Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Βρε κοριτσάκια να σας πω κάτι….? Νομίζω πως η ομάδα δεν βολεύει!!!!

Δεν ξέρω πείτε κ εσείς…. Εγώ νόμιζα πως είναι το ίδιο, μόνο που δεν μπορούν να βλέπουν οι άλλοι!!! Δεν το βρίσκω κ πολύ εύχρηστο… μπορούμε να βάζουμε φώτο ή κ να λέγονται κάποια πράγματα που δεν λέγονται αλλά νομίζω πως κατά τα άλλα είναι πιο εύκολα κ πιο γρήγορα στο θεματάκι μας!!!!

Συμφωνώ απόλυτα κορίτσια με την Αλίκη κι εγώ αλλιώς την περίμενα την ομάδα αλλά δεν βλέπω να βολεύει. Οπότε δεν μένουμε εδώ και όποτε είναι για φωτο ή κανα σοβαρό κουτσομπολιο private "πηδάμε" για λίγο στην ομάδα; Εγώ αυτό προτείνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ημουνα σιγουρη οτι θα ειχατε αλλαξει θεματακι....γιατι για αλλη μια φορα εμεινα πολυ πισω....μπαινω οσο προλαβαινω λιγο στο φβ και μετα τιποτα ξυπναει και ναι κοριτσια πλεον περπαταει οχι τελεια βεβαια και ολη την ημερα τησ αρεσει να ειναι περα δωθε...απο το πρωι που ξυπναει κοιμαται καμια ωρα το μεσημερι και μερτα 9 το βραδυ....δεν κουραζεται???αναρωτιεμαι.....τησ αρεσει πολυ και δεν θελει να κοιμαται οσο κομοτανε πλεον....

Δεν προλαβαινω φυσικα να σας διαβασω ,,,σας ειπα κανω κατι αλλαγες στο σπιτι στα δωματια οσο προλαβαινω και αυτες,λιγο λιγο την ημερα οποτε οσο μπορω κοριτσια μου θα μπαινω,,,

....φιλακια σε ολες...

Που είσαι ρε Γιωτάκι;;;; Που μένεις εσύ; Αφηνε και κανα τηλ να σε ειδοποιούμε για τις συναντήσεις μας.

Στο facebook τι όνομα έχεις; Νομίζω ότι είμαστε φίλες αλλά έχω μπερδευτεί λιγάκι.

Περπατάει η ζουζούνα πλέον;;;; Μπράβοοοοο!!!

ΌΧΙ καρδιά μου δεν κουράζονται. Μην έχεις αυταπάτες. Εμείς θα ξερές εκείνες όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου μια χαρα περασατε πουλακια μου( =))=))=))=))=))=))=))=)) )

αχ αλικακι μου χαρας στο κουραγιο σου..εγω δεν θα το αντεχα αυτο...

μαριεττακο μου περαστικα ξεκουρασου και θα περασει..

ειρηνη,λιζακι αννουλα κατερινακι νατασσα(τελειο το μαλλι και το χρωμα μου αρεσει) :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

τα διαβασα ολα και ξεχασα τι ηθελα να πω...σημερα εχουμε και εμεις φακες...

δεν λεω πως τα μωρα μας ειναι αστερια γιατι θα ακουστω υπερβολικη αλλα αφου ειναι τι να κανουμε..ειμαι σιγουρη πως η σοφια ειναι ο θυληκος μανωλης..

κατερινα τωρα θυμηθηκα τις "μανουλες"-ξερολες που σοκαριστικαν με τον γιαννακη..σαν δεν ντρεπομαστε λιγο...δεν θελω να ανυσηχεις καθολου και να μην δινεις σημασια ..οτι θελει θα κανει το παιδι..απλα κουραζεσαι παραπανω..παντως κατι μου λεει πως μολις γεννηθει η αδερφουλα του θα θελει να το παιξει μεγαλος αδερφος και προστατης και θα παρει τους δρομους μην σου πω και τα βουνα..

Μαράκι ευχαριστώ για το μαλλί! Κι εμένα αυτή την φορά μ' αρέσει περισσότερο από κάθε άλλη φορά (τι ψώνιο που είμαι!)

Ναι Μαράκι η Σοφούλα είμαι κι εγώ σίγουρη ότι είναι ο θυληκός Μανώλης.

Εμείς οι δύο είναι βρε να βρεθούμε για καφέ κι αν καταφέρουμε να ανταλλάξουμε καμια κουβέντα από το τρεξιμο που θα μας κάνουν τα μικρά μας ταρζανάκια έμένα να με χ....σεις.

Δεν βαριέσαι καλά να είναι και κααααααποια στιγμή θα ηρεμήσουν δεν μπορεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια....

Σας γραφω ξαπλα στο κρεβατι με το λαπτοπ αγγαλια αλλα δεν βολεβομε και πολυ.....

Απο εχθες τελικα ειμαι χαλια με πυρετο 39+ σινεχια και τα εχω παιξει...

Ειχα την πεθερα μου εδω απο το πρωι να προσεχει τον μικρο και να μην εχω πολλα πολλα μαζι του για να μην τον κολισω αλλα κοριτσια ωρες ωρες μου ρχετε να την πνιξω. Καλη χρυση αλλα ο καθενας στο σπιτι του...Απο το πρωι μεχρι της δυο δεν ειχε αλαξει πανα στο μωρο και της λεω αλαξε τον την φοραει πολλες ωρες και τι μου λεει το βουρλο, "αφου δεν εκανε κακα" :shock::shock::shock: Δλδ το μωρο εκανε κακα το απογεβμα μεχρι τοτε δεν ειχε σκοπο να τον αλαξει??

Δυστυχος θα την φαω στην μαπα και αυριο γιατι ειμαι χαλια ακομι...

Αλικη αυριο φεβγει και η δικια σου κοριτσι μου κανε υπομονη....Εγω αυτο που δεν καταλαβενω ειναι τι δουλεια εχει αυτη η καρακαξα να μπερδεβετε στο αν θα κανεις εσυ δευτερο παιδι η οχι...Αι σιχτιρ πια η μαλακιζμενη....

Μαριεττα εσυ πως εισαι??? Προσοχι κοριτσια κικλοφορει ιωση...

Ειδα και τις φωτογραφιες σας οσο μπορεσα γιατι ειμαι σινεχια ταβλα....

Καλα τα μωρα μας ειναι οντος πανεμορφα και δεν ιπερβαλω καθολου..Αλλα και οι μαμαδες δεν πανε πισο...

Παω να κανω ενα ντουζακι γιατι ειμαι μουσκεμα απο τον ιδρωτα, πιρα depon και αρχισε να δρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Ευη!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην κολλησει το Τριανταφυλλακι σου ουτε η Φλωρα!!

Παρε κατι πιο δυνατο απο ντεπον για να κατεβει ο πυρετος!

Η φωτογραφιες ηταν υπεροχες!!Ευτυχως ξερουμε τα μικρα και γνωριζουμε τους μεγαλους!!

φιλια καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα σας καληνυχτίζω!!!!

Από αύριο θα είμαι κ πάλι μάχιμη κ θα σας σχολιάσω όλες….. με την καλή την έννοια βέβαια!!!!

Ευάκι μου περαστικά σου!!!! κ υπομονή με την πεθερά σου!!!

Μαριέττα ελπίζω να είσαι καλά…. έπρεπε να μπεις εσύ στο καρότσι να σε πάρει βόλτα ο Ηλίας….αλλά θα έρθει κ εκείνη η ώρα…ξέρεις με τις μεγάλες ρόδες….

μπου χα χα

Σας φιλώ όλες!!!

ΥΓ α) η Ευγενία τον μελώνει τον λουκουμά πάλι….. ;)

β) έβγαλα τις φώτο όμως δεν μπορώ να τις βάλω στην ομάδα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μελώνω τον λουκουμά....τώρα κατάφερα να κάτσω και να σας διαβάσω...εχουμε και πολλές ομάδες, θεματα και δεν ξερω που να πρωτοκοιτάξω..

Λοιπόν πήρα την απόφαση να κάνω ότι και το κρητικομαράκι...όχι για να κάνω παιδί αλλά για να ξαναβρούμε το πάθος και την όρεξη...Δευτέρες όμως του δίνω ρεπό!! Σήμερα λοιπόν έχει ρεπό!!

Εμείς ήρεμα με τον Νωντάκο σήμερα στο σπίτι.Παίξαμε, σκοτώσαμε πολλά κουνούπια...και τώρα εχουμε πιασει εναν καναπε ο καθένας μας και λιωνουμε.. \Τι γέλιο...προσπαθούσα να σκοτώσω ένα κουνούπι το απόγευμα και απο εκείνη την ώρα ο Νώντας ήταν με μια μυγοσκοτώστρα στο χέρι και σκότωνε κουνούπια παντού. Ακόμα και στον πατέρα του σκότωσε κουνούπια!! Το έφαγε το ξύλο του δηλαδη ο Δημήτρης...

Για χθες δεν εχω να σχολιάσω πολλά. Σίγουρα ο καφές ήταν για τους πατεράδες, τα παιδιά μας είναι αστέρια αλλά και εμείς δεν πάμε πισω...

Χαίρομαι πάρα πολύ κάθε φορά που σας βλέπω!! Σε λίγο καιρό θα κανονίζουμε σε παιδότοπους..θα τα αφήνουμε μέσα και θα πίνουμε και εμείς ένα καφεδάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ απόλυτα κορίτσια με την Αλίκη κι εγώ αλλιώς την περίμενα την ομάδα αλλά δεν βλέπω να βολεύει. Οπότε δεν μένουμε εδώ και όποτε είναι για φωτο ή κανα σοβαρό κουτσομπολιο private "πηδάμε" για λίγο στην ομάδα; Εγώ αυτό προτείνω.

like,like,like,like!!!και μπου χα χα χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα σας καληνυχτίζω!!!!

Από αύριο θα είμαι κ πάλι μάχιμη κ θα σας σχολιάσω όλες….. με την καλή την έννοια βέβαια!!!!

Ευάκι μου περαστικά σου!!!! κ υπομονή με την πεθερά σου!!!

Μαριέττα ελπίζω να είσαι καλά…. έπρεπε να μπεις εσύ στο καρότσι να σε πάρει βόλτα ο Ηλίας….αλλά θα έρθει κ εκείνη η ώρα…ξέρεις με τις μεγάλες ρόδες….

μπου χα χα

Σας φιλώ όλες!!!

ΥΓ α) η Ευγενία τον μελώνει τον λουκουμά πάλι….. ;)

β) έβγαλα τις φώτο όμως δεν μπορώ να τις βάλω στην ομάδα…

αντε χασου μυρμηγκακι!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι καλυτερα,ευτυχως μαλλον απο κουραση ηταν η κακουχια που ενιωσα...αυριο παω παλι γραφειο :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες κι εγω περαστικη ειμαι....σημερα εκανα το απολυτο τιποτα!!

μονο επαιζα με τον Ηλια,αλλα απο αποσταση ασφαλειας μη τυχον και τον κολλησω..κοιμηθηκα ομως το μεσημερι κι ημουν μετα περδικι...

Ευακι περαστικα φιλεναδα!!

Αλικη περιμενω κουτσομπολια περι ζαμπας!! θα καουν τα φτυαρια!!!τα καρβουνα εχουν ηδη καει!!!

Ευγενια θυμησου δυο ρεπο ειναι καλυτερα!!!

Νατασσα εισαι ηρωιδα...το ξαναλεω!!

Σοφακι εισαι φατσα κι αγοροκοριτσο!! μου αρεσεις!!αληθεια με την Αφροδιτη τα ειπαν καθολου!!! :lol::lol:

Ινα απο την Κυριακη μου ελειψαν οι τρελες ατακες σου!!γιατι να μη μενουμε ολες στην ιδια πολη; :?::?::?:

Φωτεινουλα!!!!!!!!μπραβο αστερι μας!!! η μαμα σου τωρα θα πεταει απο την σκουφια της!!!

Γιωτα!! αντε γεια τωρα!!!

κοριτσια απο ολη την φαση της Κυριακης,το πιο συγκινητικο ειναι πώς εχουμε δεσει τοσο ζεστα ολες μαζι!! ακομα κι ας μη μιλησαμε ιδιαιτερα λογω των μικρων,ακομα κι οτι οι αντρες μας θελανε δε θελανε,κανανε παρεα ομως και τα λεγανε,τα μικρα μας το καθενα με το στυλ του εδινε το δικο του παρον...αυτο ειναι το μεγαλειο 15 μηνων!!

αυτο βεβαια αφορα και τα κοριτσια απο τις αλλες πολεις,οχι μονο Αθηνα!!!

σας αφηνω γιατι νυσταζω...

Νιωθω πολυ τυχερη που ειστε στην ζωη μου!!!!

φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!!!!

Μπορεί να μην έχει ήλιο αλλά είναι μία όμορφη μέρα!!!!........ δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει γιατί όπως σας είπα έχω κ την γκαντεμόσαυρα προσεχώς!!!

Ο Π. κατάλαβε για άλλη μια φορά πόσο συμφεροντολόγα είναι η μανούλα του κ η αδερφούλα του κ εχθές τα πήρε κρανίο κ μου είπε κατά λέξη : Να πάει στα τσακίδια κ δεν θέλω να ξανάρθει!!!

Χέστηκε να έρθει γιατί της έλειψε ο Σπύρος κ ήταν όλη μέρα με το τηλ. στο αυτί για να μιλάει με την κόρη της!! Άφηνε τον Σπύρο μόνο κ πήγαινε μέσα να τα πει!!

Το Σάββατο ήρθε το πρωί κ το απόγευμα ήθελε ο Π να πάει να αγοράσει κάτι κ αυτή αντί να μείνει με το παιδί πήγε μαζί του!!!

Κ το καλύτερο όλων ήταν εχθές που περίμενε την γκαντεμόσαυρα να πάνε μαζί έξω για ψώνια, γιατρό (όχι υπέρηχο, μόνο να μιλήσουν μαζί του) κ γύρισε στις 8.15!!! Ήταν 10 μέρες μαζί κ δεν τους έφτασαν…… γιατί λοιπόν ήρθε?

Η κόρη εχθές έπρεπε να έρθει Αθήνα αλλά έχουν σμαρτ κ δεν χωράνε όλοι…. Οπότε στείλανε τη μαμά κ καλά να δει τον εγγονό ( να έχει κ κάπου να μείνει )!!! Κατά τα άλλα τον λατρεύουν τον Σπύρο!!!!

Τα πήρε κ ο Π κ δεν μιλούσε ούτε στην αδερφή ούτε στη μάνα…. Η τελευταία τον ρώτησε γιατί κ της είπε: γιατί δεν ξέρεις??

Αυτή του λέει: Μη με στεναχωρείς…..

Κ αυτός της απαντάει: ΧΕΣΤΗΚΑ τι μου το λες!!!!

Του είπα κ εγώ μπόλικα κ διάφορα……έτσι για να μην ξεχνάει γιατί την άλλη εβδομάδα θα μου λέει πάλι πως θέλει να έρθει η αδερφή του!!!

Ααααα κ ήρθε να μου πει πως η κόρη της θα γεννήσει φυσιολογικά σίγουρα κ μιλούσε για την καισαρική λες κ είναι άρρωστες όσες την κάνουν…. Δηλαδή εγώ!!! :?

Συνεχίζω με τα δικά μας…. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες....μελωμενες και μη !!!!

Αλικη. πιστεψε με η πεθερα μου ειναι χειροτερη απο την δικη σου......το Σαββατο αν ερθω Λαικο θα σε παρω τηλ για καφε

η συνηφαδουλα μου δεν ξερω ακομα τι μωρο εχει...και πεθαινω απο αγωνια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχως εχω και την Νατασουλα μου να μου συμπαραστεκεται σε ολα αυτα!!!!!

Ιναααααα που μενεις ρε?

μαριετα δεν εχεις ιωση....σε ματιασαμε βρεεεε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου μπράβο στην Φωτεινούλα σου!!! Σιγά, σιγά θα περπατήσει κ καλύτερα!!!

Ελένη όλα καλά με το χαλάζι??? Πότε έχεις άδεια πάλι?

Ρούλα ο Φίλιππος είναι κούκλος…. αθλητικός τύπος!!!

Ίνα μάλλον εδώ θα μείνουμε…. κ ας τα τυπώσουν οι ζάμπες!!!

Ευγενία δεν τον μελώνεις τις Δευτέρες?? Φάτον σκέτο…… μπουχαχα!!

Εγώ θα έλεγα κ 3 ρεπό….. είναι κ σχετικό το νούμερο! Εσύ τον τρως, εσύ αποφασίζεις ( τον λουκουμά εεε??)

Ρε συ Μαριέττα μπας κ είμαστε για κάνα τίλιο εμείς??????

Είμαστε σαν τα παλιά αυτοκίνητα μόνο θόρυβο κ ταχύτητα μηδέν…. Μας προσπερνάνε κ οι χελώνες!!!

Από κούραση θα ήταν….από τι άλλο??? Άντε καλή δουλειά!!!

Ειρήνη καλημέρα!!! Υπάρχει χειρότερη έκδοση από τη δικιά μου??? Τι να πω λυπάμαι….. πάντως εγώ έχω τρεις, πεθερό, πεθερά, κουνιάδα!!!

Περιμένω τηλ.!!! Εγώ δεν το έχω το δικό σου νομίζω….

Ή το έγραψα την Κυριακή?? :roll::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν η Ελένη να μου στείλει το κινητό της (όχι τη συσκευή μόνο το νούμερο ) γιατί έσβησα κατά λάθος την επαφή!!!

Ειρήνη όχι δεν το έχω… αν θες στείλε ένα πμ αλλιώς θα το πάρω το Σάββατο αν έρθεις!!!!

Μαριέττα ο Π μου λέει εχθές πως ο Ηλίας είναι ίδιος εσύ!!! Του λέω έχει την φυσιογνωμία της μαμάς αλλά είναι Μάνος!!!

Όχι, μου λέει, αν με ρώταγες τίνος παιδί είναι θα σου έλεγα της Μαριέττας!!!

Η αλήθεια είναι πως έχει νομίζω το βλέμμα σου!!! Κάτι στα μάτια…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μπηκα λιγο να σας διαβασω, και να βγω για εξωτερικες εργασιες!!

Ειρηνη μενω Χαλκιδικη!Λιγο μακρια για να πιουμε καφεδακι!!Μονο με την Αννα θα πιουμε σιγουρα και με την Ευη καποια στιγμη το υποσχομαι!!

Το πασχα μπορει να παμε Ευβοια αλλα θα δουμε!Να σας πω αλλα μη γελασετε!Στην Αθηνα δεν εχω ερθει ποτε μονο μεχρι την Ευβοια παρακατω δεν!!

Ευη εισαι λιγο καλυτερα σημερα!!

Μαριεττα περδικουλα σημερα!!Τουλαχιστον περασες καλα με το Λιακο!Ξεκινα να λες εσυ και γω θα σύμπληρωνω!

Αλικη δε πανε να κανουν μπανιο να γεννησουν και υποβρυχια να ειναι της μοδος μανα και κορη!Αστες να λενε!!

Καλα θα κανετε το λουκουμα Ευγενεια μου οτι ειναι τσαμπα σε αυτη τη ζωη πρεπει να το απολαμβανουμε!!

Τον μπαμπα μας τον εχουμε σε καραντινα ειναι αρρωστος ελαφρα βεβαια αλλα εχει μικροβια!

Εβλεπα τωρα στη τηλεοραση σκιαθο σκοπελο!Τι υπεροχα νησια!καμια σχεση με τα υπολοιπα εχουν υπεροχα πρασινογαλαζα νερα!!Τελεια μου λειπουν πολυ!

φωτογραφιες στην ομαδα ουτε εγω δεν μπορεσα να βαλω μηπως να μπαινουμε στην ομαδα στης Αννα στο facebook για φoto poy einai pio eukola!!

Φιλια σε ολες τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ινα και με εμενα θα πιεις καφε

24-27 μαιου εχει συνεδριο Χαλκιδικη και μαλλον θα ερθουμε ;)

καλα ρε βλαχακι ...δεν εχεις ερθει ποτε Αθηνα?????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: αντε ευκαιρια....σε φιλοξενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...μιλαμε εχω λιωσει στον ηλιο...καθομαι στην αυλη και εχω βγαλει τους συσωρευτες και φορτιζω ηλιο...ποιος ξερει μεχρι ποτε θα ειναι εδω παλι???και ο μανωλης...δεν μπορω να πω σκαλιζει τις γλαστρες κριμα στα σπορακια μου..δεν προκειται να φυτρωσουν...εχω βγαλει εξω τα φορτηγα του και την τσουληθρα και εχει ξεσαλωσει...

ρε αλικη τι να πω και εμενα η δικια μου τα ιδια ελεγε και λεει..μαλιστα εμενα μου ελεγε να μην κανω επισκληριδιο καθολου γιατι η αλλη της νυφη ειχε παρενεργειες..και μετα που γεννησε μου ελεγε ματι εχετε παθει ολες και εχετε ξεσκιστει στις καισαρικες??εμεις δεν καναμε τετοια εμεις περιμεναμε και οποτε εβγαινε το μωρο και τις λεω ναι για αυτο τα μισα βγαιναν πεθαμενα...και επειδη εγω δεν υπηρχε ουτε μια στο εκατομμυριο να βαλω στον οποιονδηποτε κυνδυνο(υπαρκτο η μη)τομωρο εκανα καισαρικη και την ευχαριστηθηκα κι ολας...και τσιμουδια δεν βγαζει...

παντως φτου μην με ματιασω εχει την μανα της αρρωστη και εχω υσηχασει κανα δυο βδοαμαδες τωρα..ουτε που εχει παρουσιαστει...

μαριεττακι ολα καλα σημερα???μπραβο...αντε δουλεια τωρα...

ευγενια πηρες την αποφαση αντε μπραβο...αντε να θυμομαστε τα παλια σιγα σιγα...την μαριεττα πως θα πεισουμε δεν ξερω...ρε μαριεττα μηπως να μην την βαψεις ακομα την ριζα και να βαλεις μπρος το δευτερο???εεεε λεω εγω τωρα...

σημερα το μενου γραφει ψαρι στην σχαρα για τους αντρες μου...εγω παλι δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να μεναμε κοντα....να πιναμε μαζι καφεδακι ρε μαρακι!!!!!

να παρακαλς μην πεθανει η μανα της και τοτε....την βαψατε...ολο με εσενα θα ασχολειται η μουλαρα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη που εισαι???μαγειρευεις για την ζαμπιτσα σου ????? κατα τα αλλα δεν την θελεις ε ??? ασε τα ψοφια...δινει νοημα στην ζωη σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήρε ο άντρας μου να μου πει για τα καμώματα της μάνας του!!!

Συμμάζεψα, μαγείρεψα, τάισα τον γιό μου φρούτα, αυγό, μπανάνα κ τώρα αν κοιμηθεί καλά θα είναι!!

Έφυγε η ζάμπα πρωί, πρωί! Τώρα θα έρθει για να γεννήσει η κόρη της αλλά δεν θα μείνει εδώ….. αυτό αποφασίσαμε με τον γιό της!!!

Μετά από όλα αυτά που μου έχουν κάνει, ψάχνω μία αφορμή για να μην τους ξαναδώ κ μιλήσω….. αλλά το έχουν καταλάβει κ έχουν μαζευτεί λίγο!!! κρίμα!!!

Μαρία εμένα ότι κάνει η κόρη της είναι σωστό, καλό κ όμορφο…. Αν ήθελε να κάνει καισαρική θα έλεγε πως είναι άρρωστες αυτές που γεννάνε φυσιολογικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεστην ρε....σε καταλαβαινω και εγω οταν την δω, κανω 3 μηνες μετα να συνελθω.....αλλα τωρα ευτυχως θα ειναι με την αγαπημενη της νυφουλα αγκαλια για 9 μηνες γιατι θα της κανει την εγγονα...οποτε δεν θα ερθει :shock:

μην χαλιεσαι φιλαναδαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρέ εμείς να είμαστε καλά!!!!

Επειδή δεν έχω προλάβει να διαβάσω καλά τα προηγούμενα κ με την ομάδα χάσαμε λίγο τον μπούσουλα….. το άλλο ΣΚ ποιος είπε για συνάντηση??

Ή λάθος κατάλαβα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν η Ελένη να μου στείλει το κινητό της (όχι τη συσκευή μόνο το νούμερο ) γιατί έσβησα κατά λάθος την επαφή!!!

Ειρήνη όχι δεν το έχω… αν θες στείλε ένα πμ αλλιώς θα το πάρω το Σάββατο αν έρθεις!!!!

Μαριέττα ο Π μου λέει εχθές πως ο Ηλίας είναι ίδιος εσύ!!! Του λέω έχει την φυσιογνωμία της μαμάς αλλά είναι Μάνος!!!

Όχι, μου λέει, αν με ρώταγες τίνος παιδί είναι θα σου έλεγα της Μαριέττας!!!

Η αλήθεια είναι πως έχει νομίζω το βλέμμα σου!!! Κάτι στα μάτια…..

Αλικη στην χωρα των θαυματων δωσε ενα γλυκο φιλι στον Πανο!!!

η αληθεια ειναι πως ο Ηλιας εχει τα χαρακτηριστικα του Μανου,αλλα οι εκφρασεις του προσωπου του κι οι γκριματσες που κανει ειναι δικες μου...ετσι λενε ολοι και νομιζω οτι εχουν δικιο...οσο για τα ματια,νομιζω οτι το βλεμμα ειναι δικο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα,μια ερώτηση,ξέρει κάποια που μπορώ να βρω  μπομπονιέρες με θέμα την ταινία ice age;Γιατί στο ίντερνετ όπου έχω κοιτάξει είναι εξαντλημένες.Εχω χρόνο ακόμα,είναι για τον Οκτώβρη.
    • @elbe δεν πρόλαβα να διαβάσω ακριβώςς τι ρωτάς.  Γενικά έχω χαμηλά αιμοπετάλια, στην εγκυμοσύνη όταν ήμουν  39+5 ειχα γυναικολόγο και είδαμε ότι τα αιμοπετάλια πέσανε ακόμα πιο πολύ , με έστειλε στην κλινική και 40 ακριβώς μπήκα για πρόκληση (μένω Γερμανία και δεν κάνουν με το καλημέρα καισαρική) παλέψαμε μήπως και δεν προλάβουμε να γεννήσω χωρίς καισαρική αλλά εμένα δε με έπιασαν πόνοι κτλ το βράδυ είχα ανεκτους πόνους αλλά 0 διαστολή και καμιά εξέλιξη κάνανε συνεχως αιματολογικές εξετάσεις το πρωί εφόσον έγινε επανέλεγχο στις αιματολογικές είδαμε ότι έπεφταν και άλλο τα αιμοπετάλια δεν μας επαιρνε να περιμένουμε. Οπότε μπήκα για καισαρική με τον τελευταίο επανέλεγχο αίματος να μου δίνει το οκ για επισκληριδειο αλλιώς έπρεπε να έκανα ολικη νάρκωση.  Και το πιο παράλογο απ' όλα στην δεύτερη μου εγκυμοσύνη δεν είχα θέμα με τα αιμοπετάλια 🤷 ήταν σε όρια ακόμα και για φυσιολογικό τοκετό . 
    • Αχ έχεις μια γλυκούλα καραμέλα 🍬 βήμα βήμα και τσουπ φτάσαμε στην αγκαλίτσα μας να έχεις το κοριτσάκι σου.   
    • μηπως καθυστερήσει να μου τα στείλει...και γεννήσω και δεν τα έχω...πιο πολύ για το πως θα βγω απο την κλινική χωρίς κάθισμα 🤷 θα πρέπει αναγκαστικά να αγοράσω μετά!
    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...