Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

κατερινα μαλλον αλλαξε θεση η κοπελια σου και σε παταει.κουνα την να αλλαξει θεση.καλα κανεις και στελνεις το γιαννακη καμια βολτα για να μην τον πειραξει πολυ μετα.

Τελικα εξελισετε σε πολυ αντρακι ο γιαννιος και θελει να σας παρει τον αερα!Να δεσεις το χερι σου με ενα επιδεσμο και οταν ζηταει βοηθεια να του λες οτι η μαμα ποναει και δεν μπορει να σε βοηθησει και οτι μπορει μονος του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στα γρηγορα:

Κατερινα κι εγω τις τελ.εβδομαδες δε μπορουσα να περπατησω απο πονο χαμηλα στην κοιλια...σαν δυνατα τσιμπηματα τα ενιωθα...κι ενω ο μικρος ειχε παρει θεση απο νωρις,ηταν πολυ ψηλα στην κοιλια και δεν κατεβαινε...για αυτο και γεννησα με καισαρικη...ασχετο με σενα βεβαια!!!

Αναστασια τι παιδι εισαι εσυ!!!! φτου σου ματια μου!!! προτασεις; :o:o

ο Ηλιας τα καταλαβαινει ολα,ο,τι του πουμε το κανει ή το φερνει,ξερει το ονομα της μαμας μου,λεει μαμα μπαμπα κλασικα,λεει το ονομα μου Τετα..νονα,νονο,κανει μερικα ζωα :lol::lol: λεει μια λεξουλα που ειμαι σιγουρη οτι εννοει την Ευτυχια(η νταντα του),νομιζω οτι λεει "εκει",μπα για μπαλα,"μπαααααα" εννοει παει,τελειωσε!!!και κανει τα χερακια του με την σχετικη κινηση,"γααα" σημαινει γαλα,"νοοοο" σημαινει νερο....αναρωτιεμαι ποσο καιρο εχουμε μπροστα μας για να φτασουμε στο επιπεδο της Αναστασιας; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχ ποναει η μεσουλα μου, κουραστικα μανιτσες #:-s#:-s Μολις εφαγα και εκατσα επιτελους...

Το μεσημερι ο Τ εφαγε μονος του, τελιος μονος του ομως..Μακαρονια κοχιλακια με τυρι, μποριτε να φανταστιτε πως ηταν μετα και πως ηταν στο πατομα.....Αλλα τι να κανεις πρεπει να μαθουν να τρωνε και μονα τους...Ο δικος μου τελεφτεα αρχισε να εξελισετε με τις λεξουλες, λεει μπαμπα (λαμπα)

παπα (παπουτσια) μαμ (φαγητο , νερο ολα μαμ τα λεει) γκολ (μπαλα) κακα (οταν τα κανει) τζηζζζ (κατι που καιει)...Τωρα τελεφτεα αρχισε να ξαναλεει, "εεενα" οταν τον ρωταμε ποσο χρονον ειναι....

Για να προσπαθισω να θημιθω και αυτα που διαβασα το πρωι.....

Αννουλα σε ευχαριστω για την προσφορα (να μιραστουμε τα εξωδα ) αλλα δεν παιζει κατι τετιο με τπτ, ασε που και ο αντρας μου δεν θα το δεχτει...Αν θελετε ομως μπορουμε να κανουμε το ιδιο αν ερθετε εσεις εδω με την Ινα...Οι μερες περνανε ομως και δεν εχουμε κανονισει ακομι κατι, αρχιζω να ανισιχω, αντε να σιντονιστουμε επιτελους...

Κατερινα και εγω πονουσα τις τελεφτεες εβδομαδες με τον Τριανταφυλλο αλλα οχι στην κιλια αλλα χαμιλα αναμεσα στα ποδια, ειχα την εσθιση οτι ανιγει η λεκανη μου ενα πραγμα. Παντος οτι και να ηταν μαλον ηταν θετηκο γιατι οταν τελικα πηγα να γεννησω ειχα παρα πολυ μαλακο τραχιλο...

Πονηρος ο Γιαννακης εεεε??? Ειδες που ανισιχουσες, απο οτι φενετε απλα βαριοταν να τα κανει οχι οτι δεν μπορουσε ο κυριος..

Ρουλα καλα λεει η Κατερινα για τους ξηρους καρπους (ειχα και εγω σκοπο να σου το πω) Απαγορεβοντε τουλαχιστον μεχρι τα 3..Εμενα η θεια μου μου ειπε μεχρι τα 5 οταν εκανα την Φλωρα για να ειναι σηγουρη πως θα καταλαβω ...Και μαστιχες, γλιφιτσουρια επισις...

Δεν θημαμε κατι αλο αυτην την στιγμη..... τα λεμε αργοτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω αλλες 2-3 απο το θεμα μας που την ιδια ανησυχια θα εχουν εκεινη την ημερα.....μηπως να παμε να ραφτουμε ολες μαζι????????????χαχαχαχαχαχ[/quote:o3puc5pg]

ερχομαι κι εγω...γεια σας κοριτσια..παω να διαβασω και τα υπολοιπα και επανερχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω την συμβουλη σας:

ή τα δοντια που βγαινουν εχουν κανει τον Ηλια αλλον ανθρωπο,ή αλλαζει ο χαρακτηρας του κι εχει γινει απιστευτα νευρικος...κοριτσια με δαγκωνει!!!!!! :o:o:o με λυσσα και με μανια!!! ειναι τρελο το παιδι!!

τι κανω;;;;;;βοηθεια!!

με τα πολλα σημερα του εδωσα μια μαλακη στο χερακι του,αλλα χαμπαρι δε πηρε!!!

ειπατε καποτε οτι ο Ηλιας ειναι το καλυτερο παιδι της παρεας; ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!

και αλλαξτε το σε:ο Ηλιας ειναι το πιο σκατοπαιδο της παρεας!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε;

Εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου ψυχολογικά αλλά το παλεύω να συνέλθω.

Σας διάβασα αλλά δεν συγκράτησα πολλά..

Αλίκη τα συγχαρητήριά μου για όσα είπες στην γκαντεμόσαυρα!! :ymapplause:

Ινα κάνει και προτάσεις η μικρή;;; μπράβο το αστέρι μας!! η δικιά μου δεν έχει φτάσει ακόμα εκεί, η μόνη πρόταση που λέει είναι που πας όταν φεύγω από το δωμάτιο. Πως αισθάνεσαι σήμερα όλα καλά; βρε συνάδελφος λογίστρια είσαι κι εσύ;

Κατερίνα θυμάμαι ότι είχα πόνους αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο, ίσως γιατί δεν είχε κατέβει το μωρό. Ο Γιαννάκης είναι πολύ γλύκας!!

Ειρήνη πως το έπαθε και σας θυμήθηκε η κυρία; μαζί με το φόρεμα που θα ράψεις να πάρεις και ασορτί καπέλο σαν αυτά που φοράνε στους βασιλικούς γάμους :D . Πως είναι οι άντρες σου;

Εύη, Μαριέττα, Ελίζα, Νατάσσα, Ευγενία, Ρούλα, Αννούλα :-*

Πάω να ετοιμάσω επιτέλους μετά από 6 μήνες τις φωτογραφίες της βάπτισης, μπας και πάρουμε το άλμπουμ πριν το γάμο της!

Γειά σας Μαρία & Μαριέττα & Εύη!

Ο Ηλίας είναι το πιό σκατόπαιδο της παρέας. Επιασε;;;

Ελα μωρέ το αγγελούδι μας, δεν νομίζω ότι δαγκώνει για κακό λόγο, πονάνε τα ουλάκια του του καημενούλη. Αμέσως κακίστρω, ακούς εκεί τρελό το παιδάκι μας και μεταλάχθηκε! του βάζεις τζελ μήπως τον ηρεμήσει για λίγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημπεθερα μου τι εχεις και δεν εισαι καλα??? Πιος σε πιραξε να παω να κανω φασαρια b-(b-(b-(b-(

Καλα μ'αρεσει που λες οτι δεν θημασε τπτ απο αυτα που διαβασες, εγω τοσα γραφω οταν θημαμε τι εχω διαβασει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα...

μαριεττα συμφωνω με την ευη..σιγα μην μεταμορφωθηκε..φαση ειναι και θα περασει...μπορει να ειναι δοντια..μπορει να ποναει καπου...μπορει να ειναι και νευρα.. μπορει να ειναι οτιδηποτε..ποτε το κανει αυτο?ετσι στα καλα καθουμενα??

ενα μεγαλο μπραβο στην αναστασια..βρε τι παιδι εισαι εσυ???φανταζομαι τι θα γινεται στο σπιτι δεν θα χορταινετε να την ακουτε...εμενα τωρα εχει αρχισει να ξεπερνει..κοριτσια μολις ανεβει θα σας βαλω ενα βιντεο που τραβηξα σημερα να τον δειτε...ετσι ειναι καθε μερα.. :P:P:P παντως βρε κοριτσια το παιδι μου εχει αρχισει και γινεται πολυ τρυφερο ολο αγκαλιες και φιλια ειναι..σημερα το πρωι ανεβηκε στο κρεβατι της αδερφης μου για να την ξυπνησει και πηγε και την φιλησε το σκατοπαιδο..ειναι να μην τον λατρευεις??

κατερινα και εγω πονουσα στο τελος δεν μπορουσα να περπατησω καλα καλα αλλα παρολα αυτα ηταν ψηλα ακομα..αχ πλησιαζει ο καιρος...τι τελεια...και επισης εχω καταλαβει τι κανει ο γιαννης σου..εχει παρει ειδηση τι συμβαινει και θελει να κερδισει 100%την μανουλα...σκεφτεται το παιδι..αν η μαμα νομιζει πως εγω δεν ειμαι καλα θα δινει σημασια σε μενα και οχι σε αυτο το καινουριο μωρο που δεν ξερω αν μαρεσει..αρα θα κανω οτι δεν μπορω να περπατησω για να ασχολειται μαζι μου χιχιχιχιχ :lol::lol::lol::lol:

να ρωτησω..εσεις τρωτε ακομα φρουτοκρεμες???εμενα την εχει κοψει πολυ καιρο τωρα και για να ειμαι ειλικρηνης και την απογευματινη ποτε δεν την εφαγε..πιστευω πως θελει να τρωει μονος του και προτιμαει κομματια...μπορει να μην τρωει μεγαλη ποσοτητα αλλα το χερεται...το μεσημερι ειχαμε γεμιστα...του εδωσα καμια δεκαρια κουταλιες ρυζι και μετα πηρε το κουταλι και σιγα σιγα εφαγε και κατι της μοναχος του..και οταν παω να του δωσω εγω τσατιζεται..

ελενη τι εχεις κοριτσαρα μου???να βαλουμε φασαρια ολες μαζι???

αλικη να αγιασει το στομα σου..ετσι χρειαζονται ορισμενοι..καλα εκανες..και τωρα με ψηλα το κεφαλι βαλε μπρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημπεθερα μου τι εχεις και δεν εισαι καλα??? Πιος σε πιραξε να παω να κανω φασαρια b-(b-(b-(b-(

Καλα μ'αρεσει που λες οτι δεν θημασε τπτ απο αυτα που διαβασες, εγω τοσα γραφω οταν θημαμε τι εχω διαβασει.....

:lol::lol::lol::lol:

Αφού ξέρεις ότι συνηθως γράφω περισσότερα, έχω μνήμη ελέφαντα τις περισσότερες φορές! άσε που τα τελευταία ήταν απαντήσεις σε όσα γράψατε μέχρι να καταφέρω να ποστάρω.

Δεν ξέρω τι έχω βρε Εύη μου... κάτι με έχει πιάσει είμαι πολύ στα down μου. Βαριέμαι τα πάντα, δεν έχω όρεξη για τίποτα, θέλω να φύγω για λίγες μέρες ή τουλάχιστον να βγω να πάω κάπου αλλά που και με ποιόν... πολύ μελαγχολία. Νιώθω μόνη, μάλλον επειδή σκέφτομαι την φιλενάδα μου τώρα τελευταία πολύ και μου λείπει. Τόσο μαλ@κας είμαι...

Αντε πάω για τις φωτό...

Γειά σου Μαράκι μου! θα σε διαβάσω αργότερα, να μου φιλήσεις τον Μανωλιό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην γελας καλε αφου τον εχουμε τον καημο να μην τον βγαλουμε απο μεσα μας???μπορει να ειναι αμαρτια και που το σκεφτομαι αλλα ειλικρινα δεν θα μου λειψει..ουτε θα με νοιαξει...οπως και για την γιαγια(του πατερα μου την μανα)υπαρχουν δεν υπαρχουν ενα και το αυτο.. :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι να μη γελαω βρε μαρακι...ειναι που μου εχουν περασει κι εμενα τετοιες σκεψεις στο παρελθον :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω βεβαια ειχα φτασει και σε αλλο επιπεδο.....ειχα αρχισει να ψαχνω στ'αληθεια συνολακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκανα μια μαμουνια τωρα και ειμαι σε δυλιμα γαμοτο....

Ο Τ σημερα κοιμηθικε απο της 3 μεχρι της 6 το απογεβμα και δεν νυσταζει ακομι αλλα εγω εχει 20 λεπτα περιπου που τον εβαλα στο κρεβατακι του να κοιμηθει και ο καιμενος νιαουριζει σαν τα καιμενα τα κουταβακια που θελουν την μαμα τους και εμενα σπαραζει η καρδια μου που τον ακουω τοση ωρα....

Δεν κλαιει απλα παραπονιετε ο κακομιρης,, λετε να τον σικωσω παλι??? Αλλα δεν θελω να του περναω διπλα μηνηματα και να κακομαθενει......

ΑΧΧΧ τωρα παιζει με το αρκουδακι του το μαναρι μου και ιπομενει την κατασταση.......

Παντος εχω κανει καλη δουλεια εεεεε???? Οταν λεμε παμε για υπνο παμε για υπνο και δεν σικωνω κουβεντα, γιαυτο δεν κλαιει τωρα γιατι ξερει οτι δεν θα γινει τπτ......

Αλλα εγω τον λιπαμε :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο αυριο Ελενιτσα μου θα εισαι καλητερα, θα ανηξει και ο καιρος και θα περνεις την νυφουλα μου να πηγενετε βολτες.....Μην στεναχοριεσε για την "φιλη" σου γιατι οπως αποδιχτικε δεν ηταν πραγματικη φιλη, αλοστε αυτη διαλεξε να μην ειναι στο πλαι σου στην πιο σιμαντικη στιγμη της ζωης σου...

Καθε εμποδιο για καλο στην ζωη μας ετσι δεν λενε, και ισως ηρθε η ωρα να κανεις πιο σιμαντικες φιλιες..

Βλεπε τα κοριτσια του μαμμυ :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μην νοιωθεις ασχημα αν υπαρχει ενα προγραμμα πρεπει να μενεις πιστη..και αφου δεν κλαιει αστον..θα παιξει και θα νυσταξει...γιατι αν δει πως πιανει το κολπο την πατησες το ξερεις...

και ναι εχεις κανει πολυυυυ καλη δουλειααα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μολης ειδα το βιντεο με το θηριακι σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σκιζει ο Μανωλιος και ειναι ολη την ωρα σε κινιση και σινεχια σκαρφαλωμενος καπου σαν τον δικο μου..

Παντος μου εκανε εντιποση που του λες μηηηη και γιριζει να φιγει απο την τουρτα, ο δικος μου θα την ειχε μαδισει πρωτα, το μηηη ακομι δεν το ξερουμε μαλον η απλα κανει τον Κινεζο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, καλησπέρα!!!

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω διότι ο Σπύρος κάτι έπαθε κ δεν λέει να κοιμηθεί άλλο ενώ είναι κομμάτια!!! Το παλεύει ο Π. αλλά δεν το βλέπω!!!

Μόνο να πω στο Ελενάκι πως δεν αξίζει να σπαταλάει ούτε μία σκέψη της για άτομα που δεν αφιέρωσαν ένα δευτερόλεπτο για ένα χρόνια πολλά!!! Δεν αξίζει…. Αυτό που σου λείπει ήταν ψεύτικο γιατί αν ήταν αληθινό θα υπήρχε κ σήμερα!!!!

Το σκατόπαιδο ο Ηλίας είναι σεληνιασμένος? Δοντάκι έχει στάνταρ!!!

Ευάκι μην τον σηκώσεις…..!!!

Όλες τις υπόλοιπες σας φιλώ γλυκά κ θα σας σχολιάσω αύριο…. :-*:-*:-*:-*

Μαράκι είδα τον Μανωλιό σου…. Μοιάζει για μεγαλύτερο παιδάκι με αυτά που κάνει…. Είναι τέλειος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαμώ την τρέλα μου γαμώ! Έγραψα ένα σωρό πράγματα και με πέταξε έξω! Εχω πολλα νεύρα τώρα αλλά και πολύ πίσμα επίσης. Θα τα καναγράψω ρε δεν θα σου περάσει κολωμηχάνημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ακουει απλα θα ξαναπαει..δεν ειναι πως θα του πω κατι και δεν θα το ξανακανει..θα φυγει για λιγο και θα επιστρεψει δημητριος... :lol::lol::lol::lol::lol: προσεξες τις γυαλινες σωληνες που στεκουν μπροστα απο την τουρτα??ειναι τα προσκλητηρια της βαφτισης.. :D:D

αλικακι τι επαθε ο σπυρακος???ολα τα καλα παιδια της παρεας κατι εχουν παθει(ο δικος μου δεν ειναι καλο για αυτο δεν παθαινει τιποτα χιχιχιχι)μου φενεται αλληλοματιαζομαστε..για να αρχισουν δουλεια οι ξεματιαστρες και εμεις τα φτυσηματα..φτου φτου καληνυχτα ομορφη κορη..καλη υπομονη και ελπιζω μολις κοιμηθει να το παρει σερι μεεεεεχρι το πρωιιιιι..

νατασσα βαστα γεραααα...λεγε εσυ να γραφω εγω... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην γράψετε πολλά γιατί δεν σας προλαβαίνω…..άντε να πάτε για ύπνο…. άντε , άντε!!!! :lol:

εχει μπαλα σημερα οποτε και να ηθελα εδω θα κατσω να μιλαω εστω και μονη..μα οποτε εχω ορεξη ολες κατι κανετε...ας συντονιστουμε ... 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...