Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλικη καλλιο αργα παρα ποτε :lol::lol::lol: σε καταλαβαινω γιατι και εγω το ιδιο κανω μαζευω μαζευω και μετα χεσε μεσα...

ασε για φιλες και κουμπαρες θα γραφα πολλα αλλα φοβαμαι εδω μεσα μηπωσ βλεπει και καμια....

ζηλια μεχρι και στην ημερομηνια γεννησης...δεν ηθελε 2ο παιδι και μολις εμεινα εγκυος στο 2ο τρελαθηκε ...εχετε να πειτε τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω να πω τίποτα!!! Εγώ είχα μια φίλη, ο θεός να την κάνει φίλη, η οποία με έκραζε σε όλο τον κόσμο. Για όλους το έκανε αλλά σε εμένα είχε ιδιαίτερη αδυναμία. Βέβαια πλεον την ξέρουν όλοι στην περιοχή μας και κανένας δεν την πιστεύει..Είχε περάσει πολύ δυσκολα στην ζωή της και την δικαιολογούσα - αλλά αυτά που έκανε ήταν καθαρά θέμα ζήλιας - δεν ήθελε να είμαι ευτυχισμένη και εκανε τα πάντα για αυτό. Μόλις την έστειλα άλλαξε η ζωή μου προς το καλύτερο εννοείτε. Τώρα κρατάω μόνο αυτούς που με αγαπούν πραγματικά.

Δεν μπορώ να βρω τα έγγραφα - αν μπορεί καμία σας ας μου αφαιρέσει το τηλ απο τον κατάλογο. Έχετε δίκιο - πρέπει να είμαστε πολύ πιο προσεχτικές με το ιντερνετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη φαντασου τοτε αυτο το απεσιο ατομο που σε σαμποταρει να ειναι η ιδια σου η μανα...

Οχι η δικια μου φισικα αλλα της κοπελας που εχει γνωρισει ο κουνιαδος μου...

Εχουν σκασει με τον δεζμο τους και κανουν οτι περναει απο το χερι τους για να τους χορισουν..Πρην λιγο καιρο εστιλε εναν ξαδερφο της κοπελας να πιασει τον κουνιαδο μου και να του πει να την αφισει και οτι εχουν καταλαβει οτι θελει απλα να της φαει το σπιτι :shock::shock::shock: Ο κουνιαδος μου βεβεα δεν μασαει και του τα ειπε και απο την καλη και απο την αναποδη..Η ιδια η κοπελα δεν μιλαει με την μανα της γιατι την εχει σιχαθει...Πρην λιγες μερες ηρθε στο σπιτι ο μικρος γιος της και της ειπε μετα απο μια βολτα που ειχε παει με τον κουνιαδο μου, "μαμα ο Στελιος ειναι καλος, γιατι η γιαγια λεει οτι ο Στελιος ειναι κακος"??? Καθετε η μεγερα και βαζει λογια στο μωρο φαντασου..Να φανταστεις πως τον κουνιαδο μου δεν τον εχει δει ποτε αλλα εχει αποφασισει οτι ειναι για πεταμα...

Ο αδερφος της κοπελας ειχε εναν δεζμο 4 χρονια και δεν την ειχε παει ποτε να γνορισει τους γονοις του μεχρι που εμηνε εγκυος η κοπελα και τα Χριστουγεννα την πηγε στο σπιτι τους.... Το αποτελεζμα ηταν να τον στιλουν μετα στους γονοις της για να ζητησει πρηκα, ακου εκει πραγματα στις μερες μας...Οταν δεν του εδοσαν τετιες ιποσχεσοις την χορισε την κοπελα 4 μηνων εγκυο τωρα, και η κοπελα απο την στεναχορια της απεβαλε....

Φανταζεσε να τα περνας ολα αυτα αλλα οχι απο την πεθερα σου αλλα απο την μανα σου :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα έκανα άλμπουμ???

Σας έπρηξα εεεε????

Έτσι κάποτε ζούσα στον κόσμο τον δικό μου….. εκεί είναι όλοι καλοί κ ο ένας χαίρετε για τον άλλο…. καλό εε??? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??? Χαχαχαχα

Μετά από πολλά χαστούκια προσγειώθηκα απότομα… κ γειώθηκα…. κ ξύπνησα!!!

Φιλενάδες τελικά ο φίλος, ο καλός ο συγγενής κ γενικά αυτός που σε νοιάζεται κ σ’ αγαπάει στην χαρά σου φαίνεται…… στη λύπη είναι όλοι εκεί στην χαρά δεν μπορούν να προσποιηθούν…… αυτό έχω καταλάβει μέχρι σήμερα!!!

Αυτά κ χειρότερα Εύη τα πέρασε ο άντρας μου από τους δικούς του…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σεις η Ειρήνη που είναι????

Λέτε να είναι άρρωστος ακόμη ο Γρηγοράκης??? Ελπίζω να είναι καλά….. !!!! θα την πάρω τηλ αν δεν εμφανιστεί….

Κ η Μαριέττα ? Κ όλες οι άλλες πού είναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι κάποτε ζούσα στον κόσμο τον δικό μου….. εκεί είναι όλοι καλοί κ ο ένας χαίρετε για τον άλλο…. καλό εε??? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε??? Χαχαχαχα

Μετά από πολλά χαστούκια προσγειώθηκα απότομα… κ γειώθηκα…. κ ξύπνησα!!!

Φιλενάδες τελικά ο φίλος, ο καλός ο συγγενής κ γενικά αυτός που σε νοιάζεται κ σ’ αγαπάει στην χαρά σου φαίνεται…… στη λύπη είναι όλοι εκεί στην χαρά δεν μπορούν να προσποιηθούν…… αυτό έχω καταλάβει μέχρι σήμερα!!!

Αλικάκι είπες ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ κουβέντα!!! αυτό το κατάλαβα δυστυχώς κι εγώ όταν γέννησα... η κολλητή μου επί χρόνια, που με πάντρεψε, που δεν είχαμε τσακωθεί ποτέ, που την λάτρευα και με λάτρευε (υποτίθεται), που πάντα είμασταν εκεί η μία για την άλλη, εξαφανίστηκε εντελώς από τη ζωή μου σαν να μην υπήρξα ποτέ. Στη βάφτιση της μικρής όχι μόνο δεν ήρθε αλλά ούτε ένα τηλέφωνο δεν πήρε να μου πει "να σου ζήσει"... τι να πω ρε κορίτσια, ούτε εγώ δεν ξέρω τι έχουν πάθει όλοι και γενικά γιατί ο κόσμος είναι τόσο κακός και κακοπροαίρετος. Εντάξει ο άλλος να σου έχει δείξει δείγματα από την αρχή ότι είναι σκατά, να το ξέρεις τουλάχιστον οπότε απλά να λες "οκ, είναι μαλ@κας". Οταν όμως ο άνθρωπος αυτός είναι σαν αδερφός σου, πως λες μετά το οκ;;;; και πως το ξεπερνάς;;

Σόρυ για το παραλήρημα αλλά αυτές τις μέρες πάλι τριγυρίζει συνέχεια στο μυαλό μου αυτή η κοπέλα.. όλο λέω θα το ξεχάσω δεν θα ξαναστενοχωρηθώ γιατί δεν αξίζει, αλλά με ξανάπιασε γιατί ήταν τα γενέθλιά μου και περίμενα έστω ένα μήνυμα, κάτι... ποτέ δεν ξεχνούσε τα γενέθλιά μου!!

Αντε πάμε για άλλα... τα άλμπουμ αυτά που τα έκανες Αλίκη; στο facebook; τελικά θα τον κρατήσεις το λογαριασμό, να σε κάνω φίλη δηλαδή; γιατί μέχρι τώρα δεν σε έπαιζα :lol:

Ρε συ Εύη, ωραία πεθερικά ψώνισε ο κουνιάδος σου.... πως είσαι εσύ σήμερα;

Ευγενία και πως ξεχωρίζεις ποιοί σε αγαπάνε πραγματικά; γιατί εγώ μετά από αυτό που έπαθα με την κολλητή μου έχω γίνει σαν το άσμα του Μητροπάνου "εμένα δεν μ' αγάπησε κανεις" :roll:

Ελίζα κι εσύ τα ίδια βλέπω... μα καλά, υπάρχει κανείς που να έχει πραγματικούς φίλους;

Την Ειρήνη νομίζω ότι την πήρε το μάτι μου στο facebook. Ελπίζω να είναι καλά ο Γρηγοράκης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ειρηνη εσκασε μιτη στο fb...

Η Μαριεττα εχει ρεπο σημερα αλλα πολυ φοβαμε πως ο Ηλιας δεν θα ειναι και στα καλιτερα του...

Αυτα ειναι μονο που ξερω εγω Αλικη για τα κατορθοματα τους, πιος ξερει τι αλα εσχοι εχουν κανει..

Ο κουνιαδος μου παντος εβαλε σαν ορο για να ειναι μαζι να μην πατισουν ποτε στο σπιτι τους..Τωρα ποσο ευκολο ειναι στην πραξη δεν ξερω...

Παντος τετιοι γονοις ειναι για φτυσημο και δεν αξιζει να ασχολισε μαζι τους..Απορω και με τον αντρα σου που δεν τους εχει σιχτιρισει ακομι??? Ευκολο για εμας να το λεμε βεβεα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία ποιο είναι αυτό το υπέροχο εκκλησάκι??

Ναι…. υπάρχουν πραγματικοί φίλοι…… άμα εσύ είσαι ένας τέτοιος (πραγματικός φίλος), σίγουρα υπάρχουν κ άλλοι…….. :D:D:D

Ναι τον κρατάω τον λογαριασμό με προσοχή κ επιφύλαξη…. Για σας βρε…. τι να κάνω??

ναι Εύη είναι εύκολο για μας που οι γονείς μας είναι άλλοι άνθρωποι….. μπες όμως στην θέση τους!!!!

ξέρεις πόσες φορές έκλαψε κ μου είπε πως θέλει να μην τους ξαναδεί ποτέ? Αλλά άμα είναι γονείς σου σε πονάει κ να τους δεις σε πονάει κ να μην τους δεις….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ Ελενη ετσι εγηνε με εμενα οταν εκανα την Φλωρα, οι δυο κολιτες μου τοτε εκαναν κομα εναντιον μου, λες και αποφασισαν να με εκδικιθουν επιδι εκανα παιδι πρην απο αυτες...Αυτες παλι δεν εξαφανιστικαν εντελος αλλα εσθανομουν οτι δεν ειναι οπως παλια και κυριος οτι με κουτσομπολεβουν πισο απο την πλατη μου...

Στο τελος τις ξεγραψα εντελος απο την ζωη μου και ησιχασα...

Πω ρε παιδι αυτος ο μικρος, με εχει τρελανει σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι φωτογραφία απο την βάπτιση του Νώντα...είναι πανέμορφο εκκλησάκι. Αυτός είναι και ο μόνος λογος που έκανα την βάπτιση στην Σαλαμίνα.

Εγώ απο τα χρόνια που είμαστε μαζί, απο τις δύσκολες και τις εύκολες καταστάσεις που έχουμε περάσει, έχω καταλάβει ότι με τα κορίτσια ποτε μα ποτέ δεν θα χάσουμε την φιλία μας. Ίσως όταν μεγαλώσουν και άλλο τα παιδιά να είναι δύσκολο να συναντιόμαστε άλλά ξέρω ότι θα είμαστε ακόμα φίλες. Τις έχω σαν αδερφές μου και αυτές το ίδιο. Όλοι όσοι μας ξέρουν έχουν να λένε για την φιλία μας γιατί ξέρω ότι είναι πολύ σπάνιο. Όχι ότι δεν βριζόμαστε αλλά ποτέ δεν ζήλεψε η μια την άλλη..

τελικά όλες μας έχουμε μια κακή εμπειρία απο φίλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω κοριτσια δεβν μπορω να χωνεψω πωσ τα κανουν ολα αυτα....εμενα δεν μπορω οτι με εχουν κανει περα ...γιατι εκαναν και αυτες παιδια και θελουν να εχουμε επαφες αλλα δεν αντεχω καθολου την ζηλια και τωρα προσπαθω να συναντιομαστε πιο αραια για να μην εχω νευρα :evil::evil::evil:

μονο η κουμπαρα μου που με παντρεψε παρολο που δεν ειναι παντρεμενη και δεν εχει παιδια ειναι πολυ σωστη....τουλαχιστον εχω αυτην και την αδερφη μου εννοειται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη τωρα που το θυμηθηκα αν φοβασαι μη σε βρουν αν και εχεις αλλο ονομα μπορεις να κανεις blog οποιουσ θες να μην μπορουν να σε βρουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μου το είπε η αδερφή μου….. !!!

Μου έκανε κ μία ρύθμιση για να μη με βρίσκουν σε αναζήτηση στο φβ….. νομίζω κάτι τέτοιο!!!

Τώρα θα μου πεις γιατί τέτοια φοβία…?……γιατί υπάρχουν άτομα που προκειμένου να κάνουν κακό δίνουν κ τη ζωή τους!!! Το έχω βιώσει κ δεν ήθελα να το πιστέψω!!

Κ αυτή την ιστορία με τα μειλ ο πρώην μου την έκανε….. αυτός με κεράτωνε… αυτός με εκδικήθηκε κιόλας!!! Πως λέμε κερατάς κ ζημιωμένος….

Οι φίλοι βέβαια βολεύτηκαν με τα αλλαγμένα μειλ…. κ πήραν το μέρος του…. κ με έκοψαν γιατί όπως αποδείχτηκε ήμουν πολύυυυ κακό παιδί!!! μέσα σε αυτούς κ φίλη που ήμασταν μαζί από το σχολείο….!!!

Άμα έχεις τέτοιους φίλους, τι τους θέλεις τους εχθρούς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλισα ειδα τις φωτογραφιες.. Παρα πολυ ωραια ηταν ολα, η τουρτα φανταστικη (ποσο πιγε το μαλι?)

Οταν βλεπω τετιες τουρτες δεν μπορω να μην αναροτιθω πως την κοβουμε μετα?? :-?:-?:-?

Αλικη μου φενετε πως κουβαλας μαλακομαγνητι πανο σου δεν εξιγητε αλιος...Που τα ψωνισες τοσα πιροβολιμενα στην ζωη σου??? Καλα αυτος μετα απο ποσα χρονια σου εκανε τετιο χουνερι?? Εισαι πολλα χρονια με τον αντρα σου αν θιμαμε καλα?

Δλδ ποσο κομπλεξικος μπορει να ειναι ενας ανθρωπος για να ασχολιτε ετσι και να θελει να χαλασει την ζωη καπιου αλου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω ρε Αλίκη τι λες τώρα?αυτα ειναι αρρωστημενα πράγματα.....

Ευακι ευχαριστω...η τούρτα ήταν κεικ οπότε κόπηκε εύκολα....οσο για το μαλλί.........πολυ μαλλι. 80 και ήταν και γνωστή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να μαι κι εγω...εχθες ελειπα ολη μερα ηρακλειο σημερα ενα σωρο δουλειες ο μανωλης εχει νευρα και εγω πρεπει να τα κανω ολα μαζι...αληθεια τωρα εφευγε ο αλεξης για το μαγαζι και γυριζει και μου λεει σε λυπαμαι...εγω επρεπε να θυμωσω??εεε???

τα δικα σας καθονται να δουν παιδικα η ακομη???αυτηντη στιγμη με σκαρφαλωνει..μην ρωτατε γιατι...

εκλεισα και τον φωτογραφο σημερα της βαφτισης τελικα στα 1000 και μου ειπε και ο αδερφος μου πως θα φερει εναν φιλο του dj και δεν θελει λεφτα ...

βρε αλικακι μου τι εχεις περασει και εσυ...παντως και εγω τρομαζω με το που μπορει να φτασει καποιος κομπλεξικος...αλλα και τι να κερδισει τωρα αυτος δεν ξερω..ισως η αδιαφορια μας σε οτι μας κανουν να ειναι τελικα αυτο που θα τους κανει να κρυφτουν...εμενα πιανει με την πεθερα μου και τον κουνιαδο μου παντως...αδιαφορω και ακομα και αν κανουν παραπονα στον αλεξη εμενα με εχουν αφησει υσηχη..και να πω και κατι αν μεινω εγκυος πως γινεται να πεισω τον αλεξη να μην τους το πουμε παρα μονο οταν πια δεν θα μπορουμε να κανουμε αλλιως...δεν θελω να το ξερουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εδω κι εγω!!

απο το πρωι ειμαι στο ποδι,ο Ηλιας κοιμηθηκε το βραδυ μεχρι τις 03:00 και μετα αγκαλιτσα με την μαμα!! μυξες μυξες κι αλλες μυξες!! η γιατρος μας λεει οτι ειναι απο τα δοντια,κατι 37,4 εχει κανει,οχι παραπανω...σημερα το πρωι ηρθε η μαμα μου,πηγαμε στο κομμωτηριο,κοψαμε λιγο τις ακρες του Ηλια και μετα εφυγαν κι εμεινα για να βαψω τα μαλλια!! επιτελους!!

γυρισα σπιτι,ταισα τον μικρο,εφυγε η μαμα μου κι ο μικρος απο τις 16:30 ειναι ξυπνιος λογω μυξας και τωρα αλωνιζει!! εχει κατι απιστευτα νευρα!!! πωπω!! βρηκα και τον πρωτο τραπεζιτη,βγαινουν αλλοι τρεις...ειναι και το εμβολιο στην μεση,κι οι μυξες!ποσο να αντεξει ενω μωρακι!!!

σας διαβαζω περι φιλιας κι εχω να πω οτι στο μαμμυ απεκτησα τις πιο καλες φιλες που θα μπορουσα να ειχα!! δεν υπερβαλλω...καμμενη απο φιλες δε συζητιεται!!!

φιλες απο την πρωτη δημοτικου,σαν αδελφες,φιλες μεχρι το πανεπιστημιο και λιγο αργοτερα...μολις εκανα σοβαρο δεσμο βλεπε Μανος,την εκαναν λουης!! δεν το πιστευαν οτι θα στεριωνα με ανθρωπο,με ειχαν λιγο φλου στην ζωη μου...κατι η ζηλεια κατι κι αλλα στην μεση...το αποκορυφωμα ηταν οταν πεθανε ο πατερας μου,καμια απο τις δυο αδελφικες μου φιλες δεν ηρθε στο σπιτι σαν επισκεψη,ουτε καν στην τελετη...ηταν οι μονες που με πηραν τηλ.για να με ρωτησουν αν ηθελα να ερθουν!! δε χρειαζεται να το ρωτησεις κατι τετοιο!! ετσι δεν ειναι; τις εκανα περα σιγα σιγα...η ζωη μου πηρε αλλη τροπη και τωρα ουτε καν ξερω τι κανουν και πού βρισκονται...τους μονους φιλους που εχω κρατησει και το χαιρομαι πραγματικα,ειναι δυο συμφοιτητες που ακομα και στα βαπτισια του Ηλια ηταν κοντα μου:Λαμπρο και Γιωργο ειστε πραγματικα φιλαρακια!!!

παω γιατι ο Ηλιας εχεσε κι εχει βρωμισει ο τοπος....επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...