Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Τι γλυκό μπεμπουλίνι είναι αυτό!!!!Φτου φτου!!

Κατερίνα,δεν φαίνεται τίποτα από την συγκεκριμένη ομάδα στο φατσομπούκι!Είναι μυστική!!Δεν μπορουν καν να την αναζητήσουν και να την βρουν,είναι σαν να μην υπάρχει!Και όσα γράφονται τα βλέπουν μόνο τα μέλη!

Αλίκη πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας τσούπρες κι από εδώ!!

Καλέ έχω πάθει μεγάλη σύγχυση, δεν ξέρω που να πρωτομπώ η καψερή =)) . Λοιπόν, μπήκα facebook και εδώ, στην ομάδα δεν προλαβαίνω, αν έχετε γράψει κάτι κι εκεί πείτε μου να περάσω μια βόλτα.

Εύη μου περαστικά... ίσως να μην την έχει συνηθίσει μωρέ τη γυναίκα.

Ινα μακάρι να ανηφόριζα κι εγώ!! έχω πάει 2 φορές Χαλκιδική, τελευταία πριν 20 χρόνια!! πρόσφατα ε;;;; έχουμε συγγενείς εκεί, από το σόι του πατέρα μου, αλλά δεν έχουμε πολλά πολλά κι έτσι μόνο στο άσχετο αν έρθουμε. Πολλές ώρες ταξίδι όμως, δύσκολο μέχρι να ξεπεταχτεί λίγο η Α. Αλήθεια, σε ποιό μέρος της Χαλκιδικής μένεις;

Αλίκη; όβερ; έφυγε η παλιογκαντέμω, εσύ που είσαι;; δεν πιστεύω να είπε τίποτα για το ίντερνετ και να μην έχεις τώρα;;;

Τι να πω ρε συ, έχεις απόλυτο δίκιο πέρασες πολλά, αλλά μην σκέφτεσαι ποτέ ότι έκανες λάθος που ενώ ήξερες που έμπλεκες εσύ παρόλα αυτά έμπλεξες, γιατί έχεις έναν υπέροχο σύζυγο και ένα ακόμα πιό υπέροχο γιό, οπότε όσα πέρασες άξιζαν τον κόπο! απλά φρόντισε από εδώ και πέρα να τους βγάλεις από τη ζωή σας όσο γίνεται περισσότερο, το καλό είναι ότι το ξέρει πλέον και ο Πάνος αυτό.

Μαριέττα είδες βρε ο Μάνος; τι γλυκός!! καλά έκανες και μίλησες στον παππά, ειδικά αφού σε βοήθησε τόσο πολύ. Εγώ δεν έχω εξομολογηθεί ποτέ... :oops: και με την εκκλησία έχω πάρε δώσε Χριστούγεννα, Πάσχα, σε γάμους, βαφτίσια, και όταν ειμαι διακοπές μπαίνω σε ότι ξωκλήσι περνάω και να ανάβω κεράκι... κάνω όμως κάθε φορά το σταυρό μου όταν περνάω απέξω από εκκλησίες στην Αθήνα, είμαι καλό παιδί :P

Βάγια χαιρομαι που πέρασες τελικά κι από εδώ! η Αγγελικούλα είναι σκέτη γλύκα, να την χαίρεσαι!

Μαράκι θέλω κι εγώ αυλήηηηηηη :((:((

Η Αφροδιτούλα σήμερα έχει μυξούλες... ελπίζω να είναι από τα δόντια, γιατί έχει και πολλά σάλια. και επίσης ελπίζω να μην κάνει φλέματα από τις μύξες, δεν θα το αντέξω πάλι.

Τι άλλο γράφατε δεν θυμάμαι.... πάω να βάλω σκούπα μαζί με την μπουμπού που κάθεται από πάνω και το παίζει Μέριλυν :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας πηρε η μπαλα παλι σημερα μου φαινετε!!!

Ελενη στη αρχη απο το πρωτο ποδι της ειμαι!!Μετα απο 20 χρονια εχουν αλλαξει πολλα αλλα τοτε νομιζω ηταν καλυτερα τωρα πιξαμε στο σπιτι και εχουνε μεινει ελαχιστες παραλιες ερημικες!!

παω να βουλιαξω βαριεμαι γεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνες τι κανετε???το μωρο μου ειναι στο κρεβατακι του ο αλεξης βλεπει μπαλα..κλασικα..και εγω εδω...

κατερινιω μην φοβασαι την ομαδα δεν την βλεπει κανεις στο φεις...ψαξε την με αλλο λογαριασμο και θα δεις...μπορει να βλεπεις εσυ τις ανακοινωσεις αλλα κανεις αλλος...εδω??

ινα εγω ημουν διακοπες χαλκιδικη το 2008 καναμε την διαδρομη με το αμαξι ηθελε να το στρωσει ο καλος μου γιατι ηταν καινουριο...μια χαρα περασαμε και στην διαδρομη...υπεροχα μερη παντως...ποτε θα ξαναπαω διακοπεεεεεες????????????? :?:?:?:?:?:?:?:?

αλικη οταν ημουν μικρη ονειρευομουν πως ο αντρας μου θελω να ξυπναει παντα με χαμογελο θελω να με φιλαει οταν φευγει για δουλεια και να με κανει παντα να περναω ομορφα...αυτα ολα τα εχει ο αλεξης ετυχε να εχει και μανα εεε τι να κανω να κατσω να σκασω???αν ζουσε και ο πεθερος μου μπορει και αυτη να ηταν αλλος ανθρωπος...δεν χαλιεμαι εχω εναν αντρα που με αγαπαει κι ας το δειχνει μονο με τον δικο του τροπο και φυσικα εχω και τον γιοκα μου που δεν τον αλλαζω ουτε θα επιτρεψω τιποτα και κανεναν να μου χαλασει τις υπεροχες στιγμες που ζω μαζι τους...

λενιω...ξουτ ξουτ..μακρια... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου εδώ είμαι κι εγώ.

Έβαλα την αντάρτισά μου για ύπνο, έφαγα την μακαρονάδα μου και τώρα είμαι αραχτή.

Εχτές πήγαμε στην παιδίατρο είχαμε εμβόλιο. Μας άκουσε πάλι όλο το κτήριο.

Κατα τ' άλλα είμαστε μια χαρά!

Σήμερα πήγαμε για καφέ οικογενειακώς και η μικρή μου στην συγκεκριμένη καφετέρια που πάμε από τριών μηνών ήταν πολύ κοινωνική! Μάλλον νιώθει οικεία πλέον σ' αυτό τον χώρο.

Ευάκι συνέρχεσαι έ; Αντε μπράβο. Κι εμένα την πεθερά μου η Σοφούλα της κάνει νερά, μία την θέλει μία όχι και η κακομοίρα και τι δεν την κάνει εντομεταξύ. Αλλά δεν μιλάει η δικιά μου είναι πολύ διακριτική.

Ινα μου αν με πάρει μαζί η συμπεθέρα μου (η Ειρήνη) έρχομαι κι εγώ προς τα πάνω. Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω κι εσένα και την Αναστασία.

Α ρε Μαράκι σε φαντάζομαι στην αυλή να πίνεις καφεδάκι και να καμαρώνεις τα κατωρθώματα του Μανωλιού! Τι ωραία εικόνα! Μακάρι να μπορούσαμε να λιαστούμε μαζί.

Ελενάκι μου ευελπιστώ να είναι δόντια οι μυξούλες. Έλεος πλέον!

Μαρριετάκι περιμένουμε νέα από την βόλτα σας. Φίλησε μου τον Λιάκο σου που δεν το έκανα εγώ από κοντά γμτ.

Αννούλα μου πολύ καλή η ομαδούλα μας και στο φατσομπούκι. Επιβεβαιώνω κι εγώ κορίτσια ότι δεν φαίνεται από πουθενά! Και η φωτογραφίες που ανέβασες τέλειες. Να σαι καλα γιατί είχα ξεχάσει την φωτογραφική μηχανή.

Κατερινάκι μου πες του Γιαννάκι να με ξαναπάρει τηλέφωνο αλλά απόγευμα για να του δώσω την Σοφούλα να μιλήσουνε. χι,χι,χι!

Μπήκε και η Βαγιούλα απ' ότι είδα έ; Τι καλά! Και μας μαε λείπεις Βαγιούλα. Κι εσύ και τα κατορθώματα της Αγγελικούλας. Να μπαίνετε όσο μπορείτε έ;; Μην χάνεστε.

Αλικάκι μου ελπίζω να ηρεμήσετε τώρα που έφυγε η ζάμπα. Μην χαλιέστε με τίποτα!

Γιωτάκι Κοζάνη ε; Χμμμ. μακρυά γαμώτο. Εννοείται όμως ότι αν έρθετε Αθηνα μας ενημερώνεις και κανονίζουμε όλες στο τσακ μπαμ να βρεθούμε. Θα είσαι η γκεστ σταρ της παρέας!

Ευγενάκι σήμερα δεν θα μπεις δηλαδή ε; Έχει λουκουμά χι,χι,χι. Καλή διασκέδαση.....

Μάλλον θα πάω κι εγώ για διασκέδαση σε λίγο κορίτσια μου οπότε σας αφήνω να πάω να προετοιμάσω έδαφος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα το σόι του πατέρα μου είναι κοντά στη Γερακινή, οπότε κοντά θα είσαι κι εσύ λογικά! ναι τότε θυμάμαι ότι δεν ήταν πολύ πυκνοκατοικημένα, αλλά σίγουρα 20 χρόνια μετά σιγά μη δεν έχει αλλάξει!! αλλά όπως και να το κάνεις, Αθήνα δεν θα έχει γίνει. Καθαρός αέρας, μόνο δυό βήματα και τσουπ, μια καθαρή παραλία! Η σύγκριση είναι σαν να μπερδεύουμε τις βούρτσες με τις π..τσες που λέει και το ρητό :lol:

Μαράκι πολλές φορές σε διαβάζω και νιώθω το πόσο ρομαντική είσαι κι εσύ! κι εγώ τέτοια ονειρευόμουν και τα είχαμε κιόλας κάποτε. Τώρα απλά μου το δείχνει κι εμένα μόνο με το δικό του τρόπο.

Νατασσάκι καλή διασκέδαση ;) ! εμείς διασκεδάσαμε την Κυριακή, δεν είναι κάθε μέρα του Αγίου :lol: . Μου έχει λείψει μια βόλτα σε καθημερινή, επειδή λείπει ο Στέλιος τα απογεύματα μόνο Σ/Κ μπορούμε να βολταρουμε οικογενειακώς. Βασικά το σινεμά μου έχει λείψει, το ξαναλέω! πότε θα αξιωθώ να πάω;;;

Αλίκη να ανησυχήσω;;; που είσαι;;; :roll:

Καληνύχτα κοριτσάρες, όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια απο την βροχερη Θεσ/νικη....Μαυρη μαυριλα πλακωσε ειναι δεν αντεχω αλο αυτον τον κολωκαιρο...

Που ειστε καλε ολες οι πρωινες???

Αλικη δεν μ'αρεσει καθολου που εισαι απων, εισαι καλα??? Ηρθε αυτη και σου χαλασε ολο το κεφη η μαλακο....

Καλα εε μουλαρες, ναι ναι σε εσας το λεω ξερετε εσεις πιες ειστε.... :-w:-w:-w:-w:-w Κανονιζετε σηναντιση στην χαλκιδικη και ουτε ενα οριστε.....Πρεπει μονη μου να αυτοπροσκλιθω μου φενετε :lol::lol::lol::lol:

Παω να βρασω κανενα φασολι για να φαμε και σημερα.....

Ελπιζω να βρω καμια σας μεσα οταν επιστρεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Αλίκη,Ίνα και Ελίζα,θα αξιωθείτε να κάνετε φατσομπούκι επιτέλους??!! :lol:

Εύη και Ίνα,έρχομαι την Παρασκευή!!!Κανονίστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?εχω χασει επεισοδια αλλα ειμαι 3 μερες με το ριμαδοαυχενικο δεν μπορω να κανω τιποτα.....

ασε που μολισ κατσω στον υπολογιστη ζαλιζομαι :(

εχω χαπακωθει ...ελπιζω να περασει σε λιγο τουλαχιστον για την ωρα γιατι με αυτον τον καιρο δεν με βλεπω καλα...εχω και γυμναστηριο σημερα αλλα αν δεν καλυτερεψω δεν το κοβω να πηγαινω!

θα προσπαθησω να διαβασω λιγο τα νεακια σας και τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Ελιζα....Τι γυμναστιριο καλε με τετιο χαλι κατσε στο κολακι σου να ξεκουραστεις...

Κοριτσια δεν το σκεφτεστε καθολου για φατσομπουκι??? Βαλτε βρε παιδι μου ασχετα ονοματα, πχ ο Μπαμπης ο ταναλιας η Μαρικα η σουρλουλου και μια ασχετη φωτο και αντε να σας αναγνορισουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη νύχτα πάλι μας έφαγε το ξενύχτι κ γύρω στις 6 τον πήρα στο κρεβάτι μου…..

Ήταν ξύπνιος κ μου φώναζε εντώ μπα ( εδώ στον μπαμπά)…. Αφού χάιδεψε τον μπαμπά του τον πήρε ο ύπνος μέχρι τις 9 ( μας πήρε δηλαδή κ τους δύο)….

Εχθές πήγα γυμναστήριο κ γύρισα 5.30… μέχρι να φάω, να κάνω το μπάνιο μου, να ταΐσω το παιδί κ να τακτοποιήσω λίγο τα πράγματα που χρησιμοποιούσε η ζάμπα, πήγε 9! Κάναμε τον μικρό μπάνιο, έφαγε το γάλα του κ τον κοίμισε ο μπαμπάς!! Την τελευταία εβδομάδα βάζει ο Πάνος ένα τραγούδι στον Η/Υ τον παίρνει αγκαλίτσα κ τον κοιμίζει σε 10 λεπτά το πολύ!!

Γι’ αυτό χάθηκα….

Πάω να ξαναδιαβάσω αυτά που γράψατε γιατί δεν θυμάμαι κ πολλά κ επανέρχομαι!!!

Πάτησα υποβολή κ σας είδα κούκλες…. Καλημέρα!!!! Επιστρέφω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καναμε μια μιστικη ομαδα και τα λεμε και εκει ...Θα σου στιλω πμ με το ονομα της ομαδας .....

Αννα μιπος δεν γινετε και θελει προσκλιση απο εμας για να μπει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια,η ομάδα είναι μυστική,δεν φαίνεται πουθενά!!!Μόνο αν προσκαλέσουμε!

Ελίζα,στείλε μου το όνομα με πμ να σε καλέσω!!Περαστικά κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εε μουλαρες, ναι ναι σε εσας το λεω ξερετε εσεις πιες ειστε.... :-w:-w:-w:-w:-w Κανονιζετε σηναντιση στην χαλκιδικη και ουτε ενα οριστε.....Πρεπει μονη μου να αυτοπροσκλιθω μου φενετε :lol::lol::lol::lol:

Ποια ειναι η μουλαρα?? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: ξερετε εσεις καμια??

Βρε Ευη Βρε Ευη δε σε ξεχνω ποτε αλλα ο γαμος το παιδι και η κλεισουρα με εχει κανει λιγο φοβιτσιαρα!!!Πες μου πιο πρωινο θελεις να πιουμε καφε στο cosmos και θα ειμαι εκει!!!Χωρις τη μικρη γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να την πιασουμε αμα μας φυγει!!

Μπορεις σε παρακαλω να πορωσεις και μενα να αρχισω παλι τη διατα γιατι δεν αντεχω να βλεπω τον εαυτο μου στο καθρεπτη!!!Αντε σε λιγο να βγαλεις το επομενο μεγεθος απο την ντουλαπα σου!!

Αννα γιατι τελευταια στιγμη μας το ανακοινωνεις!!!Ποσες μερες θα κατσεις??Εγω κανονιζω να με παει ο αντρας μου στα λουτρα στην Αριδαια για την Κυριακη.Παλια εκεινα τα χρονια πηγαιναμε πολυ συχνα για σαββατοκυριακο, τωρα λεω να παμε πρωι καφε λουτρο φαγητο και πισω.

Μπραβο Μαρακι που εισαι ακομη ερωτευμενη εμεις μετα απο 10 χρονια καποια πραγματα ειναι περιτα!

Ελιζα περαστικα!ειναι πολυ ασχημο αυτο που παθαινεις!!

Αλικη ψαξε για σπιτι!!δε σε βλεπω να κοιμασε πολυ ακομη με το μεγαλο σου αντρα!!Και αμα μαθει να ειστε μαζι την πατησατε!για να κανετε το δευτερο θα πρεπει να πατε σε ξενοδοχειο!

Νατασακι θα χαρουμε πολυ να σας δουμε.Παρτε το εσεις αποφαση και εμεις εδω ειμαστε!

Αυτα δε θυμαμαι αλλα.Τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττάκι α) ο Π. είναι για τον π…τσο γιατρός….......Ουρολόγος… χαχαχαχα

β) δεν θα την φιλοξενήσω την γκαντεμόσαυρα απλά θα γυρνάει εδώ κοντά κ θα θέλει να έρχεται… πόσες φορές μπορώ να πω όχι κ αν εγώ μπορώ άπειρες, πόσες μπορεί ο αδερφός της?

γενικά είμαι με έναν κόμπο στο λαιμό γιατί ψάχνω να βρω μία λύση.. πρέπει να το συζητήσω με τον άντρα μου κ ξέρω πως επειδή αρνείται να αντιμετωπίζει τους δικούς του θα έχει επιπτώσεις σε εμάς πάλι!!!

Δεν είναι μόνο ότι πλέον δεν θέλω να τους βλέπω, να τους ακούω κ να έχω σχέσεις μαζί τους, είναι κ ότι από την επόμενη εβδομάδα ξεκινάνε οι γόνιμες , τα ραντεβού στους γιατρούς κ ήδη έχω ανάγκη από μία καλή ψυχολογία κ ηρεμία! Δεν μπορώ να χαπακώνομαι για να καταφέρω κάτι κ να μην μπορώ να έχω επαφές ή τα νεύρα μου να είναι τσατάλια κ να κάνω μία τρύπα στο νερό!!! Παίρνω ορμόνες κ είμαι κ σε ομάδα υψηλού κινδύνου για καρκίνο του μαστού…. τι να κάνω να τα σταματήσω όλα κ να περιμένω να εξαφανιστούν από τη ζωή μου για να κάνω ένα δεύτερο παιδί? Ένα μέρος της ευθύνης για τις δυσκολίες που αντιμετωπίσαμε στο πρώτο την έχουν αυτοί ( κ δεν μιλάω μόνο για την γρουσουζιά τους κ την γλωσσοφαγιά τους)....

Ξέρω πως έχω δίκιο… αλλά ξέρω επίσης πως δεν θα το βρω πουθενά!! Κ είναι άδικο αυτό….. έχουν κάνει τόσο κακό κ όμως όλα γι΄ αυτούς εύκολα…. Με πιάσανε τα κλάματα πάλι ρε κορίτσια θα συνεχίσω μετα!!! συγνώμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ινα,κι εγώ τελευταία στιγμή το έμαθα!! :lol::lol::lol: Έρχομαι Παρασκευή και φεύγω 21/03!Θα βρούμε μια μέρα να βρεθούμε!!Ωραία τα λουτρά στην Αριδαία!!!Έχω πάει 2 φορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν το σκεφτεστε καθολου για φατσομπουκι??? Βαλτε βρε παιδι μου ασχετα ονοματα, πχ ο Μπαμπης ο ταναλιας η Μαρικα η σουρλουλου και μια ασχετη φωτο και αντε να σας αναγνορισουν...

=))=))=))=))

Βρε συμπεθερούλα μου, δεν υπάρχεις!!! το "Μαρίκα η σουρλουλού" μου άρεσε ιδιαίτερα... λέτε να το αλλάξω;;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!! τι κάνετε; συνεφιά και εδώ στην Αθήνα Εύη μου αλλά δεν πτοούμαστε! το μόνο που με χαλάει είναι ότι είμαι στο γραφείο αντί για το σπιτάκι μου αγκαλίτσα με το παιδάκι μου.

Ελίζα περαστικά εύχομαι, αυχενικό έχει και ο άντρας μου και ξέρω ότι είναι δύσκολο όταν σε πιάνει. Εχεις κάποιον να σε τρίψει λίγο να στανιάρεις; άντε αφού έχεις κι εσύ fcb έλα και από εκεί!

Αντε ρε Αλίκη και με έσκασες!!! να μου φιλήσεις τον Σπυράκο

Εύη, 9 κιλά;;;; μπράβο ρε συ, πολύ χαίρομαι που τα καταφέρνεις τόσο καλά! σε βλέπω μέχρι τις διακοπές να έχεις φτάσει στο στόχο σου έτσι που το πας!

Αννούλα πας στους δικούς σου ε; καλά θα κάνεις, καλά να περάσετε! θα λείψεις πολλές μέρες;

Η Α πολύ μύξα, της έβαλα οτριβίν το βράδυ και κάπως κοιμήθηκε το καημένο, αλλά έβηχε πολλές φορές... τι άλλο να κάνω να προλάβω τα φλέμματα ρε γαμώτο, μη χρειαστεί πάλι αερολίν;; της βάζουμε συνέχεια ορό κανονικό, ανά 1 ώρα περίπου, και 3 φορές την ημέρα υπέρτονο ορό.

Α καλέ πόσα προλάβατε να γράψετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έλα βρε Αλικάκι μου, μην κλαις σε παρακαλώ!! και δεν είμαι και κοντά να σε κάνω μια αγκαλίτσα... δεν ξέρω και τι να σε συμβουλέψω ρε γαμώτο. Φυσικά και έχεις δίκιο. Να σου πω πως θα ξεκινούσα εγώ να το αντιμετωπίζω λίγο; θα τους ξέχναγα όλους, θα έκανα ότι δεν υπάρχει τίποτα και κανένας άλλος, μόνο η οικογένειά μου. Δεν ξέρω αν μπορείς να το κάνεις, εγώ το έχω προσπαθήσει πολύ τα τελευταία χρόνια λόγω υπερβολικής ευαισθησίας, και έχω αναπτύξει άμυνα που όταν μου συμβαίνει κάτι που με στενοχωρεί, το μπλοκάρω από το μυαλό μου. Δοκίμασέ το κι εσύ. Αν κάθεσαι και σκέφτεσαι συνέχεια ωχ την άλλη εβδομάδα θα είναι εδώ κλπ κλπ το μόνο που καταφέρνεις είναι να χάσεις και αυτή την εβδομάδα. Μην ψάχνεις να βρεις άλλες λύσεις, γιατί δυστυχώς δεν νομίζω ότι υπάρχουν. Μην τους λέτε τίποτα ότι κάνετε προσπάθειες, αν σας ρωτάνε για δεύτερο πείτε ότι δεν θέλετε καν, μπας και η γλωσσοφαγιά τους φέρει αντίθετο αποτέλεσμα και σας βγει σε καλό.

Τι άλλο να σου πω δεν ξέρω, προσπάθησε να ηρεμήσεις πρώτα για τον εαυτό σου, και αν δεν είσαι εσύ καλά δεν θα είναι και ο Σπύρος. Εέέλαααααα μωρέ, κάνε μου τη χάρη! όσο για τις ορμόνες, δεν ήξερα ότι είναι τόσο επικίνδυνες... ψιλοφρίκαρα τώρα που διάβασα αυτό που είπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,ειμαι πολυ στενοχωρημενη παλι!!!!!

ο μικρος εχει απο εχθες πυρετο....ποναει την κοιλιτσα μαλλον και κανει κακα με βλεννες........

δεν τρωει τιποτα :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι πάλι ρε γαμώτο!!! περαστικά του βρε Ρηνιώ, τι έχει τραβήξει ο καημενούλης. Και η Α άρχισε τις μύξες και το βήχα πάλι, ψάχνω τρόπους να γλιτώσω το αερολίν.

Πότε θα κα, πότε θα κάνει ξαστεριά... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...