Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Αλικη στην χωρα των θαυματων δωσε ενα γλυκο φιλι στον Πανο!!!

η αληθεια ειναι πως ο Ηλιας εχει τα χαρακτηριστικα του Μανου,αλλα οι εκφρασεις του προσωπου του κι οι γκριματσες που κανει ειναι δικες μου...ετσι λενε ολοι και νομιζω οτι εχουν δικιο...οσο για τα ματια,νομιζω οτι το βλεμμα ειναι δικο μου....

χαχαχαχα :-*:-* κ από εμάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι μωρέ εμείς να είμαστε καλά!!!!

Επειδή δεν έχω προλάβει να διαβάσω καλά τα προηγούμενα κ με την ομάδα χάσαμε λίγο τον μπούσουλα….. το άλλο ΣΚ ποιος είπε για συνάντηση??

Ή λάθος κατάλαβα??

εγω!!εγω κυρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να μεναμε κοντα....να πιναμε μαζι καφεδακι ρε μαρακι!!!!!

να παρακαλς μην πεθανει η μανα της και τοτε....την βαψατε...ολο με εσενα θα ασχολειται η μουλαρα!!!!!!!!!

δεν νομιζω ειρηνη..ισα ισα που τοτε ειναι που θα παρει τους δρομους ταγρια βουνα και θα κανει την ζωη της η παιδουλα...τοτε θα ηρεμησουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα παιδί μου, είναι κανονισμένο ή πρόταση? Αν είναι κανονισμένο, μέσα…. Αν είναι πρόταση, πάλι μέσα είμαι……μποχαχα!!! :D

προταση εκανα για να μπορει να ερθει κι η Ρουλα που μενει Ν.Σμυρνη....βλεπουμε ομως!!! δε θα κλεισουμε ακομα συμβολαιο!!!

μπαινω στα κλεφτα γιατι πηζω...τελικα κουραση ηταν....

κορες ξερετε τι εκανα χθες;πηγα στην εκκλησια και μιλησα με τον παπα που βαπτισε τον Ηλια...κοριτσια ΞΕΛΑΦΡΩΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μιλησα για την ζαμπα,με ακουγε ο ανθρωπος,πατησα κι ενα κλαμα γιατι γαμωτο ειμαι κι ευσυγκινητη....και γυρισα σπιτι ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!! αφου ο Ηλιας με κοιτουσε κι εψαχνε την μαμα του!!! μπου χα χα!!!

κοριτσια η ζαμπα για μενα απο δω και περα θα ειναι ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!! το ειχα πολυ αναγκη να το κανω,για να μη τρεχω σε γιατρους εξ'αιτιας της μαλακως!!

δε το παιζω θρησκοληπτη...δε πηγαινω τακτικα στην εκκλησια,νηστευω μονο Πασχα...μη νομιζετε οτι ειμαι του κατηχητικου..το εκανα για να βρω την ηρεμια μου και να ειμαι καλα στο σπιτι μου....

φιλια σε ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού νιώθεις καλύτερα, τότε πολύ καλά έκανες και πήγες!! Εγώ έχω να το κάνω αυτό από τότε που πήγαινα κατηχητικό... δηλαδή πότε;; Γυμνάσιο;;; Αιώνες..!!!

Εδώ μου είσαστε όλες;;; Μ' αρέσει που'χουμε κάνει ένα κάρο ομάδες και γκρουπάκια και πάλι εδώ γράφετε!! :lol:

Συνάντηση για πότε λέτε; Σάββατο ή Κυριακή;; Αχ να'ναι και καλός ο καιρός να λιαστούμε και λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες Μαριέττα μου….. αφού σε έψαχνε ο Ηλίας έγινε καλή δουλειά!!!

Μήπως να πάω κ εγώ….???? γιατί τώρα τελευταία τα έχω βάλει κ με το Θεό…. Ή να πάω μετά τον φόνο?

Ότι έρθει πρώτο…..

Νομίζω πως το ΣΚ πάντως δεν θα έχει καλό καιρό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαριεττα μου..ακομα και αυτο που εκανες θελει θαρρος...δεν ξερω αν θα το εκανα ποτε...οχι για κανα αλλο λογο αλλα γιατι εμενα στην ουσια το προβλημα μου ειναι ο αλεξης...αυτος πρεπει να ανοιξει τα ματια του και να καταλαβει οτι δεν εχει την αγια μανουλα...και κανει και λεει πολλα πισω απο την πλατη του..και αυτη και ο αδερφος του ο μεγαλος...

δεν ξερω προτιμω να μην ασχολουμαι καθολου με αυτο το θεμα...οτι θελει ας κανει και ηδη ο θεος την πληρωνει σιγα σιγα και ελπιζω να καταλαβαινει για πιο λογο τα περναει ολα αυτα...γιατι φανταστειτε να εχετε την μανα σας να σας βριζει με τα χειροτερα λογια καθε μερα..και εσεις να πρεπει να την προσεχετε να την φροντιζετε να ειστε συνεχεια διπλα της και αντι ευχαριστω να σας βριζει με τα χειροτερα...ας προσεχε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη εχω δυο αποριες:

τι ειδικοτητα εχει ο Πανος;

γιατι πρεπει να φορτωθεις την γκαντεμοσαυρα μεχρι να γεννησει;

ποσο καιρο πριν θα ερθει Αθηνα;δεν εχω καταλαβει πού μενει;και στο τελος,πώς γινεται σε ενα σπιτι με ενα μωρο να αλλαζει μια οικογενεια το προγραμμα της; εγω με κατι τετοια σπαζομαι απιστευτα...ειμαι και λιγο κτητικος τυπος και δε θελω να μου χαλανε το προγραμμα και να μου πειραζουν τα πραγματα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

δεν εχεις περασει και εσυ λιγα!!!

κι εμενα το προβλημα μου κυριως ειναι ο Μανος και ο τροπος που μπεμπεκιζει ακομα με την μαμα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου...

Μαζεφτικαν οι πεθεροπλικτες παλι βλεπω... Κουραγιο μανουλια, το μονο καλο με δαφτες ειναι οτι λογικα θα αφισουν τον ματεο ετουτο κοζμο πρην απο εμας οποτε και θα γλητωσετε, μεχρι τοτε ο θεος μαζι σας....

Μαριεττα πολυ καλα εκανες και πηγες να τα πεις να ξαλαφρωσεις. Στην ουσια το να εχεις εναν πνεβματικο ειναι σαν να πιγενεις σε ψυχολογο...

Μαρια ζηλεβωωωωωω, θελω και εγω ηλιο και κηπο.....Ρε σις λετε να την κανουμε για το χωριο καλητερα?? Να βαλουμε το μποστανακι μας να παρουμε τα ζωακια μας και να ζουμε αρμονικα χωρις ανχοι...

Ευγενια πολυ χαιρομαι αν οντος εχεις βαλει μπρος για το δευτερο, μην σκεφτεσε ουτε κρισοις ουτε τπτ, εσυ να σκεφτεσε μονο τον λουκουμα σου :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω σημερα ειμαι απυρετη απο το πρωι και δεν αφισα την πεθερα μου να κανει τπτ εκτος απο το να παιζει λιγο με τον μικρο και λεω λιγο γιατι ο Τριανταφυλλος δεν την θελει καθολου..Ειχε κολισει πανο μου και μολις σηκονωνομουν απο την θεση μου ετρεχε να γαντζωθει επανο μου..

Τωρα γιατι δεν την θελει δεν μπορω να καταλαβω?? Δεν του κανει κατι η γυναικα ησα ησα που ειναι τα μοναδικα τους εγγονια και κοβουν φλεβες. Για τον παππου τρελενετε παντος, οταν τον δει χεζετε επανο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΕΣ (οπως λεει και η Μαριεττα ) για ποιο αλλο θεματακι μιλατε για αυτο στο fb η ανοιξατε κανενα αλλο εδω στο μαμμυ και δεν το ξερω...χαθηκα λιγο....Αλλα και αυτο στο Φβ ρε κοριτσια τι private να ειναι αφου οσα γραφουμε δεν εμφανιζονται στην αρχικη σελιδα των φιλων μας η κανω λαθος?????Οποτε και εκει γενικα μπορουμε να μιλάμε νομιζω...

Νατασσα ειμαι Κοζανη πως να ρθω στις συναντησεις .....Μου υποσχεθηκε ο αντρας μου ταξιδι Αθηνα κατα τον Μαιο οποτε οταν ειναι να κατεβω σιγουρα θα σας ενημερωσω για καφεεεεεεε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα οχι βρε...ειναι μυστικη ομαδα τιποτα δεν βλεπει κανεις...εμφανιζονται τα σχολια στην δικη σου αρχικη σελιδα αλλα οι φιλοι σου δεν τα βλεπουν παρα μονο οσοι ειναι μελη στην ομαδα...

ευακι μου τα παιδια εχουν ενστικτο..τι να πεις με το ζορι αγαπη γινεται δεν γινεται...ξερεις ποσες φορες εχω πιασει την δικια μου να βαζει με το ζορι τα εγγονια της να φιλιουνται να αγκαλιαζονται??αφου δεν θελουν της λεω τι επιμενεις???μηπως θα αγαπηθουνε περισσοτερο αν εσυ τους βαζεις με το ζορι να αγκαλιαστουν???τι να πεις??? :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυη συμφωνω απολυτα με την Μαρια...με το ζορι αγαπη δε παραγεται!!!

με πηρε τηλ ο Μανος και ειπε να γυρισουμε σπιτι,να ταισω τον μικρο το γιαουρτι και να παμε βολτα!!του ειπα οτι θελω να σιδερωσω,να κανω μπανιο τον Ηλια κι ειπε παρατατα και φευγουμε!!

βρε λες να εγινε θαυμα απο την χθεσινη επισκεψη στον γιατρο μου; μπου χα χα!!

ευτυχως που δεν εχω να μαγειρεψω για τον Ηλια,πηγαμε χθες το απογευμα στην μαμα μου και ειχε μαγειρεψει για το μωρο χωρις να της το πω!! και μετα σου λεει πεθερες!!

η ζαμπα μας αγοραζει καμια φορα babylino και το κανει θεμα για να μηνα!! χεστηκε η φοραδα στα αλωνια!!!

πηζω γαμωτο!!!

και πειναω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες ρε μαριεττα??τον εχεις παρεξηγησει τον ανθρωπο...αυτος σε αγαπαει και εσυ τιποτα.....κατι μου λεει πως θα γινει μεγαλο βημα αποψε...εμεις βολτα θα παμε το πασχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ;

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ!!!!!

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα και με εμενα θα πιεις καφε

24-27 μαιου εχει συνεδριο Χαλκιδικη και μαλλον θα ερθουμε ;)

καλα ρε βλαχακι ...δεν εχεις ερθει ποτε Αθηνα?????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: αντε ευκαιρια....σε φιλοξενω

Ειρηνη αληθεια δεν με πειραζει που ειμαι βλαχακι!Το καλοκαιρι που η Αθηνα θα βραζει εγω σε 3,5 λεπτα θα ειμαι στη θαλασσα πανω σε ξαπλωστρα.Ασε που σε λιγο θα κυκλοφορουμε με ποδηλατο.Ειμαστε μια χαρα εδω, το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει δουλειες.Σε πιο μερος θα ειναι το συνεδριο?

Θα πιουμε καφεδακι οπου και να ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα η μπουμπου κανει και μπανιο στο σαλονι!!

Ειρηνη ας αγαπαει την εγγονα τωρα και να μη σας κανει παρεα!!

Μαριεττα τελικα πηγες βολτα!!

θα ανηφορισει κανεις αλλος μαζι με την Ειρηνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανες!κοιμηθηκε ο γιαννης!παω να κανω κανενα μπανακι και καμια δουλιτσα γιατι θα ριμαξουμε και μετα μπαινω να σας διαβασω!

σχετικα με την ομαδα στο fb ειναι τελεια γιατι εχουμε ολες ευκολη προσβαση...εγω ομως να πω την αληθεια το ψιλοφοβαμαι το fb βρε κοριτσια δε μπορω να μιλησω τοσο ανετα οσο εδω!

α και το νου σας ε??εκει μη λετε και πολλα πολλα για πεθερες ειδικα εκει γιατι ειναι και ορισμενες που εχουν και fb,οπως η δικια μου πχ!!!!ναι εχει fb καλα ακουσατε.ακουστε που σας λεω γιατι ειμαι καμμενη με αυτο το θεμα μερικες παλιες ισως θυμαστε! πριν γραψετε κατι στο ιντερνετ για τις πεθερες να ξερετε οτι και οι τοιχοι εχουν αυτια!εγω την εχω πατησει παντως!οποτε τωρα δε λεω τιποτα(συνηθως)καμια φορα δε κρατιεμαι η καψερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...