μπιππππ ολη την Ελληνικη γλωσσα για το ονομα της Μαριεττας στεναχοριεσε....

Αυτη ηταν η τελεφτεα μου κουβεντα παω τωρα :-$:-$:-$:-$:-$:-$:-$

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες φευγεται???ε θα φυγω και εγω ετσι για να μαθετε...

ευακι εγω θα ειμαι η καλυτερη πεθερα η νυφη μου δεν ξερω αν θα ειναι η καλυτερη νυφη... :roll::roll::roll::roll:=))=))=))=))=))=)) αλλα που θα παει ακομα εδω θα ειμαστε οι πεθεροπληκτες πεθερες και θα τα λεμε και τοτε θα επιβεβαιωθω πανυγηρικα..παρακαλω να κρατηθει στα πρακτικα...

νατασσα μην χαλιεσαι ετσι κι αλλιως τα ονοματεπωνυμα εχω ακουσει πως δεν εχουν ορθογραφια και οπως και να τα γραψεις ειναι σωστα..μωρε το νοημα να βγαινει και μετα...και φυσικα να αλλαξεις φωτο...κανονικα πρεπει να αλλαζουμε καθε μηνα...να τα βλεπουμε να μεγαλωνουν...τα παιδακια μας τα ομορφα..

αντε λοιπον..καληνυχτα ηρεμη και υσηχη να ειναι και αποψε το βραδυ για ολες μας :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια.

Εμείς είμαστε καλά..ο μικρός κάνει νάνι απο τις 10, είχαμε πάει στον αδερφό μου και την νυφη μου να τους αφησω πράγματα για τον ανηψιο μου που ερχεται σιγά σιγά. Κατα τα άλλα ηρεμία.

Έυη αφου δεν κλαίει να τον αφήνεις και κάποια στιγμή θα κοιμηθεί.

Μαράκι συγνώμη τι κάνει ο Μανωλιός? Σίγουρα είναι πολύ ξεπεταγμένος και δεν ξέρει τι πάει να πει φόβος!! Και εγώ γουστάρω να είμαι ξυπόλητη αλλά το καλοκαίρι..τώρα το πιο πιθανό είναι να κάνει πριτς πριτς ο Μανωλιός..υγεία είναι και αυτό!!

Σας αφήνω, παω να ξυπνήσω τον άντρα μου που ροχαλίζει στον καναπέ απεναντι μου :evil::evil: και να παω να την πεσω για υπνο στο κρεβατάκι μου.

Κατερίνα σου έχω καλή προίκα στην Μήλο με απίστευτη θέα.... στα όπα όπα θα την έχω την κόρη σου!! Αν μας έχει μείνει τπτ μέχρι τότε γιατί όπως βλέπω τα πράγματα μάλλον σε 2 χρόνια δεν θα έχουμε ούτε τούβλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...