Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Τριανταφυλλενιε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! γλυκο μας αγορακι!! να την αγαπας την μανουλα σου και να της το δειχνεις καθημερινα...εκανες ηρωικη πραξη σημερα!! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!! :x:x:x

πες στην μανουλα σου οτι στην Μαριεττα αρεσουν οι προστυχες απαντησεις!! και δεν παρεξηγει γαμωτο!! ποτε θα με μαθει;ποτέ μηπως; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εύη τον λογαριασμό ελεύθερο στο ιντερνέτ τον έχω….. κ περιμένει!!!! Έστειλα πμ στην Άννα το όνομά μου! Μετά ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!

Μαριέττα ορούς κ εσύ στον Ηλία κ θα το προλάβεις…. Θέλει συνέχεια όμως, κάθε ώρα αν γίνεται!!!

Τι γλυκό το Τριανταφυλλάκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα μόλις ξύπνησε το αγγελούδι μου κ του φιλάω τα μαγουλάκια!!!

Σήμερα ήθελε να τον κάνω βόλτα με το ποδήλατό του… μετά μου ζήτησε να του δώσω μία μπλούζα που την φορούσε ο μπαμπάς, την πήρε αγκαλίτσα, την έστρωσε πάνω στο τιμόνι κ έβαλε το κεφαλάκι του πάνω κ αποκοιμήθηκε….. θα μας τρελάνουν αυτά τα μωρά!!

Πάω να τον ταΐσω……. Σήμερα είμαστε εκτός προγράμματος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H κορη μου ειναι ξαπλωμενη με το μπαμπα της στο καναπε.πηγα και ξαπλωσα πανω στο μπαμπα της για πλακα για να ειμαστε ολοι μαζι, και με εδιωξε! ειπε να παω στη "καεκα" καρεκλα :(:(:(

Αυτα παθαινουν οι μαμαδες με τις κορες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να γραψω αλλα δεννννννν.......Ο Τ. και εγω παλεβουμε κανονικα για το λαπτοπ :shock::shock::?:?

Ουτε να διαβασω με αφινει το σκατοπαιδο.....

Ινα μου φενετε πως αυτην την φορα θα βρεθουμε στα μεροι σας αν καταφερω να πισω τον αντρα μου να ερθουμε μεχρι εκει, αλιος φορτωνεις την Αννα και τον Ακη και την Αναστασια ενοητε και ερχεστε σπιτι μου......

Εμενα παλι την πιανουν τα κλαματα αμα με δει και καθομαι στον υπολογιστη!Δε θα μεγαλωσει θα δει αυτη τι θα παθει!!θα το βγαζω απο τη μπριζα να μη το πιανει!

Ευη δεν μπορω να βαλω τη μικρη μεσα στο αυτοκινητο και να ερθω μεσα εκει, θα παθω κριση πανικου!Νιωθω οτι ολα τα αυτοκινητα ερχονται πανω μου!ουτε πριν δεκα χρονια που οδηγουσα για πρωτη φορα δεν ενιωθα ετσι.Μπορω να ερθω μονη μου???Βεβαια θα χαρω να σας δω και στα μερη μου!!Την επομενη εβδομαδα εχουμε την εξεταση της μικρης και μεχρι τοτε πρεπει να δωσουμε και τα τσισα μας στο κυπελλακι για εξεταση!Καθως επισης πρεπει να μην ερθει καμια αλλη ιωση σπιτι μας και δεν μπορεσουμε να κανουμε την εξεταση μας.Εγω ομως σα χαζη μαμα προσπαθω να μην τα σκεφτομαι ολα αυτα και να σκεφτομαι οτι μολις τελειωσουν ολα θα παμε στο τζαμπο και θα το παρουμε για το σπιτι μας!Αυτα περαστικα στα αρρωστουλικα της παρεας!

Και κατι για τις μεγαλες τις παρεας, αφηστε και κατι να πεσει κατω και να μη το σηκωσετε!Τα λογια δεν ξεχνιουνται ποτε αλλα μην ασχολειστε!!!!Χαλατε τη ζωη σας και χανετε χρονο τζαμπαααα!!

Πειτε οτι θελετε να πειτε με χαμογελο, για να μη σκατε κιολας, και πατε παρακατω!Μου λεει οτι θελει της απανταω μια απο τα ιδια και παραπανω και ειμαστε αγαπημενες.

Αυτα τελος για σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μετα θα σου λεει οτι θα τον παντρεφτει κιολας :lol::lol::lol: Ολα τα κοριτσακια ερωτευοντε κατα καπιο τροπο τον μπαμπα τους και τα αγορακια την μαμα τους.....

Εγω βεβεα δεν το επαθα ποτε αυτο, ο δικος μου ο μπαμπας ηταν σινεχια στην δουλεια και τον εβλεπα ελαχιστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα φισικα και μπορεις να ερθεις μονη σου αλλα να ξερεις οτι δεν χριαζετε να μπεις καθολου μεσα στην πολη. Μπορεις να ερθεις απο περιφεριακο και το σπιτι μου ειναι κοντα στον περιφεριακο δεν θα μπλεχτεις καθολου μεσα στην πολη...

Οχχχ εχετε αυτα ακομι με την μικρη εεε?? Καλα κανεις και σκεφτεσε θετικα ετσι πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..τώρα κατάφερα να κάτσω να ανοίξω το ριμαδοpc. Τελικά έχω περισσότερο χρόνο όταν είμαι στην δουλειά!! Εμείς ήρεμα πολύ αυτές τις ημέρες. Σπιτι, δουλειές και σήμερα βγήκαμε και λίγες βόλτες με τον Νώντα. Απο αύριο όμως κανονικά στο πρόγραμμα- γύρισαν οι γονείς μου και ξεκινάω δουλειά.Αλήθεια πολυ θα ήθελα να μην δούλευα..να είχαμε την άνεση να έλεγα δεν δουλεύω. Πέρασα υπέροχα με τον μικρό μου και τον ευχαριστήθηκα. Το ίδιο και ο μικρός που ήταν συνέχεια πισω μου και έκανε τα δικά του. Δεν εχω χρόνο να διαβάσω αλλά καταλαβα ότι μερικά παιδάκια είναι άρρωστα. Περαστικά σας!!

Σας καληνυχτιζω και θα τα πουμε μάλλον αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες καλημερα ολη μερα!!

ο Ηλιας τελικα λογω δοντιων(πηρα την γιατρο χθες)ειναι οι μυξες...απο σημερα αν κανει πυρετο θα ειναι απο το εμβολιο...το πρωι δεν ειχε(36,5)..πολυ γκρινια ομως και φανταστειτε τον ταισα το βραδυ,ηπιε 180ml και μετα ηθελε να παιξει :o:o:o γυρναγε ολο το σπιτι μες την τρελη χαρα,χορευε,μιλαγε μονος του κι εγω απο την αλλη γελαγα με την παρτη του και αγχωνομουν για το ποτε θα τον παρει επιτελους ο υπνος..τελικα κοιμηθηκαμε μαζι,ξανα ορο για τις μυξες κατα διαστηματα..οποτε καταλαβαινετε κανεις απο τους δυο μας δεν κοιμηθηκε νορμαλ....

φιλια κορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα γιατι παιδι μου κρισεις πανικου;καποτε το ειχα περασει κι εγω,μου κρατησε τρεις μηνες θυμαμαι κι ηταν μαρτυριο...παιχνιδια του μυαλου ειναι!!

Ευγενια συμφωνω μαζι σου:πιο πολυ μπαινω στο μαμμυ απο το γραφειο,παρα απο το σπιτι...

Αλικη καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν 2 πραγματάκια θα πω για την ομάδα κ μετά θα πάω να δω λίγο πως λειτουργεί…..

Η γνώμη μου:

Δεν βρίσκω διαφορές ιδιαίτερες με την ομάδα στο μάμμυ… δεν το βρίσκω πολύ λειτουργικό στο να δω τις απαντήσεις σας, τις δημοσιεύσεις σας…. υπάρχουν απαντήσεις απαντήσεων κ εγώ δεν ξέρω που να γράψω, εκεί που έχει δημιουργηθεί μία μικροσυζήτηση ή γενικά απαντώ από πάνω? Εσείς το δουλεύετε χρόνια αυτό το μαραφέτι κ είναι μάλλον πιο βολικό ωστόσο εμένα μου παίρνει περισσότερο χρόνο στο να σας διαβάσω…..

Όμως περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα……

Γιατί φοβάμαι το φβ:

Πριν αρκετά χρόνια (πολλά) ένας καλοθελητής μπήκε στο μέιλ μου, πήρε κάποιες συνομιλίες μου, τις άλλαξε ( ονόματα κ καταστάσεις) κ τις έστειλε σε διάφορα άτομα για να δημιουργήσει ιστορίες… το κατάλαβα όταν ο λογαριασμός μου έκλεισε ξαφνικά κ όταν αργότερα καλούμουν να δώσω εξηγήσεις κ να αποδείξω βέβαια πως δεν είμαι ελέφαντας!!

Θα μου πείτε τώρα κ τι διαφορά έχει ένα φόρουμ… κορίτσια επειδή το βίωσα αν συμβεί κάτι πρέπει να πάρεις την υπηρεσία ηλεκτρονικού εγκλήματος κ χέσε μέσα είναι μεγάλη διαδικασία…. Εδώ όμως υπάρχει ένας διαχειριστής τον οποίο μπορείς να ενοχλήσεις κ ο οποίος κάποιες πληροφορίες θα στις δώσει…. Μία ασφάλεια την νιώθω….

Τι έπαθα εχθές:

Έφτιαξα τον λογαριασμό κ από κάτω μου έγραψε φίλους που μπορεί να γνωρίζω…. Μέσα σε αυτούς ήταν κ αυτοί που μου έκαναν τις υποκλοπές κ άλλοι πολλοί της ίδιας παρέας που έχουμε κόψει χρόνια τις επαφές…. Σήμερα θα το δω με την αδερφή μου γιατί ένα σοκ το έπαθα!!!! Δεν ξέρω για ποιο λόγο συμβαίνει αυτό…. Έχετε καμία ιδέα εσείς?

Καλημέρα Μαριεττάκι…. Στην έκανε ο Ηλίας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι αμα σου ειναι δυσκολο να σου ανοιξω εγω μια σελιδα με καινουργιο μαιλ ως Ευτερπη Καθωσπρεπει το βραδυ ομως και να σου δωσω τα στοιχεια της!Αμα δεν τους ψαξεις δεν τους βλεπεις!και αμα δεν ξερουν το ονομα σου δεν σε βρισκουν!Μπορουν να σε βρουν απο φιλους σου αλλα θα ξερουν οτι εισαι εσυ?

Η κορη κοιμηθηκε καλα εκτος απο καποια στιγμη που ζητησε νερο μετα πηρε πιπιλα και μπουμ!Η μαμα ομως απο τις 4.30 καραουλι!!Και να καταφερω να μεινω εγκυος θα το χασω λογου αγχους!

Η ομαδα οντως δε βολευει γιατι αργει και δεν ειναι ευκολη στη χρηση!|Οσο για το εδω δε νομιζω οτι υπαρχει και μεγαλη ασφαλεια γιαυτο δε βαζουμε τα ονοματα μας και δε δινουμε τα στοιχεια μας, εκτος απο καποιες!!Ευχομαστε να μην παθουμε τιποτα!!

Χαιρετω τις καινουργιες μου φιλες στο f\b!Αυτη του τους εκανε αιτηση και δεν ηξεραν ποιος ειναι ειμαι εγω,περιμενω και την αννα να με βαλει στην ομαδα της!

Νατασα δεν εγραψα τιποτα εκει αλλα τα μαλλια σου τα εχεις αλλαξει τα πεταλα!!Ψηφιζω τα μακρια ξανθα μπουκλαριστα μαλλια!!και τα αλλα ειναι ωραια αλλα εκει εισαι πιο....

παω εξω τα λεμε μετα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα γιατί μου τους έβγαλε ως πιθανούς γνωστούς…. Το μέιλ αυτό δεν το έχουν!!! Ούτε κ στοιχεία δικά μου προσωπικά έχω βάλει για να πεις…..

Επιστρέφω γιατί ο μικρός έχει τις κακές του σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τον μικρό κ έχω κ την φίλη μου που γέννησε τις 27/02 κ έχει πελαγώσει…. Μου στέλνει μηνύματα για το πώς θα τα καταφέρει που δεν κοιμάται, δεν τρώει, δεν πάει τουαλέτα κ η μικρή όλη μέρα κλαίει κ τη νύχτα επίσης……….

Εγώ απλά της είπα υπομονή κ την καλωσόρισα στον κόσμο των μαμάδων…. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρααααα!!!

Τι κάνετε;

Αλίκη πολύ με μπέρδεψε η περίπτωσή σου! δεν γίνεται αυτό που λες, εκτός εάν:

- Επανενεργοποίησες παλιό ήδη υπάρχον λογαριασμό σου facebook

- Εχεις φίλο κάποιον που τους έχει κι αυτός φίλους.

Οι προτεινόμενοι που εμφανίζονται βασίζονται στους φίλους των φίλων σου. Ή αν επανενεργοποιείς παλιό λογαριασμό, επειδή έχει κρατήσει τα στοιχεία σου σου τους ξαναβγάζει.

Τώρα, αν ο λογαριασμός είναι εντελώς καινούριος και δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ φίλο ακόμα, τότε.... μάλλον πρέπει να καλέσεις το FBI γιατί κάτι δεν πάει καθόοοολου καλά!!!

Μαριεττάκι μια από τα ίδια και η Αφροδίτη. ΠΡΟΣΕΧΕ, από μυξούλες δοντιών ξεκίνησε και τώρα έχει γεμίσει πάλι φλέμματα... τι κι αν της έβαζα συνέχεια ορούς, δεν το γλιτώσαμε. Να μου πεις τι άλλο να κάνεις... ε τουλάχιστον πάλεψέ το όσο μπορείς με περισσότερο ορό μπας και είσαι τυχερή.

Ευγενάκι είδες πόσο άσχημο είναι να επιστρέφεις από άδεια; πω πω δεν παλεύεται, αλλά την αλλη εβδομάδα θα το έχεις συνηθίσει πάλι.

Ινα μπήκες κι εσύ στο facebook; ωραία, πάω να δω τι γίνεται κι από εκεί. Γιατί έχεις άγχος και ξύπνησες από το ξημέρωμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι καλημέρα….

Δεν είχα ποτέ φβ….. τον λογαριασμό τον άνοιξα εχθές! Το μέιλ το είχα αλλά δεν το έχουν αυτοί…..

Θα το δούμε λίγο με την αδερφή μου κ αν δεν καταλάβω τι γίνεται προσωπικά δεν νομίζω να μπω στο φβ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε έχεις κάνει φίλους άτομα που μπορεί να τους έχουν ή να τους είχαν;

:?:?:?

Πολύ περίεργο, κι εγώ θα ανησυχούσα! Κάνε το άλλο: άνοιξε καινούριο e-mail και άνοιξε μετά και καινούριο λογαριασμό στο facebook για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τον μικρό κ έχω κ την φίλη μου που γέννησε τις 27/02 κ έχει πελαγώσει…. Μου στέλνει μηνύματα για το πώς θα τα καταφέρει που δεν κοιμάται, δεν τρώει, δεν πάει τουαλέτα κ η μικρή όλη μέρα κλαίει κ τη νύχτα επίσης……….

Εγώ απλά της είπα υπομονή κ την καλωσόρισα στον κόσμο των μαμάδων…. :lol:

Πες της φιλης σου οτι εγω το περασα τρεις μηνες αυτο!! ετρωγε ετρωγα ξυπνια κοιμησμενη τα καναμε ολα αγκαλια!Πεσ της να παρει μια θερμοφορα να τη ζεσταινει να τη βαζει στη κουνια και μολις τη βγαζει να βαζει το μωρο!Μπορει να πιασει!!

Εχω αγχος γιατι οποιον να ρωτησεις απο φιλους και κουμπαρους ειναι απεγνωσμενοι δεν εχουν δουλεια και αυξανονται τα εξοδα!!ολο το βραδυ εψαχνα προγραμματα ιδεες,μια ελπιδα κατι!!

Δουλεια και υγεια και ολα τα αλλα ειναι μπανανοφλουδα!!

Παω για σιδερο γιατι το βουνο εγινε δυο μετρα!!

Αχ κοριτσια πηγα να παρω τροφη για τα ψαρια μου και ειχε ενα κουνελακι μινι τελειο!!!!!Αμα το δει η Αναστασια θα τρελαθειιιιιι θα θελει να το φιλαει συνεχεια!!Αλλα θα πρεπει να το καθαριζω εγω!!

Δε θελω να το παρουμε και να το φορτωσουμε αλλου αλλα ηταν γλυκα!!Θα ξεσηκωσω κανενα παππου να το παρει!!Αυτα δεν εχουν αρρωστιες και εμβολια και ζουν καμια 15 χρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα η φίλη μου ξέρει πως το κάνω ακόμη εγώ…… κ αναρωτιέται πως τα καταφέρνω γιατί τα έχει ήδη παίξει αυτή….. χαχαχαχα!!!

Με ρωτάει ποιο είναι το μυστικό κ εγώ λέω οι αντοχές που νομίζεις πως δεν έχεις…!!

Της είχα πει πως θα νοσταλγήσει την χαλαρότητα της εγκυμοσύνης κ μου έλεγε αποκλείεται θέλω να γεννήσω να ηρεμίσω…..!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια?Αλικακι μπερδεμα το facebook?Αυτο που λες ειναι περιεργο αφου δεν ειχες ξαναανοιξει λογαριασμο ουτε ξερουν το μαιλ σου....τι να πω παντως εχεις δικιο που φοβασαι και εγω φοβαμαι αλλα εχω....μεχρι να την παθω :?::(

το ειχα σβησει καποια στιγμη αλλα το ιδιο ειναι τα στοιχεια υπαρχουν μεσα.

ρε κοριτσια στην ομαδα μασ που βαλατε τα τηλ σας εγω λεω να τα σβησετε,...μπορει ναμην φαινονται στουσ αλλουσ αλλα αυτα τα στοιχεια αποθηκευονται απο το facebook και οσα εχουμε σβησει επισης υπαρχουν.

Κατα τ αλλα εμεις καλα...εχω παει τον μικρο στην πεθερα μου και ο μεγαλοσ στην μαμα μου...

ο αυχενας μου ειναι καλυτερα και θελω να παω για ενα καφεεεεεεεεεε ομως χωρις παιδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζάκι μου που χάθηκες…. Νομίζω σε έκανα φίλη… δεν ξέρω τι μου γίνεται μάλλον!!!! κ γι’ αυτό φοβάμαι ίσως περισσότερο!!!

Να σου πω εγώ το φβ δεν το έχω σε εκτίμηση….. κρυφά μπορεί να φαίνονται, στην πραγματικότητα δεν είμαι ούτε εγώ τόσο σίγουρη!!!

Πριν λίγο καιρό μου είπε μία γνωστή για μία φίλη της που είχε κάτι βιντεάκια των παιδιών της ( μόνο για φίλους λέει…) κ τα βρήκε σε σάιτ…… Τώρα ποιος λέει αλήθεια κ τι γίνεται στην πραγματικότητα δεν έχω ιδέα!!!

Είπα να το κάνω για εσάς αν βολεύει καλύτερα, αλλά έπαθα ένα σοκ που δεν μπορείς να φανταστείς εχθές!!!

:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ πω πω.....ναι γιναμε φιλες!

ενταξει εσυ δεν εισαι με το πραγματικο σου ονομα ...δυσκολα να γινε κατι αν δεν βαλεις και φωτο...

αλλα πως σου εμφανιστηκαν οι γνωστοι γμτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...